MarekV — 20. 6. 2012 8:16

Dostal jsem se do situace, kterou bych asi normálně zvládal, ale hlavu mám zaplavenou chemií zamilovanosti. Proto moc prosím o radu všechny, co si něco takového taky prožili a úspěšně to vyřešili.

Bude mi třicet, s přítelkyní jsem už přes šest roků a musím říct, že nám to poměrně klape. Jen asi poslední dva tři roky mi čím dál víc připadá, že je až "příliš rozumná". Ona je takový ten analytický typ, je velice inteligentní, ale i vtipná a rozhodně hezká. Prostě hezká, hodná, chytrá, prsatá blondýnka :). Co nám však schází, je nějaká jiskra. I když se snažím nás pořád posouvat dál, její reakce jsou vždycky hodně racionální. Umí se smát a bavit, je příjemná, ale spontánnost čehokoliv, něco udělat jen tak, trochu si zablbnout, to jsou pro ni prakticky neznámé věci. S ní je to jen jakési čekání.

To všechno se dá zvládnout, ale teď jsem se dostal do situace, kterou musím vyřešit. Na oslavě pracovních úspěchů s kolegy jsem se potkal s jedou o osm let mladší holkou. Je to sestra spolužačky z výšky. Věděl jsem jen, že existuje, že je to moc pěkná ženská a od její sestry jsem za ty léta vypozoroval, že je to i moc kvalitní člověk. Ale teď tu byla živě, přišla přímo k našemu stolečku a sedla si vedle mě. Ihned jsme měli společné téma a bavili se, jako bychom se znali léta. A já se jen utvrdil v tom, že ona je povahově přesně to, co mě schází u přítelkyně. Jak večer plynul, dali jsme si nějakou tu skleničku a šel jsem ji doprovodit domů. Pozvala mě dál a abych to neprodlužoval, skončili jsme v posteli. Mazlili jsme se nazí, nic víc nebylo. Ona má přítele, já přítelkyni. Ze strany jejího přítele jí patrně schází cit a větší porozumění, což jsem jí nevědomky poskytl já. Ano, selhali jsme, ale na druhou stranu jsme asi oba dva jen toužili po tom, čeho se nám dlouho nedostávalo. Od té doby jsme pořád v kontaktu, píšeme si a opravdu hodně si rozumíme snad po všech stránkách.

Co teď? Oba dva víme, že jsme si neskutečně sympatičtí, líbím se jí jak vzhledem, tak tím uvnitř a u mě to je taky tak. Je krásná, inteligentní, ale i plná elánu a pozitivní energie, žádné bezvětří. Chceme se vídat, ale bojíme se, že se definitivně zamilujeme. Oba to máme tak, že v jíném čase bychom neváhali vteřinku a skočili po sobě, ale teď? Vím, že to, co jsem zažil s ní, už nikdy nechci opakovat. Svědomí je potvora a já mám už taky choutky budovat hodnoty a ne střídat vztahy. Nikdy se mi nic podobného nestalo a toto beru jako poslední a neskutečně krásně intenzivní šanci na snad hezký vztah. Ale je tu moje přítelkyně, kterou mám moc rád a její přítel, o kterého ona taky stojí. Jít do nového vztahu je riziko, v tom stávajícím mám strach, že půjde setrvačností dál a za pár roků by se mohlo stát něco podobného s daleko horšími následky. Společný majetek nemáme, děti také ne. Prosím, zkuste poradit, jak situaci řešit. Bolet to bude tak jako tak.

Díky moc, Marek

majkafa — 20. 6. 2012 8:37

Co na to říct?
Jsi mladý, bez závazků - děti, vybírej dobře svou životní partnerku. :)
Je tu moje přítelkyně, kterou mám moc rád - mi zní nemastně neslaně :-)

Když ji miluješ, není co řešit. :D (mám na mysli tu "druhou") Nebo ještě nějakou jinou.
Tady toto, co žiješ, je přechozený nudný vztah. S láskou a "jiskrou" se životní peripetie překonávají lépe.

MarekV — 20. 6. 2012 8:41

majkafajka: Možná jsem to jen špatně formuloval a možná je to opravdu přechozený vztah. Přítelkyně je takova od začátku a vyhovovalo mi to tak. Nikdy jsem nebyl na nějaký šílený divošky. To, že si to teď uvědomuju, beru jen na sebe a řekl bych, že je ještě kam vztah posouvat. Jen nevím, jak daleko to ještě půjde...

REŇAS — 20. 6. 2012 8:49

majkafa napsal(a):

Co na to říct?
Jsi mladý, bez závazků - děti, vybírej dobře svou životní partnerku. :)
Je tu moje přítelkyně, kterou mám moc rád - mi zní nemastně neslaně :-)

Když ji miluješ, není co řešit. :D (mám na mysli tu "druhou") Nebo ještě nějakou jinou.
Tady toto, co žiješ, je přechozený nudný vztah. S láskou a "jiskrou" se životní peripetie překonávají lépe.No,že ji miluje je asi silné slovo ale,vzhledem k smajlíkovi to beru,že to je spíše nadsázka.. Nebudeme slovíčkařit,že jo Majko..;)
Marku,já si myslím,že je to pro Tebe především s tou novou změna a to se vším všudy.. Ale,co by jsi tady psal třeba za těch 6 let o vztahu s tou novou,to vůbec není jasné a jisté..

Selima — 20. 6. 2012 8:52

Ja by som sa zamyslela, či si aj s priateľkou - hoci analytickou racionálkou - nezažíval na začiatku niečo také dnes s divoškou... ;) Ak áno, tak je to proste len životnými fázami a fázami vzťahu a dobre by som si rozmyslel(a), či ísť do vzťahu, ktorý časom skončí asi rovnako alebo podobne... ale ak je toto najsilnejšie, čo si v živote zažil, tak by som to počúvol (počúvla). Šance nechodia vždy vtedy, keď ich čakáme a potrebujeme, ale niekedy prekvapia v podobe skúšky. :jojo:

MarekV — 20. 6. 2012 8:57

REŇAS, Selima: A přesně o to jde :-). Současná přítelkyně byla zpočátku úplně odlišné povahy než je "potencionální" přítelkyně. Takže ani já nedokážu říct, jestli by to fungovalo v pohodě. To neví nikdo, ale stojí to za to riziko? Šance na výhru je, jen nikdo neví jaká. Zní to hrozně a mám černý svědomí, protože nemůžu říct, že bych teď nebyl šťastnej.

majkafa — 20. 6. 2012 8:58

MarekV napsal(a):

REŇAS: A přesně o to jde :-). Současná přítelkyně byla zpočátku úplně odlišné povahy než je "potencionální" přítelkyně. Takže ani já nedokážu říct, jestli by to fungovalo v pohodě. To neví nikdo, ale stojí to za to riziko? Šance na výhru je, jen nikdo neví jaká. Zní to hrozně a mám černý svědomí, protože nemůžu říct, že bych teď nebyl šťastnej.

:jojo:

Ale zase, pokud už teď má Marek ve vztahu problém, pořizovat si do toho děti... Děti to už nezachrání. Ještě je čas měnit bez velkých následků.

Jak to chápu já, takhle slečna je jiná, než byla Markova přítelkyně v začátcích. Tam ta jiskra nebyla vůbec.

MarekV — 20. 6. 2012 9:04

majkafa: To rozhodně ne, jakmile není zpočátku jiskra, tak není ani plamen ve vztahu. Přítelkyně se mě neskutečně zalíbila, je jiná než ostatní a je super. Kromě toho klidného a dá se říct i krásného bezvětří mi po všech stránkách vyhovuje. Pokud bych to měl napsat oklikou, tak ten náš plamen prostě už jen moc netřepotá, ale hoří silně.

Selima — 20. 6. 2012 9:08

MarekV napsal(a):

REŇAS, Selima: A přesně o to jde :-). Současná přítelkyně byla zpočátku úplně odlišné povahy než je "potencionální" přítelkyně. Takže ani já nedokážu říct, jestli by to fungovalo v pohodě. To neví nikdo, ale stojí to za to riziko? Šance na výhru je, jen nikdo neví jaká. Zní to hrozně a mám černý svědomí, protože nemůžu říct, že bych teď nebyl šťastnej.

:D Mne momentálne ako chladný analytik pripadáš ty, keď vzťahy porovnávaš, kalkuluješ, percentuálne šance preberáš. :dumbom: Choď, kam ťa ťahá srdce, aj keby to nakoniec nevyšlo. Nie všetko v živote vyjde, ale to neznamená, že by sme nemali nič skúsiť... Deti spolu nemáte, majetok asi tiež veľmi nie, neviem, nakoľko sa vám prakticky zmení život, ale myslím, že aj priateľka, aj ty by ste rozchod zvládli bez väčších tráum. (Možno aj pre ňu lepšie, ako keby si ju mal potom pri každej kríze skúmať a hovoriť si: Že ja som sa nedal dokopy s XY - niečo "prečo spm si ja blbá nevzala Pištu Hufnágela...")

Selima — 20. 6. 2012 9:11

:D Plameň nemože trepotať rovnako iskrivo 30 rokov, to by nebolo k žitiu... ale môže byť pekný  a príťažlivý inak. Pri tej rýchlej akcii, akú si absolvoval so spolužiačkinou sestrou, by som sa zamyslela, čo ti chýba. Lebo že ti niečo vo vzťahu chýba je podľa mňa fakt... Na druhej strane by ti to trepotanie a iskrenie a spontánnosť (a nevypočitateľnosť! mohli časom liezť na nervy. Premylsi si, čo vlastne chceš a čo uprednostňuješ... ;)

MarekV — 20. 6. 2012 9:12

Selima: Jsou prostě dvě možnosti, tak přemýšlím. Nikdy jsem nic takovýho neřešil. A nechci do toho tahat jen to, že mám jít tam, kam mě táhne srdce. Ono to totiž většinou nebývá srdce, ale cosi o něco níž ;-). Já opravdu nevím. Přítelkyně super, jen tam něco schází. "Ta nová" to má, ale zase nevím, jestli bude super... Babo raď - proto jsem na babinetu :-).

helena — 20. 6. 2012 9:12

Přítelkyně je takova od začátku a vyhovovalo mi to tak.
Pročpak ti to najednou "nevyhovuje"? Nejde ti jen o to zkusit si něco jinýho, namísto "rozumný stravy" ochutnat něco totálně "nezdravýho a tučnýho"? (Aniž bych tím probůh myslela onu slečnu http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png)
Nemáš pocit, že ti život utíká mezi prstama - že tu "původní" už znáš skrznaskrz, že už vás, snad s výjimkou dítěte, nemůže potkat nic "vzrušujícího, jinýho, zajímavýho"... a teď zavál ten vánek, kterej je hladivej a chladivej, voňavej a kdovíjakej ještě. Jenže i takověj větýrek může přinést deště či vichřici.
Já bych si netroufla ti radit, abys šel "za láskou"... zvlášť když ještě nevíš, jestli to není jen radost z toho, jak si rozumíte, co máte společného a tak dál. Tohle bývá přece na začátku (skoro) každého vztahu, aniž by to znamenalo, že i vydrží. Taky se tomu říká poblouznění, růžový brejle nebo hormonální bouře http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png
Jistěže v tomhle věku nemusíš skončit ve vztahu, o kterým máš pochybnosti - ale na druhou stranu nevíš, jak je na tom "nová" slečna ve vztahu svém (opustila by?), stejně jako netušíš, jestli dát si to "čeho se nám dlouho nedostávalo" je dostačující... možná by se vám zas nedostávalo něčeho jiného.
Asi by stálo za to sepsat si klady i zápory obou možností, na zákldě toho, co ti vyjde, se pokusit pohovořit s "novou" slečnou o představách jejích a pak teprve se rozhodovat.

A ještě něco -  "v tom stávajícím mám strach, že půjde setrvačností dál" - pro vztah je pohyb přímočarý plynulý vhodnější, než prudké výkyvy http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

REŇAS — 20. 6. 2012 9:16

MarekV napsal(a):

majkafa: To rozhodně ne, jakmile není zpočátku jiskra, tak není ani plamen ve vztahu. Přítelkyně se mě neskutečně zalíbila, je jiná než ostatní a je super. Kromě toho klidného a dá se říct i krásného bezvětří mi po všech stránkách vyhovuje. Pokud bych to měl napsat oklikou, tak ten náš plamen prostě už jen moc netřepotá, ale hoří silně.

No a pak je tu ten plamen,který nehoří tak silně,ale plápolá do všech stran,ale zda neuhasne to není jisté.
Riziko to je,jak si sám psal. Šance na výhru je,ale jak velká to fakt těžko říct.  Ale jinak,když mluvím za sebe,tak +- v Tvém věku,kdy jsem byla bez závazků(děti atd.) jsem do rizika většinou šla. A ničeho nelituji. :jojo: Nicméně bezbolestné pro všechny zůčastněné by to nebylo.. i výhra něco obnáší :vissla: A Ty uvažuješ o tom s kým být a ta druhá,nová?? :vissla: Uvažuje nad tím vůbec? Co pro ní jsi Ty?

MarekV — 20. 6. 2012 9:18

helena: Díky za názor, je v tom hodně toho, jak bych asi uvažoval "neopitý" chemií. Asi to prostě musím nechat uležet a vystřízlivět. Jenomže teď jsem na rozhraní, kdy nechci mít tajně dva paralelní vztahy. Na to nemám ani nervy a ani žaludek. A přece tu jsou :-(

MarekV — 20. 6. 2012 9:22

REŇAS: Co jsem "tu novou" já? Dlouho jsme se o nás bavili a jednoznačně je na tom stejně. V tomto je upřímná.

eremuruss — 20. 6. 2012 9:36

Ono to nekdy v novem neokoukanem vztahu vypada jinak nez ve skutecnosti.Jste si neokoukany,spaluje vas vasen.Oba se snazite.Za nejaky cas to vyprcha.....prijde stereotyp a ses tam kde dnes.Vim o cem mluvim.

REŇAS — 20. 6. 2012 9:36

MarekV napsal(a):

REŇAS: Co jsem "tu novou" já? Dlouho jsme se o nás bavili a jednoznačně je na tom stejně. V tomto je upřímná.No dobře Marku a co chceš dělat? Píšeš,že nejsi typ člověka pro dva vztahy,nicméně s tou novou dívkou,už jste něco počali. Ono se příliš nestalo,ale něco přece jen. A teď můžeš svou vůli to ukončit(i když více méně ještě nic nezačlo) a na vše zapomenout a pokusit se o nějakou novou jiskru v Tvém stávajícím vztahu. A nebo Tě stejně ovládne ten nový plamen nebo chemie,souznění s tou novou dívkou,pojmenujme to každý,jak chceme a neubráníš se tomu a bude to stejně pokračovat,ať chceš nebo nechceš. Chemie totiž občas vyhrává. ;)

MarekV — 20. 6. 2012 9:48

Neskutečně to bolí, ale asi je opravdu rozumnější zabít nový vztah ještě teď na počátku, kdy to bude bolet jenom mě a "tu novou". Potom by to bolelo i naše partnery, což by mě hodně mrzelo.  Mluvit o něčem rozumnějším u lásky a zamilovanosti je zvláštní a i proto nemám rád to příliš racionální uvažování :-). Na druhou stranu to souznění, fajn povaha a i to, co o "té nové" vím od její sestry, to se jen těžko opouští. Ještě si to všechno proberu, chvíli počkám, promluvím si o tom a pak se to prostě musí rozseknout.

eremuruss — 20. 6. 2012 10:02

MarekV napsal(a):

Neskutečně to bolí, ale asi je opravdu rozumnější zabít nový vztah ještě teď na počátku, kdy to bude bolet jenom mě a "tu novou". Potom by to bolelo i naše partnery, což by mě hodně mrzelo.  Mluvit o něčem rozumnějším u lásky a zamilovanosti je zvláštní a i proto nemám rád to příliš racionální uvažování :-). Na druhou stranu to souznění, fajn povaha a i to, co o "té nové" vím od její sestry, to se jen těžko opouští. Ještě si to všechno proberu, chvíli počkám, promluvím si o tom a pak se to prostě musí rozseknout.

Marku jeji sestra ji bude tezko hanit.
Marku takoveto souzneni,vasen,chemii jsem zazila, jenomze pan byl jaksi zenaty.Byli jsme nestastny co dal.On bezdetny ja dve deti.Pracovali jsme spolu takze denni kontakt.Take nam pripadalo jak jsme oba stejny na jedne vlne....,ale stala nam v ceste podle jeho slov nudna manzelka ktery sex nic moc nerika a ja jsem ta vasniva a skvela milenka.Zkratim to zvitezil jeho rozum zustal s manzelkou a popravde mohu rict,ze udelal dobre.
Mam novy vztah jsem nudna pritelkyne ktery sex nic moc nerika po 4 letech vztahu....pan zenaty by sel do vztahu ktery mel doma + jeste by na sebe hodil 2 cizi deti.
Ono na zacatku vztahu je to krasne,kdyz se milujete s dotycnym 3x v mesici,travite s nim ukradene chvilky a nezijete ve spolecne domacnosti.Tak je vsechno krasne a spalujici.

MarekV — 20. 6. 2012 10:12

eremuruss: Právě proto, že takto hezky začíná asi každý vztah (ten kvalitní i ten, který časem ztratí smysl), jsem na pochybách a v pokušení. Ale opravdu moc děkuju za osobní zkušenosti, ty jsou při rozhodování k nezaplacení.

No a pokud jde o její sestru, tak ta si servítky nebere. Slyšel jsem i o jejich přešlapech, který ale nebyly nic neobvyklýho a nelidskýho.

REŇAS — 20. 6. 2012 10:16

MarekV napsal(a):

Neskutečně to bolí, ale asi je opravdu rozumnější zabít nový vztah ještě teď na počátku, kdy to bude bolet jenom mě a "tu novou". Potom by to bolelo i naše partnery, což by mě hodně mrzelo.  Mluvit o něčem rozumnějším u lásky a zamilovanosti je zvláštní a i proto nemám rád to příliš racionální uvažování :-). Na druhou stranu to souznění, fajn povaha a i to, co o "té nové" vím od její sestry, to se jen těžko opouští. Ještě si to všechno proberu, chvíli počkám, promluvím si o tom a pak se to prostě musí rozseknout.

Tak to je jasné,je to Tvá partnerka a něco jste spolu prožili a znamenáte pro sebe.
Na druhou stranu,to druhé souznění,klidně může být začátek něčeho nového a lepšího nebo taky né. Tak zvažuj dobře.. :vissla:

MarekV — 20. 6. 2012 10:20

REŇAS: Tak teda opravdu díky :-)

REŇAS — 20. 6. 2012 10:20

eremuruss napsal(a):

MarekV napsal(a):

Neskutečně to bolí, ale asi je opravdu rozumnější zabít nový vztah ještě teď na počátku, kdy to bude bolet jenom mě a "tu novou". Potom by to bolelo i naše partnery, což by mě hodně mrzelo.  Mluvit o něčem rozumnějším u lásky a zamilovanosti je zvláštní a i proto nemám rád to příliš racionální uvažování :-). Na druhou stranu to souznění, fajn povaha a i to, co o "té nové" vím od její sestry, to se jen těžko opouští. Ještě si to všechno proberu, chvíli počkám, promluvím si o tom a pak se to prostě musí rozseknout.

Marku jeji sestra ji bude tezko hanit.
Marku takoveto souzneni,vasen,chemii jsem zazila, jenomze pan byl jaksi zenaty.Byli jsme nestastny co dal.On bezdetny ja dve deti.Pracovali jsme spolu takze denni kontakt.Take nam pripadalo jak jsme oba stejny na jedne vlne....,ale stala nam v ceste podle jeho slov nudna manzelka ktery sex nic moc nerika a ja jsem ta vasniva a skvela milenka.Zkratim to zvitezil jeho rozum zustal s manzelkou a popravde mohu rict,ze udelal dobre.
Mam novy vztah jsem nudna pritelkyne ktery sex nic moc nerika po 4 letech vztahu....pan zenaty by sel do vztahu ktery mel doma + jeste by na sebe hodil 2 cizi deti.
Ono na zacatku vztahu je to krasne,kdyz se milujete s dotycnym 3x v mesici,travite s nim ukradene chvilky a nezijete ve spolecne domacnosti.Tak je vsechno krasne a spalujici.

A já mám druhou zkušenost. Když vezmu v potaz,že v těch vztazích nefiguroval nikdo ženatý a žádné děti. Tak ta chemie,souznění a vše ostatní mě posunuli někam dál,k něčemu lepšímu a jak říkám,nelituji.

Jaku — 20. 6. 2012 11:53

Marku,každý člověk má své chyby a projeví se dřív nebo později u něj něco,co ten druhý buď toleruje nebo ne a vztah skončí.
Myslím,že tě chápu,co ti u tvé dlouholeté přítelkyně chybí - můj syn se rozešel s holkou po 7 letech a bylo to kvůli něčemu obdobnému a se souč.přítelkyní si max.vyhovují a shodou okolností se přibližně ve stejnou dobu z podobných důvodů rozešel i jeho spolužák z vš se svou slečnou-bud.právničkou,též dlouhodobý vztah.Píšu ti to proto,ať víš,že tohle se nestává jen tobě,ale řeší to běžně mnoho dvojic-prostě potkají někoho,s kým do sebe najednou perfektně zapadnou jako puzzle.Třeba je to i tvůj případ a srdce v tomto ošálit nejde.
Já bych se s novou přítelkyní asi zkusila ještě o něco více seznámit-poznat víc její povahové vlastnosti,její názory a pohled i na praktické věci týkající se možného bud.soužití a pokud to fakt bude stále tak supr,tak proč do tohoto vztahu nejít.Jenom bacha na to,ať se ta "zkušební doba"neprovalí vaším souč.polovičkám.

Jaku — 20. 6. 2012 12:01

MarekV napsal(a):

helena: Díky za názor, je v tom hodně toho, jak bych asi uvažoval "neopitý" chemií. Asi to prostě musím nechat uležet a vystřízlivět. Jenomže teď jsem na rozhraní, kdy nechci mít tajně dva paralelní vztahy. Na to nemám ani nervy a ani žaludek. A přece tu jsou :-(

Marku,to je prostě život,nic není jen černé nebo bílé a ještě mnohokrát se takhle budeš muset rozhodovat a kalkulovat...Jen málokdo žije život nalajnový podle toho,jak si to sám přeje a je to proto,že v životě-přesně jak se to te´d stalo i tobě-nejsme sami,ale potkáváme se s dalšími lidmi,kteří mají vliv na náš život i ovlivňují naše rozhodnutí a plány...

Jaku — 20. 6. 2012 12:05

eremuruss napsal(a):

Ono to nekdy v novem neokoukanem vztahu vypada jinak nez ve skutecnosti.Jste si neokoukany,spaluje vas vasen.Oba se snazite.Za nejaky cas to vyprcha.....prijde stereotyp a ses tam kde dnes.Vim o cem mluvim.

No Erem dovol,abych ti těžce odporovala-vše je jen o těch 2 - my se s bud.manželem potkali v tanečních,od 16 jsme spolu randili,přičemž jsme se stále ale nevěnovali jen sami sobě,jak by z toho mohlo vyplynout,dnes jsme spolu víc jak 25 let a stereotyp teda není ani náhodou a jak se manžel několikrátvyjádřil tak nezná nějakou nudu se mnou,spíš nestíhá:D a máme se pořád o čem bavit,čemu smát,po večerch hrajem člověče a pijem víno,plánujem,kam se podíváme,takže tak.

majkafa — 20. 6. 2012 12:09

MarekV napsal(a):

Neskutečně to bolí, ale asi je opravdu rozumnější zabít nový vztah ještě teď na počátku, kdy to bude bolet jenom mě a "tu novou". Potom by to bolelo i naše partnery, což by mě hodně mrzelo.  Mluvit o něčem rozumnějším u lásky a zamilovanosti je zvláštní a i proto nemám rád to příliš racionální uvažování :-). Na druhou stranu to souznění, fajn povaha a i to, co o "té nové" vím od její sestry, to se jen těžko opouští. Ještě si to všechno proberu, chvíli počkám, promluvím si o tom a pak se to prostě musí rozseknout.

A já si myslím, že není. :D Ve tvé situaci určitě není. :)

majkafa — 20. 6. 2012 12:11

Jaku napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Ono to nekdy v novem neokoukanem vztahu vypada jinak nez ve skutecnosti.Jste si neokoukany,spaluje vas vasen.Oba se snazite.Za nejaky cas to vyprcha.....prijde stereotyp a ses tam kde dnes.Vim o cem mluvim.

No Erem dovol,abych ti těžce odporovala-vše o o těch 2 - my se s bud.manželem potkali v tanečních,od 16 jsme spolu randili,přičemž jsme se stále ale nevěnovali jen sami sobě,jak by z toho mohlo vyplynout,dnes jsme spolu víc jak 25 let a stereotyp teda není ani náhodou a jak se manžel několikrátvyjádřil tak nezná nějakou nudu se mnou,spíš nestíhá:D a máme se pořád o čem bavit,čemu smát,po večerch hrajem člověče a pijem víno,plánujem,kam se podíváme,takže tak.

Dovolím si taky nesouhlasit s erem.
Když se potkají ti dva, co k sobě patří, tak je to úplně jinak.
Je ovšem těžké hnedka na začátku poznat, jestli se potkali, to ukáže až čas. Ale pokud je tam na začátku to NĚCO, už to vypovídá mnohé.

majkafa — 20. 6. 2012 12:24

MarekV napsal(a):

eremuruss: Právě proto, že takto hezky začíná asi každý vztah (ten kvalitní i ten, který časem ztratí smysl), jsem na pochybách a v pokušení. Ale opravdu moc děkuju za osobní zkušenosti, ty jsou při rozhodování k nezaplacení.

No a pokud jde o její sestru, tak ta si servítky nebere. Slyšel jsem i o jejich přešlapech, který ale nebyly nic neobvyklýho a nelidskýho.

Já bych se toho, co ti píše erem, moc nedržela. Onen ženatý pán byl po mnoha letech, co byla sama, tam to člověk ještě vnímá úplně jinak.
Ty ženatý nejsi, nemáš děti, nová slečna je na tom stejně.
Myslím si, že moc dobře víš, že když to s ní nezkusíš, pořád budeš přemýšlet, co by bylo,kdyby, litovat. Pokud by tvůj nynější vztah byl jiný, řekla bych ti, nerozcházej se. Ale ty, aniž si to vědomě připustíš, hledáš jiný vztah. Zklidni se, poslouchej své nitro, to ti řekne, až ho uslyšíš.
Abys nezahodil lásku, protožes ji nepoznal a vyměnils ji za relativní bezpečí a jistotu, kterou už znáš.

MarekV — 20. 6. 2012 13:02

Majkofajko, ty mluvíš jako moje druhé já - takové to rohaté já :-). To já se svatozáří má pochybnosti... Můj "objev" za chvíli končí v práci, tak si o tom trochu vážněji promluvíme a pak se snad ukáže. I když, vždycky, když na toto téma přišla řeč, tak jsem byl ještě omámenější než teď. Není nějakej utlumovací patáček, kterej bych spolkl a mohl začít přemýšlet s čistou hlavou? Já vím, není...

Děkuju všem za vaše názory a hlavně za zkušenosti. Jsou občas hodně protichůdné a víceméně na každém je něco pravdy.

helena — 20. 6. 2012 13:06

vždycky, když na toto téma přišla řeč, tak jsem byl ještě omámenější
To je pouhá obrana, abys náhodou nezaslechnul něco, co by se ti nelíbilo... http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png

majkafa — 20. 6. 2012 13:08

Marku, to není rohaté já, myslím. Tak to prostě je.
Mluvím taky z vlastních zkušeností. Já jsem toho Muže potkala až ve 46 letech, když jsem měla za sebou dvacetileté manželství, rozvod a celkem hodně vztahů. Takže vím, jak to funguje, když je to On. Ale člověk to třeba někdy hnedka nepozná, tak by si měl dát pozor, aby nezahodil  ten skutečný Vztah,  protože takový partner se potkává jednou za život a někdy ani to ne.

Bramborka — 20. 6. 2012 14:19

Marku, proč už ses s tou krásnou, inteligentní, charakterní a sympatickou prsatou blondýnou neoženil? Proč jste se nevzali? Máte přechozený vztah. Proč jste ho nechali přejít?

dusička — 20. 6. 2012 14:28

Já bych docela souhlasila s Erem. Tedy ne u všech vztahů může vyprchat.
Ale jestliže ses Marku zblbnul a zamiloval, možná že ses i odmiloval od své milé blondýnky.
šest je dlouhá doba. Máte nějaký problémy ?Proč jste třeba nezaložili rodinu? Máte společné bydlení?
Píšeš že tahla druhá má přítele a že nechce o něho přijít.
Seš připravný na to,že by si mohl i zůstat sám? Prožít si románek, a že tato kráska neodejde od přítele.
Není to jen poblouznění? Jojo, to ukáže čas.

MarekV — 20. 6. 2012 14:32

Bramborko, z praktických důvodů. Škola a tím pádem skoro žádné prostředky, žádné bydlení a brát svatbu jako prevenci proti "přechození" je o ničem.

Majkofajko, díky za tvoje zkušenosti.

Bramborka — 20. 6. 2012 14:44

MarekV napsal(a):

Bramborko, z praktických důvodů. Škola a tím pádem skoro žádné prostředky, žádné bydlení a brát svatbu jako prevenci proti "přechození" je o ničem.

Majkofajko, díky za tvoje zkušenosti.

Celých šest let? Oba jste studovali medicínu a tys začal později? :vissla:
Samozřejmě, že svatba není "prevencí" přechození, ale způsobem, jímž se vztah může vyvíjet, takže nestagnuje a .........
(Ty úvozovky u jiného slova nejsou omyl.)

Jaku — 20. 6. 2012 14:47

MarekV napsal(a):

Majkofajko, ty mluvíš jako moje druhé já - takové to rohaté já :-). To já se svatozáří má pochybnosti... Můj "objev" za chvíli končí v práci, tak si o tom trochu vážněji promluvíme a pak se snad ukáže. I když, vždycky, když na toto téma přišla řeč, tak jsem byl ještě omámenější než teď. Není nějakej utlumovací patáček, kterej bych spolkl a mohl začít přemýšlet s čistou hlavou? Já vím, není...

Děkuju všem za vaše názory a hlavně za zkušenosti. Jsou občas hodně protichůdné a víceméně na každém je něco pravdy.

:reta::reta:nic se neukáže,o těchto věcech se absolutně domluvit nedá,to ví každý,kdo si něčím podobným přišel no a tak teď to poznáš i ty.

MarekV — 20. 6. 2012 14:47

dusička: U mě i u "té nové" je to vlastně naše první partnerské zaváhání. Je jasné, že nějaký větší či menší problém prostě musí být v obou našich vztazích, jinak by se snad nikdy nestalo to, co se stalo. U ní je to mimo jiné absence hlubších citů ze strany jejího partnera (navíc on taky není úplně, řekněme, rodinný typ, ale ráda ho jistě má) a u mě jsem to popsal v první příspěvku (a pořádně nevím, je to problém hodný konce vztahu? Může to fungovat dál? Já myslím, že jo, ale jistý si rozhodně nejsem). A to, že by jeden opustil partnera a druhý si to rozmyslel, to se nedá nikdy vyloučit. Pokud by tu byly takové viditelné náznaky z jakékoliv strany, tak do toho samozřejmě nejdu, protože to by byla upřímnost a vážnost rodícího se vztahu tatam. Tyto náznaky ale zatím nikde nejsou.

MarekV — 20. 6. 2012 14:52

Bramborko, studovat se dá mnohem dýl než šest let. A dokonce i řádně ;-). Na svatbu se asi díváme oba trochu odlišně. V tomto případě, kdy nejsou prostředky a ani bydlení, vidím jediný posun v tom lejstru v ruce. Děti byly pochopitelně vyloučeny (to by se studovalo asi ještě mnohem dýl ;-) a chozením po brigádách se asi moc zajistit nedá. Minulost ale nemá cenu řešit, o to tu ani nejde.

helena — 20. 6. 2012 15:03

brát svatbu jako prevenci proti "přechození" je o ničem... vidím jediný posun v tom lejstru v ruce
Ty, Marku - a máte/měli jste nějakou představu budoucnosti? Nemyslím zrovna dovolenou v Jugoslávii, první dítě, druhý auto... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png ale spíš jestli spolu chodíte "jen tak" s tím, že až bude hotová škola, finance, střecha... tak "se uvidí", nebo nějakou předběžnou představu máte?
A ještě se zeptám - "nejsou prostředky a ani bydlení" - to bys se slečnou B taky chodil tak dlouho? To není ironie, navíc ona je ještě mladá... ale co když ji posedne vdávadlo, případně otěhotní?

MarekV — 20. 6. 2012 15:13

helena: Jasně, že plány byly a stále jsou. Bohužel jeden ze stěžejních termínů bylo dodělání školy u obou. Nevím, jak by to bylo, kdybychom oba dávno pracovali, ale jak říkám, o coby kdyby a o minulosti to tady moc není. A jestli bych chodil se slečnou B tak dlouho? Jak to mám vědět, když jsme spolu sotva cosi začali? Situace je teď ale naprosto odlišná. Jednak je ona v popsaných vlastnostech jiná než moje současná přítelkyně a oba taky máme práci. To jsou dvě zásadní věci, při kterých se dá, ale nemusí, uvažovat úplně jinak.

No nic, jdu si promluvit s člověkem, se kterým to kromě mě asi souvisí nevíc, tak snad na něco příjdeme. Ještě jednou díky za všechny rady.

mia — 20. 6. 2012 15:32

majkafa napsal(a):

Marku, to není rohaté já, myslím. Tak to prostě je.
Mluvím taky z vlastních zkušeností. Já jsem toho Muže potkala až ve 46 letech, když jsem měla za sebou dvacetileté manželství, rozvod a celkem hodně vztahů. Takže vím, jak to funguje, když je to On. Ale člověk to třeba někdy hnedka nepozná, tak by si měl dát pozor, aby nezahodil  ten skutečný Vztah,  protože takový partner se potkává jednou za život a někdy ani to ne.

Majko, troufám si říct, že po 3 letech "navštěvování se", kdy spolu nežijete a tudíž vztah ještě neměl možnost přejít v takovou tu partnerskou rutinu (nezaměňovat za nudu!)  ještě nepoznáš, jestli je to ten pravý.....to nepoznáš mnohdy ani po 10 - 20 letech společného soužití, těžko říct, kdy se tohle dá s určitostí tvrdit. Řekla bych, že jsi pořád v té fázi prvotní zamilovanosti.

No a na místě Marka bych já asi zatím nic neřešila a nic nikam netlačila, dala tomu čas.....ono se dobře říká, že čas je ten nejlepší lékař. Protože ať udělá tak nebo onak, vždycky je to sázka do loterie s výsledkem nejistým. I když v takovém věku a bez závazků bych možná zariskovala....ale nějaký ten čas bych tomu určitě dala, nechala věci volně plynout...

Zklamaná — 20. 6. 2012 16:03

MarekV napsal(a):

REŇAS, Selima: A přesně o to jde :-). Současná přítelkyně byla zpočátku úplně odlišné povahy než je "potencionální" přítelkyně. Takže ani já nedokážu říct, jestli by to fungovalo v pohodě. To neví nikdo, ale stojí to za to riziko? Šance na výhru je, jen nikdo neví jaká. Zní to hrozně a mám černý svědomí, protože nemůžu říct, že bych teď nebyl šťastnej.

noo - a já být tebou bych  myslela trošku logicky a koukla do budoucnosti - co když tato nová, neokoukaná bude skákat z postele do postele jak bleška, což ti bez skurpulí předvedla :lol:
Ona má svého přítele a neváhala skočit do postele s tebou - příště bude mít tebe (pokud se rozhodneš) a nebude váhat po dalším podnikovém večírku skončit v posteli s tvým kolegou.
A co ji k tomu stačilo? Pár sympatií, adrenalin, hormony, chemie....

Mno a ty jsi to samé, jen v bleděmodrém ;)

Zklamaná — 20. 6. 2012 16:31

MarekV napsal(a):

Majkofajko, ty mluvíš jako moje druhé já - takové to rohaté já :-). To já se svatozáří má pochybnosti... Můj "objev" za chvíli končí v práci, tak si o tom trochu vážněji promluvíme a pak se snad ukáže. I když, vždycky, když na toto téma přišla řeč, tak jsem byl ještě omámenější než teď. Není nějakej utlumovací patáček, kterej bych spolkl a mohl začít přemýšlet s čistou hlavou? Já vím, není...

Děkuju všem za vaše názory a hlavně za zkušenosti. Jsou občas hodně protichůdné a víceméně na každém je něco pravdy.

Tak víš co, když jsi tak nerozhodný a nevíš (ostatně jak téměř každý chlap) - jak se tak budeš rozhodovat, může se stát, že za tebe rozhodne tvoje stálá partnerka - a vzhledem k tomu, jak jsi ji popsal, bude s tebou hotová raz, dva. Nemysli, že jsi dobrý herec a tvoje "přetvářky" a "lži" uniknout pozornému oku racionálně myslící bytosti, věř, že i řeč tvého těla je skvělý ukazatel.
Vím, o čem mluvím, jsem možná stejný typ, jak tvoje chytrá, skvělá, hodná blondýna - takový to bezvětří, taková ta tichá voda - co najednou vymele břeh. Možná, že pak si užiiješ tornáda a ten vztah narušíš a bude to mezi vámi  - protože ta racionální bytost na to nezapomene, i když ti může tvůj přešlap odpustit. Nic nebude jako dřív, budete poznamenání tím vším, co se stalo. I ty už budeš poznamenaný (spíše ty už poznamenaný jsi), a přitom o tom nemusí tvá přítelkyně vědět - stačí, že vědět budeš ty. Buď máš nějaké to svědomí a nebo nemáš.

Takže - já být tebou, hodím zpátečku a nemyslím nad tím, co by kdyby, jako tlumič vášně by ti mohl posloužit její přístup k jednodenní známosti.
A nebo to riskni - ale pak si nes následky svého konání - jsi svobodný člověk, máš svobodnou vůli a nejsi přeci nesvéprávný - však tvá drahá polovička se to přeci ani nemusí dozvědět - a nebo, znáš Murphyho zákony, že? Věz, že i tvá stálá přítelkyně je svobodný člověk a její vůle může být ta, že se dočkáš té vichřice, co ti rozčísne nejen pěšinku.

Zklamaná — 20. 6. 2012 16:36

majkafa napsal(a):

Marku, to není rohaté já, myslím. Tak to prostě je.
Mluvím taky z vlastních zkušeností. Já jsem toho Muže potkala až ve 46 letech, když jsem měla za sebou dvacetileté manželství, rozvod a celkem hodně vztahů. Takže vím, jak to funguje, když je to On. Ale člověk to třeba někdy hnedka nepozná, tak by si měl dát pozor, aby nezahodil  ten skutečný Vztah,  protože takový partner se potkává jednou za život a někdy ani to ne.

Majkafo - ON bývá za život většinou jen jeden. A ten tvůj ON není ON - pokud by byl, byli byste spolu, že? Dal by přednost tobě - šel by kraj světa za hlasem svého srdce. Neváhal by, nekalkuloval..... za ta léta, co tě čtu, je ten ON již několkátý v pořadí :lol:

Vějířovka — 20. 6. 2012 16:45

Jaku napsal(a):

Marku,každý člověk má své chyby a projeví se dřív nebo později u něj něco,co ten druhý buď toleruje nebo ne a vztah skončí.
Myslím,že tě chápu,co ti u tvé dlouholeté přítelkyně chybí - můj syn se rozešel s holkou po 7 letech a bylo to kvůli něčemu obdobnému a se souč.přítelkyní si max.vyhovují a shodou okolností se přibližně ve stejnou dobu z podobných důvodů rozešel i jeho spolužák z vš se svou slečnou-bud.právničkou,též dlouhodobý vztah.Píšu ti to proto,ať víš,že tohle se nestává jen tobě,ale řeší to běžně mnoho dvojic-prostě potkají někoho,s kým do sebe najednou perfektně zapadnou jako puzzle.Třeba je to i tvůj případ a srdce v tomto ošálit nejde.
Já bych se s novou přítelkyní asi zkusila ještě o něco více seznámit-poznat víc její povahové vlastnosti,její názory a pohled i na praktické věci týkající se možného bud.soužití a pokud to fakt bude stále tak supr,tak proč do tohoto vztahu nejít.Jenom bacha na to,ať se ta "zkušební doba"neprovalí vaším souč.polovičkám.

To mu radíš opravdu fér hru. Takže to má zkusit s tou novou a když to nevyjde, tak šupky zpátky, podle zásady "z nouze Honza dobrej".

LENNNA — 20. 6. 2012 17:18

eremuruss napsal(a):

Ono to nekdy v novem neokoukanem vztahu vypada jinak nez ve skutecnosti.Jste si neokoukany,spaluje vas vasen.Oba se snazite.Za nejaky cas to vyprcha.....prijde stereotyp a ses tam kde dnes.Vim o cem mluvim.

Vidím to stejně jako Erem. Rozhodnout se musíš jen ty sám, můj názor je ponechat si přítelkyni (to zní blbě!) - protože z popisu zní téměř jako dokonalá žena! Navíc nemáte žádné problémy, kromě toho, že ona je víc rozumná. A ty mi přijdeš jako že tě pálí dobré bydlo a nechal jsi se lehko zblbnout. To nové, neokoukané se může jevit jako velké lákadlo, neokoukané, vzrušující - ale tohle vše za čas vyprchá. A abys za dalších 6 let nevzpomínal na tu hodnou, rozumnou přítelkyni, pač ta "nová" divočejší je divoká až moc! Je to těžké, je to vážná věc a máš strach, abys neudělal chybu. Ale nenech to v téhle fázi dlouho, svou přítelkyni popisuješ hezky - už kvůli ní, rozhodni se a buď k ní fér! Určitě si to zaslouží! Držím pěsti!

Martinka1 — 20. 6. 2012 18:56

Já bych šla do toho nového vztahu... ano, sice "zahodit" 6 let vztahu je škoda, ale je Ti 30... a chceš zahodit zbytek života? Třeba 60 let vůči 6-ti letům...
Četla jsem, že jste se nevzali kvůli škole atd. atd. - my jsme s manželem stejně dlouho, cca 6 let... svatbu máme za sebou a můžu říct, že to není "jen papír"... a taky jsem byla rozhodnutá, že pokud si mě do určité doby nevezme, že bude konec. Vztah prostě potřebuje posunovat. - jen můj názor

Současný vztah vám oběma (všem čtyřem) už možná dal tolik, kolik mohl... a je čas jít dál :-)

Vilemína — 20. 6. 2012 19:06

Zklamaná napsal(a):

majkafa napsal(a):

Marku, to není rohaté já, myslím. Tak to prostě je.
Mluvím taky z vlastních zkušeností. Já jsem toho Muže potkala až ve 46 letech, když jsem měla za sebou dvacetileté manželství, rozvod a celkem hodně vztahů. Takže vím, jak to funguje, když je to On. Ale člověk to třeba někdy hnedka nepozná, tak by si měl dát pozor, aby nezahodil  ten skutečný Vztah,  protože takový partner se potkává jednou za život a někdy ani to ne.

Majkafo - ON bývá za život většinou jen jeden. A ten tvůj ON není ON - pokud by byl, byli byste spolu, že? Dal by přednost tobě - šel by kraj světa za hlasem svého srdce. Neváhal by, nekalkuloval..... za ta léta, co tě čtu, je ten ON již několkátý v pořadí :lol:

Taky mám ten pocit.

majkafa — 20. 6. 2012 19:19

MarekV napsal(a):

Prostě hezká, hodná, chytrá, prsatá blondýnka :)

Už vím, co mi na tom všem vadí, nesedí. Tohle pro mě není popis ženy, kterou muž miluje.
Obzvláště ta prsatá mě dostala.
Působí to na mě divně. Divně. Takové suché konstatování fakt. Žádná jiskra. Nic. Nudné nic.

Hodná je synonymum blbá. :vissla:

A taky mě zaráží vyjadřování o manželství způsobem - ten papír.
Nebo - děti BYLY zamítnuty.
Mluvíš o své partnerce a životě s ní tak neosobně.
Miluješ ji?

majkafa — 20. 6. 2012 19:23

Marku, myslím, že by ses měl nejdříve zamyslet, jestli se svou nynější partnerkou chceš žít. Mít děti, prožít svůj život...
Dívat se na to tak - zkusím to s novou a když to nevyjde, šupky dupky ke staré, ona mi bude "dost dobrá" - to není fér.

aprill — 20. 6. 2012 19:34

Martinka1 napsal(a):

Já bych šla do toho nového vztahu... ano, sice "zahodit" 6 let vztahu je škoda, ale je Ti 30... a chceš zahodit zbytek života? Třeba 60 let vůči 6-ti letům...
Četla jsem, že jste se nevzali kvůli škole atd. atd. - my jsme s manželem stejně dlouho, cca 6 let... svatbu máme za sebou a můžu říct, že to není "jen papír"... a taky jsem byla rozhodnutá, že pokud si mě do určité doby nevezme, že bude konec. Vztah prostě potřebuje posunovat. - jen můj názor

Současný vztah vám oběma (všem čtyřem) už možná dal tolik, kolik mohl... a je čas jít dál :-)

já taky

MarekV — 20. 6. 2012 20:32

Tady se to nějak rozjelo :). Jsem zpět a proběhl odklad do příštího týdne s tím, že nebude žádná SMSka, žádný hovor, žádný kontakt, prostě nic. Oba dva budeme s těmi svými a pokusíme se si to v hlavách srovnat. Jak to tak vidím já, tak asi tu zpátečku přece jen nahodím. Ona nevím, je z toho smutná... Jak jsem psal, později už bych nechtěl nic podobnýho řešit (vím, člověk míní...) a říkal jsem si, že pokud to má být, tak teď. Ale je fakt, že chemie jednou opadne a co když by přede mnou něco podobnýho znova vyvstalo? Zase bych to takto "řešil"? Toto lehkovážné střídání partnerů mě bylo vždycky proti srsti a málem mě to potkalo. Trochu jsem si zavzpomínal na všechno to dobré i zlé, co jsme spolu prožili a třebaže teď mám asi krizi třicátníka, nejspíš to za to nestojí. A pokud jo a dělám chybu, tak se to aspoň nedozvím.

Hodně jsem po cestě přemýšlel a dával si to dohromady. Do "té nové" jsem beznadějnej blázen a sakra nemůžu se ani na nic pořádně soustředit. Bude to bolet oba dva (a ono už to po čertech bolí), ale co mě v důsledku chybí? Trochu živočišnosti partnerky? Tý vogo, co by jen za takový "nedostatek" jiní dali? Přítelkyně mě skutečně miluje už několik let, je krásná, chytrá a sympatická tak co blbnu? Chci jen změnu? Jasně má svý mouchy, ale to každá. Plány do budoucna máme a já se pokusím nás do nich mnohem aktivněji zapojit oba. Mám neskutečně krásnou vzpomínku na "tu novou" a jsem za ni nakonec rád. Když si ale představím, že by podobnou vzpomínku měla mít i přítelkyně... brrr. Ne, ne a ještě jednou ne. Já ji pořád miluju! Třeba jsem srab a třeba je to podle vás špatně, ale teď udělám večeři, zapálím svíčky, sednu si s přítelkyní a kašlu na celej svět :).

majkafa — 20. 6. 2012 20:39

Mě neošálíš :D A hlavně neošálíš sám sebe. Ani když budeš takhle nahlas křičet. :D

MarekV — 20. 6. 2012 20:42

majkafajka: jak myslíš ;)

LENNNA — 20. 6. 2012 21:15

Marku, hezky jsi to napsal a celé hezky shrnul. Člověk nikdy neví, co budoucnost přinese, ale nyní toto vidím jako dobré rozhodnutí a držím moc palce! :supr:

REŇAS — 20. 6. 2012 21:21

MarekV napsal(a):

Tady se to nějak rozjelo :). Jsem zpět a proběhl odklad do příštího týdne s tím, že nebude žádná SMSka, žádný hovor, žádný kontakt, prostě nic. Oba dva budeme s těmi svými a pokusíme se si to v hlavách srovnat. Jak to tak vidím já, tak asi tu zpátečku přece jen nahodím. Ona nevím, je z toho smutná... Jak jsem psal, později už bych nechtěl nic podobnýho řešit (vím, člověk míní...) a říkal jsem si, že pokud to má být, tak teď. Ale je fakt, že chemie jednou opadne a co když by přede mnou něco podobnýho znova vyvstalo? Zase bych to takto "řešil"? Toto lehkovážné střídání partnerů mě bylo vždycky proti srsti a málem mě to potkalo. Trochu jsem si zavzpomínal na všechno to dobré i zlé, co jsme spolu prožili a třebaže teď mám asi krizi třicátníka, nejspíš to za to nestojí. A pokud jo a dělám chybu, tak se to aspoň nedozvím.

Hodně jsem po cestě přemýšlel a dával si to dohromady. Do "té nové" jsem beznadějnej blázen a sakra nemůžu se ani na nic pořádně soustředit. Bude to bolet oba dva (a ono už to po čertech bolí), ale co mě v důsledku chybí? Trochu živočišnosti partnerky? Tý vogo, co by jen za takový "nedostatek" jiní dali? Přítelkyně mě skutečně miluje už několik let, je krásná, chytrá a sympatická tak co blbnu? Chci jen změnu? Jasně má svý mouchy, ale to každá. Plány do budoucna máme a já se pokusím nás do nich mnohem aktivněji zapojit oba. Mám neskutečně krásnou vzpomínku na "tu novou" a jsem za ni nakonec rád. Když si ale představím, že by podobnou vzpomínku měla mít i přítelkyně... brrr. Ne, ne a ještě jednou ne. Já ji pořád miluju! Třeba jsem srab a třeba je to podle vás špatně, ale teď udělám večeři, zapálím svíčky, sednu si s přítelkyní a kašlu na celej svět :).

Večeře ještě nezačla nebo zase dumáš? :) Hezky jsi to napsal,tak rozumově,tak uvidíme.. ;)

dusička — 20. 6. 2012 21:43

Hezky jsi to napsal,tak rozumově,tak uvidíme
Rozum nebo cit?

mia — 20. 6. 2012 21:46

No ono ten klidný vztah s tím rozumovějším, předvídatelným a čitelným partnerem/kou člověk většinou ocení teprve tehdy, až si nabije ústa právě s tím "živočišnějším", spontánnějším a lehce vzplanutelným......

eremuruss — 20. 6. 2012 21:57

Chlapi jednaji rozumove,zeny srdcem.

dusička — 20. 6. 2012 21:57

mia napsal(a):

No ono ten klidný vztah s tím rozumovějším, předvídatelným a čitelným partnerem/kou člověk většinou ocení teprve tehdy, až si nabije ústa právě s tím "živočišnějším", spontánnějším a lehce vzplanutelným......

Proč mě jen vždycky lákali Ti živočišnější, spontálnější  chlapi než bačkory. :dumbom: Ted už to vidím po dvaceti letech trochu jinak. U těch rozumějších prostě není jiskra, oheň, vášeň :/

dusička — 20. 6. 2012 21:59

eremuruss napsal(a):

Chlapi jednaji rozumove,zeny srdcem.

Erem -s tímto co si napsala si dovoluju nesouhlasit. jak kdo, jak kdo, někdo je materialista, někdo snílek.
Protože chlap když se zamiluje, jde za svým srdcem - a "přemejšlí" něčím jiným než mozkem :D

eremuruss — 20. 6. 2012 22:18

dusička napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Chlapi jednaji rozumove,zeny srdcem.

Erem -s tímto co si napsala si dovoluju nesouhlasit. jak kdo, jak kdo, někdo je materialista, někdo snílek.
Protože chlap když se zamiluje, jde za svým srdcem - a "přemejšlí" něčím jiným než mozkem :D

Kdyz se zamiluje muz vetsinou se rozvod nekona,kdyz zena tak ta jde za svym srdcem.Je to vyctena statistika.

Jaku — 20. 6. 2012 23:12

majkafa napsal(a):

MarekV napsal(a):

Prostě hezká, hodná, chytrá, prsatá blondýnka :)

Už vím, co mi na tom všem vadí, nesedí. Tohle pro mě není popis ženy, kterou muž miluje.
Obzvláště ta prsatá mě dostala.
Působí to na mě divně. Divně. Takové suché konstatování fakt. Žádná jiskra. Nic. Nudné nic.

Hodná je synonymum blbá. :vissla:

A taky mě zaráží vyjadřování o manželství způsobem - ten papír.
Nebo - děti BYLY zamítnuty.
Mluvíš o své partnerce a životě s ní tak neosobně.
Miluješ ji?

to je dost výstižný a dobrý!!!:godlike:

lupina montana — 20. 6. 2012 23:18

Jojo, taky mi přijde, rohatá Majka to pěkně shrnula :lol:
Marku, já mám od začátku toho vlákna silnej pocit, že rozum by měl následovat srdce a ne naopak - pod podmínkou, že se jedná o srdce a ne o příslušný orgán o patro níže :cool:
Myslím si, že to je jediný, co by sis měl ujasnit, a to co nejpřesněji.

Vějířovka — 21. 6. 2012 5:16

eremuruss napsal(a):

Chlapi jednaji rozumove,zeny srdcem.

O jaké "srdce" by se mohlo jednat u té druhé? Tam se zatím jedná o úplně jiný tělesný orgán.

Vějířovka — 21. 6. 2012 5:18

eremuruss napsal(a):

dusička napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Chlapi jednaji rozumove,zeny srdcem.

Erem -s tímto co si napsala si dovoluju nesouhlasit. jak kdo, jak kdo, někdo je materialista, někdo snílek.
Protože chlap když se zamiluje, jde za svým srdcem - a "přemejšlí" něčím jiným než mozkem :D

Kdyz se zamiluje muz vetsinou se rozvod nekona,kdyz zena tak ta jde za svym srdcem.Je to vyctena statistika.

Fakt za "srdcem"?  :D :albert:
Ano, ženy když jsou zblbnuté, tak jdou za svým přes mrtvoly. Nemyslí na nic jiného, ani na své děti, kdežto mužům ten cit (srdce) ke svým dětem a ke své rodině občas zasvitne i při zamilování, takže vezmou zpátečku. Prostě když se určité orgány na chvilku odkrví, něco k tomu řekne i srdce.

Vějířovka — 21. 6. 2012 6:20

lupina montana napsal(a):

Jojo, taky mi přijde, rohatá Majka to pěkně shrnula :lol:
Marku, já mám od začátku toho vlákna silnej pocit, že rozum by měl následovat srdce a ne naopak - pod podmínkou, že se jedná o srdce a ne o příslušný orgán o patro níže :cool:
Myslím si, že to je jediný, co by sis měl ujasnit, a to co nejpřesněji.

Lupino, prosím tě, já si tvých úvah velice vážím a ráda je čtu, ale smím se zeptat o jakém "srdci" teď mluvíš? Není to spíš hormonální bouře?

Pardón, pardón, vidím, žes to dovysvětlila v další větě, já jsem nastartovala hned na tu první větu ... no, už to tak nechám. :kapitulation:

Vějířovka — 21. 6. 2012 6:45

majkafa napsal(a):

Marku, to není rohaté já, myslím. Tak to prostě je.
Mluvím taky z vlastních zkušeností. Já jsem toho Muže potkala až ve 46 letech, když jsem měla za sebou dvacetileté manželství, rozvod a celkem hodně vztahů. Takže vím, jak to funguje, když je to On. Ale člověk to třeba někdy hnedka nepozná, tak by si měl dát pozor, aby nezahodil  ten skutečný Vztah,  protože takový partner se potkává jednou za život a někdy ani to ne.

Žádný ten ON pravý nebo ONA pravá neexistuje, protože nic na světě nemůže uspokojit nekonečnou duši. Duše musí postupně poznávat sama sebe. Ani není možné se s druhou duší spojit - ta druhá duše by se bránila.

V životě nastávají různá stadia tvého vývoje, které v podstatě nezávisí na vnějších okolnostech. Přímo školský příklad je Marek, který bourá obecně oblíbené představy o tom, že se lidi rozcházejí z nějakého vnější ho důvodu. Marek má chuť odejít ze vztahu, přestože v tom vztahu, podle běžných lidských kritérií nic nechybí. Obvykle při rozchodu dvou jedinců se hledá, v čem to bylo, co byla příčina ("on byl takový, makový dělal tohle špatně, kdyby nedělal, tak by se nerozešli ...nebo ona ...) a tady, u Marka vidíme, že na tom vůbec nezáleží.

Majkafo, myslím si, že tvoje nitro bylo v takovém stavu, že ti přihrálo "chiméru", do které ses zamilovala a mylně jsi ji ztotožnila s člověkem, kterého jsi právě v tu dobu potkala.

Tato záměna může probíhat tak dlouho proto, že nemáš příležitost toho člověka poznat a ani to v podstatě nechceš, chceš žít ve svém bludu.
Není to žádný ON pravý, a myslím si, že by se hodně divil, jakou svatozář mu nasazuješ.

Vějířovka — 21. 6. 2012 7:04

majkafa napsal(a):

MarekV napsal(a):

eremuruss: Právě proto, že takto hezky začíná asi každý vztah (ten kvalitní i ten, který časem ztratí smysl), jsem na pochybách a v pokušení. Ale opravdu moc děkuju za osobní zkušenosti, ty jsou při rozhodování k nezaplacení.

