Verunka a Vanesska — 20. 10. 2009 10:07

Ahojky maminky a tatínkové,

blíží se Vánoce a narozeniny naší dcerky a tak bychom chtěli vyrobit dětský domeček, protože ty plastové se nám nelíbí. A protože jsme teprve u nápadu něco vyrobit, tak sbírám inspiraci. Už jste doma něco takového vyráběli a jak to dopadlo???

Díky

Blossom — 20. 10. 2009 11:04

Ahoj, já kdysi něco podobného sama vyráběla.Bylo to asi před 18ti lety, to se tehdy žádné domečky pro děti ani  nedaly koupit.
Kostru jsem stloukla z dřevěných latí a na potah jsem použila takový jako malý stan, bylo to od švagra z práce obal na nějaké velké motory, či co.

Výsledek sice nevypadal ukázkově, ale dětem se strašně líbil a moc si v něm na naší zahradě pohrály, oni i všechny děti z ulice. Ráda na to vzpomínám. :) Domeček je pro děti super.

Verunka a Vanesska — 20. 10. 2009 11:53

Blossom děkuji za tip

Heluška — 23. 10. 2009 23:41

Vzpomínám si, že jsem viděla i z kartonu a pak si ho děti pomalovaly, ale asi moc velkou zátěž nevydrží.
Minulý týden jsem v nabídce Sconto nábytku viděla stan asi za dvě stovky. Měla jsem ho pro děti ve družince a moc rády si v něm hrály. Vydržel docela dlouho, když vezmu v úvahu, kolika dětem posloužil . Navíc je  snadno sbalitelný, takže se dá převážet k babičce i na dovolenou, v létě se dá postavit na hraní na zahradu a stejně pěkně si v něm děti pohrají v pokojíčku.
No ale holčičí domeček to teda není. takže jsem nepomohla.  :jojo: