Jancaaa — 10. 9. 2010 17:35

ahojte je mi 22 a za poslední 2 měsíce jsem přibrala 8kg.Nevím čím to asi proto že trpím jojo efektem a taky že mám poslední dobou gynekologické problémy které mi nepřidávají takže z toho trpím depresema.Nemám kamarádku která by semnou chodila do posilovny nebo na nějaké cvičení a sama se nějak nechci drát do něčeho.tak prosím o radu a zkušenosti.

Aneri — 10. 9. 2010 20:30

Janca neblbni, ted hlásili, že se budou krutě zvyšovat ceny antidepresiv! Nejdříve by ses měla zbavit těch gyn.problémů a pak řešit váhu ! Můžeš být celá rozhozená a psychika dělá hodně!

světýlko — 18. 9. 2010 13:55

Jancaa, souhlas s Aneri, určitě se musíš vyléčit fyzicky, i psychicky budeš pak připravená řešit nějaká kila...a  až to budeš chtít řešit ve zdravém stylu, můžu s čistým svědomím doporučit jídelníček, který se na tobě zdravotně nepodepíše a po kterém kamarádka zhubla za rok 40 kilo - a to podotýkám, žádná únava, dietní obličej - je svěží, vypadá zdravě a moc jí to sluší.
Takže: 

Pije se dva litry vody denně
Jí se 5 krát denně !

pečivo pouze k snídani, ne bílé, chleba ano - k tomu tvrdé sýry do 30%, šunka nebo sýr cottage

svačina: velké jablko nebo jiné ovoce (obsahuje cukry, tak k večeru už ne)

oběd:  maso kuřecí nebo krůtí i rybí -- ty jsou nejvodnější, ale dá se i libové jiné, až 150 gramů porce
          POUZE POLOVINA jakékoliv přílohy a druhou polovinu doplnit zeleninou

svačina: bílý jogurt nebo ovocný, ale do 1,5% tuku

večeře: absolutně bez příloh i pečiva, mnoho zeleniny a k tomu zbytek masa od oběda nebo tuňáka zakapat citrónem..

V létě jíst zeleninu pokud možno syrovou, v zimě dušenou.
V případě nezvladatelné chuti na čokoládu  jedla prý zezačátku i dovolenou kvalitní 70% a víc procentní čokoládu.
Už je to dva roky, pořád má velikost 38 !  a už si na to tak zvykla, že jí je dobře takhle - takže supr.
Bez posilovny a jakéhokoliv cvičení, běhá kolem dětí a to je prý všechno.
Doporučení bylo od lékařů, jsou v tom jídelníčku všechny potřebné látky, dopad na zdraví je plus.

Chce to vytrvalost, prý se nehubne hned, ale pak se to rozjede v takovém zdravém pomalejším tempu - ale natrvalo, bez léků a jo-jo efektu.
Držím palce a hlavně si nemysli, že tvá hodnota je v tomhle .

Selima — 19. 9. 2010 12:53

Pbmedz jedlo a zvýš aktivitu: zabehať si môžeš ísť aj sama - alebo si kúp DVD a cvič doma. Vôbec najzdravší pohyb je asi plávanie, a dosť spaľuje kalórie. A keby si zašla niekam na aqua-aerobic alebo tanečky sama, možno si nájdeš nové kamošky a začne ťa to baviť. ;)

elfi — 29. 11. 2010 21:16

Ahoj holy dneska jsem nahodou narazila na tyto stranky ja bych vam poradila  podivejte se na stranky www.kgdolu.estranky.cz.  Ja za pul roku zhubla  17kg (85 na 68) a je to už skoro dva roky a stale si vahu držim.

Aneri — 8. 12. 2010 14:02

No to bude zase Herb.... nabo Sunk...., také jsem ted naletěla.  Paní uměla tak krásně kecat  :lol: a jakoby chápat, ale nikde nebyla zmínka o koktejlech :gloria:  Oni se ti distributoři nezastaví už vůbec před ničím. Oni by to již prodali snad i mrtvému, jen aby měli výdělek.  Pokud je žena zdravá, ubere na jídle, přidá na pohybu, tak zhubne na 100 %. Jak je nějaká, byt i skrytá nemoc/osteoporoza, infekce typu borelie, chlamydie, metabolická porucha, hormonální porucha..../, začnou se kila nabalovat a pak už nepomůže  ani ubrat jídla, ani více pohybu, ale řešit nemoc. Osobně věřím, že všechny plnoštíhlé ženy i obézní JSOU nemocné! Určitě by každá žena chtěla být štíhlá. Nevěřím ani, že se dámy  přežírají, jak nás napadají doktoři. Vím to podle sebe, tak málo jím /tuky málo, cukry téměř vůbec,cvičit nemůžu /a váha stagnuje. 
A to se paní nestysděla mi za to, že mě vyzpovídala,  co  a jak jím si naúčtovat 250,- Kč , dobírka, koktejly a já myslela, že mě trefí šlak! Prý mě naučí si sestavovat jídelníček a prd......nic pořádného tam není. Běžné info , ta kpozor dámy, před vánocama, at nejste zklamané, jako já :dumbom:!! Cítím to jako podvod, ani na těchto stránkách nemají, JAK a čím, ale už nevěřím ničemu !  Škoda 2-3 tisíc !!!

Selima — 20. 1. 2011 12:09

Ponúkajú tam knihu o chudnutí - to nie je nič proti ničomu. Kto chce, kúpi - kto nechce, nekúpi. ;)

IivMila — 17. 2. 2011 17:21

............................

Angellii — 12. 3. 2011 10:08

Tak já teda poradím :) a =) Doporučuji upravit jídelníček a životní styll - ale to není vše, takže to nejde paušalizovat a brát mě hned za slovo. Chce to taky spravit genetiku, protože díky průmyslu máme porušenou genetiku, která si dělá co chce. Activie to nevyřeší a doktor taky ne, protože doktoři uvažují jen krátkodobě. Takže to chce ubrat tuk, maso a přidat zelené, protože to funguje.

taxonia — 15. 3. 2011 9:00

Souhlasím co se týče jídelníčku se světýlkem.
Před třema lety jsem měla 85 kilo  (175cm).Říkala jsem si ,že zhubnou nedokážu,že to prostě nejde.Zkoušela jsem to několikrát,přítel dnes již bývalý to vždy komentoval slovy " na to nemáš".Pak jsem dostala mocný impuls v podobě rozchodu od mého ex,a radikalně jsem přehodnotila jídelníček,přidala pohyb.Do hubnutí se vrhla se mnou i moje neteř.Začala jsem chodit na cvičení dvakrát,posléze třikrát týdně.Poslední jídlo v šest večer,pak už jsem se dojídala ovocem.Odbourala sladké, smažené,tučné.
Za rok to udělalo 17 kilo.Jezdila jsem na kole z práce (25 km),jelikož pracuji v kanceláři,skvěle mi to čistilo hlavu.
Díky kolu jsem se seznámila se svým nynějším přítelem,který je také vášnivý "kolista" a sportovec všeho druhu.
Takže nemám šanci vedle něj ležet na gauči a tloustnout."Vyženila " jsem obrovského psa,který potřebuje spoustu pohybu,takže procházky a procházky. Dnes jsem už na pohybu závislá, a váhu si stále držím.
Chce to i podporu okolí,,rodiny a přátel.A hlavně pevnou vůli a vytrvat.
A hlavní rada? NEKOUKAT NA VÁHU. Protože to tě srazí zpět,když vidíš,že se ručička nehýbe.Zato když si pak oblečeš o číslo menší kalhoty, to je pocit!

