|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Narodili se https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=181 » Rustynka už má u sebe Lukáška https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=43292 |
| Petruša — 22. 6. 2010 18:39 |
Ahoj všem, přišla mi krásná zprávička, tak se utíkám podělit :) |
| Verunka — 22. 6. 2010 18:46 |
RUSTYNKO.... ze :hjarta: moc gratuluju... |
| ADRIANA 1 — 22. 6. 2010 18:51 |
rusty, blahoželám!!!! :pussa: |
| akar — 22. 6. 2010 19:27 |
Rusty obrovska gratulace :hjarta: :pussa: |
| topazio — 22. 6. 2010 20:26 |
Rusty, gratuluji k Lukáškovi :). |
| Gabu — 22. 6. 2010 21:25 |
Rusty gratuluji k narození Lukáška :pussa: |
| misha88 — 22. 6. 2010 21:30 |
Rusty gratuluju! |
| Karal — 22. 6. 2010 21:50 |
Pani, Rusty gratulace obrovska!!! Krasna zprava na dobrou noc :-) |
| oskárka25 — 22. 6. 2010 21:52 |
Taky se přidávám ke gratulaci.... |
| DENNY9 — 22. 6. 2010 21:54 |
Rustynko moc moc gratuluju, ať vám dělá jen samou radost. :hjarta: :pussa: :hjarta: |
| Slniečko — 22. 6. 2010 22:05 |
Rusty, velikanska gratulace :hjarta: k Lukaskovi. |
| camelia — 22. 6. 2010 22:44 |
Rustynko, tak ještě jednou i tady, moc gratuluji k Lukáškovi, hodně štěstíčka a mlíčka!!! :hjarta::hjarta::hjarta: |
| Sakura — 23. 6. 2010 2:40 |
Krasna zprava po ranu, co me moc potesila! :hjarta: Gratuluju k Lukaskovi a jsem rada, ze to probehlo hladce a rychle. Doufam, ze se nam brzy chlapeckem pochlubis. :) Tesime se na fotecky. |
| oliii — 23. 6. 2010 7:36 |
Rusty obrovska gratulace a přeju hodně štěstíčka ať Lukášek dělá jen samou radost :) |
| mishasha — 23. 6. 2010 8:38 |
Rustynko, velké gratulace k Lukáškovi..přeju spokojenou rodinku :) |
| 77.Evca — 23. 6. 2010 18:04 |
Rustynko moc gratuluji k narození Lukáška :dudlik: |
| ada78 — 24. 6. 2010 14:02 |
Rusty, moc gratuluju k Lukáškovi /mmch krásné jméno ;)/, přeju hodně zdraví pro všechny :hjarta::hjarta: |
| Hofmanka — 24. 6. 2010 16:54 |
Rustynko také velká gratulace k Lukáškovi, ať hezky papá a nezlobí maminku! |
| Rustynka — 7. 7. 2010 21:52 |
Holky, děkuju vám moc za přáníčka. Jste zlatíčka :hjarta: |