Zorro Mstitel — 3. 8. 2011 11:21

Muži a hubnutí - jde to vůbec dohromady? Máte s tím zkušenosti? Lze chlapa vůbec donutit, aby místo ovaru, uzenin dal přednost ovoci a zelenině? V článku Jak hubnou muži se doporučuje postupnou změnu stravovacích návyků pod dohledem výživového poradce. Jaká taktika se osvědčila Vám?

adriana82 — 8. 8. 2011 15:24

Tohle naštěstí nemusím řešit, můj chlap od mala skoro denně cvičí a jí zdravě, baví ho to  a  dokáže si regulovat hmotnost jak sám chce, což mu závidím :D

carlos — 11. 10. 2011 11:59

Muži obecně méně dbají na váhu i životosprávu. Ovšem část jich začne toto měnit ve středním věku a to hlavně kvůli sexu. U muže ve vyšším věku totiž nadváha i popřípadě kouření už může ovlivňovat prožitky i erekci. Jakékoliv ucpávání žil atd se nejdřívě projeví právě v penisu, kde jsou tyto cévky nesmírně tenké. Takže.. ženy hubnou kvůli vzhledu a muži později kvůli sexuálnímu zdraví. Žena s větší nadváhou se naopak o orgasmy a možnosti v sexu nijak neochuzuje, pokud tedy má s kým. Celé je to proto, že muži k sexu potřebují o dost složitější orgán a erekci. Proto mužský sexuální život ve své životní délce dost pokulhává za tím ženským.