Petruša — 22. 6. 2010 18:39

Ahoj všem, přišla mi krásná zprávička, tak se utíkám podělit :)

"Už je to tady!!!!! Aby braska nebyl na to zlobení mamky a taťky sám, tak jsem mu dnes v 17.30 hod. přispěchal na pomoc. Jmenuji se Lukášek, vážim 3150g a měřim 49cm. ZVLADLI JSME TO!!!!!"

strašně moc gratuluju a přeju hodně štěstíčka a zdravíčka mamince i Lukáškovi :hjarta::hjarta::hjarta:

Verunka — 22. 6. 2010 18:46

RUSTYNKO.... ze :hjarta:  moc gratuluju...
přeju Lukáškovi vše nej do života, hodně štěstíčka, zdravíčka, mlíčka...

:hjarta::hjarta::hjarta:

ADRIANA 1 — 22. 6. 2010 18:51

rusty, blahoželám!!!! :pussa:

akar — 22. 6. 2010 19:27

Rusty obrovska gratulace :hjarta: :pussa:

topazio — 22. 6. 2010 20:26

Rusty, gratuluji k Lukáškovi :).

Gabu — 22. 6. 2010 21:25

Rusty gratuluji k narození Lukáška :pussa:

misha88 — 22. 6. 2010 21:30

Rusty gratuluju!

Karal — 22. 6. 2010 21:50

Pani, Rusty gratulace obrovska!!! Krasna zprava na dobrou noc :-)

oskárka25 — 22. 6. 2010 21:52

Taky se přidávám ke gratulaci....

DENNY9 — 22. 6. 2010 21:54

Rustynko moc moc gratuluju, ať vám dělá jen samou radost. :hjarta: :pussa: :hjarta:

Slniečko — 22. 6. 2010 22:05

Rusty, velikanska gratulace :hjarta: k Lukaskovi.

camelia — 22. 6. 2010 22:44

Rustynko, tak ještě jednou i tady, moc gratuluji k Lukáškovi, hodně štěstíčka a mlíčka!!! :hjarta::hjarta::hjarta:

Sakura — 23. 6. 2010 2:40

Krasna zprava po ranu, co me moc potesila! :hjarta: Gratuluju k Lukaskovi a jsem rada, ze to probehlo hladce a rychle. Doufam, ze se nam brzy chlapeckem pochlubis. :) Tesime se na fotecky.

oliii — 23. 6. 2010 7:36

Rusty obrovska gratulace a přeju hodně štěstíčka ať Lukášek dělá jen samou radost :)

Těším se na fotečky

mishasha — 23. 6. 2010 8:38

Rustynko, velké gratulace k Lukáškovi..přeju spokojenou rodinku :)

77.Evca — 23. 6. 2010 18:04

Rustynko moc gratuluji k narození Lukáška :dudlik:

ada78 — 24. 6. 2010 14:02

Rusty, moc gratuluju k Lukáškovi /mmch krásné jméno ;)/, přeju hodně zdraví pro všechny :hjarta::hjarta:

Ať jste šťastná rodinka :hjarta::hjarta::hjarta:

Hofmanka — 24. 6. 2010 16:54

Rustynko také velká gratulace k Lukáškovi, ať hezky papá a nezlobí maminku!

Rustynka — 7. 7. 2010 21:52

Holky, děkuju vám moc za přáníčka. Jste zlatíčka :hjarta: