|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Hledám kamarádku https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=17 » Kamarádka Jihlava https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=51691 |
| Ylith — 21. 2. 2016 21:32 |
Ahoj, neměla by tu některá Jihlavačka zájem chodit na badminton? Hledám kamarádku, s kterou si můžu ale taky popovídat, zajít si někam jednou za čas, třeba na čaj, skleničku, případně něco dobrého, nebo do kina, klidně maminku, sama děti zatím nemám, ale aspoň získám zkušenosti:) Jsem přímo z Jihlavy, je mi čerstvě 37. Budu moc ráda, když se tu někdo z Vysočiny najde. |
| Mausid — 19. 12. 2025 10:14 |
„Ahoj, to zní moc fajn 😊 Badminton hraju spíš rekreačně, ale ráda bych si našla parťačku na pohyb i posezení u čaje nebo kina. Jsem také z Vysočiny, tak se klidně ozvi do zpráv. |