Courtney — 15. 2. 2011 18:11

Ahoj holky,

jsem tu nová. A mám trochu problém. Strašně moc toužím po miminku, ikdyž je mi jen 20 let. S přítelem jsme spolu přes rok, ale známe se od malička. On je rozvedený. Já čerstvě po škole a pracuji. Několikrát jsme se bavili o miminku a já několikrát naznačila, že bych o miminko stála. Jenže on mi pořád říká - počkejme, počkejme ... a už čekám přes půl roku ... a je mi to hrozně líto, že se do toho moc nehrne, přitom vím, že by byl skvělý táta a navíc je mu už před 30 !! Nevíte jak bych ho mohla "ukecat" ??

Používáme přerušovanou sooulož - upřímně mě to vůbec nebaví, když jde v tom nejlepším " ven ".
Ach jo. :( Jsem asi moc sobecká ..

hhanca — 15. 2. 2011 18:20

No touhu po miminku sice chápu, ale pokud jste spolu jen rok, chápu zase ho, že chce ještě počkat...

krtkaa — 15. 2. 2011 18:32

Ahojky, myslím, že není rozhodující, jak dlouhospolu ste, ještě když se znáte od malička. ale pokud to tak necítí a prostě nechce, tak netlač...je lepší, když to vzejde přirozeně :) tak netlač a bude chtít :)

Berka — 15. 2. 2011 18:37

Courtney - je mi jasný, jak se Ti líbí miminka.. je to fakt krásný...  Ale - i když pominu věk chlapa (30 ještě není nic), ale Ty jsi ještě mladinká!! Miminko je parádní, ale je to velkej miloučkej závazek na celej život! Zkuste si spolu ještě víc užít, někam se podívat, případně něco si našetřit, vybudovat..
S prckem už to pak tak snadno nejde.

Ale ber to jen jako můj názor..  každá to vidíme jinak :)

On už děti má? Možná se i cítí teď volněji, jak se rozvedl a nechce se hned hrnout do "větších akcí" ;)

Courtney — 15. 2. 2011 18:38

Snažím se netlačit, už o tom vůbec nemluvím ... Ale to víte že přemýšlím , kdy asi bude "chtít". Přitom máme kde bydlet, oba máme práci.. a dokonce jsme se zasnoubili. Sice na svatbu moc tlačit nebudem ...  raději bych viděla dřív to miminko než svatbu. Přitom o dítěti mluvil jako první on a pak když mělo přijít na věc, tak skutek utek ..  :-)

Courtney — 15. 2. 2011 18:40

Ne, děti nemá.
A vím jaké to je starat se o děti. Jsem zdravotní sestra na dětském oddělení. A přijde mi, že jsem rozumově dost vyspělá, proto mám asi kamarádky okolo 30 let, protože si s mladšími moc nerozumím. Nevím jestli mám znovu navést řeč na miminko a pokusit se přítele nějak přemlouvat, nechci aby si myslel že na něj tlačím.

Abby21 — 15. 2. 2011 18:50

Moc dobře tě chápu. Já měla první miminko ve 22 a to už jsem ho chtěla daleko dříve, kdyby to šlo. Ale já jsem takový blázen do dětí, nejradši bych měla minimálně 4 :dumbom: Jen přítel mě brzdí, že už to jako stačí...no, uvidíme v budoucnu :)

Ale poradit neumím. Přece jen, proti jeho vůli by to asi nebylo to pravé :/

Berka — 15. 2. 2011 18:53

hmm, těžko říct. Nahodit řeč na to můžeš, ale aby to fakt nebral tak, že je do něčeho tlačenej...
Věřím, že se umíš o děti postarat, to nepochybuju - spíš jsem to myslela tak, aby sis ještě užila té volnosti a "bezstarostnosti"... přece jenom je to velkej rozdíl, když pak už musíš vymýšlet hlídání nebo  prcka brát všude sebou... ;)

Courtney — 15. 2. 2011 19:06

Jasné, chápu jak to myslíš :-)

Někdy si přeju aby něco málo "uniklo" při přeruš.styku..
A jsem si víc než 100% jistá, že kdybych přišla s tím, že jsem těhotná, skákal by přítel 3m vysoko..
Tak asi mi nezbývá nic jiného než to nechat na přírodě, nebo na tom až se drahý rozhoupe.

sunshine... — 16. 2. 2011 14:20

Ahojky :)

muj nazor je, ze pokud se na miminko citis ve 20, tak proc ne? Ze si neuzijes svobody? Ja si ji uzivam dodnes a uz mi bude skoro 30. Mimi se nedari a nas vztah s manzelem jde pomalu do haje. Moje sestra mela deti brzo, az byli vetsi, zacali si jezdit na vylety a dovolene  a uzivat si tu svobodu. Zalezi na kazdem. Ja kdybych mohla volit, tak jdu do miminka mnohem driv.

A jak na chlapa? Nechat ho si sem tam pohrat s detmi od znamych, nejvic zabira, polozit mu do naruci malinkate miminko a nechat ho chvili pochovat. To u meho manzi probudilo tu spravnou chut. Ted uz chceme mimi oba a nic .... ale to uz je jina kapitola. Kazdopadne netlacit na pilu a nechat k tomu chlapa dojit casem samotneho. Sem tam to pripomenout a jak rikam, obcasny kontakt s detmi alespon u nas nebyl na skodu.

Preju Ti , at se Ti brzy splni tvuj sen :dudlik:

Definitiv — 16. 2. 2011 20:10

Pokud jsi opravdu rozhodnutá že miminko chceš teď hned, tak si s přítelem sedni a zeptej se ho, kde ve vaší budoucnosti vidí miminko on. Nech ho ať ti poví, jestli je to za půl roku, za rok, nebo až postavíte barák a navštívíte Jugoslíávii ;) Podle toho, co ti řekne on, se zařídíš. Možná tě překvapí a bude chtít brzo. Možná bude chtít za dlouho a budete se muset dbrat nějakýho kompromisu. O tom ty vztahy budou. Nejet jak parní válec podle sebe...

misha88 — 16. 2. 2011 20:15

.

Courtney — 19. 2. 2011 14:12

Moc moc děkuju za rady a komentáře... určitě si s ním asi znovu o tom promluvím. :-) Díky. Budu věřit, že se brzy zadaří