agewa — 15. 3. 2011 13:46

Aneri napsal(a):

No to bude zase Herb.... nabo Sunk...., také jsem ted naletěla.  Paní uměla tak krásně kecat  :lol: a jakoby chápat, ale nikde nebyla zmínka o koktejlech :gloria:  Oni se ti distributoři nezastaví už vůbec před ničím. Oni by to již prodali snad i mrtvému, jen aby měli výdělek. Pokud je žena zdravá, ubere na jídle, přidá na pohybu, tak zhubne na 100 %. Jak je nějaká, byt i skrytá nemoc/osteoporoza, infekce typu borelie, chlamydie, metabolická porucha, hormonální porucha..../, začnou se kila nabalovat a pak už nepomůže  ani ubrat jídla, ani více pohybu, ale řešit nemoc. Osobně věřím, že všechny plnoštíhlé ženy i obézní JSOU nemocné! Určitě by každá žena chtěla být štíhlá. Nevěřím ani, že se dámy  přežírají, jak nás napadají doktoři. Vím to podle sebe, tak málo jím /tuky málo, cukry téměř vůbec,cvičit nemůžu /a váha stagnuje. 
A to se paní nestysděla mi za to, že mě vyzpovídala,  co  a jak jím si naúčtovat 250,- Kč , dobírka, koktejly a já myslela, že mě trefí šlak! Prý mě naučí si sestavovat jídelníček a prd......nic pořádného tam není. Běžné info , ta kpozor dámy, před vánocama, at nejste zklamané, jako já :dumbom:!! Cítím to jako podvod, ani na těchto stránkách nemají, JAK a čím, ale už nevěřím ničemu !  Škoda 2-3 tisíc !!!

bohužel až tak jednoduché to není.
Já přibírám hlavně stresem.
Nastoupila jsem na poštu, denně 3-4km pěšky, těžké balíky a za rok ani kilo . :-(
kromě toho , když mi měřili tuk atd., tak i byla překvapená, že jsem hodně zavodněná. a nemůžu se toho zbavit. nemáte nějaký recept?

Judyna — 15. 3. 2011 21:30

A kolik máš procento vody?

agewa — 16. 3. 2011 10:39

Judyna napsal(a):

A kolik máš procento vody?

jo tak to nevím, ale vím , že když to kontrolovala, tak říkala, že mám přez 10litrů navíc a je to přez polovinu mé nadváhy.

Tafa — 16. 3. 2011 13:40

Pohyb obyčejně pomůže, ale ne jen jendou do týdne, Jancaaa. Moje vlastní zkušenost. I jako antidepresivum

agewa — 16. 3. 2011 14:59

Tafa napsal(a):

Pohyb obyčejně pomůže, ale ne jen jendou do týdne, Jancaaa. Moje vlastní zkušenost. I jako antidepresivum

já ho měla 5* týdně a nic

Selima — 16. 3. 2011 15:12

Niekedy to chce "anštartovať" metabolizmus, inokedy naopak paardoxne torchu kalórií/džaulov pridať, aby telo nehladovalo a nerobila zásoby tuku. Na rozdiel od Aneri si nymslím, že by všetky ženy boli rovnaké a mali rovnaké problémy (ani choré všetky nie sú, ale môžu v tom byť genetické dispozície, psychický návyk zajedať problémy, apod.).
Mne sa páči :"Nežer, cica!" už nebohej Edity Šipeky... :D

sisik — 14. 4. 2011 19:00

Ahoj, já vám poradím, jak zhubnout zdravě, netrpět přitom a svou váhu si do budoucna udržet. Písněte mi...

Aneri — 14. 4. 2011 20:02

Já v žádném případě nemyslím, že všechny ženy nebo lidé vůbec, to mají stejné. Ale logické je  a to mám i vyzkoušené, pokud jsem byla zdravá, stačilo ubrat na jídle a přidat na pohybu a kila šla dolů. V nemoci /borelioza, osteoporoza, štítná žláza  a další/ už to nejde, i kdybych nejedla, přiberu/hormonální záležitost/. Na zavodnění jsou léky, tam bych problém neviděla, ty lze získat a vyzkoušet i od obvodního. Horší je stres, někdo po něm hubne, někdo přibere, každý jsme originál a musí si najít to, co mu nejvíce vyhovuje.

malazizala1 — 5. 5. 2011 11:21

Zhubla jsem za rok z 158cm/60kg na 52kg zdravě, bez zázračných preparátů, jen pomocí úpravy jídelníčku a pohybu a hubnu pomalu i nadále. Ráda poradím. Jestli chcete, napište mi na mail. :-)

Hreda — 31. 7. 2011 15:07

Ahoj ostatní, já si našla výživového poradce, hubnu tam bez doplňků, dříve jsem jezdila i na osobní konzultace, teďka mi již stačí, abych vše konzultovala po telefonu, i tak to jde. Jedná se o paní Pecánkovou, zkuste jakzhubnu cz.

magda12 — 20. 10. 2011 22:31

To Hreda:
Taky jsem si našla internetovou poradenskou pomoc...pomohli mi na reklama bez koktejlů a jiných doplňků, jen běžně dostupnými potravinami...:)

Ivča K. — 23. 1. 2012 19:12

Tak já jsem začala od nového roku,jelikož kolena a záda volají o pomoc :kapitulation: a můj ortoped má pokaždé zvednutý varovně prst.Diety typu po 5 hodině již nejíst,vynechat pečivo a sladké a některé potraviny již nikdy nevzít do úst jsem vyzkoušela a výsledek byl rychlé zhubnutí a po nějaké době jsem byla schopná vyrvat to,co jsem si nemohla dovolit komukoliv od huby.Potom se mi kila vrátila ještě s bonusem.Tak tohle už bych nepodstoupila.Tři kolegyně z práce už rok hubnou pod lékařským dozorem,hezky pomaličku,bez hladu a velkého odříkání.Takže zatím se řídím jejich radami než se mi podaří k té jejich doktorce objednat(je tam nával).Ráno je potřeba něco sladkého,takže džus naředěný vodou,jinak tmavé pečivo,šunka,sýry do 30% jakéhokoliv typu,tvaroh,jogurty,ale ne nízkotučné,ty obsahují jiné humusy,které nejsou zdravé,ale nemá být víc jak do 5%tuku.Zakysané mléčné výrobky.Zelenina,ovoce jakékoliv.I banány,švestky,hrozny,které mají sice víc kalorií,ale pokud se jimi neláduji každý den,nevadí.Jinak maso hlavně drůbeží,rybí a vepřové jen libové,kuře bez kůže.Přílohy brambory,brkaše,těstoviny,rýže kuskus,ale klidně i knedlíky(samozřejmě třeba jen dva malé),luštěniny.Hodně pomáhá mlsat kysané zelí,nejlépe to doma naložené.A večer se ovoce může,vlastně podle této doktorky musí a proč se dozvím až se tam dostanu.Pečivo se taky může celý den a nejen ráno,ale když se jí k druhé večeři v 8 hodin,tak jen 35g.Jinak vypít se musí 3 litry tekutin,voda,zelený čaj(ovocný méně).Káva s mlíkem ne se smetanou.A navíc,pokud už tělo jede ve správném metabolizmu,může se třeba jednou za tři měsíce zhřešit a dát si řízek nebo hranolky s tatarkou.Tak já už bych dnes na to ani neměla chuť a kdybych si chtěla dát větší porci,tak to nesním,protože už nemůžu.Nesmí se být déle jak 3 hodiny bez jídla.zatím to jde,za 3 týdny 3 kila,ale cítím se už teď jak laňka,protože vše začíná prý v hlavě,tak jsem pozitivně naladěná a teším se až si za chvilku půjdu obnovit šatník.