No a pokud jde o její sestru, tak ta si servítky nebere. Slyšel jsem i o jejich přešlapech, který ale nebyly nic neobvyklýho a nelidskýho.

Já bych se toho, co ti píše erem, moc nedržela. Onen ženatý pán byl po mnoha letech, co byla sama, tam to člověk ještě vnímá úplně jinak.
Ty ženatý nejsi, nemáš děti, nová slečna je na tom stejně.
Myslím si, že moc dobře víš, že když to s ní nezkusíš, pořád budeš přemýšlet, co by bylo,kdyby, litovat. Pokud by tvůj nynější vztah byl jiný, řekla bych ti, nerozcházej se. Ale ty, aniž si to vědomě připustíš, hledáš jiný vztah. Zklidni se, poslouchej své nitro, to ti řekne, až ho uslyšíš.
Abys nezahodil lásku, protožes ji nepoznal a vyměnils ji za relativní bezpečí a jistotu, kterou už znáš.

Rozdíl mezi tvou "LÁSKOU" a láskou Erem je jen v tom, že Erem už prohlédla a ty ještě ne.

majkafa — 21. 6. 2012 7:11

Vějířovka napsal(a):

Žádný ten ON pravý nebo ONA pravá neexistuje, protože nic na světě nemůže uspokojit nekonečnou duši. Duše musí postupně poznávat sama sebe. Ani není možné se s druhou duší spojit - ta druhá duše by se bránila.
V životě nastávají různá stadia tvého vývoje, které v podstatě nezávisí na vnějších okolnostech. Přímo školský příklad je Marek, který bourá obecně oblíbené představy o tom, že se lidi rozcházejí z nějakého vnější ho důvodu. Marek má chuť odejít ze vztahu, přestože v tom vztahu, podle běžných lidských kritérií nic nechybí. Obvykle při rozchodu dvou jedinců se hledá, v čem to bylo, co byla příčina ("on byl takový, makový dělal tohle špatně, kdyby nedělal, tak by se nerozešli ...nebo ona ...) a tady, u Marka vidíme, že na tom vůbec nezáleží.

Majkafo, myslím si, že tvoje nitro bylo v takovém stavu, že ti přihrálo "chiméru", do které ses zamilovala a mylně jsi ji ztotožnila s člověkem, kterého jsi právě v tu dobu potkala.

Tato záměna může probíhat tak dlouho proto, že nemáš příležitost toho člověka poznat a ani to v podstatě nechceš, chceš žít ve svém bludu.
Není to žádný ON pravý, a myslím si, že by se hodně divil, jakou svatozář mu nasazuješ.

Vějířovko, o spojení duší píšeš ty. Nevím, proč jako reakci na mé psaní.
Ale vím jistě, že jsou vzácné okamžiky, kdy se duše vzájemně dotknou.

dusička — 21. 6. 2012 7:18

Žádný ten ON pravý nebo ONA pravá neexistuje, protože nic na světě nemůže uspokojit nekonečnou duši. Duše musí postupně poznávat sama sebe. Ani není možné se s druhou duší spojit - ta druhá duše by se bránila.
A já bych řekla, že existuje. :jojo: Prostě Ti dva do sebe zapadnou jak puzzle .
A Marek?
- buď přemýšlí jiným orgánem než rozumem a srdcem
- zamiloval se - může to vyprchat
- chybí mu šťávu ve vztahu, byla tam na začátku?
- třeba je to ta pravá, kdo ví.
To ví jen Marek, co mu chybí, jeslti jen povyražení, "cizí" maso okusit, nebo stále hledá.

Vějířovka — 21. 6. 2012 7:23

majkafa napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

Žádný ten ON pravý nebo ONA pravá neexistuje, protože nic na světě nemůže uspokojit nekonečnou duši. Duše musí postupně poznávat sama sebe. Ani není možné se s druhou duší spojit - ta druhá duše by se bránila.
V životě nastávají různá stadia tvého vývoje, které v podstatě nezávisí na vnějších okolnostech. Přímo školský příklad je Marek, který bourá obecně oblíbené představy o tom, že se lidi rozcházejí z nějakého vnější ho důvodu. Marek má chuť odejít ze vztahu, přestože v tom vztahu, podle běžných lidských kritérií nic nechybí. Obvykle při rozchodu dvou jedinců se hledá, v čem to bylo, co byla příčina ("on byl takový, makový dělal tohle špatně, kdyby nedělal, tak by se nerozešli ...nebo ona ...) a tady, u Marka vidíme, že na tom vůbec nezáleží.

Majkafo, myslím si, že tvoje nitro bylo v takovém stavu, že ti přihrálo "chiméru", do které ses zamilovala a mylně jsi ji ztotožnila s člověkem, kterého jsi právě v tu dobu potkala.

Tato záměna může probíhat tak dlouho proto, že nemáš příležitost toho člověka poznat a ani to v podstatě nechceš, chceš žít ve svém bludu.
Není to žádný ON pravý, a myslím si, že by se hodně divil, jakou svatozář mu nasazuješ.

Vějířovko, o spojení duší píšeš ty. Nevím, proč jako reakci na mé psaní.
Ale vím jistě, že jsou vzácné okamžiky, kdy se duše vzájemně dotknou.

Aby nevznikl omyl, já nepovažuji to, co teď žiješ za špatné, ani náhodou. Ty právě poznáváš svou duši a jsi ochotna za to platit. Ale ten muž je pro tebe jen "promítací plátno". To, co cítíš je krásné a pro tebe důležité, jsi to ty.

majkafa — 21. 6. 2012 7:27

Vějířovko, čteš v mých řádcích, co tam není. Nemusíš vysvětlovat, omlouvat se.
Jsem klidná a vyrovnaná, vím, co žiju a proč. Přemlela jsem si to za ty roky v sobě mockrát, včetně morálky, svých chtění, svých sobectví, tužeb svého ega, ...
Je to tak, jak to je a já jsem takhle šťastná. Ať je názor okolí jakýkoliv.
Až nebudu, změním to. :)

Vějířovka — 21. 6. 2012 7:28

dusička napsal(a):

Žádný ten ON pravý nebo ONA pravá neexistuje, protože nic na světě nemůže uspokojit nekonečnou duši. Duše musí postupně poznávat sama sebe. Ani není možné se s druhou duší spojit - ta druhá duše by se bránila.
A já bych řekla, že existuje. :jojo: Prostě Ti dva do sebe zapadnou jak puzzle .
A Marek?
- buď přemýšlí jiným orgánem než rozumem a srdcem
- zamiloval se - může to vyprchat
- chybí mu šťávu ve vztahu, byla tam na začátku?
- třeba je to ta pravá, kdo ví.
To ví jen Marek, co mu chybí, jeslti jen povyražení, "cizí" maso okusit, nebo stále hledá.

Zapadnou do sebe jako puzzle - no a pak zase vypadnou. :lol: :lol:
To je ten obecně oblíbený omyl. Zaleží hlavně na jeho vnitřním stavu ne na vnějším prostředí.

majkafa — 21. 6. 2012 7:29

dusička napsal(a):

Žádný ten ON pravý nebo ONA pravá neexistuje, protože nic na světě nemůže uspokojit nekonečnou duši. Duše musí postupně poznávat sama sebe. Ani není možné se s druhou duší spojit - ta druhá duše by se bránila.
A já bych řekla, že existuje. :jojo: Prostě Ti dva do sebe zapadnou jak puzzle .
A Marek?
- buď přemýšlí jiným orgánem než rozumem a srdcem
- zamiloval se - může to vyprchat
- chybí mu šťávu ve vztahu, byla tam na začátku?
- třeba je to ta pravá, kdo ví.
To ví jen Marek, co mu chybí, jeslti jen povyražení, "cizí" maso okusit, nebo stále hledá.

Jsem přesvědčena, že ON a ONA existují.
Ale je vzácné, když se ti správní, co k sobě zapadnou jako dva kousky puzzle, potkají.
Pokud z jakýchkoliv důvodů nebudou spolu, stejně už k sobě budou do smrti patřit, i kdyby se už víckrát nepotkali. Duše to vědí.

majkafa — 21. 6. 2012 7:35

Marku, ty se s tou dívkou budeš setkávat a váš vztah bude pokračovat dál.

mia — 21. 6. 2012 7:47

majkafa napsal(a):

Marku, ty se s tou dívkou budeš setkávat a váš vztah bude pokračovat dál.

...a co bude potom, to už je ve hvězdáááách :sova: ..........

majkafa — 21. 6. 2012 8:08

mia napsal(a):

majkafa napsal(a):

Marku, ty se s tou dívkou budeš setkávat a váš vztah bude pokračovat dál.

...a co bude potom, to už je ve hvězdáááách :sova: ..........

Ano. :)

Vějířovka — 21. 6. 2012 8:18

majkafa napsal(a):

Vějířovko, čteš v mých řádcích, co tam není. Nemusíš vysvětlovat, omlouvat se.
Jsem klidná a vyrovnaná, vím, co žiju a proč. Přemlela jsem si to za ty roky v sobě mockrát, včetně morálky, svých chtění, svých sobectví, tužeb svého ega, ...
Je to tak, jak to je a já jsem takhle šťastná. Ať je názor okolí jakýkoliv.
Až nebudu, změním to. :)

Ale vždyť jo, ale o tom se nebavíme.
Já tvrdím, že něco takového, jako ten pravý ON nebo ONA, neexistuje, že je to chiméra a blud. - no, a ty tvrdíš opak.

Axi — 21. 6. 2012 9:33

MarekV napsal(a):

Tady se to nějak rozjelo :). Jsem zpět a proběhl odklad do příštího týdne s tím, že nebude žádná SMSka, žádný hovor, žádný kontakt, prostě nic. Oba dva budeme s těmi svými a pokusíme se si to v hlavách srovnat. Jak to tak vidím já, tak asi tu zpátečku přece jen nahodím. Ona nevím, je z toho smutná... Jak jsem psal, později už bych nechtěl nic podobnýho řešit (vím, člověk míní...) a říkal jsem si, že pokud to má být, tak teď. Ale je fakt, že chemie jednou opadne a co když by přede mnou něco podobnýho znova vyvstalo? Zase bych to takto "řešil"? Toto lehkovážné střídání partnerů mě bylo vždycky proti srsti a málem mě to potkalo. Trochu jsem si zavzpomínal na všechno to dobré i zlé, co jsme spolu prožili a třebaže teď mám asi krizi třicátníka, nejspíš to za to nestojí. A pokud jo a dělám chybu, tak se to aspoň nedozvím.

Hodně jsem po cestě přemýšlel a dával si to dohromady. Do "té nové" jsem beznadějnej blázen a sakra nemůžu se ani na nic pořádně soustředit. Bude to bolet oba dva (a ono už to po čertech bolí), ale co mě v důsledku chybí? Trochu živočišnosti partnerky? Tý vogo, co by jen za takový "nedostatek" jiní dali? Přítelkyně mě skutečně miluje už několik let, je krásná, chytrá a sympatická tak co blbnu? Chci jen změnu? Jasně má svý mouchy, ale to každá. Plány do budoucna máme a já se pokusím nás do nich mnohem aktivněji zapojit oba. Mám neskutečně krásnou vzpomínku na "tu novou" a jsem za ni nakonec rád. Když si ale představím, že by podobnou vzpomínku měla mít i přítelkyně... brrr. Ne, ne a ještě jednou ne. Já ji pořád miluju! Třeba jsem srab a třeba je to podle vás špatně, ale teď udělám večeři, zapálím svíčky, sednu si s přítelkyní a kašlu na celej svět :).

Uf, to je ale kýč :-) Ještě taky existuje možnost nechat si je obě a, vedle toho, že je miluješ, je zároveň ještě i trochu využívat ;-)

Tenzan — 21. 6. 2012 14:35

Axi napsal(a):

MarekV napsal(a):

Tady se to nějak rozjelo :). Jsem zpět a proběhl odklad do příštího týdne s tím, že nebude žádná SMSka, žádný hovor, žádný kontakt, prostě nic. Oba dva budeme s těmi svými a pokusíme se si to v hlavách srovnat. Jak to tak vidím já, tak asi tu zpátečku přece jen nahodím. Ona nevím, je z toho smutná... Jak jsem psal, později už bych nechtěl nic podobnýho řešit (vím, člověk míní...) a říkal jsem si, že pokud to má být, tak teď. Ale je fakt, že chemie jednou opadne a co když by přede mnou něco podobnýho znova vyvstalo? Zase bych to takto "řešil"? Toto lehkovážné střídání partnerů mě bylo vždycky proti srsti a málem mě to potkalo. Trochu jsem si zavzpomínal na všechno to dobré i zlé, co jsme spolu prožili a třebaže teď mám asi krizi třicátníka, nejspíš to za to nestojí. A pokud jo a dělám chybu, tak se to aspoň nedozvím.

Hodně jsem po cestě přemýšlel a dával si to dohromady. Do "té nové" jsem beznadějnej blázen a sakra nemůžu se ani na nic pořádně soustředit. Bude to bolet oba dva (a ono už to po čertech bolí), ale co mě v důsledku chybí? Trochu živočišnosti partnerky? Tý vogo, co by jen za takový "nedostatek" jiní dali? Přítelkyně mě skutečně miluje už několik let, je krásná, chytrá a sympatická tak co blbnu? Chci jen změnu? Jasně má svý mouchy, ale to každá. Plány do budoucna máme a já se pokusím nás do nich mnohem aktivněji zapojit oba. Mám neskutečně krásnou vzpomínku na "tu novou" a jsem za ni nakonec rád. Když si ale představím, že by podobnou vzpomínku měla mít i přítelkyně... brrr. Ne, ne a ještě jednou ne. Já ji pořád miluju! Třeba jsem srab a třeba je to podle vás špatně, ale teď udělám večeři, zapálím svíčky, sednu si s přítelkyní a kašlu na celej svět :).

Uf, to je ale kýč :-) Ještě taky existuje možnost nechat si je obě a, vedle toho, že je miluješ, je zároveň ještě i trochu využívat ;-)

Dobrý postřeh, to je třetí varianta, která zneplatňuje teorii Buridanova osla. Docela běžná věc. Využívat je ani nemusí, spíš na to musí mít čas, fyzičku a většinou prašule. Já bych to ovšem viděl spíš na to udělat si z té druhé milenku. Za pár let by se s tou druhou dostal pravděpodobně do stejného místa jako s tou první. Život často nedá to, co plakát slibuje.

sahleb — 21. 6. 2012 16:23

eremuruss napsal(a):

Kdyz se zamiluje muz vetsinou se rozvod nekona,kdyz zena tak ta jde za svym srdcem.Je to vyctena statistika.

Statistiky rikaji, ze  v poctu zadosti o rozvod zeny vedou.

To ze muz nepoda zadost o rozvod, neznamena, ze nejde za hlasem sveho srdce. Ta situace se tu rozebirala xkrat. Panum ohrome vyhivuje bydlet s pecujici manzelkou a srde mit nekde jinde. Nebo neco jineho......Mnozi rozvod  proste nechaji na manzelce.

sahleb — 21. 6. 2012 16:27

Vějířovka napsal(a):

Žádný ten ON pravý nebo ONA pravá neexistuje...............................

Majkafo, myslím si, že tvoje nitro bylo v takovém stavu, že ti přihrálo "chiméru", do které ses zamilovala a mylně jsi ji ztotožnila s člověkem, kterého jsi právě v tu dobu potkala.

Tato záměna může probíhat tak dlouho proto, že nemáš příležitost toho člověka poznat a ani to v podstatě nechceš, chceš žít ve svém bludu.
Není to žádný ON pravý, a myslím si, že by se hodně divil, jakou svatozář mu nasazuješ.

Tady naprosto souhlasim.  ON pravy to byt podle me nemuze. Uz jen jeho chovani k manzelce ..........

sahleb — 21. 6. 2012 16:35

MarekV napsal(a):

Jak to tak vidím já, tak asi tu zpátečku přece jen nahodím.
.............Když si ale představím, že by podobnou vzpomínku měla mít i přítelkyně... brrr. Ne, ne a ještě jednou ne. Já ji pořád miluju! Třeba jsem srab a třeba je to podle vás špatně, ale teď udělám večeři, zapálím svíčky, sednu si s přítelkyní a kašlu na celej svět :).

Docela se mi libi jak jsi to napsal.  Docela dost. Samozrejme , ze ti ujely nohy a zakopnul jsi. To se prave stava u nejakeho noveho a neokoukaneho a atraktivniho protejsku. U neceho jineho tezko. To je logicke. To je jako bomba, zamilovani se neda naridit ani zakazat. To se stane, dulezite je aby se clovek vcas vzpamatoval.

Docela me zaujalo, ze si se prisel poradit. Je videt , ze beres situaci vazne a ze se trapis. Mnozi panove to berou jako sport a normalni vec, preci jsou chlapi, ne? Ale ty premyslis. A doslo ti, ze kjdyby to udelala tvoje partnerka tak bys to nevydychal.  Treba je i mozne, ze se ji neco se zamilovanim stalo, ale usekla to okamzite. A nikdy ses to nedozvedel......

Doufam, ze vecere byla bezva.

PS ja znam par velmi atraktivnicha inteligentnich muzu, kteri nejsou neverni. To je taky tim, ze maji svou hrdost a zdrave sebevedomi.

dusička — 21. 6. 2012 16:38

Nojo, to je sice hezký, ale zase udržovat vztah jen kvůli setrvačnosti a abych nebyl sám je taky pěkná blbost.
Co když ta "láska" k blondýnce vyprchala a není to jen užití, ale je to ta "pravá".
Citům neporučíš, může si tady Marek srovnávat myšlenky, ale ... pak stejně pudy budou silnější než rozum .

Martinka1 — 21. 6. 2012 16:43

Mně teda běží hlavou ještě jedna myšlenka. Ono, pokud chlap cítí, že ten vztah není úplně to "ono", tak to taky bude cítit ta žena.
Aby to nedopadlo tak, že on se rozhodne, že teda bude s tou svojí blondýnkou... a ona si za nějaký (kratší či delší čas) to nerozmyslí.
Pak on zůstane na ocet a bude si vyčítat, že to teď nezkusil s tou druhou.
Možná...

majkafa — 21. 6. 2012 17:04

sahleb napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

Žádný ten ON pravý nebo ONA pravá neexistuje...............................

Majkafo, myslím si, že tvoje nitro bylo v takovém stavu, že ti přihrálo "chiméru", do které ses zamilovala a mylně jsi ji ztotožnila s člověkem, kterého jsi právě v tu dobu potkala.

Tato záměna může probíhat tak dlouho proto, že nemáš příležitost toho člověka poznat a ani to v podstatě nechceš, chceš žít ve svém bludu.
Není to žádný ON pravý, a myslím si, že by se hodně divil, jakou svatozář mu nasazuješ.

Tady naprosto souhlasim.  ON pravy to byt podle me nemuze. Uz jen jeho chovani k manzelce ..........

Nu, s manželkou je evidentně nekompatibilní. :D A vo tom to je.
Pro někoho je to ON a pro někoho zase ne. To není tak že ON je ON pro každou. Ale jen pro tu pravou. Mluvím teď všeobecně. Já jsem pro mého BM taky nebyla ta pravá, tak šel halt za jinou. :)

Tenzan — 21. 6. 2012 17:07

sahleb napsal(a):

PS ja znam par velmi atraktivnicha inteligentnich muzu, kteri nejsou neverni. To je taky tim, ze maji svou hrdost a zdrave sebevedomi.

Jak spolu souvisí inteligence, hrdost, zdravé sebevědomí na jedné straně a nevěra na druhé straně? Nevěry se dopouští jen hloupí lidé? Jen s nezdravém sebevědomím? Lidé nehrdí? Dále vy jste na ty muže nasadila očko? Co když to jen dobře skrývají? Anebo si to jen dobře spočítali anebo rozmysleli? Anebo se jim prostě jen nechce? Třeba proto, že život s jednou je pro ně mnohdy více než dost. Anebo, že jsou i jiné věci na světě než jen vztahy.

Vějířovka — 21. 6. 2012 17:12

dusička napsal(a):

Nojo, to je sice hezký, ale zase udržovat vztah jen kvůli setrvačnosti a abych nebyl sám je taky pěkná blbost.
Co když ta "láska" k blondýnce vyprchala a není to jen užití, ale je to ta "pravá".
Citům neporučíš, může si tady Marek srovnávat myšlenky, ale ... pak stejně pudy budou silnější než rozum .

Jak jsi na to přišla, že motiv pro to, aby zůstal s partnerkou je ten, co píšeš? Není to spíš podle sebe soudím tebe?

"Pudy vždy zvítězí" -jak u koho, když se ty pudy nenechají rozbujet, tak se nemusíš chovat jako zvířátko, kterým samozřejmě pudy mávají.

dusička — 21. 6. 2012 17:29

Vějířovka napsal(a):

dusička napsal(a):

Nojo, to je sice hezký, ale zase udržovat vztah jen kvůli setrvačnosti a abych nebyl sám je taky pěkná blbost.
Co když ta "láska" k blondýnce vyprchala a není to jen užití, ale je to ta "pravá".
Citům neporučíš, může si tady Marek srovnávat myšlenky, ale ... pak stejně pudy budou silnější než rozum .

Jak jsi na to přišla, že motiv pro to, aby zůstal s partnerkou je ten, co píšeš? Není to spíš podle sebe soudím tebe?

"Pudy vždy zvítězí" -jak u koho, když se ty pudy nenechají rozbujet, tak se nemusíš chovat jako zvířátko, kterým samozřejmě pudy mávají.

Vždyt to Marek píše v prvním příspěvku ;)

dusička — 21. 6. 2012 17:32

majkafa napsal(a):

sahleb napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

Žádný ten ON pravý nebo ONA pravá neexistuje...............................

Majkafo, myslím si, že tvoje nitro bylo v takovém stavu, že ti přihrálo "chiméru", do které ses zamilovala a mylně jsi ji ztotožnila s člověkem, kterého jsi právě v tu dobu potkala.

Tato záměna může probíhat tak dlouho proto, že nemáš příležitost toho člověka poznat a ani to v podstatě nechceš, chceš žít ve svém bludu.
Není to žádný ON pravý, a myslím si, že by se hodně divil, jakou svatozář mu nasazuješ.

Tady naprosto souhlasim.  ON pravy to byt podle me nemuze. Uz jen jeho chovani k manzelce ..........

Nu, s manželkou je evidentně nekompatibilní. :D A vo tom to je.
Pro někoho je to ON a pro někoho zase ne. To není tak že ON je ON pro každou. Ale jen pro tu pravou. Mluvím teď všeobecně. Já jsem pro mého BM taky nebyla ta pravá, tak šel halt za jinou. :)

vidím to stejně jako Majkafa

mia — 21. 6. 2012 17:56

dusička napsal(a):

majkafa napsal(a):

sahleb napsal(a):


Tady naprosto souhlasim.  ON pravy to byt podle me nemuze. Uz jen jeho chovani k manzelce ..........

Nu, s manželkou je evidentně nekompatibilní. :D A vo tom to je.
Pro někoho je to ON a pro někoho zase ne. To není tak že ON je ON pro každou. Ale jen pro tu pravou. Mluvím teď všeobecně. Já jsem pro mého BM taky nebyla ta pravá, tak šel halt za jinou. :)

vidím to stejně jako Majkafa

no Majka si sice může myslet, že její milý je ten pravý "On", on si ale evidentně nemyslí, že je  "Ona" ta pravá a kompatibilní, jinak by nakašlal na nekompatibilní manželku a šel halt za ní, což jí furt vykládá, že neudělá....

Taky si myslím, Majko, že v sobě živíš iluzi a to docela vytrvale a paličatě. Ale pokud ti to pomáhá k lepšímu životu, proč ne......blbé je akorát to, že aby ty ses cítila líp, musí se jiná žena cítit hůř.....

sahleb — 21. 6. 2012 18:13

Tenzan napsal(a):

Jak spolu souvisí inteligence, hrdost, zdravé sebevědomí na jedné straně a nevěra na druhé straně? Nevěry se dopouští jen hloupí lidé? Jen s nezdravém sebevědomím? Lidé nehrdí? Dále vy jste na ty muže nasadila očko? Co když to jen dobře skrývají? Anebo si to jen dobře spočítali anebo rozmysleli? Anebo se jim prostě jen nechce? Třeba proto, že život s jednou je pro ně mnohdy více než dost. Anebo, že jsou i jiné věci na světě než jen vztahy.

To souvisi velmi podstatne.

Nevery se jako prvoplanove dopousteji hlavne zakomplexovani jedinci. Honi si tim ego. Ten pocit, ze je doma partner/ka ktery je oddan a milenka, ktera je rovnez oddana.
Pak lidi, kteri si treba takhle zaslepene a falesne resi problemy. 


Ano, na svete jsou i jine veci nez jen vztahy......taky jsem si vsimla.

dusička — 21. 6. 2012 18:13

Mio - když to tak Majkafa cítí, tak je to její pocit. Co my víme.
Já to psala všeobecně :|

Vějířovka — 21. 6. 2012 18:14

dusička napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

dusička napsal(a):

Nojo, to je sice hezký, ale zase udržovat vztah jen kvůli setrvačnosti a abych nebyl sám je taky pěkná blbost.
Co když ta "láska" k blondýnce vyprchala a není to jen užití, ale je to ta "pravá".
Citům neporučíš, může si tady Marek srovnávat myšlenky, ale ... pak stejně pudy budou silnější než rozum .

Jak jsi na to přišla, že motiv pro to, aby zůstal s partnerkou je ten, co píšeš? Není to spíš podle sebe soudím tebe?

"Pudy vždy zvítězí" -jak u koho, když se ty pudy nenechají rozbujet, tak se nemusíš chovat jako zvířátko, kterým samozřejmě pudy mávají.

Vždyt to Marek píše v prvním příspěvku ;)No já nevím, ale já bych to, co píše Marek v tom prvním a dalších příspěvcích nepřetlumočila tak, že je ve vztahu kvůli setrvačnosti a kvůli tomu, aby nebyl sám.

Marek
Bude mi třicet, s přítelkyní jsem už přes šest roků a musím říct, že nám to poměrně klape. Jen asi poslední dva tři roky mi čím dál víc připadá, že je až "příliš rozumná".
Jít do nového vztahu je riziko, v tom stávajícím mám strach, že půjde setrvačností dál a za pár roků by se mohlo stát něco podobného s daleko horšími následky.


Majkafa:
Tam ta jiskra nebyla vůbec.

Marek: To rozhodně ne, jakmile není zpočátku jiskra, tak není ani plamen ve vztahu. Přítelkyně se mě neskutečně zalíbila, je jiná než ostatní a je super. Kromě toho klidného a dá se říct i krásného bezvětří mi po všech stránkách vyhovuje. Pokud bych to měl napsat oklikou, tak ten náš plamen prostě už jen moc netřepotá, ale hoří silně.

Slovo setrvačnost tam zmínil v úplně jiném kontextu. Ne že by s ní byl kvůli setrvačnosti. Také nikde nepíše, že by s ní byl proto, aby nebyl sám.

sahleb — 21. 6. 2012 18:15

mia napsal(a):

no Majka si sice může myslet, že její milý je ten pravý "On", on si ale evidentně nemyslí, že je  "Ona" ta pravá a kompatibilní, jinak by nakašlal na nekompatibilní manželku a šel halt za ní, což jí furt vykládá, že neudělá....

Taky si myslím, Majko, že v sobě živíš iluzi a to docela vytrvale a paličatě. Ale pokud ti to pomáhá k lepšímu životu, proč ne......blbé je akorát to, že aby ty ses cítila líp, musí se jiná žena cítit hůř.....

VAzne ji to furt vyklada? To je trapny................

Naprosta pravda, jeji "stesti" znamena nestesti pro nekoho jineho. Krystalicky cynismus.

majkafa — 21. 6. 2012 18:37

sahleb napsal(a):

mia napsal(a):

no Majka si sice může myslet, že její milý je ten pravý "On", on si ale evidentně nemyslí, že je  "Ona" ta pravá a kompatibilní, jinak by nakašlal na nekompatibilní manželku a šel halt za ní, což jí furt vykládá, že neudělá....

Taky si myslím, Majko, že v sobě živíš iluzi a to docela vytrvale a paličatě. Ale pokud ti to pomáhá k lepšímu životu, proč ne......blbé je akorát to, že aby ty ses cítila líp, musí se jiná žena cítit hůř.....

VAzne ji to furt vyklada? To je trapny................

Naprosta pravda, jeji "stesti" znamena nestesti pro nekoho jineho. Krystalicky cynismus.

Vážně mi to furt vykládá? :lol:

Tenzan — 21. 6. 2012 18:41

sahleb napsal(a):

Tenzan napsal(a):

Jak spolu souvisí inteligence, hrdost, zdravé sebevědomí na jedné straně a nevěra na druhé straně? Nevěry se dopouští jen hloupí lidé? Jen s nezdravém sebevědomím? Lidé nehrdí? Dále vy jste na ty muže nasadila očko? Co když to jen dobře skrývají? Anebo si to jen dobře spočítali anebo rozmysleli? Anebo se jim prostě jen nechce? Třeba proto, že život s jednou je pro ně mnohdy více než dost. Anebo, že jsou i jiné věci na světě než jen vztahy.

