|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Antikoncepce https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=190 » mirelle-dotaz https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=45451 |
| Luli135 — 19. 3. 2011 9:42 |
Ahoj holky, chtěla bych se jen na něco zeptat… |
| Zuzka S — 5. 2. 2012 22:00 |
Ahoj potřebovala bych radu a z přečtení letáku z toho nejsem moudrá. |
| PPavlaa — 5. 2. 2012 22:18 |
já něják nerozumím, proč dřív ? není lepší si to prostě třeba posunout, abys to ten další měsíc neměla vůbec ? |
| Zuzka S — 6. 2. 2012 14:56 |
No já hlavně s tím nemám moc zkušeností a nechtěla bych menstruaci vynechat úplně,prostě jí jen posunout. |
| PPavlaa — 6. 2. 2012 18:37 |
aha, tak s tím zase nemám zkušenosti já, já ji prostě vynechám, když je potřeba .. |
| Kaly — 6. 2. 2012 18:55 |
Taky nechápu proč posunout. Já bych se jí zbavila uplně. Když jsem měla tělisko tak jsem měla MS tak maximálně jednou nebo dvakrát do roka a to na maximálně tři dny. To byla pohodička. Pět let jsem měla klid. A jakmile to půjde tak ted po porodu jdu do toho znovu. Tím jsem chtěla říct, že když ji vynecháš určitě se nic nestane. :D |
| majkafa — 6. 2. 2012 19:14 |
S prášky se měsíčky posouvají obvykle na později - po dovolené, a ne na dřív. Kdy máš tu dovolenou? Než pojedeš, tak budeš prostě brát prášky nepřetržitě a neuděláš týdenní pauzu, jestli je to takhle u Mirelle, že je pauza. |
| PPavlaa — 6. 2. 2012 21:33 |
no kaly to asi psala proto, aby se zuzka nebála to prostě odsunout, že zase o tolik nejde. možná je to i lepší, jak něco urychlovat .. heh. |
| eremuruss — 7. 2. 2012 7:42 |
No nevim jestli se da menstruace oddalit antikoncepsi.Ja treba dostala mences jeste,kdyz jsem platicko nemela dobrane.Zalezi jak u koho. |
| majkafa — 7. 2. 2012 7:46 |
Ano, dá. Používala jsem to mockrát, když mi měsíčky vycházely v době dovolené. Po poradě s gynekoložkou. I s náplastěmi evra se dá v pohodě, prostě se nalepí další náplasť a měsíčky nemusí být vůbec, když se nebude dělat přestávka. |
| eremuruss — 7. 2. 2012 13:05 |
Jo jasne,jenomze me zbyvalo jeste dobrat 5 prasku do platicka a mences jsem,uz dostala a tak to bylo pravidelne.Takze u me by to jaksi nefungovalo. |
| holcina — 7. 2. 2012 13:14 |
Protože jsi měla špatnou antikoncepci. |
| Zuzka S — 7. 2. 2012 17:51 |
Děvčata už to mám vyřešené,byla jsem v lekárně pro radu a shodou okolností paní lékárnice užívá stejnou HA jako já.Stačí přestat brát platíčko-kdykoliv-,do dvou až tří dnů se dostaví menzes a při prvním dnu začít brát nové platíčko.(to staré samo vyhodit )Já jedu tedy až v létě a chci si to posunout radši dřív,kdyby se nedej bože vyskytly nějaké problém abych to vyřešila včas,člověk nikdy neví. |
| PPavlaa — 7. 2. 2012 17:56 |
er, tak pokud jsi menstruovala, přes to, že jsi neměla dobrané platíčko, měla jsi s tím jít na gyndu a změnit antiko. někdy trvá dýl, než se najde, která ti sedne. |