|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Snažilky https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=177 » laboratoř apolinář https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=43358 |
| Zemanka — 29. 6. 2010 15:53 |
Ahoj holky, |
| sissi — 29. 6. 2010 17:11 |
Zemí držím palečky :pussa: |
| sářice — 30. 6. 2010 9:33 |
Sissi dělají ofiko do konce července, ale ruším že většinou ještě fungují první týden v červenci. Potom až v září |
| Kacabka — 1. 7. 2010 6:49 |
Zemí :pussa: strašně moc Ti držím palce, ať vám to vyjde :hjarta::hjarta::hjarta::hjarta::hjarta: |
| Zemanka — 1. 7. 2010 17:02 |
Holky moc děkuji za palečky :pussa: Bohužel laboratoř funguje jen do konce července, tak necháme rampepurdu u ledu do září. |