|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Miminka a batolatka (děti 0 - 3 roky) https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=183 » Změna UM https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=51997 |
| Myska25 — 26. 3. 2017 13:02 |
Dobrý den, je tu nějaká mamča, co mi poradí ohledně umělého mléka ? Momentálně prcka krmím Nutrilonem, ale začala po něm zvracet a bojujeme se zácpou. Přemýšlela jsem o přechodu na Sunar. Je tu někdo, kdo s ním mám zkušenosti ? |
| modrovous — 26. 3. 2017 14:41 |
Tak tys přemýšlela, ju? No to by mě fakt zajímalo čím, když jsi sem nedávno nacpala tuhle debilní reklamu:
Takže buď ses nám z těch reklam, co sem pořád tlačíš, definitivně zbláznila nebo ses o víkendu trochu víc posunula v čase. :vissla: Obojí by zasloužilo péči odborníka. ;) |
| helena — 26. 3. 2017 14:51 |
buď ses nám z těch reklam, co sem pořád tlačíš, definitivně zbláznila nebo ses o víkendu trochu víc posunula v čase |
| modrovous — 26. 3. 2017 14:58 |
Njn, po poněkud náročném měsíci jsem zjevně bez fantazie. :D |
| helena — 26. 3. 2017 15:01 |
Jak bylo? Koalu máš? Nebo rovnou dvojčata? |
| gemi — 26. 3. 2017 17:49 |
MYŠ je posunutá v čase, a fest... onehdá spěchala s radou ... na dotaz starý 7 let :dumbom: |
| Radkka — 23. 5. 2019 20:26 |
Nám třeba Sunar víc než sedl, konečně je malá bez bolesti bříška a daleko víc ji zasytil. |