Juraj — 18. 11. 2011 13:43

A jsme tady opět, už po čvrté.  jako mediální partneři Rádia Střídaček
Co nás tedy čeká živě na Rádiu Střídaček?
Další veřejná aktuální debata.

Téma: Mámy k zavržení? Hosté: Martina Lacinová a Petra Machynková. Moderují: Lucie Asenová a Luboš Patera

Středa 23. 11. 2011 od 18 hodin.

ODKAZ NA ONLINE VYSÍLÁNÍ RÁDIA ZDE NALEZNĚTĚ v den vysílání OD 17.00 HOD., PŘIHLASTE SE PRO JISTOTU K ODBERU DISKUSE, POKUD NA VYSÍLÁNÍ NECHCETE ZAPOMENOUT.


Máte dotazy na pořadatele, moderátory nebo hosty vysílání? Už teď své dotazy a názory můžete psát zde, samozřejmě i aktuálně přímo během vysílání.

K TÉMATU:
Syndrom zavrženého rodiče prý neexistuje, tvrdí jeho popírači a mnohdy na tom staví svou odbornou existenci. Prý si za to mohou tátové sami, že je "moudré" děti s "vlastním" názorem nechtějí ani vidět. A také jde prý o špatný překlad původního termínu Parental Alienation Syndrome = PAS… Co když jsou ale dětmi zavrhovány mámy? Jakou podobu má takové zlo a jakou bezmoc rodič zažívá, stane-li se spolu se svým dítětem obětí rozvodového soukolí a nezodpovědnosti státních struktur? Pokud vás odpovědi na tyto otázky zajímají a chcete i vyjádřit svůj názor, zúčastněte se debaty osobně nebo poslouchejte živé vysílání Rádia Střídáček. Klub Střídáček je pro vás otevřen od 17 hodin. Resslova 1, Praha 2, 3. poschodí. Kapacita návštěvníků je však omezena, přijďte tedy včas.
www.stridacek.cz

Předcházející diskuse k vysílání Rádia Střídaček III. je ZDE.
Diskuse k vysílání Rádia Střídaček II. je ZDE.
Diskuse k vysílání Rádia Střídaček I. je ZDE.

Juraj — 5. 12. 2011 14:30

Záznam z posledního vysílání Rádia Střídáček IV. najdete ZDE. Bohužel z technických důvodů není vysílání zaznamenáno celé.