|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Dětská jídla https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=221 » Od kdy zařadit sýry s plísní např. hermelíny aj. do jídelníčku dětí? https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=48863 |
| TerkaP — 30. 10. 2012 9:42 |
Dobrý den, zajímalo by mě, od kterého věku dítěte můžeme zařadit do jeho stravy hermelín, romadur aj. popř. které druhy z těchto sýrů jsou pro ně nejlepší. Děkuji |
| Daniela1 — 4. 11. 2012 21:20 |
Pokud Ti to děti budou jíst, tak klidně od 3 roků můžeš dávat dětem. Já raději pro ně kupuji české výrobky jako je Sedlčanský hermelín aj., Všechny mléčné výrobky mám raději od nás :-), navíc jsou moc chutné. |
| Dataline — 13. 11. 2012 13:32 |
Dala jsem jen ochutnat synovi (2,5 roku) klasický hermelín a chutnal. Na návštěvě jsme dostali bramborovu kaši posypanou nastrouhanou nivou a syn si moc pochutnával, doma chtěl ten dobrý sýr, co jedl u tety :D |
| TerkaP — 16. 12. 2012 22:01 |
Sedlčanský hermelín klasický jsem nakrájela na talíř společně s ostatními sýry, syn šáhl okamžitě po hermelínu a snědl ho, chutnal mu ze všech sýrů na talíři nejvíce, takže asi máme favorita :-). Příště to zkusím i s Nivou. |
| Zuzina — 27. 12. 2012 22:13 |
Tak dejme tomu, že to není reklama ... :dumbom: |
| dusička — 27. 12. 2012 22:17 |
Jojo Zuzi, nechápu, co je tak extra zdravého na plesnivých sýrech. Moje holka to nejí a ani bych jí to nedávala. Dá se říct, že já jsem trochu labužník, mám ráda olomoucký syrečky, hermelín, romadur. Ale pětiletému dítěti dám eidam. |
| Zuzina — 27. 12. 2012 22:29 |
Tak holky, honem nám prozraďte, copak tam tak zdravého dáváte :D |
| dusička — 27. 12. 2012 22:34 |
Zuzi - Marky jí to, co jí chutná. :vissla: |