Danuskaxy — 25. 7. 2009 8:21

http://i77.photobucket.com/albums/j41/pandorav/lto.gif http://img33.glitterfy.com/208/glitterfy061026T164D38.gif
http://www.modrykonik.cz/_gallery/94181/94181_2927769.jpg?1245688277 http://www.modrykonik.cz/_gallery/54146/54146_3008875.jpg?1247257694
Šťastný není ten, kdo se druhým zdá, šťastný je ten, kdo se sám pokládá za šťastného.
No a co že nám to nejde, nám to zase klape v sexu
:P


http://img33.glitterfy.com/124/glitterfy155821T562D31.gif
petulacka - 25.7. // :supr:
nickaveru - prvni konzultace v CAR za sebou, srpen prvni IVF
sima 75 - 27.6. //, má :hjarta:
Markeeet - 13.6. //, 27.6. :hjarta:
Sissi - 20.6. //, 10.7. :hjarta:, těhu krásně prospívá
Silvi.100 - 2.IVF: 8 oocytů, ale zjištěno že endometrioza v aktivním stadiu, IVF stopnuto, opět suprese minimálně na 3 měsíce, pak bude příprava sliznice a KET
rose lavender - 31.5. //


Na nástěnce najdete seznam všech snažilek s krátkou informací o každé z nás. Budete-li se chtít přidat, stačí když napíšete soukromou zprávu Danušcexy s vaším věkem, údajem jak dlouho se snažíte, jestli už máte nějaké děti, případně co už máte ve snažení za sebou. Kdykoli nás můžete požádat abychom něco opravily, změnily nebo přidaly. Pokud se na fóru delší dobu neukážete, napište nám aspoň SZ, že se ještě snažíte, jinak se může stát, že vás z nástěnky vymažeme.

http://www.beruska8.cz/brouci/vcelky1/72.gif - včelička se objeví u snažilek, o kterých jsme dlouho neslyšely - pokud ji chtějí smáznout, tak ať se určitě ozvou a nahlásí aktuální stav. Může se klidně stát že se ozvaly a já to přehlédla, takže se prosím nezlobte ;)

http://www.gify.nou.cz/smajlici_soubory/zz6%20(24).gif - toto sluníčko svítí u našich snažilek, které se o těhu snažily dlouho a konečně se na ně usmálo štěstí. Máme radost z každé snažilky, které se zadaří, ale zvláštní dvojnásobnou radost máme z těch, které cestu k vytouženým // měly obzvlášť dlouho a klikatou

http://i77.photobucket.com/albums/j41/pandorav/ctyrlistek.gif - o čtyřlístek se můžou hlásit všechny snažilky, které mají pocit, že by jim mohl pomoct a že potřebují držet pěstičky (mají zpoždění, čeká je někaký zákrok nebo operace, jsou po IUI, IVF, ISCI apod. ...)

A to jsme my SNAŽILKY: http://grafika.profitux.cz/images/smiles/099.gif

Berberka - věk 29 let, HA vysazena po 4 letech v dubnu 2007, opravdové snažení o první děťátko od srpna 2008

Bětka - věk 34 let, snaženíčko o první dítko od června 2005, v roce 2006 laparoskopie - zjistili malou endometriózu, vejcovody zprůchodněné. Potíže se zvýšenám prolaktinem, léčba Dostinexem. Za sebou 2 IUI, bohužel neúspěšné. V prosinci 07 po stimulaci Menopurem odběr vajíček na IVF, bohužel se ale žádné neoplodnilo, 2.IVF v březnu nevyšlo a 3.IVF se zatím odkládá, kvůli vysokému prolaktinu a FSH. Momentálně bylinky a Dostinex.

Blava - věk 29 let , snaženíčko o první dítko od srpna 2007, dříve 7 let užívala HA, dle utz ovulace probíhá

Bublina - věk 32 let , snaženíčko o první dítko od konce února 2007, cyklus již pravidelný, 14.11 laparoskopie, odstraněna edoška,cysty.vejcovody průchodné.Smeriogram v poho.Ted zkoumání folikul. Na podzim bud uměle vyvolaný přechod nebo inceminace. nakukuje

http://i77.photobucket.com/albums/j41/pandorav/ctyrlistek.gifDanano - věk 44 let, snaženíčko o 4.dítko od ledna 2006, v péči CAR od ledna 2007, 6x neúspěšné IUI

Danuskaxy - věk 25 let , snaženíčko o první dítko od března 2008, HA vysazena po 2 letech, poté problémy s nechodící ms, ta se opravdová dostavila až v prosinci 2008 a defakto až od té doby regulérní snažení, na začátku června 09 první návštěva gyndra kvůli snažení, u přítele zjištěna astenosperime, nasazeny vitamíny, mají přijít po prázdninách

holy - věk 23 let, HA vysazena v březnu 09 po 4 letech ze zdravotních důvodů, miminko už by moc chtěli, ale kvůli přítelovo státnicím se "na ostro" začnou snažit od září 09

Jitulinka - věk 19 let, snaženíčko o první dítko od února 2008

johanka12 - věk 32 let, první prcík po třech letech snáža, 2004 laparoskopie ukončená laparotomií pro poranění střeva a žíly, dál lázně, Mojžíšová, 2005 laparoskopie,l ázně, clostil 1-0-0 a po první cyklu // z čehoš vzešla v roce 2006 Lea. 03/08 revize v 10tt, dlouhé cykly,nepravidelná ms, agolutin-clostil 1-1-0 -pregnyl, clostil nefunguje, zkusí se něco nového

Kamčatka - věk 34 let, snaženíčko o první dítko od května 2007, cykly pravidelné, ovulace probíhá

Lenas - věk 25 let, snaženíčko o první dítko od května 2006, problémy s nepravidelnými cykly, 27. 8. a 29. 8. byla provedena biopsie endometria aby se zjistilo jestli dochází k ovulaci, bohužel výsledky nejasné, má se rozmyslet jestli chce toto vyšetření podstoupit znovu

Lenka77 - věk 31let, v květnu 2007 vysazena HA,snažení od března 08, nyní ob dva měsíce, přítel do července 09 pracovně v zahraničí. Cykly pravidelné, ovulace probíhá, UTZ vaječníků a dělohy v pořádku (říjen 08), spermio - OK

leontyna - věk 34 let, vysazena HA, snaženíčko o první mimi od prosince 2007, od září 2007 užívá antidepresiva. Listopad 08 první utz, v prosinci krev

Liciáš - věk 26 let, HA vysazena v 7/08, bohužel v 2/09 revize po zamlklém těhu v 6tt

http://www.gify.nou.cz/smajlici_soubory/zz6%20(24).gifmarkeeet - věk 30 let, otěhu po 3 měsících bez HA v červnu 08, bohužel v říjnu o miminko přišla ve 23tt, další snážo od února

Marti84 - věk 24 let, HA brala pouze měsíc, snažení o první dítko od července 08

MiriDc - věk 29 let , snaženíčko o první dítko od srpna 2008, HA vysazena po 18 měsících

nickaveru - věk 29 let. snažení od června 07, v říjnu 07 se povedlo ale v 12tt bohužel revize, další snažení od února 08

Nikiska - věk 28 let, 1 dítě, snaženíčko od ledna 2006, při SPG nedopadli moc dobře, čeká ji LPSK, ale teď si dala trochu pohov, aby se na ten kolotoč pěkně připravila a pauza opravdu pomohla protože nám 6. 11. hlásí trochu nečekané a tolik vytoužené //. Nikiska bohužel o svoje miminko přišla.....moc držíme palce do dalšího snažení a co nejdříve přejem //
   
http://www.gify.nou.cz/smajlici_soubory/zz6%20(24).gifpetulacka - věk 35 let, snaženíčko o druhé dítko od zimy 206, doma slečnu 14 let, druhé otěhu srpen 07, bohužel skončilo revizí v 10TT, třetí těhu v lednu 08, skončilo revizí 25.2.08 v 6 TT. Odebrána krev na rozbor, odeslána na genetiku, v obou případech brala Duphaston na udržení těhu.

piskutek - věk 28 let, doma princezna narozená 2005, podzim 08 - odstranění myomu, únor 09 - zamlklé těhu aniž by o tom věděla

Renča75 - věk 34 let, doma jeden syn (13 let), je po ZT (11tt), bere atb, snažení bude od srpna 2008 (tj 2 měsíce po revizi)

http://i77.photobucket.com/albums/j41/pandorav/ctyrlistek.gifRonja - věk 26 let, snaženíčko o první dítko od února 2007, má Crohnovu nemoc - imunitní onemocnění které se projevuje zánětem trávicí soustavy, nejčastěji střev. 14. 11. první konzultace v CAR, UTZ v pořádku, zvýšený prolaktin, na SPG zjištěna horší pohyblivost a velmi špatná morfologie. Doporučeno IVF, zatím proběhly dvě IUI, neúspěšně.

rose lavender - věk 27 let, snaženíčko od října 2008, HA vysazena po 7 letech, problémy s anovulací, nechodila MS, Orgamentril v druhé půlce cyklu, nyní již druhý měsíc HA chodí bez hormonální pomoci. Zatím vyšetření: Hormonální profil v pořádku, kultivace také, manža nižší morfošku - další v pořadí: vyšetření průchodnosti vejcovodů, genetika i s manžou

http://i77.photobucket.com/albums/j41/pandorav/ctyrlistek.gifSářice - věk 38 let, snaženíčko o první dítko od února 2007, 5/07 stínky na tt, ale nakonec přišla MS. V říjnu 07 konečně zažehnány potíže s kvasinkami, stimulace Clostíkem, září 08 - laparka, odstraněno endometrium, v plánu IVF v lednu, 8 jajuch, zavedeni dva bobísci, testy i krev pozitivní, bobískovi nenaskočilo srdíčko

http://i77.photobucket.com/albums/j41/pandorav/ctyrlistek.gifSilvi.100 - věk 27 let , snaženíčko o první dítko od ledna 2007, v minulosti prodělaná operace cysty, při které odstraněn pravý vejcovod a vaječník, říjen 08 zahájena hormonální léčba po operaci endometriozy na levém vaječníku, při které odstraněny srůsty i druhý vejcovod, ponechán zbytek vaječníku (3/4), 1.měsíc sprej SYNAREL a další 3 měsíce injekce DIPHERELINE, konec léčby injekcemi DIPHERELINE, březen  2009 IVF+ICSI - 30. 3.  ET - zavedeny dvě osmibuněčná embryjka, mrazáčci nejsou, bohužel ji dohonila mrška, 16. 4. 09 TT negativní :-(.

http://www.gify.nou.cz/smajlici_soubory/zz6%20(24).gifsima 75 - věk 33, snazeni o prvni mimco od 10/08, 08/08 laparoskopie cysty na vaječníkách a endometrióza, nyní endometriozní cysta levý vaječník 2,5 cm momentálně se s ní nebude nic dělat, byl nasazen clostilbegyt a pregnyl a příští měsíc návštěva CAR 

http://www.gify.nou.cz/smajlici_soubory/zz6%20(24).gifSissi - věk 29 let, snaženíčko o první dítko od března 2005, zjištěna endometrióza, jinak vše v pořádku. Partner SPG nadprůměrný. 9/2007 první IUI, bohužel nevyšlo. Doporučeno co nejdříve otěhotnět aby endometrióza nezničila vaječníky. Po kratší pauze kvůli problémům s cystou se v říjnu 07 rozjíždí stimulace na IVF. 25. 10. ET 2 embryjka, bohužel asi týden poté přišla MS, po neúspěšném IVF odesláni na genetiku a potom další IVF. Genetika dopadla na výbornou, v únoru naplánováno IUI nebo IFI. Sissinka stimuluje na DIPI-IFI, predpokladana IUI 3.3.,bohužel po týdnu dorazila MS, v červenci 2008 2.IVF, bohužel dorazila MS

Stokky - věk 26, snažení v podstatě od 4/09.... po vysazení HA v červnu 08 se od sprna nedostavuje MS bez agolutinu a také očkována proti rak. děl. čípku a  při očkování gyndr. otěhotnění nedoporučoval.

sunshine - věk 28, HA vysadili v listopadu 2008 a od té doby se snaží, koncem února 2009 byla na injekci Varilrix kvůli planným neštovicím, které v dětství neprodělala. Takže teď od května mohou zase naplno začít se snažením

verynka - věk 25 let, doma 4letá cácorka, snažení o další dítko od jara 2007, 02/09 poprvé ve Fertimedu, manžel horší SPG, zatím dvě IUI v jednom cyklu, další IUI 03/09

Zemanka - věk 21 let, snaženíčko o první dítko od června 2007, po vysazení HA


http://grafika.profitux.cz/images/smiles/037.gifNaše V.I.P.
snažilky, které byly nucené svůj boj ukončit, ale i tak na ně moc myslíme a přejeme dál jen to nejlepší

Gabu - věk 37 let, doma dva kluci 11 a 18 let, snaženíčko o sestřičku od ledna 2007, po 11 letech vysazena HA. Spermiogram 5.9. hodnoty průměrné, od října Clomhexal na tři cykly. Na únor/březen se chystá IVF. 1. IVF zrušeno -špatná reakce vaječníků. Další pokus plánován na červen, kdy ET 2 embryjek, bohužel to nevyšlo, říjen 08 - IVF - nezdařilo se, v dubnu 2009 snažení z důvody nereagování vaječníků ukončeno 

IvaM - věk 39 let, 2 děti, snaženíčko o sourozence od června 2004 , v péči CAR od 12/05, 2x biochemické těhu (1x přirozen, 1x po IUI), 6x neúspěšné IUI, 1x neúspěšné IVF. Po 7. IUI zamlklé těhu, v dalším cyklu přirozené otěhu bohužel opět zamlklé těhu v 10tt. U obou zjištěny problémy v imunologii. 8.10. oba vyšetřeni na imunologii v Praze, nyní čekají na výsledky. Špatná cytologie děložního čípku, na 5.11. naplánovaná konizace. Vlistopadu 2007 snažení ukončeno kvůli nálezu na čípku - rakovina... Ivuška dál zůstává jednou z nás a my jí mooooc držíme pěsti. Po odstranění dělohy je opět zdravá, není potřeba žádná chemoterapie


http://img6.pimp-my-profile.com/i81/2/4/21/st_2c684f8bd3.png
http://www.ticker.7910.org/ruler/0019061b.png

AndreaBA - věk 30 let, snažení od července 2008, HA vysazena v září 07, v 17-ti srůsty, TP: 18.7.09

Tinka - věk 29 let, snaženíčko o první mimi od prosince 2007, zadařilo se hned v dubnu, ale v 15 tt revize. Další snaženíčko od prosince 2008 T.P: 11.8.2009

bubuku - věk 32 let , snaženíčko o první dítko od listopadu 2007, HA nikdy nebrala. T.P: 15.8.2009

Veruska72 - věk 36let, dvě děti z prvního manželství (15 a 12 let), snaha o mimi od května 2008, vyšlo na první pokus, na UTZ potvrzeno srdíčko 7tt+1, bohužel v červenci v 10tt+0 revize (missed abort),pauza dva cykly, nové snažení od 9/08, zobe listovku a Sarapis. Objeveny ježiškovské //. T.P: 28.8.2009

Veranna - věk 29 let, snažení od března 08, v září objeveny //, bohužel ve 13tt zjištěno zamlklé těhu (asi Turnerův syndrom), zjištěna krevní sraženina v děloze, čeká se na kompletní genetiku, 3 měsíce pauza, na Silvestra 08 objeveny //, TP: 08.09.09

Zuzanka007 - věk 27 let, snaženíčko o první dítko od srpna 2006, celou dobu bere duphaston, ale cykly pořád nepravidelné. 26/9 laparoskopie-jedna strana vejcovodů ucpaná,ovulace se nedostavuje,první návštěva CAR, nasazen clostylbelgyt, duphaston a pregnyl. Po Novém roce IVF. 28.2. odběr na IVF, moc držíme palečky, ať se podaří. Zuzanka skromě hlásí 12.3.2008 //, bohužel Zuzance prvni IVF nedopadlo dobře, zamlklé těhotenstvi, KET - 17.září 08 se nevyvedl, KET 13.11 bohužel nevyšel, zadařilo se přirozene, T.P: 28.9.2009

imomb - věk 29, v péči CAR - Dr. Sochůrek MB / Pronatal - od října 2007, snažení od července 2007 - lps - odstranění cysty + chromopertubace, zjistěna neprůchodnost obou vejcovodů, HP: cca 5x vyšší Prolaktin (způsobil anovulaci) a snížená fce štítné žlázy - hypofunkce štítné žlázy a hyperandrogenní syndrom, zakloněná děloha (RVF), SPG s výborným výsledkem (205 mil.), karyotypy obou O.K., ona mutace MTHFR genu v homozygotní formě, zvýšený homocystein. 25.06. ET, bohužel spontální potrat na konci 4 tt, 19.10.08 plánovaný první KET - pokud mrazáčci přežijí ,,oteplení". Potkala zázrak  a T.P: 7. 10. 2009

Ivuše - věk 28 let, snaženíčko o první mimi od roku 2006, v říjnu 2007 provedena myomektomie, pauza do dubna 2008, snaženíčko obnoveno od května T.P: 02. 11. 2009 (pravděpodobně císařským řezem)

Lenule12 - věk 28 let, snaženíčko o první dítko od května 2006, v červenci a srpnu 07 návštěva CAR: spermiogram i HP v pořádku, 5/9/07 laparoskopie, zjištěna malá endometrióza. Po 1. ET, o víkendu 5.7. nahlásila //, bohužel se nezadařilo - zamlklé těhu, další snažení od listopadu 08
Po prvním KETu a rovnou dvojčátka. T.P: 24.10.2009

Definitiv - věk 25 let, HA vysazena 03/08, zadařilo se po šesti měsících regulérního snáža v 02/09.
TP: 2.11.2009

Zdenca - věk 35 let, doma desetiletý klučina,první těhotenství po clostiku,snaženíčko o sourozence od února 2008, po 10 letech odstraněno nitroděložní tělísko. 12.9.08 - průchodnost, okolo 20.10 začíná stimulace na IUI - nevyvedlo se, nakonec přirozene . T.P: 16.11.2009

Dajaja - věk 28 let, snaženíčko o 1.dítko od července 2008, HA vysazena po 10 letech, 20.1.08 // které bohužel nedopadly, 3 měsíce pauza, 1.4. //, TP: 6.12.2009

Pajtašek - věk 32 let, snaženíčko o první dítko od února 2007, 2 roky depo-provera,od 1/06 se dává do kupy hormonálně, chybí sliznice. Na HP vše v pořádku, spermiogram lepší než loni, chlamydie přeléčeny ATB, v plánu 3x IUI, 15.4. //, TP: 24.12. 2009

ferdaferda - věk 28 let, snaženíčko o první dítko od května 2007, v minulosti problémy se záněty a condilomaty, 6.5. //, 2.6. :hjarta:, TP: 13.1.2010

Saďourek -věk 29 let, snaženíčko o první dítko od října 2006, doma 11-ti letá cácorka (ne vlastní vinou). Dva potraty(20tt,19tt) snaženíčko povoleno od dubna,29.9.08 - Fertimed - manža horší spermio, půjde na LPS; 6.10 - ko - možná 1.IUI, následuje HSK a HLSK - objevena malá děloha. Provozují gumsex do prázdnin 09, 15.5. //, 3.6. :hjarta:, TP: 22.1.2010

Annie - věk 28 let, snaženíčko o první dítko od září 2005, do června 2007 Clostil, za sebou 2 nevydařené IUI, bohužel v srpnu 08 revize v 8tt, 2.6.//, 8.6. :hjarta:, TP:


http://img6.pimp-my-profile.com/i81/2/4/21/st_f9efd83019.png
http://www.annegeddesbabypictures.com/header.jpg

http://img6.pimp-my-profile.com/i81/2/4/21/st_b8071b11d3.png
rhea12 (věk 34 let, Adámek se narodil 12.2.2009), berka (29 let, Tomášek se narodil 3.3.2009), Kotrmelína (věk 31 let, Erik se narodil 5.3.2009), Fidorka (věk 30 let, Samuel se narodil 29.3.2009), Pavka (věk 30 let, Štěpán se narodil 9.4.2009), Ivka75  (věk 33 let, Jonášek se narodil 4.6.2009), Paulina  (věk 26 let, Filípek se narodil 8.6. 2009), Pavlík2697 (Jůlinka se narodila 25.6. 2009), Zzann (věk 24 let, Tadeášek se narodil 14.6. 2009),  KatjaCat (věk 31 let, Anička se narodila 17.7. 2009), Janabas (věk 28 let, Tobiášek se narodil 21.7.2009), keks (věk 30 let, Jonášek se narodil 6.7.2009), Enn (věk 26 let, Eliška se narodila 25.6. 2009), Azalka (věk 28 let, Mikoláš se narodil 28.7.2009)

http://img6.pimp-my-profile.com/i81/2/4/21/st_9d41e21c42.png
Pavča (27 let, Eliška se narodila 22.1.), Medulka (27 let, Kryštůfek se narodil 24.1.), xsonah (29 let, Lucinka se narodila 8.2.), Pinky (29 let, Adélka se narodila 2.3.), Meggan (28 let, Terezka se narodila 15.3.), Luciasek12 (27 let, Nikolka se narodila 23.3.), Jannis (věk 28 let, Adélka se narodila 25.3.), Dusička (35 let, Markétka se narodila 27.3.), Texlin (27 let, Danielka se narodila 30.3.), Klea (26 let, Terezka se narodila 2.4.), tina (26 let, Matyášek se narodil 29.4.), Sillwan (30 let, Tomášek se narodil 18.5.), Mončičák (29 let, Natálka se narodila 23.5.), Serena (25let, Marcelka se narodila 23.5.), BLUE (26 let - Karolínka se narodila 10.6.), Andrejka (21 let, Nikolka se narodila v červnu), Hofmanka (25 let, Ondrášek se narodil 10.6.), Márci (28 let, Vojtíšek se narodil 23.6.), Stranpa (30 let, Štěpánek se narodil 8.7.), Manasek (29 let, Kája se narodil 13.7.), Clare (30 let, Vojta a Jindra se narodili 22.7.), Kačíkgirl (25 let, Baruš se narodila 23.7.), Gabrielle (28 let, Berenika se narodila 18.9.), Slniečko (30 let, Matyásek se narodil 2. 10.), Famozka (33 let, Kačenka se narodila 23.10.), Snažilenka (31 let, narodil se Daneček), Čekanka (31 let, Adámek se narodil 31.10.), Sarana (33 let, Danielka se narodila 31.10.), Tes1 (29 let, Matěj se narodil 1.11.), Smíšek (31 let, Martinka se narodila 10.11.), Eligar (28 let, Adélka se narodila 22.11.), Masule (32 let, Adélka se narodila 23.11.), Nataly (27 let, Nikolka se narodila 19.12.)

http://img6.pimp-my-profile.com/i81/2/4/21/st_43b0d0ee6d.png
Tigger (31 let, Šimon se narodil 4.1.), Jennifer (32 let, Jiřík se narodil 14.1.), Fool-pick (23 let, Ellinka se narodila 24.1.), Tulipánka (25 let, Davídek se narodil 6.2.), Sharon (31 let, Daneček se narodil 19.2.), Račice (31 let, Anička se narodila 24.2.), Kamchinka (23 let, Verunka se narodila 29.2.), Andulka (27 let, Davídek se narodil 28.1.), Dzahila (26 let, Matoušek se narodil 3.3.), Heri1 (33 let, Filípek se narodil 15.3.), Pipikoko - věk 30 let,Davídek se narodil 23.3.), Akar (30 let, Amálka se narodila 8.4.), ada78 (30 let, Adélka se narodila 21.4.), Petruša (26 let, Kubíček se narodil 27.4.), Meryblue (28 let, Štěpánek se narodil 3.5.), Verunka (25 let, Adámek se narodil 27.4.), Kacabka (29 let, Amálka se narodila 23.5.), Večerka (34 let, Martínek se narodil 26.5.), Tutule (25 let, Kristýnka se narodila 27.5.), Limetka (26 let, Jitunka se narodila 3.6.), EveL/Honney (23 let, Viktorie se narodila 9.6.), cherryl (30 let, Matýsek se narodil 16.6.), Majky (21 let, Lucinka se narodila 17.6.), Romisek (33let, Kateřina Ester se narodila 19.6.), MiKarka (25 let, Davídek se narodil 20.6.), Evajs (29 let, Kačenka se narodila 28.6.), Jilinda (30 let, Verunka se narodila 29.6.), Losec (30 let, Adélka se narodila 6.7.), PeťuleBambule (25 let, Davídek se narodil 6.7.), Munala (33 let, Jáchym se narodil 7.7.), Izi(26 let, Jenda se narodil 12.7.), lvice (36 let, Ondrášek se narodil 13.7.), Verčulka (26 let, Jiřík se narodil 25.7.), Luckka (33 let, Lukášek se narodil 8.8.), Nika9 (25 let, Dominiček se narodil 16.8.), Malinkej (29 let, Ellinka se narodila 26.8.), Martina77 (30 let, Vojtíšek se narodil 16.9.), Zuzii (28 let, Filípek se narodil 23.9.), Markéta (24 let, Matthiasek se narodil 27.9), LenkaB (25 let, Dorinka se narodila 16.10.), Blondy (24 let, Jiříček se narodil 18.10.), Vikinka23 (23 let, Kubíček a Matýsek se narodili 26.10.), Speedy81 (26 let, Simonka se narodila 3.11.), Lendak (30 let, Laurinka se narodila 7.11.), Iveta V(33 let, Anička se narodila 8.11.), Mufina (30 let, Berenika a Rozárka se narodily 18.11.), Šišulajda (25 let, Nikolka se narodila 26.11)

Danuskaxy — 25. 7. 2009 8:24

Ahojte holky, přišla jsem jen na chvililinku nakouknout :rodna:, a viděla sem, že máte skoro dokecáno, tak sem založila nový chlívek, akorát nástěnku mám v trochu starší verzi, takže se za neaktuálnost moc omlouvám a hned až bude trochu času tak slibuju že zaktualizuju ;).

Markeeet — 25. 7. 2009 8:27

druhá :storstark: druhá!!!! :styrka:

Ahoj Danuško - DĚKUJEME.

Pošlu ti do SZ nějaké aktuality, ale až po pondělku... :rodna:

sima 75 — 25. 7. 2009 8:31

Jéééééééééé Třetí :supr:

Danuš hojky :)

Markeeet — 25. 7. 2009 9:17

Teda Def :lol: ty nejsi Colombo :vissla: ty seš babinetí vyšetřovací služba :lol: :lol: :lol:

Veranna — 25. 7. 2009 9:38

Ahoj holky,
jdu vám sem popřát hodně štěstí a úspěchů :hjarta: Jenžto ještě stále (a ještě nějaký čas) budem 2v1, tak jsem furt pověrčivá, tak vám tu bacily plivat nebudu, dokud na vlastní oči neuvidím prcka živého a zdravého. Ale tak alespoň vězte, že na vás vzpomínám a držím palce! :hjarta:

Marti84 — 25. 7. 2009 10:14

Ahoj holky, kouknete co mi udelala teplota :-O, rano jsem s eskoro poblindila, tak jsem si zmerila teplotu a ona je takhle vysoko :-O, mozna ale mam nejakou strevni chripku :lol: to me vlastne napadlo az ted :lol:

Berberka — 25. 7. 2009 10:19

Zdravíčko. Hmm...že bych se přidala? Třeba to po roce pravidelného snažení konečně přinese štěstí :P

oliii — 25. 7. 2009 11:16

achojky holky tak dneska naposled a pak mě tu týden neuvidíte jsem nachystaná už jen vyměnit penízky koupit poslední drobnosti a večer hurá na cesty břicho se sklidnilo a žaludek taky jen mám strach aby prsa nezačaki dělat paseku už od čtvrtka neberu prášky na tu laktaci bo mi dělali uplně zle tak doufám že to bude v klidu koupila jsem homeopatika a budu dopufat že zaberou :-)
zdravím berberku taky nová že :D tady se rozrůstame tak holky směle do toho at mámebrzo  jarnátka a letnátka čekají na nás potratové :D

sissi — 25. 7. 2009 11:25

Danuskaxy napsal(a):

Ahojte holky, přišla jsem jen na chvililinku nakouknout :rodna:, a viděla sem, že máte skoro dokecáno, tak sem založila nový chlívek, akorát nástěnku mám v trochu starší verzi, takže se za neaktuálnost moc omlouvám a hned až bude trochu času tak slibuju že zaktualizuju ;).

Choj bobiny :reta::reta::reta:
Dani teda ta nástěnka...kdes ji vyštourala???? :lol::lol::lol:

sissi — 25. 7. 2009 11:25

Oliii, taky bych jela na dovču :P

sima 75 — 25. 7. 2009 11:43

Olii pokud mozno zkus si to uzit :pussa:

Silvi.100 — 25. 7. 2009 12:40

Jo Olii užij si to se vší parádou! :pussa:

oliii — 25. 7. 2009 13:22

díky bohu

Danuskaxy — 25. 7. 2009 17:28

Ahojte holky, tak sem sice myslela že k té nástěnce se dostanu až v úterý, ale nakonec venku je hnusně a F. si šel tedy brousit a vrtat dýnka na pedig tak sem si k ní sedla teď. Přidala sem k nám nové lidičky i lidičky co na nástěnce už byli, ale na téhle ještě ne a přidala všechny aktualitky co sem tak kde posbírala, takže kdyby jste ještě někdo něco chtěl, nebo o něčem dalšíkm věděl, dejte mi prosím vědět a já to přidám ;).
Jinak sem koukala že rose levandr měla // už docela dávno, a nic nového nevíme? :co:
Taky sem koukala oliii, že ty u nás na nástěnce vůbec nejsi :co:, tak sem číhla k dlouhodobkám a ani tam sem tě neviděla? :co: Jak je toto možné? No prostě jestli chceš tak mi napiš SZ a já tě ofitko přidám ;) :pussa:.

Definitiv — 25. 7. 2009 17:37

Danuš - jen k tý nástěnce ;) řekla bych že se ti popletly roku maminek - tj 2008 a 2007, Malinkej, Mufina, LeniB, Markétka a všechny ostatní mají prcky z roku 2008 ;)

Definitiv — 25. 7. 2009 19:07

Tak holky - mám tu čest vám oznámit, že dnešním dnem dochází k přesunu jedné staré známé dlouhodobky ;)
http://img9.imageshack.us/img9/6335/dsc00057zzr.jpg
A naprosto nevychovaně jí neprozradím :reta: na její přání ovšem :supr:
Gratuluju moc moc moc :pussa:

verynka — 25. 7. 2009 19:20

Def, ale to jako fér není, já teď přemýšlím, která to je, napadly mě dvě, ale jedna z nich vede.....

Zuzanka007 — 25. 7. 2009 19:22

Tohle tyrani proste neni fer :reta: :reta: :dumbom:

Definitiv — 25. 7. 2009 19:23

very - já vím že není :lol: ale já vás nenechám trápit dlouho ;) hoď mi klidně typ do sz a já ti ho potvrdím ;)

Definitiv — 25. 7. 2009 19:25

Já jsem tak strašná a zkažená, co? :lol: ale rozuzlení už se blíží ;)

petulacka — 25. 7. 2009 19:26

Ahoj prdíci :reta:

Zuzanka007 — 25. 7. 2009 19:27

Petuli ahoj ,nechces nam neco povedet :vissla: :co:

petulacka — 25. 7. 2009 19:28

Zuzi no tak jooo jsou moje :reta:

verynka — 25. 7. 2009 19:28

Však ona nám to možná poví sama.....

Definitiv — 25. 7. 2009 19:28

A je to venku :lol: :lol: :lol:

petulacka — 25. 7. 2009 19:30

Defi tobě moc děkuji z  gratulaci i když znáte mě a revize :rolleyes: :dumbom: a hlavně že jsi pomohla tech. analfabetovi to sem hodit :pussa:

Definitiv — 25. 7. 2009 19:31

Peti - nemáš zač ;) kde můžeme pomůžeme ;) a revize se neboj, tentokrát to bude naprosto ukázkový a bezproblémový těhu :pussa:

Zuzanka007 — 25. 7. 2009 19:32

Petulko :pussa: :pussa: :pussa: tak to jsem strasne moooooc rada :hjarta: Zlaticko ja uz koukala na metrik pred par dny :D to je parada :supr: :pussa: hele ,tak ted uz to bude dobre ,MUSI :pussa: No a stacilo si domluvit termin v Car ;) Jak ti je?