To souvisi velmi podstatne.

Nevery se jako prvoplanove dopousteji hlavne zakomplexovani jedinci. Honi si tim ego. Ten pocit, ze je doma partner/ka ktery je oddan a milenka, ktera je rovnez oddana.
Pak lidi, kteri si treba takhle zaslepene a falesne resi problemy.

Zakomplexovaný jedinec může být, ale přece zároveň intelignetní a hrdý může být třeba v jíných oblastech svého chování. Člověk může být také nevěrný jen z důvodu prostého prožitku anebo z chvilkové poblázněnosti anebo proto, že už to není ono, ale na odejití to není. Vaše vidění tohoto problému je dosti zúžené. Jak jste mladá? Hádám, že dost. Anebo jste někde ustrnula.

dusička — 21. 6. 2012 19:05

Tenzan napsal(a):

sahleb napsal(a):

Tenzan napsal(a):

Jak spolu souvisí inteligence, hrdost, zdravé sebevědomí na jedné straně a nevěra na druhé straně? Nevěry se dopouští jen hloupí lidé? Jen s nezdravém sebevědomím? Lidé nehrdí? Dále vy jste na ty muže nasadila očko? Co když to jen dobře skrývají? Anebo si to jen dobře spočítali anebo rozmysleli? Anebo se jim prostě jen nechce? Třeba proto, že život s jednou je pro ně mnohdy více než dost. Anebo, že jsou i jiné věci na světě než jen vztahy.

To souvisi velmi podstatne.

Nevery se jako prvoplanove dopousteji hlavne zakomplexovani jedinci. Honi si tim ego. Ten pocit, ze je doma partner/ka ktery je oddan a milenka, ktera je rovnez oddana.
Pak lidi, kteri si treba takhle zaslepene a falesne resi problemy.

Zakomplexovaný jedinec může být, ale přece zároveň intelignetní a hrdý může být třeba v jíných oblastech svého chování. Člověk může být také nevěrný jen z důvodu prostého prožitku anebo z chvilkové poblázněnosti anebo proto, že už to není ono, ale na odejití to není. Vaše vidění tohoto problému je dosti zúžené. Jak jste mladá? Hádám, že dost. Anebo jste někde ustrnula.

Vysvětlíš?

LENNNA — 21. 6. 2012 20:47

Vějířovka napsal(a):

dusička napsal(a):

Nojo, to je sice hezký, ale zase udržovat vztah jen kvůli setrvačnosti a abych nebyl sám je taky pěkná blbost.
Co když ta "láska" k blondýnce vyprchala a není to jen užití, ale je to ta "pravá".
Citům neporučíš, může si tady Marek srovnávat myšlenky, ale ... pak stejně pudy budou silnější než rozum .

Jak jsi na to přišla, že motiv pro to, aby zůstal s partnerkou je ten, co píšeš? Není to spíš podle sebe soudím tebe?

"Pudy vždy zvítězí" -jak u koho, když se ty pudy nenechají rozbujet, tak se nemusíš chovat jako zvířátko, kterým samozřejmě pudy mávají.

Souhlasím s Vějířovkou. Jak jsi na to dusičko jen přišla? Že s ní je jen ze setrvačnosti a aby nebyl sám? Nečteš pozorně nebo v jeho psaní chceš vidět něco jiného? Píše pouze o tom, že přítelkyně je rozumný, klidný typ. A dále se dočteš, že jinak jim to klape a že jí miluje.
A pudy určitě nemusí být silněší - tím se odlišujeme od zvířátek :vissla:

dusička — 21. 6. 2012 20:51

Kdyby to nebylo ze setrvačnosti - šest let je dlouhá doba, nic se nezměnilo, stereotyp- tak by se nezamiloval. PRostě v tom musí něco být, nebo že by jen "ty" pudy?
A není náhodou člověk taky živočich? :vissla:

dusička — 21. 6. 2012 20:58

Já Markovi neradím, co má dělat, to musí on sám.
Měl by pochopit, proč je se svou blondýnkou. Třeba když se jejich vztah poposune dál např. společné bydlení, nejenom plánování, ale akce, bude vše ok a Marek nebude koukat v jiných vodách.
Bych řekla, že když to nebude tato, a bude mu ve vztahu dál něco chybět, za pár let bude další zamilovanost.

dusička — 21. 6. 2012 20:59

MarekV napsal(a):

Dostal jsem se do situace, kterou bych asi normálně zvládal, ale hlavu mám zaplavenou chemií zamilovanosti. Proto moc prosím o radu všechny, co si něco takového taky prožili a úspěšně to vyřešili.

Bude mi třicet, s přítelkyní jsem už přes šest roků a musím říct, že nám to poměrně klape. Jen asi poslední dva tři roky mi čím dál víc připadá, že je až "příliš rozumná". Ona je takový ten analytický typ, je velice inteligentní, ale i vtipná a rozhodně hezká. Prostě hezká, hodná, chytrá, prsatá blondýnka :). Co nám však schází, je nějaká jiskra. I když se snažím nás pořád posouvat dál, její reakce jsou vždycky hodně racionální. Umí se smát a bavit, je příjemná, ale spontánnost čehokoliv, něco udělat jen tak, trochu si zablbnout, to jsou pro ni prakticky neznámé věci. S ní je to jen jakési čekání.

To všechno se dá zvládnout, ale teď jsem se dostal do situace, kterou musím vyřešit. Na oslavě pracovních úspěchů s kolegy jsem se potkal s jedou o osm let mladší holkou. Je to sestra spolužačky z výšky. Věděl jsem jen, že existuje, že je to moc pěkná ženská a od její sestry jsem za ty léta vypozoroval, že je to i moc kvalitní člověk. Ale teď tu byla živě, přišla přímo k našemu stolečku a sedla si vedle mě. Ihned jsme měli společné téma a bavili se, jako bychom se znali léta. A já se jen utvrdil v tom, že ona je povahově přesně to, co mě schází u přítelkyně. Jak večer plynul, dali jsme si nějakou tu skleničku a šel jsem ji doprovodit domů. Pozvala mě dál a abych to neprodlužoval, skončili jsme v posteli. Mazlili jsme se nazí, nic víc nebylo. Ona má přítele, já přítelkyni. Ze strany jejího přítele jí patrně schází cit a větší porozumění, což jsem jí nevědomky poskytl já. Ano, selhali jsme, ale na druhou stranu jsme asi oba dva jen toužili po tom, čeho se nám dlouho nedostávalo. Od té doby jsme pořád v kontaktu, píšeme si a opravdu hodně si rozumíme snad po všech stránkách.

Co teď? Oba dva víme, že jsme si neskutečně sympatičtí, líbím se jí jak vzhledem, tak tím uvnitř a u mě to je taky tak. Je krásná, inteligentní, ale i plná elánu a pozitivní energie, žádné bezvětří. Chceme se vídat, ale bojíme se, že se definitivně zamilujeme. Oba to máme tak, že v jíném čase bychom neváhali vteřinku a skočili po sobě, ale teď? Vím, že to, co jsem zažil s ní, už nikdy nechci opakovat. Svědomí je potvora a já mám už taky choutky budovat hodnoty a ne střídat vztahy. Nikdy se mi nic podobného nestalo a toto beru jako poslední a neskutečně krásně intenzivní šanci na snad hezký vztah. Ale je tu moje přítelkyně, kterou mám moc rád a její přítel, o kterého ona taky stojí. Jít do nového vztahu je riziko, v tom stávajícím mám strach, že půjde setrvačností dál a za pár roků by se mohlo stát něco podobného s daleko horšími následky. Společný majetek nemáme, děti také ne. Prosím, zkuste poradit, jak situaci řešit. Bolet to bude tak jako tak.

Díky moc, Marek

Od toho bych se Marku odrazila. S ní jen to jen jakési čekání

Jessika — 21. 6. 2012 22:01

Tak jsem to projela, vykličkovala mezi věčnou láskou a na mně to působí takto:
Marek si vrznul s jinou a teď hledá, jak to okecat....

Miši — 21. 6. 2012 22:44

MarekV napsal(a):

Hodně jsem po cestě přemýšlel a dával si to dohromady. Do "té nové" jsem beznadějnej blázen a sakra nemůžu se ani na nic pořádně soustředit. Bude to bolet oba dva (a ono už to po čertech bolí), ale co mě v důsledku chybí? Trochu živočišnosti partnerky? Tý vogo, co by jen za takový "nedostatek" jiní dali? Přítelkyně mě skutečně miluje už několik let, je krásná, chytrá a sympatická tak co blbnu? Chci jen změnu? Jasně má svý mouchy, ale to každá. Plány do budoucna máme a já se pokusím nás do nich mnohem aktivněji zapojit oba. Mám neskutečně krásnou vzpomínku na "tu novou" a jsem za ni nakonec rád. Když si ale představím, že by podobnou vzpomínku měla mít i přítelkyně... brrr. Ne, ne a ještě jednou ne. Já ji pořád miluju! Třeba jsem srab a třeba je to podle vás špatně, ale teď udělám večeři, zapálím svíčky, sednu si s přítelkyní a kašlu na celej svět :).

Marku,
co když si zavíráš vrátka k něčemu novému a krásnému?
A zároveň zavíráš tímhle i vrátka současné své partnerce, aby i ona mohla poznat vztah,kde  to jiskří?

Axi — 22. 6. 2012 5:49

majkafa napsal(a):

Vážně mi to furt vykládá? :lol:

Proč mají spokojené, vyrovnané, moudré a vzdělané dámy takovou nepřehlédnutelnou starost o tvůj vztah s tvým partnerem, v čem se jich to tak hluboce dotýká, hmm?

1)    Závidí ti; také by chtěly vztah, který funguje a má i po letech jiskru a svojí energii?
2)    Bojí se; co když i jejich pán má podobný vztah?

Nebo je to ještě nějaká jiná vztahová frustrace? :)

dusička — 22. 6. 2012 6:36

Nezávidím Axi, ale jinak za mě za 1)

Zklamaná — 22. 6. 2012 8:49

sahleb napsal(a):

MarekV napsal(a):

Jak to tak vidím já, tak asi tu zpátečku přece jen nahodím.
.............Když si ale představím, že by podobnou vzpomínku měla mít i přítelkyně... brrr. Ne, ne a ještě jednou ne. Já ji pořád miluju! Třeba jsem srab a třeba je to podle vás špatně, ale teď udělám večeři, zapálím svíčky, sednu si s přítelkyní a kašlu na celej svět :).

Docela se mi libi jak jsi to napsal.  Docela dost. Samozrejme , ze ti ujely nohy a zakopnul jsi. To se prave stava u nejakeho noveho a neokoukaneho a atraktivniho protejsku. U neceho jineho tezko. To je logicke. To je jako bomba, zamilovani se neda naridit ani zakazat. To se stane, dulezite je aby se clovek vcas vzpamatoval.

Docela me zaujalo, ze si se prisel poradit. Je videt , ze beres situaci vazne a ze se trapis. Mnozi panove to berou jako sport a normalni vec, preci jsou chlapi, ne? Ale ty premyslis. A doslo ti, ze kjdyby to udelala tvoje partnerka tak bys to nevydychal.  Treba je i mozne, ze se ji neco se zamilovanim stalo, ale usekla to okamzite. A nikdy ses to nedozvedel......

Doufam, ze vecere byla bezva.

PS ja znam par velmi atraktivnicha inteligentnich muzu, kteri nejsou neverni. To je taky tim, ze maji svou hrdost a zdrave sebevedomi.

Sahleb - skvělé popsaný hezkými slovy a ano, tohle je typ silného charakterního muže (nebo jsou i takové ženy), protože stát se může cokoliv - jo, třeba to zamilování, ale myslet dopředu a zvažovat následky svých činů už nedokáže slabá povaha, která nemá sama sebe pod kontrolou.
Omlouvat své chování "srdcem, kterému nelze poručit" je blbost. Jsou prostě věci, do kterých pokud se pustíš, poneseš si i vzniklé následky - třeba i tu bolest z nedokonaného činu. Možná by tím dokonáním bylo člověku líp, třeba ne. No a někdo se prostě už ze zásady nepouští na tenký led - a není to o strachu, že by se člověk bál riskovat/se pustit do milostného románku. ale dokáže uvažovat dopředu, nevidí jen sebe a svoje uspokojení, ale vidí třeba i tu současnou partnerku/partnera (což je ten nejbližší člověk), ale dokonce umí do toho zarhnout i toho partnera svého milostného objevu. Dokáže se vžít do situace, jak by jemu samotnému asi bylo, pokud by ho tohle potkalo ze strany právě toho svého nejbližšího a zjišťuje, že by se mu to asi nelíbilo, že by byly zraněny jeho city, že by to dokonce mohlo i bolet. To je empatie - vžít se do pocitů i cizího člověka. Samozřejmě, že zdravě sebevědomý  jedinec se zdravě zdravým egem (čau Pandoro) koná především pro své dobro - ale dokáže i svým s/vědomím pobrat i okolní svět a dopad jeho činů.
Nezdravý jedionec s pochromounaným sebevědomým a deformovaným nezdravým egem (vysoké, nízké) tohle všechno totiž přehlíží a jede si svou lajnu - právě přes mrtvoly.

Kolikpak tu pod nohama zdejších dam leží "mrtvol" v podobě manželek/přítelkyň svých ženatých/zadaných milenců, uplakaných a smutných očí dětí, kterým cizí žena odvádí tátu a bere JEJICH čas, co měl táta věnovat jim a jejich mámě? Kolik zdejších dam to "opěvované srdce a myšlením přes srdce" vlastně zapomělo používat? Já se neptám na vaše milence (že to on měl myslet na svou manželku/přítelkyni) - ty jsem neslyšela mluvit a přednášet tyhle "sladké a medové" řeči - ale vás ano, vás tu slyším a čtu již několik let - o vaší lásce k bližnímu, o vaší lásce k lidem.
Člověk, který vede, či je/byl spoluaktérem paralelního vztahu má pokřivený charakter....ano, může být po všech dalších stránkách naprosto fajn a skvělý, ale tuhle vadu již má (a to nemluvím jen o zdejších dámách, to mluvím i o svém muži - takže to může být i pohled pro autora tohoto vlákna, že totiž může se stát, že jeho stálá partnerka už ho nebude brát jako rovného člověka, bude ho brát tak, že je pokřiven a může ji kdykoliv znovu a znovu zradit)

helena — 22. 6. 2012 8:55

Kdyby to nebylo ze setrvačnosti - šest let je dlouhá doba, nic se nezměnilo, stereotyp- tak by se nezamiloval.
Prd a vořech... to by se museli zamilovávat všichni, kteří žijou v dlouhodobém vztahu http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png

Marek si vrznul s jinou a teď hledá, jak to okecat
Ale nevrznul... "Mazlili jsme se nazí, nic víc nebylo" http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

mia — 22. 6. 2012 9:01

Axi napsal(a):

majkafa napsal(a):

Vážně mi to furt vykládá? :lol:

Proč mají spokojené, vyrovnané, moudré a vzdělané dámy takovou nepřehlédnutelnou starost o tvůj vztah s tvým partnerem, v čem se jich to tak hluboce dotýká, hmm?

1)    Závidí ti; také by chtěly vztah, který funguje a má i po letech jiskru a svojí energii?
2)    Bojí se; co když i jejich pán má podobný vztah?

Nebo je to ještě nějaká jiná vztahová frustrace? :)

Milý Axi, obojí je špatně…. pán kupodivu prozatím stále vykazuje znaky všeobecné spokojenosti a až je vykazovat přestane, situace na „trhu proutníků“ poměrně výrazně vykazuje převahu nabídky nad poptávkou ve prospěch těch loudilů…

Pokud bych však do některého z nich neprozřetelně investovala své city a naděje a dostalo se mi sdělení, že má potřebu  pečovat o svého syna až do jeho pomalu třiceti let, věz, že by jel jak namydlený blesk…..já jsem halt ta Panna, co nemá ráda bordel ani v těch vztazích…

Nicméně pravdu máš v tom, že zasahovat do debaty na úsměvné téma Ona a On bylo zbytečné….

Mmch…proč Tys měl potřebu reagovat na moje psaní, hmm?

Zklamaná — 22. 6. 2012 9:03

majkafa napsal(a):

sahleb napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

Žádný ten ON pravý nebo ONA pravá neexistuje...............................

Majkafo, myslím si, že tvoje nitro bylo v takovém stavu, že ti přihrálo "chiméru", do které ses zamilovala a mylně jsi ji ztotožnila s člověkem, kterého jsi právě v tu dobu potkala.

Tato záměna může probíhat tak dlouho proto, že nemáš příležitost toho člověka poznat a ani to v podstatě nechceš, chceš žít ve svém bludu.
Není to žádný ON pravý, a myslím si, že by se hodně divil, jakou svatozář mu nasazuješ.

Tady naprosto souhlasim.  ON pravy to byt podle me nemuze. Uz jen jeho chovani k manzelce ..........

Nu, s manželkou je evidentně nekompatibilní. :D A vo tom to je.
Pro někoho je to ON a pro někoho zase ne. To není tak že ON je ON pro každou. Ale jen pro tu pravou. Mluvím teď všeobecně. Já jsem pro mého BM taky nebyla ta pravá, tak šel halt za jinou. :)

:D Hezkýýý Maňas - copak jsi nám tím teď asi tak řekla, že? Že TY si myslíš, že on je pro tebe ON, kdežto ty nejsi ONA pro něj....jinak by přeci za tebou šel halt světa kraj :P

Zklamaná — 22. 6. 2012 9:10

dusička napsal(a):

majkafa napsal(a):

sahleb napsal(a):


Tady naprosto souhlasim.  ON pravy to byt podle me nemuze. Uz jen jeho chovani k manzelce ..........

Nu, s manželkou je evidentně nekompatibilní. :D A vo tom to je.
Pro někoho je to ON a pro někoho zase ne. To není tak že ON je ON pro každou. Ale jen pro tu pravou. Mluvím teď všeobecně. Já jsem pro mého BM taky nebyla ta pravá, tak šel halt za jinou. :)

vidím to stejně jako Majkafa

:D jak jinak, že? Pudy jsou svinstvo, zejména ty zvířecí a pak, když schází ovládací mechanismus :lol:

Mě teď toti lidé připadjí, jako ti v Americe zdrogovaní po té koupelové soli - to jsou pudy :D Za chvíli se začnete ožírat nazí na veřejnosti....i takové jsou neovládnutelné pudy. Přesně jak píšeš Dusičko - pudy jsou silnější, než rozum
ps. nedávno v Děčíně na Masarykově náměstí hezky odpoledne se producíroval nahý muž a stál na autobusové zastávce.....třeba si také myslel, že to jsou pudy a momentálně se vžil do role opice.

Zklamaná — 22. 6. 2012 9:12

dusička napsal(a):

Mio - když to tak Majkafa cítí, tak je to její pocit. Co my víme.
Já to psala všeobecně :|

Děvče - ty nemůžeš psát "všeobecně" po  svých prožitých zkušenostech :lol:

Jaku — 22. 6. 2012 9:15

Zklamaná se ptá: Kolikpak tu pod nohama zdejších dam leží "mrtvol" v podobě manželek/přítelkyň svých ženatých/zadaných milenců

tak já si připisuji hned jednu takovou mrtvolku-manželku svého ženatého milence:supr:.Rozvedl se s ní až když já jsem se s ním def.musela přestala stýkat kvůli záchraně svého manželství a rodiny,které už díky naší vzájemné fyz.i duš.sympatii,ale hl.té fyz.a sex.,viselo na drátku,to musím přiznat!
A rozvedl se s ní v době,kdy už jejich děti byly dospělé,nicméně se mnou poznal jaký může být fajn život po boku přima akční,chytré i neustálé vysmáté ženské:D a tak dál neshlédával důvod živořit po boku své dosavadní nudné,hádavé a uštěkané manželky.Náš krásný vztah byl mnohaletý a měli jsme i pojmenovaná leta (myslím roční období) a to podle toho,čemu jsme se (tedy krom sexu:P)intenzivněji věnovali - jedno léto bylo melounové,druhé tenisové...krása a supr.Mám vzpomínky až do hrobu.

Zklamaná — 22. 6. 2012 9:19

Tenzan napsal(a):

sahleb napsal(a):

Tenzan napsal(a):

Jak spolu souvisí inteligence, hrdost, zdravé sebevědomí na jedné straně a nevěra na druhé straně? Nevěry se dopouští jen hloupí lidé? Jen s nezdravém sebevědomím? Lidé nehrdí? Dále vy jste na ty muže nasadila očko? Co když to jen dobře skrývají? Anebo si to jen dobře spočítali anebo rozmysleli? Anebo se jim prostě jen nechce? Třeba proto, že život s jednou je pro ně mnohdy více než dost. Anebo, že jsou i jiné věci na světě než jen vztahy.

To souvisi velmi podstatne.

Nevery se jako prvoplanove dopousteji hlavne zakomplexovani jedinci. Honi si tim ego. Ten pocit, ze je doma partner/ka ktery je oddan a milenka, ktera je rovnez oddana.
Pak lidi, kteri si treba takhle zaslepene a falesne resi problemy.

Zakomplexovaný jedinec může být, ale přece zároveň intelignetní a hrdý může být třeba v jíných oblastech svého chování. Člověk může být také nevěrný jen z důvodu prostého prožitku anebo z chvilkové poblázněnosti anebo proto, že už to není ono, ale na odejití to není. Vaše vidění tohoto problému je dosti zúžené. Jak jste mladá? Hádám, že dost. Anebo jste někde ustrnula.

Pokud se člověk dopouští nevěr z těchto pohnutek, které jsi zmínil - je to slabý zakomplexovaný jedinec. Silný jedinec se silným charakterem se nevěr nedopouští. Na tom nemění nic, i když je inteligentní a hrdý v jiných oblastech. V oblasti vztahů je to zakomplexovaný, neinteligentní a rozhodně by neměl být nač hrdý. Leští si jen své ego jak liščím ocasem ebonitovou tyč a je hrdý, že vykřeše jiskřičku.

Zklamaná — 22. 6. 2012 9:32

Jaku napsal(a):

Zklamaná se ptá: Kolikpak tu pod nohama zdejších dam leží "mrtvol" v podobě manželek/přítelkyň svých ženatých/zadaných milenců

tak já si připisuji hned jednu takovou mrtvolku-manželku svého ženatého milence:supr:.Rozvedl se s ní až když já jsem se s ním def.musela přestala stýkat kvůli záchraně svého manželství a rodiny,které už díky naší vzájemné fyz.i duš.sympatii,ale hl.té fyz.a sex.,viselo na drátku,to musím přiznat!
A rozvedl se s ní v době,kdy už jejich děti byly dospělé,nicméně se mnou poznal jaký může být fajn život po boku přima akční,chytré i neustálé vysmáté ženské:D a tak dál neshlédával důvod živořit po boku své dosavadní nudné,hádavé a uštěkané manželky.Náš krásný vztah byl mnohaletý a měli jsme i pojmenovaná leta (myslím roční období) a to podle toho,čemu jsme se (tedy krom sexu:P)intenzivněji věnovali - jedno léto bylo melounové,druhé tenisové...krása a supr.Mám vzpomínky až do hrobu.

A k čemu ti ta "mrtvola" pod nohama byla, než na pouhé vzpomínky, které ti tedy zůstaly?
ON nebyl ten pravý, nebo to byly jen pudy?
Byla jsi mouchou, že tak naprosto přesně víš, že se jednalo o uštěkanou, nudnou, hádavou manželku? Nebo to byla pouhá interpretace - taková vějička, aby ses lépe přilepila, proto tak je přidán i ten lep typu prima akční, chytrá a neustále vysmátá?

Jak je možné, že tak prima akční, chytré a neustále vysmáté ženě se hroutí manželství a visí už jen na drátku?

Axi — 22. 6. 2012 9:43

mia napsal(a):

Axi napsal(a):

majkafa napsal(a):

Vážně mi to furt vykládá? :lol:

Proč mají spokojené, vyrovnané, moudré a vzdělané dámy takovou nepřehlédnutelnou starost o tvůj vztah s tvým partnerem, v čem se jich to tak hluboce dotýká, hmm?

1)    Závidí ti; také by chtěly vztah, který funguje a má i po letech jiskru a svojí energii?
2)    Bojí se; co když i jejich pán má podobný vztah?

Nebo je to ještě nějaká jiná vztahová frustrace? :)

Milý Axi, obojí je špatně…. pán kupodivu prozatím stále vykazuje znaky všeobecné spokojenosti a až je vykazovat přestane, situace na „trhu proutníků“ poměrně výrazně vykazuje převahu nabídky nad poptávkou ve prospěch těch loudilů…

Pokud bych však do některého z nich neprozřetelně investovala své city a naděje a dostalo se mi sdělení, že má potřebu  pečovat o svého syna až do jeho pomalu třiceti let, věz, že by jel jak namydlený blesk…..já jsem halt ta Panna, co nemá ráda bordel ani v těch vztazích…

Nicméně pravdu máš v tom, že zasahovat do debaty na úsměvné téma Ona a On bylo zbytečné….

Mmch…proč Tys měl potřebu reagovat na moje psaní, hmm?

Fakt? A kde? Tak to už asi ztrácím přehled o tom, co kde píšu. Prosím, omluv staršího pána pro jeho roztržitost :-)

A ty vykazuješ znaky všeobecné spokojenosti, hmm? To závidí/bojí/... nemusí být vůbec vědomé; nepřiměřené reakce a klíčová slova ale obvykle hovoří za vše (pochopitelně, že i ty moje) ;-)

helena — 22. 6. 2012 9:45

s manželkou je evidentně nekompatibilní... živořit po boku své dosavadní nudné,hádavé a uštěkané manželky
To je vono, dámy... "vo tom to je" :lol::lol::lol: - umět si to hezky vysvětlit samy sobě a taky/hlavně svýmu okolí (i kdyby nechtělo :P)
"Když se potkají ti dva, co k sobě patří, tak je to úplně jinak… fajn život po boku prima akční,chytré i neustálé vysmáté ženské"
To hned ta nevěra vypadá jako osudovej vztah... :gloria: a jak to hergot zní... ;)

Jaku — 22. 6. 2012 9:45

Zklamaná napsal(a):

Jaku napsal(a):

Zklamaná se ptá: Kolikpak tu pod nohama zdejších dam leží "mrtvol" v podobě manželek/přítelkyň svých ženatých/zadaných milenců

tak já si připisuji hned jednu takovou mrtvolku-manželku svého ženatého milence:supr:.Rozvedl se s ní až když já jsem se s ním def.musela přestala stýkat kvůli záchraně svého manželství a rodiny,které už díky naší vzájemné fyz.i duš.sympatii,ale hl.té fyz.a sex.,viselo na drátku,to musím přiznat!
A rozvedl se s ní v době,kdy už jejich děti byly dospělé,nicméně se mnou poznal jaký může být fajn život po boku přima akční,chytré i neustálé vysmáté ženské:D a tak dál neshlédával důvod živořit po boku své dosavadní nudné,hádavé a uštěkané manželky.Náš krásný vztah byl mnohaletý a měli jsme i pojmenovaná leta (myslím roční období) a to podle toho,čemu jsme se (tedy krom sexu:P)intenzivněji věnovali - jedno léto bylo melounové,druhé tenisové...krása a supr.Mám vzpomínky až do hrobu.

A k čemu ti ta "mrtvola" pod nohama byla, než na pouhé vzpomínky, které ti tedy zůstaly?
ON nebyl ten pravý, nebo to byly jen pudy?
Byla jsi mouchou, že tak naprosto přesně víš, že se jednalo o uštěkanou, nudnou, hádavou manželku? Nebo to byla pouhá interpretace - taková vějička, aby ses lépe přilepila, proto tak je přidán i ten lep typu prima akční, chytrá a neustále vysmátá?

Jak je možné, že tak prima akční, chytré a neustále vysmáté ženě se hroutí manželství a visí už jen na drátku?

:):)Zklamčo,bez obav,nic se nehroutí a je mnohem,mnohem pevnější než kdy bylo - čekala jsem reakce moralistek tvého typu,jen mě napadlo,když se tu začlo objevovat tvé jméno,že už asi na Politicém není nic k řešení,když jsi přesedlala sem,žejo.:D

A k čemu ti ta "mrtvola" pod nohama byla, než na pouhé vzpomínky, které ti tedy zůstaly?
ON nebyl ten pravý, nebo to byly jen pudy?
-to nemůže nikdo tvého přesvědčení nikdy pochopit,a ani se o to nesnaž:jojo:

Jaku — 22. 6. 2012 9:48

helena napsal(a):

s manželkou je evidentně nekompatibilní... živořit po boku své dosavadní nudné,hádavé a uštěkané manželky
To je vono, dámy... "vo tom to je" http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.pnghttp://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.pnghttp://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png - umět si to hezky vysvětlit samy sobě a taky/hlavně svýmu okolí (i kdyby nechtělo [url]http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png[url]) - "Když se potkají ti dva, co k sobě patří, tak je to úplně jinak… fajn život po boku přima akční,chytré i neustálé vysmáté ženské"
To hned ta nevěra vypadá jako osudovej vztah... http://fora.babinet.cz/img/smilies/gloria.gif a jak to hergot zní... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

No konečně se to tady trochu rozhejbalo babi - nebo správně baby?Kterápak to ví?

