Mišineček — 12. 7. 2011 18:09

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit , zda máte někdo čerstvou zkušenost s porodnicí v Chrudimi. Já jsem tam rodila před 5lety, zachránili mi tam malého, byla jsem maximálně spokojená se vším, hlavně tedy s přístupem personálu. Ale teď jsem slyšela , že se to dost změnilo, tak tam chodím na monitor a je pravda, že se tam rozrostl nějak nepříjemný personál, ale můžu mít jen smůlu. Všude je někdo, to je jasné, záleží co převažuje. Proto bych Vás chtěla poprosit, kdo jste teď někdy tady rodil, jak jste byly spokojený. A také, zda někdo máte zkušenost se streptokokem před porodem. Mám to napsané v těhotenské knížce a mám to i raději sdělit, když budu rodit. Ale mám trochu strach, zda to není nebezpečné, zda bude vše v pořádku.
Děkuju všem za informace.

maminaanýzek1 — 29. 8. 2011 19:13

Ahoj Mišinečku mám prosbu též mi našli streptokoka to Ti dají infuzi a můžeš s ní chodit nebo se musí ležet?Děkuju!!!!

vanessie — 13. 9. 2011 13:18

Ahoj, nemám zkušenosti s Chrudimí, ale se streptokokem.
U mně se to zjistilo až po porodu a tak malé dali preventivně injekčně antibiotika. Nic příjemného, ale dopadlo to dobře. Nebezpečné by to mohlo být, pokud by se to vůbec nezjistilo, ale i tak si myslím, že jen u určitého procenta dětí (mohli by dostat streptokokovou infekci - jenže ta je zvládnutelná právě antibiotiky). Neboj, určitě to dobře dopadne, ale raději jim to připomeň.
Ale chtěla jsem se taky  zeptat, jestli už v Chrudimi odebírají pupečníkovou krev?  - něco jsem četla, že snad letos začali....Díky.