No ale Def skoro jsem te na chvili prestala mit rada :P :lol: Uplne mi z toho premysleni vyhladlo :lol:

verynka — 25. 7. 2009 19:33

Peťul, zatím jen tichounká gratulace a palouchová državka..........  No jo metřík tě prozradil. :lol:

Definitiv — 25. 7. 2009 19:34

Zuzi - to provádím jen proto abys mě předehnala v počtu nabraných kil :lol: Jinak bych tě samo tak netýrala :pussa:

verynka — 25. 7. 2009 19:35

Def, já kvůli tobě taky pěkně blbla, Kice jsem místo kofoly nalila víno.. :dumbom:

Definitiv — 25. 7. 2009 19:36

Holk a já mám dneska 100 dní do dne D :co. no to byl od eti alekrásnej dárek :lol:

Definitiv — 25. 7. 2009 19:37

Very - tak to už můj úmyl teda nebyl :lol: :lol: děat z ní malýho alkoholika jsem vážně nechtěla :lol: tak si dej vínečko sama, já si asi taky něčeho líznu ;)

petulacka — 25. 7. 2009 19:40

Holky díky moc, ale jen potichu, já budu mít teď jen nervy.. je dobže že jdu na UTZ až 10.8. Dr. má te´d dovolenou a Definka mě zachránila a veze mi zítra Utroš :reta:

verynka — 25. 7. 2009 19:41

Def, no to jo, tak to musíš pořádně zapít.... nealkem...
Holky, já jsem včera viděla 14 denní nádhernou holčičku od známých..... tak mě to tak nějak rozněžnělo.

Zuzanka007 — 25. 7. 2009 19:41

Def s tema kilama to nebude problem ,ty ses ted zasekla a ja se teprve rozjizdim :reta: :lol: A diky za sms :pussa:

Petulko taky samozrejme hlavne moc drzim pesticky ,proste musis verit ,ze to uz bude dobre :hjarta: My na to budeme vsechny  myslet a doufat i verit s tebou :par:

Ja musim od pc ,tak zatim a krasny vecer :D

petulacka — 25. 7. 2009 19:42

Já si líznu s vámi, olíznu víčko od cinzána :dumbom: :D

verynka — 25. 7. 2009 19:42

Zuzi, tak ahojj.

petulacka — 25. 7. 2009 19:43

Zuzi pa a díky :reta:
Very teď jsi na řadě ty :pussa:

Definitiv — 25. 7. 2009 19:43

Což m holky napadá, já toho Utrouše zas nemám železný zásoby...Zuzi - neměla bys doma? že bys o petě poslala, já jí předám ten svůj jako KPZtku co nejrychlejc, ale jestli je tam dvacet kulí...tak to je moc

verynka — 25. 7. 2009 19:45

Peťul, já jsem si po zjištění // (na začátku září to bude 5 let) nalila 2dcl červeného a jak jsem si cucla, tak mi to došlo....  :dumbom::lol:

petulacka — 25. 7. 2009 19:45

Defi v pondělí mi Utroš napíše obvoďačka a s tím tvým vydržím do té doby:pussa:

Definitiv — 25. 7. 2009 19:46

Zuzi - pá
Very - jedno chlazený nealko mám v ledničce - už si na něj brousím zuby :D já sjem dneska tak strašně kantáre, zas mě zlobí tlak, tak už jsem vyzkoušela snad všechny babský rady - vypila asi deet litrů vody, jednla hodně osolenou zeleninu aby se ot těla dostl sodín a vitamin C, polkla jsem navíc jednu listovku abych to céčko podpořila.... a pořád se mi zavíají oči a jako by mi docházela v těle krev :lol:

Blava — 25. 7. 2009 19:49

Čus kočky :reta::reta::reta:

Definitiv — 25. 7. 2009 19:50

pETI - TAK V POHODĚ :supr: já myslela že bys ez něj musela vydržet nějak dlouho, tak to je v klídku ;)

Very - já jem si teda pár pivečk dala :lol: dokonce i vínečko, takovej stříček, no skoro jako voda s kapkou vína :lol:

verynka — 25. 7. 2009 19:50

No já mám asi poslední 4 kuličky.....
Peťul, jestli jsem na řadě, to nevím.... kéž by....už v to pomalu ani nedoufám.....
Takže ty zakládáš jarňátka?
Holky, manžel se se mnou včera zhádal, když jsem mu navrhla, že prodám náš golfáč.... a včem prý budu vozit to druhé.... :dumbom::lol:

Definitiv — 25. 7. 2009 19:51

čau Blavi ;)

verynka — 25. 7. 2009 19:52

Def, tak to jde... jen se to nesmí přehánět, aby ta naše robátka (teda moje už né) netrpěla

Blava — 25. 7. 2009 19:53

Holky já byla včera zapíjet dítě (dělala jsem zástup za manžela) byla  jsem jediná ženská a vzala jsem to zodpovědně a vypila vše co mě bylo podáno :) zato k ránu, když jsem se dostala do postele točilo se se mnou všechno :lol::lol::lol: A taky mě to vehnalo slzy do očí :grater::grater::grater: Doufám, že i já budu moct manželovi dopřát tu účast a všechny ty pocity při narození dítěte....chjoooo... dneska mě to pořád "straší" :grater:

Definitiv — 25. 7. 2009 19:54

Very - ty už to do toho svýho robátka leješ rovnou z láhve, co? :lol: :lol: a k těm golfáčům - jako že je užijete - o tom žádná, ale prč si nekoupit novější model, ne? :vissla: :supr:

petulacka — 25. 7. 2009 19:54

Very no vidíš to bych po UTZ mohla ty Jarňátka :dumbom:

petulacka — 25. 7. 2009 19:55

Blani :pussa:

verynka — 25. 7. 2009 19:55

Ahoj Blaní....
Holky, my včera byli na pivko, a manžel se tak zrychtoval, že mi ve 4 ráno blil.... vzbudil tím Kiku a ona chuděrka nechápala, proč to dělá....

petulacka — 25. 7. 2009 19:56

verynka napsal(a):

Ahoj Blaní....
Holky, my včera byli na pivko, a manžel se tak zrychtoval, že mi ve 4 ráno blil.... vzbudil tím Kiku a ona chuděrka nechápala, proč to dělá....

:D :lol: :D

Definitiv — 25. 7. 2009 19:57

Blavi - to víš že se jednou zadaří, vždyť vy ani nemáte nic velkýho na překážku, ne? Vezmi si Imomb a její vaječníky, vezmi si tu šílenou kolonu holek která tu byla před tebou a že některý z nich tu ještě jsu? No ano, jsou, ale věřím že stejně jako zbytek se časem odsunou a s nima půjdeš i ty :pussa: Chápu že čekání je na prd, a chápu že člověk prdí když mu nejde něco co by tak moc chtěl...ale o tom ten život a ta příroda je... :hjarta:

MiriDc — 25. 7. 2009 19:57

Ahoj Peťul, velikánská gratulace k //, je to opravdu slvělá zpráva :hjarta:

Blava — 25. 7. 2009 19:57

petulacka napsal(a):

Blani :pussa:

No bylo to fakt náročný, když se novopečený tatínek cinknul (seděla jsem vedle něj) a on měl slzy v očích, obdivoval statečnost své přítelkyně i pomoc lékařského personálu, byl total na měkko, měl slzy v očích a neustále popisoval že nic krásnějšího nikdy nezažil měla jsem hooooodně co dělat. A od rána neskutečně přemýšlím, co my, jestli vyjde druhé IUI, nebo vyjde IVF a to hned první a nebo kdoví....
Jsem z toho dneska pekelně nešťastná tak honem povídejte povídejte ať na to zapomenu!!!
Díky Petul!

Definitiv — 25. 7. 2009 19:58

Very - manža se předvedl :lol: šikula :lol.

Blava — 25. 7. 2009 19:59

Definitiv napsal(a):

Very - manža se předvedl :lol: šikula :lol.

Jeee, Petul sorry!!! Já si vůbec nevšimla :dumbom: No báááááječný!!! SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEER :supr: Gratuluji moc :pussa:

verynka — 25. 7. 2009 19:59

Definitiv napsal(a):

Very - ty už to do toho svýho robátka leješ rovnou z láhve, co? :lol: :lol: a k těm golfáčům - jako že je užijete - o tom žádná, ale prč si nekoupit novější model, ne? :vissla: :supr:

Def, no do té doby možná nevydrží, zatím je ještě IN, ale co já vím, kdy bude :dudlik: v té době už budou samojezdící a na dálkové ovládání :lol:

Blava — 25. 7. 2009 20:00

verynka napsal(a):

Definitiv napsal(a):

Very - ty už to do toho svýho robátka leješ rovnou z láhve, co? :lol: :lol: a k těm golfáčům - jako že je užijete - o tom žádná, ale prč si nekoupit novější model, ne? :vissla: :supr:

Def, no do té doby možná nevydrží, zatím je ještě IN, ale co já vím, kdy bude :dudlik: v té době už budou samojezdící a na dálkové ovládání :lol:

Holka jen aby ses nedivila :supr:

petulacka — 25. 7. 2009 20:00

MiriDc napsal(a):

Ahoj Peťul, velikánská gratulace k //, je to opravdu slvělá zpráva :hjarta:

Miru díky, ale znáš to :rolleyes:
Blani díky :pussa: holky gratulujte mi až ve čtvrtém měsíci ju?

Definitiv — 25. 7. 2009 20:01

Very - jen se manžovi postav, kočík prodej a do měsíce js v tom :lol: :lol: a manžel ti otluče o hlavu že měl zase pravdu :lol:

Blava — 25. 7. 2009 20:01

petulacka napsal(a):

MiriDc napsal(a):

Ahoj Peťul, velikánská gratulace k //, je to opravdu slvělá zpráva :hjarta:

Miru díky, ale znáš to :rolleyes:
Blani díky :pussa: holky gratulujte mi až ve čtvrtém měsíci ju?

Nebuuuuj, bude to ok! :supr:

MiriDc — 25. 7. 2009 20:02

Peťul, můžu se zeptat, po jaké době se vám zadařilo? ;)

petulacka — 25. 7. 2009 20:05

Miri po roce a půl, naposledy jsem byla těhotná v lednu 2008, předtím v srpnu 2007.

sima 75 — 25. 7. 2009 20:05

Petuli parada gratuluji :supr:  :supr:   :supr:   
Def je fakticky policajt :lol: :lol:  :lol:

verynka — 25. 7. 2009 20:06

Já myslím, že nejlepší gratulace jsou až po porodu, však víte....
Blaní, já se divím furt a všemu................no včera jsem byla v šoku z jedné sebestředné čerstvě dostudované učitelky MŠ ( no jo má BC.), tolik superlativů na vlastní účet jsem ještě neslyšela....

sima 75 — 25. 7. 2009 20:06

jinak caute :reta: jsem zapomela  :D

verynka — 25. 7. 2009 20:08

Definitiv napsal(a):

Very - jen se manžovi postav, kočík prodej a do měsíce js v tom :lol: :lol: a manžel ti otluče o hlavu že měl zase pravdu :lol:

Def, tak to nevím, pač pravdu mám vždycky já. :lol::lol:

petulacka — 25. 7. 2009 20:09

Very přihlaš se do Caru a zaručeně otěhotníš :D

Definitiv — 25. 7. 2009 20:10

Very - všechno je jednou poprvé :pussa: :lol:

Simi - jsem strašná, co? :lol: ale přísahám, že včera jsem to nevěděla :lol:

Blava — 25. 7. 2009 20:11

Very a to těhle "titulovaných superžen" rapidně přibývá a bohužel ne všechny jsou přirozeně inteligentí...Jednu takovou superženu s iq tykve mám za vedoucí :dumbom:
Čau Simi!

sima 75 — 25. 7. 2009 20:12

petulacka napsal(a):

Very přihlaš se do Caru a zaručeně otěhotníš :D

U nas to taky zabralo :jojo:  :D

verynka — 25. 7. 2009 20:12

Peťul já už tam byla a po 4 IUI, mi nabídli jen IVF  (kvůli tomu vysokému FSH), tak na ně kakám, plodní jsme, tak co........

petulacka — 25. 7. 2009 20:12

Holky objasnění, já jsem s Defi ráno mluvila, řešila nějaké domácí problémy a to jsem to ještě nevěděla. No a večer se vyloupne toto, tak jsem jí zase zavolala a zítra přijede na návštěvu :reta:

sima 75 — 25. 7. 2009 20:13

Jinak petul do tretice to vyjde :)

petulacka — 25. 7. 2009 20:14

Holky jdu si umýt prdku zatím pa :reta:

verynka — 25. 7. 2009 20:16

Def, jako nic proti, ale ty nevíš, že maminky a paní učitelky mají vždycky, ale oppravdu VŽDYCKY pravdu? :lol::lol::lol:

Blava — 25. 7. 2009 20:17

petulacka napsal(a):

Holky jdu si umýt prdku zatím pa :reta:

:co::co::co::co:

verynka — 25. 7. 2009 20:17

Tak prdka jí je přednější, jak my?

Definitiv — 25. 7. 2009 20:19

Very - zvlᚡkdyž jsou takhle v jedný osobě, co? :lol: :lol:
holky, já si jdu udělat něco k večeři ;)
tak zatial ;)

sima 75 — 25. 7. 2009 20:19

Blava napsal(a):

petulacka napsal(a):

Holky jdu si umýt prdku zatím pa :reta:

:co::co::co::co:

:lol: :lol:  :lol:

verynka — 25. 7. 2009 20:20

Def, přesně.........úplně jsi to vystihla, já věděla, že ty jsi 100% inteligentní žena.. :lol::lol::lol:

Blava — 25. 7. 2009 20:20

holky máte nějaký recept na zastavení bolesti zubů???
Začal se mě hýbat moudrák a už se hýbe 3 dny a ne a ne přestat tak asi budu muset na trhání, ale chci vydržet do pondělí :) a ne se hnát na pohotovost

verynka — 25. 7. 2009 20:21

Teda, abych tě neurazila, tak 200%..

verynka — 25. 7. 2009 20:22

Tak Blaní, mě se hajzlík prořezává asi dva roky, už mi tam jednou cpali i dren, takže s tímhle zkušennost nemám...

sima 75 — 25. 7. 2009 20:22

Blani me zabiraji pouze tabletky a to si je dam na snidani na obed a na veceri .

Blava — 25. 7. 2009 20:24

Aha, no on taky pár měsíců nic nedělal ale od čtvrtka se hýbe a hýbe :dumbom: a prášky nechci, navíc to není nesnesitelný, ale dooost nepříjemný! Takže se budu těšit na tel se zubařkou a jen doufám, že nemá dovču

sima 75 — 25. 7. 2009 20:26

Holky ja mizim jdu do postele rano stavam do prace :(

verynka — 25. 7. 2009 20:28

Blaní, třeba vypadne sám....

Blava — 25. 7. 2009 20:28

Jeee, všici zas mizí :( to je hrůza :( jsem sama doma, náladu mám na nic, v tv je prd a ještě mizíte :(

verynka — 25. 7. 2009 20:28

Blaní, já nee, jen jsem zapínala pračku....

MiriDc — 25. 7. 2009 20:29

Blava napsal(a):

Jeee, všici zas mizí :( to je hrůza :( jsem sama doma, náladu mám na nic, v tv je prd a ještě mizíte :(

Ahoj Blani na Barrandově dávají Piti Piti pa, bude to sranda ;) :supr: (teda nikomu to nenutím, ale mně se to líbí) :vissla: :)

verynka — 25. 7. 2009 20:30

Blaní, mám manžu v garáži, chlemtám tu zase vínko (sklípkové) a mám suprovou náladu, třeba tě  trochu nakazím.... teda jestli se mi nepopletou písmenka...

Blava — 25. 7. 2009 20:31

verynka napsal(a):

Blaní, třeba vypadne sám....

Mám v živé paměti velikost toho z druhé strany a myslím, že jen tak nevypadne :( a to jsem ho tam taky neměla nijak dlouho :)

Blava — 25. 7. 2009 20:33

verynka napsal(a):

Blaní, mám manžu v garáži, chlemtám tu zase vínko (sklípkové) a mám suprovou náladu, třeba tě  trochu nakazím.... teda jestli se mi nepopletou písmenka...

Klíďo ať se ti pletou :D a je fajn že máš parádní náááladu :) já si uvařila čajíček :)

verynka — 25. 7. 2009 20:33

tak ať se ti brzo uleví, já jsem v poslední době trpěla trnutím zubů, jenže mi to způsobuje ten skoro prořezaný terorista....

verynka — 25. 7. 2009 20:33

A máš v něm rum?

Blava — 25. 7. 2009 20:34

MiriDc napsal(a):

Blava napsal(a):

Jeee, všici zas mizí :( to je hrůza :( jsem sama doma, náladu mám na nic, v tv je prd a ještě mizíte :(

Ahoj Blani na Barrandově dávají Piti Piti pa, bude to sranda ;) :supr: (teda nikomu to nenutím, ale mně se to líbí) :vissla: :)

díky za tip Miri, ale nemáme barrandov :(

petra29 — 25. 7. 2009 20:35

ahoj holky, může mezi vás ještě jedna snažilka? ;)

Blava — 25. 7. 2009 20:35

verynka napsal(a):

A máš v něm rum?

Kdepak měla jsem chuť na ovocný a musím hooodně pít, zlobí mě ledviny :( a zkusím si vypláchnout ten zoubek :)

Blava — 25. 7. 2009 20:35

petra29 napsal(a):

ahoj holky, může mezi vás ještě jedna snažilka? ;)

Jasný!!! Vítej Petruš (jestli jsi Petra) :)

verynka — 25. 7. 2009 20:36

Já taky né, ale Kika mi tu hypnotizuje Novu, je tam cosi o mluvících zvířatech... občas mají slušný heft....

petra29 — 25. 7. 2009 20:36

Tak díky, jo jsem Petra.

Zrovna jsem přišla od švagrové, má krásného syna 1 rok a přepadla mě depka, že my pořád nic :( :dudlik:

verynka — 25. 7. 2009 20:37

Ahoj Petruš, to víš, že můžeš mezi nás....

verynka — 25. 7. 2009 20:39

Blaní, to neva, jestli je ovocný, nebo jiný, Rum se hodí vždycky... :lol::lol:
Petruš, a jak dlouho se snažíte?

petra29 — 25. 7. 2009 20:39

Holky, jestli se smím zeptat, jak dlouho se snažíte? ;)

My teď 5 měsíců a pořád nic. Dle dr. jsme oba zdraví, ale zatím nic .. já to strašně prožívám, každý měsíc mám tak 10 příznaků :D a pak zklamání :(

verynka — 25. 7. 2009 20:39

Blaní, ale na ledviny je nejlepší urologický....mám zkušennost a velmi trpkou....

Blava — 25. 7. 2009 20:40

petra29 napsal(a):

Tak díky, jo jsem Petra.

Zrovna jsem přišla od švagrové, má krásného syna 1 rok a přepadla mě depka, že my pořád nic :( :dudlik:

Jo tak to jsem sparing partner pro tebe... mám ty samé pocity, kamarádce se narodil syn včera

petra29 — 25. 7. 2009 20:42

Blavo, a je to šílené, že .. všem to přeju, žádné problémy neměli, dá se říct, že to vyšlo na první šup, ale kurnik, trošku závidím :dumbom:

Blava — 25. 7. 2009 20:43

verynka napsal(a):

Blaní, ale na ledviny je nejlepší urologický....mám zkušennost a velmi trpkou....

JOJO, taky jsem pila a teď už je tok, ale prostě musím do sebe pořád něco lít aby pracovaly :) navíc už teď tam mám kamínky :(

Petruš 5 měsíců??? :) to je chvilinka :) dej tomu čááásek :) My se snažíme 1,5 :( a taky pořád nic a to už jsem absolvovala vyšetření (moje i manžela) a jedno IUI a zase nic :( je to stres a psycho, ale nějak se s tím člověk prostě snaží srovnat. Někdy je líp, někdy je hůř :(

Very mluvící zvířata :co::co::co:

verynka — 25. 7. 2009 20:44

Peti, my 2,5 roku, ale 4 roky už se nechráníme, max. přerušovaně.... 5 měsíců je ještě v pohodě, já začala stesovat až po roce "snažení", no pak mě to přešlo.....

Blava — 25. 7. 2009 20:44

petra29 napsal(a):

Blavo, a je to šílené, že .. všem to přeju, žádné problémy neměli, dá se říct, že to vyšlo na první šup, ale kurnik, trošku závidím :dumbom:

JOJO, u nich si zas přítel odskočil z dovolené za přítelkyní a bum prásk... Já asi už ani nezávidím, mě je to spíš pekelně lííííto :grater:

Blava — 25. 7. 2009 20:46

verynka napsal(a):

Peti, my 2,5 roku, ale 4 roky už se nechráníme, max. přerušovaně.... 5 měsíců je ještě v pohodě, já začala stesovat až po roce "snažení", no pak mě to přešlo.....

Very hlavně je hooodně vidět, že vám se sakra umí zadařit, Kika je důůůkaz č. 1 :) asi jen blbá konstelace hvězd viď :pussa:

verynka — 25. 7. 2009 20:48

No jo holky, je to těžké, občas to člověka dostane a zazávidí, pobrečí si, ale nedá se nic dělat, holt přijde to, až to bude mít přijít a my to svým stresováním neovlivníme.....

petra29 — 25. 7. 2009 20:49

Týýýý jo .. 1,5 a 2,5 roku, holky to smekám, jak to zvládáte :hjarta::fuck:

Já jsem si myslela,že to bude na první šup, ale tak pořád doufám, i se snažíme ve správné dny (aspoň teda doufám), ale pořád nic :(

A jste všechny zdravé, jo? Já mám malý myom, prý, že už jsem postarší čekatelka, tak se mi tam udělal :D

verynka — 25. 7. 2009 20:51

Blaní, Kika se totiž povedla v tom největším srabu, co jsme kdy byli.... snažili jsme se asi 7 měsíců..... no jo, ale od 1 otěhu je to už pět let....

Blava — 25. 7. 2009 20:52

Petruš to nic není, jsou tu holčiny které třeba nečekají nějak dlouho ale zase mají spoustu zdravotních komplikací a problémků takže "jen" ty roky jsou brnkačka...
Ale jak říká Very, prostě věříme a čekáme a čekáme a doufáááááme!

My jsme ok a nic... Já si říkám, že je to asi hodně v té psychice a v té naší hlavě... Ten kdo se vesměs nesnaží tak je těhu hned a my co zkoumáme teploty, ovulace a vím já co ještě tak asi máme hlavu plnou všech těhle informací :)

petra29 — 25. 7. 2009 20:52

Kámoška se dlouho snažila, umřel ji taťka a bum ho .. tak prcka pojmenovali po dědovi :dudlik:

verynka — 25. 7. 2009 20:53

Tak já mám vysoké FSH (16) docela průser........ manžel je OK, ale v podstatě plodní jsme, holt né pořád....

Blava — 25. 7. 2009 20:54

verynka napsal(a):

Blaní, Kika se totiž povedla v tom největším srabu, co jsme kdy byli.... snažili jsme se asi 7 měsíců..... no jo, ale od 1 otěhu je to už pět let....

fakt? no tak to budete muset dát Kiku k babičkám, zapálit barák, peníze spláchnout do záchodu a spát jen tak pod širákem ne :lol::lol::lol:

petra29 — 25. 7. 2009 20:54

To je fakt tak nespravedlivé, kde jaká cigoška tlačí kočár, za ruku malé a břich až pod nosem .. :dumbom:

Blava — 25. 7. 2009 20:55

verynka napsal(a):

Tak já mám vysoké FSH (16) docela průser........ manžel je OK, ale v podstatě plodní jsme, holt né pořád....

Very a co je FSH?

petra29 — 25. 7. 2009 20:55

Very a co to je FSH?? :rolleyes: To slyším poprvé ...

Blava — 25. 7. 2009 20:56

petra29 napsal(a):

To je fakt tak nespravedlivé, kde jaká cigoška tlačí kočár, za ruku malé a břich až pod nosem .. :dumbom:

jo tak to jo holka, máš svatou pravdu...neznám takovou, která by řešila neplodnost ať už v jakémkoliv stádiu

Blava — 25. 7. 2009 20:57

Holky mě snad poslední dva dny neustále pálí žáha... to jsou teda děsný stavy :(

petra29 — 25. 7. 2009 20:59

Tak se napij actimelu nebo něčeho jiného mléčného ... doporučuje se i prášek do pečiva rozmíchat ve vodě a vypít, prý to pomáhá :)

verynka — 25. 7. 2009 21:00

Vysoký folikulostimulační hormon, v mém věku by měl být max. 10,.... 20 se bere jako přechod.... Znamená to, že můj podvěsek mozkový vysílá víc tohoto hormonu vaječníkům, prý se to stává, když už dochází vája..... je otázka, jak dlouho budu takle fungovat...........

petra29 — 25. 7. 2009 21:01

Já jsem teď dva dny špinila .. jsem už byla na infarkt, ale ustalo to .. stalo se mi to poprvé v životě, nemáte s tím zkušenost .. mrchu mám na hodinu a den, takže mám do čtvrtku čas .. už jsem málem brečela, že mimuško zase nebude :mad:

verynka — 25. 7. 2009 21:01

Blava napsal(a):

verynka napsal(a):

Blaní, Kika se totiž povedla v tom největším srabu, co jsme kdy byli.... snažili jsme se asi 7 měsíců..... no jo, ale od 1 otěhu je to už pět let....

fakt? no tak to budete muset dát Kiku k babičkám, zapálit barák, peníze spláchnout do záchodu a spát jen tak pod širákem ne :lol::lol::lol:

Ta navádět mě bude.......:lol::lol:

petra29 — 25. 7. 2009 21:02

Jejda, to mě mrzí .. :( .. a je nějaká naděje, že se to FSH sníží?

heliorik — 25. 7. 2009 21:02

Ahoj holky,


můžu za Váma?

Blani, jak jsi přežila oslavu? Lítost?:grater::/

Blava — 25. 7. 2009 21:03

aha... ale na přechod jsi ještě mladá ne :) :) :) takže vajca tam jsou a určo budou do té doby než se zadaří :)

verynka — 25. 7. 2009 21:03

Peťo, nechci ti dávat naděje, ale špinění okolo 21DC může znamenat zahnízďování.....

petra29 — 25. 7. 2009 21:04

Nepřipadá vám, že jsme fakt jen kuřičky co snášíme vajíčka :reta:

ahoj heli, jasně, vítej :hjarta:

Blava — 25. 7. 2009 21:05

heliorik napsal(a):

Ahoj holky,


můžu za Váma?

Blani, jak jsi přežila oslavu? Lítost?:grater::/

Čau Heli, jasně pojď k nám :) No bylo to ze začátku ok, ale jak se každý přiopil (mě nevyjímaje) tak jsem se několikrát skoro rozbrečela... a jednou jsem dokonce odběhla na záchod abych to rozdýchala... Bylo to náročné... ale já chtěla slyšet jaké pocity z toho všeho měl chlap takže jsem se možná trýznila i trochu sama ... ale jo, už je to trochu lepší, taky díky kecání tady :)

Blava — 25. 7. 2009 21:06

petra29 napsal(a):

Já jsem teď dva dny špinila .. jsem už byla na infarkt, ale ustalo to .. stalo se mi to poprvé v životě, nemáte s tím zkušenost .. mrchu mám na hodinu a den, takže mám do čtvrtku čas .. už jsem málem brečela, že mimuško zase nebude :mad:

Peti nevím, já když špinila tak přišla ms a když jsem přestala brát ha tak mě ms chodila jak se jí chtělo :) ale vesměs plus mínus 2-3 dny

petra29 — 25. 7. 2009 21:07

Já spíš špinila tak 18-19DC .. no nevím .. asi mi tělo už blázní z toho snažení :D :reta:

Blava — 25. 7. 2009 21:08

petra29 napsal(a):

Já spíš špinila tak 18-19DC .. no nevím .. asi mi tělo už blázní z toho snažení :D :reta:

A nebo jak říkala Very, možná se hnízdí :vissla:

verynka — 25. 7. 2009 21:09

Blaní, mladá nemladá, o tom to asi nebude..... ale sama jim moc nevěřím, proto na ně kakám a myslím, že moje tělo prostě momentálně blbne,....mimi se nám ještě povede,

petra29 — 25. 7. 2009 21:11

Holky myslíte, že kdyby nám bylo tak 20-22, že by jsme tohle řešily?

Já mám ten věk jako strašný strašák, 29 let je myslím na první až až .. a proto na to možná furt tak myslím

a do toho příťa, ten se tak těší, že doufám, že si ho neudělá někde jindě dřív :D :reta:

Blava — 25. 7. 2009 21:12

moc jim nevěříš... ok, člověk to asi cítí a svoje tělo zná nejlépe
Já dr teda docela věřím, že ví co dělá a že tomu rozumí :) navíc je to sympaťák ;) tak snad bude mít u druhého IUI šťastnější ruku :)

Blava — 25. 7. 2009 21:13

petra29 napsal(a):

Holky myslíte, že kdyby nám bylo tak 20-22, že by jsme tohle řešily?

Já mám ten věk jako strašný strašák, 29 let je myslím na první až až .. a proto na to možná furt tak myslím

a do toho příťa, ten se tak těší, že doufám, že si ho neudělá někde jindě dřív :D :reta:

Ve 20 jsem na děti ani nepomyslela, ale když má člověk "toho pravého" tak k tomu dospěje asi velice rychle a snadno :) Mě bylo teď 31 takže ještě na tom nejsme tak špatně ;)

petra29 — 25. 7. 2009 21:16

Mi dr. říkal, bože co stresujete .. dyť jste mladá, mi tu chodí matky čekatelky a je jim 35-38 a to je teprve boj

já jsem chtěla mimčo už ve 20, ale můj nechtěl ani vidět, že je čas no a jak mi bylo 28 tak mě vyměnil za tu 20 :dumbom: .. takže smůla :usch:

verynka — 25. 7. 2009 21:17

No jo, asi mám šťígro, že jsem v těch 20 už o miminku přemýšlela....

verynka — 25. 7. 2009 21:19

Petí, no to je teda sičák, ale určitě máš někoho lepšího, než byl ten předešlý....

petra29 — 25. 7. 2009 21:20

Joo, to fakt mám .. jen si tak potichu nadávám, jaká jsem byla kráva, že jsem s ním byla :rodna:

Blava — 25. 7. 2009 21:22

to víš Peto, halt prostě občas člověk "sáhne vedle" já si taky občas říkám, že jsem zbytečně ztratila 5let života s člověk který se ve skutečnosti nikdy nechtěl postavit na vlastní nohy a pořídit si rodinu

verynka — 25. 7. 2009 21:22

No a teď si představ, že bys s ním to dítě měla a jak bys to řešila?

petra29 — 25. 7. 2009 21:25

Byla jsem s ním 11 let .. a všechno v háji :/

díky bohu, že nejsem povaha, která by si udělala mimčo potají, prostě bez jeho souhlasu, protože teď by jsme se lopotili světem dva a bylo by to moooc horší .. teď jsem fakt šťastná a chci přivést toho prcka do milujícího svazku .. i když na to nemáme papír :)

verynka — 25. 7. 2009 21:25

Tak já v tomhle měla štěstí s manželam jsme 5 let svoji a 7,5 roku spolu....

petra29 — 25. 7. 2009 21:26

Tak to Veru gratuluju, je to krásné :hjarta:

Blava — 25. 7. 2009 21:27

11let je sakra dlouhá doba... to teda jo
ono je vždycky lepší když mají miminko dva co se milují a taky bezmezně milují toho prcka malého :)

já jsem taky max spokojená, s příťou jsem 3 roky a od 26.6. jsme manželé :rodna:

verynka — 25. 7. 2009 21:28

Petí, o tom papíru to není, záleží na tom, jak se s přítelem cítíš a jestli máš pocit, že tenhle je ten pravý a bude dobrým tátou.....

petra29 — 25. 7. 2009 21:28

Paráda, to budete slavit v pondělí měsíc :storstark:

Blava — 25. 7. 2009 21:28

verynka napsal(a):

Petí, o tom papíru to není, záleží na tom, jak se s přítelem cítíš a jestli máš pocit, že tenhle je ten pravý a bude dobrým tátou.....

:jojo::jojo::jojo:

petra29 — 25. 7. 2009 21:29

Já vím, že to o tom není .. spíš jsem to psala z toho důvodu, že ten jeden papír jsem měla a nic to pro toho druhého neznamenalo :usch:

Blava — 25. 7. 2009 21:30

petra29 napsal(a):

Paráda, to budete slavit v pondělí měsíc :storstark:

ajo, ale 26 je zítra :)

Blava — 25. 7. 2009 21:31

petra29 napsal(a):

Já vím, že to o tom není .. spíš jsem to psala z toho důvodu, že ten jeden papír jsem měla a nic to pro toho druhého neznamenalo :usch:

bohužel ani s tím papírem si člověk nemůže být ničím jistý.... takže papír nepapír, je to fuk :D

petra29 — 25. 7. 2009 21:31

Fákt? Aha jo, já mám dneska 24. ani nevím proč .. :D

petra29 — 25. 7. 2009 21:31

Blava napsal(a):

petra29 napsal(a):

Já vím, že to o tom není .. spíš jsem to psala z toho důvodu, že ten jeden papír jsem měla a nic to pro toho druhého neznamenalo :usch:

bohužel ani s tím papírem si člověk nemůže být ničím jistý.... takže papír nepapír, je to fuk :D

:fuck::godlike:

verynka — 25. 7. 2009 21:33

petra29 napsal(a):

Já vím, že to o tom není .. spíš jsem to psala z toho důvodu, že ten jeden papír jsem měla a nic to pro toho druhého neznamenalo :usch:

Je fajn, že teď máš někoho, kdo to cítí podobně jako ty... holt, chybama se člověk učí...

petra29 — 25. 7. 2009 21:33

Naštěstí je to pryč a náhradá je skvělá :par:

a taťka to bude výborný :gloria:

verynka — 25. 7. 2009 21:34

Holky, navíc, když to neklape, tak ten papír není dobrý ani na utření pr.de.le

Blava — 25. 7. 2009 21:34

petra29 napsal(a):

Naštěstí je to pryč a náhradá je skvělá :par:

a taťka to bude výborný :gloria:

tak to je  :supr::supr::supr:

Blava — 25. 7. 2009 21:35

verynka napsal(a):

Holky, navíc, když to neklape, tak ten papír není dobrý ani na utření pr.de.le

máš rech Very :)

verynka — 25. 7. 2009 21:36

Petí, tak to je super, budu se loučit, manžel se mi chce věnovat... :vissla:

Blava — 25. 7. 2009 21:37

verynka napsal(a):

Petí, tak to je super, budu se loučit, manžel se mi chce věnovat... :vissla:

hmmm :jojo::jojo::jojo: :vissla:

petra29 — 25. 7. 2009 21:38

Tak to šup šup .. hezkou noc :hjarta:  :jojo:

verynka — 25. 7. 2009 21:39

brou noc...ať vás blechy štípou celou noc....

Blava — 25. 7. 2009 21:40

dobrou noc Very :pussa:

petra29 — 25. 7. 2009 21:45

Dobrou holky :) :godlike:

Blava — 25. 7. 2009 21:49

I já přeji dobrou noc :) pa

petulacka — 26. 7. 2009 8:23

Dobré ránko prdky :reta:

MiriDc — 26. 7. 2009 8:30

Ahoj Peťul, jak je? ty máš dovču nebo jsi v práci?

petulacka — 26. 7. 2009 8:32

Miri ne, já doma dneska klídek, já mám kosmetický salónek, takže pracuji doma. Od začátku srpna jdu na dva dny v týdnu ještě vypomáhat do welnescentra. Jak se máš ty? :reta:

petulacka — 26. 7. 2009 8:35

Dneska po oědě přijede na návštěvu Definka, se těším :reta:

MiriDc — 26. 7. 2009 8:47

U mě dobrý, já mám dovču červenec+srpen...:vissla: Dneska jsem doma celý den, přítel je v práci, tak teď koukám na DVD na Homolkovi :)

petulacka — 26. 7. 2009 8:50

Jo Homolkovi :supr: Ty jsi učitelka, že máš volno o prázdninách?

MiriDc — 26. 7. 2009 8:55

petulacka napsal(a):

Jo Homolkovi :supr: Ty jsi učitelka, že máš volno o prázdninách?

:godlike: jj úča

Markeeet — 26. 7. 2009 9:09

Dobré ránko!!!
Petul :pussa: :hjarta: potichoučku - víš co viď? :jojo:

Miri, hoj! :reta:

MiriDc — 26. 7. 2009 9:14

Ahoj Markét:)

Markeeet — 26. 7. 2009 9:22

Miri, jak je?

My se za chvíli chystáme k našim na obídek, tak mám dneska vlastně hotovo :lol:

Hledám na netu nějaké info o ukončení činnosti s.r.o. Asi neučíš ekonomii nebo účetnictví, viď? :vissla::lol:

petulacka — 26. 7. 2009 9:26

Miri co učíš? :reta:
Markét díky, ale jen pššššt. Hele v tomhle ti neporadím, nesouvisí to náhodou s ŽÚ? Jakou činnost jim tam nahlásíš, nebo finančák... já fakt nevím :rolleyes:

petulacka — 26. 7. 2009 9:27

Markét na zítra palčáky!!!! Dej brzy vědět :hjarta:

Markeeet — 26. 7. 2009 9:32

Petul, já vím, však mlčím :pussa: :vissla:

Jinak na zítra děkuju. Jako většina holek tady nebudu mít klid, dokud neporodím :lol: :dumbom:

Ale huš, co ty - už jsi to doma řekla?

MiriDc — 26. 7. 2009 9:34

Markét, také na zítřek držím palce, ať je vše OK ;) Jinak učím 1. třídu, takže s tím co jsi psala ti bohužel neporadím..:)

Blava — 26. 7. 2009 9:44

Čus kočky a dobré ráno :)
Já bych ti i poradila, protože pracuji na úřadě, který s tímhle souvisí, ale bohužel tohle zrovna nedělám a v nedělu nemám koho se zpetat :(

Já taky potichu!!!! :vissla: a taky držím palce!

petulacka — 26. 7. 2009 9:58

Blani čau :reta:
holky mám tolik práce a nic se mi nechce :rolleyes:

Silvi.100 — 26. 7. 2009 10:01

Přeji hezkou neděli holky :)

Jéé Miri ty si učitelka jooo, téda závidím tu první třídu. Já studovala taky peďák na UK - učitelství 1. stupně + aj, ale na začátku třeťáku jsem toho kvůli mimi nechala, chtěla jsem být víc s příťou a školy už jsem měla pokrk.

Ale musí to být fajn učit, i když ty dnešní děti :/

Markeeet — 26. 7. 2009 10:04

Nazdárek!!!
Blani, díky, ono toho asi bude víc... Taťka má firmu, která přišla o jedinou smlouvu (ke konci roku) a pokud neseženou nic jiného, bude muset skončit... No, ještě je čas, ale moc růžově to nevypadá...

Silvi, já taky chtěla učit - ale v MŠ :lol: - No, když to teď vidím, jak nemám trpělivost ani s vlastníma neteřema, chudáci děti a zlatej úřad :dumbom: :vissla:

petulacka — 26. 7. 2009 10:05

Silvi ahoj :pussa:
Miri a nemáš chuť je někdy zabít? :dumbom: Oni budou ale asi ještě roztomilý že, to když jsem viděla deváťáky kam chodila teď moje holka :o Panu třídnímu jsem na konci roku kupila hodně velkou whisky :D

petulacka — 26. 7. 2009 10:06

Děti jsou fajn, ale některé (ne svojí vinou) jsou lepší na pepři :dumbom:

Silvi.100 — 26. 7. 2009 10:07

Petííííí co to čtuuu :co: :co: :co: :D to je paráááádna hodně potichounku gratuluju a držím paluchy :pussa:

MiriDc — 26. 7. 2009 10:09

petulacka napsal(a):

Silvi ahoj :pussa:
Miri a nemáš chuť je někdy zabít? :dumbom: Oni budou ale asi ještě roztomilý že, to když jsem viděla deváťáky kam chodila teď moje holka :o Panu třídnímu jsem na konci roku kupila hodně velkou whisky :D

taky dobrý - whisky :storstark: já jsem dostala hodně kytek a nějaké dobroty..jinak upřímně řečeno - co se týká učitelování, věřte tomu, že není co závidět... :dumbom:

Silvi.100 — 26. 7. 2009 10:10

Mě to při praxi bavilo, ale když o tom přemýšlím...ta zodpovědnost a nervy...nevím, jestli bych byla schopná učit celý život :/

petulacka — 26. 7. 2009 10:13

Silvi díky, zatím jako by nic :vissla: mám strach :dumbom:
Miri všichni učitelé mají můj obdiv, podle mě to není povolání, ale poslání, podobně jako třeba zdr. sestřičky.. a ty učitélé ty nervy :rolleyes:

MiriDc — 26. 7. 2009 10:15

petulacka napsal(a):

Silvi díky, zatím jako by nic :vissla: mám strach :dumbom:
Miri všichni učitelé mají můj obdiv, podle mě to není povolání, ale poslání, podobně jako třeba zdr. sestřičky.. a ty učitélé ty nervy :rolleyes:

Péťo - díky ;)

petulacka — 26. 7. 2009 10:17

Miri co přípravy na svatbu?

Silvi.100 — 26. 7. 2009 10:18

je to tak a já nesnáším ty blbé řeči, jako že učitelé jsou furt doma, pořád mají prázdniny, odučí si denně čtyři pět hodin...:dumbom: Nikdo si neuvědomuje, že se spousta práce nosí domů-příprava na hodiny, opravy úkolů, písemek....když si vzpomenu, kolik času jsem nad tím strávila jen při praxi a nebo při doučování :dumbom: A zvládnout tu třídu, získat si respekt...to je teda v dnešní době megaumění!

Silvi.100 — 26. 7. 2009 10:19

Jdu nosit cihly, zatím páček :kapitulation:

MiriDc — 26. 7. 2009 10:20

petulacka napsal(a):

Miri co přípravy na svatbu?

asi se zblázním, jinak dobrý :dumbom: řeším kytky a výzdobu na hostině
co a jak...

mala.popelka — 26. 7. 2009 10:22

petulacka napsal(a):

Zuzi no tak jooo jsou moje :reta:

petulko :supr: moc moc gratuluju, v koutku duše závidím a moc přeju ať to tentokrát šlape jako po drátkách :pussa:

MiriDc — 26. 7. 2009 10:22

Silvi.100 napsal(a):

je to tak a já nesnáším ty blbé řeči, jako že učitelé jsou furt doma, pořád mají prázdniny, odučí si denně čtyři pět hodin...:dumbom: Nikdo si neuvědomuje, že se spousta práce nosí domů-příprava na hodiny, opravy úkolů, písemek....když si vzpomenu, kolik času jsem nad tím strávila jen při praxi a nebo při doučování :dumbom: A zvládnout tu třídu, získat si respekt...to je teda v dnešní době megaumění!

Silvi, děkuju za pochopení a za názor ;)

Saďourek — 26. 7. 2009 10:46

takové noviny a já se je dovídám po telefonu :D
Peti, ještě jednou písemně: tfuj, tfuj, tfuj, flus!!!!!!!!
Nechci pomlouvat tcůj metřík, ale máš ho nějaký divný, jestli posl. MS byla 29.6., tak dneska zaručeně nemůžeš být 35 DC ale o týden míň ?!?!?

petulacka — 26. 7. 2009 11:13

Sadi fáákt? Pro mě jsou tyhle výpočty španělská vesnice. Hlavně ať už je aspoň 15 týden za mnou :vissla: Nikdy nekončící strach :dumbom:

Saďourek — 26. 7. 2009 11:15

jj, strach skončí až naší smrtí :godlike:
hele a nezačala ti MS o týden dřív než jsi mi říkala?!?!?
Jsem si chtěla dát nudličkovou polévku a ona už není k jídlu :grater: :usch:

Lenka77 — 26. 7. 2009 11:21

caaau, jsem konecne po tom vichru zprovoznila net :dumbom:
Petuliiiinooo, muj tajnej agent :lol:  mne informoval, ze mas // , ty vady... :supr: :supr: :pussa:

Saďourek — 26. 7. 2009 11:31

Pošli posly a víš o všem :D

annie — 26. 7. 2009 11:39

Petulacko - krásná zpráva. :hjarta: Opatruj se a držím palce. :supr:

petulacka — 26. 7. 2009 11:54

Leni, Annie :D neradujme se předčasně :reta:
Sadi to by ale neseděl ten sex 14 ne? :D  jako ovuše :dumbom: Já nevím, hlavně ať naskočí a celou dobu naskočí srďo :rolleyes:

Danuskaxy — 26. 7. 2009 18:14

Tý jo až teď sem dočetla, Péťo to je úžasný!!!! :hjarta: :pussa: Téééda a teď sem si vzpoměla na ty tvoje poznámky o tom že ty tu zůstaneš jako věčnej inventář :albert: :lol:, ty seš telátko :fuck:! Týýýý jo! Já z tebe mám ale radost!!! Moc a moc a moc gratuluju :pussa: :pussa: :pussa:, dávej na sebe pozor :hjarta:.

heliorik — 26. 7. 2009 18:44

Ahoj Holkiiiiii:lol::supermario:,


tak Vás všechny zdravím, čerstvou těhulku Péťu zvláště;) Moc gratuluju a moc držím palečky:hjarta: aby bylo vše :dudlik:

Já jsem se za Vámi včera hlasila, pak jsem si uvědomila, že musím poslat nějaké platby a pak už jsem byla mrtvola:rolleyes:

Jinak zítra zkusím zajít Dr....jsem 33DC a mrcha nic. Pokud nejsem v přechodu :lol::lol:, tak ať tam devět měsíců zůstane. Na test nemám odvahu, zkusím si zajít na krev rovnou, ať vím, na čem jsem.

Ale modlím se, a moc.

Hezkký zbytek neděle všem:godlike:

Markeeet — 26. 7. 2009 18:53

Čauvajs, Heli, my se neznáme, tak zdravím :reta:

Markeeet — 26. 7. 2009 18:56

Danu, Petul tady koketovala s myšlenkou, že vezme nástěnku, když jsi se vypařila :vissla: :lol:

Takže pokud si ji necháš ... :vissla: :vissla:  seš na řadě :jojo:

heliorik — 26. 7. 2009 19:01

Ahoj Markeeet,


díky. Já se kaju, myslím, že jsi mne i vítala, ale já se postupně rozkoukávám, ale je to den ode dne lepší, snad:P

Markeeet — 26. 7. 2009 19:02

:lol: Heli, v tom případě jsem tupec já, páč jsem to zapomněla :dumbom: :co:

Sem vždycky vlezu a všichni utečou :vissla:

heliorik — 26. 7. 2009 19:06

Já tu ale jsem:godlike::godlike::godlike:

sissi — 26. 7. 2009 19:19

choj bobiny :reta::reta::reta:
Petul :supr::dudlik:

heliorik — 26. 7. 2009 19:31

Ahoj Sisi:godlike:

petra29 — 26. 7. 2009 19:32

Ahoj Heli, na zítra držím mooc palce :dudlik:

Já už se teď každý den bojím chodím na záchod, abych tam neuviděla mrchu :usch:

heliorik — 26. 7. 2009 19:37

Peťul, neboj:supr::dudlik::godlike: Bude to OK.;)
Ale pokud máš za sebou špatnou zkušennost, tak ten strach je logický.¨Já jsem si to poprvé moc nepřipouštěla, že bych mohla o mimi přijít, ale stejně jsem čas od času měla pocit, že mrcha přijela:usch:
Teď vím jedno, pokud se mi to podaří podruhé, tak ten strach budu mít šílený:dumbom::dumbom::dumbom:,takže to chápu.
Já mám strach si udělat i ten test. Příznaky sice mluví, že by to tak mohlo být:dudlik:, ale na druhou stranu jsou ty pocity tak jiné, než v lednu, že fakt nevím. Paradoxně jsem š´tastná, že mi je blbě:lol::lol::lol:

petra29 — 26. 7. 2009 19:41

Já jsem uplný blázen, bylo mi těžko po obědě, píchlo mě v břichu a hned první myšlenky byly .. že by ;) :dudlik:

Tož blázen, asi budu těžký případ .. čekám na čtvrtek co bude, asi to teď řádně obečím, protože jsme se dobře snažili :) ;)

heliorik — 26. 7. 2009 19:44

Tak to jsme na tom stejně:lol:
Já už slyším trávu růst:usch:
No, já jsem právě mělaa hnusný měsíc a moc jsme se nesnažili, o to víc se zdráhám uvěřit...ale třeba se mi jenom toulá cysta, nevím:butter:

petra29 — 26. 7. 2009 19:47

To jsme případy, že :lol:

Ale ty máš fakt velkou naději, jsi 4 dny po a já jsem 4 dny před ;)

Ale v tebe fakt věřím, už se ti to jednou povedlo, tak se zadaří určo i podruhé .. moje to bude první :) :dudlik:

Silvi.100 — 26. 7. 2009 19:56

čauky babinetky, je tu někdo....já jen na skok pozdravit při neděli :kapitulation:

heliorik — 26. 7. 2009 20:04

Silvi, taky zdravím:godlike:

Peťu, držím palce, třeba budeme příštý týden skákat metr dvacet obě;););)? štěstím, myslím

PS: holky, nemáte zkušennost, jestli může cysta způsobit zpoždění 5 dnů? Já jsem spíše typ, že nervy avše na mne působí zrychlení mrchy. Zpoždění jsem zatím měla jen jednou a to bylo:dudlik:

petra29 — 26. 7. 2009 20:08

Heli, já kdysi cystu měla .. hrozně mě bolelo břicho a měla jsem teplotu, ale jinak mrcha přišla na čas .. cysta si myslím, že praská před mrchou .. protože jinak malé cystičky praskají při mrše a tak to má být .. proto bolí, že jsou před mrchou .. ale já jsem prd doktor :lol:

petra29 — 26. 7. 2009 20:09

Heli, hlavně zítra napiš jak si dopadla, myslím na tebe a těším se za tebe!! Budu v práci pořád koukat na net, jestli už skáčeš metr dvacet :godlike: :dudlik:

markéta — 26. 7. 2009 20:58

Ahojky bojovnice :pussa:
Petulacko :D Mám velkou radost!! Gratuluju :D
A jak se tu máte? Co nového? Už vás nestíhám sledovat, takže jsem úplně mimo mísu... ale vidím tu spoustu nových tváří a málo starých, což je dobrý zpráva... hýbe se to :supr: Moc vám všem držím palce.
A mám jednu technickou k nástěnce... máte asi přehozené roky u mamin co rodily 2007 a 2008...

sissi — 26. 7. 2009 21:00

Choj Marky :reta: Fakt nás "starých" je tu málo :lol::lol:

markéta — 26. 7. 2009 21:02

Sissi :lol: tváří, samozřejmě :D I Tobě musím GRATULOVAT!!!!

sissi — 26. 7. 2009 21:04

Marky díky...jako čistý zázrak :lol:
Ted jsem koukala na Tvoje fotky...jako to je brutus.."pokus o samostatné jezení" :lol::lol::lol::lol::lol: Schopné :)

markéta — 26. 7. 2009 21:06

Sissi se těš :lol: to jsou ty správné fotky pro novopečené mamky :P

sissi — 26. 7. 2009 21:13

No to jo teda :lol: Jsme tu ted měli děti na prázdninách... :lol::lol::lol: Mi vykládej...a to jsou už velké!!

sissi — 26. 7. 2009 21:14

Marky, jméno synka není v našem kalendáři že??? To se musí žádat myslím někde že?? Já totiž taky bych dala nějaké cizí :P

markéta — 26. 7. 2009 21:37

Sissi není, je to francouzské jméno. A normálně si skočíš na matriku, až půjdete vyřizovat papíry a tam Ti řeknou, jestli je vaše jméno možné nebo ne. JAké máte vybrané? Jinak myslím, že když si vybereš odsud http://krestni-jmena.cz/seznam/ , tak by měli projít všechny. A kdybys měla jiné, musí se o něj zažádat.

sissi — 26. 7. 2009 22:05

Teda tam jich je... Líbí se mi Sofie...moc jsme nad tím nepřemýšleli..je přece jen brzy..ale vždycky jsem byla na ty nezvyklé jména :P
Berulky dobrou nocku, Marky díky za radu, dobrou :pussa::hjarta::sova:

petulacka — 27. 7. 2009 8:29

Dobré ráno všem :reta:

Saďourek — 27. 7. 2009 8:31

ahoj pruhovaná příšerko :fuck:

pitrisek26 — 27. 7. 2009 8:33

Ahoj holky :)

petulacka — 27. 7. 2009 8:34

Ćau prde :fuck: :D
hele sedím tady jak seschlý listí a mám strach, to je hrozný asi se mnou začínají cloumat hormony a já vidím všechno černě. Já takovej prd :fuck: :reta: :fuck: :D

Saďourek — 27. 7. 2009 8:37

nasaď si jiné brýle, třeba růžové :vissla:
Hele, nervováním stejně nic nevyřešíš, snaž se myslet pozitivně a raději mi poraď něco na zácpu

petulacka — 27. 7. 2009 8:44

já se stoprocentně p.o.se... po kupovaných salátech i když teď jsem měla vajíčkový a nic a nebu si kup sklenici nakládaných švestek a sežer jí :dumbom:, jestli to trvá dýl raději jdi k dr. víš co... přílišné tlačení na velkou atd.. :rolleyes:

pitrisek26 — 27. 7. 2009 8:45

Holky na zácpu prý je nejlepší sklenka vlažné vody, vypít hned jak staneš :supr:

Saďourek — 27. 7. 2009 8:46

a to já mám pocit, že jím poměrně vše :dumbom: asi si tam strčím tvůj palec:lol:

Saďourek — 27. 7. 2009 8:47

a nebo si vyjímečně udělám kafe

petulacka — 27. 7. 2009 8:50

Tebe kafe projímá? mě asi ne, nebo jsem si nevšimla.. a to jako nechodíš už delší dobu?
Pitri voda může pomoci, ale vlažná po ránu, to by šla asi zase ven - u mě :D

Saďourek — 27. 7. 2009 8:59

Peti, chodím, ale ne tak, jak bych potřebovala.
kafe mě většinou protáhlo.

sissi — 27. 7. 2009 9:00

Choj bobiny... Já na zácpu na doporučení dr, si koupila psylium...nebo jak se to píše :lol: A zabírá. Koupila jsem si to, co je bez chuti a rozpustné ve vodě. Z toho druhého, co tu vodu zahustí bych hodila tyčku :usch:

Saďourek — 27. 7. 2009 9:01

Sissi, no vidíš,  to mě nenapadlo a mám ho doma. Já to nazvala spermatem :usch: :lol:

pitrisek26 — 27. 7. 2009 9:03

Dneska tu píšou samé těhule a já mám před sebou ještě 3 dny :co:

Holky, já vám to tak přeju :godlike:

mala.popelka — 27. 7. 2009 9:05

zdar těhule a taky zdravím všechny nové tváře :reta:

petulacka — 27. 7. 2009 9:08

Popi čau :pussa:
Pitri brzy budeš taky těhu :supr:

sissi — 27. 7. 2009 9:13

Popi choooj :reta:
Sadí, no to co zahuštuje, to je pěkně nechutné...to bych nerozchodila...já to nevypila už dřív, ne tak teď :usch::usch::usch::lol: Ale toto je ok

pitrisek26 — 27. 7. 2009 9:14

Peti, asi nee .. ob den mám takové mírné špinění .. takže asi tento měsíc zase nic :grater:

Saďourek — 27. 7. 2009 9:15

Popi hoj!!!
Sissi, je to po*né, to máš pravdu, já to nerozpouštím, já to polknu za sucha a pak zapiju. Jednou jsem to hodila do vody a stačilo mi  :lol:

Saďourek — 27. 7. 2009 9:17

Pitrisku neboj , na každého jednou dojde :pussa:

sissi — 27. 7. 2009 9:19

Sadí za sucha?? To by se mi šprajclo v krku...já jsem na toto hrozná :lol::lol::lol: Já pomalu bliju při čištění jazyka...při čištění zubů :lol::lol::lol:

Definitiv — 27. 7. 2009 9:26

Sádi - kupovaný saloše vynech ;) bůhví co do nic semelou a není tak žádná tepelná úprava ;) ale doporučuju sušený švestky - mě stačí hrst a ruhej den bez prolémů - jinak upgrade je nechat je louhovat přes den a pak vypít ten nálev ;) a sežrat i ty švestky :lol:

sissi — 27. 7. 2009 9:29

sežrat :lol::lol::lol::dumbom:

Definitiv — 27. 7. 2009 9:33

Síso - no faktiš :co: když už tak už, ne? :lol: přece to nevyhodím :lol: :lol:
Já se cpu krupicovou kaší :reta: :lol: jakmile jí dotláskám tak ai hodím šipku do pelechu, víkend mi dal dost na pr... :lol:

Silvi.100 — 27. 7. 2009 9:35

zdravím při podělku :par:

sissi — 27. 7. 2009 9:37

Silvi chooooj :pussa:
Def, jsi mi udělala chutě, jdu si ji taky udělat :P:reta:

Definitiv — 27. 7. 2009 9:39

Heh - založíme chlív krupicový kaše :lol: petule už se taky hlásila, že si dá :lol: :lol:

Saďourek — 27. 7. 2009 9:40

Defi, saloše je co , já jsem Ostravák, prosím překlad :lol:
Sissi, čistit jazyk!!! už nikdy!!! To raději to psyllium, sice mi to zalepilo všechny chuť kanálky, ale mám to v sobě :D

Silvi.100 — 27. 7. 2009 9:42

také jsem měla nedávno kašičku :P jí vždycky celou zasypu grankem, že ani není vidět :dumbom:

Definitiv — 27. 7. 2009 9:44

Sádě - saloš jako salát :lol: :lol:
jej, já jsem řecpaná,a le kaši dorazím, tu si vzít nedám :supr: :lol:

mala.popelka — 27. 7. 2009 9:45

taky jsem si říkala tuhle nad umyvadlem "co já budu dělat, kdybych byla fakt těhotná, když už teď házím skoro šavli při čištění zubů" :usch: :lol:

Saďourek — 27. 7. 2009 9:45

aha :lol: no ten já bych si nekoupila, přes léto tomu nedůvěřuji už vůbec.

jinak krupici jsme měli v pátek :reta:

Definitiv — 27. 7. 2009 9:52

Popi - tobě je akt zle jen při čištění zubů? :co¨. já to mívala občas, spíš bych řekla, že u mě to bylo nějakou autosugescí :lol: :lol: prostě jakmile jsem myslela na to, že by se mi mohlo udělat zle, tak se mi fakt udělalo ;) ale zas budeš mít třeba to štětí co já a všechn neduhy tě s těhu přejdou :pussa:

Sádě - jj, taky přes léto neriskuju :lol. spíš si dělám saláty doma ;)

Tak jsem zbodla skoro půl litru kaše :co: hrůza :rolleyes: koukám na přátelé a po dalším díle to asi zalomím :lol:

pitrisek26 — 27. 7. 2009 9:56

Holky Heli tu ještě nebyla? Šla ráno na krev, je 5 dní po DC :dudlik:

mala.popelka — 27. 7. 2009 9:57

Def, jo jooo, ranní číštění zubů je pro mě fakt horor....... dávící reflex mám teda fat dobrý :lol:
...................  jen aby nějaké těhu bylo :co:

Definitiv — 27. 7. 2009 9:57

pitris - kdepak, ještě nedorazila, tak jí vyhlížím ;) a držím pěsti :)

Definitiv — 27. 7. 2009 9:59

popi - bude bude :pussa: hele, když už se hýbou takový vykopávky jako tuhle Saďour, tak je to na dobrý cestě :pussa: zanedlouho už se budeš přesouvat ty :pussa:

mala.popelka — 27. 7. 2009 10:01

Defi :pussa: kéž bys měla pravdu....... už je to rok, co jezdíme do Zlína a nějak nevidím, že bychom někam pokročili :dumbom:

Saďourek — 27. 7. 2009 10:03

Popi, jasně!!!! Jen abych se během 4 týdnů nehla zpět do smažilek :dumbom:
Hele, Popi, stručně a výstižně, co je u vás zjištěno za problém?!?!?!
Defi, já saláty nemusím ani tak, pokud si dělám salát, tak zeleninový s mozzarellou :P

Definitiv — 27. 7. 2009 10:05

Popi - už rok? to letí, to je šílený :pussa: ale třeba na dovče...že by se nějakej zázrak přihodil :vissla:

Saďourek — 27. 7. 2009 10:08

Defi, já bych to tipovala před dovčou :vissla: Že Peti?!?!?!? :D

mala.popelka — 27. 7. 2009 10:09

sádě, mám vysoký testosteron a PCO (nemám cysty, ale v běžném cyklu se mi tvoří hodně folikulů, ale žádný nedoroste do dostatečné velikosti). Čímž se netvoří vajíčka. V. měl spermio poprvé normo, teď v červnu na hranici mezi normo/astenozoospermio
zítra jde na kontrolní, já na kontolní HP 3.DC

Definitiv — 27. 7. 2009 10:10

popi - a zoběš něco na ty vája? :co:

Sádě - mozzarela - sakra, ty mi děláš chutě - štěstí že mám jednu v lednici :lol: bude k obědu :reta:

pitrisek26 — 27. 7. 2009 10:11

Saďourku, která Peťa .. já už se uplně ztrácím ... Popi je Petra??? :lol:

Saďourek — 27. 7. 2009 10:11

no a to s tím nic nedělají?!?!? myslím s tebou. Nebo zatím nechcete na umělko?
Lenka B. taky měla PCO a Dorinka se vyklubala :gloria: je to ale asi běh na dlouhou trať

mala.popelka — 27. 7. 2009 10:11

Saďourek napsal(a):

Popi, jasně!!!! Jen abych se během 4 týdnů nehla zpět do smažilek :dumbom:

nad takovýma kravinama ani nepřemýšlej, Ty máš pro tentokrát dveře zpátky zabouchnuté :dumbom: ;)

Saďourek — 27. 7. 2009 10:12

pitrisek26 napsal(a):

Saďourku, která Peťa .. já už se uplně ztrácím ... Popi je Petra??? :lol:

Pe´tulačka :lol:

pitrisek26 — 27. 7. 2009 10:13

Holky poraďte nějaké vitamíny .. já zobu jen listovku

pitrisek26 — 27. 7. 2009 10:13

Saďourek napsal(a):

pitrisek26 napsal(a):

Saďourku, která Peťa .. já už se uplně ztrácím ... Popi je Petra??? :lol:

Pe´tulačka :lol:

Jo ahááá .. :lol:

mala.popelka — 27. 7. 2009 10:14

měla jsem Clostil, pak Clostil s Metforminem, který měl dodat vaječníkům energii na dotlačení folikulů do použitelné velikosti. v červnu IUI s Menopurem. tento cyklus jenom Utroš aby přišla MS a HSG (naštěstí aspoň to OK).

za chvíli budu z toho všeho chytrá jak rádio :dumbom:

pitrisek26 — 27. 7. 2009 10:14

Dneska bych to tipla, že do těhulek přibyde Heli .. jsem napnutá jak drát, jestli bude :dudlik:

Saďourek — 27. 7. 2009 10:15

Pitrísku, já nezobala nic, mi pomohl snad naprostý klid a izolovat se od pocitu, že se snažíme. Protože do té doby, co jsem manžu i sebe prolévala kotvičníkem a cpala do něj vit., tak se nedařilo.
Listovkou nic nezkazíš a pokud máš vyváženou stravu, tak ani další vit. nepotřebuješ. Já i teď užívám vit. od den až dva dny ;)

Saďourek — 27. 7. 2009 10:17

Popi, takže věřit a čekat. ALe neboj, štěstí sedá na voly :gloria: :lol:

mala.popelka — 27. 7. 2009 10:18

sádě i na krávy ? :D :lol: :reta: (mě, aby bylo jasno)

Definitiv — 27. 7. 2009 10:18

Pitrisk - taky jsem žádný vitmíny nejedla - je to podle mě jen reklamní trik. Jedla jsem jan pregium potom v těhu, páč skladba mojí stravy je fakt divná :lol: ale předtím jsem se tím nezatěžovala ;)

Popi - ale ty léky by měli částečně působit i po, ne? :vissla: a je fajn že mrcha došla víceméně sama :supr: alespon něco se začíná hýbat :pussa:

mala.popelka — 27. 7. 2009 10:22

Def, no došla.... ale zase jen za pomoci Utroše 16.-25.DC .... takže zase podpořená jen umělýma hormonama :dumbom:

no nic, počkám na výsledky těch odběrů krve a spermia.... a v srpnu asi zažádáme o schvalovací administrativní kolečko pojišťovnu...... a prubneme nejspíš IVF :/

v podstatě si za to můžu sama, že se to vleče už rok..... od začátku jsem chtěla jít od těch nejméně invazivních metod, bez injekcí k těm horším.... tak to mám :dumbom:

Saďourek — 27. 7. 2009 10:27

popi, jasně i na krávy!!!!!