No možná Heleno že to bude fakt osudovej vztah ta nevěra,kdo ví,jak do budoucna...:jojo:

dusička — 22. 6. 2012 9:55

A k čemu ti ta "mrtvola" pod nohama byla, než na pouhé vzpomínky, které ti tedy zůstaly?
Pouhé vzpomínky? :rolleyes:
Njnj každý to máme jinak, někdo bude vzpomínat ve stáří jen na pracovní úspěchy :vissla:

dusička — 22. 6. 2012 9:58

Zklamaná napsal(a):

dusička napsal(a):

Mio - když to tak Majkafa cítí, tak je to její pocit. Co my víme.
Já to psala všeobecně :|

Děvče - ty nemůžeš psát "všeobecně" po  svých prožitých zkušenostech :lol:

Ano psala jsem všeobecně, že když se dva najdou on +ona zapadnou do sebe jak puzzle. A nemusí patřit "papírově" k sobě.
I když máš pravdu, po svých prožitých zkušenostech s mužmi vím, co je on+ona .Cítí to,a nemusí být spolu. ;)

Jaku — 22. 6. 2012 9:59

dusička napsal(a):

A k čemu ti ta "mrtvola" pod nohama byla, než na pouhé vzpomínky, které ti tedy zůstaly?
Pouhé vzpomínky? :rolleyes:
Njnj každý to máme jinak, někdo bude vzpomínat ve stáří jen na pracovní úspěchy :vissla:

:supr::lol::supr: a řečnit - teoretizovat na politickém!

dusička — 22. 6. 2012 10:07

:lol::lol::lol:

Tenzan — 22. 6. 2012 10:20

dusička napsal(a):

A k čemu ti ta "mrtvola" pod nohama byla, než na pouhé vzpomínky, které ti tedy zůstaly?
Pouhé vzpomínky? :rolleyes:
Njnj každý to máme jinak, někdo bude vzpomínat ve stáří jen na pracovní úspěchy :vissla:

Proč jen? Pracovní úspěchy asi podle vás nejsou nic moc extra, ale pro jiného to už být tak nemusí. Překvapivě ostatní lidé jsou často jiní než vy sama.

Jaku — 22. 6. 2012 10:25

Tenzan napsal(a):

dusička napsal(a):

A k čemu ti ta "mrtvola" pod nohama byla, než na pouhé vzpomínky, které ti tedy zůstaly?
Pouhé vzpomínky? :rolleyes:
Njnj každý to máme jinak, někdo bude vzpomínat ve stáří jen na pracovní úspěchy :vissla:

Proč jen? Pracovní úspěchy asi podle vás nejsou nic moc extra, ale pro jiného to už být tak nemusí. Překvapivě ostatní lidé jsou často jiní než vy sama.

Já stádnost nevidím jaké výhodu,ale jako ubohost:lol: A vy se určitě živíte jako věštec-tak vzhledem k tomuto čarodejnickému řemeslu a jak staré se čarodejnice všude prezentují,vás ty "prac.úspěchy" mohou opravdu provázet až do def.konce:godlike:

helena — 22. 6. 2012 10:32

někdo bude vzpomínat ve stáří jen na pracovní úspěchy
To nemusí souviset s tím, že by neměl milostnej život... holt si jen chudák na nic jinýho už nevzpomene http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

dusička — 22. 6. 2012 10:34

Tenzan napsal(a):

dusička napsal(a):

A k čemu ti ta "mrtvola" pod nohama byla, než na pouhé vzpomínky, které ti tedy zůstaly?
Pouhé vzpomínky? :rolleyes:
Njnj každý to máme jinak, někdo bude vzpomínat ve stáří jen na pracovní úspěchy :vissla:

Proč jen? Pracovní úspěchy asi podle vás nejsou nic moc extra, ale pro jiného to už být tak nemusí. Překvapivě ostatní lidé jsou často jiní než vy sama.

Já s tím problém nemám, Ty ano? :lol:

Jaku — 22. 6. 2012 10:53

helena napsal(a):

někdo bude vzpomínat ve stáří jen na pracovní úspěchy
To nemusí souviset s tím, že by neměl milostnej život... holt si jen chudák na nic jinýho už nevzpomene http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

že by ten němec, ten alchajmr?

sahleb — 22. 6. 2012 12:21

Tenzan napsal(a):

Zakomplexovaný jedinec může být, ale přece zároveň intelignetní a hrdý může být třeba v jíných oblastech svého chování. Člověk může být také nevěrný jen z důvodu prostého prožitku anebo z chvilkové poblázněnosti anebo proto, že už to není ono, ale na odejití to není. Vaše vidění tohoto problému je dosti zúžené. Jak jste mladá? Hádám, že dost. Anebo jste někde ustrnula.

NApsala jsem, ze takove muze znam a je jich dost. Jsou inteligentni, maji svou hrdost, respekt k sobe a ke sve zene.

Tito muzi jsou zrale osobnosti, ktere mi imponuji.

POkud si myslis, ze vidim zuzene a ze jsem dost mlada, tak jak vysvetlis existenci techto muzu?  Tim ze jsem dost mlada a nekde ustrnula?

Tenzan — 22. 6. 2012 12:31

sahleb napsal(a):

Tenzan napsal(a):

Zakomplexovaný jedinec může být, ale přece zároveň intelignetní a hrdý může být třeba v jíných oblastech svého chování. Člověk může být také nevěrný jen z důvodu prostého prožitku anebo z chvilkové poblázněnosti anebo proto, že už to není ono, ale na odejití to není. Vaše vidění tohoto problému je dosti zúžené. Jak jste mladá? Hádám, že dost. Anebo jste někde ustrnula.

NApsala jsem, ze takove muze znam a je jich dost. Jsou inteligentni, maji svou hrdost, respekt k sobe a ke sve zene.

Tito muzi jsou zrale osobnosti, ktere mi imponuji.

POkud si myslis, ze vidim zuzene a ze jsem dost mlada, tak jak vysvetlis existenci techto muzu?  Tim ze jsem dost mlada a nekde ustrnula?

Já neříkám, že takový muži (nevěrní) nejsou. Tudíž nic vysvětlovat dál nemusím. Já znám ale některé muže, kteří maji svou hrdost, respekt k sobe a ke sve ženě a jsou zralí a přitom byli sem tam taky nevěrní. A z mého hlediska to jsou dobří lidé.

Tenzan — 22. 6. 2012 12:36

Jaku napsal(a):

Tenzan napsal(a):

dusička napsal(a):

A k čemu ti ta "mrtvola" pod nohama byla, než na pouhé vzpomínky, které ti tedy zůstaly?
Pouhé vzpomínky? :rolleyes:
Njnj každý to máme jinak, někdo bude vzpomínat ve stáří jen na pracovní úspěchy :vissla:

Proč jen? Pracovní úspěchy asi podle vás nejsou nic moc extra, ale pro jiného to už být tak nemusí. Překvapivě ostatní lidé jsou často jiní než vy sama.

Já stádnost nevidím jaké výhodu,ale jako ubohost:lol: A vy se určitě živíte jako věštec-tak vzhledem k tomuto čarodejnickému řemeslu a jak staré se čarodejnice všude prezentují,vás ty "prac.úspěchy" mohou opravdu provázet až do def.konce:godlike:

Já TO dělám vcelku pravidelně. A na nějaký pracovní úspěch teprve čekám. Já jen říkám, že lidi jsou různí a někdo si klidně může nakonec cenit více těch pracovních úspěchů a překvapivě to nemusí být žádná zakomlexovaná chudinka.

lupina montana — 22. 6. 2012 12:40

Axi napsal(a):

majkafa napsal(a):

Vážně mi to furt vykládá? :lol:

Proč mají spokojené, vyrovnané, moudré a vzdělané dámy takovou nepřehlédnutelnou starost o tvůj vztah s tvým partnerem, v čem se jich to tak hluboce dotýká, hmm?

1)    Závidí ti; také by chtěly vztah, který funguje a má i po letech jiskru a svojí energii?
2)    Bojí se; co když i jejich pán má podobný vztah?

Nebo je to ještě nějaká jiná vztahová frustrace? :)

Myslím, že ani jedno z toho :)

helena — 22. 6. 2012 12:41

někdo si klidně může nakonec cenit více těch pracovních úspěchů a překvapivě to nemusí být žádná zakomlexovaná chudinka...
... ale kolik je takovejch, který dostatečně uspokojí (to není sarkazmus :)) JENOM profesní úspěch?

Myslím, že ani jedno z toho
Tak tak... :P

Ziki — 22. 6. 2012 12:41

Zklamaná napsal(a):

Tenzan napsal(a):

sahleb napsal(a):


To souvisi velmi podstatne.

Nevery se jako prvoplanove dopousteji hlavne zakomplexovani jedinci. Honi si tim ego. Ten pocit, ze je doma partner/ka ktery je oddan a milenka, ktera je rovnez oddana.
Pak lidi, kteri si treba takhle zaslepene a falesne resi problemy.

Zakomplexovaný jedinec může být, ale přece zároveň intelignetní a hrdý může být třeba v jíných oblastech svého chování. Člověk může být také nevěrný jen z důvodu prostého prožitku anebo z chvilkové poblázněnosti anebo proto, že už to není ono, ale na odejití to není. Vaše vidění tohoto problému je dosti zúžené. Jak jste mladá? Hádám, že dost. Anebo jste někde ustrnula.

Pokud se člověk dopouští nevěr z těchto pohnutek, které jsi zmínil - je to slabý zakomplexovaný jedinec. Silný jedinec se silným charakterem se nevěr nedopouští. Na tom nemění nic, i když je inteligentní a hrdý v jiných oblastech. V oblasti vztahů je to zakomplexovaný, neinteligentní a rozhodně by neměl být nač hrdý. Leští si jen své ego jak liščím ocasem ebonitovou tyč a je hrdý, že vykřeše jiskřičku.

:offtopic: Mezi věřícími nevěra nekvete :D

Ziki — 22. 6. 2012 12:43

helena napsal(a):

někdo si klidně může nakonec cenit více těch pracovních úspěchů a překvapivě to nemusí být žádná zakomlexovaná chudinka...
... ale kolik je takovejch, který dostatečně uspokojí (to není sarkazmus) JENOM profesní úspěch?

Vždyť je to každýho věc, na co vzpomíná. Pokud si v určitém věku ještě vzpomíná :/

lupina montana — 22. 6. 2012 12:44

helena napsal(a):

někdo si klidně může nakonec cenit více těch pracovních úspěchů a překvapivě to nemusí být žádná zakomlexovaná chudinka...
... ale kolik je takovejch, který dostatečně uspokojí (to není sarkazmus :)) JENOM profesní úspěch?

Všechny, kdo milujou kyselý hrozny :cool:

Tenzan — 22. 6. 2012 12:48

lupina montana napsal(a):

helena napsal(a):

někdo si klidně může nakonec cenit více těch pracovních úspěchů a překvapivě to nemusí být žádná zakomlexovaná chudinka...
... ale kolik je takovejch, který dostatečně uspokojí (to není sarkazmus :)) JENOM profesní úspěch?

Všechny, kdo milujou kyselý hrozny :cool:

Dobrou chuť, paní.

sahleb — 22. 6. 2012 12:48

Axi napsal(a):

Proč mají spokojené, vyrovnané, moudré a vzdělané dámy takovou nepřehlédnutelnou starost o tvůj vztah s tvým partnerem, v čem se jich to tak hluboce dotýká, hmm?

1)    Závidí ti; také by chtěly vztah, který funguje a má i po letech jiskru a svojí energii?
2)    Bojí se; co když i jejich pán má podobný vztah?

Nebo je to ještě nějaká jiná vztahová frustrace? :)

Tak to uz tady bylo mockrat. Damy totiz reaguji na jeji vylevy. To urcite nejsou starosti. A opravdu se to tady nikoho "hluboce nedotyka" .

Vetsine pritomnych leze Majkafa krkem, protoze neopomene pri jakekoliv prilezitosti vzpomenout, co, jak a kdy delali, ona a ten jeji vesnickej zenac.  jak ji pise "eroticke" sms, jakyho ho ma, muz s velmym M, se tomu rika,....sexymozek apod................:usch:

Normalne je jasne, ze Majkafa se tady PRODUCIRUJE a PRODUCIRUJE se svym vztahem, bohem, jinym svetem, "vynemuzeterozumet", osudu, jedinecnosti, jing-jang, ping-pong, On-Ona. A produciruje se proto, furt dokola, ze chce po*n verit, ze je stastna a mam pocitze to nekde musi demonstrovat. Jeji pofiderni "stesti" je totiz nestesti pro dalsi dva lidi.

Kdo je stastny tohle nedela, budu citovat jednu svou oblibenou spisovatelku I. Bachmann, ktera rika:

"Wer die Geheimnisse des Bettes verrät, verdient die Liebe nicht."
neboli: "Kdo vykecava tajemstvi loznice, nezaskouzi si lasku"


AXI jako obvykle je v tvych slovech citit zlomyslnost. POkud ti majkafa nevadi a libi se ti jeji pristup, tak si kecejte o zenacich nekde na SZ.


POZNAMKA PRO REDAKCI:

mam prohvezdickovane slovo "snazive" neboli synonymum "up-o-r-ne". Tomu se divim, a ani "slovo p-o-r-n-o-g-ra-f-i-e" neni fakt zadne sproste slovo. Deje se neco?

dusička — 22. 6. 2012 12:55

Sahleb nechceš se raději starat o sebe a nechat na Tenzanovi, co si má o kterým nicku myslet?
A nemluv za většinu, mluv za sebe. :reta:

Tenzan — 22. 6. 2012 12:56

sahleb napsal(a):

Axi napsal(a):

Proč mají spokojené, vyrovnané, moudré a vzdělané dámy takovou nepřehlédnutelnou starost o tvůj vztah s tvým partnerem, v čem se jich to tak hluboce dotýká, hmm?

1)    Závidí ti; také by chtěly vztah, který funguje a má i po letech jiskru a svojí energii?
2)    Bojí se; co když i jejich pán má podobný vztah?

Nebo je to ještě nějaká jiná vztahová frustrace? :)

Tak to uz tady bylo mockrat. Damy totiz reaguji na jeji vylevy. To urcite nejsou starosti. A opravdu se to tady nikoho "hluboce nedotyka" .

Vetsine pritomnych leze Majkafa krkem, protoze neopomene pri jakekoliv prilezitosti vzpomenout, co, jak a kdy delali, ona a ten jeji vesnickej zenac.  jak ji pise "eroticke" sms, jakyho ho ma, muz s velmym M, se tomu rika,....sexymozek apod................:usch:

Normalne je jasne, ze Majkafa se tady PRODUCIRUJE a PRODUCIRUJE se svym vztahem, bohem, jinym svetem, "vynemuzeterozumet", osudu, jedinecnosti, jing-jang, ping-pong, On-Ona. A produciruje se proto, furt dokola, ze chce po*n verit, ze je stastna a mam pocitze to nekde musi demonstrovat. Jeji pofiderni "stesti" je totiz nestesti pro dalsi dva lidi.

Kdo je stastny tohle nedela, budu citovat jednu svou oblibenou spisovatelku I. Bachmann, ktera rika:

"Wer die Geheimnisse des Bettes verrät, verdient die Liebe nicht."
neboli: "Kdo vykecava tajemstvi loznice, nezaskouzi si lasku"

Makjafa je z mého pohledu zvláštní, ale nezasouží si takové hlouposti, které tu o ní vypisujete. Kde berete tu jistotu určovat, co má šťastný člověk dělat anebo co nedělat! Proč se domníváte, že jste nadčlověk? Axi má recht.

dusička — 22. 6. 2012 12:56

Sahleb závidí :lol::lol::lol:

LENNNA — 22. 6. 2012 12:58

dusička napsal(a):

Sahleb nechceš se raději starat o druhé a nechat na Tenzanovi, co si má o kterým nicku myslet?
A nemluv za většinu, mluv za sebe. :reta:

Já myslím, že v tomto konkrétním případě klidně může mluvit za většinu a moc se nesekne :reta:

dusička — 22. 6. 2012 12:59

LENNNA napsal(a):

dusička napsal(a):

Sahleb nechceš se raději starat o druhé a nechat na Tenzanovi, co si má o kterým nicku myslet?
A nemluv za většinu, mluv za sebe. :reta:

Já myslím, že v tomto konkrétním případě klidně může mluvit za většinu a moc se nesekne :reta:

Sahleb je nějaký mluvčí či co, že může mluvit za většinu?

sahleb — 22. 6. 2012 13:26

dusička napsal(a):

Sahleb nechceš se raději starat o sebe a nechat na Tenzanovi, co si má o kterým nicku myslet?
A nemluv za většinu, mluv za sebe. :reta:

Mnozstvi , ktere jsem zminila byla odpoveed na provokativni hloupost od Axi.

AXI mluvila o damach , ktere zde....tudiz jsem pouzila mnozne cislo jako ona. Jinak jsem presvedcena, ze vztah/vztahy majkafy taky opravdu nikoho "hluboce nezajimaji".

Pokud patris mezi ty, ktera hluboce  sleduje a ma nejaky zajem na vztazich Majkafy,  tak se ti omlouvam, ze jsem to vztahla i na tebe.

Dusicko, vsimni si , ze AXi pouzila mnozne cislo a  mluvila o zdejsich damach jako o celku. Zase funkcni negramotnost.

sahleb — 22. 6. 2012 13:27

dusička napsal(a):

Sahleb závidí :lol::lol::lol:

Mluvis jako 12 leta pubertacka. CO bych mela jako zavidet?

Vějířovka — 22. 6. 2012 13:32

sahleb napsal(a):

dusička napsal(a):

Sahleb závidí :lol::lol::lol:

Mluvis jako 12 leta pubertacka. CO bych mela jako zavidet?

:lol: To by mě taky zajímalo, Dušičko, co by jako měl kdo závidět :dumbom:

Ty jí závidíš? :albert:

Už se nedivím Pavle, že jí tvoje výlevy tak iritují.

Zklamaná — 22. 6. 2012 13:37

dusička napsal(a):

A k čemu ti ta "mrtvola" pod nohama byla, než na pouhé vzpomínky, které ti tedy zůstaly?
Pouhé vzpomínky? :rolleyes:
Njnj každý to máme jinak, někdo bude vzpomínat ve stáří jen na pracovní úspěchy :vissla:

NJN -  někdo může vzpomínat i na obojí a ještě nebude ve stáří vybírat popelnice :lol:
Důležité jsou priority a pokud je máš dobře srovnané, je tam místo jak na pracovní úspěchy, tak i na lásku....a ve výsledku o nic nepřicházíš.

sahleb — 22. 6. 2012 13:41

Tenzan napsal(a):

Kde berete tu jistotu určovat, co má šťastný člověk dělat anebo co nedělat! Proč se domníváte, že jste nadčlověk

Jake hlouposti konkretne? Ja jen OPAKUJI, co sem sama pise, vim to jen od ni.  Diskuse je o necem jinem. Mistni prospevovatelky jsou hloupe napadeny od Axi. Ja jsem odpovedela. Patrim mezi ne.

Majkafa je zarna hvezda v IGNORE.  To znamena, ze spousta lidi nechce ty jeji prispevky cist.

S pripominkami typu, kde berete tu jistotu .....nebo proc se donivate, ze jste nadclovek se obratte laskave na AXI. To byla reakce na jeji inteligentni slova. TA urcila, co jsme tady zac.

Axi nemuze mit recht, protoze Majace nikdo nezavidi.

Zklamaná — 22. 6. 2012 13:42

Jaku napsal(a):

dusička napsal(a):

A k čemu ti ta "mrtvola" pod nohama byla, než na pouhé vzpomínky, které ti tedy zůstaly?
Pouhé vzpomínky? :rolleyes:
Njnj každý to máme jinak, někdo bude vzpomínat ve stáří jen na pracovní úspěchy :vissla:

:supr::lol::supr: a řečnit - teoretizovat na politickém!

viz - co jsem psala Dusičce - halt, jestliže je někdo přesvědčen, že morální člověk jaksi neví, co je láska, tož mu to brát nebudu
proč do toho mícháš politické vlákno? Politika je politika a vztahy jsou vztahy - a jelikož ptávě na politickém toho moc nového není, tak jsem zde - máš s tím problém? Já ne - dokážu se angažovat tady i tam a přitom se nezpronevěřit svým zásadám a morálnímu kodexu.

Já vím - ti lidé, co jsou morálně na výši a jen tak nezakopnou, to je k vzteku, co? :gloria: A ještě si dovolí tak nějak "opovrhovat" takovými těmi přízemně se hemžícími s přízemními pudy :lol:

Zklamaná — 22. 6. 2012 13:45

Jaku napsal(a):

helena napsal(a):

někdo bude vzpomínat ve stáří jen na pracovní úspěchy
To nemusí souviset s tím, že by neměl milostnej život... holt si jen chudák na nic jinýho už nevzpomene http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

že by ten němec, ten alchajmr?

alzheimer děvče - alzheimer :lol: (vidím, že tebe již má ve spárech)

Zklamaná — 22. 6. 2012 13:48

Tenzan napsal(a):

sahleb napsal(a):

Tenzan napsal(a):

Zakomplexovaný jedinec může být, ale přece zároveň intelignetní a hrdý může být třeba v jíných oblastech svého chování. Člověk může být také nevěrný jen z důvodu prostého prožitku anebo z chvilkové poblázněnosti anebo proto, že už to není ono, ale na odejití to není. Vaše vidění tohoto problému je dosti zúžené. Jak jste mladá? Hádám, že dost. Anebo jste někde ustrnula.

NApsala jsem, ze takove muze znam a je jich dost. Jsou inteligentni, maji svou hrdost, respekt k sobe a ke sve zene.

Tito muzi jsou zrale osobnosti, ktere mi imponuji.

POkud si myslis, ze vidim zuzene a ze jsem dost mlada, tak jak vysvetlis existenci techto muzu?  Tim ze jsem dost mlada a nekde ustrnula?

Já neříkám, že takový muži (nevěrní) nejsou. Tudíž nic vysvětlovat dál nemusím. Já znám ale některé muže, kteří maji svou hrdost, respekt k sobe a ke sve ženě a jsou zralí a přitom byli sem tam taky nevěrní. A z mého hlediska to jsou dobří lidé.

nikdo nepíše, že nemusí být dobří - ale prostě nejsou zralý a některým ženám prostě neimponují.
No a u těch, kde se vyskytují v domácnosti, mohou být jak dobrý, tak dokonce i skvělý - jen už o jejich zralosti jsou pochybnosti - tudíž jsou JEN dobří a možná i skvělí.

Johana50 — 22. 6. 2012 14:02

sahleb napsal(a):

dusička napsal(a):

Sahleb nechceš se raději starat o sebe a nechat na Tenzanovi, co si má o kterým nicku myslet?
A nemluv za většinu, mluv za sebe. :reta:

Mnozstvi , ktere jsem zminila byla odpoveed na provokativni hloupost od Axi.

AXI mluvila o damach , ktere zde....tudiz jsem pouzila mnozne cislo jako ona. Jinak jsem presvedcena, ze vztah/vztahy majkafy taky opravdu nikoho "hluboce nezajimaji".

Pokud patris mezi ty, ktera hluboce  sleduje a ma nejaky zajem na vztazich Majkafy,  tak se ti omlouvam, ze jsem to vztahla i na tebe.

Dusicko, vsimni si , ze AXi pouzila mnozne cislo a  mluvila o zdejsich damach jako o celku. Zase funkcni negramotnost.

ups...:P  co se takhle dobře podívat na modré  znaménko u nicku a být funkčně gramatická nejprve sama za sebe ? V rozhorlení se asi občas stane každému, že něco přehlédne, ne? ;)

dusička — 22. 6. 2012 14:02

Vějířovka napsal(a):

sahleb napsal(a):

dusička napsal(a):

Sahleb závidí :lol::lol::lol:

Mluvis jako 12 leta pubertacka. CO bych mela jako zavidet?

:lol: To by mě taky zajímalo, Dušičko, co by jako měl kdo závidět :dumbom:

Ty jí závidíš? :albert:

Už se nedivím Pavle, že jí tvoje výlevy tak iritují.

No že se tak rozčiluje, na mně ty její písmenka skáčou vzteklý z monitoru.
Napsala jsem to naschvál, přiznávám,protože jsem čekala, že se bude bránit. :D Jsem škodolibá :rodna:

dusička — 22. 6. 2012 14:03

sahleb napsal(a):

dusička napsal(a):

Sahleb nechceš se raději starat o sebe a nechat na Tenzanovi, co si má o kterým nicku myslet?
A nemluv za většinu, mluv za sebe. :reta:

Mnozstvi , ktere jsem zminila byla odpoveed na provokativni hloupost od Axi.

AXI mluvila o damach , ktere zde....tudiz jsem pouzila mnozne cislo jako ona. Jinak jsem presvedcena, ze vztah/vztahy majkafy taky opravdu nikoho "hluboce nezajimaji".

Pokud patris mezi ty, ktera hluboce  sleduje a ma nejaky zajem na vztazich Majkafy,  tak se ti omlouvam, ze jsem to vztahla i na tebe.

Dusicko, vsimni si , ze AXi pouzila mnozne cislo a  mluvila o zdejsich damach jako o celku. Zase funkcni negramotnost.

Každý si tu může přece psát co chce a je na druhém jestli to čte nebo ne

sahleb — 22. 6. 2012 14:08

Tenzan napsal(a):

Já neříkám, že takový muži (nevěrní) nejsou. Tudíž nic vysvětlovat dál nemusím. Já znám ale některé muže, kteří maji svou hrdost, respekt k sobe a ke sve ženě a jsou zralí a přitom byli sem tam taky nevěrní. A z mého hlediska to jsou dobří lidé.

Takze nepopirate, ze takovi muzi existuji...........jako ja. Jste jako ja "dost mlady", "nekde ustrnuly"? 

Ja takove muze znam osobne, proto jsem to napsala. Chapete?  Jsou inteligentni, maji svou hrdost, respekt k sobe a ke sve zene. Tecka. A nejsou  neverni.

dusička — 22. 6. 2012 14:13

Ja takove muze znam osobne, proto jsem to napsala. Chapete?  Jsou inteligentni, maji svou hrdost, respekt k sobe a ke sve zene. Tecka. A nejsou  neverni.
Jo takže by si za ně dala ruku do ohně, že nejsou nevěrní? Hm, tak to zírám?
Nebo si s nima 24 hodin v kuse? :co::co::co:

sahleb — 22. 6. 2012 14:15

dusička napsal(a):

Ja takove muze znam osobne, proto jsem to napsala. Chapete?  Jsou inteligentni, maji svou hrdost, respekt k sobe a ke sve zene. Tecka. A nejsou  neverni.
Jo takže by si za ně dala ruku do ohně, že nejsou nevěrní? Hm, tak to zírám?
Nebo si s nima 24 hodin v kuse? :co::co::co:

Ver nebo never.....takovi muzi existuji.

sahleb — 22. 6. 2012 14:17

dusička napsal(a):

Každý si tu může přece psát co chce a je na druhém jestli to čte nebo ne

PERLA DNE!!!!     :lol::hjarta:

Vějířovka — 22. 6. 2012 14:21

dusička napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

sahleb napsal(a):


Mluvis jako 12 leta pubertacka. CO bych mela jako zavidet?

:lol: To by mě taky zajímalo, Dušičko, co by jako měl kdo závidět :dumbom:

Ty jí závidíš? :albert:

Už se nedivím Pavle, že jí tvoje výlevy tak iritují.

No že se tak rozčiluje, na mně ty její písmenka skáčou vzteklý z monitoru.
Napsala jsem to naschvál, přiznávám,protože jsem čekala, že se bude bránit. :D Jsem škodolibá :rodna:

No tak to beru, když jsi to nemyslela vážně, ale škodolibě. Škodolibost sice není moc dobrá, ale budiž.

Zklamaná — 22. 6. 2012 14:21

Johana50 napsal(a):

sahleb napsal(a):

dusička napsal(a):

Sahleb nechceš se raději starat o sebe a nechat na Tenzanovi, co si má o kterým nicku myslet?
A nemluv za většinu, mluv za sebe. :reta:

Mnozstvi , ktere jsem zminila byla odpoveed na provokativni hloupost od Axi.

AXI mluvila o damach , ktere zde....tudiz jsem pouzila mnozne cislo jako ona. Jinak jsem presvedcena, ze vztah/vztahy majkafy taky opravdu nikoho "hluboce nezajimaji".

Pokud patris mezi ty, ktera hluboce  sleduje a ma nejaky zajem na vztazich Majkafy,  tak se ti omlouvam, ze jsem to vztahla i na tebe.

Dusicko, vsimni si , ze AXi pouzila mnozne cislo a  mluvila o zdejsich damach jako o celku. Zase funkcni negramotnost.

ups...:P  co se takhle dobře podívat na modré  znaménko u nicku a být funkčně gramatická nejprve sama za sebe ? V rozhorlení se asi občas stane každému, že něco přehlédne, ne? ;)

ovšem to je velmi důležitá inforace - dokonce tak důležitá, že zastíní i to, co vlastně sahleb psala.
Pokud ti to dělá problém přenickovaná Johano, tak si to A ve své hlavě "vygumuj"
Jinak tvůj příspěvek má takovou váhu, že bychom si ho my (jistě - někteří) měly/i snad vytisknout a nalepit na ledničku :lol:

Zklamaná — 22. 6. 2012 14:26

sahleb napsal(a):

dusička napsal(a):

Ja takove muze znam osobne, proto jsem to napsala. Chapete?  Jsou inteligentni, maji svou hrdost, respekt k sobe a ke sve zene. Tecka. A nejsou  neverni.
Jo takže by si za ně dala ruku do ohně, že nejsou nevěrní? Hm, tak to zírám?
Nebo si s nima 24 hodin v kuse? :co::co::co:

Ver nebo never.....takovi muzi existuji.

jistě, že existují - že Dusička takového ještě nepotkala nic neměni na skutečnosti, že tací muži jsou.

dusička — 22. 6. 2012 14:31

Zklamaná napsal(a):

sahleb napsal(a):

dusička napsal(a):

Ja takove muze znam osobne, proto jsem to napsala. Chapete?  Jsou inteligentni, maji svou hrdost, respekt k sobe a ke sve zene. Tecka. A nejsou  neverni.
Jo takže by si za ně dala ruku do ohně, že nejsou nevěrní? Hm, tak to zírám?
Nebo si s nima 24 hodin v kuse? :co::co::co:

Ver nebo never.....takovi muzi existuji.

jistě, že existují - že Dusička takového ještě nepotkala nic neměni na skutečnosti, že tací muži jsou.

Já nemám problém s chlapem,který by mi byl nevěrný. Takže neřeším. :rock:
Charisma chlapa je pro mě něco jiného - např. když něco slíbí, tak to dodrží a podrží v nouzi třeba ;)

Johana50 — 22. 6. 2012 14:34

Zklamaná napsal(a):

ovšem to je velmi důležitá inforace - dokonce tak důležitá, že zastíní i to, co vlastně sahleb psala.
Pokud ti to dělá problém přenickovaná Johano, tak si to A ve své hlavě "vygumuj"
Jinak tvůj příspěvek má takovou váhu, že bychom si ho my (jistě - někteří) měly/i snad vytisknout a nalepit na ledničku :lol:

Jsem si jistá, že nezastíní, ani nemůže..... :P
Jen s tím dovětkem má  ten původní AxiHO příspěvek  poněkud jiný rozměr a význam.

A/ zbytku tvého textu  příliš nerozumím ani nevím, jak si to přeložit, ale chápat to nemusím, zřejmě si ještě něco zásadního řešíš, netřeba mi dlouze  vysvětlovati... ;)

Vějířovka — 22. 6. 2012 14:40

dusička napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

sahleb napsal(a):

Ver nebo never.....takovi muzi existuji.

jistě, že existují - že Dusička takového ještě nepotkala nic neměni na skutečnosti, že tací muži jsou.

Já nemám problém s chlapem,který by mi byl nevěrný. Takže neřeším. :rock:
Charisma chlapa je pro mě něco jiného - např. když něco slíbí, tak to dodrží a podrží v nouzi třeba ;)

Tomu nerozumím, Chceš říct, že by ti nevadilo, kdyby byl nevěrný, nebo chceš říct, že ti ten tvůj zatím nevěrný není, a proto to neřešíš?

Jinak, to co popisuješ u chlapa s charimatem slovy: "když něco slíbí, tak to dodrží" neznamená, že když ti slíbil, že ti bude věrný, tak to dodržet nemusí, protože tohle ty neřešíš?
Rozumím tomu dobře?

sahleb — 22. 6. 2012 14:53

Johana50 napsal(a):

ups.co se takhle dobře podívat na modré  znaménko u nicku a být funkčně gramatická nejprve sama za sebe ?

Tady se nejedna o funkcni negamotnost. To je neco jineho. To je neporozumeni tomu, co ctu.

Nejaka znaminka pro me na OBSAH jeho sdeleni ("zavidite Majkafe?") nemaji vztah.

Navic, jak lze dokazat, ze znaminko odpovida realite. To nelze, takze se na to neupinam.

sahleb — 22. 6. 2012 14:54

Vějířovka napsal(a):

Tomu nerozumím, Chceš říct, že by ti nevadilo, kdyby byl nevěrný, nebo chceš říct, že ti ten tvůj zatím nevěrný není, a proto to neřešíš?

To by me taky zajimalo dusicko, to myslim zcela vazne, jinak jsi mi neodpovedela co mam Majkafe zavidet?

Axi — 22. 6. 2012 14:55

sahleb napsal(a):

dusička napsal(a):

Sahleb nechceš se raději starat o sebe a nechat na Tenzanovi, co si má o kterým nicku myslet?
A nemluv za většinu, mluv za sebe. :reta:

Mnozstvi , ktere jsem zminila byla odpoveed na provokativni hloupost od Axi.

AXI mluvila o damach , ktere zde....tudiz jsem pouzila mnozne cislo jako ona. Jinak jsem presvedcena, ze vztah/vztahy majkafy taky opravdu nikoho "hluboce nezajimaji".

Pokud patris mezi ty, ktera hluboce  sleduje a ma nejaky zajem na vztazich Majkafy,  tak se ti omlouvam, ze jsem to vztahla i na tebe.

Dusicko, vsimni si , ze AXi pouzila mnozne cislo a  mluvila o zdejsich damach jako o celku. Zase funkcni negramotnost.

Ano, paní Sahleb paní Majkafa hluboce nezajímá, to je jasné na první pohled. A to až tak, že si dává do zápatí její citáty. Copak je tohle za typ negramotnosti, hmm? :-)

dusička — 22. 6. 2012 14:57

sahleb napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

Tomu nerozumím, Chceš říct, že by ti nevadilo, kdyby byl nevěrný, nebo chceš říct, že ti ten tvůj zatím nevěrný není, a proto to neřešíš?

To by me taky zajimalo dusicko, to myslim zcela vazne, jinak jsi mi neodpovedela co mam Majkafe zavidet?

Vždyť tě to nezajímá :D

Vějířovka — 22. 6. 2012 15:02

dusička napsal(a):

sahleb napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

Tomu nerozumím, Chceš říct, že by ti nevadilo, kdyby byl nevěrný, nebo chceš říct, že ti ten tvůj zatím nevěrný není, a proto to neřešíš?

To by me taky zajimalo dusicko, to myslim zcela vazne, jinak jsi mi neodpovedela co mam Majkafe zavidet?

Vždyť tě to nezajímá :D


Tak to vysvětli mně, mě to zajímá. :D :D

Vějířovka — 22. 6. 2012 15:08

A kam nám zmizel Marek, tou večeří to skončilo?
Nebo je Marek virtuální, není skutečný?

sahleb — 22. 6. 2012 15:19

Axi napsal(a):

Ano, paní Sahleb paní Majkafa hluboce nezajímá, to je jasné na první pohled. A to až tak, že si dává do zápatí její citáty. Copak je tohle za typ negramotnosti, hmm? :-)

Omyl, o tom, ze se HLUBOCE ZAJIMAME O VZTAH (opakuji o VZTAH!!!!) Majkafy jste napsal vy.

To ze jsem si dala dolu kardinalne hloupou charakteristiku od Majkafy, znamena, ze se rada smeju.

To neznamena, ze se "hluboce zajimam" o jeji vztah se zenatym samstrem, jak vyplyva z vasich vet pane.

sahleb — 22. 6. 2012 15:21

dusička napsal(a):

sahleb napsal(a):

To by me taky zajimalo dusicko, to myslim zcela vazne, jinak jsi mi neodpovedela co mam Majkafe zavidet?

Vždyť tě to nezajímá :D

Zajima me to a ocekavam odpoved. A ty ji musis vedet, kdyz si to tvrdis.

lupina montana — 22. 6. 2012 15:29

Vějířovka napsal(a):

A kam nám zmizel Marek, tou večeří to skončilo?
Nebo je Marek virtuální, není skutečný?

Já myslím, že zbloudil v tom náhle vzniknuvším bordelu :cool::lol:

dusička — 22. 6. 2012 15:35

sahleb napsal(a):

dusička napsal(a):

sahleb napsal(a):

To by me taky zajimalo dusicko, to myslim zcela vazne, jinak jsi mi neodpovedela co mam Majkafe zavidet?

Vždyť tě to nezajímá :D

Zajima me to a ocekavam odpoved. A ty ji musis vedet, kdyz si to tvrdis.

No přeci "závidíš" toho Muže s velkým M.

Vějířovka — 22. 6. 2012 15:36

lupina montana napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

A kam nám zmizel Marek, tou večeří to skončilo?
Nebo je Marek virtuální, není skutečný?

Já myslím, že zbloudil v tom náhle vzniknuvším bordelu :cool::lol:

Myslíš, že je to na něj moc složitý, že?

dusička — 22. 6. 2012 15:38

Vějířovka napsal(a):

dusička napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

jistě, že existují - že Dusička takového ještě nepotkala nic neměni na skutečnosti, že tací muži jsou.

Já nemám problém s chlapem,který by mi byl nevěrný. Takže neřeším. :rock:
Charisma chlapa je pro mě něco jiného - např. když něco slíbí, tak to dodrží a podrží v nouzi třeba ;)

Tomu nerozumím, Chceš říct, že by ti nevadilo, kdyby byl nevěrný, nebo chceš říct, že ti ten tvůj zatím nevěrný není, a proto to neřešíš?

Jinak, to co popisuješ u chlapa s charimatem slovy: "když něco slíbí, tak to dodrží" neznamená, že když ti slíbil, že ti bude věrný, tak to dodržet nemusí, protože tohle ty neřešíš?
Rozumím tomu dobře?

Co je to slovo nevěrný? Od kdy začíná nevěra?
Nevěra je pusa, nebo až sexuální spojení?
Nevěra je pokukování po jiné ženě nebo není?
Tím,že si někde zasouloží se přeci nemusí jednat o nevěru. Může se stát kommukoliv, a přesto miluje partnerku.
Sliby, chyby.
Pokavad cítím, že muž mě miluje, nepodezírám, neslídím, i kdyby mi byl nevěrný, tak dokad cítím,že mě miluje, není co řešit.
A kdyby nemiloval a já to vycítila, lásku si "nekoupíš" lásce neporučíš

dusička — 22. 6. 2012 15:39

Když nebudu :offtopic:
tak bych řekla, že Marka přítelkyně cítí že je něco ve vzduchu.

lupina montana — 22. 6. 2012 15:41

Vějířovka napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

A kam nám zmizel Marek, tou večeří to skončilo?
Nebo je Marek virtuální, není skutečný?

Já myslím, že zbloudil v tom náhle vzniknuvším bordelu :cool::lol:

Myslíš, že je to na něj moc složitý, že?

Ani ne tak složitý, jako chaotický....

Vějířovka — 22. 6. 2012 17:17

dusička napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

dusička napsal(a):


Já nemám problém s chlapem,který by mi byl nevěrný. Takže neřeším. :rock:
Charisma chlapa je pro mě něco jiného - např. když něco slíbí, tak to dodrží a podrží v nouzi třeba ;)

Tomu nerozumím, Chceš říct, že by ti nevadilo, kdyby byl nevěrný, nebo chceš říct, že ti ten tvůj zatím nevěrný není, a proto to neřešíš?

Jinak, to co popisuješ u chlapa s charimatem slovy: "když něco slíbí, tak to dodrží" neznamená, že když ti slíbil, že ti bude věrný, tak to dodržet nemusí, protože tohle ty neřešíš?
Rozumím tomu dobře?

Co je to slovo nevěrný? Od kdy začíná nevěra?
Nevěra je pusa, nebo až sexuální spojení?
Nevěra je pokukování po jiné ženě nebo není?
Tím,že si někde zasouloží se přeci nemusí jednat o nevěru. Může se stát kommukoliv, a přesto miluje partnerku.
Sliby, chyby.
Pokavad cítím, že muž mě miluje, nepodezírám, neslídím, i kdyby mi byl nevěrný, tak dokad cítím,že mě miluje, není co řešit.
A kdyby nemiloval a já to vycítila, lásku si "nekoupíš" lásce neporučíš

Dobrý, pak ale nechápu, proč na něm chceš, aby dodržel v ostaních případech co slíbí, to jsou obvykle mnohem větší prkotiny.

Proč má třeba dojít nakoupit (když ti na to ráno kývl),  když potřebuje jít na výlet se svou novou přítelkyní - ani není třeba přemýšlet o tom, jak jsou spolu daleko, to už je vedlejší.
Při tom může milovat i tebe, ale už to tak nejiskří, co si budem povídat.

sahleb — 22. 6. 2012 18:11

dusička napsal(a):

No přeci "závidíš" toho Muže s velkým M.

Jsi normalni? Ty mas teda uroven.

Pro me je muz s velkym M, ten, kpoho jsem tu popsala. Zopakuji: zdrave sebevedomy, ma svou hrdost a respektuje svoji partnerku, tim padem ma respekt k sobe a je verny.

majkafa — 22. 6. 2012 18:23

Zklamaná napsal(a):

majkafa napsal(a):

Nu, s manželkou je evidentně nekompatibilní. :D A vo tom to je.
Pro někoho je to ON a pro někoho zase ne. To není tak že ON je ON pro každou. Ale jen pro tu pravou. Mluvím teď všeobecně. Já jsem pro mého BM taky nebyla ta pravá, tak šel halt za jinou. :)

:D Hezkýýý Maňas - copak jsi nám tím teď asi tak řekla, že? Že TY si myslíš, že on je pro tebe ON, kdežto ty nejsi ONA pro něj....jinak by přeci za tebou šel halt světa kraj :P

Je to možné, Zklamaná. :)
Můžu mluvit jenom za sebe. :jojo:

majkafa — 22. 6. 2012 18:31

sahleb napsal(a):

Vetsine pritomnych leze Majkafa krkem, protoze neopomene pri jakekoliv prilezitosti vzpomenout, co, jak a kdy delali, ona a ten jeji vesnickej zenac.  jak ji pise "eroticke" sms, jakyho ho ma, muz s velmym M, se tomu rika,....sexymozek apod................:usch:

Normalne je jasne, ze Majkafa se tady PRODUCIRUJE a PRODUCIRUJE se svym vztahem, bohem, jinym svetem, "vynemuzeterozumet", osudu, jedinecnosti, jing-jang, ping-pong, On-Ona. A produciruje se proto, furt dokola, ze chce po*n verit, ze je stastna a mam pocitze to nekde musi demonstrovat. Jeji pofiderni "stesti" je totiz nestesti pro dalsi dva lidi.

Kdo je stastny tohle nedela, budu citovat jednu svou oblibenou spisovatelku I. Bachmann, ktera rika:

"Wer die Geheimnisse des Bettes verrät, verdient die Liebe nicht."
neboli: "Kdo vykecava tajemstvi loznice, nezaskouzi si lasku"


AXI jako obvykle je v tvych slovech citit zlomyslnost. POkud ti majkafa nevadi a libi se ti jeji pristup, tak si kecejte o zenacich nekde na SZ.

sahleb, s někým si mě pleteš. :lol:

Ale za citaci tvé oblíbené spisovatelky děkuji. :jojo:

Zajímalo mě, kolik obyvatel má vesnice, kde bydlí můj milý. Nu, je taková menší, přes 60 tisíc. :)
Ale možná tím přídavným jménem znevažovala ty, kdo bydlí ve vesnicích...

dusička — 22. 6. 2012 18:32

sahleb napsal(a):

dusička napsal(a):

No přeci "závidíš" toho Muže s velkým M.

Jsi normalni? Ty mas teda uroven.

Pro me je muz s velkym M, ten, kpoho jsem tu popsala. Zopakuji: zdrave sebevedomy, ma svou hrdost a respektuje svoji partnerku, tim padem ma respekt k sobe a je verny.

Je Sahleb už ani nejde psát tím rozčilením  - sebevedomy :lol:

dusička — 22. 6. 2012 18:34

Vějířovka napsal(a):

dusička napsal(a):

Vějířovka napsal(a):


Tomu nerozumím, Chceš říct, že by ti nevadilo, kdyby byl nevěrný, nebo chceš říct, že ti ten tvůj zatím nevěrný není, a proto to neřešíš?

Jinak, to co popisuješ u chlapa s charimatem slovy: "když něco slíbí, tak to dodrží" neznamená, že když ti slíbil, že ti bude věrný, tak to dodržet nemusí, protože tohle ty neřešíš?
Rozumím tomu dobře?

Co je to slovo nevěrný? Od kdy začíná nevěra?
Nevěra je pusa, nebo až sexuální spojení?
Nevěra je pokukování po jiné ženě nebo není?
Tím,že si někde zasouloží se přeci nemusí jednat o nevěru. Může se stát kommukoliv, a přesto miluje partnerku.
Sliby, chyby.
Pokavad cítím, že muž mě miluje, nepodezírám, neslídím, i kdyby mi byl nevěrný, tak dokad cítím,že mě miluje, není co řešit.
A kdyby nemiloval a já to vycítila, lásku si "nekoupíš" lásce neporučíš

Dobrý, pak ale nechápu, proč na něm chceš, aby dodržel v ostaních případech co slíbí, to jsou obvykle mnohem větší prkotiny.

Proč má třeba dojít nakoupit (když ti na to ráno kývl),  když potřebuje jít na výlet se svou novou přítelkyní - ani není třeba přemýšlet o tom, jak jsou spolu daleko, to už je vedlejší.
Při tom může milovat i tebe, ale už to tak nejiskří, co si budem povídat.

Když se domluvíme,že má dojet nakoupit, počítám s tím a dělám něco jiného krom nákupu - ale to je blbý přirovnání.
Když pojede na ryby ,tak může jet na výlet s přítelkyní, neřeším, jestli je na rybách, nebo s ženskou. A měla bych jako? :co:

Zklamaná — 22. 6. 2012 19:06

majkafa napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

majkafa napsal(a):

Nu, s manželkou je evidentně nekompatibilní. :D A vo tom to je.
Pro někoho je to ON a pro někoho zase ne. To není tak že ON je ON pro každou. Ale jen pro tu pravou. Mluvím teď všeobecně. Já jsem pro mého BM taky nebyla ta pravá, tak šel halt za jinou. :)

:D Hezkýýý Maňas - copak jsi nám tím teď asi tak řekla, že? Že TY si myslíš, že on je pro tebe ON, kdežto ty nejsi ONA pro něj....jinak by přeci za tebou šel halt světa kraj :P

Je to možné, Zklamaná. :)
Můžu mluvit jenom za sebe. :jojo:

Děkuji - tos mi nemusela vysvětlovat, já naprosto chápu, že pro tebe ON je takový muž s velkým M. který bez skurpulí zahýbá své ženě - tj. je nevěrný. Pak nechápu, že ses rozváděla, když ten tvůj manžel ti byl permanentně nevěrný, vždyť splňoval tvá kriteria o muži s velkým M - byl to přeci ON :lol:
Jooo, jistě - teď začneš tu obehranou písničku, že jsi nebyla na dně kvůli jeho nevěrám, nýbrž, že měl jiné mouchy....promiň, ale kvůli takovému týpku bych já osobně jásala radostí, že se ho zbavím, než abych z toho byla několik let v... no ty víš, kam jsi to až dotáhla ;)

Zklamaná — 22. 6. 2012 19:09

dusička napsal(a):

sahleb napsal(a):

dusička napsal(a):

No přeci "závidíš" toho Muže s velkým M.

Jsi normalni? Ty mas teda uroven.

Pro me je muz s velkym M, ten, kpoho jsem tu popsala. Zopakuji: zdrave sebevedomy, ma svou hrdost a respektuje svoji partnerku, tim padem ma respekt k sobe a je verny.

Je Sahleb už ani nejde psát tím rozčilením  - sebevedomy :lol:

no než tu začneš s češtinou, napřed si přečti kontext a pak přemýšlej, jestli Sahleb měla na mysli sebevědomý, nebo sebevědomí :lol:

Selima — 22. 6. 2012 19:16

Vějířovka napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Chlapi jednaji rozumove,zeny srdcem.

O jaké "srdce" by se mohlo jednat u té druhé? Tam se zatím jedná o úplně jiný tělesný orgán.

Ten iný orgán môže byť so srdcom - a hlavne intuíciou - prepojený, lebo inak by mohol Marek (a každý chlap) byť neverný hocikedy s hociktorou. Ale keď ide práve len o túto jedinú, tak to je pekelná - alebo nebeská - kombinácia viacerých príťažlivostí - a áno, aj srdečnej. Telesná príťažlivosť môže byť prchavá, ale je aspoň úprimná a bez kalkulácií typu "ona je bezpečie, on je finančná istota..." :usch:

Selima — 22. 6. 2012 19:19

Vějířovka napsal(a):

majkafa napsal(a):

MarekV napsal(a):

eremuruss: Právě proto, že takto hezky začíná asi každý vztah (ten kvalitní i ten, který časem ztratí smysl), jsem na pochybách a v pokušení. Ale opravdu moc děkuju za osobní zkušenosti, ty jsou při rozhodování k nezaplacení.

No a pokud jde o její sestru, tak ta si servítky nebere. Slyšel jsem i o jejich přešlapech, který ale nebyly nic neobvyklýho a nelidskýho.

Já bych se toho, co ti píše erem, moc nedržela. Onen ženatý pán byl po mnoha letech, co byla sama, tam to člověk ještě vnímá úplně jinak.
Ty ženatý nejsi, nemáš děti, nová slečna je na tom stejně.
Myslím si, že moc dobře víš, že když to s ní nezkusíš, pořád budeš přemýšlet, co by bylo,kdyby, litovat. Pokud by tvůj nynější vztah byl jiný, řekla bych ti, nerozcházej se. Ale ty, aniž si to vědomě připustíš, hledáš jiný vztah. Zklidni se, poslouchej své nitro, to ti řekne, až ho uslyšíš.
Abys nezahodil lásku, protožes ji nepoznal a vyměnils ji za relativní bezpečí a jistotu, kterou už znáš.

Rozdíl mezi tvou "LÁSKOU" a láskou Erem je jen v tom, že Erem už prohlédla a ty ještě ne.

:D A prečo to tak strašne trápi teba? :P Každý nech is ošéfuje svoj život, a svet bude lepšie miesto... Mmch, :offtopic: - riešime tu neženatého Mareka, nie opäť x-tý krát MF...

Vějířovka — 22. 6. 2012 19:23

dusička napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

dusička napsal(a):


Co je to slovo nevěrný? Od kdy začíná nevěra?
Nevěra je pusa, nebo až sexuální spojení?
Nevěra je pokukování po jiné ženě nebo není?
Tím,že si někde zasouloží se přeci nemusí jednat o nevěru. Může se stát kommukoliv, a přesto miluje partnerku.
Sliby, chyby.
Pokavad cítím, že muž mě miluje, nepodezírám, neslídím, i kdyby mi byl nevěrný, tak dokad cítím,že mě miluje, není co řešit.
A kdyby nemiloval a já to vycítila, lásku si "nekoupíš" lásce neporučíš

Dobrý, pak ale nechápu, proč na něm chceš, aby dodržel v ostaních případech co slíbí, to jsou obvykle mnohem větší prkotiny.

Proč má třeba dojít nakoupit (když ti na to ráno kývl),  když potřebuje jít na výlet se svou novou přítelkyní - ani není třeba přemýšlet o tom, jak jsou spolu daleko, to už je vedlejší.
Při tom může milovat i tebe, ale už to tak nejiskří, co si budem povídat.

Když se domluvíme,že má dojet nakoupit, počítám s tím a dělám něco jiného krom nákupu - ale to je blbý přirovnání.
Když pojede na ryby ,tak může jet na výlet s přítelkyní, neřeším, jestli je na rybách, nebo s ženskou. A měla bych jako? :co:

To je právě to, že když probíhá nevěra, tak manžel velmi často zapomene na to co slíbil. Tak to vem tak, že kdyby šel na ryby, tak by třeba šel opravdu  na ryby, ale občas, kdyby slíbil, že dojde nakoupit nebo pro holku do školky, nebo něco jiného, tak by byl tak duchem nepřítomný, že by to nesplnil - ale tebe by samozřejmě stále (také) miloval, jako to dělají jiní manželé, kteří jsou nevěrní. Pro tebe je hlavní, že tě miluje, a to by splnil, tak je všechno OK.

Selima — 22. 6. 2012 19:26

Ziki napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

Tenzan napsal(a):


Zakomplexovaný jedinec může být, ale přece zároveň intelignetní a hrdý může být třeba v jíných oblastech svého chování. Člověk může být také nevěrný jen z důvodu prostého prožitku anebo z chvilkové poblázněnosti anebo proto, že už to není ono, ale na odejití to není. Vaše vidění tohoto problému je dosti zúžené. Jak jste mladá? Hádám, že dost. Anebo jste někde ustrnula.

Pokud se člověk dopouští nevěr z těchto pohnutek, které jsi zmínil - je to slabý zakomplexovaný jedinec. Silný jedinec se silným charakterem se nevěr nedopouští. Na tom nemění nic, i když je inteligentní a hrdý v jiných oblastech. V oblasti vztahů je to zakomplexovaný, neinteligentní a rozhodně by neměl být nač hrdý. Leští si jen své ego jak liščím ocasem ebonitovou tyč a je hrdý, že vykřeše jiskřičku.

:offtopic: Mezi věřícími nevěra nekvete :D

Ale áno... teda, záleží aj na tom, v Čo a ČOMU veria, ale... presvedčila som sa o tom rukolapne :D aj s váchnivým kresťanom :gloria: , aj s moslimom :rodna: , (a myslím, že aj so židom, ale s ním sme hĺbku viery nepreberali...). A poznám (nerukolapne) jedného budhistu  jedného hinduistu, ktorý by asi tiež sitom neprešli. Ale je fakt, že všetky náboženstvá som ešte neokúsila, tak neviem :vissla:

mia — 22. 6. 2012 19:27

Axi napsal(a):

mia napsal(a):

Axi napsal(a):


Proč mají spokojené, vyrovnané, moudré a vzdělané dámy takovou nepřehlédnutelnou starost o tvůj vztah s tvým partnerem, v čem se jich to tak hluboce dotýká, hmm?

1)    Závidí ti; také by chtěly vztah, který funguje a má i po letech jiskru a svojí energii?
2)    Bojí se; co když i jejich pán má podobný vztah?

Nebo je to ještě nějaká jiná vztahová frustrace? :)

Milý Axi, obojí je špatně…. pán kupodivu prozatím stále vykazuje znaky všeobecné spokojenosti a až je vykazovat přestane, situace na „trhu proutníků“ poměrně výrazně vykazuje převahu nabídky nad poptávkou ve prospěch těch loudilů…

Pokud bych však do některého z nich neprozřetelně investovala své city a naděje a dostalo se mi sdělení, že má potřebu  pečovat o svého syna až do jeho pomalu třiceti let, věz, že by jel jak namydlený blesk…..já jsem halt ta Panna, co nemá ráda bordel ani v těch vztazích…

Nicméně pravdu máš v tom, že zasahovat do debaty na úsměvné téma Ona a On bylo zbytečné….

Mmch…proč Tys měl potřebu reagovat na moje psaní, hmm?

Fakt? A kde? Tak to už asi ztrácím přehled o tom, co kde píšu. Prosím, omluv staršího pána pro jeho roztržitost :-)

A ty vykazuješ znaky všeobecné spokojenosti, hmm? To závidí/bojí/... nemusí být vůbec vědomé; nepřiměřené reakce a klíčová slova ale obvykle hovoří za vše (pochopitelně, že i ty moje) ;-)

ten tvůj strach, závist a frustrace na mě ani nezkoušej.... já jsem vcelku spokojený člověk, šťastný tam, kde žije, jak žije a s kým žije (přestože ten sice občas je na zabití, ale to jsem já někdy taky :D) a ty si o tom mysli, co chceš.

