marinka455 — 29. 9. 2016 9:25

zdravim, chceme si domu pořídit nějakou hezkou knihovničku..máte nejaké tipy? dekuji :)

lucis — 29. 9. 2016 14:09

dívala ses v ikei? tam nejake meli..

Bajana — 9. 12. 2016 12:07

Knihovničku jsem kupovala před měsícem. Taky jsem koukala po Ikei, ale mám pocit, že to mají všichni, nakonec jsme si vybrali místo knihovny takové netradiční spojené poličky. Na stěně to vypadá skvěle, mám tam knížky, svíčky, květiny.

zlatko145 — 7. 2. 2018 14:05

No, my jsme si pořizovali knihovnu, třeba si tu také vyberete...:)

anearthpie — 23. 10. 2023 5:28

Bajana napsal(a):

Knihovničku jsem kupovala před měsícem. Taky jsem koukala po Ikei, ale mám pocit, že to mají všichni, nakonec jsme si vybrali místo knihovny takové netradiční spojené poličky. Na stěně to vypadá skvěle, mám tam knížky, svíčky, květiny.

Myslím, že mají velmi unikátní produkty.

Anthona — 16. 4. 2026 10:53

anearthpie napsal(a):

Bajana napsal(a):

Knihovničku jsem kupovala před měsícem. Taky jsem koukala po Ikei, ale mám pocit, že to mají všichni, nakonec jsme si vybrali místo knihovny takové netradiční spojené poličky. Na stěně to vypadá skvěle, mám tam knížky, svíčky, květiny.

Myslím, že mají velmi unikátní produkty.

Je to opravdu krásné.