aequamens — 29. 6. 2012 22:48

Ahoj všem, mám takový dotaz. Po nehodě na kole, kdy jsem si silně narazil záda a měl jsem problémy s pohybem, jsem musel začít chodit na rehabilitace. Samo o sobě to nic není, ale sestra, která tam pracuje, je mladá a pro mě velmi přitažlivá a v tom je právě ten problém. Již dvakrát se mi stalo, že jsem se velmi silně vzrušil, a erekce mi nechtěla opadnout ani po 20 minutách, i když jsem se snažil myslet na něco jiného – v její přítomnosti to nefungovalo. Ona sice nic neříkala, jen se pousmála, snažila se nedívat, i když ne moc úspěšně… ale mně to „trochu“ vadí, resp. se bojím toho, co si asi myslí? Neuráží jí to apod.? Vůbec nevím, jak ženy berou takovou situaci, když se díky nim muž poblíž vzruší a nemůže to skrýt? Tohle se mi stává velice často (třeba i v MHD), u mě se to velmi těžko skrývá, ale nakonec si toho moc lidí nevšimne (doufám).

Prosím poraďte mi…shledáváte to urážlivé, obtěžující…? Děkuji za odpověď.

majkafa — 29. 6. 2012 23:06

Co je v tom za radu, jestli ti někdo odpoví, jak to shledává?
To přece není rada. :co:

aequamens — 29. 6. 2012 23:09

Jen chci vědět jestli to může shledávat nějak urážlivé, nejen ona...prostě jestli to ženě vadí, když se něco takové před (díky) ní stane.
Nic s tím udělat nemohu - zkoušel jsem to, tak mě alespoň zajímá, co si asi může myslet, jestli mě nějak zavrhne, nebo to jen přejde nebo jí to pobaví...nebo... prostě nevím jak to berete vy?

majkafa — 29. 6. 2012 23:18

Nikdo ti nemůže odpovědět, jak to bere žena. Jen jak to beru já sama. A ne jak to bere žena všeobecně. Ty taky nemůžeš mluvit za muže ale pouze sám za sebe.
Osobně shledávám tvůj dotaz podivným. Jsi úchylný a takhle se uspokojuješ? :co:

AndreaP. — 29. 6. 2012 23:20

Řekla bych, že většina normálních žen ví, že je to prostě jev, který se děje, a který dotyčný muž moc neovlivní. Nějakou blbou reakci bych tak čekala maximálně od puberťačky, od dospělé ženy snad ani ne.

AndreaP. — 29. 6. 2012 23:23

majkafa napsal(a):

Nikdo ti nemůže odpovědět, jak to bere žena. Jen jak to beru já sama. A ne jak to bere žena všeobecně. Ty taky nemůžeš mluvit za muže ale pouze sám za sebe.
Osobně shledávám tvůj dotaz podivným. Jsi úchylný a takhle se uspokojuješ? :co:

Majkafo, nepřeháníš to trošku?  Na dotazu zatím nic úchylného teda fakt nevidím. A pitvat každé slovo na pidiatomy, no budiž nooo.

majkafa — 29. 6. 2012 23:30

Tobě ten dotaz divný nepřijde, Andreo, mně ano. Obzvláště ten způsob položení dotazu, způsob psaní.

aequamens — 29. 6. 2012 23:37

Jistěže nikdo nemůže mluvit za ostatní, ale můžete si udělat alespoň obrázek z několika jednotlivých.
Nevím co se vám vlastně nezdá? Můj způsob psaní? Měl bych to snad napsat jako vesnický buran? S hromadou gramatických chyb, sprostých slov nebo slangu? Co je špatného na tom, že se snažím psát nějak alespoň trochu spisovně, slušně? Navíc nechci po vás žádné informace, složité názory, životní myšlenky, nic osobního; jen jsem položil dotaz, na který neznám odpověď?
Já jsem vás také neodsoudil jako ignorantskou frigidu jen podle způsobu, jakým jste mi odpověděla, i když by to bylo v českých podmínkách daleko přirozenější.
Slušně jsem se zeptal, nic víc.

majkafa — 29. 6. 2012 23:42

Vůbec jsem neměla na mysli gramatiku ani pravopis.
I tvé vykání je podivné.
A ignorantská frigida mě opravdu rozesmála. :lol:
A taky to, že když napíšu svůj názor na tvůj dotaz, není to nic osobního, žádná informace ani životní myšlenka. Copak to asi je, když to není žádná informace ani nic osobního? :co::co::co: :lol:
To je přece osobní informace.

Btw ty nebydlíš v České republice? Co ta poznámka o českých podmínkách? Proč zase paušalizování? Proto, že ty nedokážeš mluvit sám za sebe - místo - udělám si obrázek napíšeš - uděláte si obrázek?
A ještě mě zaráží tvé konstatování - u mě se to velmi těžko skrývá... Zní mi to podivně.

AndreaP. — 29. 6. 2012 23:53

Majkafo, že Ti příjde divné něčí psaní, na to máš pochopitelně právo, na každého psaní druhého působí jinak, nicméně nelze se hned obout do někoho, kdo se sotva zaregistroval, napsal dva příspěvky ... rozpitvat to, jak to napsal a dotazovat se, zda je úchylný, proboha. Co je divného na tom, že vyká??? Je to chlap, a toto je ženský server, dotaz položil ženám, je více než přirozené, že prostě vyká. Nezná zdejší poměry. Já Ti fakt nerozumím. Nech ty lidi dýchat.

A jinak, mírněte se ve výrazech oba dva. Do úchylů a frigid se tady titulovat opravdu nebudete.

aequamens — 29. 6. 2012 23:53

Aha, tak to se omlouvám, že jsem si od dětského věku myslel, že starším nebo váženějším lidem se vyká, doku mi osobně nenabídnou tykání. Za těchto okolností se tedy přizpůsobím vašemu stylu.

"Tak to sory, že jsem tvou hnidopichovskou hlavinku urazil, jasně rozebrat můj koment a použít proti mě jeho celkovou analýzu je fakt akt hodnej nobelovy ceny, ve tvém případě za analytiku gramatiky. Šlo mi o to, abych napsal, že po nikom tedy ani po tobě nechci žádné závažné věci, které bych mohl nějak zneužít, podle tebe možná pro své uspokojení nebo k čemu dalším, co tvou chytrou hlavinku napadlo. Jestli za osobní informaci považuješ jakoukoliv odpověď na něčí názor, pak nechápu jak jsi vůbec schopná komunikovat s ostatníma lidma, aniž by ses neurazila nebo toho člověka nedonutila se vzdálit na x metrů, jen aby nemusel čelit analýze svého dotazu, kvůli tvé paranoie"

S ostatními budu nadále hovořit ve vykacím způsobu, protože jsem mladší a ještě ke všemu jsem cizí, samozřejmě dokud nebudu mít příležitost chovat se jinak.

majkafa — 30. 6. 2012 0:00

Už jen jeden dotaz, i když jsi mi na předchozí, jestli žiješ mimo Českou republiku, neodpověděl.
Jak to víš, že jsi mladší? Ty víš, kolik je všem zdejším uživatelkám let?
Jestli jsi mladý, určitě budeš vědět, že v netových diskusích se nevyká...

majkafa — 30. 6. 2012 0:04

Andreo, nepokládám konstatování o tom, že je někdo úchylný, za urážku. Úchylný přece znamená, že je jistým způsobem jiný. Stejně jako fakt, že je někdo frigidní, není dle mého názoru urážka. I když směrem ke mně toto konstatování není na místě. :D
Ale chápu, že někdo tyto výrazy jako urážky používá a vnímá.

