|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Těhotenství https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=178 » Špinění v těhotenství https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=4370 |
| Ivana26 — 20. 2. 2006 10:50 |
Ahojky, |
| Ládi — 20. 2. 2006 11:04 |
No Ivčo, asi by to chtělo dojít k Dr hned, aby ti něco dala nebo ji aspoň zavolat. Třeba ti něco dá, ale asi bych to do čtvrtka nenechala.......Budeš mít klid :) |
| Pepulka — 20. 2. 2006 11:11 |
Ivčo, já jsem malilinko zašpinila (jen jeden den) v 8 a potom 12tt. Naštěstí to nic nebylo, ale raději mi udělali UTZ, protože to může znamenat hematom nebo odlupující se sliznici... což není nic dobrého :(( Já jsem to měla vždycky, když jsem měla mít MS, takže to byl asi premenstruační syndrom. Raději si zajdi k dr., čtvrtek je dost daleko. Dali mi na to utrogestan a askorutin. Taky záleží na barvě špinění. Já ho měla nadnědlé, což znamená již starou krev, která se odlučuje. Přeju hodně štěstí, aby to nic nebylo a mimi bylo v pořádku. |
| Ivana26 — 20. 2. 2006 11:24 |
Díky. Je to jen trošku a je to růžové, dnes tam doktorka není. |
| sunflower — 20. 2. 2006 11:29 |
Ahoj Ivano26, |
| Pepulka — 20. 2. 2006 11:30 |
Uvidíš, jak to bude pokračovat. Ona to taky může být jenom prasklá cévka na čípku, což není vůbec nebezpečné. Určitě to dobře dopadne :) |
| Ivana26 — 20. 2. 2006 11:31 |
Asi tak nějka jsem taky :) Ale přesně se to dovím ve čtvrtek, kdy jdu na kontrolu. Právě,že teď dnes tam doktorka není :( tak uvidím...zatím díky a papa |
| Anna — 20. 2. 2006 12:29 |
Mě se to taky stalo na začátku těhotenství. Doktorka taky nebyla u sebe a tak jsem raději hned zajela do nemocnice na gynekologii. Pro klid je to lepší. |
| Romana — 20. 2. 2006 14:40 |
Taky bych jela do nemocnice. Vzdycky kdyz jsem v tehu spinila, tak jsem tam jela. Jinak muzu jen potvrdit, ze jsem vzdy mezi 6-8 tt slabe zakrvacela. |
| Veru — 21. 2. 2006 22:32 |
Ahojky, ja jsem spinila od zacatku az do ted, a asi dvakrat i zakrvacela silnejc. Dal mi na to prasky (na cevy) a uz je to dobry. Ono pry kdyz je to trosku tak to nevadi, ale je samozrejme lepsi si tam zajit. |
| Haňule — 22. 2. 2006 9:38 |
Holky, ja se dneska taky rano strasne lekla. Hnede jsem trochu spinila. Myslite, ze by to mohlo byt i zpusobene tim, ze jsem vcera byla na vysetreni i na vnitrnim ultrazvuku? Ze tam doslo k nejakemu podrazdeni? Vypada to, ze uz to prestalo. |
| sunflower — 22. 2. 2006 11:49 |
Hanule ahoj, |
| Ivana26 — 22. 2. 2006 11:50 |
Ahojky, tak špinění ustalo. Bylo to opravdu jen malinko a jen asi dvě hoďky. Jinak zítra jdu k doktorce a napíšu, jak jsme na tom!!! |
| Haňule — 22. 2. 2006 12:46 |
Ico, tak pak dej vedet, mne to spineni docela taky ustala, jen kdyz se vytru tak je to jeste miniaturne zaspinene,ale jinak v pohode, tak snad to bude dobre. Ja jdu k dr. v patek,ale jestli se to zhorsi, tak mu taky zitra zavolam. DOufam, ze jsme obe v poradku. |
| Haňule — 22. 2. 2006 12:48 |
tam melo byt Ivco:) |