Majka s tím jejím „Mužem“ je už takový místní folklór, zbytečně v reakcích ostatních na ty její hlášky hledáš něco, co tam není....myslím, že tu není nikdo, kdo by jí záviděl, ono totiž není co.....a věřím, že ona sama se z těch řečí na její (oblíbené) téma nehroutí, tak to tak neprožívej.... :vissla:

Vějířovka — 22. 6. 2012 19:28

Selima napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

majkafa napsal(a):

Já bych se toho, co ti píše erem, moc nedržela. Onen ženatý pán byl po mnoha letech, co byla sama, tam to člověk ještě vnímá úplně jinak.
Ty ženatý nejsi, nemáš děti, nová slečna je na tom stejně.
Myslím si, že moc dobře víš, že když to s ní nezkusíš, pořád budeš přemýšlet, co by bylo,kdyby, litovat. Pokud by tvůj nynější vztah byl jiný, řekla bych ti, nerozcházej se. Ale ty, aniž si to vědomě připustíš, hledáš jiný vztah. Zklidni se, poslouchej své nitro, to ti řekne, až ho uslyšíš.
Abys nezahodil lásku, protožes ji nepoznal a vyměnils ji za relativní bezpečí a jistotu, kterou už znáš.

Rozdíl mezi tvou "LÁSKOU" a láskou Erem je jen v tom, že Erem už prohlédla a ty ještě ne.

:D A prečo to tak strašne trápi teba? :P Každý nech is ošéfuje svoj život, a svet bude lepšie miesto... Mmch, :offtopic: - riešime tu neženatého Mareka, nie opäť x-tý krát MF...

A proč na to tedy odpovídáš ty, co tě na tom trápí, že musíš odpovídat, hmm (abych zapadla). Ošéfuj si ty svůj život a svět bude lepší míslo :D :D
Neženatý Marek už asi sublimoval nebo se vrátil k Estele.

Selima — 22. 6. 2012 19:30

Vějířovka napsal(a):

A kam nám zmizel Marek, tou večeří to skončilo?
Nebo je Marek virtuální, není skutečný?

Marek je podľa mňa otrávený ako indiánsky šíp... a nedivím sa mu ani veľmi.

Selima — 22. 6. 2012 19:33

Vějířovka napsal(a):

Selima napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

Rozdíl mezi tvou "LÁSKOU" a láskou Erem je jen v tom, že Erem už prohlédla a ty ještě ne.

:D A prečo to tak strašne trápi teba? :P Každý nech is ošéfuje svoj život, a svet bude lepšie miesto... Mmch, :offtopic: - riešime tu neženatého Mareka, nie opäť x-tý krát MF...

A proč na to tedy odpovídáš ty, co tě na tom trápí, že musíš odpovídat, hmm (abych zapadla). Ošéfuj si ty svůj život a svět bude lepší míslo :D :D
Neženatý Marek už asi sublimoval nebo se vrátil k Estele.

Mňa netrápi nič, len som mierne otrávená, lebo v nejakom spomienkovom optimizme furt na ten Babinet vleziem, že si počítam zaujímavé nové vlákno,  a potom sa to tu vždy zvhrne na to isté. Je to už nudné, to je celé. Ale asi ešte nie dosť nudné, aby ma navždy odradilo... :P  Idem čítať lepšie pikošky, pá.

Jaku — 22. 6. 2012 19:44

Tenzan napsal(a):

Jaku napsal(a):

Tenzan napsal(a):


Proč jen? Pracovní úspěchy asi podle vás nejsou nic moc extra, ale pro jiného to už být tak nemusí. Překvapivě ostatní lidé jsou často jiní než vy sama.

Já stádnost nevidím jaké výhodu,ale jako ubohost:lol: A vy se určitě živíte jako věštec-tak vzhledem k tomuto čarodejnickému řemeslu a jak staré se čarodejnice všude prezentují,vás ty "prac.úspěchy" mohou opravdu provázet až do def.konce:godlike:

Já TO dělám vcelku pravidelně. A na nějaký pracovní úspěch teprve čekám. Já jen říkám, že lidi jsou různí a někdo si klidně může nakonec cenit více těch pracovních úspěchů a překvapivě to nemusí být žádná zakomlexovaná chudinka.

to děláš blbě - nemůžeš čekat,ale jít mu přeci vstříc a to tím,že pro to už nyní a stále něco moooc a mooooc děláš a makáš na tom zkrátka.;)

REŇAS — 22. 6. 2012 19:58

Selima napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

A kam nám zmizel Marek, tou večeří to skončilo?
Nebo je Marek virtuální, není skutečný?

Marek je podľa mňa otrávený ako indiánsky šíp... a nedivím sa mu ani veľmi.No možná,ale já myslím,že je natolik inteligentní(alespoň na mě tak zapůsobil),že ho nějaký Babinet snad ani otrávit nemůže.. ;)
No a já myslím,že Marek je svobodný,mladý kluk,který má celý život před sebou a tak jeho rozhodování  nevidím,jako nic tragického..
Vztahy vznikají,mění se,vyvíjejí a někdy také zanikají,aby třeba člověka posunuli někam dál. A je jedno v kolika letech a po jaké době.. Tam ,kde něco končí,vždy něco nového začíná..
Vezměte si,jak se tady řeší neustále nějaké vztahy a to i v pozdějším věku natož u tak mladého kluka.. Hlavně teda,ať se dobře rozhodne,tak,aby byl spokojený. ;)
Tak Marku,"noc je ještě mladá"... :D

sahleb — 22. 6. 2012 21:31

majkafa napsal(a):

sahleb, s někým si mě pleteš.

:kapitulation:
Ne nepletu, napsala jsi tu o to svem zenaci az dost az prilis a daleko nejvic ze vsech.  Mnozi te tu napominaji, maji uz toho dost.  Nikdo tu svpoji znamost nepredhazuje a neproduciruje se jako ty.

sahleb — 22. 6. 2012 21:35

Zklamaná napsal(a):

Hezkýýý Maňas - copak jsi nám tím teď asi tak řekla, že?

:lol:

Davam si do svych hesel :supr::godlike::lol:

majkafa — 22. 6. 2012 22:09

sahleb napsal(a):

majkafa napsal(a):

sahleb, s někým si mě pleteš.

:kapitulation:
Ne nepletu, napsala jsi tu o to svem zenaci az dost az prilis a daleko nejvic ze vsech.  Mnozi te tu napominaji, maji uz toho dost.  Nikdo tu svpoji znamost nepredhazuje a neproduciruje se jako ty.

Nevzpomínám si, že bych někdy psala, co ty takovým vulgárním způsobem zmiňuješ.
S někým sis mě spletla.
Psát o tak krásných intimních věcech takové podrobnosti a navíc tak vulgárním způsobem není můj styl.

LENNNA — 23. 6. 2012 9:36

dusička napsal(a):

sahleb napsal(a):

dusička napsal(a):

No přeci "závidíš" toho Muže s velkým M.

Jsi normalni? Ty mas teda uroven.

Pro me je muz s velkym M, ten, kpoho jsem tu popsala. Zopakuji: zdrave sebevedomy, ma svou hrdost a respektuje svoji partnerku, tim padem ma respekt k sobe a je verny.

Je Sahleb už ani nejde psát tím rozčilením  - sebevedomy :lol:

Teď jsi se jen ztrapnila, chceš zesměšnit Sahleb, ale zesměšnila jsi jen sebe, protože Sahleb to napsala správně :reta:

dusička — 23. 6. 2012 9:46

LENNNA napsal(a):

dusička napsal(a):

sahleb napsal(a):


Jsi normalni? Ty mas teda uroven.

Pro me je muz s velkym M, ten, kpoho jsem tu popsala. Zopakuji: zdrave sebevedomy, ma svou hrdost a respektuje svoji partnerku, tim padem ma respekt k sobe a je verny.

Je Sahleb už ani nejde psát tím rozčilením  - sebevedomy :lol:

Teď jsi se jen ztrapnila, chceš zesměšnit Sahleb, ale zesměšnila jsi jen sebe, protože Sahleb to napsala správně :reta:

To je těžký, když někdo neumí používat diakritiku. :vissla: A jestli jsem zesměšnila sama sebe, to mi nevadí, vím, že jsem cáklá a prdlá. Protože každý je svým způsobem jiný než ostatní.
Já tedy jen zopakuji: Zdravé sebevědomí, má svou hrdost a respektuje svoji partnerku, tím pádem má respekt k sobě - ano, to všechno může být, ale může se zamilovat, nebo prostě se pomilovat s jinou ženou a dál může respektovat svou partnerku a mít svou hrdost.

dusička — 23. 6. 2012 9:52

Vějířovka napsal(a):

dusička napsal(a):

Vějířovka napsal(a):


Dobrý, pak ale nechápu, proč na něm chceš, aby dodržel v ostaních případech co slíbí, to jsou obvykle mnohem větší prkotiny.

Proč má třeba dojít nakoupit (když ti na to ráno kývl),  když potřebuje jít na výlet se svou novou přítelkyní - ani není třeba přemýšlet o tom, jak jsou spolu daleko, to už je vedlejší.
Při tom může milovat i tebe, ale už to tak nejiskří, co si budem povídat.

Když se domluvíme,že má dojet nakoupit, počítám s tím a dělám něco jiného krom nákupu - ale to je blbý přirovnání.
Když pojede na ryby ,tak může jet na výlet s přítelkyní, neřeším, jestli je na rybách, nebo s ženskou. A měla bych jako? :co:

To je právě to, že když probíhá nevěra, tak manžel velmi často zapomene na to co slíbil. Tak to vem tak, že kdyby šel na ryby, tak by třeba šel opravdu  na ryby, ale občas, kdyby slíbil, že dojde nakoupit nebo pro holku do školky, nebo něco jiného, tak by byl tak duchem nepřítomný, že by to nesplnil - ale tebe by samozřejmě stále (také) miloval, jako to dělají jiní manželé, kteří jsou nevěrní. Pro tebe je hlavní, že tě miluje, a to by splnil, tak je všechno OK.

To je důkaz nevěry?
To přeci může zapomínat, aniž by byl nevěrný ne?
O co jde, že ženský vadí, že nedodrží to co slíbí, nebo že se líbá s jinou?

LENNNA — 23. 6. 2012 9:54

dusička napsal(a):

LENNNA napsal(a):

dusička napsal(a):


Je Sahleb už ani nejde psát tím rozčilením  - sebevedomy :lol:

Teď jsi se jen ztrapnila, chceš zesměšnit Sahleb, ale zesměšnila jsi jen sebe, protože Sahleb to napsala správně :reta:

To je těžký, když někdo neumí používat diakritiku. :vissla: A jestli jsem zesměšnila sama sebe, to mi nevadí, vím, že jsem cáklá a prdlá. Protože každý je svým způsobem jiný než ostatní.
Já tedy jen zopakuji: Zdravé sebevědomí, má svou hrdost a respektuje svoji partnerku, tím pádem má respekt k sobě - ano, to všechno může být, ale může se zamilovat, nebo prostě se pomilovat s jinou ženou a dál může respektovat svou partnerku a mít svou hrdost.

Dusičko, proč jsi taková? Nebývalas myslím. Opět se zesměšňuješ dál. Diakritiku Sahleb používat určitě umí, ale na své klávesnicí jí bohužel nemá, bydlí v cizině.

dusička — 23. 6. 2012 10:03

sahleb napsal(a):

dusička napsal(a):

Ja takove muze znam osobne, proto jsem to napsala. Chapete?  Jsou inteligentni, maji svou hrdost, respekt k sobe a ke sve zene. Tecka. A nejsou  neverni.
Jo takže by si za ně dala ruku do ohně, že nejsou nevěrní? Hm, tak to zírám?
Nebo si s nima 24 hodin v kuse? :co::co::co:

Ver nebo never.....takovi muzi existuji.

Reagovala jsem hlavně na tohle.
samozřejmě,že věřím,že takoví muži jsou.
Ale přesto můžou být nevěrní. Jsou inteligentní, mají svou hrdost, respekt.
Podle mě nejhorší je, když chlap se neumí rozhodnout a oblbuje jak manželku tak milenku. Od jedný k druhý. Jo ono mu to nakonec takto vyhovuje, manželka se o něho stará,vaří,pere, milenka ho obšťastnuje.
Ale Sahleb si mele pořád svou.
Jak můžeš Sahleb vědět, že Ti muži, co je znáš, neměli nikdy milenku na jednu noc?

dusička — 23. 6. 2012 10:09

LENNNA napsal(a):

dusička napsal(a):

LENNNA napsal(a):


Teď jsi se jen ztrapnila, chceš zesměšnit Sahleb, ale zesměšnila jsi jen sebe, protože Sahleb to napsala správně :reta:

To je těžký, když někdo neumí používat diakritiku. :vissla: A jestli jsem zesměšnila sama sebe, to mi nevadí, vím, že jsem cáklá a prdlá. Protože každý je svým způsobem jiný než ostatní.
Já tedy jen zopakuji: Zdravé sebevědomí, má svou hrdost a respektuje svoji partnerku, tím pádem má respekt k sobě - ano, to všechno může být, ale může se zamilovat, nebo prostě se pomilovat s jinou ženou a dál může respektovat svou partnerku a mít svou hrdost.

Dusičko, proč jsi taková? Nebývalas myslím. Opět se zesměšňuješ dál. Diakritiku Sahleb používat určitě umí, ale na své klávesnicí jí bohužel nemá, bydlí v cizině.

Lenno - je mi jedno,jestli Sahleb umí nebo neumí používat diakritiku. Ale háček je v tom,že bez diakritiky se čeština dá chápat všelijak. A já taky občas dělám hrubky, překlepy, píšu rychle, a nemám čas a ani mě to nebaví po sobě kontrolovat. :dumbom: Ale už jsem si párkrát všimla, jak mě Sahleb opravuje, poučuje, zesměšňuje, že jsem jak malý děcko. No tak jsem jí to jednou vrátila. Tečka.

dusička — 23. 6. 2012 10:10

O krásném bezvětří a svěžím vánku -
Marku - nechceš psát básně? Tohle je moc hezký ;)

Vějířovka — 23. 6. 2012 11:05

dusička napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

dusička napsal(a):

Když se domluvíme,že má dojet nakoupit, počítám s tím a dělám něco jiného krom nákupu - ale to je blbý přirovnání.
Když pojede na ryby ,tak může jet na výlet s přítelkyní, neřeším, jestli je na rybách, nebo s ženskou. A měla bych jako? :co:

To je právě to, že když probíhá nevěra, tak manžel velmi často zapomene na to co slíbil. Tak to vem tak, že kdyby šel na ryby, tak by třeba šel opravdu  na ryby, ale občas, kdyby slíbil, že dojde nakoupit nebo pro holku do školky, nebo něco jiného, tak by byl tak duchem nepřítomný, že by to nesplnil - ale tebe by samozřejmě stále (také) miloval, jako to dělají jiní manželé, kteří jsou nevěrní. Pro tebe je hlavní, že tě miluje, a to by splnil, tak je všechno OK.

To je důkaz nevěry?
To přeci může zapomínat, aniž by byl nevěrný ne?
O co jde, že ženský vadí, že nedodrží to co slíbí, nebo že se líbá s jinou?

To, že dodrží to, co slíbí, jsi požadovala ty (viz - charismatický muž).
....

No, mohlo by toho zapomínání být stále víc a víc, pak by se třeba na něco někdy urazil a přebýval by třeba jeden až tři roky s tou dívčinou, ale stále by miloval svou manželku a ona jeho, protože by se nakonec zase spojili. Tohle bys také zvládla?

Vějířovka — 23. 6. 2012 11:17

dusička napsal(a):

sahleb napsal(a):

dusička napsal(a):

Ja takove muze znam osobne, proto jsem to napsala. Chapete?  Jsou inteligentni, maji svou hrdost, respekt k sobe a ke sve zene. Tecka. A nejsou  neverni.
Jo takže by si za ně dala ruku do ohně, že nejsou nevěrní? Hm, tak to zírám?
Nebo si s nima 24 hodin v kuse? :co::co::co:

Ver nebo never.....takovi muzi existuji.

Reagovala jsem hlavně na tohle.
samozřejmě,že věřím,že takoví muži jsou.
Ale přesto můžou být nevěrní. Jsou inteligentní, mají svou hrdost, respekt.
Podle mě nejhorší je, když chlap se neumí rozhodnout a oblbuje jak manželku tak milenku. Od jedný k druhý. Jo ono mu to nakonec takto vyhovuje, manželka se o něho stará,vaří,pere, milenka ho obšťastnuje.
Ale Sahleb si mele pořád svou.
Jak můžeš Sahleb vědět, že Ti muži, co je znáš, neměli nikdy milenku na jednu noc?

Jak to, nejhorší, vždyť tobě nevěra nevadí, ty ji neřešíš, přece.
A jaký voblbování, prostě miluje obě, a pokud to, aby je miloval je jediná podmínka (jako u tebe), tak není o čem mluvit nebo cokoli řešit, že?

A ty meleš taky jenom svou - že ty nevěru neřešíš a teď už i to, jestli něco slíbí a neplní, prostě už nevyžaduješ ani to charisma, které jsi chtěla předtím.

dusička — 23. 6. 2012 11:39

Vějířovka napsal(a):

dusička napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

To je právě to, že když probíhá nevěra, tak manžel velmi často zapomene na to co slíbil. Tak to vem tak, že kdyby šel na ryby, tak by třeba šel opravdu  na ryby, ale občas, kdyby slíbil, že dojde nakoupit nebo pro holku do školky, nebo něco jiného, tak by byl tak duchem nepřítomný, že by to nesplnil - ale tebe by samozřejmě stále (také) miloval, jako to dělají jiní manželé, kteří jsou nevěrní. Pro tebe je hlavní, že tě miluje, a to by splnil, tak je všechno OK.

To je důkaz nevěry?
To přeci může zapomínat, aniž by byl nevěrný ne?
O co jde, že ženský vadí, že nedodrží to co slíbí, nebo že se líbá s jinou?

To, že dodrží to, co slíbí, jsi požadovala ty (viz - charismatický muž).
....

No, mohlo by toho zapomínání být stále víc a víc, pak by se třeba na něco někdy urazil a přebýval by třeba jeden až tři roky s tou dívčinou, ale stále by miloval svou manželku a ona jeho, protože by se nakonec zase spojili. Tohle bys také zvládla?

No tak by se urazil a odešel. Co bych jako měla dělat? Volat mu,aby se vrátil? Nebo myslíš,že bych na něho rok, dva,tři čekala?
A když by odešel za hlasem svého srdce, nebyl by mi přeci nevěrný, kdyby se mnou nebyl.
A "kdyby" se zjistilo, za ty tři roky, jak píšeš,tak jestli bych ho milovala, vzala bych ho zpátky. Ale tři roky je dlouhá doba. Třeba už bych byla někde jinde než on.
Musela by tam být ta jiskra, nevím, jestli by byla.

dusička — 23. 6. 2012 11:40

Vějířovka napsal(a):

dusička napsal(a):

sahleb napsal(a):


Ver nebo never.....takovi muzi existuji.

Reagovala jsem hlavně na tohle.
samozřejmě,že věřím,že takoví muži jsou.
Ale přesto můžou být nevěrní. Jsou inteligentní, mají svou hrdost, respekt.
Podle mě nejhorší je, když chlap se neumí rozhodnout a oblbuje jak manželku tak milenku. Od jedný k druhý. Jo ono mu to nakonec takto vyhovuje, manželka se o něho stará,vaří,pere, milenka ho obšťastnuje.
Ale Sahleb si mele pořád svou.
Jak můžeš Sahleb vědět, že Ti muži, co je znáš, neměli nikdy milenku na jednu noc?

Jak to, nejhorší, vždyť tobě nevěra nevadí, ty ji neřešíš, přece.
A jaký voblbování, prostě miluje obě, a pokud to, aby je miloval je jediná podmínka (jako u tebe), tak není o čem mluvit nebo cokoli řešit, že?

A ty meleš taky jenom svou - že ty nevěru neřešíš a teď už i to, jestli něco slíbí a neplní, prostě už nevyžaduješ ani to charisma, které jsi chtěla předtím.

Psala, jsem,že neřeším, jestli by mi byl nebo nebyl někde partner nevěrný.(nebo jestli je nebo není)
Ano,vadilo by mi,kdyby mě tahal za nos. A nedokázal se rozhodnout, s kterou chce být.

Vějířovka — 23. 6. 2012 12:00

dusička napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

dusička napsal(a):


Reagovala jsem hlavně na tohle.
samozřejmě,že věřím,že takoví muži jsou.
Ale přesto můžou být nevěrní. Jsou inteligentní, mají svou hrdost, respekt.
Podle mě nejhorší je, když chlap se neumí rozhodnout a oblbuje jak manželku tak milenku. Od jedný k druhý. Jo ono mu to nakonec takto vyhovuje, manželka se o něho stará,vaří,pere, milenka ho obšťastnuje.
Ale Sahleb si mele pořád svou.
Jak můžeš Sahleb vědět, že Ti muži, co je znáš, neměli nikdy milenku na jednu noc?

Jak to, nejhorší, vždyť tobě nevěra nevadí, ty ji neřešíš, přece.
A jaký voblbování, prostě miluje obě, a pokud to, aby je miloval je jediná podmínka (jako u tebe), tak není o čem mluvit nebo cokoli řešit, že?

A ty meleš taky jenom svou - že ty nevěru neřešíš a teď už i to, jestli něco slíbí a neplní, prostě už nevyžaduješ ani to charisma, které jsi chtěla předtím.

Psala, jsem,že neřeším, jestli by mi byl nebo nebyl někde partner nevěrný.(nebo jestli je nebo není)
Ano,vadilo by mi,kdyby mě tahal za nos. A nedokázal se rozhodnout, s kterou chce být.

On chce být samozřejmš s oběma, protože má od tebe nevěru povolenou, jelikož ty ji neřešíš. Proč by se měl rozhodovat, prosím tě?

dusička — 23. 6. 2012 12:17

Vějířovko - copak se dá někomu něco zakazovat? A nikde jsem nepsala, že jí má povolenou. To si vzala kde?
Když bude chtít, tak nevěrný bude, když ne tak ne.
Kdyby chtěl být s oběma jsem psala, že to je blbý,když se chlap neumí rozhodnout. To je pak mazec.
Já bych si žila svůj život.

Zklamaná — 23. 6. 2012 12:29

dusička napsal(a):

sahleb napsal(a):

dusička napsal(a):

Ja takove muze znam osobne, proto jsem to napsala. Chapete?  Jsou inteligentni, maji svou hrdost, respekt k sobe a ke sve zene. Tecka. A nejsou  neverni.
Jo takže by si za ně dala ruku do ohně, že nejsou nevěrní? Hm, tak to zírám?
Nebo si s nima 24 hodin v kuse? :co::co::co:

Ver nebo never.....takovi muzi existuji.

Reagovala jsem hlavně na tohle.
samozřejmě,že věřím,že takoví muži jsou.
Ale přesto můžou být nevěrní. Jsou inteligentní, mají svou hrdost, respekt.
Podle mě nejhorší je, když chlap se neumí rozhodnout a oblbuje jak manželku tak milenku. Od jedný k druhý. Jo ono mu to nakonec takto vyhovuje, manželka se o něho stará,vaří,pere, milenka ho obšťastnuje.
Ale Sahleb si mele pořád svou.
Jak můžeš Sahleb vědět, že Ti muži, co je znáš, neměli nikdy milenku na jednu noc?

Podle mě nejhorší je, když ženská se neumí rozhodnout a oblbuje jak manžela tak milence. Od jednoho k druhému.
:lol: to jsi ty Dusičko
a sahleb si nemele svou, meleš tu akorát tak ty a pěkně se zamotáváš, raději toho nech, ztrapnila ses už až až ;)

Pandorraa — 23. 6. 2012 12:30

MarekV napsal(a):

Hodně jsem po cestě přemýšlel a dával si to dohromady. Do "té nové" jsem beznadějnej blázen a sakra nemůžu se ani na nic pořádně soustředit. Bude to bolet oba dva (a ono už to po čertech bolí), ale co mě v důsledku chybí? Trochu živočišnosti partnerky? Tý vogo, co by jen za takový "nedostatek" jiní dali? Přítelkyně mě skutečně miluje už několik let, je krásná, chytrá a sympatická tak co blbnu? Chci jen změnu? Jasně má svý mouchy, ale to každá. Plány do budoucna máme a já se pokusím nás do nich mnohem aktivněji zapojit oba. Mám neskutečně krásnou vzpomínku na "tu novou" a jsem za ni nakonec rád. Když si ale představím, že by podobnou vzpomínku měla mít i přítelkyně... brrr. Ne, ne a ještě jednou ne. Já ji pořád miluju! Třeba jsem srab a třeba je to podle vás špatně, ale teď udělám večeři, zapálím svíčky, sednu si s přítelkyní a kašlu na celej svět :).

Tedy Marku, ty jsi tragéééd :lol:
Bacha na to, mohl by se ti život  zvrtnout v tragéééédii :jojo:

Jako se ti to tady zvrhlo v koméééédii :D

Zklamaná — 23. 6. 2012 12:33

dusička napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

dusička napsal(a):


To je důkaz nevěry?
To přeci může zapomínat, aniž by byl nevěrný ne?
O co jde, že ženský vadí, že nedodrží to co slíbí, nebo že se líbá s jinou?

To, že dodrží to, co slíbí, jsi požadovala ty (viz - charismatický muž).
....

No, mohlo by toho zapomínání být stále víc a víc, pak by se třeba na něco někdy urazil a přebýval by třeba jeden až tři roky s tou dívčinou, ale stále by miloval svou manželku a ona jeho, protože by se nakonec zase spojili. Tohle bys také zvládla?

No tak by se urazil a odešel. Co bych jako měla dělat? Volat mu,aby se vrátil? Nebo myslíš,že bych na něho rok, dva,tři čekala?
A když by odešel za hlasem svého srdce, nebyl by mi přeci nevěrný, kdyby se mnou nebyl.
A "kdyby" se zjistilo, za ty tři roky, jak píšeš,tak jestli bych ho milovala, vzala bych ho zpátky. Ale tři roky je dlouhá doba. Třeba už bych byla někde jinde než on.
Musela by tam být ta jiskra, nevím, jestli by byla.

Duši - ale tobě by přeci stačilo, že ho má :lol: ostatně, takhle si to psala, neboť neodešla jsi od něho pro jeho nedostatky, co měl - tj. alkohol, nezaměstnanost a válení se na gauči, neodešla jsi proto - cituji tě: "že tě prý umí dobře pomilovat"....no tak pokud to je vše, co vlastně od muže požaduješ, pak nechápu některé tvé výlevy tady :cool:

dusička — 23. 6. 2012 12:39

Víš prd Zklamčo

Zklamaná — 23. 6. 2012 12:49

Dusičko
:lol: jaký byl turisťák na ohňostroji (kupovaný v Tescu)? :lol: vím víc, než si myslíš :lol:

Grainne — 23. 6. 2012 12:55

Selima napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

Selima napsal(a):


:D A prečo to tak strašne trápi teba? :P Každý nech is ošéfuje svoj život, a svet bude lepšie miesto... Mmch, :offtopic: - riešime tu neženatého Mareka, nie opäť x-tý krát MF...

A proč na to tedy odpovídáš ty, co tě na tom trápí, že musíš odpovídat, hmm (abych zapadla). Ošéfuj si ty svůj život a svět bude lepší míslo :D :D
Neženatý Marek už asi sublimoval nebo se vrátil k Estele.

Mňa netrápi nič, len som mierne otrávená, lebo v nejakom spomienkovom optimizme furt na ten Babinet vleziem, že si počítam zaujímavé nové vlákno,  a potom sa to tu vždy zvhrne na to isté. Je to už nudné, to je celé. Ale asi ešte nie dosť nudné, aby ma navždy odradilo... :P  Idem čítať lepšie pikošky, pá.

Seli, ale to je dobře, aspon tu není nuda občas :)

Grainne — 23. 6. 2012 13:05

dusička napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

dusička napsal(a):


Když se domluvíme,že má dojet nakoupit, počítám s tím a dělám něco jiného krom nákupu - ale to je blbý přirovnání.
Když pojede na ryby ,tak může jet na výlet s přítelkyní, neřeším, jestli je na rybách, nebo s ženskou. A měla bych jako? :co:

To je právě to, že když probíhá nevěra, tak manžel velmi často zapomene na to co slíbil. Tak to vem tak, že kdyby šel na ryby, tak by třeba šel opravdu  na ryby, ale občas, kdyby slíbil, že dojde nakoupit nebo pro holku do školky, nebo něco jiného, tak by byl tak duchem nepřítomný, že by to nesplnil - ale tebe by samozřejmě stále (také) miloval, jako to dělají jiní manželé, kteří jsou nevěrní. Pro tebe je hlavní, že tě miluje, a to by splnil, tak je všechno OK.

To je důkaz nevěry?
To přeci může zapomínat, aniž by byl nevěrný ne?
O co jde, že ženský vadí, že nedodrží to co slíbí, nebo že se líbá s jinou?