Halinka — 5. 2. 2012 7:18

:supr: Dobrý den,
děkuji za vaše postřehy s hubnutím. Jsou hodně inspirující. Dovolím si proto podělit se o vlastní zkušenost s hubnutím. Po dítěti jsem přibrala pár kilogramů, ale i když jsem se snažila, nějaká kila mi zůstala. Manžel si sice na moji „nadýchanější“ postavu příliš nestěžoval, ale nechtěla jsem nic ponechávat náhodě a začala běhat a cvičit. Jenže dřív než se váha dostala na původní hodnotu, přišla jsem opět do jiného stavu.  Po druhém těhotenství už bylo velmi málo času na nějaké výraznější pohybové aktivity. Kamarádka mi nabídla, abych zkusila hubnout společně s ní. Prý ve dvou nám to půjde snadněji a tip, který měla, tím bude zároveň levnější.  Pořídili jsme si v akci sadu pro hubnutí pro dva a po měsíci já mám dole 4 kila, kamarádka víc cvičí, tak je o kilo ještě úspěšnější. Protože chceme ještě pár „bochánků“ shodit pokračujeme dál. V našem případě se skutečně jedná o reklama . :hjarta:

Aneri — 5. 2. 2012 8:19

Halinko, jistěže to funguje, o tom není pochyb, ale to budeš už jíst celý život? Pokud přestaneš brát látky, které produkt obsahuje, jsi zpět. Takže jako reklama dobré, ale co dál?
Agave nepřibírá stresem, stres blokuje metabolismus! Agave si vypěstuje poruchu metabolismu, pokud nedodá tělu vše, co potřebuje, vznikne nerovnováha něčeho v těle. Tělo si pak vezme, kde co najde, tím vznikne porucha hormonů, vitamínů, minerálů. Stres je spouštěč nejen pro vznik rakoviny za přispění genetiky a poruchy metabolismmu :grater: Všechny negativní nálady, situace se podepisují na zdraví !

Yanna — 5. 2. 2012 10:07

Ahoj Halinko. Přípravky, které popisuješ kupodivu znám. Jsou to programy na hubnutí Mandura. Beru je a užívám si pocit, že mi konečně něco na hubnutí funguje. Navíc jsem ráda, že jsou na přírodní bázi z ovoce acai berry, durianu, mangostanu a borůvek. Já je ale objednávala na jiné adrese reklama. Pro neinformované, jde o programy využívající k úpravě váhy hormon leptin, který brání jo-jo efektu a k tomu je přípravek doplňující výživu! Což je fajn, protože vím, že tělu dávám co potřebuje. Prý je to dobré i při sportu, ale to jsem zatím nezkoušela. Máte-li nějakou zkušenost. Dejte vědět. Yann:)a

holcina — 5. 2. 2012 12:38

Možná by bylo lepší zkusit napřed ten sport:-)))

atekram — 10. 2. 2012 18:40

Já mám jeden "pěkný" zážitek spojený s hubnutím.. Nikdy jsem váhou netrpěla až do doby kdy přišla puberta. To už jsem nebyla hubená ale taková ta oplácaná ale ne tlustá. Všichni si mě samozřejmě dobírali jak jsem přibrala, jak se mi zvětšila prsa a boky atd.. Většinou to nebyly pěkně poznámky a nejčastěji jsem je slýchávala od příbuzných. Samozřejmě se mě to vždycky dotklo a tak jsem se pustila do diety když mi bylo asi kolem sedmnácti. Jedla jsem pravidelně, malé porce, a zdravě.. Jelikož jsem ale byla ubytovaná na internátě a ve školní jídelně vařili to co dieta nedovolovala takže jsem obědvala pokaždé salát.. a krásně jsem hubla a do roka jsem byla štíhlounká.. ale ne hubená (prsa mi zůstala takže jsem měla štíhlou rajcovní postavu, jak jsem pak často slýchávala).. no a jednoho dne mě začalo nesnesitelně bolet břicho a byla jsem převezena do nemocnice a operována.. nechci to tu rozebírat protože na to nemám příjemné vzpomínky. v nemocnici jsem si vytrpěla měsíc a zhubla tam ještě víc. Po propuštění jsem obdržela seznam potravin které mohu jíst a které ne a musela jsem začít znovu normálně jíst a hlavně mít denně teplý oběd! Od té doby jsem zase přibrala a jsem zase oplácaná ale spokojená.. další dieta mi za to utrpení vážně nestojí

Ing. Iva Veselá — 12. 2. 2012 17:35

Jancaaa napsal(a):

ahojte je mi 22 a za poslední 2 měsíce jsem přibrala 8kg.Nevím čím to asi proto že trpím jojo efektem a taky že mám poslední dobou gynekologické problémy které mi nepřidávají takže z toho trpím depresema.Nemám kamarádku která by semnou chodila do posilovny nebo na nějaké cvičení a sama se nějak nechci drát do něčeho.tak prosím o radu a zkušenosti.

Jančo, bereš antidepresiva? Po těch se většinou spouští "žravá".

Ing. Iva Veselá — 12. 2. 2012 17:37

To je přece hloupost - omezit jídlo a zvýšit aktivitu. Vše to končí únavou a vyčerpaností a vše je bez efektu. První týdny sice člověk shodí pár kilo, ale pak se hubnutí zastaví. Tudy cesta nevede..

Ivča K. — 13. 2. 2012 14:42

Jeden přípravek na hubnutí,které obsahuje ovoce acai jsem měla teď možnost vyzkoušet,je toho plný net,jak to funguje,zázrak,skoro u každého emailu je po straně reklama.Tak moje tetička si to za drahé peníze objednala,i když podle mého názoru je akorát,jenom má někde něčeho více a jinde méně,skoro nejí,jen jogurty,zeleninu,maso skoro vůbec.Jenomže se dočetla,že tento přípravek obsahuje i kofein a to ona nesmí,tak mi je vnutila,že jinak to vyhodí do popelnice a já že ted hubnu.Od začátku roku jsem měla už 5 kilo dole a po tomhle přípravku jsem 3 kila nabrala zpátky.Dostala jsem nezřízenou chuť na cokoliv,hlavně na sladký a to jsem už před tím vůbec neměla.Takže jsem to hodila do popelnice já a konečně se mi zase váha hnula směrem dolů.Takže já tomu nevěřím,na mě to má obrácené účinky.

magda12 — 22. 3. 2012 16:02

Taky nevěřím na ty "zaručeně přírodní" prostředky pro hubnutí. Nakonec se ukáže, že jsou k ničemu a ještě člověk zjistí, že jsou kvůli trvanlivosti plné E-ček. Naštěstí začíná přibývat těch, kdo se vydali normální cestou. Stačí zadat do Googlu "hubnutí běžně dostupnými potravinami" a je to. Nejde o žádné krátkodobé sebetýrání hladem jako u diet, ale o pozvolnou změnu životního stylu. A hlavně bez hladovění. A opravdu to funguje...

jeanne68 — 24. 3. 2012 14:34

Pokud máte váhu která potřebuje pár kilíček schodit , zhubnete velice dobře a pokud vytrváte nikdy se vám to nevrátí. Já mám voperovanou bandáž žaludku ale má váha byla extrémní. Tak že ta rada: Jíst po 3 hodinách polovic toho co si normálně dáváte, hooodně pít . Omezit sladké a věřte že to za pár týdnů poletí. Mozek totiž přestane dávat pokyny k ukládání protože bude vědět, že za 3 hodiny zase dostane jídlo. Fakt to funguje.
J.

Ing. Iva Veselá — 14. 5. 2012 9:17

Ivča K. napsal(a):

Jeden přípravek na hubnutí,které obsahuje ovoce acai jsem měla teď možnost vyzkoušet,je toho plný net,jak to funguje,zázrak,skoro u každého emailu je po straně reklama.Tak moje tetička si to za drahé peníze objednala,i když podle mého názoru je akorát,jenom má někde něčeho více a jinde méně,skoro nejí,jen jogurty,zeleninu,maso skoro vůbec.Jenomže se dočetla,že tento přípravek obsahuje i kofein a to ona nesmí,tak mi je vnutila,že jinak to vyhodí do popelnice a já že ted hubnu.Od začátku roku jsem měla už 5 kilo dole a po tomhle přípravku jsem 3 kila nabrala zpátky.Dostala jsem nezřízenou chuť na cokoliv,hlavně na sladký a to jsem už před tím vůbec neměla.Takže jsem to hodila do popelnice já a konečně se mi zase váha hnula směrem dolů.Takže já tomu nevěřím,na mě to má obrácené účinky.

Ivčo, to je jen reklamní trik - acaí je ovoce, které je zpopularizované tím, že se k nám začíná dovážet, ale neobsahuje látky, které by hubnutí přímo podporovaly...

Martinka85 — 11. 7. 2012 12:45

příspěvek upraven, SPAM a reklama

Kamtcha — 27. 7. 2012 15:31

Ahoj, nyní jsem četla o novém revolučním nápoji na hubnutí Aspire. Kombinuje L Carnitin, Kofein a guaranu, což by vše mělo ke snížení hmotnosti přispívat. Slibuje spálení až 200 kcal, tak by to mohlo fungovat. Nemáte s tím někdo zkušenost? www.aspirenapoj.cz

horákyně — 10. 9. 2012 11:56

Ahoj,
já tedy obecně v podstatě nevěřím žádným zázračným prostředkům na zhubnutí. Podle mě je to o tom pravidelně se hýbat a taky jíst zdravé jídlo v přiměřeném množství alespoň 5x denně, ovoce, zeleninu, celozrnné pečivo, atd. Kombinací toho nastartovat metabolismus. V podstatě souhlasím s názory dietologů z pořadu Jste to co jíte. Jen možná bych věřila pivovarským kvasnicím, třeba v Pangaminu, který ten metabolismus pomůžou zrychlit  a jsou přírodní. Brala je ségra a pomohlo to. Ale šlo mj. o to, že fakt změnila ten jídelníček a začala se šx týdně hýbat.
Kamila

TerezaL — 17. 9. 2012 12:08

Souhlasím, žádné zázračné drinky, metody, pilule, atd. Prostě jíst zdravě, často, pravidelně. Pangamin taky znám, brala jsem jako malá a teď znovu...:-)

risinka — 24. 9. 2012 19:40

Žádný zázračný pilulky totiž ani neexistují, jediné co dokáží je v krátké době tělo odvodnit.tzn že v rychle zhubnete na váze, ale jen tím, že ztratíte vodu tot vše. Správná cesta vede ke stravě a pohybu samozřejmě:) Nemám čas a ani nechi si připravovat 5x denně jídlo, takže jsem se úchylila pro mě k nejlepší volbě a to fitness food menu - jídlo mi dovezou až domů :reta:

Adel23 — 3. 4. 2013 17:39

Doporučuji sledovat tuto stránku http://www.cviceni.tode.cz myslím že si zde každá najde to své.:)

irdol — 3. 4. 2013 18:23

Jednoduchý trik na ploché břicho. Zdarma poradíme jak na to, stačí vyplnit žádost o další informace.

nepovolená reklama

Brrouk — 9. 4. 2013 8:46

ahoj zkus se obrátit na nutričního poradce/kyni, mě se díky ní podařilo zhubnout 7kg :)

Mmarta — 9. 4. 2013 13:43

já chodím na konzultace do www.nutrizone.cz zatím všechno vypadá v pohode, doufám že se mi to co najdřív ukáže i na postavě :) a jinak supr prostředí

Jarka3 — 23. 4. 2013 11:14

Zdravím dámy, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo vyzkoušel a má zkušenosti s krabičkovou stravou? Já jsem si ji objednala na měsíc květen od firmy Harmonyservis.cz a jsem zvědavá, jak to bude vypadat. Jestli bude jídlo chutné, jestli mi budou stačit jejich dávky a jak to bude po tom měsíci vypadat s váhou. Já mám největší problém se způsobem stravování, moc to neřeším a nepřijde mi ani divné, že přes den moc jídla nestíhám a večer toho sním více. Proto si od krabičkové stravy slibuji hlavně zlepšení tohoto.

Morsie — 18. 5. 2013 11:43

Já vždycky radím dukanovu dietu. Mám o ní doma dvě knihy, jedna je Dukanova dieta - jak rychle a přitom trvale zhubnout a druhá je Dukanova dieta ve 350 receptech. Díky temhle knihám jsem dokázala pořádně zhubnout a jsem spokojená... žádný jojo efekt ani nic podobného... a navíc v té kuchařce je plno dobrých receptů... není to o hladovění, tahle dieta je asi vůbec nejlepší :)

lepista — 18. 5. 2013 12:08

Morsie napsal(a):

Já vždycky radím dukanovu dietu. Mám o ní doma dvě knihy, jedna je Dukanova dieta - jak rychle a přitom trvale zhubnout a druhá je Dukanova dieta ve 350 receptech. Díky temhle knihám jsem dokázala pořádně zhubnout a jsem spokojená... žádný jojo efekt ani nic podobného... a navíc v té kuchařce je plno dobrých receptů... není to o hladovění, tahle dieta je asi vůbec nejlepší :)

Souhlas. Já po Dukanově dietě zhubla 17 kg a ani to nebolelo. Výhoda je, že množství není omezené. A protože se jí několikráte denně, tak se dá říci, že jsem se projedla k zhubnutí.

