Pavlinka_Pavli — 26. 10. 2016 13:40

Zdravím maminky. Moje dcera bude mít za 14 dnů narozeniny. Miluje vaření, neustále mi asistuje a já bych jí chtěla pořídit svoje nádobí. Koukala jsem se v hračkách a mají jenom takové to pro malé. Chtěla bych něco pro větší, co už vypadá realisticky a je i funkčí. Nekupoval někdo něco takového? :)

Danusakk — 30. 10. 2016 19:51

Naprosto dokonalá sada :) http://www.malypomocnik.cz/detske-nadob … BY0VbTUw_N .. Taky jsme kupovali k narozkám

Pavlinka_Pavli — 30. 10. 2016 20:33

Danusakk napsal(a):

Naprosto dokonalá sada :) http://www.malypomocnik.cz/detske-nadob … BY0VbTUw_N .. Taky jsme kupovali k narozkám

Jéééé .. to je pecka, to vypadá naprosto dokonale děkuji za rady :)

Danusakk — 24. 11. 2016 13:26

Není za co :) u nás je to nejlepší hračka a kor ted, když budeme péct :)

ElinkovaB — 22. 1. 2020 19:01

Dobrý den, bezvadným dárkem jsou vonné svíčky v krásných dárkových baleních.

vrabčák — 22. 1. 2020 20:28

Ano, ano, vonné svíčky pro každou příležitost! :D
Na hřbitov postačí nevonné.

Judyna — 22. 1. 2020 20:30

Ještěže jsi to upřesnila. Co kdyby to Elinkova spletla? :rodna:

ElinkovaB — 24. 2. 2020 19:19

A co tip na hezkou vůni do pokoje..vonnou svíčku