že se líbá s jinou ;)

dusička — 23. 6. 2012 13:05

Zklamaná napsal(a):

Dusičko
:lol: jaký byl turisťák na ohňostroji (kupovaný v Tescu)? :lol: vím víc, než si myslíš :lol:

Potkali jsme se v Tescu před ohňostrojem? Vidíš to, jak svět je malej. Mmch,nevím,jestli jsme kupovali turisták, to už je detail.
Ale i tak víš o mně, jak žiju, prd.

dusička — 23. 6. 2012 13:17

Chceš Zklamčo něco vědět?
Neodešla jsem proto, že jsem stále věřila, že manžel se vzchopí, že nebude jen ležet na gauči a chlastat. Věřila jsem, že nevymizelo to, kvůli čemu jsem se do něho zamilovala. A to je, že pro mě udělal co mi na očích viděl, že si na mě občas vzpomněl a jen tak mi koupil oříškovou zmrzlinu.
Nechtěla jsem jen tak zahodit těch 16 let co jsme spolu. Klukům se moc nevěnoval, ale Marky se věnuje. Chodí s ní do parku, hraje si s ní.
Zkoušela jsem to. Zkoušela jsem dát dohromady něco, co už nefungovalo. To společné soucítění. Cítila jsem se jako mámatáta, že dělám jen všechno já. Nechtěla jsem. Chtěla jsem chlapa, který se hlavně "finančně" postará o děti. O mě nemusí, já jsem v tomhle na něm nezávislá.
Myslela jsem si,že když nebudu nadávat na hospody, na to kde byl a tak, že se to zlepší. Ano, zlepšilo, začal dělat. Bylo fajn.
Jak na houpačce, chvilku nahoře, chvilku dole.
A že jsem mu byla nevěrná? Možná jen tak papírově, když jsem měla milence , nevedla jsem  dvojí život. A že jsem se nerozhodla pro milence? Prostě to moje "zamilování" nebylo že bych měla zase s někým žít, starat se, to bylo jen takové poblouznění a vypadnutí z toho, co žiju. Prostě si udělat malou radost.
A vytrháváš moje psaní z kontextu. Ano, napsala jsem, že manžel je nejlepší co se týče sexu ze všech chlapů co jsem měla. A kdybych chtěla, tak mi to udělá. Ale to není důvod, proč jsem zůstala.
Jsem srab a zatím jsem od něho nedokázala odejít.
A klidně si bodej dál do mě.
Protože nevíš, co žiju. Nikdo neví, jak kdo žije, co se děje uvnitř .

Selima — 23. 6. 2012 13:24

Vějířovka napsal(a):

dusička napsal(a):

Vějířovka napsal(a):


Jak to, nejhorší, vždyť tobě nevěra nevadí, ty ji neřešíš, přece.
A jaký voblbování, prostě miluje obě, a pokud to, aby je miloval je jediná podmínka (jako u tebe), tak není o čem mluvit nebo cokoli řešit, že?

A ty meleš taky jenom svou - že ty nevěru neřešíš a teď už i to, jestli něco slíbí a neplní, prostě už nevyžaduješ ani to charisma, které jsi chtěla předtím.

Psala, jsem,že neřeším, jestli by mi byl nebo nebyl někde partner nevěrný.(nebo jestli je nebo není)
Ano,vadilo by mi,kdyby mě tahal za nos. A nedokázal se rozhodnout, s kterou chce být.

On chce být samozřejmš s oběma, protože má od tebe nevěru povolenou, jelikož ty ji neřešíš. Proč by se měl rozhodovat, prosím tě?

Ja som to mala s bývalým nastavené tak, že kým som o jeho neverách nevedela (nepátrala som, nesliedila a nezaujímala sa, takže ak sa niečo prevalilo, bolo to len jeho lenivosťou a laxnosťou), neriešila som a ak sa správal dobre ku mne a staral sa o mladého, domácnosť a mňa, bolo mi fuck, či má len mňa alebo harém. Ale akonáhle som bola KONFRONTOVANÁ s jeho neverou, už som riešila a našťastie som nemusela časti, lebo to by spoľahlivo otrávilo a prinútilo rozísť sa. Ja tvrdím, že keď niekto nevie byť neverný (t.j. tak, aby nikomu nebolo ubližované), má si nájsť radšej iného koníčka. No a ono to tak nejako fungovalo, až kým sa počas našej krízy nezamiloval, nezačal úplne blbnúť a nakoniec nedoišiel. Ale to som už vedela, že ide do tuhého (ešte vlastne skôr, než sa s ňou vyspal) - práve preto, že NÁŠ vzťah výrazne ochladol a on totálne zmenil správanie aj voči synovi, aj voči mne. Takže by som povedala, že je nevera a nevera...

Vějířovka — 23. 6. 2012 15:37

Selima napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

dusička napsal(a):


Psala, jsem,že neřeším, jestli by mi byl nebo nebyl někde partner nevěrný.(nebo jestli je nebo není)
Ano,vadilo by mi,kdyby mě tahal za nos. A nedokázal se rozhodnout, s kterou chce být.

On chce být samozřejmš s oběma, protože má od tebe nevěru povolenou, jelikož ty ji neřešíš. Proč by se měl rozhodovat, prosím tě?

Ja som to mala s bývalým nastavené tak, že kým som o jeho neverách nevedela (nepátrala som, nesliedila a nezaujímala sa, takže ak sa niečo prevalilo, bolo to len jeho lenivosťou a laxnosťou), neriešila som a ak sa správal dobre ku mne a staral sa o mladého, domácnosť a mňa, bolo mi fuck, či má len mňa alebo harém. Ale akonáhle som bola KONFRONTOVANÁ s jeho neverou, už som riešila a našťastie som nemusela časti, lebo to by spoľahlivo otrávilo a prinútilo rozísť sa. Ja tvrdím, že keď niekto nevie byť neverný (t.j. tak, aby nikomu nebolo ubližované), má si nájsť radšej iného koníčka. No a ono to tak nejako fungovalo, až kým sa počas našej krízy nezamiloval, nezačal úplne blbnúť a nakoniec nedoišiel. Ale to som už vedela, že ide do tuhého (ešte vlastne skôr, než sa s ňou vyspal) - práve preto, že NÁŠ vzťah výrazne ochladol a on totálne zmenil správanie aj voči synovi, aj voči mne. Takže by som povedala, že je nevera a nevera...

Tentokrát musím přiznat, že je to naprosto skvělé shrnutí, Selimo. Líp žádná žena nemůže reagovat. Samozřejmě, že žena se vůbec nemusí ponižovat slíděním, ale když se opravdu jedná o nevěru, tak to pozná a není vůbec třeba vědět, jak jsou spolu daleko, zda došlo k zásunu nebo ještě ne. :supr:

Ziki — 23. 6. 2012 18:47

Selima napsal(a):

Ziki napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

Pokud se člověk dopouští nevěr z těchto pohnutek, které jsi zmínil - je to slabý zakomplexovaný jedinec. Silný jedinec se silným charakterem se nevěr nedopouští. Na tom nemění nic, i když je inteligentní a hrdý v jiných oblastech. V oblasti vztahů je to zakomplexovaný, neinteligentní a rozhodně by neměl být nač hrdý. Leští si jen své ego jak liščím ocasem ebonitovou tyč a je hrdý, že vykřeše jiskřičku.

:offtopic: Mezi věřícími nevěra nekvete :D

Ale áno... teda, záleží aj na tom, v Čo a ČOMU veria, ale... presvedčila som sa o tom rukolapne :D aj s váchnivým kresťanom :gloria: , aj s moslimom :rodna: , (a myslím, že aj so židom, ale s ním sme hĺbku viery nepreberali...). A poznám (nerukolapne) jedného budhistu  jedného hinduistu, ktorý by asi tiež sitom neprešli. Ale je fakt, že všetky náboženstvá som ešte neokúsila, tak neviem :vissla:

Pravda, psala jsem moc všeobecně,myslela jsem praktikující věřící. Ale všade se najde černá ovce :rolleyes:

Axi — 23. 6. 2012 19:17

sahleb napsal(a):

Axi napsal(a):

Ano, paní Sahleb paní Majkafa hluboce nezajímá, to je jasné na první pohled. A to až tak, že si dává do zápatí její citáty. Copak je tohle za typ negramotnosti, hmm? :-)

Omyl, o tom, ze se HLUBOCE ZAJIMAME O VZTAH (opakuji o VZTAH!!!!) Majkafy jste napsal vy.

To ze jsem si dala dolu kardinalne hloupou charakteristiku od Majkafy, znamena, ze se rada smeju.

To neznamena, ze se "hluboce zajimam" o jeji vztah se zenatym samstrem, jak vyplyva z vasich vet pane.

Ano, madame, rozumím, ráda se smějete. :lol:

Axi — 23. 6. 2012 19:19

mia napsal(a):

Axi napsal(a):

mia napsal(a):

Milý Axi, obojí je špatně…. pán kupodivu prozatím stále vykazuje znaky všeobecné spokojenosti a až je vykazovat přestane, situace na „trhu proutníků“ poměrně výrazně vykazuje převahu nabídky nad poptávkou ve prospěch těch loudilů…

Pokud bych však do některého z nich neprozřetelně investovala své city a naděje a dostalo se mi sdělení, že má potřebu  pečovat o svého syna až do jeho pomalu třiceti let, věz, že by jel jak namydlený blesk…..já jsem halt ta Panna, co nemá ráda bordel ani v těch vztazích…

Nicméně pravdu máš v tom, že zasahovat do debaty na úsměvné téma Ona a On bylo zbytečné….

Mmch…proč Tys měl potřebu reagovat na moje psaní, hmm?

Fakt? A kde? Tak to už asi ztrácím přehled o tom, co kde píšu. Prosím, omluv staršího pána pro jeho roztržitost :-)

A ty vykazuješ znaky všeobecné spokojenosti, hmm? To závidí/bojí/... nemusí být vůbec vědomé; nepřiměřené reakce a klíčová slova ale obvykle hovoří za vše (pochopitelně, že i ty moje) ;-)

ten tvůj strach, závist a frustrace na mě ani nezkoušej.... já jsem vcelku spokojený člověk, šťastný tam, kde žije, jak žije a s kým žije (přestože ten sice občas je na zabití, ale to jsem já někdy taky :D) a ty si o tom mysli, co chceš.

Majka s tím jejím „Mužem“ je už takový místní folklór, zbytečně v reakcích ostatních na ty její hlášky hledáš něco, co tam není....myslím, že tu není nikdo, kdo by jí záviděl, ono totiž není co.....a věřím, že ona sama se z těch řečí na její (oblíbené) téma nehroutí, tak to tak neprožívej.... :vissla:

S "Mužem", aha. :lol:

qwassa — 23. 6. 2012 20:52

Hezký název tématu :)
No jinak myslím, že se ti něco podobného ještě párkrát v životě stane.
Někdo holt veze, co si naložil, někdo náklad vymění. Držet směr je dobrý, ale stejně se neví, kam se jede :)
Tak to hezky vydejchej a ať to moc nebolí.

Pandorraa — 23. 6. 2012 21:17

Duši, ty jsi pravdivá - co na srdci, to na jazyku :) Když má někdo "zpotvořený" přijímač, nezachytí tvůj vysílač, ani kdyby se pos... :):jojo:

Axi, tebe já prostě mííííluju. Dáme rande?

Sorry za :offtopic::kapitulation:

Axi — 23. 6. 2012 21:49

Ano, rád. Dokonce mám i čas. Ozvu se :)
:offtopic:

PPavlaa — 24. 6. 2012 10:32

dusička napsal(a):

LENNNA napsal(a):

dusička napsal(a):


To je těžký, když někdo neumí používat diakritiku. :vissla: A jestli jsem zesměšnila sama sebe, to mi nevadí, vím, že jsem cáklá a prdlá. Protože každý je svým způsobem jiný než ostatní.
Já tedy jen zopakuji: Zdravé sebevědomí, má svou hrdost a respektuje svoji partnerku, tím pádem má respekt k sobě - ano, to všechno může být, ale může se zamilovat, nebo prostě se pomilovat s jinou ženou a dál může respektovat svou partnerku a mít svou hrdost.

Dusičko, proč jsi taková? Nebývalas myslím. Opět se zesměšňuješ dál. Diakritiku Sahleb používat určitě umí, ale na své klávesnicí jí bohužel nemá, bydlí v cizině.

Lenno - je mi jedno,jestli Sahleb umí nebo neumí používat diakritiku. Ale háček je v tom,že bez diakritiky se čeština dá chápat všelijak. A já taky občas dělám hrubky, překlepy, píšu rychle, a nemám čas a ani mě to nebaví po sobě kontrolovat. :dumbom: Ale už jsem si párkrát všimla, jak mě Sahleb opravuje, poučuje, zesměšňuje, že jsem jak malý děcko. No tak jsem jí to jednou vrátila. Tečka.

bože můj :usch::rolleyes:

PPavlaa — 24. 6. 2012 10:33

jinak koukám, že marek je v trapu, ale tady to vesele jede i bez něj :rolleyes:

Selima — 24. 6. 2012 10:51

Ziki napsal(a):

Selima napsal(a):

Ziki napsal(a):


:offtopic: Mezi věřícími nevěra nekvete :D

Ale áno... teda, záleží aj na tom, v Čo a ČOMU veria, ale... presvedčila som sa o tom rukolapne :D aj s váchnivým kresťanom :gloria: , aj s moslimom :rodna: , (a myslím, že aj so židom, ale s ním sme hĺbku viery nepreberali...). A poznám (nerukolapne) jedného budhistu  jedného hinduistu, ktorý by asi tiež sitom neprešli. Ale je fakt, že všetky náboženstvá som ešte neokúsila, tak neviem :vissla:

Pravda, psala jsem moc všeobecně,myslela jsem praktikující věřící. Ale všade se najde černá ovce :rolleyes:

Obaja boli praktikujúci veriaci :D a ja som každú chvíľu čakala, že zo mňa začnú vyháňať diabla (teda, tesne PO sa tak tvárili), ale našťastie neboli až takí pokrytci. Navyše bol jeden ženatý a druhý rozvedený, aj to ma celkom zaujalo... no ale ja mám nejako smolu práve na tých pokryteckých veriacich, priam tie čierne vovce asi priťahujem ;), dokonca aj pri veriacich ženách narazím často na huuusté paradoxy. Ale poznám aj (menšinu) pocitvých a úprimných veriacich, ktorí pojú vodu a nie víno, a to, čo rozprávajú, aj žijú.

Selima — 24. 6. 2012 10:52

Jj, bolo by fjan, keby Marek prišiel aspoň dopovedať, kao to nakoniec dopadlo...

Zklamaná — 24. 6. 2012 11:12

dusička napsal(a):

Chceš Zklamčo něco vědět?
Neodešla jsem proto, že jsem stále věřila, že manžel se vzchopí, že nebude jen ležet na gauči a chlastat. Věřila jsem, že nevymizelo to, kvůli čemu jsem se do něho zamilovala. A to je, že pro mě udělal co mi na očích viděl, že si na mě občas vzpomněl a jen tak mi koupil oříškovou zmrzlinu.
Nechtěla jsem jen tak zahodit těch 16 let co jsme spolu. Klukům se moc nevěnoval, ale Marky se věnuje. Chodí s ní do parku, hraje si s ní.
Zkoušela jsem to. Zkoušela jsem dát dohromady něco, co už nefungovalo. To společné soucítění. Cítila jsem se jako mámatáta, že dělám jen všechno já. Nechtěla jsem. Chtěla jsem chlapa, který se hlavně "finančně" postará o děti. O mě nemusí, já jsem v tomhle na něm nezávislá.
Myslela jsem si,že když nebudu nadávat na hospody, na to kde byl a tak, že se to zlepší. Ano, zlepšilo, začal dělat. Bylo fajn.
Jak na houpačce, chvilku nahoře, chvilku dole.
A že jsem mu byla nevěrná? Možná jen tak papírově, když jsem měla milence , nevedla jsem  dvojí život. A že jsem se nerozhodla pro milence? Prostě to moje "zamilování" nebylo že bych měla zase s někým žít, starat se, to bylo jen takové poblouznění a vypadnutí z toho, co žiju. Prostě si udělat malou radost.
A vytrháváš moje psaní z kontextu. Ano, napsala jsem, že manžel je nejlepší co se týče sexu ze všech chlapů co jsem měla. A kdybych chtěla, tak mi to udělá. Ale to není důvod, proč jsem zůstala.
Jsem srab a zatím jsem od něho nedokázala odejít.
A klidně si bodej dál do mě.
Protože nevíš, co žiju. Nikdo neví, jak kdo žije, co se děje uvnitř .

Tys věřila, že nevymizelo to, kvůli čemu ses do něj zamilovala a ta tvá víra spočívala v tom, že sis pořídila milence? :lol: Nechtěla jsi zahodit 16 let a zkoušela jsi to dát dohromady...přes cizího chlapa v posteli? :lol: To bylo to tvé soutítění a zkouška dát to dohromady?

Neodešla jsi proto, žes měla STRACH.  A ten strach máš dosud, tak ses raději smířila s tím, že lepší to už nebude, raději jsi ustoupila a sklonila hlavu, rezignovala....a hle, tvá ignorace nedokonalostí tvého muže vnesla možný-pomyslný klid, ale jen zvenčí, neboť uvnitř tě to žere stejně - že on lepší nebude.

dusička — 24. 6. 2012 11:20

Zklamčo - měla jsem období,kdy jsem to vzdala a žila si svůj život. říkala si, se na něho vykašlu, a "užívala si".
Pak bylo zase období,kdy jsem to zkoušela dávat dohromady a milence jsem neměla. Nevím, jestli pochopíš.
Ano, jinak máš pravdu v tom, že jsem rezignovala. Ale jestli jsem se smířila s tím,že to lepší nebude, to ne.

holcina — 24. 6. 2012 12:35

Zklamčo, nemůžeš vědět proč Dusička je se svým manželem dál. Nikdo nežije život druhých. Nedávno jsem potkala známou, která se hodně rychle po nevěře manžela rozvedla a teď říkala, že udělala chybu, že ji to mrzí, že udělala chybu - a znám takových víc

PPavlaa — 24. 6. 2012 13:52

mě přijde zvláštní, jak píše dusička o financích. že by měl manžel finančně zajistit děcka, ji že nemusí, že je v tomhle nezávislá. ta rodina je přece obou, ne ? je to celek, proč tohle dělení ? oba k ní mají závazky.

Kiara — 24. 6. 2012 14:18

holčino, každá ženská by si měla pečlivě rozmyslet, zda se rozvést "jenom" kvůli nevěře, když jinak manželství stoprocentně po všech stránkách funguje :jojo: A ještě předtím, než ponese k soudu rozvodové papíry by měla poctivě uvážit, zda se jí po rozvodu bez manžela bude žít lépe.

Což ovšem není případ dusičky, její manželství jistou dobu nefungovalo v mnoha směrech a to v dosti podstatných složkách párového soužití. Já si troufám tvrdit, že bez takového manžela by se jí rozhodně žilo lépe a po rozvodu by na tom rozhodně nebyla hůř, než v manželství :jojo: Ovšem dusičku svázal strach, od odluky s manželem nakonec couvla a stejně tak couvla i od rozvodu.

Je to každého věc, jak se svým životem naloží, ale mě by na jejím místě rozhodně nelákala představa, že s takovým manželem budu žít ještě X let, lepší už to nebude a po celou dobu se budu v takovém vztahu akorát tak bezmocně užírat :/

Kiara — 24. 6. 2012 14:21

PPavlaa napsal(a):

mě přijde zvláštní, jak píše dusička o financích. že by měl manžel finančně zajistit děcka, ji že nemusí, že je v tomhle nezávislá. ta rodina je přece obou, ne ? je to celek, proč tohle dělení ? oba k ní mají závazky.

Já tady nechci zbytečně rozebírat dusičku, nakonec to není vlákno o ní :) ale její manžel - pokud se dobře pamatuji - tak dost dlouho neplnil ani tyto základní povinnosti :kapitulation:

Grainne — 24. 6. 2012 14:28

Kiara napsal(a):

holčino, každá ženská by si měla pečlivě rozmyslet, zda se rozvést "jenom" kvůli nevěře, když jinak manželství stoprocentně po všech stránkách funguje :jojo: A ještě předtím, než ponese k soudu rozvodové papíry by měla poctivě uvážit, zda se jí po rozvodu bez manžela bude žít lépe.

Což ovšem není případ dusičky, její manželství jistou dobu nefungovalo v mnoha směrech a to v dosti podstatných složkách párového soužití. Já si troufám tvrdit, že bez takového manžela by se jí rozhodně žilo lépe a po rozvodu by na tom rozhodně nebyla hůř, než v manželství :jojo: Ovšem dusičku svázal strach, od odluky s manželem nakonec couvla a stejně tak couvla i od rozvodu.

Je to každého věc, jak se svým životem naloží, ale mě by na jejím místě rozhodně nelákala představa, že s takovým manželem budu žít ještě X let, lepší už to nebude a po celou dobu se budu v takovém vztahu akorát tak bezmocně užírat :/

Napadá mně, že kdyby se každý po nevěře rozvedl nebo rozešel, asi by si to dotyční více rozmysleli a neriskovali vztah, který mají . takto spoléhají , že jim to projde a většinou to i vyjde .

Kiara — 24. 6. 2012 14:56

Grainne napsal(a):

Napadá mně, že kdyby se každý po nevěře rozvedl nebo rozešel, asi by si to dotyční více rozmysleli a neriskovali vztah, který mají . takto spoléhají , že jim to projde a většinou to i vyjde .

Grainne, naprosto naivní výrok :/ Společnost v tomto státě vůbec není nastavena na podporu matek-samoživitelek po rozvodu a rozvést se "jenom" kvůli nevěře si tedy může dovolit taková manželka, která bezpečně ví, že žádnou podporu od státu nebude v budoucnu potřebovat. Takže gesto okamžitého rozvodu nebo rozchodu po zjištěné nevěře si ne každá ženská může dovolit, obvzlášť jsou-li ve vztahu nezajištěné děti.

MMCH okamžitě se po nevěře rozejít nebo rozvést taky není žádná výhra, protože při hledání nového partnera můžeš narazit i na někoho, kdo má ještě horší mouchy než zapuzený nevěrník ... :vissla:

PPavlaa — 24. 6. 2012 14:58

Kiara napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

mě přijde zvláštní, jak píše dusička o financích. že by měl manžel finančně zajistit děcka, ji že nemusí, že je v tomhle nezávislá. ta rodina je přece obou, ne ? je to celek, proč tohle dělení ? oba k ní mají závazky.

Já tady nechci zbytečně rozebírat dusičku, nakonec to není vlákno o ní :) ale její manžel - pokud se dobře pamatuji - tak dost dlouho neplnil ani tyto základní povinnosti :kapitulation:

nemluvím tady o tom, co plnil nebo ne. spíš o tom, jak to má dusička nastavený v sobě.
to, jak to má doma, je mi nakonec jedno.

Kiara — 24. 6. 2012 15:25

Pavlo, jenomže to, jak to má dusička nastavený v sobě úzce souvisí s tím, jak to má v reálu doma :/

Selima — 24. 6. 2012 16:29

Kiara napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

mě přijde zvláštní, jak píše dusička o financích. že by měl manžel finančně zajistit děcka, ji že nemusí, že je v tomhle nezávislá. ta rodina je přece obou, ne ? je to celek, proč tohle dělení ? oba k ní mají závazky.

Já tady nechci zbytečně rozebírat dusičku, nakonec to není vlákno o ní :) ale její manžel - pokud se dobře pamatuji - tak dost dlouho neplnil ani tyto základní povinnosti :kapitulation:

Cca dva roky, navyše v minulosti...? To sa mi nezdá tragédia. A ani Dusička mi nepripadá, že by sa momentálne nejako mimoriadne trápila... alebo bezmocne užierala - to sa mi zdá skôr u niektorých iných prispievateliek :P. Ale je možné, že ešte príde nejaká kríza - nie som Sibyla a veštiť sa ani nesnažím. No ale však rozviesť je vždy času dosť. Myslím, že v jej prípade je tak dosť dôvodov rozviesť sa, ako aj dosť dôvodov zostať s ním. Okrem toho sa mi zdá, že Dusička bude vždy mať nejaký dôvodk  nespokojnosti - aj vo vzťahu s ním, aj prípadne sama, aj vo vzťahu s niekým iným. Ona je taká hrrr-brrr ohnivá žienka :D , ktorá všetko chce mať 100% dokonalé a hlavne PODĽA SEBA. Takže možno je lepšie zlostiť sa s už známym nedokonalým ako s niekým "cudzím". (It´s better the devil you know.)

PPavlaa — 24. 6. 2012 16:29

to já vím. je mi ale jedno, jak to kdo doma má.

Modroočka — 24. 6. 2012 17:22

holcina napsal(a):

Zklamčo, nemůžeš vědět proč Dusička je se svým manželem dál. Nikdo nežije život druhých. Nedávno jsem potkala známou, která se hodně rychle po nevěře manžela rozvedla a teď říkala, že udělala chybu, že ji to mrzí, že udělala chybu - a znám takových víc

Vidíš a já jsem udělala chybu, že jsem se hodně rychle nerozvedla, zkoušeli jsme to pak ještě čtyři roky a bylo to zbytečný, kdybychom šli od sebe hned, ušetřili jsme si ty čtyři roky trápení.
Ale na druhou stranu by bylo jinak úplně všechno a já bych možná nepotkala svého současného partnera. A to by byla škoda, pro mě a pro něj určitě taky :lol: :lol:

eremuruss — 24. 6. 2012 18:39

Modroočka napsal(a):

holcina napsal(a):

Zklamčo, nemůžeš vědět proč Dusička je se svým manželem dál. Nikdo nežije život druhých. Nedávno jsem potkala známou, která se hodně rychle po nevěře manžela rozvedla a teď říkala, že udělala chybu, že ji to mrzí, že udělala chybu - a znám takových víc

Vidíš a já jsem udělala chybu, že jsem se hodně rychle nerozvedla, zkoušeli jsme to pak ještě čtyři roky a bylo to zbytečný, kdybychom šli od sebe hned, ušetřili jsme si ty čtyři roky trápení.
Ale na druhou stranu by bylo jinak úplně všechno a já bych možná nepotkala svého současného partnera. A to by byla škoda, pro mě a pro něj určitě taky :lol: :lol:

Ja treba take litovala,ze jsem to vsechno hned zahodila a rozvedla jsem se.Zustala jsem na vsechno uplne sama a hlavne spoustu let samoty.

holcina — 24. 6. 2012 20:32

Modroočka napsal(a):

holcina napsal(a):

Zklamčo, nemůžeš vědět proč Dusička je se svým manželem dál. Nikdo nežije život druhých. Nedávno jsem potkala známou, která se hodně rychle po nevěře manžela rozvedla a teď říkala, že udělala chybu, že ji to mrzí, že udělala chybu - a znám takových víc

Vidíš a já jsem udělala chybu, že jsem se hodně rychle nerozvedla, zkoušeli jsme to pak ještě čtyři roky a bylo to zbytečný, kdybychom šli od sebe hned, ušetřili jsme si ty čtyři roky trápení.
Ale na druhou stranu by bylo jinak úplně všechno a já bych možná nepotkala svého současného partnera. A to by byla škoda, pro mě a pro něj určitě taky :lol: :lol:

Jasně, někdo je rád, že to skončil. Ale jsou i jiní, kteří pak litují. V mém okolí je to tak půl na půl

sahleb — 24. 6. 2012 22:08

dusička napsal(a):

To je těžký, když někdo neumí používat diakritiku.

A jestli jsem zesměšnila sama sebe, to mi nevadí, vím, že jsem cáklá a prdlá. Protože každý je svým způsobem jiný než ostatní.
Já tedy jen zopakuji: ..... ano, to všechno může být, ale může se zamilovat, nebo prostě se pomilovat s jinou ženou a dál může respektovat svou partnerku a mít svou hrdost.........................

Lenno - je mi jedno,jestli Sahleb umí nebo neumí používat diakritiku. Ale háček je v tom,že bez diakritiky se čeština dá chápat všelijak.

Dusicko prosim te brzdi.

Napsala jsem "sebevedomy" muz, to je pridavne jmeno ne podstatne jmeno, to s diakritikou nema nic spolecneho. Nic pranic.Ja znam dost muzu, kteri zvesela zahybaji a jedna se o typky dost zakomplexovany a nevyrovnany, kterym cini poteseni trapit druheho, ale to si nikdy nepriznaji.

dusička — 25. 6. 2012 6:47

Sahleb - omlouvám se Ti, že jsem do Tebe šila.

vera — 25. 6. 2012 7:46

dusička napsal(a):

Sahleb - omlouvám se Ti, že jsem do Tebe šila.

...:godlike:...:supr:...:par: