lolka — 27. 4. 2011 11:14

Chceme dávat nové dveře v bytě. Teď jsou moderní posuvné do zdi. Nám by se kvůli místu hodili, ale stojí to za tu práci? Jádro máme z panelu, tak nevím, jak se to pouzdro zazdívá? Máte s tím někdo zkušenost? A dával jste někdo posuvky všude v bytě a jak se vám osvědčili?

erolka — 27. 4. 2011 13:23

bydlíme v paneláku, posuvné dveře jsme dávali loni. máme je mezi koupelnou a wc, kvůli místu a taky do obýváku. jezdí to moc dobře a nemá to ani velkou hlučnost. dveře jsme si koupili od Sapeli. pouzdra od JAP. podívejte se na jejich stránky, mají tam výběr dle vašich možností. taky jsou tam ceny. my jsme spokojeni

klementýna — 28. 4. 2011 10:30

také jsme vloni rekonstruovali byt. Do koupelny jsme dávali pouzdro JAP, dveře z Polska, do dalších pokojů dělal kamarád pouzdra ze sádrokartonu tzv. na zeď (starý dům do zdi nešly). Jsem moc spokojená. Vypadá to dobře, zvětší to prostor a u mne (mám postiženého syna) je důležitá i bezpečnost. Běžné dveře se mu špatně otevírali, občas se přivřel, rukáv se chytil za kliku. Teď je pohoda. Doporučuju.

Franta232 — 2. 8. 2011 13:41

Vyměňujeme dveře a rozhodujeme se mezi plastovými dveřmi a dveřmi Internorm , které mi nic neříkají, ale všichni je vychvalují. To je nějaká novinka? Poradíte?

martin.laschinsky — 12. 1. 2012 13:13

také se rozhodujeme jaké vnitřní dveře do zrekonstruovaného bytu koupit. Nejsme si jistí, jak dlouho tam budeme, chtěli bychom v budoucnu opravovat dům, tak aby se investice do dražších dveří vrátila, co myslíte?