Andrea V — 13. 3. 2014 16:57

Ahoj, jaké máte zkušenosti s rozvozem mléčných výrobků na farmářských trzích? Já tam kupuji mléko, protože mi chutná víc než z krabice, i když samozřejmě nevydrží 2 týdny. A láká mě jejich parenica a korbáčik - oboje miluju i ze supermarketu. Máte někdo zkušenost se sýry z farmy?

Peťule V — 25. 3. 2014 9:34

V sobotu jsme byli na výletě na Mělníku. Dopoledne rozváželi na náměstí a malá svačinka přišla právě vhod. Radonická parenica se nedá s tou z obchodu srovnávat.

Priceless — 26. 3. 2014 21:29

Výrobky z rozvozu kupujeme pravidelně. Nejčastěji mléko. Vzhledem k tomu, že rozvážejí každý týden, je to akorát doba na spotřebu.

AndreaP. — 26. 3. 2014 21:44

A to je hodně hezké téma, co mě na něm nejvíce zaujalo jsou tři registrace v jeden den. Já vím, vím, vím, může být, ale tak protože jsem člověk opatrný, tak níže už dopředu pro jistotu cituji pravidla :)
2. REKLAMA

2.1. Spam. Není dovoleno zahlcovat diskuze spamem, nevyžádanou a/nebo skrytou reklamou, odkazem na webové stránky ani uváděním emailu nebo dalších obchodních údajů. Výslovně je zakázáno nabízet k prodeji léky všeho druhu včetně antikoncepce.

2.2. Odkazy. V příspěvcích je možno uvádět odkazy na jiné webové stránky, pokud je to přímo spojeno s diskutovaným tématem a současně se nejedná o spam či nevyžádanou a/nebo skrytou reklamu. Spam a příspěvky komerčního charakteru budou smazány.

2.3. Skrytá reklama. Za nevyžádanou a/nebo skrytou reklamu či spam se považuje i opakované uvádění odkazů na webové adresy nebo jiných kontaktních údajů ve vícero příspěvcích.

2.4. Sankce. Porušení těchto pravidel bude sankcionováno zákazem přístupu na Fóra na určitou dobu, při opakovaném porušení pravidel trvale.

2.5. Osobní údaje. Pro uvádění soukromých mailů a dalších osobních údajů (telefon, adresa) používejte formát dvoustranné komunikace "Soukromé zprávy" nebo soukromý email.

2.6. Možnosti reklamy. Ohledně možnosti reklamy a propagace na fórech kontaktujte majitele Babinet.cz na info@babinet.cz, tel. 608 767 786, 234 095 743.