|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Narodili se https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=181 » Andulka má Kačenku https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=42886 |
| akar — 11. 5. 2010 22:14 |
Před chvilkou jsem obdržela krásnou zprávu: |
| misha88 — 11. 5. 2010 22:15 |
Gratuluju k holčičce... ..to byla nějaká předbíhačka ne :) ? |
| Verunka — 11. 5. 2010 22:22 |
ANDULKO....strašně moooocccc gratuluju k holčičce...... je to nááádhera... |
| dusička — 11. 5. 2010 22:24 |
Andulko - moc moc gratuluju :pussa::pussa::pussa::pussa: |
| Maharishi — 11. 5. 2010 22:25 |
Jééé Andulko, moc gratuluji k holčičce!!! Teda to byla rychlovka...a máte stejnou váhu jako my :) :hjarta: |
| stvorlistok — 11. 5. 2010 22:29 |
andulko moc gratulujeme k dievcatku a super ze ste to tak rychlo zvladli :supr: hlavne vela zdravicka obom :hjarta: |
| Sita — 11. 5. 2010 22:31 |
Andulko, velikánská gratulace ke Kačence :hjarta: :pussa: Přejeme hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky. Mamince hodně spánku a pro miminko hodně mlíčka :pussa: |
| mefinka — 11. 5. 2010 22:35 |
Andulko, obrovska gratulace ke Kacence :hjarta: :pussa:. |
| topazio — 11. 5. 2010 22:35 |
Andulko, moc ti gratuluji ke Kačence :D :dudlik: . |
| heri1 — 11. 5. 2010 22:46 |
Andulko moc a moc gratuluju a přeju Kačence spoustu štěstí a hromadu zdraví do života :hjarta::hjarta::hjarta: |
| Ronja — 11. 5. 2010 23:22 |
Andulko ze srdce ti gratuluju a přeju celé rodině spoustu radosti, ať malá krásně prospívá a nemáte moc starostí :hjarta: |
| Rustynka — 11. 5. 2010 23:37 |
Andulko, mooooc moc gratuluju ke Kačence, muselo to být překvápko, viď? Věřím tomu, že sis ji moc přála. Teď už jen popřát, ať je taková, jak si opravdu myslíš, že holčičky jsou. :hjarta: |
| A-N-Y 1 — 12. 5. 2010 7:13 |
Andulko,veliká gratulace ke Kačence,hodně zdravíčka a štěstíčka :hjarta: Taková rychlovka,paráda :supr: |
| Toša — 12. 5. 2010 7:24 |
Andulko to byl fofr :supr: a holcicka :supr: a jmenuje se Kacenka :supr: neni co dodat... moc moc moc gratuluju :hjarta: |
| Gabu — 12. 5. 2010 8:11 |
Andul gratuluji k narození Kateřinky :hjarta: :pussa: |
| Katka83 — 12. 5. 2010 8:31 |
Andulko, moc gratuluju a vám oběma hodně zdravíčka :hjarta: |
| meryblue — 12. 5. 2010 8:46 |
Andulko, moooooc gratulujemeeeee a přejeme hodně štěstíčka celé rodince, pusu k tomu-))) |
| camelia — 12. 5. 2010 9:00 |
Andulko, to je panečku překvapení, moc moc gratuluji k narození Kačenky, hlavně zdravíčko a hodně mlíčka, štěstíčko, lásku a hodného brášku Davídka. :hjarta::hjarta::hjarta: Těším se na slohovku :supr: . Ještě jednou moc a moc gratuluji. :supr: |
| penizek — 12. 5. 2010 12:46 |
Andulko,přidávám se s gratulací k narození Kačenky :pussa: .Ať ti holčička dělá jen samou radost :hjarta: . |
| nika9 — 12. 5. 2010 18:05 |
Andulko.. :D asi půjdu setřít prach.. protože jestli pak budu mít taky takovej porod.. :supr: |
| Petruša — 12. 5. 2010 22:08 |
ANDULKO i tady moc gratuluju, vše je jak sis přála, to je super ;) |
| vandacz — 13. 5. 2010 10:11 |
Moc gratulujeme ke slecince,at je sikovna jako Davidek :par:! |
| sudina — 13. 5. 2010 13:09 |
moc gratuluji :hjarta: |
| Sigi — 14. 5. 2010 14:20 |
Velikánská gratulace ke Kačence :hjarta: |
| ada78 — 16. 5. 2010 19:56 |
Andulko, gratuluju ke Kačence, přeju hodně zdraví, a ať jste šťastná rodina. :hjarta::hjarta::hjarta: |
| Leninka41 — 17. 5. 2010 8:51 |
Moc gratuluji :hjarta: |
| evajs — 17. 5. 2010 22:11 |
Andulko :hjarta: Moc moc gratuluju apřeju hodně zdraví celý rodině a ať si jen užíváte :par: Hodně štěstí :hjarta: |
| kitkat — 19. 5. 2010 13:02 |
Andulko moc blahopřeji! |