|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Cvičení https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=130 » trekové hole https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=50301 |
| loren.swanova — 20. 1. 2014 10:42 |
Dobrý den. Máte doma někdo trekové hole scope od firmy husky? Jsou pohodlné v ruce, i když absolvujete delší výšlap. Díky |
| vvelkaholkaa — 21. 1. 2014 22:57 |
Zdravím.. Jo tyhle doma máme! Zatím jsem s nimi šla na túru jen jednou, ale byly moc pohodlné:-) |