Papaya5683 — 23. 5. 2016 18:28

S přítelem se vidím jen jednou do týdne. Během doby, kdy nejsme spolu, napadají mě věci jako třeba že mě podvádí nebo že je se mnou jen kvůli tomu, aby nebyl sám, že miluje někoho jiného apod... Vím, že mě miluje a já miluji jeho! Ale když přijede, hned na něj začnu být protivná, že se mnou nechce být a ať klidně jede domů,... Přitom vím, že se mnou chce být. Vždy mě o tom musí utvrzovat a já mu v tu chvíli věřím, ale pak uběhne několik dní a zase tomu přestanu věřit!
V minulosti mě už několik lidí hodně zklamalo a zranilo. Hlavně muži. Nechci mu nevěřit, protože on je jiný, než ti ostatní a nikdy by mi neublížil. Nechci, aby se moje předchozí vztahy odrážely do tohoto. Nezaslouží si to.
Co mám dělat, abych mu mohla věřit?

Selima — 23. 5. 2016 19:55

:kapitulation: Skonči ten vzťah, je to len trápenie... Ja som mala vzťah na diaľku, ale takéto "problémy" sme fakt neriešili... Ja som mu bola verná a to bez nejakého veľkého sebazaprenia, on mne neviem, ale pocit som mala dobrý a nerozišli sme sa kvôli nevere. Ale takýto typ vzťahu práve vyžaduje istú skúsenosť, zrelosť a nadhľad - čo ty zjavne nemáš. Netýraj teda seba aj jeho - a nájdi si niekoho,  s kým budete k sebe pevne pripútaní a prikovaní, najlepšie 24 hodín denne. :grater: :dumbom:

Judyna — 23. 5. 2016 21:56

Já si zase myslím, že je dobře, že sis uvědomila, že máš problém. Pokud chceš se sebou něco udělat, běž se poradit s doborníkem. Žárlivost je totiž fakt hrozná.
Myslím, že nepomůže rozchod. Pokud je to v Tobě, budeš žárlit na toho, koho budeš vidět denně, protože co dělá zrovna teď, když je hodinku pryč?

Niky123 — 23. 5. 2016 22:05

Papayo, opravdu zajdi za nějakým psychologem a něco udělej se svým sebevědomím a sebedůvěrou. Protože jinak ho brzy ztratíš, a při tomto způsobu chování i kohokoli dalšího. Tím posíláním ho domů, přestože chceš být s ním, si vlastně si tak možná podvědomě vydupáváš neustálé jeho ujišťování o lásce k tobě.
Mě by to tedy otravovalo a odradilo strašně rychle. Kdyby někdo, za kým s těšením jedu, byl na mě protivný a poslal mě domů, šla bych. Už definitivně. :/ :(

Rozmarýna — 3. 6. 2016 17:07

Bude to práce na delší dobu, ale jistě se Ti vyplatí. Píšu o tom, co Niky a Judyna. Pracovat na sobě na svém sebevědomí.
Rozchodem to nepořešíš. Ta nespokojenost je v Tobě a tak je třeba naučit se mít ráda sebe sama, věřit si.
A s partnerem, pokud je tomu nakloněn si klidně promluv, jak to máš, jak to cítíš, co od něj chceš, třeba Tě víc pochopí :)

Klárka206 — 10. 1. 2017 10:52

Mám podobný problém, a to nemám vztah na dálku. Vždycky, když chci, aby byl muj partner se mnou, posílám ho pryč, abych se snad mohla trápit nebo co... nevím, můj táta byl docela alkoholik a nespolehlivý... tak si říkám, jestli to nemůže být tím... asi bych měla taky někam zajít