Zemanka — 21. 11. 2009 17:19

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jsou známy nějaké úspěchy v čínské medicíně před IVF (umělém oplodnění). Popřípadě co je doporučováno, aby IVF bylo úspěšnější ve spojení s čínskou medicínou.
Předem děkuji za odpověď.

Michaela Bernardová — 21. 11. 2009 20:34

Zdravím Vás,
z čínského i západního pohledu-pokud chceme , aby IVF bylo úspěšné, je potřeba, aby jste vy byla přpravena a měla dost síly na průběh celého těhotenství a aby byl zároveň připraven "dostatečně útulný, výživný a teplý pokojík"/vaše děloha/ pro uhnízdění vajíčka a úspěšný vývin plodu.
Obojí toto dovede čínská medicína  podpořit velmi dobře, úspěchy znám z vlastní praxe i z praxí kolegů.
Zde je hlavní léčebnou metodou fytoterapie- užívání bylinných směsí, sestavených na míru vaší konstituci a vašim potřebám.Ve vašem případě ych volila formu bylinných tablet. Podpořit vše můžete ještě akupunkturou.
Záleží i na tom, jaký je důvod, že vaše snaha počít potomka přirozenou cestou nevychází.
Pokud zde není mechanická a zásadní překážka, o které by jste věděli, nabízí se otázka, zda by nebyla ještě možnost s pomocí čínské medicíny počít přirozenou cestou.
To samozřejmě nemohu posoudit a třeba má poznámka není vůbec na místě, neb o vás nic nevím.
Vím však, že již existuje mnoho párů, kterým se s podporou čínských bylinek věc zdařila.
Nicméně vám držím palce. M.Bernardová

Zemanka — 22. 11. 2009 8:12

Moc vám děkuji za odpověď.. Bohužel u nás je problém v neprůchodnosti vejcovdů, takže nám může pomoci jen IVF. Jeden pokus mám již za sebou a na ten druhý bych chtěla být nějak připravená, jak fyzicky tak psychicky. Mohla byste mi prosím doporučit nějaké bylinné tabletky, atd.? Vůbec s tímto nemám zkušenost a nevím kam se obrátit.

Michaela Bernardová — 23. 11. 2009 21:18

Zdravím Vás,
co se týče vašeho dotazu- bylinné tablety by měly být doporučeny na základě vaší diagnostiky z jazyka a pulsu, konstitučního typu , aby léčba byla co nejpřesnější.
Proto, pokud vám to nedělá problém by bylo nejvýhodnější se objednat ke mě, nebo k někomu z kolegů.
Kontakt na mou ordinaci i povídání o  různých zdrav. problémech včetně toho vašeho, bylinách atp. najdete na www.patentnimedicina.cz.
S pozdravem M.Bernardová