Natálie — 1. 8. 2010 13:08

Máte někdo zkušenosti? detoxikace, bylinky? Děkuji.

Judyna — 4. 8. 2010 22:24

Mám. A špatnou. Ale to je naprosto individuální, za zkoušku to určitě stojí.

Natálie — 5. 8. 2010 7:43

Judyna napsal(a):

Mám. A špatnou. Ale to je naprosto individuální, za zkoušku to určitě stojí.

Se ti to zhoršilo? Nebylo to tím, že na začátku se to zhorší a pak pomalu zlepšuje a ty jsi to nevydržela?

Judyna — 5. 8. 2010 19:16

Nezhoršilo, ale vůbec nepomohlo. Byla jsem i v Praze v ordinaci čínské medicíny, pila doporučený čaj, dodržovala dietní doporučení a jedla ty jejich "kuličky". Asi rok a bez úspěchu.
Syn to vydržel ještě déle, ale u něj se to zhoršovalo téměř dva roky. Ale on měl těžkou formu. Pokud máš jen lehčí problém, třeba Ti to pomůže. Jo, ale stálo to dost peněz.

Natálie — 7. 8. 2010 11:49

Aha, díky za info...

Michaela Bernardová — 9. 8. 2010 7:37

Zdravím Vás,
co se týče akné, samozřejmě jde, jako u všech kožních chorob o dlouhodobější záležitost. Dále nejde jen o nějakou detoxikaci, neboť záleží na tom, jakého původu akné je- jinými slovy- zásadní je správná diagnostika stavu.Někdo potřebuje detoxikovat a pročistit, jiný naopak třeba "dovyživit krev", někdo obojí a tím je to složitější.
A druhou, naprosto zásadní věcí je strava- platí zde určitá pravidla, která přesně navazují na diagnostiku, jak se stravovat v tom kterém případě.
A pak teprve, chcete-li, přichází na řadu léčba bylinami a akupunkturou. Pokud se toto vše správně sladí, bývají i v léčbě tak úpo*ného problému, jakým je akné, dobré výsledky.
Toto je má zkušenost. Používám bylinné tablety od TCM Herbs a akupunkturu v kombinaci.
S pozdravem M.Bernardová

JaninaR — 9. 9. 2010 19:12

Ahoj! Také mám v boji s akné výborné zkušenosti s čínskou medicínou. Konkrétně jsem teda na doporučení kamarádky zkusila tiens a fakt mě překvapilo, že výsledek čísté pleti se dostavil. K tomu se mi ještě srovnala pravidelnost menstruace, takže paráda ;-)

http://www.tiens-cz.cz/