|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » TECHNIKA kolem nás https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=129 » Internet a hromosvod https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=48561 |
| Milluna — 5. 8. 2012 22:05 |
ahojte, |
| Xsara — 6. 8. 2012 13:27 |
Mno já tedy na to, že má kamarád pravdu. ;) |
| Zorinka — 24. 10. 2016 9:59 |
Sakra to by mě nenapadlo, ale něco na tom je. |