Pitri, jinými slovy, Def nejedla nic :dumbom:

Definitiv — 27. 7. 2009 10:29

popi - zas víš že jsi vyzkoušela co se dalo a neběžela jak někteří do IVF po pěti měsících co to nejde :pussa: vša ty zázraky se dějou a možná ta žádost o IVF je rozpohybuje...nebo jim pak pomže něco jinýho - příkadů tu máme dost a dost ;)

pitrisek26 — 27. 7. 2009 10:32

Díky holky .. taky se mi do sebe nechce nic valit :lol:

A byly jste třeba na rtg, jestli máte správné vejcovody? Mi to dr. doporučil, ale zatím se mi to zdá brzo :co:

Definitiv — 27. 7. 2009 10:36

pitri - zdravýmu páru trvá v průměru otěhotnní rok (k tomu si vezmi, kolik hoelk do toho vlítně na propvé a máš hned jasno), takže to zkrátka může travt dýl. Rok se všeobecně považuje za tu dobu, kdy je vhodný zaít konzultovat s lékařem. Když tlačí čas (věk) je určitě lepší celý rok nečekat a jít za dr rovnou. Zas na druhou strau, pokud je času dost a člověk z toho neleze po stropě, tak se dá klidně počkat i dýl :pussa:

Saďourek — 27. 7. 2009 10:37

ale tím RTG ničemu neublížíš, ne?
Popi, souhlasím s Def, já bych se taky do IVF nehnala hned, taky jsem stále věřila, že i přes to mizerné spermio to prostě výjde přirizeně.

mala.popelka — 27. 7. 2009 10:41

pitri, já jsem na tom vyšetření byla, jmenuje se HSG /pokud nemáš na mysli něco jiného/ ... a podle mého názoru, určitě není na škodu vědět, že není žádná mechanická překážka, která by bránila spojení spermie a vajíčka

pitrisek26 — 27. 7. 2009 10:44

Je to asi ono, a jak se to dělá?

mala.popelka — 27. 7. 2009 10:44

a jdu dělat něco užitečného, abych tady celé dopoledne neprokvákala ;)

mějte se žabule :reta:

mala.popelka — 27. 7. 2009 10:45

pitri, přečti si Clostilbegytkách, psala jsem tam dlouhý příspěvek, jak to probíhalo u mne ;)

mala.popelka — 27. 7. 2009 10:46

je to příspěvek #605 tady:
http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id … 7#p2132365

Saďourek — 27. 7. 2009 10:47

Popi, nebuď trapná, práce nemá nožičky :P ale jinak pa!!!!! ;)

pitrisek26 — 27. 7. 2009 10:49

Popi už jsem to četla a s husí kůží .. ještě počkám :lol:

Silvi.100 — 27. 7. 2009 10:50

:reta: sleduju vas :D hrajeme v praci scrabble to je den :)

Saďourek — 27. 7. 2009 10:51

Silvi, tak tomu se říká pracovní morálka :lol: :supr:

pitrisek26 — 27. 7. 2009 10:56

Holky mám ještě takovou pitomou otázku .. od kdy se počítá první den MS, když třeba špiníte a pak se to rozteče :dumbom:

Saďourek — 27. 7. 2009 10:58

Pitri, tak teď jsem si četla, co psala Popi, a napřijde mi to tak hrozné. Já podstoupila hydroskopii a hystorolaparoskop., to jedno sprosté slovo je vlastně totéž, co popsala Popi, při té druhé se mi rovnou jukli do dělohy, jestli tam není nějaká překážka. Já to měla pod krátkodobou narkózou. Spala jsem cca půl hodiny, takže  jsem nic necítila a ani nepot mi nic nebylo. Jen mírné špinění a trošičku bolest v podbříšku.

pitrisek26 — 27. 7. 2009 11:00

Holky vy jste borky .. já jsem byla v březnu na Laparo kýly a kukali se mi dovnitř a prý vše OK .. měla jsem u toho Gyn dr.

Silvi.100 — 27. 7. 2009 11:01

No jo žádný stres :supr: jen jsem si před rokem myslela, že mi to dopomůže k těhu :(

Saďourek — 27. 7. 2009 11:05

Pitri, tak jestli ti tam kukali, tak klíííííd!!!!
Jinak s tou MS,  to jsme tu řešili s holkama x.krát, ale já to vždy počítala až od krvácení, někdy jsem špinila i 3 dny předem. Na různých diskusích se píše , že se to počítá od špinění, ale mi to takto vycházelo a vyhovovalo.

pitrisek26 — 27. 7. 2009 11:08

Sadi, myslíš, že mám být fakt v klidu .. já jsem takový malý připosránek .. ale dr. mi fakt řekl, že nikde nemám nic špatného, že to je fakt vše OK, že jestli bych chtěla pro svůj klid, že mi to udělá .. no ale zase tohle se mi moc nechce .. a příťa byl na spermio v květnu a taky OK .. až moc OK :supr:

No jestli se to počítá od špinění, tak to já mám dnes 28 DC :lol:

verynka — 27. 7. 2009 11:09

ahojky, tak já počítat špíňo, tak tenhle měsíc mám mrchu 12 dní :dumbom:

Silvi.100 — 27. 7. 2009 11:10

ms se urcite počítá od krvácení ne špinění ;)

pitrisek26 — 27. 7. 2009 11:12

Díky holky :par:

Saďourek — 27. 7. 2009 11:12

Ahoj Very, já myslela, že už tě přejel traktor :lol:
Pitri, počítej to až od rozjetí krvácení, jýá bych tu MS taky měla kolikrát i 10 dní :dumbom:
Co dneska vaříte? já si asi udělám rajsou polévku s rýží :P

verynka — 27. 7. 2009 11:12

Silvi, můj Dr. mi řekl, že se prý počítá i to špíňo, ale podle mě nee

verynka — 27. 7. 2009 11:14

proč zrovna traktor, spíš parní válec.

Saďourek — 27. 7. 2009 11:15

Silvi, já právě několikrát taky slyšela, že se počítá i špíňo. Ale stejjně jsem to počítala až od krvácení :dumbom:

A ještě Pitri, jestli ti dr. řekl, že je to OK, věř mu a nestresuj se zbytečně!!!!! Já věřím tomu, že stres je příčinou mnoha neúspěchu. taky jsem počítala plodné dny, pořád se sledovala a bylo mi to k prdu. Najednou jsem se naštvala, začala jsem plánovat dovču na kolech, jezdili jsme hodně na kole, kochala jsem se jarní přírodou a ups!!! ani nevím, jak jsem k tomu těhu přišla :lol:

Saďourek — 27. 7. 2009 11:16

verynka napsal(a):

proč zrovna traktor, spíš parní válec.

tááák, začínají žně :lol:

verynka — 27. 7. 2009 11:16

Já mám uvařeno květákovou polévku a rýžový nákyp

Saďourek — 27. 7. 2009 11:18

Very, je ten nákyp poctivý, s pořádnou vrstvou jablek nebo meruněk?!?!?!? :D tak v tom případě pošli :lol:

verynka — 27. 7. 2009 11:18

Saďoure, že ty ses těšila, jak si mě naložíš? :reta:

verynka — 27. 7. 2009 11:21

http://recepty.vareni.cz/include/ir/recepty/11791/zdet--c500xc500.jpg stačí ti?

verynka — 27. 7. 2009 11:29

No Saďoure, ses nám nějak zasekla....... Tak co stačí ti, nebo chceš přidat.

Saďourek — 27. 7. 2009 11:30

mňáááááám!!!!!!!
zasekla, v kuchyni, dělám tu polévku ;)

verynka — 27. 7. 2009 11:32

aha, tak teď už vařit nemusíš....

petulacka — 27. 7. 2009 11:33

Very jeežííííš mňááááááám, to je nádhera, já půjdu ta chvilku dělat řízky z bedel :P

verynka — 27. 7. 2009 11:35

že jo, vám tu dělám chutě... já bych si dala kuřecí řízek se salátem.....

verynka — 27. 7. 2009 11:37

Holky, když se tady tak dívám, tak těch netěhulí moc nezbylo....

Saďourek — 27. 7. 2009 11:38

další provokatérka!!!! Já snad manžu odpo vytáhnu do lesa :P

pitrisek26 — 27. 7. 2009 11:39

Tady se hlásí jedna netěhule :kapitulation:

verynka — 27. 7. 2009 11:39

Peťul, tak až budeš mít uvařeno, tak pošli Saďourkové....

verynka — 27. 7. 2009 11:42

pitrisek26 napsal(a):

Tady se hlásí jedna netěhule :kapitulation:

Netěhule tu jsou, ale značně za poslední dobu naše stavy prořídly.... třeba časem snažilky vymizí.....

petulacka — 27. 7. 2009 11:44

Verynko, zrovna jsem o netěhulích včera mluvili s Def, ono jich je pořád dost, jenom sem teď moc nechodí.. neboj holka přidáš se budeš se divit, jak nečekaně - u mě to byla jediná soulož v celém měsíci (před tím jsem ho třeba mučila obden), u Sadi to bylo taky tak nějak, že Sadi? :dumbom:

Sádě do lesa nelez, aspoň ne teď v těhu, je děsivě klíšťat, byli jsme s manželem asi 14 dní to je a manžel - ty v.o.l... a já si říkám - má velkou houbu a on měl na sobě asi 30 miniklíšťat, nebyli zakousaný, jen na kalhotech, tak je smetl :rolleyes: Tyhle bedly jsem dostala od tety. nemysli si já když vím že rostou, lezla bych po čtyřech v lese, ale v těhu si to odpustím :vissla: :(

verynka — 27. 7. 2009 11:48

Peťul, ale musíš uznat, že řídnem....., každý měsíc je tu alespoň jedna nová těhulinda....

Saďourek — 27. 7. 2009 11:48

hmmm, a já takm iluji les!

ty netěhule i těhule nějak zalezly pod šutry, je v poslední době všude nějak mrtvo, kždyť dlouhodobky se v poslední době vůbec nehýbou - myslím chlív

pitrisek26 — 27. 7. 2009 11:50

Tož holky jestli jedna v měsíci .. tož to sú v klidůů :lol:

verynka — 27. 7. 2009 11:51

To víš Saďoure, bez velké šéfky to není ončo....

verynka — 27. 7. 2009 11:51

Pitrisku i víc....

verynka — 27. 7. 2009 11:52

Sadí a co Saďourátko? jak se mu vede?

petulacka — 27. 7. 2009 11:53

Já vím holky máte pravdu a je fakt že do dlouhodobek, snad už nikdo nechodí, ale ono je takové období - tuším od jara?

petulacka — 27. 7. 2009 11:55

Jo holky já neberu // jako výhry, víte kam jsem se podvakrát nejdéle dostala :rolleyes: Až  a jestli to období ale překonám koupím vám dorta :D

Saďourek — 27. 7. 2009 11:56

jj, od té doby co jsem vypadla já, dlouhoprdky upadly v zapomnění :dumbom:
Very, Sáďátko se má snad dobře, na KO jdu až příští pátek, tak doufám, že mi bude dělat UTZ, protože minule mi v 16tt UTZ nedělat, jen prohlídku. Ale věřím, je vše jak má být.

petulacka — 27. 7. 2009 11:56

Jo a já sem jsemtně budu lézt za vámi pořád :D tedy jestli to nebude vadit vám :lol: :albert:

petulacka — 27. 7. 2009 11:57

Sadi necháte si říct pohlaví?

verynka — 27. 7. 2009 11:57

Peťul, my víme, já už jsem // taky měla, dokonce tři dny po sobě a pregnyl to už být nemohl....

Saďourek — 27. 7. 2009 11:59

Strašně mi tu chybí holky jako je Muf, LenkaB., Prcek, Markét, Eligar a mnohé, které vy ani neznáte, s těma já jsem vlastně začínala.

verynka — 27. 7. 2009 12:00

Peťul to víš, že nebude, jen aby to pak nebylo jak s některýma, až se trochu v těhu otrkáš, tak se tu neukážeš....

verynka — 27. 7. 2009 12:01

Mufa a LenkuB i Mališka znám osobně..... a ještě jsem zapomněla na Vikinku....

Saďourek — 27. 7. 2009 12:04

Peit, víš, že o tom čím dál tím víc uvažuji a asi nenechám?!?!? Dříve jsem chtěla, ael teď nechci. Mi je to v podstatě jedno co to bude a výbavičku budu stejně nakupovat až na poslední chvíli ne-li po porodu a jestli budu něco plést, tak stejně v neutrální barvě.

Very, víš proč, protože vím, jak moc mě trápil pohled na postupující metříky těhulek a mi se stále nedařilo a navíc, pokud se tu pak probíraly dudlíky, plínky, oblečky atd., tak tu potom snažilky nechodily vůbec. Proto se ty chlívy rozdělily.

Saďourek — 27. 7. 2009 12:07

ono je těch holek hodně Romisek, Fí, Pavka, Dagi, to se snad ani nedá vyjmenovat :dumbom:

petulacka — 27. 7. 2009 12:07

Muf, LenkaB., Prcek, Markét, to jsou supr holky :godlike: Moje nejprvnější parta byla Jarňata 2008 - Rustynka, meryblue, Petruša a spol.

Very, je jasný že budu víc v těhulích, ale jako Sádě i Def, Zuzanka atd., které nás :albert: chodili navštěvovat, tak já budu u vás taky :pussa:, aby se vás co nejvíc přidalo. Teď je ještě brzy, ale kéž už bych vám sem mohla naflusat trochu těch těhu bacilů :dumbom:

verynka — 27. 7. 2009 12:07

Saďí, to je jasné... a občas v blbou chvíli těhotenství jiné, pěkně zabolí....

verynka — 27. 7. 2009 12:10

No a ani ty těhubacilky nám sen skoro nikdo nefluše....

Saďourek — 27. 7. 2009 12:10

jj, tak tak ;)
A vidíte, já sobec jsem na vás ještě neflusla vůbec nic!!!!!
:usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik:  :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik:  :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik:  :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik:  :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik:  :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik:  :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik: :usch: :dudlik:

tak si to rozeberte ;)

verynka — 27. 7. 2009 12:12

No vidíš, zrovna na tebe jsem myslela....
Díky, za ně, snad pomůžou....

petulacka — 27. 7. 2009 12:13

Saďourek napsal(a):

Peit, víš, že o tom čím dál tím víc uvažuji a asi nenechám?!?!? Dříve jsem chtěla, ael teď nechci. Mi je to v podstatě jedno co to bude a výbavičku budu stejně nakupovat až na poslední chvíli ne-li po porodu a jestli budu něco plést, tak stejně v neutrální barvě.

Very, víš proč, protože vím, jak moc mě trápil pohled na postupující metříky těhulek a mi se stále nedařilo a navíc, pokud se tu pak probíraly dudlíky, plínky, oblečky atd., tak tu potom snažilky nechodily vůbec. Proto se ty chlívy rozdělily.

Sadi mluvíš mi z duše a máš pravdu a víš ty co? Jsi neskutečně statečná  po tom všem :supr: A optimistka - musím se od tebe nakazit :lol:

verynka — 27. 7. 2009 12:14

Saďoure, ale musím uznat, že je máš pěkně v lati.... jiné holky, je mají na přeskáčku.....

petulacka — 27. 7. 2009 12:15

Very, jo a pohádej se s manželem, ale fest - řekli jsme se že už se nechceme vidět - druhý den byl pozitivní test.. možná to taky pomáhá ;) No vidíš tady je bacilů od Sáděte :dumbom:

verynka — 27. 7. 2009 12:19

U nás zafungovala finanční tíseň.....

Saďourek — 27. 7. 2009 12:19

Taky jsem koukala, jak se hezky zarovnali do lainy :lol:
optimista jsem, ale někdy taky pěkně připosranej :gloria:
No nic holky, mizím, už tu dřepím celé dopo a za chvíli přijde manža, tak jdu svlíknout alespoň to spací triko :lol: páčko!!! Jestli večer neusnu, připnu se ;)

verynka — 27. 7. 2009 12:21

Já se taky rozloučím, musím Kikině nachystat papu.....

petulacka — 27. 7. 2009 12:22

Very, já si snad začnu myslet, že když se to FAKT nejmíň hodí, tak to přijde - momentálně pořád ještě zdaleka nejsme s manželem v pohodě :rolleyes: Sice mám //, ale nervuji se a jsem v nepohodě kvůli němu. A nebyla to jen obyčejná hádka, ale o tom nic, to už je jiné téma..

petulacka — 27. 7. 2009 12:23

holky já jdu vařit páček :reta:

verynka — 27. 7. 2009 12:25

Peťul, tak mě napadlo, že za to tvé těhu asi může ten půjčený manžel od Saďourka....

verynka — 27. 7. 2009 12:26

Peťul, asi to tak bude, čím větčí průser, tím pravděpodobnější otěhotnění...........

Saďourek — 27. 7. 2009 12:35

verynka napsal(a):

Peťul, tak mě napadlo, že za to tvé těhu asi může ten půjčený manžel od Saďourka....

no vidíš, to je ale ku.. pardon, kanec :lol: Vwery, už máš po ovu? když tak ti ho dneska pošlu taky :lol:

Elii — 27. 7. 2009 13:21

Cau Sadi,
diky za bacilky, budu potrebovat pristi pondeli :P
Petulacko, obrovska gratulace :hjarta:

verynka — 27. 7. 2009 13:22

no jo už je po ní.....

verynka — 27. 7. 2009 13:34

holky, tak jsem si prohlídla fotečky té naší rošťandy a nostalgicky zavzpomínala, jak bylo fajn, muchlat to maličké miminko, které se nebrání a neodtlačuje vás..... popravdě mám pocit, jako by to snad už nebyla pravda.....

petulacka — 27. 7. 2009 13:57

verynka napsal(a):

Peťul, tak mě napadlo, že za to tvé těhu asi může ten půjčený manžel od Saďourka....

to buhužel není :D

petulacka — 27. 7. 2009 13:59

Very, tvoje malá je boží i teď, krásná treperenda... já když koukám na fotky té mojí jako mimina - dneska 15letá drzajda :dumbom:

Silvi.100 — 27. 7. 2009 18:15

nikde nikdo? :(

Blava — 27. 7. 2009 18:18

jáááááááááááá, ahooooj

Silvi.100 — 27. 7. 2009 18:20

ahoj Blaníííí :pussa: potřebuju rozveselit!!!! :mad: nebo zešílím! :dumbom:

Blava — 27. 7. 2009 18:22

Jasněěěěě :lol::lol::lol: copak?

Silvi.100 — 27. 7. 2009 18:25

Vytočil mě šéf manžela...téda co ten si dovoluje :mad: Příští týden si mám jít vyřídit úvěr, mám už všechny papíry a teď se nám to možná kvůli tomu debilovy zkomplikuje né-li úplně pose..re!!! :mad: :grater:

ale chce to klíííííd na duši :lol: :dumbom:

Blava — 27. 7. 2009 18:28

Silvi.100 napsal(a):

Vytočil mě šéf manžela...téda co ten si dovoluje :mad: Příští týden si mám jít vyřídit úvěr, mám už všechny papíry a teď se nám to možná kvůli tomu debilovy zkomplikuje né-li úplně pose..re!!! :mad: :grater:

ale chce to klíííííd na duši :lol: :dumbom:

jak to? nechce mu to potvrdit či co?

Silvi.100 — 27. 7. 2009 18:32

ona mu končí příští týden zkušebka, má smlouvu na dobu neurčitou a on po něm chtěl, aby donášel na ostatní!!! Jako jak kdo maká atd. a manža samozřejmě nesouhlasil! a on mu teď chce změnit smlouvu na dobu určitou, což samozřejmě bude u úvěru dělat problémy! :grater: Ach joooo, my nemůžeme mít nic jednoduché, to je takovej parch..ant! :(

Blava — 27. 7. 2009 18:34

copak mu může jen tak ze smlouvy na dobu neurčitou změnit smlouvu na dobu určitou? :co: :co: :co:To je nějaká blbina ne? To jsem nikdy neslyšela....

Silvi.100 — 27. 7. 2009 18:38

No to nemůže!! jenže je ještě blbej týden ve zkušebce a on vyhrožuje výpovědí....teda jako, že půjde sám nebo to nějak zařídí...tak to chápu :( Vím, že je to protiprávní jednání, ale co zmůže? :(

Blava — 27. 7. 2009 18:40

No nekecej...to je ale hajzl!!! Tak ho nějak "zpacifikujte" a nebo na něj pak poštvěte všechny úřady v PB.
To je zaměstnavatel tady u nás? Si na něj posvítím :D a tu smlouvu na dobu neurčitou teda ještě podepsanou nemá že? A on je tam teprve 3 měsíce?

Silvi.100 — 27. 7. 2009 18:43

On má sídlo v Plzni myslím :/ on má právě podepsanou smlouvu na dobu neurčitou se zkušební dobou na 3 měsíce, které mu za týden končí!! :(

Blava — 27. 7. 2009 18:45

aha... no tak to je fakt pech... ale jestli mu to zkazí tak ho pak můžeš s klidem nakopat do koulí :lol: a nebo na něj nažeň "kolegy" :lol:
A myslíš, že by mu to udělal když nevyhověl jeho špiónským požadavkům? Mimochodem naprosto nechutných!

Silvi.100 — 27. 7. 2009 18:46

to teda je nechutné!! No prý si v pondělí sednou a v klidu promluví :mad: My už na to čekáme půl roku a jestli kvůli tomu ten úvěr nedostanu :grater: Mě se fakt sere všechno, to není možný!! :grater:

Silvi.100 — 27. 7. 2009 18:47

Manža je z toho také špatnej :( :( půjdu za chvilku k němu se přitulit :hjarta:

Silvi.100 — 27. 7. 2009 18:49

A to víš, že bych ho do koulí nakopala!!!! a s chutí a i bych asi podala žalobu, jenže manža asi chtít nebude :/ Mám kámošku-právničku, která dělá pracovní právo, tak to s ní proberu :/

Silvi.100 — 27. 7. 2009 18:51

jsem se vypovídala, vyvstekala a je mi líp :lol: a líp mi bude, až mu ten ču..k zmodrá! omlouvám se za ty výrazy!!! snad mě moderátorka nevyhodí, ale já jsem fakt v ráži! :mad: :lol:

petulacka — 27. 7. 2009 18:51

Silvi co to čtu :mad:

Blava — 27. 7. 2009 18:51

Beruško, nebuj :pussa: třeba to nebude tak zlý. Třeba to zkoušel schválně aby věděl že za ním nikdo nebude běhat jak alík že ten neudělal to, že ten přišel pozdě apod.
A nebo ať mu manža slíbí modré z nebe a pak ho pošle někam...
No je fakt, že tohle je naprostá sprosťárna a nedivím se, že jsi z toho ty i manža špatný! Navíc když v tom svou roli hraje i úvěr... Ale třeba bude ten chlap rozumný a nebude chtít přijít o kvalitního zaměstnance ne...

Silvi.100 — 27. 7. 2009 18:52

petulacka napsal(a):

Silvi co to čtu :mad:

:grater: :D jsem krutě nasr...á! :lol:

Blava — 27. 7. 2009 18:53

Silvi.100 napsal(a):

jsem se vypovídala, vyvstekala a je mi líp :lol: a líp mi bude, až mu ten ču..k zmodrá! omlouvám se za ty výrazy!!! snad mě moderátorka nevyhodí, ale já jsem fakt v ráži! :mad: :lol:

Nedivím se, já bych se vzteky přeskočila!!! a ty výrazy určitě pochopí každý! :) No kdybych ti mohla nějak pomoct... chjooo... člověku se pak hned zdá že na co sáhne je na hov.... no že? :mad:

petulacka — 27. 7. 2009 18:53

Blava napsal(a):

Beruško, nebuj :pussa: třeba to nebude tak zlý. Třeba to zkoušel schválně aby věděl že za ním nikdo nebude běhat jak alík že ten neudělal to, že ten přišel pozdě apod.
A nebo ať mu manža slíbí modré z nebe a pak ho pošle někam...
No je fakt, že tohle je naprostá sprosťárna a nedivím se, že jsi z toho ty i manža špatný! Navíc když v tom svou roli hraje i úvěr... Ale třeba bude ten chlap rozumný a nebude chtít přijít o kvalitního zaměstnance ne...

souhlasím.. to jsou ale magoři ty šéfové, myslí si že můžou všechno :mad:

Silvi.100 — 27. 7. 2009 18:54

Míra pro něj dělal už kdysi několik let a ten šéf věděl, že by to neudělal...my to fakt nechápem! :co: :dumbom: Navíc o něm ví, že maká, fakt maká a nefláká se, tak o co mu de? :/ těžko říct, možná po něm jede, páč prý je 4 % a zval ho na kávičku :lol:

petulacka — 27. 7. 2009 18:56

Silvi těžko říct jestli toto :D nicméně je to h.o.v.a.d.o., ví čím si procházíte i jinak, nebo se o soukromí nebaví ?

Blava — 27. 7. 2009 18:56

Kecáš??? :co: No tak to je jasný :D manžel asi musí začít chodit do práce v pytli a na hlavu si dát kýbl ne :lol: aby nelákal jeho pohled a pozornost :)

Blava — 27. 7. 2009 18:58

holky já se nejspíš zítra pojedu podívat na miminko :) na jednu stranu se hroooozně těším :jojo: ale na druhou ... :grater: však víte...

Silvi.100 — 27. 7. 2009 19:00

Tu chvíli, kdy mi to manža říkal, jsem fakt myslela, že se zblázním a chtělo se mi tak moc brečet, jediný na co jsem myslela bylo to, jak se to všechno sere...miminko nic, bydlení nic....ale uklidnila jsem se kvůli manžovi, on musí vidět, že stojím při něm, že to zvládneme...on při mě stojí už dva roky, teď je to na mě, jde o nás dva, o nic jiného!

Silvi.100 — 27. 7. 2009 19:02

petulacka napsal(a):

Silvi těžko říct jestli toto :D nicméně je to h.o.v.a.d.o., ví čím si procházíte i jinak, nebo se o soukromí nebaví ?

Petí možná něco málo ví...ví že se mnou lítá po nemocnicích :/ ale jinak se s ním o tom nebaví....

Blaní :pussa: jen si miminka užij ať se ještě víc můžeš těšit na to své ;) :hjarta:

petulacka — 27. 7. 2009 19:02

Blani, taky jsem tohle špatně prožívala, ale poslední dobou, co jsem měla často na hlídání půlroční holčičku masérky co u mě pracuje, jsem si jí já, nejen já.. celá rodina ňuchala celé odpoledne a bylo to moc fajn :godlike:

petulacka — 27. 7. 2009 19:03

Silvi.100 napsal(a):

Tu chvíli, kdy mi to manža říkal, jsem fakt myslela, že se zblázním a chtělo se mi tak moc brečet, jediný na co jsem myslela bylo to, jak se to všechno sere...miminko nic, bydlení nic....ale uklidnila jsem se kvůli manžovi, on musí vidět, že stojím při něm, že to zvládneme...on při mě stojí už dva roky, teď je to na mě, jde o nás dva, o nic jiného!

Přesně tak!!!!!!! :pussa:

Silvi.100 — 27. 7. 2009 19:03

jdu k tomu miláčkovi, je mi ho tak líto :(

Dík, že jste mě tu vyslechly, berušky :pussa: :kapitulation:

Blava — 27. 7. 2009 19:04

No já věřím, že v tu chvíli jsi myslela že snad ani nebudeš... ale třeba se to vytříbí a když nedej bůh ne, tak mu pěěěkně zasolíte!!! Ale když píšeš, že ví že manžel maká a že je to poctivec tak snad se mu to v té hlavě srovná a normálně mu nechá smlouvu a doběhnout v klidu zkušebku.... Určo to klapne a vy budete moct budovat hnííízdečko :pussa:
Musím jít udělat večeři, ale nebude to dlouho trvat tak ještě juknu ju ;)

petulacka — 27. 7. 2009 19:05

Silvinko pomazlete se, dejte si lahvinku a dobrou večeři a bude vám líp :pussa:

Silvi.100 — 27. 7. 2009 19:05

petulacka napsal(a):

Silvinko pomazlete se, dejte si lahvinku a dobrou večeři a bude vám líp :pussa:

:pussa: jojo :jojo:

petulacka — 27. 7. 2009 19:06

Blani já pobudu ještě tak půl hodinky a taky půjdu na véču, dáme jen obložené chleby :P

Blava — 27. 7. 2009 19:31

jsem tuuuu :) udělala jsem takovou večeri ála co dům dá :) tak snad to bude k jídlu :)
Jak se vůbec máš Petul?

heliorik — 27. 7. 2009 19:33

Ahoj holčiny,


tady se hlásí jedna zklamaná netěhule:grater::grater:

Pitrísku, mco mě dojalo, jak jsi na mne myslela. Ve čtvrtek (?) ti to oplatím. Děkuju:hjarta::pussa:

Blava — 27. 7. 2009 19:35

ahoj Heli :) to mě moooc mrzí :pussa: bohužel každá z nás ví jak příchod ms bolí :grater:

heliorik — 27. 7. 2009 19:43

Ahoj Blani,

to jsi hodná. Bohužel žádná MS:usch:
Já měla zpoždění jednou v životě a to jsem byla těhu.
Teď mám 6 den, už tak deset dnů zvracím, pálí žáha atd., tak jsem tak doufala.
Byla jsem dnes u dr., bohužel krev mi nevzal, ale na UTZ nic nebylo vidět, tak jsem dostala provokačku a pěkně se mi motá hlava:dumbom::dumbom:
Ach jo....jinak zítra si snaž to mimi užít a představovat si svoje, ikdyž Tě to určitě rozněžní, vím.:pussa:

mala.popelka — 27. 7. 2009 19:54

helioriku :pussa: je mi líto, že jsi nepřišla s lepší zprávou.... ale nezoufej, podaří se to :hjarta:

heliorik — 27. 7. 2009 20:04

Popi,

děkuji:pussa:

Blava — 27. 7. 2009 20:07

Aha Heli, sorry... Já měla pocit, že máš jen "klasické zpoždění" Tak to jo, i tak je to smutné :( Mrzí mě to!!!
A krev ti nebral proč? UTZ stačí? No asi jo, on je doktor viď

Díky za podporu, snad to zítra nějak zvládnu, ale ty pocity jsou všelijaké...

Blava — 27. 7. 2009 20:11

Kočky koukám, že jste všechny fuč a mě tady navíc vytočil přítel tak se jdu vyvztekat na žehlení, alespoň to bude mít nějaký prospěch. Hezký večer :reta:

heliorik — 27. 7. 2009 20:24

Ahoj Blani,


nevím proč mi krev nevzali, protože na UTZ řekli že nic nevidí, ale ať si zkusím za tři dny udělat test,pokud to nedostanu. Uf.
Přítel zlobí? Já myslela, že to je manžel:dumbom::dumbom: :lol::lol:
Zítra to zvládneš, budu na tebe myslet, pa:pussa:

heliorik — 27. 7. 2009 20:28

Ahoj Silvi,

teď jsem vše dočetla, to je fakt pěknej hnus!!!! A já myslela, že se tohle už tak nepraktikuje, to je opravdu síla:usch:
Ale pokud ten úvěr už máte rozjednaný a smlouvu doloženou na dobu neurčitou, tak by jí podruhé neměli chtít vidět, myslím. tak zatím pa;)

Lenka77 — 27. 7. 2009 20:35

čuuus :reta:

petra29 — 27. 7. 2009 21:06

Ahoj Heli, tak to mě mrzí .. Jinak z práce se přihlašuju jako Pitrísek, doma Petra ;)

Já jsem ti tak držela palce, ale příští měsíc to určo výjde, já tomu věřím :par:

tak kočenko nezoufej, bude dobřeee :hjarta:

Definitiv — 27. 7. 2009 21:11

pitríku alias Petro :lol: to se m,ůžeš na obou místech přihlašovat pod stejným jménem :lol: :lol: pokud tomu nebrábní takový koniny jako zapomění hesla, nebo pokud nechceš zůstat v utajení :lol: což asdi enchceš, když jsi to na sebe napráskala :lol: :lol:

Leni - hola, jsem ti an skypu hned nabonzovala jakej úlovek jsem po srazu pořídila :lol: ještě nabiju foťák a nechám se od O, cvyfotit .- bych nevěřuila že je ještě oblečení do kterýho se vejdu :lol:

heliorik — 27. 7. 2009 21:11

POkud to ještě dostanu, že?:skurt:
To je černý humor:lol:
Tak ještě jednou díky, držím aplečky, abys TY zklamaná tento týden nebyla:dumbom::dudlik::hjarta:

petra29 — 27. 7. 2009 21:12

Definitiv napsal(a):

pitríku alias Petro :lol: to se m,ůžeš na obou místech přihlašovat pod stejným jménem :lol: :lol: pokud tomu nebrábní takový koniny jako zapomění hesla, nebo pokud nechceš zůstat v utajení :lol: což asdi enchceš, když jsi to na sebe napráskala :lol: :lol:

Leni - hola, jsem ti an skypu hned nabonzovala jakej úlovek jsem po srazu pořídila :lol: ještě nabiju foťák a nechám se od O, cvyfotit .- bych nevěřuila že je ještě oblečení do kterýho se vejdu :lol:

Já ho právě zapomněla :lol:

Definitiv — 27. 7. 2009 21:22

Peti - tak si ho nech zaslat ;) někde u přihlašování an to určitě bude odkaz a kdybys ho nenašla, tak prostě popros někoho z moderátorů a oni ti to pomůžou vyřešit ;) jiank to bude asi pro většinu holek dost zmatečný, že jsi tu vlastně jakoby dvakrát- už třeba jen kvůli nástěnce ;)

heliorik — 27. 7. 2009 23:07

Holkiiiii, pomooooc, prosím:(:(:(:(

Jak jsem psala, mám 6 dnů opožděnou MS, dnes UTZ nic neviděl, krev mi nevzali (:skurt:) a dostala jsem provokačku.
Kamarádka mne donutila si udělat test (resp. tři různé) a na všech mám //:P
Můžu být :dudlik:, když na UTZ nic nebylo? Dle nich bych byla 4+4, pokud bych byla (dle mne 4+6), ale to je jedno.....Můžu být v tom? Nemáte s tím nějakou zkušennost?
A pokud bych byla, nemůže mi ta injekce ublížit?:butter:

Budu vděčná za každou zkušenost, radu atd.

