Milluna — 5. 8. 2012 22:05

ahojte,

nějak se mi to místní diskutování zalíbilo a tak hodím do placu svůj další " problém". Je bouřka. A když je bouřka, tak se nad tím občas zamýšlím, dneska jsem si ale i dopisovala s kamarádem a z něj vypadlo, co si myslím, že je to nebezpečný.

Připojení k internetu mám přes kabel. A ten vede odněkud ze střechy těsně U hromosvodu.
Byl tu nedávno ex, vzal provázek a že nám tam ten kabel přiváže k tomu hromosvodu, že by nám jinyk při větru plandal a ztratily bychom připojení k netu. Žiju jen s dětma.

Podle kamaráda je to nedovolené a nebezpečné. Co Vy na to?

Xsara — 6. 8. 2012 13:27

Mno já tedy na to, že má kamarád pravdu. ;)

Zorinka — 24. 10. 2016 9:59

Sakra to by mě nenapadlo, ale něco na tom je.