aequamens — 30. 6. 2012 0:10

To pardon, komunikuji s vícero lidma než jen zde.
Jsem z Prahy a je mi 19 let, ale i na svůj věk umím usoudit, zdali je ten člověk starší, inteligentnější nebo není.
Právě proto, že jsem mladší tak vím, jak se lidé chovají na internetu...jako burani, očividně o tom dost víte. Stačí se kouknout třeba na novinky.cz, jak tam vládne jazyk, urážky a situace hlavně, když se názory liší. Narozdíl od vás jsem se slušně zeptal a komunikuji tak, že se přizpůsobují lidem kolem a těm se kterým se bavím, což vy očividně neděláte, jste jako blesk, který problikne a hned má jasno o druhém člověku, ihned nasadíte familiární intonaci, ale zároveň povýšeně zkoumáte druhého Nicméně jsem již poučen, až se příště budu potřebovat na něco zeptat, tak všechny počestuji nějakou super otevírací větou, s každým budu mluvit jako se svým dlouholetým kámošem ze základky a už vůbec se k nim nebudu chovat slušně, samozřejmě je za případnou odpověď rychle sprdnu, že jsem to vlastně stejně nepotřeboval vědět, jelikož mám o všem jasno... Páni, díky za radu a za vzor...konečně již vím, jak se má člověk chovat :cool:

aequamens — 30. 6. 2012 0:14

Nepitvejte mou teoretickou urážku, napsal jsem, že jsem to mohl použít jako urážku, ale neadresoval jsem to přímo. Nejde o ta slova, mohl bych použit jakákoliv jiná a nehrálo by to roli, být to urážka tak je to jedno, jejím smyslem je urazit.
Ale je zajímavé vidět jak rychle jste tu mou teoretickou urážku musela ihned vynegovat, co kdyby náhodou si někdo pomyslel, že je to pravda; i když není.

majkafa — 30. 6. 2012 0:20

Nemám problém s tím, co si někdo pomyslí. A jestli jsem/budu frigidní, tak je to prostě fakt a ne urážka. Každý jsme nějaký.
Jen mě použití právě této, jak říkáš, teoretické urážky směrem ke mně opravdu rozesmálo , když vím, kdo jsem. :)
Přeji ti hodně zodpovězených dotazů ve tvém průzkumu.

aequamens — 30. 6. 2012 0:22

Také měla ironický nádech, tzn. měla rozesmát.
A děkuji.

vitto — 30. 6. 2012 3:57

Jéžiš, majkafo, nechej zase té vivisekce:)) Za sebe můžu odpovědět, že v pozici té rehabilitační sestry by mi to spíše lichotilo, navíc to pro ni není nic neobvyklého. Víš, i ženy se mnohdy spontánně vzruší, není to výjimečné a je to poměrně časté, akorát to není vidět. Sexualita je přirozená a není se za co stydět. Navíc - za takových 20-30 let budeš na spontánní erekci ještě rád vzpomínat :) A není to ani urážlivé, ani obtěžující, mi to připadá milé a rajcovní, je v tom určitá mužská bezbrannost....

aiga — 30. 6. 2012 8:25

aequamens - podle mne Ti AndreaP odpověděla věcně a dobře.
Když se Tě fyzicky dotýká přitažlivá žena, prostě se stane. Ono asi spíš záleží, jak celou situaci zvládne muž. Podle toho pak vyplyne reakce ženy. Je dobře čitelné, když někdo takto reaguje cíleně a naopak je poznat, komu se jen zvládnutí erekce nedaří. Kolega z práce vyprávěl, že ani po letech jeho rodiče netuší, proč kdysi přestal docházet na rhb. Jak vidíš, určitě není takový moment při rhb běžný, ale ani výjimečný.

PPavlaa — 30. 6. 2012 9:37

AndreaP. napsal(a):

Řekla bych, že většina normálních žen ví, že je to prostě jev, který se děje, a který dotyčný muž moc neovlivní. Nějakou blbou reakci bych tak čekala maximálně od puberťačky, od dospělé ženy snad ani ne.

souhlasím :jojo:

PPavlaa — 30. 6. 2012 9:39

majkafo, ty se hoď do klidu a starej se o svoje úchylný věci, který tu předvádíš.

sahleb — 30. 6. 2012 10:00

aequamens napsal(a):

Jen chci vědět jestli to může shledávat nějak urážlivé, nejen ona...prostě jestli to ženě vadí, když se něco takové před (díky) ní stane.
Nic s tím udělat nemohu - zkoušel jsem to, tak mě alespoň zajímá, co si asi může myslet, jestli mě nějak zavrhne, nebo to jen přejde nebo jí to pobaví...nebo... prostě nevím jak to berete vy?

No me by to u neznameho muze vydesilo. Jako sestre nekde u doktora by mi to bylo asi dost trapny.

Ja se v takovych situacich vzrusit nemohu a nemam predstavu jak to muze "jen tak " fungovat. Tudiz je to z meho pohledu nepochopitelne a bylo by mi to neprijemne.

PPavlaa — 30. 6. 2012 10:01

sahleb napsal(a):

aequamens napsal(a):

Jen chci vědět jestli to může shledávat nějak urážlivé, nejen ona...prostě jestli to ženě vadí, když se něco takové před (díky) ní stane.
Nic s tím udělat nemohu - zkoušel jsem to, tak mě alespoň zajímá, co si asi může myslet, jestli mě nějak zavrhne, nebo to jen přejde nebo jí to pobaví...nebo... prostě nevím jak to berete vy?

No me by to u neznameho muze vydesilo. Jako sestre nekde u doktora by mi to bylo asi dost trapny.

Ja se v takovych situacich vzrusit nemohu a nemam predstavu jak to muze "jen tak " fungovat. Tudiz je to z meho pohledu nepochopitelne a bylo by mi to neprijemne.

já myslím, že jako sestra by sis časem zvykla, že se tohle může přihodit a vůbec to pak neřešila.

sahleb — 30. 6. 2012 10:02

majkafa napsal(a):

Tobě ten dotaz divný nepřijde, Andreo, mně ano. Obzvláště ten způsob položení dotazu, způsob psaní.

Me nepripada ten dotaz nijak uchylny. Kolega ma problem, ktery napr. ja neznam, a protoze vi, ze se jedna o haklivou situaci, ktera se muze vykladat vselijak, tak se pta, co zeny na to.


Majko, kdyz tak to necti ani neodpovidej.

sahleb — 30. 6. 2012 10:04

PPavlaa napsal(a):

já myslím, že jako sestra by sis časem zvykla, že se tohle může přihodit a vůbec to pak neřešila.

Mozna, nejsem proste sestra, ale divat se na vzruseni ciziho cloveka.....nevim.

Asi se to muze prihodit, to souhlasim...

sahleb — 30. 6. 2012 10:06

AndreaP. napsal(a):

Majkafo, že Ti příjde divné něčí psaní, na to máš pochopitelně právo, na každého psaní druhého působí jinak, nicméně nelze se hned obout do někoho, kdo se sotva zaregistroval, napsal dva příspěvky ... rozpitvat to, jak to napsal a dotazovat se, zda je úchylný, proboha. Co je divného na tom, že vyká??? Je to chlap, a toto je ženský server, dotaz položil ženám, je více než přirozené, že prostě vyká. Nezná zdejší poměry. Já Ti fakt nerozumím. Nech ty lidi dýchat.

A jinak, mírněte se ve výrazech oba dva. Do úchylů a frigid se tady titulovat opravdu nebudete.

