Kido12 — 18. 11. 2010 10:07

Mám dotaz holky :-)... mám nepravidelný dlouhý cyklus, v nejlepším případě 32, v nejhorším taky 67 :-(. Některé cykly zřejmě anovulační. V listopadu nasazen clostík 5-9 DC, od 14 DC testím ovulačními testy... zatím nic, jsem 20 DC. Má cenu testit dál ? Někde jsem četla názory lékařů, že při delších cyklech na 35 DC nemají ovulační testy smysl. Přiznám se,že jsem naopak čekala ovulaci dříve, díky nasazení clostilbegytu. V loňském roce jsem měla clostík též,stejná aplikace (ovulace probíhala 15-16 DC, na potřetí se spolu s píchnutí Pregnylem těhotenství zadařilo,nicméně těhotenství nakonec nedopadlo:( )