|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Dáme si do bytu... https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=109 » Obklady koupelny https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=50098 |
| Marketa.36 — 11. 11. 2013 23:36 |
Máme takovou vizi, že bychom chtěli nově obložit koupelnu. Už jsem si vybrala dekor obkladaček, ale sami si koupelnu zrekonstruovat nedokážeme. Už jste někdo použil vyhledávač http://www.fajnpoptavka.cz/obkladac a našli jste opravdu precizního řemeslníka? |
| Sojka — 23. 5. 2014 19:20 |
To by mě taky zajímalo, škoda, že se nikdo neozval :( A, prosím vás, co zkušenost s reklama a jeho eshopem? Zamilovala jsem se do jejich produktů, tak scháním informace než to všechno skoupím :D |
| Frigo — 23. 5. 2014 21:42 |
Já bych se spíš poptala po známých na zkušenosti s jakoukoliv firmou. A nechala bych si i doporučit odborníkem obkladačky i dlažbu, protože mně by se mohl zrovna líbit nějaký nekvalitní materiál a ti chlapi s tím mají většinou zkušenosti a doporučí třeba značky, ze kterých vybírat. |
| Sojka — 24. 5. 2014 22:38 |
To máš asi pravdu, jen internet je prostě pohodlnější :) A přímo ty s tím nějakou zkušenost nemáš? Nezabývala ses tím někdy teď? |
| Frigo — 24. 5. 2014 23:19 |
Internet je jistě pohodlnější, ale ... máš třeba kalibrovanej monitor ? Jak víš, že v reálu ty obklady mají přesně tu barvu a strukturu, jaká by se ti líbila ? Fotky dobrý fotogram udělá, vyretušuje, vyzkouší účinek na pár lidech a pak už jedou jako draci. Sice to s obklady nesovisí, ale nikdy nezapomenu, jak jsem si podle netu objednala povlečení z jedné renomované firmy.. Mělo být bílé s červenými slony a druhé s modrými. |
| Zanet — 27. 5. 2014 15:55 |
Hele jako Frigo má určitě pravdu, není nad osobní poznání, když si to můžeš i ohmatat a tak. Odkud jsi? My jsme byli minulý víkend třeba ve vzorkové prodejně Kerabel na Praze 4, vím jak to vypadá a teď už si to asi objednám přes net, abysme tam zas nemuseli jet znova. Myslím, že mají i facebookové stránky .. |
| nikol.ambielova — 20. 6. 2014 18:37 |
A nebylo by jednodušší si najmout rovnou firmu? Ať si materiál zařídí sami a také to provedou? Plus některé firmy dělají i to, že ti pomohou s návrhem, oni vědí nejlípe jak na to :) a hlavně když ti to dělá vše jedna firma, je to nejlepší, pokud je nějaký problém, dokáží si s tím poradit než když se pak musí kontaktovat zase jiná firma a tak... |
| daysulinek — 9. 7. 2014 14:54 |
Já souhlasím s Niki, že se hodí si na práci najmout jednu firmu, je to pak jistější, pokud se něco pokazí, tak víme kam se obrátit, ale samozřejmě souhlasím i s osaháním materiálu na prodejně nebo minimálně nějaké vzroky to chce, ať víme, do čeho jdeme :) |
| alicia — 10. 7. 2014 11:41 |
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, je tu někdo, kdo má zkušenost s eshopem levnadlazba.cz? Mají tam velký výběr, za dobré ceny, jde o italské dlažby a obklady. Přesto, než toho půjdeme, bych se ráda zeptala ostatních. Děkuju moc za odpovědi. |
| alicia — 14. 7. 2014 13:54 |
Dobrý den, chceme si v domě zrekonstruovat koupelnu a vybrali jsme tyto obklady http://www.iridio.cz/cz/eshop/atlas-concorde/adore , nemá někdo z vás zkušenosti se značkou Atlas Concorde? |
| nikol.ambielova — 15. 7. 2014 19:10 |
tak my jsme tedy dali na firmu se vším všudy, neviděli jsme materiál, rozhodli jsme se jim naplno důvěřovat a dobře jsme udělali, krásně nám vyzdili a obložili koupelnu, udělali to přesně tak, jak jsme se dohodli a materiál mi příjde taky v pohodě, ikdyž, abych pravdu řekla, tak když řekli, že používají obklady abitibi, tak jsem netušila, oč jde... |
| petra.janecka.7 — 16. 7. 2014 9:24 |
A co třeba pročíst sérií článků s názvem "koupelnový speciál" na webu Bydlení21.cz - nejen tam :D |
| petrulec — 28. 7. 2014 9:52 |
Máme štěstí, že precizní řemeslník je můj švagr... :) |
| alicia — 12. 8. 2014 12:17 |
Zajímalo by mě, nemáte zkušenosti s eshopem www.levnadalzba.cz? je tam dobrý výběr i ceny, ale raději se ptám, než abych naletěla. |
| daysulinek — 13. 8. 2014 12:26 |
Tak to docela koukám, že jste šli do něčeho, co jste si neochmatali a vůbec jsi netušila, oč jde, to chce docela odvahu :D A na tu firmy jsi padla jak? Na doporučení nebo jsi to riskla? |
| alicia — 19. 8. 2014 14:52 |
Ahoj, nevíte někdo, kde by se daly sehnat obklady v takovéhle zelené barvě http://www.studiokoupelen.cz/fotogaleri … ewall.html ? |
| daysulinek — 20. 8. 2014 16:13 |
Zkus si najít obklady abitibi, jsou kvalitní a barva by se tam teoreticky taky dala najít :) |