Andreo, aequamens prave pise, ze nehodla nikoho urazet a taky povazuje za slusnost vykani.

On nikoho netituloval a  ani nechce. To byla reakce na Majkafu, ktera ani pote nic nepochopila.

Selima — 30. 6. 2012 10:28

aequamens napsal(a):

Ahoj všem, mám takový dotaz. Po nehodě na kole, kdy jsem si silně narazil záda a měl jsem problémy s pohybem, jsem musel začít chodit na rehabilitace. Samo o sobě to nic není, ale sestra, která tam pracuje, je mladá a pro mě velmi přitažlivá a v tom je právě ten problém. Již dvakrát se mi stalo, že jsem se velmi silně vzrušil, a erekce mi nechtěla opadnout ani po 20 minutách, i když jsem se snažil myslet na něco jiného – v její přítomnosti to nefungovalo. Ona sice nic neříkala, jen se pousmála, snažila se nedívat, i když ne moc úspěšně… ale mně to „trochu“ vadí, resp. se bojím toho, co si asi myslí? Neuráží jí to apod.? Vůbec nevím, jak ženy berou takovou situaci, když se díky nim muž poblíž vzruší a nemůže to skrýt? Tohle se mi stává velice často (třeba i v MHD), u mě se to velmi těžko skrývá, ale nakonec si toho moc lidí nevšimne (doufám).

Prosím poraďte mi…shledáváte to urážlivé, obtěžující…? Děkuji za odpověď.

Ježiš, uži si to, kým to trvá... Ak ju neobťažuješ, tak sa to dá brať ako mlčanlivý kompliment, predsa... :P O nič viac predsa nejde... alebo?

Selima — 30. 6. 2012 10:30

majkafa napsal(a):

Tobě ten dotaz divný nepřijde, Andreo, mně ano. Obzvláště ten způsob položení dotazu, způsob psaní.

Nerozoberali ste niekedy na terapii tvoju latentnú paranoiu? Ja by som to na tvojom mieste buď preliečila, alebo sa nechala najať do tajnej služby a speňažila to.

majkafa — 30. 6. 2012 10:42

Selima napsal(a):

majkafa napsal(a):

Tobě ten dotaz divný nepřijde, Andreo, mně ano. Obzvláště ten způsob položení dotazu, způsob psaní.

Nerozoberali ste niekedy na terapii tvoju latentnú paranoiu? Ja by som to na tvojom mieste buď preliečila, alebo sa nechala najať do tajnej služby a speňažila to.

Seli, dík za prima typ. Chcem žiť v Izraeli. :D Tak skúsim tebou už proklamovaný Mossad. :D :offtopic:
A moju latentnú paranoiu sme nerozoberali, pretože žiadnu nemám. :D Alebo ak, tak latentnú. :lol: Čiže ju nemožeme rozoberať. ;)

Johana50 — 30. 6. 2012 13:42

Ahoj Aequamensi, jestli sem ještě nakoukneš a nejsi úplně otrávený, tak přidám ještě svůj názor.
Není na tom nic nelidského ani úchylného a ve spojení s tvým věkem  přirozené.
Dokonce se mi vybavila jedna velmi oblíbená knížka Svět podle Garpa, kde měl mladý vojín, těžce zraněný, častou erekci i v komatu. Pan Irving je úžasný spisovatel a nic lidského mu není cizí i u velmi citlivých témat a kontroverzních lidských osudů.  Doporučuji, jen tak pro zajímavost , pokud rád čteš.... :)

LENNNA — 1. 7. 2012 14:19

PPavlaa napsal(a):

AndreaP. napsal(a):

Řekla bych, že většina normálních žen ví, že je to prostě jev, který se děje, a který dotyčný muž moc neovlivní. Nějakou blbou reakci bych tak čekala maximálně od puberťačky, od dospělé ženy snad ani ne.

souhlasím :jojo:

Také souhlasím s tímto názorem. Navíc myslím, že ta sestřička asi na to musí být zvyklá :)

A je škoda, že jsi měl tu smůlu a natrefil první jako na Majkafu, která se opět zase předvedla :usch:. Minimálně k nováčkům by jí měl být zakázán vstup, protože ta svým chováním musí hned každého vystrašit a odehnat :dumbom::dumbom:

sandra — 1. 7. 2012 15:57

Já na tom také nevidím nic úchylného....a je mi jasný, že tohle můžou chlapi potlačit a ovládat fakt minimálně...
úchylný by mi to přišlo, kdyby si na něj cizí chlap přede mnou schválně šahal nebo se ukájel...

Bramborka — 2. 7. 2012 9:31

Selima napsal(a):

Ježiš, uži si to, kým to trvá... Ak ju neobťažuješ, tak sa to dá brať ako mlčanlivý kompliment, predsa... :P O nič viac predsa nejde... alebo?

Selima mi mluví z duše, přesně takhle bych to řekla, kdybych mluvila dobře slovensky ;).

helena — 2. 7. 2012 9:48

myslím, že ta sestřička asi na to musí být zvyklá
Přesně... nedalo mi to a zjistila jsem si informaci od pramene, teda přímo rehabky.
Jednak to není vůbec jen záležitost mladejch kluků, druhak to berou jako jeden z obvyklých tělesných projevů - stejně jako když někdo zkolabuje při odběru krve nebo dáví se špachtlí v krku - nanejvejš se zasmějou (ne vysmějou) u kafe, co kterou zas potkalo.
Ale důležitý je to nerozmazávat... ze strany pacienta teda - žádný obracení se, omluvy, koktání a podobně.

aequamens — 2. 7. 2012 14:30

Ahoj :) Mockrát vám všem děkuji za příspěvek...
Bylo pro mě trochu složité vůbec ten dotaz správě formulovat, aby ho někdo nepochopil špatně, což se bohužel stalo, ale nikde jinde jsem se zeptat nemohl. Přímo té osoby, která mě u vede to toho ehm stavu se zeptat nemohu stejně tak nikoho známého, jelikož by si pak ze mě dělali legraci hodně dlouho. Neumím to ovládat na slovo či myšlenku "nahoru dolu, akce, konec" je to prostě spontánní, když vidím nějakou velmi hezkou ženu tak se to projeví i když nechci, a to právě ani nemluvím o tom, když je ta žena vedle mě a ještě se mě dotýká.
Proto mě zajímaly vaše názory, jak byste asi reagovaly vy, abych si udělal obrázek o přibližných myšlenkách ženy, abych se jí vůbec pak mohl podívat do očí.

helena — 2. 7. 2012 14:36

abych se jí vůbec pak mohl podívat do očí
To je taky jedna možnost - dívat se do očí http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png (a ne jinam).

Ing. Iva Veselá — 3. 7. 2012 20:38

Když je chlap hezký, tak některou ženu to může "potěšit" v tom smyslu, že se někomu líbí a je atraktivní...na druhou stranu asi první, co ji napadane: "Nedívat se a pokud to jde, tak jít pryč, ať to není ještě horší" :-D
Ale chlap prostě za to nemůže, nijak to nezakryje (narozdíl od žen) :-) .. a chudák pak kvůli tomu vypadá pro ostatní uchylně. Rozumná ženská se tomu max. pousměje a bere to jako přirozenou reakci. Být chlapem, tak fakt taky nevím, co s tím dělat.

aequamens — 4. 7. 2012 20:40

Ing. Iva Veselá napsal(a):

Když je chlap hezký, tak některou ženu to může "potěšit" v tom smyslu, že se někomu líbí a je atraktivní...na druhou stranu asi první, co ji napadane: "Nedívat se a pokud to jde, tak jít pryč, ať to není ještě horší" :-D
Ale chlap prostě za to nemůže, nijak to nezakryje (narozdíl od žen) :-) .. a chudák pak kvůli tomu vypadá pro ostatní uchylně. Rozumná ženská se tomu max. pousměje a bere to jako přirozenou reakci. Být chlapem, tak fakt taky nevím, co s tím dělat.

