D. — 21. 1. 2010 15:52

Dobrý den,
nevíte někdo o dobrém veterináři(jde mi o pejsky), aby to nebylo na druhém konci Prahy, než je ul. Burdova(Pha 14)?
Díky za info, klidně do SZ :)