IvaA — 17. 7. 2013 9:03

Děvčata, jak dlouho to vydržíte, já jsem dříve taky blbla, různé diety, prášky a nevím co ještě. Jenom jsem si rozhodila metabolismus a nakonec jsem byla ráda, že mě dali dohromady. Shodila jsem, ale ne dietou, to se mi kila stejně časem vrátily. Mám poradkyni a je dobrá. Doporučil mi ji můj lékař. Tak držím palce, ať nedopadnete tak jako já.

lepista — 20. 7. 2013 18:02

Tu Dukanovu dietu jsem držela rok a půl. Je to spíše o změně stylu jak člověk jí.

eremuruss — 28. 7. 2013 18:23

Zajimave je stravovani Rajka Dolecka znameho dietologa ktery se dozil 88 let.Rano se nasnidat k prasknuti,obed 2 knedliky s necim a pak,uz nez pomeranc.Takhle jsem se take stravovala,kdyz jsem chtela zhubnout a je fakt,ze to fungovalo.

Adriana70 — 28. 7. 2013 19:49

aj ja sa musím pomaly popozerat po nejakej kvalitnej diete,už to nie je čo to bývalo.Kilá sa ma držia ako kliešt.

Óňa22 — 14. 11. 2013 11:06

Jančo, promiň, že ti to takhle musím říci, ale pokud chceš zhubnout 8 kilo, budeš muset začít chodit do posilovny :styrka:
Jestli jsi přibrala díky jojo efektu, nejspíš máš s dietami už nějaké zkušenosti. V tom případě žádné další diety nedoporučuji a raději zkus tu posilovnu. 8 kilo není jen tak a bude to docela dřina, ale pomocí diety se ti to asi nepodaří. Teď je to jen na tobě. Jestli to opravdu chceš, tak do té posilovny zajdeš. Proč hubnout pomocí posilování se dočteš v tomhle článku: http://www.stronglifts.cz/hubnuti/
Přeji hodně štestí :) , buď trpělivá a nevzdávej to.

jetel22 — 29. 1. 2014 14:20

Pokud člověk není v klidu, což v dnešní době snad ani moc dobře nejde, tak se to bohužel odrazí na hubnutí. Všechny zdravotní a psychické problémy mají na toto vliv. Chce to nejprve vyřešit ty zdravotní problémy, aby tě netrápily, i když zrovna gynekologické se kolikrát táhnou dlouhou dobu. A pak se zkusit hodit trošku do pohody a zkusit chodit na procházky. Jídlo upravit, nemusí to být hned radikální změna. a uvidíš, že to půjde. Nebo pak leda zkusit nějakého nutričního poradce, který ti i změří všecky možné hodnoty v těle a sestaví jídelníček. Na jednoho mojeho mám kontakt.

Mmarta — 31. 1. 2014 18:36

Zkus nějakýho poradce. Ty vždycky pomůžou a hlavně dokážou zjistit to, co člověk vůbec netušil. Já tam jeden čas chodila, ale je to už změna na celý život s tím musíš počítat, protože pokud to nedodržíš a budeš to dodržovat jen chvilku, tak ti to nepomůže. Chce to úplně převrátit styl života, stravování apod. Jinak chce to se pořádně hýbat, bež toho nejde nic. I kdyby to měly být jen procházky, i to se počítá. Takže pěkně po hlavě do toho a ono to půjde.

daysulinek — 22. 3. 2015 13:14

Slyšeli jste už o mikroskopickém vyštření krve? Není to dieta posle krevních skupin, jak některé bývají, ale mělo by tam jít o to, že díky tomuto vyšetření zjistí, které látky tam nemají co dělat a nebo které tam naopak chybí a pokusí se je pomocí změny jídelníčku buď do těla dostat, nebo z něj vyloučit, ale přírodně a bez prášků...tato metoda nevypadá vůbec zle

Lololita — 9. 4. 2015 10:37

Mně pomohlo přestat jíst lepek, menší porce (bo jsem se fakt přejídala) a min.20 min cvičení denně. Žádné hřešící dny neexistují - tedy na mě to nefungovalo.

marierutova — 9. 4. 2015 15:18

Jancaaa napsal(a):

ahojte je mi 22 a za poslední 2 měsíce jsem přibrala 8kg.Nevím čím to asi proto že trpím jojo efektem a taky že mám poslední dobou gynekologické problémy které mi nepřidávají takže z toho trpím depresema.Nemám kamarádku která by semnou chodila do posilovny nebo na nějaké cvičení a sama se nějak nechci drát do něčeho.tak prosím o radu a zkušenosti.

začít zdravě papat :)

nikol.ambielova — 10. 4. 2015 14:15

Některým je to možná proti srsti, ale pokud nevíš, jak na to doporučila bych poradce...sama jsem jim nevěřila, ale až když jsem na vlastní kůži zažila, že dokáží pomoci a nehltají jen peníze, uvěřila jsem :) Já když jsem nevěděla jak na to, pomohla mi poradkyně hlavně díky tomu, že zjistila, kde je můj hlavní problém, jak ho odstranit a díky tomu hubnout i na jiných místech, já měla problém se zadržováním vody ve spodní části těla, nevěděla bych to a nevěděla a kdybych věděla, stejně bych nevěděla, jak se toho zbavit a až změnou jídelníčku a pravidelným pohybem se to podařilo...ale i ta změna jídelníčku není jednoduchá, těch potravin je strašně moc a sám si to člověk správně nenaordinuje...to je můj názor

Ginevra25 — 10. 4. 2015 21:18

Nejlepší formou hubnutí je cvičení. Pokud jste ve fázi kdy namáhavé rychlé a energické cvičení nepřichází v úvahu doporučuji využít různých pomůcek. Ideální je balanční podložka - cvičení s ní je fyzicky trošku náročnější nicméně je šetrnější ke kloubům a tělu celkově a má mnohem větší účinky. Na internetu se nalezne určitě spousta článků se cviky, ale kdyby ne, tak mě neváhejte kontaktovat.

daysulinek — 17. 4. 2015 14:07

Ginevra25 napsal(a):

Nejlepší formou hubnutí je cvičení. Pokud jste ve fázi kdy namáhavé rychlé a energické cvičení nepřichází v úvahu doporučuji využít různých pomůcek. Ideální je balanční podložka - cvičení s ní je fyzicky trošku náročnější nicméně je šetrnější ke kloubům a tělu celkově a má mnohem větší účinky. Na internetu se nalezne určitě spousta článků se cviky, ale kdyby ne, tak mě neváhejte kontaktovat.

Na jednu stranu ano, na druhou ne... pouhé cvičení nestačí

RencaTupa — 17. 4. 2015 14:22

daysulinek napsal(a):

Ginevra25 napsal(a):

Nejlepší formou hubnutí je cvičení. Pokud jste ve fázi kdy namáhavé rychlé a energické cvičení nepřichází v úvahu doporučuji využít různých pomůcek. Ideální je balanční podložka - cvičení s ní je fyzicky trošku náročnější nicméně je šetrnější ke kloubům a tělu celkově a má mnohem větší účinky. Na internetu se nalezne určitě spousta článků se cviky, ale kdyby ne, tak mě neváhejte kontaktovat.

Na jednu stranu ano, na druhou ne... pouhé cvičení nestačí

Souhlasím, nestačí jen cvičit, musí se začít i se správnou životosprávou. Já jsem se kdysi snažila zhubnout jenom cvičením, a bylo to na nic. Najela jsem na stravu s čerstvými šťávami, a to konečně zabralo. Vyčistila jsem si organismus, zhubla, a ještě se mi podařilo otěhotnět :-) Ze začátku jsem tápala, jak na to, neměla jsem ani pořádný odšťavňovač, natož informace o účincích zeleniny a ovoce. Ale hledala jsem informace hlavně na internetu, kde je spousta stránek o této problematice.
Takže jenom cvičit opravdu nestačí :-)

daysulinek — 26. 4. 2015 12:05

RencaTupa napsal(a):

Souhlasím, nestačí jen cvičit, musí se začít i se správnou životosprávou. Já jsem se kdysi snažila zhubnout jenom cvičením, a bylo to na nic. Najela jsem na stravu s čerstvými šťávami, a to konečně zabralo. Vyčistila jsem si organismus, zhubla, a ještě se mi podařilo otěhotnět :-) Ze začátku jsem tápala, jak na to, neměla jsem ani pořádný odšťavňovač, natož informace o účincích zeleniny a ovoce. Ale hledala jsem informace hlavně na internetu, kde je spousta stránek o této problematice.
Takže jenom cvičit opravdu nestačí :-)

Když ono i s tím, co tu píšeš ty je to docela ošemetné, protože ne každému by mohlo pít čerstvé šťávy, určitě je to super, je to bez éček, bez konzervantů, co si z toho ovoce vymáčkneš, to tam máš, ale myslím si, že ani to k hubnutí zkonbinované se cvičením každému nebude stačit...

Petr100 — 26. 4. 2015 12:26

Ráno sex a večer keks. Druhý den obráceně. Ráno keks, večer sex. :)

Petar — 28. 4. 2015 18:53

A která dáma nezhubne, vynechá keks :-)

Tulipánka — 29. 4. 2015 9:23

Měla jsem často nutkavou potřebu do sebe něco dostat. Zahnat jídlem nepříjemný pocit. Nejhorší to bylo večer, kdy jsem cítila prázdnotu, kterou jsem chtěla jídlem zaplnit.
Už měsíc se tenhle pocit, kdy do sebe musím cpát stále další a další jídlo, i když ho vůbec nechci, už se nedostavil.
Vždycky, když ten pocit přišel, jsem se zastavila a ptala se: co mi chybí, co je to za pocit? A ten pocit jsem naplno přijala, s láskou. Když se znovu objevil, zase jsem ho přijala.
No a je to měsíc a už jsem zhubla 4 kg. Jídlo si začínám s láskou užívat, už se na něj těším, těším se i na občasné mlsání, už si jídlo dávám bez výčitek. A teď je krásné počasí, člověk když má radost, může jít ven do přírody a pak ta kila jdou dolů úplně sama :)

Selima — 30. 4. 2015 7:56

Áno, dôležité fakt je zmeniť si nastavenie v hlave - musím chudnúť, nechce sa mi, musím sa obmedzovať... na CHCEM schudnúť a uzdraviť telo, piomôcť mu, urobiť dobre... a potom známe veci - jesť menej a častejšie, rozumne (pripraviť si vopred niečo zdravé) a pridať pohyb (mne sex nepomáha, mám po ňom vlčí hlad a žeriem ako nezavretá :P ).

Emuska — 13. 7. 2015 20:22

Casty problem co resi mnoha zen, ale da se dobre zhubnout diky vyzivovym poradcum, je dobre ze nekoho napadlo tohle delat, pac co jsem videla tolik prokladu zenskych kolik zhubly, je to super!

sarajurka — 14. 7. 2015 9:53

Já nevím, zhubla jsem po porodu hrozně moc. A teď zase přibírám a docela dost, jím pořád stejně a cvičím pořád stejně málo  :D ale nevím, co se stalo, že zrovna teď zase hrozně nabírám

Emuska — 21. 7. 2015 12:32

Treba to je dano nejakou hormonalni nerovnovahou, casto zensky i pri vysazeni antikoncepce zacnou pribirat, me se to tedy nikdy nestalo.:) Ale tohle co je spojeny s hormonama se da zjisti z krve.:)

Zdena88 — 27. 7. 2015 19:50

A tohle ti vyzivovy poradci take delaji? Rozbory krve? Tak je to rucite i dobre na urceni choresterolu a tak no

flink — 28. 7. 2015 9:14

sarajurka napsal(a):

Já nevím, zhubla jsem po porodu hrozně moc. A teď zase přibírám a docela dost, jím pořád stejně a cvičím pořád stejně málo  :D ale nevím, co se stalo, že zrovna teď zase hrozně nabírám

Začni si zapisovat poctivě, co všechno sníš. Aspoň týden. Pak si to můžeš snadno vyhodnotit...

Emuska — 28. 7. 2015 11:08

Jo z krve toho zjsti docela dost, bez toho by to snad ani cely neslo :) U sve matody pisou tohle :přítomnost cholesterolu,
riziko trombembolických komplikací,
hormonální nerovnováhu,
přítomnost zánětlivých změn v organismu,
zmnožení bílých krvinek,
hydrataci/dehydrataci organismu a další důležité ukazatele.

Alusinka — 13. 8. 2015 12:39

Paani tak to ti vyzivovy poradci maeji opravdu vymakani, to se uz nevidim ze zensky dokazou tolik zhubnout a po par mesicich jsou z nich krasne baby skoro k nepoznani..:-) Kolik to tak vse u nich stoji to vysetreni?

Judyna — 13. 8. 2015 23:03

Alusinka napsal(a):

Paani tak to ti vyzivovy poradci maeji opravdu vymakani, to se uz nevidim ze zensky dokazou tolik zhubnout a po par mesicich jsou z nich krasne baby skoro k nepoznani..:-) Kolik to tak vse u nich stoji to vysetreni?

:lol:

Petulis — 21. 8. 2015 13:42

Na vsem je nejdulezitejsi strava, poctive si uz par tydnu delam alespon dve opravdu zdrava jidla denne, zbytek je zelenina a ovoce a uz pozoruji jak mi krasne kila padaji dolu

Emuska — 24. 8. 2015 19:42

A mas nejake osvedcene recepty nebo odkud cerpas inspiraci?

Tichoucka — 19. 5. 2016 23:13

Máte někdo zkušenost s dietou ketofit.cz? Podle toho co tam čtu se mi to líbí tak by mě zajímalo jestli jste jí někdo nezkoušel?

flink — 20. 5. 2016 16:29

Tichoucka napsal(a):

Máte někdo zkušenost s dietou ketofit.cz? Podle toho co tam čtu se mi to líbí tak by mě zajímalo jestli jste jí někdo nezkoušel?

Jestli jdeš do diety, protože se Ti líbí, není něco v pořádku :lol:

helena — 20. 5. 2016 16:33

není něco v pořádku
Ano - málo se mažou reklamy a jejich plivači... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif

AndreaP. — 20. 5. 2016 16:36

helena napsal(a):

Ano - málo se mažou reklamy a jejich plivači... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif

:grater::grater::kapitulation: když oni jsou nalezlí všude.

helena — 20. 5. 2016 16:40

A dyť já vím, Andrejko... hele, štír prej přežije i jadernej výbuch...

flink — 20. 5. 2016 17:00

Kdybych si měl vybrat mezi štírem a ženskou, šel bych po druhé variantě. Sice jedu mají oba dostatek, ale štír nemá žádné obliny

Judyna — 20. 5. 2016 17:07

flink napsal(a):

Kdybych si měl vybrat mezi štírem a ženskou, šel bych po druhé variantě. Sice jedu mají oba dostatek, ale štír nemá žádné obliny

Těžká volba....:dumbom:

Judyna — 20. 5. 2016 17:29

11 týdnů z deníčku začínající dietářky

1. týden Věra od nás z práce zhubla za měsíc dvacet kilo. Vypadá výborně. Já chci taky vypadat výborně. Rozhodla jsem se, že do toho půjdu taky. Nejde jen o to, abych se líbila svému muži, ale abych měla sebevědomí.

2. týden Minulý týden jsem se k tomu nedostala, ale teď už to fakt propukne. Odteďka budu hubnout jako o život. Dívala jsem se na internet a dneska je fakt spousta typů diet. Jakou si jen vybrat? Začnu patrně mléčnou dietou. Mléčné výrobky, mléko, zelenina, vejce, libové maso. To zní dobře. To je přesně dieta pro mě.

3. týden Mléčná dieta je peklo. Nejenom, že má stolice je řídká a bílá, takže si připadám jako holub, ale taktéž mi začíná na břiše rašit malé vemínko. Ještě tak měsíc a bude ze mě řádná dojnice. Na mléčnou dietu kašlu. Zkusím něco jiného. Krabičková dieta zní zajímavě.

4. týden Krabičková dieta je nic moc. Drahý to je jak prase a porce jsou tak malý, že jsem to musela žrát i s těma plastovejma krabičkama, abych se najedla. Tudy cesta nevede. Půjdu na to intuitivně. Budu jíst málo, budu jíst zeleninu a občas si spařím na páře kuřecí maso. Lahůdka. Nebudu solit.

5. týden Paráda. Díky své dietě jsem zhubla za týden již půl kila. Cítím se lehká jako pírko. Večer jsem plná sebevědomí oblékla sexy prádélko a snažila se svést muže na svou novou sexy postavu. Vyzývavě jsem se v prádélku promenádovala před televizí a čekala jeho nekontrolovatelný, pudy hnaný sexuální útok. NIC. Samozřejmě, že jsem se rozbrečela a v depresi vyžrala celou ledničku.

6. týden Přibrala jsem tři kila. Tak takhle teda ne. Chce to přitvrdit. Každý den jednu mrkev. To by bylo, aby nebylo.

7. týden Mrkvová dieta je v plném proudu. Už týden jsem nebyla na velké. Začíná to vypadat slibně. Věra z práce zhubla dalších pět kilo a vypadá famózně. To mě motivuje. Mám oranžové bělmo.

8. týden Už dva týdny jsem nebyla na velké. Nejsem si jistá, že to je dobře. Manžel mi zavolal sanitku. Já se ale zlomit nenechám. To by si přál. Mám pocit, že hubnu, ale váha ukazuje, že ne. Chce to novou váhu. Musím zhubnout. Jak bych pak vypadala před Věrou z práce? Mám oranžové už i dlaně. Asi vysadím mrkev.

9. týden Týden piju jenom koktejly. Je mi blbě, točí se mi hlava a v břiše mi neustále kručí. Normálně bych řekla, že to bude žaludek, ale mám pocit, že ten ze mě před pár dny vyšel přirozenou cestou, takže fakt nevím, co to tam může kručet. Věra v práci zhubla další tři kila. Je to kráva. Ať jde už do pr....

10. týden Mám za sebou deset týdnů diet. Zhubla jsem čtvrt kila, utratila všechny peníze, co jsme měli s mužem na dovolenou za koktejly a podobný kraviny a mám zničený zažívání. Pálí mě žáha, bolí mě břicho, slezly mi nehty a padají mi vlasy. Hlavně, že ta kráva Věra zase zhubla. Jsem nešťastná.

11. týden Kašlu na diety. V práci se Věra chlubila, že zase zhubla, tak jsem jí rozbila hubu a propíchla pneumatiky u auta. Konečně jsem spokojená a šťastná. Našla jsem své ztracené sebevědomí.

flink — 20. 5. 2016 17:53

Judyna napsal(a):

11 týdnů z deníčku začínající dietářky

:lol:

helena — 20. 5. 2016 18:36

Možná, že Věra od nás z práce zhubla za měsíc dvacet kilo protože dodržovala tyhle pravidla:

Pravidlo 1:
Jestliže něco jíš a nikdo Tě nevidí, neobsahuje to kalorie.

Pravidlo 2:
Jestliže zapíjíš čokoládu dietní Coca Colou, kalorie jsou tímto dietním nápojem zrušeny.

Pravidlo 3:
Jestliže jíš ještě s někým, kalorie se nepočítají, pokud ostatní snědí více než Ty.

Pravidlo 4:
Jestliže pomůžeš ztloustnout všem v okolí, budeš sám vypadat štíhlejší.

Pravidlo 5:
Jídlo pojídané v biografu, jako popcorn, Italská směs, polárka a podobně neobsahují kalorie, protože je součástí zábavy, nikoli stravování.

Pravidlo 6:
Zlámané vánoční cukroví neobsahuje kalorie, ty vytekly tím zlomem.

Pravidlo 7:
Jídlo požité pro zdravotní účely, jako kakao, brandy, topinky nebo tvarohový dort, neobsahuje kalorie.

Pravidlo 8:
Věci slíznuté ze lžíce či nože neobsahují kalorie, pokud jste v procesu vaření.

Pravidlo 9:
Jídlo stejné barvy má i stejný obsah kalorií. Např. špenát a pistáciová zmrzlina nebo houby a čokoláda. Poznámka: hnědá čokoláda má univerzální barvu a může být použita k náhradě jakékoliv barvy jídla.

Pravidlo 10 a poslední:
Obezita je nemoc - proto je třeba pořádně se najíst, aby s ní mohlo tělo bojovat.

vrabčák — 20. 5. 2016 19:14

:lol:  :supr:  :lol:

Dorka — 20. 5. 2016 19:57

Souhlas s Vrabcakem a tim predchozim...
Ja se ridim zasadou me mamy: Drzim bodovou-co vidim, zbodnu...  A tema dalsima, zazracnejma, se budu ridit az od zitrka...
Chjo, co bych za to dala, kdyby to rikala jeste vcera, nebo dnes...
Nez to prestala propagovat, mela 90kilo a byla v klidu a stastna...
Umrela na 55ti...
No ale zivutku si snad uzila, myslim, ze jo...

flink — 20. 5. 2016 21:01

helena napsal(a):

Možná, že Věra od nás z práce zhubla za měsíc dvacet kilo protože dodržovala tyhle pravidla:

Pravidlo 1:
Jestliže něco jíš a nikdo Tě nevidí, neobsahuje to kalorie.