Když je chlap hezký, tak je to potěšující? A když není, tak je to nepříjemné? :-D

majkafa — 4. 7. 2012 20:44

Také mě udivilo - když je chlap hezký. Přijde mi to dost z cesty v tomto tématu. Spontánní erekci má uričtě i chlap "nehezký". Btw kdo je pro někoho hezký, pro jiného být nemusí. :)

helena — 6. 7. 2012 20:54

Když je chlap hezký, tak je to potěšující? A když není, tak je to nepříjemné?
Ale prd a vořech... nenech se zblbnout... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png
On je rozdíl v tom, jestli se mu to jaksi neúmyslně "přihodí" nebo zda toho nějakým způsobem zneužívá... a není pravda, že takzvaně "hezkýmu chlapovi" to projde snáz - i když si to někteří z nich a některé kolem nich myslí  http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

sahleb — 7. 7. 2012 18:46

Ing. Iva Veselá napsal(a):

Když je chlap hezký, tak některou ženu to může "potěšit" v tom smyslu, že se někomu líbí a je atraktivní...na druhou stranu asi první, co ji napadane: "Nedívat se a pokud to jde, tak jít pryč, ať to není ještě horší" :-D
Ale chlap prostě za to nemůže, nijak to nezakryje (narozdíl od žen) :-) .. a chudák pak kvůli tomu vypadá pro ostatní uchylně. Rozumná ženská se tomu max. pousměje a bere to jako přirozenou reakci. Být chlapem, tak fakt taky nevím, co s tím dělat.

Nechapu, co sem pani Ing. pise:

"Nedívat se a pokud to jde, tak jít pryč, ať to není ještě horší"

"Rozumná ženská se tomu max. pousměje...."


Nechapu bud se pousmeje ( podle me jen blbka, a nebo "rychle pryc"?


Jestli se nejaky pan jaksi ztopori a na tehle strankach se bude rozsirovat, ze jako ze zena, ktera ma rozum se pousmeje....tak potes panbu.  To muze skoncit nekde u soudu s tim, ze podezrely se bude branit obvyklou mantrou "vzdyt to sama chtela".

Ja osobne bych se pousmat nemohla, radsi teda rychle pryc a v zivote by me to nepotesilo. Konkretne me to nepotesilo nikdy, spis vydesilo.

Selima — 8. 7. 2012 11:07

Prirodzené telesné reakcie ťa desia? Tak to máš ťažké, no. Navyše keď s tým nevie nič urobiť ani dotyčný, nieto ešte ty. ;)
Mňa to nedesí, ale ani vždy neteší - záleží hlavne na ďalšom správnaí dotyčného. Može to byť "veselá historka z natáčení", horor, alebo aj nič... It depends.

sahleb — 8. 7. 2012 15:23

Selima napsal(a):

Prirodzené telesné reakcie ťa desia? Tak to máš ťažké, no. Navyše keď s tým nevie nič urobiť ani dotyčný, nieto ešte ty. ;)
Mňa to nedesí, ale ani vždy neteší - záleží hlavne na ďalšom správnaí dotyčného. Može to byť "veselá historka z natáčení", horor, alebo aj nič... It depends.

Proc ta ironie?  Mam to jako tezky? Nepartim mezi ty zeny, ktere jsou polichoceny. Tecka. Co je na tom prijemnyho?

Dneska me to nedesi, ale jako "pubertacka", jak tady nekdo nelichotive pojmenoval divku, jsem se desila, nevedela jsem co delat, zanechalo to ve me trauma. Zajimavy, ze se nikdo nezastavil nas tim , ze neadekvatni je mit pred ditetem erekci. Ale divka se chova okamzite neadekvatne, vetsi poniozenist a autocenzuru u zen si uz neumim predstavit.

Me naprosto nezajima, ze ma nejaky muz "prirozenou reakci" a v zadnem pripade se nehodlam "polichocena usmat". To bych musela mit vymatlany mozek. Vzdycky me to velice vadi.

Muze to byt horor, on se totiz zastava nazor, ze kdyz ma muz erekci, ma narok na souloz a provokujici zenskou je treba potrestat....dokonce vezenim. (viz Reflex, pan DOlezal, vcelku bez negstivnich reakci)..............

agewa — 8. 7. 2012 15:49

sahleb napsal(a):

Selima napsal(a):

Prirodzené telesné reakcie ťa desia? Tak to máš ťažké, no. Navyše keď s tým nevie nič urobiť ani dotyčný, nieto ešte ty. ;)
Mňa to nedesí, ale ani vždy neteší - záleží hlavne na ďalšom správnaí dotyčného. Može to byť "veselá historka z natáčení", horor, alebo aj nič... It depends.

Proc ta ironie?  Mam to jako tezky? Nepartim mezi ty zeny, ktere jsou polichoceny. Tecka. Co je na tom prijemnyho?

Dneska me to nedesi, ale jako "pubertacka", jak tady nekdo nelichotive pojmenoval divku, jsem se desila, nevedela jsem co delat, zanechalo to ve me trauma. Zajimavy, ze se nikdo nezastavil nas tim , ze neadekvatni je mit pred ditetem erekci. Ale divka se chova okamzite neadekvatne, vetsi poniozenist a autocenzuru u zen si uz neumim predstavit.

Me naprosto nezajima, ze ma nejaky muz "prirozenou reakci" a v zadnem pripade se nehodlam "polichocena usmat". To bych musela mit vymatlany mozek. Vzdycky me to velice vadi.

Muze to byt horor, on se totiz zastava nazor, ze kdyz ma muz erekci, ma narok na souloz a provokujici zenskou je treba potrestat....dokonce vezenim. (viz Reflex, pan DOlezal, vcelku bez negstivnich reakci)..............

já to tedy ještě nikdy neslyšela.

PPavlaa — 8. 7. 2012 15:50

sahleb, co tě tak rozčiluje na slově puberťačka - je to přece normální vývoj, pubertou si projdeme všichni bez rozdílu.

a jak to myslíš, mít erekci před dítětem ? on přece psal, že ji měl před sestrou na rehabce, nebo tak něco, ta už není dítě.

PPavlaa — 8. 7. 2012 15:52

agewa napsal(a):

sahleb napsal(a):

Selima napsal(a):

Prirodzené telesné reakcie ťa desia? Tak to máš ťažké, no. Navyše keď s tým nevie nič urobiť ani dotyčný, nieto ešte ty. ;)
Mňa to nedesí, ale ani vždy neteší - záleží hlavne na ďalšom správnaí dotyčného. Može to byť "veselá historka z natáčení", horor, alebo aj nič... It depends.

Proc ta ironie?  Mam to jako tezky? Nepartim mezi ty zeny, ktere jsou polichoceny. Tecka. Co je na tom prijemnyho?

Dneska me to nedesi, ale jako "pubertacka", jak tady nekdo nelichotive pojmenoval divku, jsem se desila, nevedela jsem co delat, zanechalo to ve me trauma. Zajimavy, ze se nikdo nezastavil nas tim , ze neadekvatni je mit pred ditetem erekci. Ale divka se chova okamzite neadekvatne, vetsi poniozenist a autocenzuru u zen si uz neumim predstavit.

