Myska25 — 26. 3. 2017 13:02

Dobrý den, je tu nějaká mamča, co mi poradí ohledně umělého mléka ? Momentálně prcka krmím Nutrilonem, ale začala po něm zvracet a bojujeme se zácpou. Přemýšlela jsem o přechodu na Sunar. Je tu někdo, kdo s ním mám zkušenosti ?

modrovous — 26. 3. 2017 14:41

Tak tys přemýšlela, ju? No to by mě fakt zajímalo čím, když jsi sem nedávno nacpala tuhle debilní reklamu:


Myska25 napsal(a):

Střídat by se moc nemělo, ale ono ti kolikrát nic jiného nezbyde. Já začínala s Nutrilonem, ale to mi malá vždycky vyzvracela, tak jsem přešla na Sunar Premium a nemůžu si stěžovat. Pro malou je naprosto dostačující a těším se až začne papat kašičky, dívala jsem se na www.sunar.cz/nase-produkty/ , kde mají veškerou nabídku a něco z toho určitě vybereme :).

Takže buď ses nám z těch reklam, co sem pořád tlačíš, definitivně zbláznila nebo ses o víkendu trochu víc posunula v čase. :vissla: Obojí by zasloužilo péči odborníka. ;)

helena — 26. 3. 2017 14:51

buď ses nám z těch reklam, co sem pořád tlačíš, definitivně zbláznila nebo ses o víkendu trochu víc posunula v čase
Tercium non datur?
Aby ses nespletla - třeba má dvojčata... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif

modrovous — 26. 3. 2017 14:58

Njn, po poněkud náročném měsíci jsem zjevně bez fantazie. :D

helena — 26. 3. 2017 15:01

Jak bylo? Koalu máš? Nebo rovnou dvojčata? http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

gemi — 26. 3. 2017 17:49

modrovous napsal(a):

Tak tys přemýšlela, ju? No to by mě fakt zajímalo čím, když jsi sem nedávno nacpala tuhle debilní reklamu:


Myska25 napsal(a):

Střídat by se moc nemělo, ale ono ti kolikrát nic jiného nezbyde. Já začínala s Nutrilonem, ale to mi malá vždycky vyzvracela, tak jsem přešla na Sunar Premium a nemůžu si stěžovat. Pro malou je naprosto dostačující a těším se až začne papat kašičky, dívala jsem se na www.sunar.cz/nase-produkty/ , kde mají veškerou nabídku a něco z toho určitě vybereme :).

Takže buď ses nám z těch reklam, co sem pořád tlačíš, definitivně zbláznila nebo ses o víkendu trochu víc posunula v čase. :vissla: Obojí by zasloužilo péči odborníka. ;)

MYŠ   je  posunutá v čase, a fest...   onehdá   spěchala   s radou  ...   na dotaz  starý 7 let    :dumbom:

Radkka — 23. 5. 2019 20:26

Nám třeba Sunar víc než sedl, konečně je malá bez bolesti bříška a daleko víc ji zasytil.