|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Miminka a batolatka (děti 0 - 3 roky) https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=183 » Nákup oblečení přes internet https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=49771 |
| Monule2 — 8. 8. 2013 14:42 |
Ahoj maminky, zajímalo by mně, kde nakupujete oblečení pro děti na internetu. Uvítala bych tipy na nějaké stránky. |
| oliii — 26. 8. 2013 19:34 |
reklama :) jsou tam krásné věci jen musíš platit kartou a po objednání to máš nejpozděj do týdne doma ani poštovné není přehnané |
| Alina28 — 14. 9. 2014 16:40 |
Pro děti bych na internetu nenakupovala, oblečení chci nejdřív vidět na vlastní oči a taky z čeho je vyrobené, jestli bude sedět velikost a jeslti je příjemné na dotyk. :) Oblečení na internetu nakupuji maximálně pro sebe nebo pro manžela, nakupujeme na reklama jsou levní a rychle doručí :) |
| Trestitko — 14. 9. 2014 16:59 |
Ahoj maminy, já osobně jsem moc spokojená s eshopem nepovolená reklama. Jsou tam moc hezké moderní věcičky pro děti a hlavně jsou ochotní a vždy, když něco nevím, tak mi velmi rychle odpoví na email s dotazem. Doručení také super za krátkou dobu. Doporučuji všem, mějte se krásně |
| Petra_21 — 16. 3. 2015 12:39 |
Ahoj holky, já už nakupuju skoro jedině na internetu mému drobečkovi. Oblíbila jsem si značku Elodie Details. Je pohodlná, dobře vypadá a cenově dostupná. Ráda kombinuju oblečení a různé doplňky, mají to vážně vychytaný. Mrkněte, stojí to za to. |
| marieggg — 2. 3. 2017 21:50 |
Ahoj :) já našla teď nová eshop http://www.mooda.cz/ a celkem jsem si ho zamilovala :) mají tam i takové věci jako tutu sukně, spodničky pod šaty, midi a maxi sukně. Prostě ideální pro milovníka sukní a šatů jako jsem já. |
| zlatko145 — 8. 2. 2018 13:59 |
Zlatíčka já nakupovala a nakupuji na https://www.mamo-tato.net/ doporučuji. Seženete tu vše pro svoje poklady a navíc ještě ušetříte. |
| zlatko145 — 21. 3. 2018 10:18 |
Já poslední dobou nakupuji více na e-shopu než v kamenném obchodě dětské oblečení. Přijde mi, že si na tom e-shopu mnohem více vyberu a že to dětské oblečení není vůbec skoro drahé ale samozřejmě záleží na jakém e-shopu zase, to je pravda a taky je to pohodlnější nakupování, co si budeme říkat :D |
| Jarka066 — 17. 5. 2018 10:18 |
Já nakupuji na internetu běžně dětské oblečení i pro mě a manžela. Nevidím v tom problém. Pokud víte jakou velikost, tak je hodně velká pravděpodobnost že se trefíte. A když ne, tak tu je pořád možnost výměny zboží. |
| helena — 17. 5. 2018 10:35 |
Bože... a není vám to malý??? :lol: |
| modrovous — 17. 5. 2018 11:27 |
:lol: :godlike: :lol: kristepane, to je materiál! :lol: |
| helena — 17. 5. 2018 11:34 |
To máš za ty xichtoknihový citace... :lol: |
| pavlinka14 — 9. 7. 2018 19:11 |
Ahojky, myslím si, že téma, kde nakupujeme oblečky pro naše dětičky jsme vyčerpali, ale zato bych ráda budoucím maminkám poradila, kde si můžou vybrat hadříky na sebe, v době těhotenství :-) Já jsem si hodněkrát objednávala z českého internetového obchodu https://www.happymum.cz/ a byla jsem maximálně spokojená! :-) |
| carpediem — 9. 7. 2018 19:27 |
Nééé, ještě si to musí zúžit....:lol: |
| javurek — 23. 10. 2018 22:40 |
Ahoj :) Já nakupuju pro dcerku na http://www.benito.cz/detske-obleceni-divci mají tam podle mě dobré ceny a hezký výběr. Ještě se mi nestalo že bych koupila něco nekvalitního. Všechno vždycky vypadá přesně jako na obrázku a poměr cena/výkon podle mě ideální. Ale občas taky něco objednám i jinde samozřejmě. |