Me naprosto nezajima, ze ma nejaky muz "prirozenou reakci" a v zadnem pripade se nehodlam "polichocena usmat". To bych musela mit vymatlany mozek. Vzdycky me to velice vadi.

Muze to byt horor, on se totiz zastava nazor, ze kdyz ma muz erekci, ma narok na souloz a provokujici zenskou je treba potrestat....dokonce vezenim. (viz Reflex, pan DOlezal, vcelku bez negstivnich reakci)..............

já to tedy ještě nikdy neslyšela.

ani já ne.

Selima — 8. 7. 2012 20:44

sahleb napsal(a):

Selima napsal(a):

Prirodzené telesné reakcie ťa desia? Tak to máš ťažké, no. Navyše keď s tým nevie nič urobiť ani dotyčný, nieto ešte ty. ;)
Mňa to nedesí, ale ani vždy neteší - záleží hlavne na ďalšom správnaí dotyčného. Može to byť "veselá historka z natáčení", horor, alebo aj nič... It depends.

Proc ta ironie?  Mam to jako tezky? Nepartim mezi ty zeny, ktere jsou polichoceny. Tecka. Co je na tom prijemnyho?

Dneska me to nedesi, ale jako "pubertacka", jak tady nekdo nelichotive pojmenoval divku, jsem se desila, nevedela jsem co delat, zanechalo to ve me trauma. Zajimavy, ze se nikdo nezastavil nas tim , ze neadekvatni je mit pred ditetem erekci. Ale divka se chova okamzite neadekvatne, vetsi poniozenist a autocenzuru u zen si uz neumim predstavit.

Me naprosto nezajima, ze ma nejaky muz "prirozenou reakci" a v zadnem pripade se nehodlam "polichocena usmat". To bych musela mit vymatlany mozek. Vzdycky me to velice vadi.

Muze to byt horor, on se totiz zastava nazor, ze kdyz ma muz erekci, ma narok na souloz a provokujici zenskou je treba potrestat....dokonce vezenim. (viz Reflex, pan DOlezal, vcelku bez negstivnich reakci)..............

Máš extrémne názory... ja som teda nevidela, že by KAŽDÝ chlap, ktorý má spontánnu/nevhodnú erekciu, nejakú ženu do čohokoľvek nútil... a netvrdím, že sa to nemôže stať, ale proste sa to nerovná automaticky.
Ako pubertiačka som zažila kadečo, čo ma zneisťovalo a občas aj desilo, lebo som bola fyzicky vyspelejšia, zatiaľ čo sexuálne a emocionálne som to doháňala neskôr... ale našťastie som bez nehody dospela v ženu a zistila, ako to v reále funguje. Inak, muž si proste spontánnu erekciu nevolí, tak ako si žena nevolí menštruáciu a nemá zmysel dlhšie o tom debatovať. Môžeme debatovať, AKO  s tou erekciou potom naloží, ale to je už o inom. Usmiať sa dá, ak chce žena rozohnať rozpaky, na mužovi viditeľné - ani jemu to nemusí byť príjemné, tak ako žene, ktorej menštruáciu trebárs vidia aj ostatní pri "nehode".
Sahleb, ty si mala ako pubertiačka nejaký traumatický zážitok?

dusička — 8. 7. 2012 20:59

Sahleb má trauma z mužského penisu. Možná v pubertě ho viděla naživo poprvý (krom školky ), protože kde to psala, že synovi penis ani nemyla a nepřetahovala.
Proto že extrémní reakce.

sahleb — 8. 7. 2012 21:47

PPavlaa napsal(a):

sahleb, co tě tak rozčiluje na slově puberťačka - je to přece normální vývoj, pubertou si projdeme všichni bez rozdílu.

a jak to myslíš, mít erekci před dítětem ? on přece psal, že ji měl před sestrou na rehabce, nebo tak něco, ta už není dítě.

Pubertacka jako SLOVO ve spojitosti s nevhodnou reakci na erekci nejakeho muze pred ni, neni nic potesujiciho.

Nechapu kde si vzala spojitost, ze mam neco proti puberte, a nechapu proc mi vysvetlujes ze tim vsichni projdeme.......................:godlike::godlike::godlike:

sahleb — 8. 7. 2012 21:51

Selima napsal(a):

Máš extrémne názory... ja som teda nevidela, že by KAŽDÝ chlap, ktorý má spontánnu/nevhodnú erekciu, nejakú ženu do čohokoľvek nútil... a netvrdím, že sa to nemôže stať, ale proste sa to nerovná automaticky.
Ako pubertiačka som zažila kadečo, čo ma zneisťovalo a občas aj desilo.... Inak, muž si proste spontánnu erekciu nevolí,

Naprosty souhlas. Koukam, ze te v puberte leccos desilo. Ja jsem napsala to same.

Ano, muzi si to zrejme nevoli-

V cem jsou moje reakce extremni? Ja s tebou souhlasim.

sahleb — 8. 7. 2012 21:53

dusička napsal(a):

Sahleb má trauma z mužského penisu. Možná v pubertě ho viděla naživo poprvý (krom školky ), protože kde to psala, že synovi penis ani nemyla a nepřetahovala.
Proto že extrémní reakce.

Brzdi brzdi brzdi.

Jaka extremni reakce? :kapitulation:  Neschazi ti neco? Alkohol? Co mas za FANTAZIE?

Nauč se pozorně poslouchat, co říká druhý,
a ze všech sil se snaž vcítit se v myšlení mluvícího.

sahleb — 8. 7. 2012 22:11

Naopak ja si vazim aquamense za to, ze sem napsal, jelikoz to vidi jako neco co mu dela problem a co povazuje jako za neadekvatni.

Ja to taky ak vidim, nejde o to, ze ta reakce exituje, ale o reakce na ni. Proto sem aquamens psal.

dusička — 8. 7. 2012 22:29

Tohle Sahleb:
Jestli se nejaky pan jaksi ztopori a na tehle strankach se bude rozsirovat, ze jako ze zena, ktera ma rozum se pousmeje....tak potes panbu. To muze skoncit nekde u soudu s tim, ze podezrely se bude branit obvyklou mantrou "vzdyt to sama chtela".

Ja osobne bych se pousmat nemohla, radsi teda rychle pryc a v zivote by me to nepotesilo. Konkretne me to nepotesilo nikdy, spis vydesilo.
Proč by Tě vyděsil pohled na muže se stopořeným údem? Co si pod tím představuješ?
Ano, v pubertě by mě to vyděsilo, i při prvním mazlení bych"ho" nikdy nevzala do ruky. Ale už jsme přeci dál. Nejsme puberťačky.
Já bych se ani nepousmála, ani nezdrhla. Já totiž chlapům koukám do očí. ;)
A věřím, že to musí být pro chlapy nepříjemné, a řekla bych, že sestřička na rehabilitaci bere tělo jako tělo,které léčí. Co by měl říkat třeba gynekolog? Je to přeci lékař.

Selima — 9. 7. 2012 7:54

sahleb napsal(a):

Naopak ja si vazim aquamense za to, ze sem napsal, jelikoz to vidi jako neco co mu dela problem a co povazuje jako za neadekvatni.

Ja to taky ak vidim, nejde o to, ze ta reakce exituje, ale o reakce na ni. Proto sem aquamens psal.