Dobrou všem, T:grater:

Definitiv — 27. 7. 2009 23:29

Heli - sorry že jsem zmizela, teď si určo doma koušeš nehty :pussa: ale neboj, provokačka těhotenství neublíží ;) tohle maj pohlídaný, protože se to stává poměrně často. A k tomu, že na utz nebylo nic vidět - no, je ještě dost brzy, pravděpodobně bude viditelný jen zvýená sliznice a za druhé je klidně možný že ačkoliv jsi podle poslední ms 4+4 (nebo 4+6) tak těhu můř¨že být kidně o dost mladší, stačí když se púrostyě posunula ovulace. Termín ti stejně nechají púodle poslední ms a upřesňovat se bude až pak podle utz....
No, jinak bych tam zítra zavolala a řekla, že jsem si udělala testm je pozitivní, vyptala bych se na tu provokačku a na postup co dělat dál, jestli třebas nechat přečdepsat  utrouš nebo tak ;)

Tak hezky spi :pussa:

sima 75 — 28. 7. 2009 6:08

heliorik napsal(a):

Holkiiiii, pomooooc, prosím:(:(:(:(

Jak jsem psala, mám 6 dnů opožděnou MS, dnes UTZ nic neviděl, krev mi nevzali (:skurt:) a dostala jsem provokačku.
Kamarádka mne donutila si udělat test (resp. tři různé) a na všech mám //:P
Můžu být :dudlik:, když na UTZ nic nebylo? Dle nich bych byla 4+4, pokud bych byla (dle mne 4+6), ale to je jedno.....Můžu být v tom? Nemáte s tím nějakou zkušennost?
A pokud bych byla, nemůže mi ta injekce ublížit?:butter:

Budu vděčná za každou zkušenost, radu atd.

Dobrou všem, T:grater:

Gratuluji :supr: :supr: na UTZ neni jeste nic videt a ta injekce neublizi tak neboj ;)

pitrisek26 — 28. 7. 2009 6:55

Heli, tak paráda :dudlik:

Za to já se hlásím do netěhulek .. mrcha přišla dřív :grater:

Saďourek — 28. 7. 2009 7:26

Dobré ráno drbny!!!! Já večer zaspala :D
Heli, to je super!!! Sice je divné, že ti dr. nevzal krev, ale nevadí. NA UTZ tak brzy nic vidět být nemusí.Taky to záleží na tom, kdybyla ovuše. Kamarádka byla 16 den ETu, 4+3 a taky nic vidět nebylo, ale HCG měla 860. Co ti řekl dál, kdyby MS nedorazila? Ale když tak bych tam zavolala, že jsem měla pozit. test.

heliorik — 28. 7. 2009 8:03

Ahoj holčiny,


děkuju za zprávy:P
No on mě ten můj Dr trochu trápí, už od května mi nutí HA a nechce mi povolit těhotnět dříve než v září. Nejdříve jsem z toho byla špatná, ale průzkumem jsem zjistila,že to tak dělá v každém případě SP, bez ohledu na věk ženy či stupeń ve kterém TT SP byl. Takže já HA na tři měsíce fakt brát nebudu:P Notabene jsem byla minulý týden ve stejné nemocinici v CARu a tam mi řekli, že už to v poho můžu zkoušet (což jsem zkoušela:P:P) a že mi budou hlídat ovuši, takže vím, že nic nezanedbávám.
Krev mi nevzal, asi nebyl čas.:gloria: a dle UTZ usoudil. Neřekl mi, co mám dělat, kdyby MS nedorazila, jen že si mám nasadit tu HA, až dorazí, když jsem mu přiznala, že nezobu, a že mám přijít v září na kontrolu a pro svolení, že můžu zkoušet:dudlik:
On ordinuje jen jednou v týdnu, nechci tam znovu plašit, ale ta krev mne mrzí. Zkusím testy zítra zopakovat, ale utroš doma mám ještě z minulého těhu, tak ho možná budu lupat:cool: Zavolám tam večer na pohotovost pro radu a když bude vše OK, tak tam vyrazím v pondělí (až za týden:usch:).

Def, ty máš nějakou zkušennost, jak má být vysoká sliznice? Já mám 11 mm (myslím),  to je málo nebo moc?;)
No, my se s přítelem tento měsíc moc netulili, takže pokud opravdu jsem:dudlik:, tak si myslím, že to bylo 13 DC, čili dneska by tomu bylo 21 dnů.:gloria:

Pitrísku, nezoufej, příští měsíc bude líp:pussa:


Ještě jendou díky všem a hezké ráno (tady v praze dost uplakané - myslím počasí):jojo::tesi:

pitrisek26 — 28. 7. 2009 8:10

Heli, já vím, že to vyjde, ale teď jsem fakt doufala a věřila

včera jsem to obečela a jde se dál

petulacka — 28. 7. 2009 8:38

Ćau prdi :reta:

Silvi.100 — 28. 7. 2009 8:46

bohužel s tim tam teprve jdeme prave pristi tyden kdy mu konci zkusebka :grater:

heliorik — 28. 7. 2009 8:54

Pitrisku,
nebeč:grater:, snažení je příjemná věc,;) a vyjde to, neboj:pussa:


Silvi,
tak to je blbý, to fakt není příjemná situace. A co na to manžel říká?

heliorik — 28. 7. 2009 8:58

Sadi,

a co prosím pěkně zanmená, že kamarádku byla 16 den na ETu?:reta: Já jsem některý termíny úplně nechytám:lol: UF, proč já to nemůžu vědět určo? Včera jsem doufala, že budu vědět na čem jsem, a dneska mám hlavu jak pátrací balon ještě víc:dumbom: Kéž by ty nervy alespoń byly oceněny:dudlik:
Má cenu opakovat testy dneska? nebo třeba až tak za dva dny?:rodna::co:

Silvi.100 — 28. 7. 2009 9:01

HELI ja pisu pres mobil a az ted jsem objevila tu zprávu!  Teda potichounku gratuluju, to je parada :supr:
Manža je z toho hotovej, ale snad se to ještě nějak vyřeší, uvidíme :(

heliorik — 28. 7. 2009 9:15

Silvi,

děkuji, snad je k čemu?:rolleyes:;) Snad se to už dozvím:P
Jinak držím palce,fakt to je docela nepříjemná situace, ale budu vám přát, a´t jí zvládnete:supr::/

Silvi.100 — 28. 7. 2009 9:30

Heli já teď budu držet palce Tobě, určitě to bude ok ;)

petulacka — 28. 7. 2009 9:30

Silvi a co včera večer, uklidnila jsi ho trochu... nebo je hodně na nervy.. vy máte pech to je hrozný :mad: :mad:

MiriDc — 28. 7. 2009 9:31

Ahoj ženštiny :)

Silvi.100 — 28. 7. 2009 9:35

ahoj holky,
PETI malinko uklidnila, ale spíš mi z toho všeho bylo smutno :( prostě když se to se.re tak se to se.re! a co ty jak se citíš? :D

petulacka — 28. 7. 2009 9:38

Silvi drž se, je mi líto že zrovna ty máš tolik smůly :pussa: ale víš ty co? věřím že boží mlýny melou, poslední dobou jsem se několikrát přesvědčila :jojo:
Já mám jen žaludek na vodě a nafouklé břicho - žádná novinka :D

Silvi.100 — 28. 7. 2009 9:43

Peti děkuju :pussa: si zlaticko. Ja také doufám, že zas bude lépe...prostě jednou si dole,jednou nahoře a tentokrát už hodlám být jenom nahoře jen si na ten vzestup musím chvíli počkat noo :D

petulacka — 28. 7. 2009 9:52

Silvi, jsem moc ráda že jsi optimistka :pussa: :supr: Hele abych řekla pravdu, víš jak se mám já? Vynervovaně - já už jsem to tady jednou psala, ty // ze kterých tady má spoustu holek radost a myslí si že je všechno - pro mě je to začátek nervů až do nějakého 14tt a radost začnu mít až uvidím bít :hjarta:. Takže teď se hlavně myslím na "to" vůbec nemyslet, ale nejde to znáš to. Tak teď si jedeme s dcerou koupit na sebe nějaký hadřík :reta: :dumbom:

Silvi.100 — 28. 7. 2009 10:00

Peti já tě chápu :pussa: musí to být nervy:-( ale já bych měla i tak hroznou radost a byla šťastná ;) zkus si to užívat beruško maximálně, povedlo se a to je hlavní a já věřím, že to dobře dopadne! na nervy není vhodná doba, nic špatného se neděje...ono to klapne :par:

sissi — 28. 7. 2009 10:10

Choooj :reta:

sissi — 28. 7. 2009 10:11

Peti, takový dotaz, Ty jsi byla o víkendu u dr na utroš?? :co::co:

petulacka — 28. 7. 2009 10:27

Sissi ano :D, zavolala jsem hned  v sobotu navečer svojí gyn. na mob. že dle testu jsem těhotná, ale nemám doma nic a ona že má dovču, tak jestli by mi zatím utroš v pondělí nenapsala obvodní dr. No ale v neděli po o ke mě přijela Defi, přivezla mi zbytek svého utroše, takže v neděli jsem s ním začala a od včera mám nový recept :dumbom:

petulacka — 28. 7. 2009 10:42

Holky mizím páček :reta:

verynka — 28. 7. 2009 10:45

Já být tu a ty mizet?

danano — 28. 7. 2009 11:01

ahojky holky:):)

verynka — 28. 7. 2009 11:03

Ahoj Danu...,

Danuskaxy — 28. 7. 2009 11:06

Ahojte holky! :reta:

verynka — 28. 7. 2009 11:06

Danu, musím jít.... čeká tu na mě solidní borčus.... Všera jsem měla návštěvu se 2 dětma, to nejhorší už je hotovo, ale musím ještě vysát a vytřít, než půjde Kika spinkat....

Danuskaxy — 28. 7. 2009 11:19

Very jasně ;), na mě tu bohužel úklid taky čeká :/.

sissi — 28. 7. 2009 11:31

Holky já jsem osel :dumbom::dumbom: Jdu do obchodu, že jsem včera měla chut na okurečky :P ...nakoupila ptákovin a okurky ne :grater::grater::grater:

annie — 28. 7. 2009 11:34

Ahoj Síso, jak je mamule? ;)
Klidně Ti okurečky můžu poslat expres. :)
Teď se dlabu melounem, ale je z lednice a zebou mě už z něj zuby. :mad:
Dneska jsem se ještě nehnula od netu - jéžiš jsem ostuda. :dumbom:

Saďourek — 28. 7. 2009 11:56

nazdááár příšerky!!!!
Annie, já se taky cpu melounem :P ale pak zas půjdu min. 4x za sebou na WC :D

sissi — 28. 7. 2009 12:10

My měli meloun 14 dní..tak si dám oddech :lol: Ale ty okurečky :P:P No znova už tam neletím. Ale koupila jsem si fazole...tak budu mít fazolové hody :vissla:

Definitiv — 28. 7. 2009 12:17

čus báby :reta:

Heli - myslím, že 11 mm slizouš je úplně v pohodě ;) jinak ET je embryotransfwer - tedy zavedení oplodněného vája zpět na místo ;) a k tomu tetsu - pokud si neškube¨š vlasy po hrstech, tak doporučuju den počkat a udělat ho klidně až zítra, bude o moc líp vidět, jak tets sílí ;) ale jsou tu expeti., kteří testujou i několikrát denně :vissla: že? :lol: :lol:

A vy ostatní jen pěkně žerte :P už je načase aby někdo přebral mojí přibírací štafetu :reta: jsem tlustá jak slooooon :lol:

sissi — 28. 7. 2009 12:28

Def, já nemusím být ani těhu, abych byla jak slon.. :lol::lol::lol: Ted jsem se vážila...a nabrala jsem něco přes kilo :co::co::co: Tak to jsem myslela, jak žeru, že takových pět, jen jsem koukala přes prsty na váhu :lol::lol::lol:

sissi — 28. 7. 2009 12:29

Holky kde mám koupit nějaké těhu rifle, nejlépe i lacláče, ale jako hoooodně velké?? :co::co::co: Já nemůžu nic najít ve velikosti xxl...nebo 50...každé má jinou velikost...

annie — 28. 7. 2009 12:30

hm, tak já jsem kvalitní mastodontík byla už před těhu, takže přibírací maraton přenechám ráda hubeným. Mám kilo nahoře a je to až nad hlavu...:dumbom:

annie — 28. 7. 2009 12:33

sissi - taky jsem se dívala po 48 - většinou prodávají tak do 42...:dumbom:
Holt budu nosit stan.:usch:
Ale našla jsem tady nějaké kalhoty i větší:
http://tehotenska-moda.lave.cz/tehotens … o-p-6.html

sissi — 28. 7. 2009 12:34

Já koukala na aukro...a tam jsou veké, ale zase se mi nelíbí ten střih a vůbec :rolleyes:

annie — 28. 7. 2009 12:45

Na aukru jsem se dívala taky, ale nic :/
Ještě zkusím do CaA

Definitiv — 28. 7. 2009 12:48

Hoílky já to vyřešila koupí pláťáků na gumu od vïetnamců :lol: :lol: já z toho za měsíc stejěn vyrostu a investovat do toho absolutně nemá cenu :/ zvlášť když 90% času trávím doma, popřípadě na lukách,kde moc parády nenadělám :lol: a že občas vystrašíím nějakýho rybáře? :lol: No co, taky tam nesedí ve smokingu :lol:

annie — 28. 7. 2009 12:56

Def - když ono se v mrazech bude v pláťácích chodit blbě... :dumbom::lol:

heliorik — 28. 7. 2009 13:07

Ahoj holkiiii,

k té váze se ráda připojím:PJá jsem v osmnácti byla takovej malej "metráček", tak jsem začala cvičit a svůj věčný boj s váhou a jídlem a za rok bylo 25 kg dole. Jenže od té doby jsme leta měla jenom hlad.:lol: Já jsem totiž typ, co se podívá(!!!!!) na knedlík a má tři nahoře, fakt!:reta: Navíc jsem mrňavá, takže i to vykoukaný kilo je na mě vidět.
Jenže po letech hladu jsem si řekla, že alespoń trochu jíst se musí, a pozvolna přibylo pět, šest.... (a to jsem fakt ty knedlíky měla jednou za dva roky:supermario:).
No a v lednu jsem byla těhu a začala jsem jíst úplně normálně, nic pro mé tělo to byl hluboký otřes. Snídaně, svačiny, to jsem znala naposled z dětství, takže i bez nějakého přežírání bylo za tři měsíce deset:rolleyes:
No a pak přišel SP (duben), ale přestože v :dudlik: mi ta kila až tak nedrásala, tak samo po SP jo, protože jsem se cejtila jak sud, ale bez náplně, nicméně abych po potratu s vědomím, že chci mimi co nejdřív šla do nějakého drastickýho hubnutí, to se na to můžu :usch: Takže jsem dál hezky papala (mě totiž navíc sttrašně chutná:rolleyes:) a říkám si, že pokud budu :dudlik:, tak alespoń ten první "skok" mám za sebou. Ale pokud ne, a poletí to stejně rychle, tak skončím na dvoukoláku:lyssna:

Takže taky hezky papejte, a´t v tom nejsem samotinka:lol::lol:

Def, díky moc, už všemu rozumím.:supr: Samo, žíly si rvu, ale zítra mi udělají tu krev, tak snad konečně budu vědět na čem jsem (nebo to vím?????:gloria:;) Kéž by ty testy nelhaly.

Jdu si udělat oběd, dostala jsem z toho hlad:reta::reta::reta:

sissi — 28. 7. 2009 13:24

Def, taky to vidím, že zítra koupím něco pružného :lol: Ted nosím u nás do obchodu 3/4 legíny..tak je to ok, ale pak mám jen rifle, ty josu streč a jsou ještě ok...ale v nich je horkoooooooo....a v zimě opravdu plátáky e e e, lool.
No kuknu na něco zítra. Máma mi koupila tuniky 2..hezké..tak ještě ty gatě nějaké :/

sissi — 28. 7. 2009 13:54

Teda Def :dumbom::dumbom::dumbom: Já pátrám po pohlaví Tvého miminka a pak najdu:"překvápko čeká Definitiv" :dumbom::dumbom::dumbom::lol::lol::lol:

Definitiv — 28. 7. 2009 14:28

No v zimě - nebo teda já těsně před zimou, to budu řešit tak že si pod pláťáky vezmu legíny :lol: :lol:

Síso - jj, my budem mít překvápko ;)
Jo a holky tajky nacha na ty gatě. vážně si je ozkoušejte. Já třeba zjistila že naprosto nemůžu ty s tím fusakem na břicho, mám z toho kopřivku to za prvé a za druhé, tím jak mám nadrozměrnej pupek, mě všechny strašně škrtí a to v nich ostatním bylo príma až do porodu. No, zkrátka nenosím je a jsem moc ráda, že mám všechny jen půjčený a nekoupila jsem si ani jedny ;)

sima 75 — 28. 7. 2009 15:07

Definitiv napsal(a):

čus báby :reta:

Heli - myslím, že 11 mm slizouš je úplně v pohodě ;) jinak ET je embryotransfwer - tedy zavedení oplodněného vája zpět na místo ;) a k tomu tetsu - pokud si neškube¨š vlasy po hrstech, tak doporučuju den počkat a udělat ho klidně až zítra, bude o moc líp vidět, jak tets sílí ;) ale jsou tu expeti., kteří testujou i několikrát denně :vissla: že? :lol: :lol:

A vy ostatní jen pěkně žerte :P už je načase aby někdo přebral mojí přibírací štafetu :reta: jsem tlustá jak slooooon :lol:

Defiii muzes byt klidna ja uz mam pet :usch: fakt nechapu a necpu se tolik ,a jak koukam na holky co jsou xxxx tyden a nic ,tak to uz nechapu vubec nic :dumbom: :dumbom:  :D ja snad zacnu se poprve v zivote omezovat ,jestli to bujde takovym tempem tak mam navic 30 kilo :dumbom:

Definitiv — 28. 7. 2009 15:33

Símo - no já mám tak dvanáct, třináct :lol: a u nás v chlívě jsou expertky s kilíčkem navíc :lol: :lol: noco, za to pak po porodu bude pěknej rozdíl :lol:

Berberka — 28. 7. 2009 15:47

Dobrý den dámy, vidím, že to tu jede rychleji, než budu kdy stíhat číst :rodna: Tak se alespoň pochlubím malým byrokratickým úspěchem (podotýkám, že žiju v Británii). Po úspěšném spermiu mé drahé polovičky, kterýžto proces zabral Cca 2 měsíce, mě můj doktor objednal do nemocnice na gynekologii, aby se zjistilo, jestli není háček u mě.  A hádejte co! Po dvanácti týdnech čekání mi konečně přišla pozvánka!!! :styrka: :dumbom: :storstark: Ve čtvrtek mě tedy čeká setkání s britským zdravotnictvím. Doufám, že mě nepošlou kvůli nějaké banalitě domů s tím, že mám přijít za dalších 12 týdnů. Ehh...popravdě, jestli tu každé jednotlivé vyšetření trvá takhle dlouho, o zákrocích nemluvě, pak nevím, zda se do čtyřicítky nějakého toho potomka vůbec dočkám :lol:

Silvi.100 — 28. 7. 2009 15:54

annie :lol: ty si pošuk :lol:

Definitiv — 28. 7. 2009 15:55

Bebrer - to je šílený :co: to se ti normoš vyplatí na týden slítnout domů, všechno si tady oběhat a je to :lol: jenže ty už u nás asi nebudeš mít pojištění, co?
Tak budu držet palce, ať se ve čtvrtek něčeho doberete a ať tam nevzniknou žádný zmatky, který by to nějak prodloužily, nedejbože odsunuly :lol:

Silvi.100 — 28. 7. 2009 16:01

Silvi.100 napsal(a):

annie :lol: ty si pošuk :lol:

jo reakce na ten stan :-)

Berberka — 28. 7. 2009 16:03

No, Def, o tom jsem už taky uvažovala :D Ale pojištění u nás nemám, takže jestli Britové pojedou jak s hnojem, jak se říká, budu mít o důvod víc přesvědčit manžela, že je načase se stěhovat zpátky. Když jsem se kohosi ptala, proč jsou tu tak děsné fronty na doktory, bylo mi vysvětleno, že je to kvůli cizincům. Prý se jich sem přistěhovalo příliš mnoho a blokujou zdravotnické služby :co: Někdy lituju, že zde nelze beztrestně používat střelných zbraní :dumbom:

sima 75 — 28. 7. 2009 16:05

Holky cau :reta:
Silvi tak sem to docetla a :( snad se to obrati vse k lepsimu (mam i na mysli manza a prace ) :pussa:  :pussa:

Ja jen na skok jsem v praci vecer kuknu :P  :lol:

sima 75 — 28. 7. 2009 16:06

Holky jak dopadla MARKEET vubec nevim :)

Silvi.100 — 28. 7. 2009 16:07

Defíčku zase bych Tě ráda viděla ať vím jak rosteš :D doufám, že Tě stihnu do porodu...

Silvi.100 — 28. 7. 2009 16:10

ahoj Simi no snad to bude ok děkuju :pussa: já jedu z práce :-) dnes večer nestíhám.

sima 75 — 28. 7. 2009 16:12

Silvi jeee ty se mas ja tu budu trcet do pul osme :( ,uz musim jsem zabrala managerovi :D  kancl tak se mu to nelibi :P  :lol:

Danuskaxy — 28. 7. 2009 16:20

Ahojte holky! :reta: Jdu jen na skok :).
Sissi jestli ještě k tim kalhotám tak já jsem nedávno viděla u tety v jednom katalogu myslím, že petrklíč se to jmenovala těhu lacláče a měli tam i velké velikosti!
Pokusím se to najít jestli to není i na netu ;).
Jo tak sem je našla a koukám že velikostí mají fakt hodně :lol:, tady http://www.petrklic.cz/tehotenske-laclace-83198.aspx

a ještě koukám ještě mají i jiný, tam mají fakt dost velikostí, tak kdyby ještě ten odkaz tak tady http://www.petrklic.cz/item-list.aspx?s … ensk%C3%A9 ;)

Jinak v C a A jsem taky kdysi očumovala a tam mají těhu věci myslím do vel. 46 ;)

Berberka — 28. 7. 2009 16:22

O co jednodušší to mají holky v Berbersku...tam ženské žádné kalhoty nenosí :D

Definitiv — 28. 7. 2009 16:22

Silvi - tsss, mě stihneš ještě desetkrát :reta: do porodu daleko :lol: a já jsem jak dělová koule :lol:

Beri - to by mě kleplo, já i v čechách z doktorů rostu a jako naprosto enchutnej (ale chudej) :lol: snobík se přiznávám, že se mi vyplatí chodit k soukromníkům, mají lepšíí přístup, člověk na nic nečeká a nechodím tak nijak extra často, takže ty peníze klidně oželím :lol:

Berberka — 28. 7. 2009 16:28

He...Definitiv...kdybych chtěla tady platit soukromníky, musela bych vyloupit Lloyds :-D Ale jak tak posuzuju současnou situaci, čekací doby u soukromníků jsou tu jako normální čekací u nás. Čekací doba v běžné nemocnici je...nu...asi jako v hódně zalidněné zemi s jednou nemocnicí na 10 000 000 obyvatel :-D

Definitiv — 28. 7. 2009 16:31

Beri - jo, to je fakt že u vás je to hdoně masný, to u nás pořád ještě soukromej doktor stojí skoro nic (asi proto, že se stejně nevyhneš placení zdrávka :lol: ) takže si vlastn spíš platíme za ten nadstandard - no a někde to teda umí osolit, to zase jo :lol: :lol: ale třeba moje gyndařka po mě od začátku těhu chtěla asi 50 Kč za fotku a to je alles :co: ta by podle ěm zemřela hlady, kdyby tam neměla tu sestřičku, co jí občas připomene., že ty peníze jsou vážně k životu nutný :lol: :lol:
Ale věřím tomu, že u vás to musí bejt hrozný maso, i když to znám akortá z vyprávění ;)

verynka — 28. 7. 2009 16:33

Zdar babuchy.....
Bože díky za české zdravotnictví... :lol::lol::lol:

verynka — 28. 7. 2009 16:37

Def. kukla, jsem ti na pupík a zdá se mi, že ti už tak rychle neroste....

Berberka — 28. 7. 2009 16:39

Je pravda, že jako plátce pojištění neplatím u "normálního" doktora nic. Ale je pravda, že když něco fakt potřebuju od odborníka, tak mám někdy pocit, že dřív pojdu, než se dočkám. Na druhou stranu tady mají zákaz dívat se na vás jako na blbce a dávat vám to najevo a když se na něco zeptáte, dostanete většinou víc informací, než potřebujete. Taky pokud chcete do ordinace z jakéhokoliv důvodu rodinného příslušníka nebo kamarádku s sebou, nikdo neřekne ani bů. Dokonce se to proklamuje v informačních letácích :D Škoda, že nelze zkombinovat českou odbornost s britským slušným chováním ;-)

Hmm...mizím se potopit do hlubin vany, která má dva oddělené kohoutky a žádnou sprchu (takový britský vynález, abychom to neměli v životě zas tak jednoduché). Přeju příjemný zbytek dne :)

Definitiv — 28. 7. 2009 16:43

Very - chtěla jsem včera dodat foto, ale jaksi jsme měli úplně vybitej foťák :vissla: a nejspíš to ted asi byla moje chyba :lol: takže dneska to vyfotíme a zítra tam bude :P Jsme měly včera sraz s L77 a Rheou a obě se mi svorně smály že mám vážně strašnej buben na to co ej přede mnou :lol: ale Rheuš měla taky obří :P

Beri - ta komibnace by byla ideální, u nás se občas doktoři chovají jako kdyby pacientům chyběl mozek,. buď tě berou jako kus masa a naprosto ignorují, že jsi člověk a nebo tě berou jako vážně retardovanou a mluví na tebe velice po-ma-lu a zře-tel-ně a jak rpo blbečky :lol:

verynka — 28. 7. 2009 16:45

To bychom měli ideální zdravotnictví a to nejde, pač by tam lidé chodili rádi. :lol::lol::lol:

petulacka — 28. 7. 2009 17:03

Tak milé dámy, Def jsem viděla v neděli, pupíček má pěknej, ale šlo jí to snad jen do bříška a má ho krásnej fakt! :hjarta:
Ty vo.. Def neříkej že jsi jako slon, když to není pravda :dumbom:

Jinak já si zásadně těhu oblečení pořizovat nebudu, dneska jsem si koupila takové hodně dole bokové džíny v C&A, takže pupek mi poroste nad lemem kalhot a potom to řeším jako Def, budou pláťáky na jaro na zahradu, ven i doma, nebo nízké (pod pupík) sukně a trička nebo tuniky co se dneska nosí. Mě se vyloženě těhu oblečení nelíbí, ale to je jen názor :dumbom:

verynka — 28. 7. 2009 17:07

Zlatíčka já si postěžuju...... od třetího DC mě asi týden bolely kozenky, pár dní byl pokoj a teď........ bolí mě bradavky a to tak, že si na ně nemůžu pomalu sáhnout, navíc se mi nějak zvětšily,................. dle manžela i podprdy mi dokonce vyrostla celá prsa......... :dumbom:. co si mám myslet..... supr výmysl mého těla, nebo síla sugesce? :lol:

sima 75 — 28. 7. 2009 17:09

Petul na jaro :/ hm nevim ale jak koukam tak by to to melo vychazet duben :jojo:  ;)

Mimochodem ja to ted resim tak ,ze delsi trika dole sirsi a ponevadz vsechny kalhoty mam koupene na telo tak nic nezapnu a na knoflik dam gumku a provliknu dirkou :lol:  :supr: a zpet na knoflik :jojo:

Blava — 28. 7. 2009 17:10

Hezké odpolko kočky!!!
Dneska ráno jsem byla u zubaře a vytrhla mě dr moudrák :grater: takže sotva dýchám, au au au

Blava — 28. 7. 2009 17:11

verynka napsal(a):

Zlatíčka já si postěžuju...... od třetího DC mě asi týden bolely kozenky, pár dní byl pokoj a teď........ bolí mě bradavky a to tak, že si na ně nemůžu pomalu sáhnout, navíc se mi nějak zvětšily,................. dle manžela i podprdy mi dokonce vyrostla celá prsa......... :dumbom:. co si mám myslet..... supr výmysl mého těla, nebo síla sugesce? :lol:

čau Very, co to :co:  co to :co:

sima 75 — 28. 7. 2009 17:12

Cau Blavi a Very :)
Very a testik a ms byla normalni?

Blavi fuuuj trhani to nemam rad :/

Blava — 28. 7. 2009 17:15

Jasně Very, testík :vissla:
Čau Simi, no bylo to náááročný a bolí to ještě teď :( asi si snad na chvílu lehnu :vissla:

Definitiv — 28. 7. 2009 17:19

Very - jaj ty kozy kozácký :lol: :lol: čéče, jako nechci nic říkat, ale jsi ještě poměrně brzo, na to by se to projevilo na ňááádrech :lol: :lol: to bude tím počasím :pussa: :pussa:

Petul - díkes za kompliment, ale já se včera viděla v převlíkací kabince a hrůza :lol: :rolleyes: málem jsem padla :lol:

Blavi - tak to ti na to foukám . na tohle já jsem posera a jestli někdy něco takovýho přijde na pořad dne, tak si to snad nechám udělat v celkový anestezii :rolleyes:

Blava — 28. 7. 2009 17:20

No bylo to dílo a ještě tam byla "na čumendu" medička :D tak jsem byla vcelku hrdina, ale držel fest. Pak jsem na něj jukla a vůbec nechápu jak se něco takhle příšerného vešlo do mojí krásné a malé hubinky :lol::lol::lol:

petulacka — 28. 7. 2009 17:27

Čau všem,
Blaní jauajs :mad:
Simi v zimě já ty nízký džíny a tika a svetry - jo a časem bude i ta gumička dole :lol:
Very nooo já se v tom nevyznám, jestli by už bylo znát těhu :dumbom:

petulacka — 28. 7. 2009 17:28

Simi polykáš utroš nebo zavádíš?

verynka — 28. 7. 2009 17:29

Tak jestli mi počasí zvětšuje prsa, tak si raději pořídím stan, pač nikam jinam se mi pak nevlezou. Holky, normálně si musím koupit novou podprdu, je mi malá, ale ještě před dvěma dny nebyla.... Taky mi to nejde do hlavy........mrcha byla hóodně divná, intenzita i délka normální, ale krev řídká, 5 dní předem jsem špinila....... samo, test proběhl ještě v době MS a nicht..... ještě bych to pochopila, kdybych přibrala, ale já jsem teď trošilinku zhubla..... asi mi ty kozeny někdo očaroval.....

sima 75 — 28. 7. 2009 17:29

Tak ja zase musim jit hrat :(  pa

verynka — 28. 7. 2009 17:30

mě napadl nějaký zánět,......... těhu by tohle ještě udělat nemělo....

sima 75 — 28. 7. 2009 17:30

petulacka napsal(a):

Simi polykáš utroš nebo zavádíš?

Peti zavadim sest denne ,klasika rano odpoledne vecer ,v nemocnici mi rekli dva dr ze je to lepsi a muj dr taky :)

sima 75 — 28. 7. 2009 17:32

Peti a ty ? ja mela pred tim duphaston a nebyla jsem tak unavena a z ultrose jsem i kdyz to muze byt tehu stavem :/

Markeeet — 28. 7. 2009 17:35

Nazdárek :reta:

Pro ty, koho to zajímá - včerejší "genetika" byla na houby a šlo by to bývalo vyřídit po telefonu :mad: :dumbom:

V Centru fetální medicíny (genetika v Praze ul. Ke Karlovu) mi napsali žádanku na UTZ k Apolináři a na odběry do OC na Karlově náměstí.. Nejlepší na tom je, že kolínská nemocnice má taky certifikát na NT a krev uměj vzít taky... Na UTZ mě objednali až na 17.8. - páč to budu 13+3 a to bude akorát na to projasnění šíje a trochu i na to srdíčko (což byla ta VV)...
Znovu nás ujistila o tom, že nebyl žádný genetický původ té VV srdce a že to asi byla náhoda. Jenže oni jsou vědci a na náhody nevěřej, takže tam nejspíš někde něco bylo, což neuměj poznat a najít. Takže tak... :dumbom:

No a Petul, pokud jde o mě, myslím, že přestanu "blbnout" až po velkém UTZ, protože 20tt je pro mě TA hranice :rolleyes: snad se k ní dohrabem :jojo:

Tak uvidíme!

Co tu nového?

Blava — 28. 7. 2009 17:40

čau markeeet, takže vše ok :) to je dobře a věř, že i ve vědě jsou náhody... a jestli v ně věří nebo ne je fuk :)
já jsem někde četla, že utrogestan je lepší polykat než zavádět. Myslíte že je to možné? Já prvně zaváděla a bohužel nic z toho... ale že by v tom byl rozdíl (polykání zavádění) se mě teda moc nezdá...

Blava — 28. 7. 2009 17:41

holky jdu se fakt natáhnout, ten zub mě dal zabrat.... takže zatím pááááček
nejspíš už se neukážu, večer se jdeme podívat na páteční miminko tak snad to přežiju bez několika skleniček vína a bulení do polštáře

verynka — 28. 7. 2009 17:41

Ahoj Markét, a Blaní, takže jeden zavádět a druhý polykat, pak to bude kompletně ošetřeno.....

Markeeet — 28. 7. 2009 17:43

Blani, díky, my se taky rozhodli to brát jako dobrou zprávu...

Jinak, s tím utrošem nevím, ale jako teoritik bych řekla, že výsledek stejnej, ale účinek možná zaváděním rychlejší... beru to podle prášku x čípku proti bolesti :lol: :dumbom: :dumbom:

petulacka — 28. 7. 2009 17:46

Markét máš pravdu, až po tom 20 tt se to sna zklidní :rolleyes: :dumbom:

Simi já kumbinuji ráno dva polykám, večer dva zavádím, dr. mi řekla zavádět ráno i večer, ale já na ležení prostě ráno nemám čas, tak je spolknu :dumbom: snad tím nic nepos... Jinak jsem z něj unavená z Duphastonu jsem nebyla, ale to přežiju :dumbom:

Markeeet — 28. 7. 2009 17:46

Blavi, to zvládneš :styrka:, uvidíš :par:

Very, koukala jsem, že musíš měnit podprdu :co: :lol:

verynka — 28. 7. 2009 17:46

Def, tak já myslela, že mi něco na ty kozáky poradíš a ty zdrhneš.....

verynka — 28. 7. 2009 17:47

Holky, letím, jedem k babičce....

petulacka — 28. 7. 2009 17:48

Blani ať jě to líp :pussa: zuby jsou potvory :(

Definitiv — 28. 7. 2009 17:49

Já utrouš polykala - nevdilo mi to, měla jsem dost nízkou dávku, takžežaludek nedráždfil

Markeet - to znám jak to umí naprdnout :rolleyes: my takhle čekali v Gennetu dvě hodiny kvůli testům , který umí i moje dr, já už byla naprosto běsná a vzteky bez sebe. Kdyby se to netýkalo Piškota, tak se jim na to vybodnu. Naštěstí jsem tam už víckrát nemusela :rolleyes:

Holky - nakupujete některá u Quelle? Jsem si chtěla koupit podprdu a koukám na jejich stránky - výběr dost mizernej :/ tak mi to nedalo a hupsám doůlu pro katalog co nedávno přišel a tam je těch podprsenek snad tisíc :co: je možný že by to na net všechno nedávaly? :co:

petulacka — 28. 7. 2009 17:50

Holky jdu makat, mějte se páček :reta:

Markeeet — 28. 7. 2009 17:53

Def, já kdysi nakupovala a myslím, že tam někde jde vyplnit objednávka "ručně" - jako že zadat číslo zboží...

Taky jsem měla problém - ale spíš s výprodejovejma katalogama - že na netu to zboží nebylo nebo jo, ale s jinou cenou :dumbom:

Jo a je fakt, že jsme to v té Praze odseděli a zase přijedem... co by člověk pro toho sviště neudělal, že :rolleyes:

Definitiv — 28. 7. 2009 17:57

Markeet - přesně, kdyby šlo jen o mě, tak se asi zvednu a prdím an ně.... no, možná že ne, ale rozhodně bych udělala scénu, jednou jsem takhle nadzdvihla celej mMotol, protože jsem byla objednaná na devátou a přišla jsem na řadu těsně před jednou - navíc se jednalo o vyšetření kvůli přerušení těhu, takže jsem byla smutná a vzteklá dohromady - no děs. To jsem tam na konci fakt ječela tak hrůzostrašně, že mě okamžitě odvlekly do ordinace jen aby mě utišily :lol:

heliorik — 28. 7. 2009 18:17

Ahoj holki,


Blani:pussa:, ať tě to brzy přejde.

Markeet, to chápu, člověk si někdy připadá jako trouba...obzvlášť, když se nic kloudného nedozví:dumbom: A ty jsi v kolitátém tt?:gloria:

Def,

v quelle jsem dřív jela, ale te´d už moc ne, ale určitě to jhde ručně nebo tel z katalogu, co se ti líbilo.U jiné firmy mám stejnou zkušennost jako Markeet, jiné ceny - šlo o katalogové akce apod.

A co dělá Pitrísek, byla tu dneska a není smutná:pussa:?

sima 75 — 28. 7. 2009 18:28

Petul ja taky nelezim zavadim i v praci ,jak bych to rekla ono to nevytece hned se to rozpusti a za dve tri hod a ja uz davam poledni davku :rodna:  :rodna: a nevimn jak u tebe ,ale kdyz dam vecer tak v noci jdu curat a rano jak vstanu tak taky to jde trochu ven (jeziiiis to byla drina :rodna: :dumbom:  :lol:) Me rekl dr ,ze je to ucinejsi ,ale co a jak nevim co dr to nazor ,vlastne tri mi to rekli ,ze zavadet a nikde se tam nepise lezet po zavadeni ,aspon myslim ,sakra baby ted mam dilema i ja :dumbom: :lol: :lol:

sima 75 — 28. 7. 2009 18:30

Market ja byla zvedava ,dekuji za informaci :supr:  :lol:

danano — 28. 7. 2009 18:49

Petulko moc ti držím co mám..... holka drž se :pussa::pussa::pussa:

Jsem na to koukala jak jojo .... prostě paráda  a pak že tu skejsneš se mnou .... už tu asi budu sama....:grater::grater:

Marti84 — 28. 7. 2009 19:19

Ahoj holky, je tot ed u nas desne :grater: pohadala jsem se s milackem a prisla o praci :grater:, takze bud budu hledat neco nebo ten posledni rok skoly pojedu jako denni studium :(. Takze u nas se ted asi mimisek odklada :( teda zatim nevim ale moc naladu an snazeni nemam :(

mala.popelka — 28. 7. 2009 19:22

danani, skejsneme tady 2 :vissla:

petra29 — 28. 7. 2009 19:23

Ahoj Heli, Pitrísek je tady a je smutný .. včera jsem měla večer špíno a dnes skoro nic .. tak nevím co bude .. ale myslím, že nic .. asi se ta protivná mrcha blíží :grater::usch:

petra29 — 28. 7. 2009 19:26

mala.popelka napsal(a):

danani, skejsneme tady 2 :vissla:

Já tady asi taky zkysnu :vissla:

Popelko, odkud jsi když píšeš z podbeskydí?

heliorik — 28. 7. 2009 19:33

Pitrísku,

nečaruj, že tu zbudeš.....navíc ty to máš dostat ve čtv, ne?:/ Třeba to špinění bylo něco jinýho, holka:P:P:P Nebo to tak míváš? a když ne teď, tak příště, uvidíš:reta:
Tak nebuď smutnej Pitrísk, zatím nemáš proč:gloria::pussa::pussa::pussa:

heliorik — 28. 7. 2009 19:37

Martí,

a ty taky nedepkař. O v dubnu jsem přišla o mimi, v květnu o práci a teď v červenci jsme s tou mou láskou byli krapet v sobě, takže jsme se v ty důležitý dny tulili jednou. A ty nervy, co jsem pak 14 dní měla, sypalo se na mne úplně všechno:grater::grater::grater: A třeba se nám to povedlo, já nevím, čemu mám věřit, ale chtěla bych těm testům:P
Tak zatím pa,pa, :dumbom:

petra29 — 28. 7. 2009 19:39

heliorik napsal(a):

Pitrísku,

nečaruj, že tu zbudeš.....navíc ty to máš dostat ve čtv, ne?:/ Třeba to špinění bylo něco jinýho, holka:P:P:P Nebo to tak míváš? a když ne teď, tak příště, uvidíš:reta:
Tak nebuď smutnej Pitrísk, zatím nemáš proč:gloria::pussa::pussa::pussa:

já už ani nevím co mívám a co už ne .. už mě přestalo bavit to hlídání se .. prostě už na to kašlu, nějak to dopadne :godlike:

petra29 — 28. 7. 2009 19:40

heliorik napsal(a):

Martí,

a ty taky nedepkař. O v dubnu jsem přišla o mimi, v květnu o práci a teď v červenci jsme s tou mou láskou byli krapet v sobě, takže jsme se v ty důležitý dny tulili jednou. A ty nervy, co jsem pak 14 dní měla, sypalo se na mne úplně všechno:grater::grater::grater: A třeba se nám to povedlo, já nevím, čemu mám věřit, ale chtěla bych těm testům:P
Tak zatím pa,pa, :dumbom:

Na stopéro věř těm testům, já bych teda věřila .. je to bomba, já to ještě nezažila, bych skákala metr dvacet :lol:

MiriDc — 28. 7. 2009 19:53

ahoj holky :)

sima 75 — 28. 7. 2009 20:10

Je tu nekdo ???? :D

heliorik — 28. 7. 2009 20:14

Ahoj  Simi, :godlike:

heliorik — 28. 7. 2009 20:16

A ahoj nevěsto, my se ještě neznáme, že jo?;)

sima 75 — 28. 7. 2009 20:16

heliorik napsal(a):

Ahoj  Simi, :godlike:

Baf lekla ses co ????? :lol:

Blava — 28. 7. 2009 20:18

holky pomóóóóóóóóc :grater::grater::grater: byla jsem se juknout na to miminko a je nádherné, normálně zááávidím :grater: a dorazím dom a z mobilu zjistím, že kamarádka co čekala za měsíc taky dneska porodila :grater: pro změnu holčičku :grater:
To je taaaaaaaaaaaaaaak nespravedlivý!!!! Navíc miláček je z toho taky v šoku a nějak nemluví :grater::grater::grater:

sima 75 — 28. 7. 2009 20:20

Blaviiiiiii jeziiiiiiis klid ,nebuuuuuuj :pussa:  :pussa: budete mit jenom to chce trpelivost  :hjarta:

Blava — 28. 7. 2009 20:21

ježiš díky, ale mě už ta trpělivost vážně dochází a začínám z toho být pěkně v depce :grater: chjooo

heliorik — 28. 7. 2009 20:22

Pitrís,


to znám;) čím víc se sleduju, tím víc jsem zmatená, jakže to bylo ten minulý měsíc? Znám tenhle pocit? Stalo se mi to někdy:dumbom::dumbom::dumbom: A už v tom jedu:usch:
Nechej to koňovi uvidíš.
PS: já ty testy viděla taky poprvý v životě:lol: Sice jsem v zimě těhu byla, ale to jsem je měla negativní i vedn, kdy mi to potvrdili na UTZ, takže včera jsem na to koukala jak malá, protože to bylo prvně.:P A žádnej duch, docela brzo a hezký //:rodna: Kéž by to tak bylo.:rolleyes:



dneska jsem se dohodla s jednou sestřičkou z CARu, že tam zítra můžu přijet na krev, takže zítra přestanu tápat a buď budu:grater: nebo ten METR DVACET:dumbom:

:pussa: dobrou:sova:

sima 75 — 28. 7. 2009 20:22

Heli kdyz tam jsou dve tak je to jasne :jojo: to jsem jeste ani neslysela ,ze by test byl pozitivni a nic ;)

heliorik — 28. 7. 2009 20:23

Já se vlka nebojím:lol::lol::lol:
To víš, že lekla, až jsem hekla:reta::reta:

sima 75 — 28. 7. 2009 20:24

Blava napsal(a):

ježiš díky, ale mě už ta trpělivost vážně dochází a začínám z toho být pěkně v depce :grater: chjooo

Blani ja vim ,ze se to keca a je to otrepane ,ale to ti nepomuze zkus na to nemyslet ,vim vim vim vim nejde to ,ver ja jsem vetsi m.a.g.o.r. a fakt jsem vypustila a hned to vyslo :hjarta:  :hjarta:

heliorik — 28. 7. 2009 20:25

Simi,


dík. Já jsem krapet rarita, tak doufám, že nebudu první, od který to uslyšíš:lol:;)
Byla bych fakt šťastná a ty testy byly tři, každý jiná firma:rolleyes::rolleyes:

sima 75 — 28. 7. 2009 20:27

heliorik napsal(a):

Simi,


dík. Já jsem krapet rarita, tak doufám, že nebudu první, od který to uslyšíš:lol:;)
Byla bych fakt šťastná a ty testy byly tři, každý jiná firma:rolleyes::rolleyes:

To je tuty tri testy :jojo:

heliorik — 28. 7. 2009 20:28

Blaviiiiiii,


já jsem tenhle rok vítala pět miminek, z toho jedno týden po potratu a jedno nedávno mé bývalé lásce, a věř, že vím jak ti je.....ale zvládneš to, všechno krásný tě čeká, vžyť si se ještě ani nestihla adaptovat na mladou paní:lol:
Nebuď smnutná:pussa:

Blava — 28. 7. 2009 20:28

Simi fakt to nejde :grater::grater::grater: navíc teď by se stejně nemělo zadařit když beru ten orgametril...
Ale mám toho vážně už víc než dost... Jak se z těch miminek mám radovat???
ještě, že o víkendu jedeme pryč jinak bych si snad hodila mašli :grater:

sima 75 — 28. 7. 2009 20:28

Blani i ta dovca by mohla pomoci se odreagujete ,jeee vlastne svat.cesta :dumbom: nacerpas silu a ........:pussa:

Markeeet — 28. 7. 2009 20:29

Heli, díky, dnes jsem 10+4tt

Blaní, :pussa:, však se dočkáš!!! Ta spravedlnost musí jednou otevřít oči - třeba jen jedno a napůl, ale uvidíš, že se povede... :pussa:

Nám se to kecá, ale já mám pořád pocit, že nemám vyhráno... tohle všechno jsem si už jednou zažívala a NIC...

Blaní, tak ty miminka vypusť - holky musej pochopit, že nemáš náladu, když tě to bolí a nemůžeš se z nich radovat, jak by asi maminy čekaly... já takhle zrušila několik návštěv a vánočních mejdanů, protože jsem věděla, že tam prostě BUDOU řešit plínky a papání...

Blava — 28. 7. 2009 20:30

heliorik napsal(a):

Blaviiiiiii,


já jsem tenhle rok vítala pět miminek, z toho jedno týden po potratu a jedno nedávno mé bývalé lásce, a věř, že vím jak ti je.....ale zvládneš to, všechno krásný tě čeká, vžyť si se ještě ani nestihla adaptovat na mladou paní:lol:
Nebuď smnutná:pussa:

Díky Heli, 5 bych asi vůbec nezvládla, ale opravdu to moooc nejde :grater: snad až odletíme na tu dovolenou to ze sebe trochu setřesu :)

sima 75 — 28. 7. 2009 20:31

Blani blaaaaaznis ja zavidela kazde ,prisaham a hlavne jsem je vsude videla Mhd v obchode v praci atd......,clovek preje to je jasne ,ale zavidi to je prirozene ,protoze chces taky ,vim jake to je :jojo:

Blava — 28. 7. 2009 20:32

Markeeet napsal(a):

Heli, díky, dnes jsem 10+4tt

Blaní, :pussa:, však se dočkáš!!! Ta spravedlnost musí jednou otevřít oči - třeba jen jedno a napůl, ale uvidíš, že se povede... :pussa:

Nám se to kecá, ale já mám pořád pocit, že nemám vyhráno... tohle všechno jsem si už jednou zažívala a NIC...

Blaní, tak ty miminka vypusť - holky musej pochopit, že nemáš náladu, když tě to bolí a nemůžeš se z nich radovat, jak by asi maminy čekaly... já takhle zrušila několik návštěv a vánočních mejdanů, protože jsem věděla, že tam prostě BUDOU řešit plínky a papání...

Díky!!! Já vás všechny nemít!!! Tyhle strasti prostě člověk nemá s kým probrat! Navíc všechny ostatní kamarádky mají mimi nebo větší děti a já začínám být na budku!
Ještě že jedeme o víkendu pryč :) a snad na té dovče se trochu uklidním :) ale i drahý je z toho přešlý, poznám to na něm i když nic neříká a to mě trhá srdce

heliorik — 28. 7. 2009 20:33

Simi,


dík. když na mě bafeš, tak mi děláš radost s těma zprávama:P Jako čerstvý těhuli bych ti měla věřit, co?:reta:

Market,

taky chápu. Mám také něco za sebou a v sobě dva strachy, první, co když už se to nepovede (možná se povedlo?) a druhý, že se budu strašně bát, aby vše bylo OK.

Minule jsem se sice hlídala, ale byla jsem tak happy, že jsem si nechtěla připustot, že by se mi něco stalo, ale te´d se bojím už dopředu. Njraději bych zjistila, že jsem:dudlik:, zalezla do brlohu a vzbudila se na porod:dumbom::dumbom::dumbom:

sima 75 — 28. 7. 2009 20:33

Marky cau jsem te vyhlizela co a jak a ty nikde :/ to nedelej :P  :lol:  :lol: jsem byla zvedava co a jak :dumbom:  :lol:

Blava — 28. 7. 2009 20:34

Mám co dělat abych nezačala bulet, ale kvůli miláčkovi nechci... Navíc prostě tohle je citlivé téma a moje nejbližší kamarádka naprosto nevnímala mou "přející zdrženlivost" a horlivě se mnou začala po tel propírat jak a co u té kámošky co dnes porodila... Ona prostě neví co to je..., ale omlouvá jí to??? :grater:

heliorik — 28. 7. 2009 20:35

Blaní,


a od ledna jsem furt u svého dr (tak co dva týdny) na různých kontrolách, ale já nechodím na klasiku gyndu, já si to nesu rovnou do porodnice:dumbom::dumbom:, takže BAJO

sima 75 — 28. 7. 2009 20:36

Blani kdyz je to nejlepsi kamaradka tak ji to rekni ,pochopi to od toho to je kamaradka :)

Heli tady jsou vybobčene snad vsechny ,ja se teda bojim porad :jojo:

Markeeet — 28. 7. 2009 20:37

:pussa: přesně vím, co prožíváš... a že to okolí moc nechápe...
Se svým smutkem se člověk nějak popere, ale když se trápí někdo, koho máš ráda, bolí to dvakrát :dumbom:
Svatební cestu si užijte, hoďte všechno za hlavu a zase bude dobře :jojo:

Kámoškám bych to klidně řekla, že se na to necítíš, nebo jo, dorazit, pochválit a odkráčet - proč se trápit ještě víc?!

Posílám hodně síly! Ty to zvládneš :supr:

heliorik — 28. 7. 2009 20:39

Blaní,


určo omlouvá....až se budeš chlubit ty svým miminkem, taky tě nenapadne, že by to někoho mohlo ve tvém okolí zabolet. patří to k životu.....těš se na dovolenou a užívej si života......byla jsi krásná nevěsta:pussa: to třeba já už nestihnu, pokud se někdy vdám, tak bílé šaty a princezna už to nebudou a myslíš, že bych si to nepřála? A že jsem povdávala kámošek:dumbom:
:reta::reta:

Markeeet — 28. 7. 2009 20:39

Simi, já vím :rodna:, proto jsem hned naklusala a poreferovala - díky moc!

Heli, máme to podobně, ale jak říká Simi, tady asi není nikdo, kdo by neměl obavy - nejdřív o // a pak o :dudlik: ... jo, probudit se k porodu - nebo ještě líp - těsně po něm to by bylo :supr: :lol: :dumbom:

Blava — 28. 7. 2009 20:41

Díky holky!!! :pussa: Fakt jsem ráda, že tu sem a že mě takhle pomáháte...Já jsem dneska fakt v p.r.d.e.l.i. :grater: Jdu s miláčkem dořešit a objednat přidělání svatebních fotek a pak si dám sprchu a půjdu to zaspat... Asi si budu muset najít nějakou zábavu, já snad začnu běhat ať si to všechno vyženu z hlavy :D

Markeeet — 28. 7. 2009 20:43

A to já bych zase řekla, že po tom, co mám za sebou si dám moooooc velkej pozor, komu budu svý těhu, případně prcka vychvalovat...

Člověk nikdy neví, a třeba právě spousta holek v mým okolí mimíse chtěj, ale nejde jim to... proto jsem s řečma typu "a co vy? kdy si pořídíte dítě" nebo "to tak honíte kariéru" apod. - které jsem slýchala - hooodně opatrná

A kámošce o který vím, že maj nějaké problémy, prcka chtěj a nejde to, bych asi miminko nevnucovala...

Blava — 28. 7. 2009 20:46

My jsme s tím, že se snažíme vesměs dělali a děláme tajnosti...Já nechci každý měsíc zodpovídat dotazy typu - tak co už? Toho si dost užiju od vlastní matky a ničí mě to snad stejně!
Ale jak říkáte, chce to relax a oddych a sílu do boje... Ale po dnešním šoku z narození dalšího prcka jsem fakt úplně bez sil...
Tak já mizím, ještě jednou vám všem mooooooooooc děkuji :pussa::pussa::pussa: a přeji dobrou noc a jen a jen a jen lepší zprávy! I když je fakt, že očekávání a narození potomka je vždycky krásná zpráva! No jo, vím, mozek to tak nějak bere, ale srdíčko to nezvládá :grater::grater::grater:
Tak páááá :kapitulation:

Markeeet — 28. 7. 2009 20:49

Dobrou a drž se, Blani, jste na to dva :par: - ono to přebolí.
Já taky jdu!

Heli držím paluchy, ale tři testy jsou tři testy :vissla: :supr:

Dobrou!!! :reta:

sima 75 — 28. 7. 2009 20:49

Blani papa :pussa:

Marky s tim souhlasim taky se neptam a ani nebudu a kdyz tak taktne :)

heliorik — 28. 7. 2009 20:52

Markeeet,



to máš pravdu, věty typu "tak co, kdy se budeš vdávat" "ty nechceš děti?" ty strašně bolej.....a asi je žádná z nás nikdy nepoloží (vědomě určitě ne).

Nedávno rodila moje nejlepší kamarádka., která o mě ví všechno....ona začla ještě jako dítě, takže má dospělého syna, dceru v pubertě a teď ještě třetího :dudlik: a ta mě třeba zve na návštěvu a ptá se mě, pokud ti to teda nebude vadit? A já v tu chvíli vím, že nebude. Když jsem se po potratu vzbudila z narkozy, seděla u mne, držela mne za ruku a snažila se nebrečet, a strašně mi pomohla:pussa:

To běhání je dobrý nápad:reta:


Markeeet, co je to prosím NT? Já to minule dotáhla do 11tt, tak ještě všemu nerozumím;)

nickaveru — 28. 7. 2009 20:59

Caute holky, moc vas vsechny zdravim. Kdyz to tady zpetne procitam, tak Blavi nacala celkem aktualni tema. S timhle bojuju od doby, co jsme prisli o nase mimi a porad se ptam, jestli nejsem sobecka a jestli bych se nemela vic premahat a vic tem svym kamoskam mimca chvalit ..... Vite co je zajimave? Ze vsechny kamosky, ktera tedka mimca maji, vedi, ze jsem o mimi prisla a uz se pekne dlouho nedari, a presto, kdyz se kazde mimi narodilo, tak hned "pochovej si ho" "vezmi si ten kocarek" .... nechapu, copak si neuvedomi, jak to muze bolet? Asi nee ze? Je to o tom, ze ten, kdo to nezazil, to nikdy nepochopi. Proto jsem rada, ze mam vas :)

Blavi, bude lip, ta svatebni cesta bude urcite super, poradne si to uzijte :)

Markeeet — 28. 7. 2009 21:04

Heli, jsem se ještě vrátila :lol:

Ta tvoje kámoška je super, takhle nějak si to představuju... a taky tuším, že bych to s tímhle přístupem zvládla. Zažila jsem si to taky... A jak píše Síma, hodlám to v budoucnu aplikovat :supr:

Jinak - víš co, hodím ti sem jedny chytré stránky :lol:
tohle je přehled kontrol: http://maminky.eu/stranky/tehotenstvi-3 … tenstvi-7/

a tohle něco víc o NT screeningu: http://cfm.lf1.cuni.cz/info_pac_Iscreen.htm


a už fakt jdu :kapitulation:

Markeeet — 28. 7. 2009 21:06

Nicky, nejsi sobecká, jen zraněná a smutná :grater: a kdo to nezažil, fakt neví, o čem mluvíme...

Hodně štěstí :pussa: a dobrou!

sima 75 — 28. 7. 2009 21:09

Market diky za ty stranky taky nevim o co jde a pa :kapitulation:

Nicky ahoj :)

heliorik — 28. 7. 2009 21:09

Markeet,


díky, ráda si počtu.

Jinak já taky jdu:sova: tak mi zítra držte palce, a´t krev potvrdí, že jsem ty testy nezhypnotizovala:reta: ten UTZ mě mate:butter:

Hezky se vyspěte, dobrou:godlike:

sima 75 — 28. 7. 2009 21:14

Jdu taky :sova:

Saďourek — 28. 7. 2009 21:14

Heli, držím palce na zítřejší krev a z toho UTZ si nic nedělej!!!!!

nickaveru — 28. 7. 2009 21:15

Diky Marki :)
Ahoj Simi
... a tobe Heli drzim palce ;)

verynka — 28. 7. 2009 23:36

Holky, já jsem taky slyšela, o potvrzeném těhotenství a negativních  testech :dumbom:.... známá měla dost velké potíže otěhotnět, nakonec se jim povedlo přirozeně a Dr. potvrdil těhu i podle UTZ a těhulák / :offtopic:...., brzy po porodu se jim nečekaně povedl druhý a když jí postrašili rakovinou dělohy otěhotněla potřetí..... mají tři chlapáky..... prý všechno fakt náhody.... :/

Já jsem přestala chodit do mateřského centra, ty co mají dítě zhruba stejně staré jako my, už mají rok staré batole.... samo věděly, že chcem taky.....stačí je potkat na ulici a je.... "Tak co, už?" :grater: (nedělají to všechny, některé jsou taktní)  za 2,5 roku je to ještě nepřestalo bavit :dumbom:(holt mají výdrž) ..... Nakonec mi vždycky dodají, nesmíš na to myslet a ono to přijde :reta:.....  Jedna známá ( mají pět dětí nejmladší má 14 měs., přišli o dvojčátka tuším ve 24 tt,je jí 40 let) mi řekla, že začala stesovat, když se jim 2 měsíce nedařilo... :skurt:
Za tu dobu snažení  jsem se probulela do stavu, kdy mi to je tak nějak "jedno", dokonce už si ani nevšímám těhulek a  mrchu beru sportovně :fuck:, ( no co, jiná stresuje, že jí nepřijde a já v ní mám alespoň jistotu :lol:.....)

petulacka — 29. 7. 2009 8:20

Ćaute při středě :rock:

sima 75 — 29. 7. 2009 9:30

Baf :P   :reta:
Sakra ja mam tolik prace se mi nechceeeee :(

heliorik — 29. 7. 2009 9:39

Ahojky:rock:


Very, to je taky můj případ, moje tt v lednu, krev i UTZ, že jsem :dudlik:, test /, ale je pravda , že jsem testila den a dva po vynechání, pak už ne.

No a teď jsem vynechaná 8 dnů, UTZ v pondělí nic (zpoždění 6 dnů ten den), večer testy krásně jasně //, píchnut agolutin, dneska mám nabranou krev, výsledky v poledne, tak mám nervy na pochodu:dumbom::dumbom:

V noci jsem vymyslela, zda ty // na testech nemohl udělat ten agolutin?:dumbom: Snad nem UF.


Hezký den, tady je krásně:lol::lol::lol:

petulacka — 29. 7. 2009 9:42

Ahoj Simi, já jsem vždycky dopo po tom utroši jak praštěná, nebo to není po něm jen to těhu :dumbom:
Heli držím palce !!

sima 75 — 29. 7. 2009 9:45

petulacka napsal(a):

Ahoj Simi, já jsem vždycky dopo po tom utroši jak praštěná, nebo to není po něm jen to těhu :dumbom:
Heli držím palce !!

Petul jsem ti jeste vcera psala proc zavadim a neresim to lezeni fakt se tri dr shodli, ze je to lepsi .Jinak to tehu stavem ta unava ,ja to mam taky ;)

sima 75 — 29. 7. 2009 9:47

Heli tak drzim pesti :pussa:

sima 75 — 29. 7. 2009 9:50

Petul a holky mi tady poradily ,ze kdyz se zavadi tak nemas tak velke ty vedlejsi ucinky ,ja mela duphaston to je to same a nic mi nebylo ,ale pozor to jsem nebyla tehotna :D takze si uzivej tehu unavu :jojo:  :D

petulacka — 29. 7. 2009 10:00

Simi já budu asi zavádět i ráno :dumbom: ... jinak únavu máme asi všechny viď :D

sima 75 — 29. 7. 2009 10:16

No jasne to byl muj prvni priznak a to jsem jeste nevedela ,jsem tomu memu rikala ,ze jsem zacala strasne dobre spat :dumbom:  :lol:

petulacka — 29. 7. 2009 10:20

Simi, je ti nějak špatně, nebo pachy atd..?

MiriDc — 29. 7. 2009 10:34

heliorik napsal(a):

A ahoj nevěsto, my se ještě neznáme, že jo?;)

Ahoj Heli, možná jsme se tu už potkaly, ale ještě jsme " nedaly řeč" asi ? ;) to brzy napravíme :)

sima 75 — 29. 7. 2009 10:37

Petul uz jsem to probirala na tehulich ,mam strasne bolestivou ms tak moje dedukce i jsem to cetla ,ze budu blindit a me nic neni krom unavy sem tam bolesti prsou a sem tam paleni zahy ,zadne chute zadne pachy niiiic ,porad me to desi ,ale holky rikaly ,ze to je individualni ja jen myslela ,ze to budu prozivat blbe a krom 5 kilo navic jsem v poho :) A ty uz neco pozorujes ?
Jinak se divam jsme o mesic ;)

danano — 29. 7. 2009 11:03

ahoj Simi , tys mi tu zbyla jediná koukám že tu dneska nikdo není:):)

petulacka — 29. 7. 2009 11:16

Dani ahoj jsem tady já :reta: dělám až od půl třetí, tak teď jen vařím :P
Simi já zatím taky vůbec nic, jen mám nafouklé břicho, bolejí kozeny, ale nevolnost, ani pachy zatím taky ne - no u mě je asi brzy. Neděs se ale opravdu některé holky neprožívají tyto věci celé těhu :jojo: Budeš zakládat Jarňata říkáš :D

Definitiv — 29. 7. 2009 11:19

Holky - víte že vás nechci moc prudit, ale začíná se to tu zvrhávat na obří těhu chlív :pussa: což je fajn, ale těm kteří jsou ješta na cestě to může přijít líto, pojďte se svým blinděním, břichama a podobně do konečníku, a´t tady holky můžem i nadále podporovat ve snažení :hjarta:

Renča75 — 29. 7. 2009 11:27

Defi, moc děkuji za to co jsi napsala. Moc to všem přeji, ale číst o tom je stejně příjemné jako kdyby mi někdo řekl ať si teď pochovám jeho miminko...... :grater::grater::grater:

sima 75 — 29. 7. 2009 11:32

Petuli jeste chvilku pockame a po prvnim trimestru je zalozime spolu ;)

petulacka — 29. 7. 2009 11:35

Simi pojď  vedle do konečníku :)

sima 75 — 29. 7. 2009 11:37

Sorry uz mizim :)

danano — 29. 7. 2009 11:47

nikam nechoďte vždyť tu zůstanu sama:(:(

petulacka — 29. 7. 2009 11:53

Dani co vaříš?

