Evelinka — 29. 8. 2015 21:18

Úrodná půda.Romantický výhled na kostelík, vlak.nádraží 3 min. pešky, autobusové 7 min. Koupání 5 km jezero Sadská(vždy bez sinic -vtéká do ní minerální voda Sadka (v místě k odběru zdarma) a Poděbradka. Ideální koupání pro malé děti.
Z Černého mostu 15 min.po dálnici, vlak 1x za hodinu, autobus PID podobně. V okolí cyklostezky podél Labe až do Poděbrad, houby, koně (Hradišťko), ekofarma.

K dispozici porostlá slušovická maringotka, zařízená(lze si postavit chatku 25 m2), nevysychající studna a elektřina 380/220 (vlastní hodiny). Jablíčka, švestky, trešeń,jahody,ostružiny, rybíz, mirabelky,křen, rakytník atd. Kůlna, barely na vodu 1200 l a 200 l. Oplocená, brána 2x, osada, celkem 7 spolumajitelů společné cesty k zahrádkám a plotů. Zahrádku má každý svou v OV min.10*50 m, místní denně na zahrádce.

Jestli to admin vymaže, chápu a nezlobím se, nevím, zda se to sem smí dávat. Jde o mojí zahrádku v os.vlastnictví. Dcera už vyrostla, zájmy už má jiné a já už zdravotně práci jaksi samotná nezvládám. A to jsem si letos k tomu usekla sekačkou kusy prstů, takže stačilo. Fotky zašlu, popis a cenu řeknu.