Sarmar — 30. 3. 2010 11:29

Ahoj,
Prosím o radu. Máme 11 měsíční koťátko, tedy už skoro dospělou kočičí perskou slečnu. Asi před měsícem začala mrouskat. No strašný, kdo to zažil, ví o čem mluvím. Bohužel nestačím ani objednat kastraci, protože přestane tak maximálně na den dva a mrouská znovu. Navíc začala být velmi nečistá. Stalo se mi už několikrát, že nám načůrala :grater: do postele, jak synovi, tak i nám v ložnici. Nejdříve jsem myslela,že to je jen asi náhoda, že to třeba nestihla, nebo byla v ložnici chviličku zavřená, ale když už to udělala poněkolikáté a navíc počůrala i sedačku, náhoda to rozhodně nebude. Chci se zeptat, jestli v tom má někdo zkušenosti. Zlepší se toto po kastraci? Bude to zpátky zase naše čistotná kočička? Čekáme miminko a tak bych se v budoucnosti nerada dožila toho, že bude načůráno i v dětské postýlce.

Largo — 30. 3. 2010 17:40

Ahoj :) ,
najdi si tady na str. 5 téma "Kocourek se mi vyčůral do postele. Co s tím?" od Leheny. Je tam 55 odpovědí, mohla bys tam najít odpověď, nebo spoň inspiraci.
:)