Lapka — 25. 6. 2010 10:03

Ahoj, mám 3 měsíční holčičku a k jejímu narozenéí jsem místo šperků a tak dostala kozy:) děsně jsem vždycky chtěla hospodařit. Teď jsem se odstěhovala na chalupu, kterou za tímto účelem rekonstruujem, oplotila pole na zeleninu, mam tu stadecko koz a ovci, a par zviratek navic. k tomu jeste budujem skromne ubytovani pro dalsi nadsence, abysme mohli delat workshopy na filcovani, pleteni kosiku a pod. Zjistila jsem taky, ze malá je tu nadsená! S šátkem jsem se naučila dokonce i dojit, na poli se s nim pracuje super. Kdyžv jsem v Praze, mala breci, ale tady spi jak dudek je spinava a spokojena:) Tak me napadlo, jestli by se tu nasli nejake maminky, kterym by se chtelo tu se mnou obcas/idealne pres tyden, to jsem tu sama, pobyt, navzajem si pomoct, pokecat...kdybyste se chteli podivat na NEDODELANE stranky www.u3slepic.webnode.cz

Teru99 — 25. 6. 2010 21:46

Ahoj Lapko,

nejsem mamina a čas přes týden taky nemám, ale na stránky jsem koukla a jsem nadšená. Hrozně moc vám držím palce, něco podobného by se mi taky líbilo, ale obávám se, že na to "nemám koukle" ;o)
Každopádně parádní nápad a jen tak dál!
Tereza

eva4444 — 26. 6. 2010 8:03

Ahoj Lapko, nakoukla jsem na stránky a obdivuji, jak to zvládáte.
Něco podobného je můj sen, ale jaksi na realizaci není čas. Zatím rekonstruujeme domek, zvířata žádná nemáme, kupuji louku skoro hektar, chci mít koníka. No zatím jsem nevyřešila takové ty věci, jako kam dám seno a kde seženu kůly na ohradu. Napadlo mě ohradit jen část a vypěstovat si ohradu z rychleroustoucích japonských topolů.
Ubytovat pomocníky bych zatím ani neměla kde, snad jen bych mohla poskytnout tu louku u řeky pro hezké kempování :-) Jezdí nám pomáhat kamarádi z Prahy, pro ně je to u nás asi příjemná změna.
Se životem na vesnici u lesa jsem spokojená, bydlíme na chalupě u lesa a řeky celý rok.