loren.swanova — 20. 1. 2014 10:42

Dobrý den. Máte doma někdo trekové hole scope od firmy husky? Jsou pohodlné v ruce, i když absolvujete delší výšlap. Díky

vvelkaholkaa — 21. 1. 2014 22:57

Zdravím.. Jo tyhle doma máme! Zatím jsem s nimi šla na túru jen jednou, ale byly moc pohodlné:-)