Ale on nemá žiadne reakcie, ani tá profíčka, ktorá je zrejme zvyknutá, len nevie, čo by mal robiť a čo si ona o ňom myslí. No a pdoľa mňa žena, ktorá asi občas zažíva nechcené spontánne reakcie, si proste nemyslí nič. Berie to ako to, čo to je  - vedomím neovládaná spontánna reakcia tela. Pokiaľ ju aquamens neprenasleduje a tak, tak zrejme sa nič nedeje a je zbytočné, aby to bolo nepríjemné jemu.
A tovoje reakcie mi pripadajú extrémne, lebo sa tváriš, ako keby sa žena v takej situácii mala  prežehnať, s krikom rozbehnúť preč a chlap biť čelom o zem a tridsaťkrát odrapotať ruženec alebo za trest piť čaj s brómom. Proste robíš z komára somára. Keby bolo na mne neprehliadnuteľne vidno, keď sa mi nejaký chlap páči (hlavne v situácii, že sa nemôžeme navzájom vyhnúť a dokonca sa dotýkame, ja keď v profesionálnom vzťahu), tiež by som nebola nadšená, ale dúfala by som, že to ten druhý chápe a neberie v zlom. Ak by som teda naňho nesiahala alebo ho nezačala baliť alebo sa inak neprejavila... Chlapi sú v tomto hendikepovaní, ale kriminalizovať ich za to je smiešne. Je to príroda a basta.

agewa — 9. 7. 2012 9:27

dusička napsal(a):

Tohle Sahleb:
Jestli se nejaky pan jaksi ztopori a na tehle strankach se bude rozsirovat, ze jako ze zena, ktera ma rozum se pousmeje....tak potes panbu. To muze skoncit nekde u soudu s tim, ze podezrely se bude branit obvyklou mantrou "vzdyt to sama chtela".

Ja osobne bych se pousmat nemohla, radsi teda rychle pryc a v zivote by me to nepotesilo. Konkretne me to nepotesilo nikdy, spis vydesilo.
Proč by Tě vyděsil pohled na muže se stopořeným údem? Co si pod tím představuješ?
Ano, v pubertě by mě to vyděsilo, i při prvním mazlení bych"ho" nikdy nevzala do ruky. Ale už jsme přeci dál. Nejsme puberťačky.
Já bych se ani nepousmála, ani nezdrhla. Já totiž chlapům koukám do očí. ;)
A věřím, že to musí být pro chlapy nepříjemné, a řekla bych, že sestřička na rehabilitaci bere tělo jako tělo,které léčí. Co by měl říkat třeba gynekolog? Je to přeci lékař.

jako že když se žena pousměje, tak dotyčný se na ní vrhne? Vážně máš takový pocit, že muži se vrhají na ženy , které se nechovají jako kdyby nevěděli, že občas se pánům takováto reakce stane, aniž by jí mohl dotyčný zabránit?

helena — 9. 7. 2012 10:08

Ja osobne bych se pousmat nemohla, radsi teda rychle pryc a v zivote by me to nepotesilo.
Tak bys holt nemohla dělat na rehabilitaci... leda přísně dámský http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png
Co má asi tak ta holka dělat jinýho, než se "pousmát a snažit nekoukat"? Nanejvejš by se mohla vyměnit s někým z kolegů nebo starších kolegyň - ale obávám se, že vybírat si klienty příliš možný není... leda výjimečně.
Ona každá práce má svoje - a upřímně řečeno, mladej kluk s nechtěnou erekcí zdaleka není to nejhorší http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

Sakura — 9. 7. 2012 10:44

helena napsal(a):

Ja osobne bych se pousmat nemohla, radsi teda rychle pryc a v zivote by me to nepotesilo.
Tak bys holt nemohla dělat na rehabilitaci... leda přísně dámský http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png
Co má asi tak ta holka dělat jinýho, než se "pousmát a snažit nekoukat"? Nanejvejš by se mohla vyměnit s někým z kolegů nebo starších kolegyň - ale obávám se, že vybírat si klienty příliš možný není... leda výjimečně.
Ona každá práce má svoje - a upřímně řečeno, mladej kluk s nechtěnou erekcí zdaleka není to nejhorší http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

To máš pravdu, mně by asi nejvíc vadil tělesný zápach, nečistota, atd.

PPavlaa — 9. 7. 2012 18:54

sahleb napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

sahleb, co tě tak rozčiluje na slově puberťačka - je to přece normální vývoj, pubertou si projdeme všichni bez rozdílu.

a jak to myslíš, mít erekci před dítětem ? on přece psal, že ji měl před sestrou na rehabce, nebo tak něco, ta už není dítě.

Pubertacka jako SLOVO ve spojitosti s nevhodnou reakci na erekci nejakeho muze pred ni, neni nic potesujiciho.

Nechapu kde si vzala spojitost, ze mam neco proti puberte, a nechapu proc mi vysvetlujes ze tim vsichni projdeme.......................:godlike::godlike::godlike:

bože můj, toto snad není možný :rolleyes:

PPavlaa — 9. 7. 2012 18:55

Selima napsal(a):

sahleb napsal(a):

Naopak ja si vazim aquamense za to, ze sem napsal, jelikoz to vidi jako neco co mu dela problem a co povazuje jako za neadekvatni.

Ja to taky ak vidim, nejde o to, ze ta reakce exituje, ale o reakce na ni. Proto sem aquamens psal.

Ale on nemá žiadne reakcie, ani tá profíčka, ktorá je zrejme zvyknutá, len nevie, čo by mal robiť a čo si ona o ňom myslí. No a pdoľa mňa žena, ktorá asi občas zažíva nechcené spontánne reakcie, si proste nemyslí nič. Berie to ako to, čo to je  - vedomím neovládaná spontánna reakcia tela. Pokiaľ ju aquamens neprenasleduje a tak, tak zrejme sa nič nedeje a je zbytočné, aby to bolo nepríjemné jemu.
A tovoje reakcie mi pripadajú extrémne, lebo sa tváriš, ako keby sa žena v takej situácii mala  prežehnať, s krikom rozbehnúť preč a chlap biť čelom o zem a tridsaťkrát odrapotať ruženec alebo za trest piť čaj s brómom. Proste robíš z komára somára. Keby bolo na mne neprehliadnuteľne vidno, keď sa mi nejaký chlap páči (hlavne v situácii, že sa nemôžeme navzájom vyhnúť a dokonca sa dotýkame, ja keď v profesionálnom vzťahu), tiež by som nebola nadšená, ale dúfala by som, že to ten druhý chápe a neberie v zlom. Ak by som teda naňho nesiahala alebo ho nezačala baliť alebo sa inak neprejavila... Chlapi sú v tomto hendikepovaní, ale kriminalizovať ich za to je smiešne. Je to príroda a basta.

souhlasím

agewa — 9. 7. 2012 19:42

Sakura napsal(a):

helena napsal(a):

Ja osobne bych se pousmat nemohla, radsi teda rychle pryc a v zivote by me to nepotesilo.
Tak bys holt nemohla dělat na rehabilitaci... leda přísně dámský http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png
Co má asi tak ta holka dělat jinýho, než se "pousmát a snažit nekoukat"? Nanejvejš by se mohla vyměnit s někým z kolegů nebo starších kolegyň - ale obávám se, že vybírat si klienty příliš možný není... leda výjimečně.
Ona každá práce má svoje - a upřímně řečeno, mladej kluk s nechtěnou erekcí zdaleka není to nejhorší http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

To máš pravdu, mně by asi nejvíc vadil tělesný zápach, nečistota, atd.

nepřekvapuje mě to.
na druhou stranu - na rehabilitace jsem chodila ( jako pacoš) a nějak si na ZÁPACH a nečistotu nevzpomínám.

sahleb — 9. 7. 2012 20:47

Ja jsem odpovidala aquamensovi , napsal tohle:

___________________________

Již dvakrát se mi stalo, že jsem se velmi silně vzrušil, a erekce mi nechtěla opadnout .......... ale mně to „trochu“ vadí, resp. se bojím toho, co si asi myslí? Neuráží jí to apod.? Vůbec nevím, jak ženy berou takovou situaci, když se díky nim muž poblíž vzruší a nemůže to skrýt?..............., u mě se to velmi těžko skrývá, ale nakonec si toho moc lidí nevšimne (doufám).

Prosím poraďte mi…shledáváte to urážlivé, obtěžující…? Děkuji za odpověď.

___________________________


Tak jsem odpovedela, ze mi to neni prijemne a pousmani mi prijde nic moc. Ja k tomu nemam duvod. Treba typ muze pana Paroubka jak je v tomto stavu.....:usch:

Je trapny jak se tu hloupe preinterpretovava, zcela zbytecne.  me to proste nepotesi. Povazuji za zvlastni, ze takova situace nekterou zenu potesi. Tu rehabilitacni sestru napr. ? Tezko.

Nerikala jsem nikde, ze se muzi vrhaji na zeny...................zase nemistna  poznamka.

To ze si muzi vysvetluji spatne reakce zen, je notoricky znamo. To se doctete na diskusich o znasilneni, ve clancich sexuologu a psychiatru o veznich, kteri odmitaji uznat, ze zena ten sex nechtela.

Pan Dolezal (v Reflexu, pomerne znamy casopis)  navrhuje naprosto vazne zavrit zenu do vezeni, za to ze byla znasilnena.

Tohle povazuji za extrem ja a ne to, ze tyhle fakta zde cituji.

sahleb — 9. 7. 2012 20:54

dusička napsal(a):

Proč by Tě vyděsil pohled na muže se stopořeným údem? Co si pod tím představuješ?
Ano, v pubertě by mě to vyděsilo, i při prvním mazlení bych"ho" nikdy nevzala do ruky.

Uz ses setkala s pozitivni reakci ditete, kdyz se mu ukaze naprosto cizi muz stoporen? Sama odpovidas, ze by te to vydesilo. Tvoji otazku nechapu.

Tady se nemluvi o mazleni, fakt ne. Aquamens se slusne pta, jake jsou reakce:

"Prosím poraďte mi…shledáváte to urážlivé, obtěžující…? Děkuji za odpověď."

Chapes?

sahleb — 9. 7. 2012 20:58

Jeden  z mnohych:


Jiri X. Dolezal v Reflexu k MDZ : KDO MUZE ZA ZNASILNENI

•    Ještě jsem neslyšel, že by byla žena obviněna za spoluúčast na vlastním znásilnění .
•    Samčí sexualita je od přírody agresívní, ať se nám to líbí, nebo ne.
•    Zena by měla by ztratit ochranu státu a soud by měl – kdyby si stěžovala – konstatovat, že si to znásilnění vykoledovala. Nebo by mohla být za vlastní znásilnění trestně stíhána.
•    Trestní zákon v jiných oblastech počítá s adekvátností činu vzhledem ke konkrétní situaci – například v paragrafech o nutné obraně a krajní nouzi. Posuzuje se, zda si někdo zranění nevykoledoval. Ale trestní odpovědnost ženy za to, že vyprovokovala znásilnění, jsem nezaznamenal. Přitom v momentě, kdy dojde k erekci, je již racionální kontrola muže silně omezená
•    Milostnou hrou mě krok za krokem přivedla k tomu, že jsem si odhalil tetování. Má tedy ještě právo v takové chvíli odmítnout?
•    Pravděpodobnost, že v takovém momentu muž odstoupí, je poměrně malá ...
•    Přesně to se snažím naznačit, že v určitém momentu milostné hry by měl mít muž právo soulož vykonat. Co si má chudák jinak počít?
•    A nebylo by lepší, aby ženy neprovokovaly?

dusička — 9. 7. 2012 22:09

sahleb napsal(a):

dusička napsal(a):

Proč by Tě vyděsil pohled na muže se stopořeným údem? Co si pod tím představuješ?
Ano, v pubertě by mě to vyděsilo, i při prvním mazlení bych"ho" nikdy nevzala do ruky.

Uz ses setkala s pozitivni reakci ditete, kdyz se mu ukaze naprosto cizi muz stoporen? Sama odpovidas, ze by te to vydesilo. Tvoji otazku nechapu.

Tady se nemluvi o mazleni, fakt ne. Aquamens se slusne pta, jake jsou reakce:

"Prosím poraďte mi…shledáváte to urážlivé, obtěžující…? Děkuji za odpověď."

Chapes?

Jenomže rehabilitační sestra není dítě. Proč jsem taháš dítě a pubertu? Proto jsem psala, že bych se v pubertě chovala jinak a sklopila oči, styděla se, kdybych viděla muže  se stopoř. penisem. Ted už ne, ted už by mi to fakt nevykolejilo, protože vím, že se to prostě stane. Jak říkám, koukám mužům do očí, a když by byl ten chlap oplzlej, tak bych si ho ani nevšimla a vůbec bych mu nekoukala do rozkroku.
Ta rehabilitační sestřička je dle mýho na to zvyklá, a co má jako dělat? Utýct od práce? Co je na tom pohoršujícího a nemravního? Vždyt to se sexualitou nemá nic společnýho.
Ne není to urážlivé, ani oběžující. - myslím tím ted tu rehabilitaci - z doktorskýho hlediska.
Něco jinýho je, když chlap stojí třeba v autobuse nebo ve vlaku. Tam to ovlivnit může - že bude koukat z okýnka  a ne na ženský, nebo si před sebe dá ruce.
Ale proč by žena měla koukat chlapovi v autobuse do rozkroku?

helena — 10. 7. 2012 7:16

na druhou stranu - na rehabilitace jsem chodila ( jako pacoš) a nějak si na ZÁPACH a nečistotu nevzpomínám
Možná jsi měla jen kliku... to bys koukala, co všechno je k potkání třeba v lázních, když se svlíkáš ve společný dámský(!) šatně. Nebo v jídelně dědek, kterej má na celej pobyt jedny tepláky, flanelku a tričko... jo, může mít v kufru další, ale to si "šetří"...

Uz ses setkala s pozitivni reakci ditete, kdyz se mu ukaze naprosto cizi muz stoporen?
Kdo tu mluví o dítěti, prosím tě? (A když už jsme u toho - kolik dětí uvidí naprosto cizího úchyla?)
Tady jde o dospělou ženskou, notabene v takovém zaměstnání, kde se s podobnou "reakcí" může setkat častěji... dokonce narazit i na "typ muze pana Paroubka jak je v tomto stavu" - a co jako? Představ si, že sestřičky ve špitálech, dokonce i hodně mladý holky, dokonce musejí "TO" brát do ruky, čistit, cévkovat... to by musely bejt uražený nebo vyděšený furtumfurt.

vera — 10. 7. 2012 8:08

trochu to tu odlehčím....
moje nej kamarádka na gymplu mi vyprávěla svoji příhodu...
v 8. třídě jeli na výlet vlakem....tunely...večer...sedla si jednomu chlapci na klín...v tunelu se líbali a ona ucítila jeho ehm...byla z toho překvapená...jak jinak...a když z tunelu vyjeli, spatřila mokrou skvrnu na jeho kalhotech ......doma o tom přemýšlela ....a když se jí zpozdila menses, usoudila, že to musí říct své matce ....hysterce....a tak jí řekla, že je asi v jiném stavu
matka dostala hysterický záchvat, na konci kterého omdlela....kamarádka jí musela zavolat záchranku......to byl mazec.....ještě teď se tomu smějeme
ve svých 14 byla tak neinformovaná

dusička — 10. 7. 2012 8:12

Vero :lol::lol: ale ta máma, že nebyla informovaná,jak se dělat děti ještě ve třiceti.

vera — 10. 7. 2012 8:24

no ta máma byla postavena před hotovou věc.....jsem v jiném stavu
až teprve když zjistila podrobnosti.....ale to bylo v nemocnici před svědky...

dusička — 10. 7. 2012 8:31

vera napsal(a):

no ta máma byla postavena před hotovou věc.....jsem v jiném stavu
až teprve když zjistila podrobnosti.....ale to bylo v nemocnici před svědky...

