Roddick — 29. 9. 2010 19:21

Dobrý den  všem,
rád bych se svámi podělil o pocit z houby reishi, kdysi bych téhle houbě stejně jako vy taky nevěřil, ale výrazně mi změnila život, její účinky jsou jasně viditelné, pomohla ne jen mne, ale už i plno lidem v mém okolí.
Co to je vlastně reishi:
Houba reishi je jedlá houba z Dálného východu. Jméno reishi nebo Ling Zhi (Gano-derma lucidum) znamená "božská houba nesmrtelnosti". Obsahuje velké množství látek mimořádných vlastností a používá se již mnoho tisíc let v tradiční čínské medicíně jako jedno z nejcennějších terapeutik. Obsahuje všech osm esenciálních aminokyselin a má vysoký obsah železa, selenu a vitaminu B.
Její vysoký obsah polysacharidů podporuje stimulující účinek pro imunitu, gano-derma-polysacharidy zase zpomalují růst nádorů. V Japonsku se z toho důvodu používá reishi jako prevence léčení a terapie rakoviny.
Houba má pozitivní vliv na:
poruchy spánku
nespavost
migrény
snižuje hladinu cholesterolu
působí pozitivně na srdce
upravuje krevní tlak
léčí revma

Houbu Reishi ocení hlavně:
kardiaci
astmatici
diabetici

Tato houba mne natolik osilnila, že jsem se stal partnerem společnosti reklama a udělal vlastní web s možností odběu produktů s obsahem reishi.

Neváhejte a kontaktujte mne s jkýmikoli dotazy, případně objednávkou, rád pomohu

Přeji Vám příjemný den

Ajax — 30. 9. 2010 12:22

to je ta, co se z ní udělá "kefír" ? dává se do mléka, nebo jiná?

Roddick — 30. 9. 2010 12:28

Nejsem si jist, ale každopádně reishi je obsaženo ve všech výrobcích firmy reklama.
Můžete se bez problémů podívat reklama a zeptat se na cokoli.
Potřebujete-li radu, pomoc rád zodpovím ;)
Příjemný den

Pokud máte zájem o reklamu na tomto serveru, kontaktujte prosím majitele. Jakýkoli další náznak propagace firmy či výrobku bude znamenat zamezení vstupu na tyto stránky. Děkujeme za pochopení. mala.popelka

Ajax — 30. 9. 2010 12:30

díky, to není co jsem myslela já... mrknu:-)

Bety — 30. 9. 2010 12:33

Roddick napsal(a):

Nejsem si jist,
Potřebujete-li radu, pomoc rád zodpovím ;)

sice nevíš co to je, ale zato rád poradíš... hlavně když prodáš, ostatně myslím že tuhle reklamu ti brzo smáznou... takových zázraků co účinkujou úplně na všechno už tady bylo...

Ing. Iva Veselá — 2. 1. 2012 12:51

Houbě Reishi dávám osobně palec nahoru

Ing. Iva Veselá — 9. 1. 2012 13:13

fittka napsal(a):

Houbě Reishi dávám osobně palec nahoru

Já také -hlavně je skvělá čokoláda (Gannoderma), jestli znáte, mňam!

Ing. Iva Veselá — 4. 6. 2012 12:48

Ing. Iva Veselá napsal(a):

fittka napsal(a):

Houbě Reishi dávám osobně palec nahoru

Já také -hlavně je skvělá čokoláda (Gannoderma), jestli znáte, mňam!

Výborná je také káva - kdo se jí nechce vzdát a bojí se chuti náhražek, které se snaží být "rádoby" kávou, tak z této houbičky je chuť opravdu výborná. Má také povzbuzující účinky (i když u kávy si myslím, že jsou lehce vyšší), ale určitě je to dobrý fígl pro chuťové buňky :-)

helena123 — 8. 10. 2012 12:08

Houba reishi je opravdu skvělá a má pozitivní účinky. Já jí znám jako součást doplňku stravy Houbové Quarteto, který užívám a jsem spokojená.

Kamtcha — 12. 10. 2012 11:31

Léčivé houby jsou opravdu výborná věc. Mně osobně se kromě Reishi osvědčil ještě Korálovec ježatý (Hericium erinaceus) a to konkrétně na bolesti žaludku. – Hericium je houba, která se tradičně používá při celkové tělesné vyčerpanosti, nervové slabosti a u zánětů. Plody korálovce obsahují draslík, fosfor a nízký obsah sodíku. Obsahuje všechny aminokyseliny důležité pro lidský organizmus. Dužina je bohatá na polysacharidy a polypeptidy, které se v čínské medicíně využívají na podporu imunitního systému.