Definitiv — 29. 7. 2009 12:03

Renčo :pussa: :pussa: neměj to holkám za zlý, ono se to prostě občas semele, když se obejví třebas jen jedna těhotná, tak se to dá ukočírovat, ale tentokrát máme vážně silnou lavinu :lol: tak o tom holky chtějí podrbat. Nemyslí to zle, však oni se teď budou krotit, že jo báby? :pussa: a budou sem chodit flusat spoustu bacilů a šířit svoje vědomosti o měření veveřic, akvarijních teploměrech a babskej moudrech "kterak na to".
Nebudem si nic nalhávat, ale mě taky nějaký prdíkování a rozebírání barvy hovňousů extra nebere :lol:

Definitiv — 29. 7. 2009 12:07

Dani - však holky příjdou ;) až bude čas poradit, nebo jen tak poplkat :reta: a až si dostatečně proberou svoje blindění ;) však do konečníku můžeš klidně za nima, ten je právě stvořen pro potkávání se nás všech, snažek, těhulí i mamin  :jojo: ale prostě holky tady ve snažkách mají právo abychom jim ty hovínka tady nerozebíraly, protože by je to zkrátka mohlo bolet :pussa: pokud je jim to šumák, tak hurá poplkat o hovňousech do konečníku :lol:

a já píšu jak analfabet :reta: kterýmu navíc někdo zpřerážel všechny prsty :lol: už to po sobě asi po třetí opravuju :dumbom: :lol:

heliorik — 29. 7. 2009 12:16

Ahoj,


tak koukám na tu diskusi a přiznám se, že to chápu, že to může bolet:butter:
Tak jen nevím, zda se můžu tady svěřit, jak mi dopadla krev?:gloria:

pitrisek26 — 29. 7. 2009 12:17

Ahoj Heli, tak podle smajlíka myslím, že je to doma :dudlik:

Definitiv — 29. 7. 2009 12:17

Holky - tady máte nouzovej konečník ;) http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?pi … 7#p2135727

heliorik — 29. 7. 2009 12:19

Díky, Def...mám tam přelézt?

Pitrísku, JO:dudlik:...:pussa:

Definitiv — 29. 7. 2009 12:21

Heli - v pohodě, my sjem rádi, když se to nějaký z nás povede, kldině řekni jak jsi dopadla, ale prostě jen aby se to tu nevzrvhlo v to, že tu bude samý raní zvracení a podobně, na to jsou zkrátka jiný místa ;) kdo ještě nemá chlív s ročním zařazením, nebo se mu tam nechce, může si svoje chutě rozebírat an odjkazu uvedeným výš, tgam to nikomu nevadí, většina z nás to taky čte, takže tak ;)

pitrisek26 — 29. 7. 2009 12:21

heliorik napsal(a):

Díky, Def...mám tam přelézt?

Pitrísku, JO:dudlik:...:pussa:

Tak to je bomba, gratuluju, je to skvělé :fuck:

a já mám mrchu tady, takže já smutním :grater:

Definitiv — 29. 7. 2009 12:25

Pitri - takže už se rozjela naplno? :pussa: to je k prdu.... jinak koukám, že ještě nejsi an nástěnce, kdyžtak napiš sz Danuscexy )má první příspěvek) s nějakejma údajema - vyhneš se tím tomu, že my starý sklerozy se tě budeme třikrát týdně ptát, jak dlouho už se snažíte a co všechno jsi podstoupila :lol:

heliorik — 29. 7. 2009 12:26

Tak Jo,


tak já se pochlubím, testy nelhaly:dudlik::dudlik::dudlik:
Krev OK, takže jsem v tom (tento měsíc fakt překvapivě:gloria:).

Děkuju všem za podporu, budu se modlit, aby se mi nestalo znovu to co v dubnu:butter::dumbom:


Pitrísku, :grater:,dočkáš se, uvidíš.....třeba až to nebudeš ak čekat, jako já tenhle měsíc:pussa::hjarta:

sima 75 — 29. 7. 2009 12:27

Tak jak Heli chapu to dobre ?? Ze jako jo :)

heliorik — 29. 7. 2009 12:29

Simi,

JOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!:dudlik::lol:

pitrisek26 — 29. 7. 2009 12:30

Definitiv napsal(a):

Pitri - takže už se rozjela naplno? :pussa: to je k prdu.... jinak koukám, že ještě nejsi an nástěnce, kdyžtak napiš sz Danuscexy )má první příspěvek) s nějakejma údajema - vyhneš se tím tomu, že my starý sklerozy se tě budeme třikrát týdně ptát, jak dlouho už se snažíte a co všechno jsi podstoupila :lol:

Jo, už se rozjíždí, tak jsem to obečela a jde se dál .. mám novou taktiku, nic nehlídat, nedívat se na plodné dny, kašlat to, jak se chce, tak se na to hupsne .. prostě jsem dle dr. naprosto zdravá, tak snad nemám důvod bát se, že to nepůjde .. teď jen vygumovat mozek :styrka:

sima 75 — 29. 7. 2009 12:32

heliorik napsal(a):

Simi,

JOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!:dudlik::lol:

Parada :supr: :supr:  :supr:

Definitiv — 29. 7. 2009 12:44

Pitri - to je spárvnej přístup ;) já věděla cca kdy mám ovu - ale ani jsem to neměla potvrzený, nic, takže jsme to prostě jen ta náhdou zkoušeli a nakonec to klaplo. Ono je to vážně tak paradoxní, že zrovna ve chvíli kdy by byl člověk ochoten to o měsíc, dva, odložit, tak to prostě klapne :lol: ne že bych ti tím přála aby se vám doma něco posr..lo ale občas to fakt pomáhá :lol:

danano — 29. 7. 2009 12:47

tak to jo , tak sem koukejte také chodit
jinak Petulko já nevařím teď nic a k večeři budou špagety..... a asi salátek pro mne.....:):)

pitrisek26 — 29. 7. 2009 12:49

Definitiv napsal(a):

Pitri - to je spárvnej přístup ;) já věděla cca kdy mám ovu - ale ani jsem to neměla potvrzený, nic, takže jsme to prostě jen ta náhdou zkoušeli a nakonec to klaplo. Ono je to vážně tak paradoxní, že zrovna ve chvíli kdy by byl člověk ochoten to o měsíc, dva, odložit, tak to prostě klapne :lol: ne že bych ti tím přála aby se vám doma něco posr..lo ale občas to fakt pomáhá :lol:

Já doufám, že s tímhle přístupem to bude lehčí, ale když ten můj taťka se tak těší :grater:
Kámoška už mi taky dává kapky, ať se tak na to neupínám, ale když máte toho pravého u sebe, tak to prostě chcete tak moc, jako já :)

Tak holky, držte mi v tom novém chlívku místo, už se k vám po kroučku řítím :lol:

danano — 29. 7. 2009 12:49

zase budu zavařovat , přinesli mi okurky ......:dumbom:

mala.popelka — 29. 7. 2009 12:55

helioriku :supr: potichounku gratuluju a přeju, ať se vše ubírá správným směrem ;)

pitrísku :pussa: nesmutni, já sice vím, jak velké je to zklamání, ono člověk pořád do poslední chvíle doufá, že třeba........ ale neboj, nás všechny dříve nebo později čeká světýlko na konci tunelu ;)

sima 75 — 29. 7. 2009 12:55

Cau Danus aspon mas program co delat :lol:  :lol:

Definitiv — 29. 7. 2009 12:56

Dani - jé okurky ;) asi budu letos muset udělat, loni se do toho přimíchala teta a ona je má ráda slaný :rolleyes: to se nedá jíst, jsou pěkně hnusný a jakože kyselý miluju, tak přesolený teda vůbec. Asi se budu muset piustit do svejch :lol. a šopagety :vissla: bych si taky dala, ale už tu mám snad od pátku uzený (ještě teda převařený na polívku) tak jsem ho chtěla udělat s čočkou... ale už to odsouvám asi čtvrtej don, možná nějak tajne doufám, že se zkazí :lol: :lol:

Pitri - mozku se špatně poroučí, je na to pár technik, ale víceméně, pokud se na něco upínáš, tak to prostě nepůjde a nepůjde. I kdybys chtěla sebevíc. Ono se to strašně lehce říká, ale ta realizace je pak o dost těžší... pokud není žádnej zdravotní provblém proč by to jít nemělo, tak je ideální najít si jinej zájem, třeba začít podnikat, organizovat expedici na mount everest, nebo třeba slavnost jara ve městě kde bydlíš, prostě vkládát většinu energie do něčeho jinýho než že vysíláš do vesmíru svojí touhu po drobkovi.... :pussa:

pitrisek26 — 29. 7. 2009 12:58

Já při našem snažení dodělala výšku a před státnicemi jsem na to fakt nemyslela :lol: .. ale to je fuk .. kašlu na to a ty Bereniko, koukej do mojeho břůška .. už si na tom mráčku dlouho :) :reta:

Danuskaxy — 29. 7. 2009 13:10

Ahojte holky!!!
Pitrisku je mi líto, že dorazila mrcha, drž se :pussa:.
Heli a tobě gratuluju :supr:.
Jinak koukám, že se probírá "nemyslet na to" :lol:. Já sem se zrovna dneska rozhodla, že to taky asi nechám teď koňovi, stejně s tím nic neudělám, tak to nechám na tom doktorovi v září, přestávám měřit teplotu a tak, chci se po dlouhej době zítra vyspat tak aspoň mě nic nebude budit :lol:. Mám dneska nějakou happy náladu :lol:, asi hlavně že sem přežila zubaře :lol: (ze kterýho mam opravdu hrůzu), že mám garantku na podnikání, dneska jsem domluvila živnosťák, můj táta si našel holku :lol: (holky z toho sem měla včera takovej šok to si ani neumíte představit :lol:), objednala sem se ke kadeřnici :D tak už mam dost toho smutnit :(, aspoň teď přes léto. Taky totiž pozoruju, jak těsně po mrše mam chuť na sex a je to bájo :rodna: a když se blíží půlka cyklu a vím, že to dělat musíme, tak na to pak mam chut nulovou :/. Takže budu tlačit na pilu na dodělání salonku, a pak šup konečně pracovat. Huráááá! :D A do tý doby si užiju ještě těch pár volnejch dní na chatičce :).
Jinak holky co nejste na nástěnce, tak mi klidně napiště SZ moc ráda vás tam přidám ;).

Sita — 29. 7. 2009 13:32

Ahojte holky,
můžete mi prosím ještě jednou poradit? Před  pár dny jsem se Vás ptala jestli je normální že mi je v těěhu tak dobře... :) Minulý týden jsem byla na Hcg bylo 15 tisíc, dneska jsem byla znova, ale zajela jsem si do jiné nemocnice, byli tam celkem nepříjemní ale nakonec jsem se dočkala výsledku, který je 19300. Holky je to ok? Ségra říká že zbytečně plaším a že se zbytečně stresuju, ale po těch nezdarech se není co divit... Díky za rady.

Sita — 29. 7. 2009 13:34

Jo, ještě minulý týden na UZ bylo  :hjarta:

sissi — 29. 7. 2009 13:50

Choj bobiny :reta::reta::reta:
Vyhrály to bílé plátáky na gumu :lol::lol::lol: giga plátáky :dumbom::dumbom::dumbom:

sissi — 29. 7. 2009 13:51

Sito, tohle řešila Sima. Koukni na těhotenství, na forum "stagnace hcg" tam to píše :)

Renča75 — 29. 7. 2009 13:58

Holky, já jsem to nemyslela nijak zle. Všem vám to ze srdce přeji, mooooc. Je skvělé, že se to tak rozjelo a konečně jste se dočkaly. Vím, že jste si taky tím některé prošly, no spíš většina. Jen to pořád hodně bolí... :grater: Omlouvám se, jestli to vyznělo nějak blbě. Tak jsem to vůbec nemyslela. Taky bych nerada, aby jste někam odcházely. Vždyť vy všechny mi pomáháte toto období zvládnout!

Danuskaxy — 29. 7. 2009 14:07

Renčo neboj :pussa:, já myslím, že to holky zle nevzali, tohle se tu řešilo už několikrát, jednou jsem to taky byla já kdo na to upozornil, holky mám moc ráda a všem jim to hrozně moc přeju!!! Taky si spousta prošla svým :pussa:. Ale prostě když oni tady pak probírají ranní nevolnosti a člověku, kterej po tom miminku taky tak moc touží a díky zpoždění už si třeba dělá velké naděje a pak přijde mrcha tak prostě ta diskuze těhulek bolí :(. Ale holky tady byli taky snažilky, některé hodně dlouho a ví tedy jaké to je, jaké to bylo a tak a určitě se tedy nezlobí! ;)

Renča75 — 29. 7. 2009 14:11

Danuško, díky za pochopení. Je mi líto jak holky reagovaly, že jdou pryč :grater: Já jsem ráda, že tu jste všechny. Jen mi to přišlo hodně líto, ale taky všem přeji co nejdřív toho malého drobečka. :hjarta: Víš, trochu jsem si připadala, jako kdyby jsem byla po revizi na pokoji šestinedělek....

sissi — 29. 7. 2009 14:13

Renčo, věř, že vím jaké to je, když spousta těhulí tu byla... :( Ale zas tak na tom nic špatného nevidím. Myslím, že všechny čekáme do toho 12tt, až budeme z toho "nejistého " období. A pak vám utečeme :dumbom::dumbom: Alespoň teda já zatím nejdu do těhulí...počkám ještě na jednu kontrolu.

Renča75 — 29. 7. 2009 14:17

Sissi, právě jsem psala, že jsem ráda, že tu jste. Ani nevíš jak ráda vidím, že konečně některá další má // a je skvělé vidět vaše měřítka jak rostete :jojo::jojo:. Jen jsem měla pocit, že už tady nemám co dělat já, když se probírají těhu problémy. Není to, že vám to nepřeji a že bych nechtěla, aby jste tu byly, ale je mi to líto, to je vše. Taky bych odtud nechtěla odejít, kdyby se mi náhodou zadařilo .

sissi — 29. 7. 2009 14:21

Reni, já přestala na BB i chvíli chodit, jak se to tu hemžilo novými těhulemi, tak jsem to obrečela, opravdu...ikdyž to člověk ze srdce přeje...myslím, že to tak cítí každá. Tak mě to tak mrzelo po dalším neuspěšném ivf :mad: Došla jsem až jsem uviděla ty //...

Definitiv — 29. 7. 2009 14:21

Renčo - to víš že se nikdo nezlobí :pussa: a když už tak na mě páč jsem je vyhnala :lol::lol: kdepak :pussa: však ony zase nalezou zpátky až se vytlachají a pk tady budou řešit BT a ovulace a rady, neboj :pussa:

Sissi - to není o tom, že jste tu, to si tady klidně buďte, stejně jako jsem tu já, jako je tu janička, lankab, mališek a ostatní... jen prostě podle mě není na místě tady probírat svoje problémy v podobě zvracení, když celou dobu ten chlív sloužáí na problémy ohledně početí ;)

sissi — 29. 7. 2009 14:24

Def, já nic neřeším :lol: Jen ty gatě :lol:včera A vedle nepudu nepudu :reta::reta::reta:

Danuskaxy — 29. 7. 2009 14:26

Sissi však taky nikdo neříká že máš jít hned do těhulek, a určitě né když se bojíš, já sice těhu nikdy nebyla, ale je mi jasný, že pak se taky bát budu! Ale prostě Def to napsala správně že teď už to tu nebylo ani jako chlívek pro snažilky, ale že tu jen čerstvé těhulky probírali svoje starosti. Já sem poslední dobou nechodím moc proto že na to nemám už moc času, ale někdy dojdu a když vidím, že tu jsou jen samé těhulky a řeší "svoje věci" tak to zase zavřu a jdu pryč. Prostě myslím, že Def napsala správně že konečník je pro těhulky i snažilky, že byl k tomu založenej, myslím, že to asi má být takové to čekací přestupiště, pro ty holky, co se ještě oficiálně bojí patřit do svých ročních těhulákovských chlívků a zároveň aby tady neubližovali snažilkám, které si třeba taky prošli svým a zrovna mají bolavé srdíčko a potřebují tu podporu jiných snažilek, a místo toho tu poslouchají o ranních nevolnostech. Není na tom nic myšleno špatně, to né! Všem vám to moc přeju, kord když si vzpomenu čím si mnohé z vás museli projít! Ale prostě je to asi o ohleduplnosti nebo nevím jak jinak to nazvat ;).

Danuskaxy — 29. 7. 2009 14:30

Holky tak aby jsme změnili téma, máte u vás taky tolik komárů a hovad? :lol: Já si teď málem udřela nehet jak se drbu, mám zeštípaný celý nohy :mad:.

sissi — 29. 7. 2009 14:32

Danuš ani komára ani hovado jsem neviděla, já jsem totiž zalezlá doma v chládku :lol::lol::lol::reta:

sissi — 29. 7. 2009 14:34

A byla jsem ve městě a dala jsem si obídek, to byla mnamka...a kolik moc toho bylo :P:P

Danuskaxy — 29. 7. 2009 14:36

Sisi já jsem tedy teď taky u počítače vevnitř, a teď mě tu nic neštípe :D, ale jak vyjdu ven tak už je u mě 10 hovad :lol:, a komáry před spaním vybíjíme půl hodiny a stejně se ráno vzbudím s deseti novejma koláčema :/, zkoušeli sme už i neotevírat vůbec okna, ale to je zas pak vzduch na padnutí :/, je to prekérka :lol:.
Hlavně u bazénu máme hovad hafo :lol:, a to máme jen malinkej nafukovací :lol:.

Danuskaxy — 29. 7. 2009 14:38

Tak já si v rámci opětovného hubnutí :lol:, udělala k obědu květák na mozeček s hafo moc zeleninou, a taky to bylo mňam a sem přežraná :D.

Danuskaxy — 29. 7. 2009 14:39

Sisi musím jít strýček si mě žádá, takže se zatím loučím :reta: :kapitulation:

Sita — 29. 7. 2009 14:39

Sissi, děkuji Ti za odkaz, uffff to jsem se uklidnila. Už mi z toho taky začíná hrabat  :)

sissi — 29. 7. 2009 14:39

Danuš nezkoušla sis koupit ten reid do elektriky?? On opravdu funguje. My měli zásuvku nad postelí ve středu a komáři se drželi uplně stranou. Fakt fungoval. Včera jsem viděla jednoho sedět na televizi, ale nechtělo se mi vstávat, tak jsem ho nechala :lol: Máme všude sitě na oknách..jen máme otevřené dveře celý den v obýváku...tak semtam se něco vletí.. U bazénu..tak ze 3 hovada....takové ty giga :dumbom::dumbom:

sissi — 29. 7. 2009 14:40

Sito, není zač :) Vidíš, je to ok. Hrabe nám všem asi už :lol::lol: Mě hrabe z té prasečí chřipky...jako mě to děsí!!!!!!! :kapitulation::kapitulation::kapitulation::kapitulation::kapitulation:

sima 75 — 29. 7. 2009 14:43

Sita napsal(a):

Sissi, děkuji Ti za odkaz, uffff to jsem se uklidnila. Už mi z toho taky začíná hrabat  :)

Ahoj mas SZ

Sita — 29. 7. 2009 14:48

Sissi, tak to mě děsilo taky. Před dvěma týdnama jsme se vrátili z Anglie, a co čert nechtěl hned druhej den oba s manžou 39 horečky ...  do toho ja nic nemohla . Ale už je to naštěstí pryč :)

sissi — 29. 7. 2009 14:51

Sito a byla to ta prasečí?? :co::co::co: Já z toho mám hrůzu....já nevím, jak na těhotenství to působí...já spíš mívala virozy...chřipku jednou za 5 let...achjooooo

sima 75 — 29. 7. 2009 14:53

Holky vy mate ,ale tema :dumbom: neco pozitivniho by nebylo ?? :D

Sita — 29. 7. 2009 14:57

Jo, tak to nevím ale doufám že ne, ale průběh to mělo jinej než normální chřipka. Já u naší doktorky s tím ani nebyla, to je dr na baterky, loni mi měsíc léčila zápal plic od dveří. Ta by mi jen koukla na nos, jestli to už není prasečí rypák. Né, zašla jsem do lékárny, řekla že jsem těhu a (ani nemusela říkat, neb bylo vidět) že mám chřipku a dostala jsem plno rad jak na to a nějaká homeopatika a naštěstí ... ťuk, ťuk, ťuk na dřevo to přešlo.   :)

Silvi.100 — 29. 7. 2009 15:03

téda tady to jsou fakt témata :lol: ahoj holky :pussa:

sissi — 29. 7. 2009 15:04

No já ani nevím, kam bych jako šla s horečkama :co::co::co: pochybuju, že by můj dr vzal na testy na prasečí..to je na hlavu toto :rolleyes: Símo, já nevím..... Jdu si na zmrsku :reta::reta::reta:

sissi — 29. 7. 2009 15:06

Silvíku choj brouku :reta: Silvi, to je ten slavný internet, víš..zapni a hned to na mě koukne....Prasečí chřipka....a pandemie...no opravdu a ten dnešní článek není moc pozitivní, idioti, akorát straší lidi, jak s tou ptačí chřipkou. :rolleyes:

Lenka77 — 29. 7. 2009 15:07

čau prdíííí... jsem se na chvili napojila v kanclu , co je novyho? :P

sissi — 29. 7. 2009 15:07

Silvi, chtěla jsem se zeptat, měla jsi 8 vajíček, oplodnili všechny a všechny se zamrazily? :)

Silvi.100 — 29. 7. 2009 15:10

Síso ja nic nečetla :co: ? to víš píšu přes mobil :dumbom: ahoj Leniku :pussa:

sissi — 29. 7. 2009 15:16

Silvi, no samý hnus píšou...10.000 mrtvých odhad že bude A podobné, co na to říct.
Leni chooj :reta:

sima 75 — 29. 7. 2009 15:18

Silviku ahoj :)
Sisi necti to zblbnes z toho :dumbom: :jojo: je zmrzku bych si dala mnam

Sita — 29. 7. 2009 15:18

sima 75 napsal(a):

Sita napsal(a):

Sissi, děkuji Ti za odkaz, uffff to jsem se uklidnila. Už mi z toho taky začíná hrabat  :)

Ahoj mas SZ

Ahojky, máš taky SZ

Silvi.100 — 29. 7. 2009 15:18

sissinko oni mi přesný počet neřekli a ja uz nemela kdy se zeptat:-( vím jen, že 5 jich je určitě, protože jsme platily sedmičku za ICSI a posledně za 3vája trojku a teď jen doufam, že alespon dva bobísci přežijí rozmražení :-(

sissi — 29. 7. 2009 15:21

Silvi, tak to je supr :supr::dudlik:
Símo, no když to na mě kouká jen zapnu pc :mad: :lol::lol:
Tak berulky, jdu si na tu zmrzku a odpočívat :gloria:

Sita — 29. 7. 2009 15:21

Teda holkýýý, zmrzku bych si taky dala líbit ... mňam, mňam  :)

Silvi.100 — 29. 7. 2009 15:21

ahoj Simí :reta:

sima 75 — 29. 7. 2009 15:28

Sisi kouka hm tak klikni na drby fakt zblbnes ,poslechni me kruci :jojo:  :jojo::D

Silviku uz jedes z prace ?A jinak jak ?co manza a ty ???

Sito vim odepsala jsem ;)

Saďourek — 29. 7. 2009 15:43

nazdááár žvatlalky, koukám, že nevíte kde kecat dřív a to ten konečník bude zase zet prázdnotou!!!!!!! :reta:

sima 75 — 29. 7. 2009 15:45

Saďourek napsal(a):

nazdááár žvatlalky, koukám, že nevíte kde kecat dřív a to ten konečník bude zase zet prázdnotou!!!!!!! :reta:

:lol: :lol: nebude ;)

Saďourek — 29. 7. 2009 15:49

no proto, už jsem se lekla :lol:
Co jinak nového u smažilek?!?!?

Sita — 29. 7. 2009 15:50

Holky jsem nějak mimo ...   co to je ten konečník ...? :) nééé že bych nevěděla, ale ten asi nemáte na mysli   :dumbom:

Saďourek — 29. 7. 2009 15:51

:lol: to je CHAT: konečně se zadařilo dlouhodobkám, kdebychom měly odkráčet po otěhu a některým se tam hóóódně nechce :dumbom:

sima 75 — 29. 7. 2009 15:53

Sita napsal(a):

Holky jsem nějak mimo ...   co to je ten konečník ...? :) nééé že bych nevěděla, ale ten asi nemáte na mysli   :dumbom:

:lol: :lol: v tehulich dlouhodobky ,bych rekla takove prechodne misto ,co ty na to Sadi kdyz tak to rekni ty nevim jestli jsem to vysvetlila dobre :dumbom:

sima 75 — 29. 7. 2009 15:54

Saďourek napsal(a):

no proto, už jsem se lekla :lol:
Co jinak nového u smažilek?!?!?

Dnes jedna tehule :jojo: Heli

Saďourek — 29. 7. 2009 15:56

jo? kolik jí vyšlo hcg?!?!?

sima 75 — 29. 7. 2009 15:59

To nepsala ,zrovna se tu probiralo ,ze tehu zalezitosti do konecniku tak nevim ,jen psala ,ze krev pozitivni :jojo:

sima 75 — 29. 7. 2009 16:00

Sadi kam chodis na gyndu ?

Saďourek — 29. 7. 2009 16:02

jj, už jsem to tam vyčmuchala a souhlasím s tím, co napsala Def v tom příspěcvku tuším 598. Vím, jak moc mi "ubližovalo"když se tu řešily těhu věci ;) Ne ve zlém, ale prostě to dokázalo zabolet.

Simi, ty jsi taky OStravačka, že? Já chodím do Silesie.

sima 75 — 29. 7. 2009 16:05

Jasne ja s tim taky souhlasim ,ale tam nikdo neni tvrdnou tady :/
Jo z OV, kde to je? ,vim ty jsi z poruby ,mam ten pocit a ucis v umelce to koukas co :D

Saďourek — 29. 7. 2009 16:09

zvyk je železná košile ;) poj´d teda vedle, když jsme tu teď samé dvě, ony se pak přidají :dumbom: a možná za náma přijdou i smažky :reta:

verynka — 29. 7. 2009 17:02

Jasný, když budem vědět kde vás hledat, tak tam dolezem..... a budem vám prudit do těch těhu věcí.... :lol:
Tak dneska jsem se naštvala a nechala se ostříhat, vlásky mám dlouhé okolo 7 cm.... a nějak si na sebe nemůžu zvyknout a to jsem je nosívala na ježka......

Marti84 — 29. 7. 2009 17:04

teda tady to fici :), normalne som hledala tu Heli jak dopadla a ono to je az na 4.strance :-O

Definitiv — 29. 7. 2009 17:16

Very - jééé, nemáš foot? :P

A k výzkumu hmyzu - u nás po komárech ani vidu ani slechu :co: fakt, jestli jsem potkala za celý léto komáry dva, tak je to hodně :co: a to bydlíme vedle řeky ;)

a prasečí chřipka? hmm, četlui jste tady téma "aby prasečí chřipka neudělala z lidí stádo volů?" je tam na začátku odkaz na jeden článek - stojí za to si ho přečíst (podle mě) ha, tady téma http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=39078 a tady článek http://www.czechfp.cz/site/?p=8009 ;)

Blava — 29. 7. 2009 18:22

ahoj holky :reta:

Lenka77 — 29. 7. 2009 18:54

čau smradoši :reta:

Definitiv — 29. 7. 2009 19:05

Nazdárek :P se tu pekelně peču :reta: normoš bych přísahala že se snad i potím, což já jako dáma nikdy nedělám :lol: :lol: a doma se mi hrůzně množí prádlo na vyprání a ne a ne se zlikvidovat :lol:

Lenka77 — 29. 7. 2009 19:14

jako ja tady horim z nasi firemni pravnicky... jsem otevrela mail a nechapu... jsem ji jako napsala, ze do protokolu o vymahani pohledavek napsala u obu pripadu chybne nase ICO... a ze jako firmu XX nazvala omylem XY... resp. ji uplne prejmenovala.. a ona mi na to odpovedela... omlouvam se.. to ty stresy pred dovolenou :D tak to je profík jak stehno.. to mam zase dost... :cool: a jestli to jako hodla predelat.. o tom ani zminka

MiriDc — 29. 7. 2009 19:15

ahoj všem jak je? :)

Lenka77 — 29. 7. 2009 19:18

hoj hoj... u me dobry...;) co ty?

MiriDc — 29. 7. 2009 19:24

Lenka77 napsal(a):

hoj hoj... u me dobry...;) co ty?

Leni u mě taky dobrý, díky...;) :sova: :)

Definitiv — 29. 7. 2009 19:25

Leni - tak to je docela drsný :co: já se teda přiznám, že po sobě všechno asi tak třikrát kontroluju :d docela to zdržuje, ale jistota je prostě jistota, stačí někde blbě vyplnit něčí RČ a už se to veze :dumbom: a to si teda na triíko nevezmu :P třeba když jsem dávala do tisku vizitky, tak jsem to kontorlovala snad dvaectkrát, písmenko po písmenku, jak idiot :lol: Jinak mi takový lidi dost vaděj ;) když někdo nedělá svojí práci. Zrovna včera mi O. říkal, jak moc je rád, že se mnou nepracuje :lol:

Miri - hola hola ;) je vedro :P a chtěla jsem umýt nádobí jakože budu na chvíli domácí žena, ale naštěstí měl kotel poruchu, tak to musím odsunout než se dohřeje voda :vissla: :lol:

MiriDc — 29. 7. 2009 19:35

Ahoj Def :)

heliorik — 29. 7. 2009 20:02

Ahoj holkiiiiii:reta:

MiriDc — 29. 7. 2009 20:08

Ahoj Heli, velká gratulace k // :)

heliorik — 29. 7. 2009 20:10

Moc děkuju:pussa:
Někdo se mne tady ptal na HCG.....760, 35 DC....vůbec nevím, zda je to OK, ale prý jo:gloria:
Jinak tady u nás je taky děsný vedro, ale hovada žádný.....jenom babočky, fakt:reta:

Silvi.100 — 29. 7. 2009 20:13

zdravím :)

sima 75 — 29. 7. 2009 20:16

Zdravim taky :lol:

Silvi.100 — 29. 7. 2009 20:17

Simí s manžou to snad dobře dopadne..se šéfem už mluvil a sand mu tu smlouvu zanechá tak, jak je, ale pořádný rozhovor s ním bude mít až v pondělí :/ tak uvidíme, já doufám, že alespoň tohle nám dobře dopadne. Dneska jsem po práci lítala po krámech a utrácela a dostala jsem od skorošvagrové krááááásnou mikinku...nechtěla jsem si jí koupit, i když se mi líbila a ona mi jí koupila, prý, aby mi udělala radost :rodna: :pussa: je zlatíčko :)

heliorik — 29. 7. 2009 20:18

Holkiii,


já jsem někde zapomněla tu adresu na "konečník", nebo jste všechny pořád tady:rock::rodna:?


A co dělá Pitrísek, už nebečí?

sima 75 — 29. 7. 2009 20:19

Tak v pondeli budu vysilat pozitivni signaly ,uz je na case aby se to obratilo k dobremu :pussa: ,mikinu rikas jaka barva ?

Silvi.100 — 29. 7. 2009 20:20

símo v úterý KO jsem zvědaváááá :D

Silvi.100 — 29. 7. 2009 20:21

heliorik napsal(a):

Holkiii,


já jsem někde zapomněla tu adresu na "konečník", nebo jste všechny pořád tady:rock::rodna:?


A co dělá Pitrísek, už nebečí?

Já tu budu navěky :grater: tu zůstanu zachvilu fakt sama :grater:

Silvi.100 — 29. 7. 2009 20:23

černá símo s takovým něčím bílým, od Samu...já jsem na černobílé konbinace ujetá :dumbom: :)

MiriDc — 29. 7. 2009 20:25

Silvi.100 napsal(a):

heliorik napsal(a):

Holkiii,


já jsem někde zapomněla tu adresu na "konečník", nebo jste všechny pořád tady:rock::rodna:?


A co dělá Pitrísek, už nebečí?