Jo tak to jo, já pochopila, že to spunktovala máma,že jí holka vyprávěla co se odehrála v tunelu.
Je fajn,že dnešní děti jsou informovaní odmala.

Selima — 10. 7. 2012 9:46

sahleb napsal(a):

Ja jsem odpovidala aquamensovi , napsal tohle:

___________________________

Již dvakrát se mi stalo, že jsem se velmi silně vzrušil, a erekce mi nechtěla opadnout .......... ale mně to „trochu“ vadí, resp. se bojím toho, co si asi myslí? Neuráží jí to apod.? Vůbec nevím, jak ženy berou takovou situaci, když se díky nim muž poblíž vzruší a nemůže to skrýt?..............., u mě se to velmi těžko skrývá, ale nakonec si toho moc lidí nevšimne (doufám).

Prosím poraďte mi…shledáváte to urážlivé, obtěžující…? Děkuji za odpověď.

___________________________


Tak jsem odpovedela, ze mi to neni prijemne a pousmani mi prijde nic moc. Ja k tomu nemam duvod. Treba typ muze pana Paroubka jak je v tomto stavu.....:usch:

Je trapny jak se tu hloupe preinterpretovava, zcela zbytecne.  me to proste nepotesi. Povazuji za zvlastni, ze takova situace nekterou zenu potesi. Tu rehabilitacni sestru napr. ? Tezko.

Nerikala jsem nikde, ze se muzi vrhaji na zeny...................zase nemistna  poznamka.

To ze si muzi vysvetluji spatne reakce zen
, je notoricky znamo. To se doctete na diskusich o znasilneni, ve clancich sexuologu a psychiatru o veznich, kteri odmitaji uznat, ze zena ten sex nechtela.

Pan Dolezal (v Reflexu, pomerne znamy casopis)  navrhuje naprosto vazne zavrit zenu do vezeni, za to ze byla znasilnena.

Tohle povazuji za extrem ja a ne to, ze tyhle fakta zde cituji.

Nie je to absolútna pravda, poznám chlapov, ktorí rozumejú aj reakciám žien lepšie ako niektoré iné ženy... Nehovoriac už o ženách, ktoré nechápu, že erekcia je neovládateľná vôľou, čiže úplne neutrálna, a reagovať, ak vôbec, teda tiež postačí neutrálne, alebo tak, aby sa zmiernili rozpaky... Proste niektoré ženy majú menej empatie a pochopenia pre ľudské reakcie vôbec ako mnohí muži...

Selima — 10. 7. 2012 9:49

sahleb napsal(a):

dusička napsal(a):

Proč by Tě vyděsil pohled na muže se stopořeným údem? Co si pod tím představuješ?
Ano, v pubertě by mě to vyděsilo, i při prvním mazlení bych"ho" nikdy nevzala do ruky.

Uz ses setkala s pozitivni reakci ditete, kdyz se mu ukaze naprosto cizi muz stoporen? Sama odpovidas, ze by te to vydesilo. Tvoji otazku nechapu.

Tady se nemluvi o mazleni, fakt ne. Aquamens se slusne pta, jake jsou reakce:

"Prosím poraďte mi…shledáváte to urážlivé, obtěžující…? Děkuji za odpověď."

Chapes?

Kristepane, ale stoporenie pri dieťati snáď má len pedofil, Aquamens o NIČOM TAKOM NEPÍŠE, tak sem nevkladaj svoje tajné sny alebo čo to je....
Načo sem ťaháš úchylky... znásilnenia - preboha, tebe v súvislosti s erekciou nabehne len násilie, pedofília a zločin? To ťa ľutujem... Mmch, bez erekcie by si sa ani ty nebola narodila (ak si dieťa zo skúmavky, tak sa ospravedlňujem - a vlastne by to mnohé u teba vysvetľovalo... :D ).

carlos — 10. 7. 2012 11:04

Erekce si často "dělá co chce". Zamlada věčně zbytečně stojí (řeší se to neustálou masturbací), zastara zas nestojí i když "má". V podstatě je to taková věc mužům spíše k vzteku. Pokud by erekce a hlavně ejakulace šla ovládat vůlí, byla by většina mužů za supermany. Bohužel, oboustranně spokojená a dokonalá sexualita nebyla zjevně primárním účelem "stvoření". Vše ukazuje na rozmnožovací úlohu sexuality, která je ovšem často v zásadním rozporu s oboutrannou bezproblémovou spokojeností v této oblasti.

helena — 10. 7. 2012 11:08

Pokud by erekce a hlavně ejakulace šla ovládat vůlí...
Ona matička příroda moc dobře ví, proč to nejde http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

carlos — 10. 7. 2012 12:17

helena napsal(a):

Pokud by erekce a hlavně ejakulace šla ovládat vůlí...
Ona matička příroda moc dobře ví, proč to nejde http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

Pak je třeba touto odpovědí reagovat na případné "reklamace"..:D

Selima — 10. 7. 2012 15:47

:vissla:

PPavlaa — 10. 7. 2012 18:32

vera napsal(a):

trochu to tu odlehčím....
moje nej kamarádka na gymplu mi vyprávěla svoji příhodu...
v 8. třídě jeli na výlet vlakem....tunely...večer...sedla si jednomu chlapci na klín...v tunelu se líbali a ona ucítila jeho ehm...byla z toho překvapená...jak jinak...a když z tunelu vyjeli, spatřila mokrou skvrnu na jeho kalhotech ......doma o tom přemýšlela ....a když se jí zpozdila menses, usoudila, že to musí říct své matce ....hysterce....a tak jí řekla, že je asi v jiném stavu
matka dostala hysterický záchvat, na konci kterého omdlela....kamarádka jí musela zavolat záchranku......to byl mazec.....ještě teď se tomu smějeme
ve svých 14 byla tak neinformovaná

:lol:

jrk — 12. 7. 2012 15:40

Je škoda, že když sem napíše mladej a řekl bych, že slušnej kluk o radu musí se neprve projít řadou vysvětlení jak a co myslel, a poté řadou sl. přestřelek.

Naprosto souhlasím s carlosem ,,zamlada věčně zbytečně stojí (řeší se to neustálou masturbací), zastara zas nestojí i když "má"

Můj názor:
Pokud je ta zdr. sestra trochu důvtipná a znalá, tak si určitě uvědomí, že se tohle u dospívajícího muže v přítomnosti pohledné ženy stává. To, že se dotyčná pousměje zn.  že je jako Žena po biologické stránce polichocena zájmem o svoji osobu.  Pozor !!! rozhodně se z její strany nejedná o náznak na navázání něčeho bližšího.
Nejjejdnodušší řešení pro tenhle věk je uvedeno ve 2. odst. mezi ( ).

jrk