|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Narodili se https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=181 » Maryt se narodila Madlenka https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=44628 |
| tetamon — 29. 11. 2010 21:14 |
Tak po dlouhem napinani nakonec Madlenka odpoledne skutecne vykoukla. |
| tetamon — 29. 11. 2010 21:41 |
Hm...da se nejak zmenit nazev vlakna? evidentne jsem si neco pridala :dumbom: |
| misha88 — 29. 11. 2010 22:24 |
Gratuluju! |
| Liciáš — 30. 11. 2010 7:33 |
Maryt moc moc gratuluji k Madlence :D |
| Saďourek — 30. 11. 2010 9:15 |
Hurá, hurá, už je to 3:2 ;) Moc gratulujeme!!!! |
| Babucha — 30. 11. 2010 11:19 |
Moc blahopřeji k holčičce a přeji jí do života spoustu zdraví a lásky. |
| kitkat — 30. 11. 2010 13:52 |
Maryt veliké gratulace! Ať se vám oběma dobře daří :hjarta: |
| tetamon — 30. 11. 2010 19:27 |
Sadi: v zaplave dojmu nebylo sdeleno, jen ze prichod byl pomerne unavny a dlouhy, takze si sla chvilku dachnout do inkubatoru, ale vse je snad OK :jojo: |
| stvorlistok — 1. 12. 2010 21:10 |
Maryt velka gratulacia k Madlenke, krasne meno, urcite jej prinesie vela stastia v zivote.. prajeme len a len vsetko dobre :par: |
| Maryt — 8. 12. 2010 20:14 |
Děkuju moc za všechny gratulace :par: |
| markéta — 10. 12. 2010 13:58 |
Maryt gratuluju k Madlence :) Snad už bude jen dobře. |