hela11 — 21. 11. 2014 16:31

Pěkný den, sháním přebalovací podložku, která by se dala používat i na cestách. Mám klasickou měkkou pevnou podložku, ale ta se nedá kvůli své neskladnosti nikam vzít. Dá se někde sehnat taková skladná a nepromokavá podložka?

puzzle.girl — 21. 11. 2014 19:27

Helo,
mám podložku, která mi na pult nevyhovuje a je malá. Má molitanový spodek a nafukovací okraje, jsou k tomu i 2 "povlaky". Pokud budete mít zájem napište mi soukromou zprávu a domluvíme se.

MadlaB — 22. 11. 2014 18:50

Co tahle http://www.gagapleny.cz/gagapleny/eshop … I-PODLOZKY ? :-) Já ji používám a moc mi vyhovuje. Používám doma, do postýlky, kočárku, venku..Je lehká a skladná a vůbec neprosakuje. Navíc ji vyrábějí v hezkých barvách, stojí necelé tři stovky :-)

hela11 — 8. 12. 2014 19:14

Přesně něco takovýho jsem si představovala. Díky za tip, za chvilku ji půjdu objednat (myslím si že tučňáčci zvítězí) a rovnou ještě vezmu jednu k vánocům pro kámošku když už jsem u toho. Na diskuse sice moc nejsem, ale někdy se to jak tak koukám i hodí mít se kde zeptat

alena.mraz — 21. 12. 2014 21:45

Doma používáte jenom takhle podloužku třeba na zemi nebo na koberci nebo mylsíte že je lepší pořizovat přímo přebalovací pult. Máme celkem malý byt takže se mi tam moc nechce s pultem ale když ho tolik maminek používá tak nevím jestli je to teda o tolik lepší nebo jestli to není potřeba?

jaja.jajinka — 23. 12. 2014 19:25

Já ano, já používám jenom podložku, přišlo mi zbytečné pořizovat přepalovací pult, taky by se mi to těžko vešlo do pokoje a stejně se mi to ani moc nelíbí, takže jsem si prostě koupila podložku a přebalovala podle potřeby kde se to hodilo, myslím že to uplně stačí.

Talena — 16. 3. 2015 17:47

Já vím, že píšu pozdě, ale kdyby to někoho ještě zajímalo. Mám dvě děti a měli jsme přebalovacích dost. Ze začátku takové ty molitanové a jak paní píše - nedá se to nikam skladně vzít, a nám se to teda dost trhalo, škubalo a to docela brzy po začátku provozu. Stály od 250 do 360 korun.
Ale pak jsme objevila bílou, jednoduchou, nafukovací - stejného rozměru, jako ty molitanové - a asi za 160 korun v Ikei. Doporučuju. Už ji máme rok a půl v kuse, pořád super a samozřejmě, když se někam jede, můžem ji prostě vyfouknout a převézt v tašce. Nejlepší, co jsme kdy měli a vyzkoušeli. Nezničitelná a skladná a levná.

Šípěnka — 28. 4. 2015 9:38

Já jsem na doma měla pěnovou přebalovací podložku CAM Babyblock - byla dobrá, protože měla zvýšené okraje a když se mimi začalo točit, tak nepřepadlo dolů ze stolu :-) Taky se dobře udržovala, když se stala nehoda, tak jsem to jednoduše utřela. Měla jsem na to speciální ekologický čistič hypoalergenní, ale už nevím, jak se jmenoval :-(
A na cestování jsem měla ze základní výbavy z kočárku takovou igelitovou, ale tu jsem nikdy nepoužila. RAději jsem měla ty skládací s buničinou uvnitř. Sice se časem střepala na jednu stranu nebo zcuckovatěla, ale pak jsem ji vyhodila a používala novou. Nejvíc jsem měla ráda z DM nebo Rosmannu. Jsou tam moc hezké obrázky.

RencaTupa — 31. 10. 2015 19:40

Já mám na cesty tuto http://www.funbaby.cz/primababy-prebalo … nnie-pooh/ a jsem spokojená protože složená nezabere moc místa takže na cesty je fakt ideální, nepřesakuje takže já doporučuji :)