|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Nápoje https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=225 » Ovocné smoothie https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=50856 |
| janicka90 — 12. 8. 2014 18:57 |
Ahoj holky, děláte si nějaké koktejly z ovoce? Máte nějaký oblíbený recept? |
| Anna00087 — 15. 5. 2016 8:27 |
Já našla dobré recepty tady, vyzkoušela jsem ten ananasový: http://moderni-devce.cz/8-dalsich-skvel … -zhubnout/ |
| Honzik00 — 21. 5. 2016 16:26 |
Můj oblíbený recept na zelené smoothie je hrst baby špenátu, 2 zralé banány, větší lžíce medu a nějaké semínka (goji nebo slunečnicová). Mně to takto chutná :) Další recepty pak na http://smoothierecepty.cz |
| helena — 21. 5. 2016 18:57 |
Kdyby se vám chtěly v tlustým střevě zašprajcnout... |
| vrabčák — 21. 5. 2016 19:44 |
Semínka, nebo banány? ;) |
| Zorinka — 24. 10. 2016 9:32 |
A co kakaové smoothie s arašídovým máslem? Je to takové jiné. Recept jsem objevila tu: http://www.prodetox.cz/recepty-na-snidanove-smoothies/ Vyzkoušela jsem a jsem nadšená.:-) |
| Pišin — 1. 6. 2017 23:48 |
Dá se dělat z prakticky čehokoliv, co má člověk rád a co k sobě aspoň trochu sedí. Není potřeba z toho dělat vědu. Já dělám nejčastěji 2 hrušky + hrnek vody z kohoutku + lžička chia semínek + lžička makových semínek + lžička lněných semínek + lžička sezamových semínek. |