mishasha — 26. 8. 2010 18:09

Tak mám za sebou druhý porod a protože byl doslova parádní, ráda se pochlubím ;)

Posledních pár dní před odhadovanou akcí, jsem miminko – tehdy ještě pohlaví neznámé – velmi přemlouvala, ať se k porodu dostaví samo a ne po přenášení a ještě s vyvoláním. Měla jsem v živé paměti porod Matulky a to jsem již zažít opravdu nechtěla :rolleyes:

39+3 jsme si s rodinkou naordinovali výlet vláčkem a kolem Sázavy..takže sem tam nějaký ten kopeček, ve vlaku nějaké to porachtání – bezva příprava :godlike: Večer jsem ještě miminku domlouvala, ať si dá říct :). A dalo! V půl jedenácté jsem ulehla do postele :sova: a najednou rup a tekla ze mě plodovka jak voda z pumpy :storstark:. Tak jsem začala marně přemýšlet, co že to všechno do porodky potřebuju. Vzpoměla jsem si jen na hygienu a těhu průkazku. Takže třeba takový bačkory mě při příjmu docela výrazně chyběly :lol:  No nicméně A. zalarmoval švagra, který mě se dvěma pivíčky v sobě odvezl do nemocnice a sám sbalil Matulku a jeli spát k dědovi a čekat na můj telefonát, aby vyrazil k porodu.
Na příjmu mě doktorka potěšila zprávou, že rodit určitě budu až zítra, ale že se tam něco děje :supr:, takže se to dřív nebo později rozjede. Byla jsem fakt šťastná, pořád jsem se usmívala, kontrakce jsem měla po 10 minutách, krásně rozdýchatelné. Dostala jsem nějakou injekci, abych se mezi těmi kontrakcemi prospala. K ránu kolem půl sedmé jsem již měla kontrakce silnější, ale pořád to šlo :jojo:. Tak jsem tak nějak pořád čekala, kdy přijde to nejhorší. Silnější bolesti na hraně únosnosti přišly kolem půl deváté, ale statečně jsem odolávala :styrka:. Před desátou jsem již skroucená vylezla z čekatelského pokoje, zrovna šla kolem doktorka, ptala se co se děje. Říkám jí – samozřejmě, že s úsměvem (pokrouceným :P ), že asi nic, ale jestli by mě přeci jen nevyšetřila, že cítím jistý tlak. Když jsem se vyhoupávala na křeslo, ještě mě říkala..vy jste taková tichá trpitelka a ještě se usmíváte :lyssna: ..tak říkám, no nevím, ale jak dlouho to vydržím, přičemž mě prohrábla a říká..ježíš vy máte po porodu, jdem tlačit, jste na 8 cm :supr: ..takže jsem makala na sál..do toho se mě zeptali, jestli má být někdo u porodu, říkám no otec..takže jsem honem volala, přijéééééééééééééď okamžitě…no nejdřív mě PA říkala, to stihne, jenže u druhý kontrakce, jsem cítila tlak, takže jsem zařvala „tlačím“ :styrka: ..PA koukla a anoo, tlačte, tatínek to nestihne nebo chcete počkat na něj? :lol: A já v žádným případě :lol::lol:…..A na 5 zatlačení bylo miminko :dudlik: v 10.37 venku. Když mě řekli, že je to holčička, byla jsem v nádherným šoku :hjarta:, tak nějak jsem počítala s klukem a ona to Deniska :hjarta::hjarta:.
Porod proběhl bez nástřihu s 3 rankami, které šila bez umrtvení, ani to nebolelo..no a samo bez epi :supr:.
Tatínek byl trochu smutný :hjarta:, že to nestihl. Teď jen čekáme, kdy nám přijde pokuta za nepovolenou rychlost, řítil se za námi 160 :vissla: :lol:
Nevím komu poděkovat za to, že mám dvě krásné a hlavně zdravé děti a suprovýho mužskýho :hjarta:, ale rozhodně musím opět vzdát poklonu motolské porodnici ;):supr:..opět nezklamali – perfektní přístup, skvělý personál – vstřícný, milý, ochotný…já na tuhle porodku fakt nedám dopustit.

Přeji všem, co to čeká obdobně pohodový porod :jojo:

Veruska72 — 26. 8. 2010 18:23

Gratuluju ke krásnýmu porodu a zdravé holčičce :hjarta:.
Měla jsem skoro stejný průběh (ale až u třetího porodu :vissla:), tatínek zůstal se mnou a porod tím pádem stihl :lol:. No a tlačit jsem nemusela, ranky jsem měla asi taky 2-3, který doktorka zašila během chvilky a to bylo vše. Předtím jsem zažila dvakrát nástřih :usch: a tohle bylo fakt lepší :vissla:
Přeju hodně zdraví a mlíčka :supr:

Vikinka23 — 26. 8. 2010 20:09

Mishi,mocinky gratuluji :hjarta: A chudáka tatínka je mi trochu líto :grater: a Deniskla je nádherná :hjarta:

niwek — 26. 8. 2010 20:32

Mish, bomba slohovka! Táty je mi trošku líto,ale určitě byl rád, že ses dlouho netrápila :supr: Ještě jednou moc gratuluju k princezně!

Michelle83 — 26. 8. 2010 21:23

Mishko, no nádhera :supr: :supr: :supr: Ještě jsem si pro srovnání znovu pročetla první slohovku. Jůůů, doufám, že to napodruhý budu mít pak taky tak rychlý ;)
Ještě jednou moc a moc gratuluju :pussa:

mufina1 — 26. 8. 2010 21:33

Mishi tak tomu říkám porod snů :supr: :godlike: ještě jednou moc gratuluju a mmch Deniska je super jméno :jojo:
mooooře štěstí  přejem :hjarta: :pussa:

Lenďák — 27. 8. 2010 16:15

Mishko,
no paráda, to je porod :godlike: fakt jste si s Nikou předaly návod, ne?? :lol: :pussa: no taťka chudák :|
Denisku máte krásnou, ještě jednou gratuluju, přejeme hodně zdraví a štěstí :hjarta:

camelia — 27. 8. 2010 17:45

Mishi, moc a moc gratuluji k pohodovému porodu, je to paráda, že jsi si to tak pěkně užila, kéž by to tak měl každý!! Hodně štěstíčka a zdravíčka, suprového bratříčka a vůbec krásnou rodinnou pohodičku :hjarta::hjarta::hjarta:

Blava — 27. 8. 2010 20:50

gratuluji k narození holčičky a oceňuji skvělou slohovku :supr: tak hoooodně zdravíčka!!!

adavok — 28. 8. 2010 9:10

Mish.,jěště jednou moooooc gratuluji.....super porod....super slohovka....hodně štěstí celé rodince.......:jojo::pussa::hjarta:

evajs — 28. 8. 2010 14:30

Mish, moc gratuluju, super slohovka a parádní porod,to by se mi u druhýho taky líbilo :lol: Ať jste všichni zdraví a šťastní :hjarta: