Zemanka — 29. 6. 2010 15:53

Ahoj holky,

prosím vás, kdo chodíte do apolináře, nevíte jak je to přes léto? Myslím, že má laboratoř nějaké "prázdniny", ale potřebovala bych vědět přesný datum...
Chytla jsem slinu rozmrazit posledního zmrzlýho z 2.IVF :P

děkuju :par::reta:

sissi — 29. 6. 2010 17:11

Zemí držím palečky :pussa:
A proč tam nezavoláš?

sářice — 30. 6. 2010 9:33

Sissi dělají ofiko do konce července, ale ruším že většinou ještě fungují první týden v červenci. Potom až v září

Kacabka — 1. 7. 2010 6:49

Zemí :pussa: strašně moc Ti držím palce, ať vám to vyjde :hjarta::hjarta::hjarta::hjarta::hjarta:

Zemanka — 1. 7. 2010 17:02

Holky moc děkuji za palečky :pussa: Bohužel laboratoř funguje jen do konce července, tak necháme rampepurdu u ledu do září.
Mám ještě jednu otázky, vy co jste měli úspěšné KET, jak jste se připravovali? Nějaké vitamínky atd.?