Marketa.36 — 11. 11. 2013 23:36

Máme takovou vizi, že bychom chtěli nově obložit koupelnu. Už jsem si vybrala dekor obkladaček, ale sami si koupelnu zrekonstruovat nedokážeme. Už jste někdo použil vyhledávač http://www.fajnpoptavka.cz/obkladac a našli jste opravdu precizního řemeslníka?

Sojka — 23. 5. 2014 19:20

To by mě taky zajímalo, škoda, že se nikdo neozval :( A, prosím vás, co zkušenost s reklama a jeho eshopem? Zamilovala jsem se do jejich produktů, tak scháním informace než to všechno skoupím :D

Frigo — 23. 5. 2014 21:42

Marketa.36 napsal(a):

Máme takovou vizi, že bychom chtěli nově obložit koupelnu. Už jsem si vybrala dekor obkladaček, ale sami si koupelnu zrekonstruovat nedokážeme. Už jste někdo použil vyhledávač http://www.fajnpoptavka.cz/obkladac a našli jste opravdu precizního řemeslníka?

Já bych se spíš poptala po známých na zkušenosti s jakoukoliv firmou. A nechala bych si i doporučit odborníkem obkladačky i dlažbu, protože mně by se mohl zrovna líbit nějaký nekvalitní materiál a ti chlapi s tím mají většinou zkušenosti a doporučí třeba značky, ze kterých vybírat.

Sojka — 24. 5. 2014 22:38

To máš asi pravdu, jen internet je prostě pohodlnější :) A přímo ty s tím nějakou zkušenost nemáš? Nezabývala ses tím někdy teď?

Frigo — 24. 5. 2014 23:19

Internet je jistě pohodlnější, ale ... máš třeba kalibrovanej monitor ? Jak víš, že v reálu ty obklady mají přesně tu barvu a strukturu, jaká by se ti líbila ? Fotky dobrý fotogram udělá, vyretušuje, vyzkouší účinek na pár lidech a pak už jedou jako draci.  Sice to s obklady nesovisí, ale nikdy nezapomenu, jak jsem si podle netu objednala povlečení z jedné renomované firmy.. Mělo být bílé s červenými slony a druhé s modrými.
Přišlo něco tak úděsného, že i barvoslepý poznal mezi bílou a tmavě šedivou... 
Poptej se po svých známých, aby jsi se mohla hlavně podívat, jak tu práci udělal. Těžko ti mohu poradit, že franta vomáčka z kropáčovi vrutice je skvělej, když to můžeš mít 200 km a nemůžeš se podívat. Zrovna tak to může být můj manžel, kterej je tak levej, že nemá kšefty a já potřebuju prachy pro děti na krupicovou kaši. :vissla:

Zanet — 27. 5. 2014 15:55

Hele jako Frigo má určitě pravdu, není nad osobní poznání, když si to můžeš i ohmatat a tak. Odkud jsi? My jsme byli minulý víkend třeba ve vzorkové prodejně Kerabel na Praze 4, vím jak to vypadá a teď už si to asi objednám přes net, abysme tam zas nemuseli jet znova. Myslím, že mají i facebookové stránky ..

nikol.ambielova — 20. 6. 2014 18:37

A nebylo by jednodušší si najmout rovnou firmu? Ať si materiál zařídí sami a také to provedou? Plus některé firmy dělají i to, že ti pomohou s návrhem, oni vědí nejlípe jak na to :) a hlavně když ti to dělá vše jedna firma, je to nejlepší, pokud je nějaký problém, dokáží si s tím poradit než když se pak musí kontaktovat zase jiná firma a tak...

daysulinek — 9. 7. 2014 14:54

Já souhlasím s Niki, že se hodí si na práci najmout jednu firmu, je to pak jistější, pokud se něco pokazí, tak víme kam se obrátit, ale samozřejmě souhlasím i s osaháním materiálu na prodejně nebo minimálně nějaké vzroky to chce, ať víme, do čeho jdeme :)

alicia — 10. 7. 2014 11:41

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, je tu někdo, kdo má zkušenost s eshopem levnadlazba.cz? Mají tam velký výběr, za dobré ceny, jde o italské dlažby a obklady. Přesto, než toho půjdeme, bych se ráda zeptala ostatních. Děkuju moc za odpovědi.