Pravidlo 2:
Jestliže zapíjíš čokoládu dietní Coca Colou, kalorie jsou tímto dietním nápojem zrušeny.

Pravidlo 3:
Jestliže jíš ještě s někým, kalorie se nepočítají, pokud ostatní snědí více než Ty.

Pravidlo 4:
Jestliže pomůžeš ztloustnout všem v okolí, budeš sám vypadat štíhlejší.

Pravidlo 5:
Jídlo pojídané v biografu, jako popcorn, Italská směs, polárka a podobně neobsahují kalorie, protože je součástí zábavy, nikoli stravování.

Pravidlo 6:
Zlámané vánoční cukroví neobsahuje kalorie, ty vytekly tím zlomem.

Pravidlo 7:
Jídlo požité pro zdravotní účely, jako kakao, brandy, topinky nebo tvarohový dort, neobsahuje kalorie.

Pravidlo 8:
Věci slíznuté ze lžíce či nože neobsahují kalorie, pokud jste v procesu vaření.

Pravidlo 9:
Jídlo stejné barvy má i stejný obsah kalorií. Např. špenát a pistáciová zmrzlina nebo houby a čokoláda. Poznámka: hnědá čokoláda má univerzální barvu a může být použita k náhradě jakékoliv barvy jídla.

Pravidlo 10 a poslední:
Obezita je nemoc - proto je třeba pořádně se najíst, aby s ní mohlo tělo bojovat.

Teda, holky, kde se to ve vás bere...? :lol:

Judyna — 20. 5. 2016 21:53

Poradíme rády a zadarmo :D

To je takový dar lidstvu. Ne jako když někdo cpe pořád všade reklamu......

helena — 21. 5. 2016 6:45

Teda, holky, kde se to ve vás bere...?
Myslím, že to bude vrozený... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

flink — 21. 5. 2016 9:13

Taky jsem mohl napsat "co to do vás vjelo?", ale byl by to asi příliš osobní dotaz na tak veřejném fóru :lol::lol::lol:

helena — 21. 5. 2016 18:55

[b]Kdybych si měl vybrat mezi štírem a ženskou, šel bych po druhé variantě.[b]
Vidíš - a někdo to má jinak http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
http://diwo.us/wp-content/uploads/2012/ … -small.jpg

vrabčák — 21. 5. 2016 19:40

No Helčo, kam ty na to chodíš???!!!!!!!!!?????????  :dumbom:

ajaksas — 6. 6. 2016 11:59

Zdravím:) Já osobně mám hodně dobrou zkušenost se zelenou kávou. Piji ji každé ráno cca 10 min před jídlem a můžu potvrdit, že jsem tak nějak nenápadně shodila 4kg asi za 10 týdnů. Jde to sice pomaličku, ale aspoň je to přirozená cesta. Takže určitě doporučuji:) Co jsem našla asi nejlevnější e-shop, tak: https://www.krasaprozeny.cz/Zdravi-krasa/Zelena-kava/

miljir — 17. 6. 2016 23:39

Já jsem na radu známe zkusila dietu KetoFit a zhubla jsem 15 kilo! Šlo to snadno a je to přírodní dieta a nemusela jsem držet žádnou šílenou nezdravou hladovku.

flink — 21. 6. 2016 10:49

miljir napsal(a):

Já jsem na radu známe zkusila dietu KetoFit a zhubla jsem 15 kilo! Šlo to snadno a je to přírodní dieta a nemusela jsem držet žádnou šílenou nezdravou hladovku.

Jsi normální obyčejná Milka a to beze všech bez skrupulí...jen ty struky máš omezenější...a možná máš něco se šedou kůrou...snad za to nebude ban

Judyna — 21. 6. 2016 15:14

Snad opravdu nikdo nebude tak hloupý a nenajde si k této dietě informace a hlavně - rizika!

Petr100 — 21. 6. 2016 16:14

Ji jsem to sem jednou psal. Ráno sex a večer keks. Druhý den obráceně. Ráno keks a večer sex. Úspěch zaručený. :)

Judyna — 21. 6. 2016 19:58

No jo, ale tady nejde o účinek, ale o prostředek. Nebyla by nějaká reklama na keksy? Nebo na šikovné sexuální pracovníky a pracovnice - třeba nějaké takové centrum, co se na to zaměřuje - víš, na hubnutí tímhle stylem :gloria:

Petr100 — 21. 6. 2016 20:36

Judyno v Brně nějaké jsou. :)

Judyna — 22. 6. 2016 23:03

No jo, to se Ti to pak hubne....

Mirka111 — 5. 3. 2017 21:53

Nejlepší je mít svého nutričního poradce, který tě vede, kontroluje, sestavuje jídelníček, vyloučí potraviny, které nejsou pro tebe vhodné a zařadí naopak ty, které ti sednou vzhledem ke tvému poměru příjem-výdej. Já zhubla s "hubneme pro zdraví" 7kg za půl roku. Více info a kontakt na poradce najdeš na www.hubnuti-ostrava.cz.

Raduza03 — 5. 3. 2017 22:33

Tak to zní docela dobře. A na kolik tě ten poradce vyšel na toho půl roku? A jak často se ti věnoval? Díky.

eremuruss — 6. 3. 2017 7:12

Mirka111 napsal(a):

Nejlepší je mít svého nutričního poradce, který tě vede, kontroluje, sestavuje jídelníček, vyloučí potraviny, které nejsou pro tebe vhodné a zařadí naopak ty, které ti sednou vzhledem ke tvému poměru příjem-výdej. Já zhubla s "hubneme pro zdraví" 7kg za půl roku. Více info a kontakt na poradce najdeš na www.hubnuti-ostrava.cz.

7 kilo za pul roku??To bych to vzdala.Navic ten poradce stoji furu penez a vysledek skoro zadny.Znama take chodila k poradci schodila 25 kilo,ta ale mela vysoky stupen obezity spise tu monstrozni.Pak prestala chodit a kila ma zpet,jsou to zbytecne vyhozene penize

ElPa — 24. 3. 2018 15:44

Dobrý den,

tímto bych Vás chtěla požádat o vyplnění následujícího dotazníku k mé diplomové práci na téma Faktory prodejnosti masných výrobků. Vyplnění dotazníku Vám zabere 5 - 10 minut.
Dotazník je anonymní a veškeré údaje budou použity pouze pro mou práci.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp … w/viewform

Předem Vám velmi děkuji za Váš čas.

Ludmilka3687 — 24. 6. 2021 12:10

Zkus si počítat denní příjem a třeba zkusit půst 8/16 :) Já si ještě pomohla reduxilem a jsem zpět na váze před 15 lety..

rina — 24. 6. 2021 22:03

Pfuj!