|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Domov https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=108 » Dárek pro dceru https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=51885 |
| Pavlinka_Pavli — 26. 10. 2016 13:40 |
Zdravím maminky. Moje dcera bude mít za 14 dnů narozeniny. Miluje vaření, neustále mi asistuje a já bych jí chtěla pořídit svoje nádobí. Koukala jsem se v hračkách a mají jenom takové to pro malé. Chtěla bych něco pro větší, co už vypadá realisticky a je i funkčí. Nekupoval někdo něco takového? :) |
| Danusakk — 30. 10. 2016 19:51 |
Naprosto dokonalá sada :) http://www.malypomocnik.cz/detske-nadob … BY0VbTUw_N .. Taky jsme kupovali k narozkám |
| Pavlinka_Pavli — 30. 10. 2016 20:33 |
Jéééé .. to je pecka, to vypadá naprosto dokonale děkuji za rady :) |
| Danusakk — 24. 11. 2016 13:26 |
Není za co :) u nás je to nejlepší hračka a kor ted, když budeme péct :) |
| ElinkovaB — 22. 1. 2020 19:01 |
Dobrý den, bezvadným dárkem jsou vonné svíčky v krásných dárkových baleních. |
| vrabčák — 22. 1. 2020 20:28 |
Ano, ano, vonné svíčky pro každou příležitost! :D |
| Judyna — 22. 1. 2020 20:30 |
Ještěže jsi to upřesnila. Co kdyby to Elinkova spletla? :rodna: |
| ElinkovaB — 24. 2. 2020 19:19 |
A co tip na hezkou vůni do pokoje..vonnou svíčku |