Ziki — 25. 3. 2012 18:10

Chtěla bych se vás zeptat,jestli náhodou nemáte zkušenosti s rehabilitací v Centru komplexní péče Roseta, nebo podobným zařízením?Mám problémy se zády. Po třech návštěvách se nemohu zbavit dojmu,že v týmu pracovníků pravá ruka neví co dělá/dělala levá.Například místo prvního cvičení dvakrát po sobě stejná prohlídka.Dál mne překvapili delší objednací doby,na to,že mají od osmi do osmi.A dost si hlídají hodinky,i při vyšetření,pojišťovna totiž proplácí jen určitý čas,mně chybělo pět minut na dokončení prohlídky- :/tak zůstala napříště,zdarma mi je nevěnují ...Nevím,jestli rafinovně nepostrkují klienty k samoplatbě.Ale to hlavní je,jestli jsou opravdu tak dobří?

Bety — 25. 3. 2012 18:38

Jako že místo jedné rehabilitace ti udělali podruhé stejnou prohlídku? To je divné, proč jsi se proti tomu neohradila? Vždyť tě ukrátili o jednu proceduru - jestli tomu dobře rozumím...

Ziki — 26. 3. 2012 12:46

Jednu prohlídku udělal lékař,druhou fyzioterapeutka,která se mnou bude cvičit.Prý aby si sama udělala obrázek.Jestli to tak má být nevím.A ano,teď místo 10ti cvičení,mám devět.