alicia — 14. 7. 2014 13:54

Dobrý den, chceme si v domě zrekonstruovat koupelnu a vybrali jsme tyto obklady http://www.iridio.cz/cz/eshop/atlas-concorde/adore , nemá někdo z vás zkušenosti se značkou Atlas Concorde?

nikol.ambielova — 15. 7. 2014 19:10

daysulinek napsal(a):

Já souhlasím s Niki, že se hodí si na práci najmout jednu firmu, je to pak jistější, pokud se něco pokazí, tak víme kam se obrátit, ale samozřejmě souhlasím i s osaháním materiálu na prodejně nebo minimálně nějaké vzroky to chce, ať víme, do čeho jdeme :)

tak my jsme tedy dali na firmu se vším všudy, neviděli jsme materiál, rozhodli jsme se jim naplno důvěřovat a dobře jsme udělali, krásně nám vyzdili a obložili koupelnu, udělali to přesně tak, jak jsme se dohodli a materiál mi příjde taky v pohodě, ikdyž, abych pravdu řekla, tak když řekli, že používají obklady abitibi, tak jsem netušila, oč jde...

petra.janecka.7 — 16. 7. 2014 9:24

A co třeba pročíst sérií článků s názvem "koupelnový speciál" na webu Bydlení21.cz - nejen tam :D

petrulec — 28. 7. 2014 9:52

Máme štěstí, že precizní řemeslník je můj švagr... :)

alicia — 12. 8. 2014 12:17

Frigo napsal(a):

Marketa.36 napsal(a):

Máme takovou vizi, že bychom chtěli nově obložit koupelnu. Už jsem si vybrala dekor obkladaček, ale sami si koupelnu zrekonstruovat nedokážeme. Už jste někdo použil vyhledávač http://www.fajnpoptavka.cz/obkladac a našli jste opravdu precizního řemeslníka?

Já bych se spíš poptala po známých na zkušenosti s jakoukoliv firmou. A nechala bych si i doporučit odborníkem obkladačky i dlažbu, protože mně by se mohl zrovna líbit nějaký nekvalitní materiál a ti chlapi s tím mají většinou zkušenosti a doporučí třeba značky, ze kterých vybírat.

Zajímalo by mě, nemáte zkušenosti s eshopem www.levnadalzba.cz? je tam dobrý výběr i ceny, ale raději se ptám, než abych naletěla.

daysulinek — 13. 8. 2014 12:26

nikol.ambielova napsal(a):

daysulinek napsal(a):

Já souhlasím s Niki, že se hodí si na práci najmout jednu firmu, je to pak jistější, pokud se něco pokazí, tak víme kam se obrátit, ale samozřejmě souhlasím i s osaháním materiálu na prodejně nebo minimálně nějaké vzroky to chce, ať víme, do čeho jdeme :)

tak my jsme tedy dali na firmu se vším všudy, neviděli jsme materiál, rozhodli jsme se jim naplno důvěřovat a dobře jsme udělali, krásně nám vyzdili a obložili koupelnu, udělali to přesně tak, jak jsme se dohodli a materiál mi příjde taky v pohodě, ikdyž, abych pravdu řekla, tak když řekli, že používají obklady abitibi, tak jsem netušila, oč jde...

Tak to docela koukám, že jste šli do něčeho, co jste si neochmatali a vůbec jsi netušila, oč jde, to chce docela odvahu :D A na tu firmy jsi padla jak? Na doporučení nebo jsi to riskla?

alicia — 19. 8. 2014 14:52

Ahoj, nevíte někdo, kde by se daly sehnat obklady v takovéhle zelené barvě http://www.studiokoupelen.cz/fotogaleri … ewall.html ?

daysulinek — 20. 8. 2014 16:13

alicia napsal(a):

Ahoj, nevíte někdo, kde by se daly sehnat obklady v takovéhle zelené barvě http://www.studiokoupelen.cz/fotogaleri … ewall.html ?

Zkus si najít obklady abitibi, jsou kvalitní a barva by se tam teoreticky taky dala najít :)