Emi01 — 1. 12. 2009 10:41

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, začínám dnes užívat tyto tabletky zvel.ruměl.pole, po 7let.braní HA se mi ztratila MS. Koupila jsem si dvě balení po 200ks, tam kde jsem si produkt objednavala (přes net) psali že se berou 4 kuličky 3xdenně tak sem si na měsíc objednala dvě balení, ale na balení které mi přišlo, píšou, že se má brát 8kuliček 3xdenně to mi ale bohužel nevystačí, chci prozatím užívat měsíc, pak bych si přiobjednala, chci se zeptat, zda nevadí ,že zatím budu užívat 4kuličky 3x denně? děkuji moc za odpověď:)

Michaela Bernardová — 1. 12. 2009 20:37

Zdravím vás.
produkt Zvelebení rumělkového pole můžete najít na internetu na různých místech a v různých formách. pokud jde o kuličky, bere se 3x8 kuliček, jako základní dávka, pokud nemáte nic v kombinaci. Pokud se jedná o koncentrované tablety, které jsou silnější a koncentrovanější, než kuličky, bere se 3x 4 tablety.
Pokud teď budete brát 3x 4 kuličky, nic se samozřejmě nestane, ale účinnost bude slabá.
Z mého pohledu- v další várce bych objednala koncentrované tablety www.patentnimedicina.cz/ a ještě přesně určila diagnosticky, zda je tato směs zvolena správně, případně v jaké kombinaci by se mohla brát. Kombinace směsí je vždy účinnější, než samotná 1 směs.
Vaše rozhodnutí si můžete ověřit testem Dobrý jazyk na výše zmíněných stránkách, nebo nás navštívit v ordinaci.
Mějte hezké dny. M.Bernardová