|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Zdraví ženy https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=57 » bělení zubů https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=46141 |
| Leri — 21. 6. 2011 21:50 |
Existuje vůbec nějaký opravdu šetrný neškodlivý způsob bělení zubů? |
| julianastara — 22. 6. 2011 14:35 |
To by mě taky zajímalo, zvlášť kdyby to šlo i na korunky, i když vím že ne... :/ :D |
| Petr3 — 27. 6. 2011 21:07 |
V současné době ne, pouze peroxid vodiku nebo karbamid peroxid. Oba dva rozměkčují sklovinu, ale to se časem upraví zpět, spíš horší je poškození dásní, to je bolestivé, proto někteří tvrdí že při domácím bělení je bolí zuby. Bělící pasty jsou neúčinné, malá koncentrace bělicí látky. |
| julianastara — 18. 7. 2011 12:19 |
Já teď dostala tip na bělící zubní pastu Lacalut, kamarádka má po ní fakt bílé zuby. já ji používám krátko ale asi taky začínám vidět výsledky. |
| Renca_01 — 21. 10. 2011 21:56 |
Všechny metody poškozují zubní sklovinu :(: Já používala bělící pásy Crest, které opravdu fungují, jenže od té doby mám hrozně citlivé zuby. Jíst zmrzlinu nebo pít pití s ledem je docela utrpení :/ |
| dvpetra — 1. 12. 2012 10:31 |
Ne, neexistuje. Všichni tvrdí že ano, ale je to blbost, všechny různé domašito postupy a jedovaté pasty a vodičky narušují sklovinu, peroxid navíc leptá dásně. |
| Krista.s — 13. 6. 2013 10:49 |
Já mám dobré výsledky s bělícím kartáčkem. Je to šetrné, i když výsledky samozřejmě nejsou okamžité. |
| dovilla — 23. 7. 2013 14:28 |
Šetrnější jsou bělící pasty ale zas s nimi nedosáhneš moc velkých výsledků. Soda a citrón, tak jak někdy používají holky na youtube zubům dost škodí a přípravky z drogerií mají v sobě chemikálií víc než dost. |
| veru1808 — 11. 4. 2014 15:27 |
Líbí se mi článek o domácím bělení zubů http://www.atraktivni.cz/clanek/tipy-na … eleni-zubu |
| krnefertiti — 11. 4. 2014 15:33 |
čistit si zuby pořádně (šetrně a správně) a nejlíp po jídle... nejíst kyselý ... |
| modrovous — 11. 4. 2014 22:40 |
Nemohl by někdo z moderátorů, prosím pěkně, ukončit řádění veru 1808? |
| ajaksas — 27. 4. 2016 10:28 |
Já používám snad vše na bělení zubů :-D Mám pastu,ústní vodu a občas si koupím i bělící pásky. Ty jsou sice dražší,ale jednou za čas....jsem kuřačka,takže si nebudu nic nelhávat a nebudu tvrdit,že z toho nežloutnou zuby. Sice nevykouřím ani půl krabičky denně,ale k tomu ty kávy a tak. No je to hrůza :-D Většinou kupuju tady tuhle: https://www.krasaprozeny.cz/Zdravi-kras … Akcni-cena |
| helena — 27. 4. 2016 10:43 |
Ty krááááá...... so (pro ženy) - ty fakt používáš "pastu a ústní vodu" |
| Julča78 — 31. 10. 2019 13:20 |
Stačí správné čištění, jednou za rok zubní hygiena, a vyhýbat se věcem co zuby barví...k tomu doporučuji přečíst tento článek https://dsmile.cz/priciny-zloutnuti-zub … u-vyhnout/ |
| rina — 31. 10. 2019 18:37 |
Nestačí. Ani správné čištění, ani číst reklamy, které jsou zde zakázané! |