Já tu budu navěky :grater: tu zůstanu zachvilu fakt sama :grater:

Ahoj Silvi, jestli tě to uklidní, já jsem tu také ;)

sima 75 — 29. 7. 2009 20:26

Heli klikni na tehule a dlouhodobky ;)

Silviku to bude jenom krev a tehu prukazka ja bych chtela UTZ se jeste bojim ,nejlepe kdybych UTZ mela doma :dumbom: :lol: :lol:

Definitiv — 29. 7. 2009 20:28

Heli :lol: konečník je here http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?pi … 4#p2136054 jinak ho najdeš v sekci těhotenství a jmenuje se konečně se zadařžilo i dlouhodobkám ;)

Silvi - hola, mikču závidím, mě dneska máma volala z londýna, že nemají moji oblíbenou :grater: asi budu muset poprosit Leonty, jestli by mi jí nekoupila a neposlala :lol:

Silvi.100 — 29. 7. 2009 20:28

to je moje nová mikša: http://www.obleceni.cz/detail/damska-mi … -63-cerna/ :D

heliorik — 29. 7. 2009 20:28

Silvi, nečaruj. Huš:mad:
určitě obrátí.
1.krůček je , že se to manžovi přece jen v té práci nějak ustálí k dobrému
2. dostanete úvěr
3. máš mikinu, ještě ke všemu ČB

a další a další krůčky budou následovat. Držím palce na KO::supr:

Kristepane, teď jsem místo zdviženého palce označila Topolánkovo: kalousku, jsi jednička:lol:

Ale tys učitelka a chytrá žena, ty bys to nebrala osobně, že jo? pochopila bys, že jsem se utukla?:lol::lol:

sima 75 — 29. 7. 2009 20:28

Silvi cerna s bilou ja kdysi jsem kupovala taky tak ,ale posledni roky jedu ve vsech barvach krom sladke ruzove :)

Silvi.100 — 29. 7. 2009 20:30

Holky :pussa:

Heli :pussa: :) nejsem učitelka, studovala jsem peďák, ale vyprdla se na to ve třeťáku...pracuju u Policie - pomáhám a chráním v kanceláři :lol:

sima 75 — 29. 7. 2009 20:30

Pekna :jojo: :)

Silvi.100 — 29. 7. 2009 20:33

čauky Definko :pussa: juuuu až z Londýna ju? Já tam mám ségru a ta se přiletí na nás podívat 21. 8....že bych jí řekla o nějaký topík :D

Simí...také už jsem přešla na barvy, ale prostě černá s bílou vede :dumbom: :lol: teď mám hodně věcí tyrkysových....ale manža má rád na mě červenou a tu já moc ne, tak jsem si dnes pro jeho radost koupila červený tanga a to už nosím převážně kalhotky :lol:

Silvi.100 — 29. 7. 2009 20:34

sima 75 napsal(a):

Pekna :jojo: :)

na tom obrázku teda nic moc, podle toho bych si jí nekoupila, ve skutečnosti je mnohem hezčí :D

heliorik — 29. 7. 2009 20:36

Sliviii,¨
UF:-)))
Ale ten peďák mi zůstal v hlavě:reta: Tak teda dobrý, kaýždopádně asi hezká mikina:lol::lol::lol:

Silvi.100 — 29. 7. 2009 20:40

:lol:

no nic holky, chtěla jsem vás pozdravit a musím zasejc zmizet, na dnešek jsem toho moc nenaspala a jsem KO. Manža už také dříme, tak se jdu přitulit :hjarta:

Pa a krásný zbytek večera :kapitulation:

Definitiv — 29. 7. 2009 20:42

Silvi - super mikča ;) Jj, já chci londýnskou, potřebuju z Gapu a uy nás nikde není :/ zkusím se ještě juknout na MMB jestli někdo nevozí

Všechny zdravím a nesu další zprávu ;)
Kdo pamatuje Bublinku, tak s radostí oznamuju, že je těhuuuuuu :supr: je v pátém týdnu a zadařilo se jí přirozeně, bohužel se doktorům moc nelíbí, takže je doma na rizikáči. Každop je moc a moc šťastná, že se jim povedlo a navíc bez pomoci :pussa:
Takže Bubli - tímhle držím palčáky co to jde :pussa: :pussa: :hjarta:

MiriDc — 29. 7. 2009 20:42

heliorik napsal(a):

Sliviii,¨
UF:-)))
Ale ten peďák mi zůstal v hlavě:reta: Tak teda dobrý, kaýždopádně asi hezká mikina:lol::lol::lol:

Heli já jsem úča :dumbom: :) :cool:

sima 75 — 29. 7. 2009 20:46

Def ja to rikam porad Colomba strcis do kapsy :lol:  :lol:

heliorik — 29. 7. 2009 20:47

Miriiii,


tak přece trefa:dumbom:
Te´d už si to zapamatuju:reta:

Silvi, dobrou:sova:

Lenka77 — 29. 7. 2009 20:49

je Silvi, dobra mikina, kamoska dela dealera tehle znacky... mam od nich sportovni kalhoty a jsou super... tahala jsem je celou zimu... jsou přitepleny :lol:

Definitiv — 29. 7. 2009 20:54

Leni - přiteplený? :co: :lol: :lol: to zní hodně zajímavě :lol: jak pro menšinu :reta: :lol:

Simi - tohle jsem ale měla úplně zadara, Bubli mi psala ;) ale slibuju že hned něco vypátrám :lol:

Karal — 29. 7. 2009 21:32

Zdravim z Brd :-)) Tak koukam, ze zase jedna tehule pribyla, gratulace Heli!!!!

Ja mam dva dni po ovu, docela me boli bricho..po tech revizich mam ovulace docela bolestive, hlavne trpim na intenzivni nadymani, jako kdybych tam mela spunt..Manzovi jsem se ale obloukem vyhybala, otehotnet jeste nemam povolene a nase uspesnost otehu je zatim docela vysoka 2x hned a jednou 3.mesic..uvidime jak to bude tentokrat..snad to tak zustane, ale stejne uz to vzdycky bude bojim, bojim..

sima 75 — 29. 7. 2009 21:35

Def s tim pocitam :lol: :lol:

Cauky Karal :)

Karal — 29. 7. 2009 21:40

Cauky, Simo..:-) Ja normalne nestiham, udrzet barak a zalozenou zahradu v relativne slusnem stavu a stihat babinet, no asi budu muset zredukovat spani :-)) Zatim si moc nepamatuju, kdo je kdo, a uz vubec ne, kdo jak dlouho a tak..Porad se vracim na nastenku a nez to najdu, zase je o stranku vic :-))

sima 75 — 29. 7. 2009 22:01

Karal napsal(a):

Cauky, Simo..:-) Ja normalne nestiham, udrzet barak a zalozenou zahradu v relativne slusnem stavu a stihat babinet, no asi budu muset zredukovat spani :-)) Zatim si moc nepamatuju, kdo je kdo, a uz vubec ne, kdo jak dlouho a tak..Porad se vracim na nastenku a nez to najdu, zase je o stranku vic :-))

Casem si zvyknes :D ono se to tu az tak nemeni ,aspon mi to prijde :)

MiraB — 29. 7. 2009 22:29

Zdravím vás holky po dovolený :)

Simi- mocinky gratuluji k těhotenství! :lol: Je to překvápko :) :supr:

sima 75 — 29. 7. 2009 22:32

Miri diky :)

sissi — 29. 7. 2009 22:32

Miru to je chaos co?? Ty dlouhodobky byly vlastně "klasické snažilky" ne dlouhodobky. No a toto jsou zase dlouhodobky...mají převrácené názvy :lol:
Miru, taky bych jela na dovču...chjoooooo :/

sissi — 29. 7. 2009 22:33

Berušky já jdu do sprchy a chrupat...dobrou noc všem :hjarta::sova:

sima 75 — 29. 7. 2009 22:34

Sissi hoj 
Miru a kde jsi byla na dovci?

sissi — 29. 7. 2009 22:35

Aneob by stačilo přehodit ta čísla chatu.. :vissla: Tak já mizím :reta:

MiraB — 29. 7. 2009 22:39

Tak Sissi pa :pussa: jindy
  jindy na dovolený sem byla "dámskou jízdu" v Egyptské Hurghádě! :) Tím se mi splnil životní sen a ted už toužím po tom co všechny tady! :dudlik:

  A co vy? Jak se daří? :co:

MiraB — 29. 7. 2009 22:40

Jinak k těm přehozeným pokojíkům- já si vás přeci najdu, holky moje :pussa: :pussa: :pussa: Jdu po čuchu :lol:

sima 75 — 29. 7. 2009 22:41

Jeeee Egypt parada co?

MiraB — 29. 7. 2009 22:44

Egypt- paráda asi jak pro koho. Schodila sem 2 kila :lol:, která teda ani vidět nejsou. Ne že bych nepotřebovala víc, ale za tu cenu se mi Faraon opravdu pomstil- křečemi a sr... 5 dní :dumbom:

heliorik — 29. 7. 2009 22:46

Dobrou baby:sova::pussa:

Ta dovolená asi nebyla s Tommi, když se povedla:lol:? Taky trochu závidím, jen nebylo tam moc velké vedro?:storstark:

PS: taky jsem měla tu čest, dokonce jsem si faraona přivezla:butter:

MiraB — 29. 7. 2009 22:47

Byli sme v hotelu Palma de Mirette 4*, kde to bylo bomba až na to jídlo. Sice mraky na výběr, ale nic nám moc nechutnalo a tu srajdu sme měli dvě ze tří a to po tříbarevným nádherným koktejlu :/

sima 75 — 29. 7. 2009 22:47

No jo klasika :lol: par dni na toalete ,Miru jdu taky :sova: :kapitulation:

MiraB — 29. 7. 2009 22:50

Heliorik- na vedro sme si zvykly! To nebyl problém. Byli sme prostě skoro pořád ve vodě a na vodním baru :lol:
  A mimochodem, pro mě to byla dovča snů na kterou sem šetřila 9 let :)
  Příště volím Jižní Čechy a karavan, s grilováním, řízkama a dobrým pivkem!!!! Věříte??? :)

heliorik — 29. 7. 2009 22:51

No jo,

já ani nevím, z čeho mě faraon navštívil, ale i toalety mají nádherný:dumbom: jen tam člověk nesmí trůnit moc dlouho.
Každopádně si tam posílila svoje heslo v podpisu:lol::lol:

Tak dobrou, spěte sladce:sova::kapitulation:

MiraB — 29. 7. 2009 22:53

Dobrou všem holky a hlavně bacha ba Faraona :lol: :lol: :lol:

Definitiv — 30. 7. 2009 8:04

Ahoooj Miru :pussa: tebe teda jsem už dlouho neviděla :pussa: fajn, že se dovča v rámci možnosttí vyvedla a víš ty co? Karavan a třebas Lipno :supr: to je teprv bomba ;) Takže já jsem taky pro Čechy ;)

danano — 30. 7. 2009 8:35

dobré ráno kočinky:):)

tak Egypt není nic pro mne ..... brrr to horko :dumbom::dumbom:

to fakt ty jižní čechy jsou lepší .... můžeš přijet k nám , :):):)

Definitiv — 30. 7. 2009 8:39

Dani - tak někdy uděláme kolektivní výlet :lol:

danano — 30. 7. 2009 8:42

jojo klidně přijeďte a uděláme hromadnou grilovačku .... a půda je velká dostanete karimatky a spacáky .....
a po vínku Vám to ani vadit nebude což ? :vissla::vissla:

danano — 30. 7. 2009 8:42

ty ale jako těhulka dostaneš postýlku:):):)

sima 75 — 30. 7. 2009 8:42

Cau Babuchy :P :reta:  :lol:
To je zase parak :(  ja jeste  k tomu jedu s kamoskou na kone narodilo se ji hribe  :)  ,tak se chce pochlubit ,ale v tom vedru :/

danano — 30. 7. 2009 8:44

si užiješ ... já krom toho že skočím pro rohlíky a nějakou zeleninku paty dneska nevytáhnu..... :):)

Definitiv — 30. 7. 2009 8:47

Já mám dneska prací den :supr: peru snad všechno co se dá arvat do pračky :lol:

Dani - mě ani karimatka a spacák neva ;) chtěli jsme jet ještě na vodu, ale kámoš nedostal dovolenou, tak jsme to odvolali...já jsem dítko přírody a věřím že Piškot bude po mě ;) a jestli ne, tak to bude mít teda dost blbý :lol: :lol:

Simi - jé, hříbátko, taky bych si poňuchňala - slaďoušci, ty mláďata jsou prostě nej...no, i když jak který :lol:

sima 75 — 30. 7. 2009 8:48

Danus ja bych normalne sla k vode ,ale jsem cetla na netu (kde jinde ) ,ze by se opalovat nemelo v prvnim trimestru ,ale ted bych klidne menila s tebou radsi doma nez venku ,ja ty vedra nemusim .Pokud nejsem u more tam je to :supr:

Definitiv — 30. 7. 2009 8:52

SImi - že by se nemělo opalovat? :co: :lol: no, já se teda opalovala :lol: a řekla bych že většina z nás ;) ono se tomu snad ani vyhnout nedá, ne? ne že bych se cíleně prsila někde na slunci, ale prostě na sluníčko chodím. Jediný v čem vidím problém, je změna pigmentu, prostě se to v tom těle nějak mění, takže ti můžou naskákat pigmentový skrny.... já mám zatím jen ten zip na břiše :lol:

sima 75 — 30. 7. 2009 8:54

Defi jsou pekna ,ona ma jednoho parkuroveho, teda kobylu a dve hribata oba oni, jeden uz ma pres rok a druhy tyden a jeste ma frishe (to jsem sto pro blbe napsala),ale ta je prekrasna ,oni strasne honosne se nesou a chodi fakt :supr:

sima 75 — 30. 7. 2009 8:55

Def jenze ja kdyz jdu na slunicko tak bych se fakt slunila hodne a pry se to nedoporucuje ,tak radsi nic ;)

danano — 30. 7. 2009 9:00

vždyť se bez toho letos obejdeš a  příští rok budeš třeba jako cikán :lol::lol:

jinak koníky mám také ráda.... i jsem se párkrát svezla ale teď nějak není příležitost....
a momentálně jsem nakrmila ty naše šelmy v obýváku .... málem mi utrhly ruku...:lol::lol:

Definitiv — 30. 7. 2009 9:02

Jo, koně jsou hodně pěkný zvířata .... taky bych se svezla ;) tak pojedem zase za rok ;)O. na koni moc nenajezdil, tak sjme si slíbili, že se to alespoň zkusíme naučit :lol:

sima 75 — 30. 7. 2009 9:03

To jsem itak mam dobry pigment :lol: jsem tmava na me to jde rychle ,nekdy mam podezreni na predky :lol: :lol:
Ty mas pejsky jestli to chapu dobre ?a jake ?

danano — 30. 7. 2009 9:06

no pejsky máme , ale důchodce / čivavu a jezevčíka /
ale teď máme 6 - ti týdenní koťátka a k tomu ty starší takže jich je celkem 9 a to si představ jak to ráno  vypadá než jim něco předhodím k snědku....:lol::lol:

sima 75 — 30. 7. 2009 9:07

Def ja se ze zacatku bala ,ale je to fakt super ,respekt mam porad ,ale stoji to za to :jojo:

danano — 30. 7. 2009 9:09

no to se máš my jsme tady všichni až moc světlí a pak se krásně spálíme.... nedávno byla dcera na fesťáku a bylo horko takže se hrozně spálila a to se mazala a pusu měla jak havajský domorodec.... tak dostala sprďáka jestli neví že se má chránit a tak...:dumbom::dumbom:

danano — 30. 7. 2009 9:10

sima 75 napsal(a):

Def ja se ze zacatku bala ,ale je to fakt super ,respekt mam porad ,ale stoji to za to :jojo:

no doufám , že tam nechceš jezdit? ;);)

sima 75 — 30. 7. 2009 9:11

Danus me napadlo ,ze selmy budou kocky ,teda tech je :D a kotatka to male je vsechno pekne ,ta kamoska ma 3 leteho kluka a koupila mu na narozky psy -stenata buldocek a boxer ,jsem se pristihla ,ze bud na ne sislam a nebo je okriknu ,normalne proste nemluvim :dumbom:  :lol: :lol:

sima 75 — 30. 7. 2009 9:12

Ne nejezdim vim nemuzu :jojo:

Definitiv — 30. 7. 2009 9:12

Dani - to máš doma skoro cirkus :lol: ještě nacvičit nějaký číslo :supr:

Simi - no respekt je důležitej u všechn zvířat, ono i když tě přišlípne blbá kráva, tak to pekelně bolí :lol:

sima 75 — 30. 7. 2009 9:14

Def ona krava zadne paratko teda neni ,s tim bych i pocitala :lol:

danano — 30. 7. 2009 9:14

no my jsme zase takový blázni do koček.... :dumbom::dumbom:

buldoček a boxer ... to má teda kombinaci ta kámoška..... oba funí a slintaj....:lol::lol:

já pokud bych chtěla ještě psa jako že asi ne , tak to bude nějaké velké plemeno , asi ovčák , husky a tak....

danano — 30. 7. 2009 9:16

jo je to horda , ale pak když si tak požitářsky leží na zahradě  tak to je krásná idylka a jsou domácí takže i mazlové....:):)

Definitiv — 30. 7. 2009 9:18

Simi - to máš recht :lol: kráva je kus :lol:

Jinak, já už bych asi do velkýho psa nešla...máme dva, každej má 30 kilo a 14 let. Což v součtu znamená, že každou půlhodinu jednoho z nich zvedám, protože sám už nemůže, ze zahrady jim musím pomáhat do schodů, jakoby je nadlehčovat. Do auta je musím vysadit a do ordinace donést :rolleyes: mám  velký plemena ráda, lae v tomhle je vážně kříž. On sice pomůže chlap, ale taky vždycky nen í doma....

sima 75 — 30. 7. 2009 9:24

Holky ja uz jdu vedcer kouknu ,jinak Def ted me napadlo ,ze takove pocasi je na prani pradla super nez doperes tak uz je suche :jojo: :D
Jinak ja mela pitbula mam rada sportovni kratkosrste rasy ,ale pohladim a popusuju kazdeho ,kdyz majitel dolvoli  :)

Definitiv — 30. 7. 2009 9:25

Simi - jj, první várka už je suchá :lol: tak jdu pověsit druhou ;)

No, pejskové jsou prostě k sežrání :hjarta:

danano — 30. 7. 2009 9:33

no já budu také prát ale až večer ...to máme levnější eletriku:D:D

danano — 30. 7. 2009 9:38

holky letím nakoupit dokud není takové horko , ale za chvíli jsem z5.

Silvi.100 — 30. 7. 2009 9:58

ahoj holky tak jsem vas dočetla, supr téma a zas musím zmizet :kapitulation: :D koně jsou fakt nádherní, ale také mám respekt. sestra je jezdec a ošetřovatel dostihových koní a mezi nima byla od malička...teď si dala pauzu páč má zničené záda...ona to je krásná práce, ale taky hodně fyzicky náročná :/

verynka — 30. 7. 2009 11:40

Ahoj babuchy.....

verynka — 30. 7. 2009 11:50

Holky, kozenky mě trochu přestaly bolet..... ( předevčírem jsem z nich musela odstříknout - ulevilo se mi, ale není to normální) prolaktin je OK a Dr. na to dlabe, prý to jednou samo přejde..... no trvá to už  3,5 roku?  :dumbom:

sissi — 30. 7. 2009 11:53

Choj bobiny :reta::reta::reta::reta:
Very to je divné ne?? :co::co:

verynka — 30. 7. 2009 11:57

Je, ale co nadělám, nejsem sama Zuzanka to prý má taky....... možná mi to zblbnul ten estrozin, co já vím.... kdybych teď začala kojit, tak se to snad zase rozjede.... :dumbom:
Pokud mě nic nebolí, tak o tom ani nevím...

danano — 30. 7. 2009 12:07

čaudy kočky..... no myslím trocha asi jo ale takto moc to asi není normálka
:dumbom::dumbom:

verynka — 30. 7. 2009 12:25

Třeba to bude mít nějaký důvod.....
Holky, teď jsem dodělala vývar s celestýnskými nudlemi, štouchané brambory se sekanou (dala jsem do ní sýr) a broskvovou bublaninu, jsem spařená jako prasátko..... to je nápad v takovém vedru.....

danano — 30. 7. 2009 12:42

no to teda jo ... dneska na to prdím .... bude salátek

petulacka — 30. 7. 2009 12:47

Ahoj prdíci, jdu jen na skok, nevařím.. byli jsme s holkou na pizze.
Very, neposlal tě dr. ani na mamograf? :co:

verynka — 30. 7. 2009 12:56

Peťi, prve chtěl, ale pak mi řekl, že je to zbytečné, prý se s tím nedá nic moc dělat..... dá se jen čekat, až to přejde..... ( teda hormonální profil mi udělal.... Dokonce  i do CAR psal zprávu, že tohle mám, oni si to ověřili a nechali tak).... Takže je to asi jen " kosmetická" vada....

petulacka — 30. 7. 2009 13:01

Very tak snad jo..  Jak se máš? Koukala jsem co jsi uvařila za samé dobroty :P To si Kika i manžel dají :P

verynka — 30. 7. 2009 13:13

Je mi vedro.... No Kika ta mi ujídala, co se dalo....

Berberka — 30. 7. 2009 13:36

Dobrý den, dámy. Zdravím z ledového Skotska, máme tady asi 15°C + vítr + občasné přeháňky. Dovolte mi vyjátřit upřímnou závist nad teplotami v Česku.
Def, ten článek o chřipce mě docela vyděsil - pracuju ve zdravotnictví, jsem tedy v první očkovací skupině a ta "akce kulový blesk" se rychle blíží. Docela by mě zajímalo, čistě statisticky, kolik procent lidí (Cca) vlastně už onemocnělo, kolik z nich mělo vážné příznaky a kolik z těch s vážnými příznaky bylo jinak "naprosto zdravých". Já tedy vím o jednom, zdravý 40 letý manžel mé kolegyně prasečí chřipku dostal a teprve po několika týdnech na intenzivní péči, kapačkách a dýchacích přístrojích ho pustili domů. Ještě je pořád na nemocenské a manželka se o něj musí starat 24/7, páč měl ještě nedávno problém vyjít schody. Na druhou stranu to okolo mne kýchá a smrká a nezdá se, že by to ty lidi nějak vzrušovalo.
Dneska utíkám do nemocnice zjistit, jak máme pokračovat v našem snažení. Přidávat do toho další očkování se mi fakt moc nechce. Obě hepatitidy a meningitida před třemi lety mi snad stačily, stejně mi po nich bylo i tak na nic.

Definitiv — 30. 7. 2009 13:44

Berber - tak to jsem tě teda vystrašit enchtěla :pussa: já sama na to ještě pořádně nemám názor, nečtla jsem nic od WHO ani od vlád, takže nevímk, nemůžu se vyjádřit. Jen mám tu výhodu, že mě do očkování nikdo nenutí, takže se mu vyhnu :pussa:

Berberka — 30. 7. 2009 13:52

Nu, on mě taky nikdo nenutí, akorát by se mohlo stát, že mi řeknou: "Nemáte očkování? Tak to si najděte práci někde v supermarketu." Já jsem lemra někde něco hledat, ale jestli na něco zajímavěho narazíš, můžeš mi to, síím, hodit do pošty?

Hmm...těhotné nikdo očkovat nebude.
Tak mě napadá, co kdybych otěhotněla a tak se tomu vyhla? :lol:

Definitiv — 30. 7. 2009 14:44

Berber - supr plán :supr: :lol: :lol: jasný, jkmile mě něco bouchne do nosu hodím ti to do sz...předpokládám, že anglina u tebe asi nebude problém :lol:

MiraB — 30. 7. 2009 15:12

Čaute kočky :)
  Už sem praštila se zavářením okurek a vyvářením. Dávám kávu a relax. Přitom zkusím dočíst, co jsem v poslední době nestihla

MiraB — 30. 7. 2009 15:17

Definko, ta fotečka z UZ vypadá velmi dobře! Jsem ráda, že nás dlouhodobek rapidně ubývá! :supr:
  I Janabas má už chlapečka... To jsem s váma řešila začátky, kdy sem našla tyto stránky. První byla dlouhodobka LeniB. No a tak snad jednou přijde řada i na nás!
  není to tak dávno, co jsem stresovala kvůli věku kterej ted už skoro ve 37 už neřeším a po mimi toužím dál...

MiraB — 30. 7. 2009 15:24

petulacka napsal(a):

Ahoj prdíci, jdu jen na skok, nevařím.. byli jsme s holkou na pizze.
Very, neposlal tě dr. ani na mamograf? :co:

Petul šmankote, no konečně i ty ses dočkala //. bože, úplně třeštím zraky a nechápu :co: jak vás hezky přibívá! :supr: :supr: :supr: Super, jen tak dál!!!!!

petulacka — 30. 7. 2009 15:39

Miru díky, hele věk neřeš :dumbom: Co Terka, jak se těší do nové školy? Moje cácora moc ne, bude se muset fest učit :D :dumbom:

MiraB — 30. 7. 2009 15:49

Petul, dík za útěchu! Se snažím na věk nemyslet. je to nanic :dumbom:
  Jinak moje Terka se do nový školy nějak těší! Ona má ráda kolektiv a věří, že tam najde nové kamarády! Škola jako taková jí zatím nic neříká, tak aby se pak nedivila :co:
  Teprve zde se ukáže, co v nich je. Jsem na to zvědavá, páč u nás na vesnici to bylo spíš tak- ty se jmenuješ Novák (farmář sedící v zastupitelstvu) tak tobě dám za 1. Chápeš? Proto, já už se na tu školu taky těším... Ale snad nebudu překvapwná :)
  A jede někam vaše Teri ještě o prázdninách?

petulacka — 30. 7. 2009 15:53

Miru jede příští pondělí na tábor za svým klukem - dělá tam instruktora. Jsou spolu rok - velká láska a navždy :D ;)
Teď byla týden u našich, no v srpnu by ještě měla jít na 14 dní na brigádičku.
My se té školy docela bojíme, protože holky třídní tam měl obě děti a pravil "škola dobrá...výborná příprava na vejšku, ale jestli T nezabere jak kůň do listopadu, tak v pololetí letí". No a naše dáma měla na konci roku dvě trojky.. počítám veliké zhoršení, ale hlavně! aby jí nevylili a přečkali jsme ten prvák :rolleyes:

MiraB — 30. 7. 2009 16:03

No to nezní moc optimisticky teda! Čas vše ukáže... přejít se dá vždycky!
  Tu lásku jí moc přeju. Naše Terka má spousta kamarádů- Když sme doma je s nima celý den a až v 23h chodí domů. At si něco užijou holky!
  My ted přilítly z toho Egypta, kde se nám teda líbilo, ale Terče hrozně vadilo, jak jí pořád říkaj Egyptani (mladí kluci) a to i mě říkali- Jak se máš miláčku??? :lol:
  A terča z těch jejich úsměvů a zvaní na colu už byla hotová. Věříš mi, že i já taky, Mě zval už delegát cestovky na letišti po příletu :co:
  já koukala jak péro z gauče- ptž doma se mi nic takovýho nestalo už moc dlouho :)

MiraB — 30. 7. 2009 16:05

Jo a ted je terka v Děčímě kvůli prasestřence, který je rok. Tak si jí jela užít. Pak pojede na pár dní taky k babičce a pak jí začíná kurz autoškoly na motorku. Samozřejmě, že mít možnost jí šoupnout na brigošku, tak neváhám ani chvilku :lol:

MiraB — 30. 7. 2009 16:08

Jo a Petul, to hlavní? Prozradíš mi prosím, jak se stalo, že si se stala těhulkou?
  Já to hledala a nenašla :co:
  ucho mám připravený :lol:

  mám z tebe totiž obr radost!!! A co na to dcerunka? :co:

petulacka — 30. 7. 2009 16:58

Miru, nebudu to moc rozvádět - jediný sex v měsíci a absolutně jsme z toho nečekali nic, asi tak.
V Egyptě jsme byli několikrát, jo jsou to oblézači hrozní, stačí když to má prsa a je jedno jaká :D :dumbom: Nejvíc mě tam fascinovali české a ruské tusistky, které se vyvalili nahoře bez (v islámské zemi - nejspíš si mysleli že jsou v Chorvatsku), nalíčené a načesané na pláž a koukali kde jaký přičmoudlý číšník je bude balit :rolleyes: Já jsem trošku jiný cestovatel v tomto směru, fascinuje mě rudé moře a podmořský život, takže po snídani jsem se potopila se šnorchlem do moře a na oběd se vynořila - spihlouš a modrouš jak jsem byla celé dopo v moři :lol: Můj sen je si udělat potápěčské zkoušky - manželův také :dumbom: Jo a ještě jsem nebyla na Sinaji, tam je to prý na tyto účely nejlepší, zatím jen Hurgháda - nelíbilo se mi tam, hrozný turismus, poničené korály a moc se mi líbilo na Makadi, klidná lokalita, bezva šnorchlování a potápění.

sima 75 — 30. 7. 2009 17:01

Cauky :reta:
Koukam ,ze cestujete :)

petulacka — 30. 7. 2009 17:04

Simi čaoooo :reta: čéče už jen asi prstem po mapě :dumbom: Co vy nejedete aspoń někam na chajdu nebo tak? My máme jet začátkem září do Chorvatska, ale nevím, te%d se mi nějak nechce :dumbom:

sima 75 — 30. 7. 2009 17:15

Petuli ja nikam vse jsem zrusila Chtela jsem za mamkou letet do nemecka ,asi nic :( ,no se ti nedivim to prokonzultuj s gyndarem ,me rekl v zadnem pripade :/

petulacka — 30. 7. 2009 18:00

Simi taky s tím moc nepočítám :dumbom:

Markeeet — 30. 7. 2009 18:13

Nazdárek babuchy!!! :reta:
Musím se vám pochlubit, dneska jsme neteřím (8 a 2 roky) - teda spíš té starší :lol: koupili k svátku zakrslého králíčka "berana" - s těma ušima dolů :P
On je tááááák krásnej!!! :lol:

Danuskaxy — 30. 7. 2009 18:18

Holky ahoooj!!! :reta:
Markét jééé :D, ty já vždycky okukuju :rodna:, a kdysi sem si ho taky moc přála :). Ale tedy teď má králíka zakrslýho ségra, dostala o od bejvalýho a ona se mu tedy zrovnamoc nevěnuje, takže když přijdu k našim zaplavý mě jako první puch jako z králíkárny :usch:. Je mi ho u ní i líto :(

petulacka — 30. 7. 2009 18:18

Markét ahoj :reta:
já vím ty jsou ňufací :D

petulacka — 30. 7. 2009 18:20

Danuš ahoj :reta:
jak jdou nehtíky :dumbom:
holky jen hodím nádobí směr myčka :rock:

Lenka77 — 30. 7. 2009 18:22

čau smradosi... jak vam dupo kralici ? :dumbom:

Danuskaxy — 30. 7. 2009 18:23

Péťo ahoj ;), teď v podstatě nijak, když sem na chatě, si je budu dělat akorát sobě a příští týden kámošce :). A zrovna včera sem zaplatila garantku a nechala si udělat živnosťák :).

Lenka77 — 30. 7. 2009 18:24

jeee, to je prca, az ted ctu vse prispevky, jsem se tematicky strefila :lol: :lol:

Markeeet — 30. 7. 2009 18:33

:lol: :lol: :lol: dupe fest :supr:

Jak u tebe?

petulacka — 30. 7. 2009 18:39

Leňas :lol: čao krásko..

petulacka — 30. 7. 2009 18:45

Danuš a máš třeba nějakou fotku tvého výtvoru? :dumbom:

sima 75 — 30. 7. 2009 18:45

Peti a uz to mate zaplacene ?

Cau vsem :reta:

petulacka — 30. 7. 2009 18:47

Simi zálohu 50 euro, tu vem čert, ale fakt jsem se po těch dvouch letech těšila. No jsou důležitější věci :godlike:

sima 75 — 30. 7. 2009 18:51

Na to se vyprd.. zajedes si za dva ;)
Danus jestli je nejaka foto taky bych se mrkla :jojo:

petulacka — 30. 7. 2009 18:54

Simi dyť jo ;) Já jsem se teď totálně přežrala - tohle nebudu praktikovat po večerech :lol: Vaříš něco k véče nebo na to prdíš? :dumbom:

sima 75 — 30. 7. 2009 18:57

Ja teple vecere nedelam to by jsme byly fakt buckati :D radi jime a kdo ne ze ? Nerikej ,ze ty delas teple vecere ????

sima 75 — 30. 7. 2009 18:59

Leni ,Danus ja vas vidiiiim....:lol:

Lenka77 — 30. 7. 2009 18:59

petulacka napsal(a):

Leňas :lol: čao krásko..

číííííííííís :D

petulacka — 30. 7. 2009 19:00

Simi my taky zásadně studené, ale chlebů s brusinkovou paštikou a zel. salátem se umím nacpat taky :D :dumbom:

petulacka — 30. 7. 2009 19:00

Leńas co ty prde, jak užíváš léta? :dumbom:

petulacka — 30. 7. 2009 19:02

Jé Leni, už teď ti přijede M někdy a na jak dlouho?

Saďourek — 30. 7. 2009 19:02

hoj krásky!!!!!

sima 75 — 30. 7. 2009 19:02

:co: :co: brusinkova pastika ,to neznam :/ mozna marmeladu brusinkovou ,ale toto .to mas doma delane?

petulacka — 30. 7. 2009 19:03

Jé sádě čusík :fuck: :D
Simi na tu paštiku mě navedla Def, je moc dobrá, je to taková zatavená kostka (paštika) a v ní jsou brusinky, je moooooc dobrá :P

sima 75 — 30. 7. 2009 19:03

hoj Sádí :):)

Marti84 — 30. 7. 2009 19:04

Ahoj holky :), ten muj trouba sel na panskou jizdu pod stana zapomel si spacak a mobil, ach jo cim ti chlapi mysli :D, no snad mi tam neumrzne

sima 75 — 30. 7. 2009 19:06

Marti je teplo :D nebo se podeli kamarad ;)

petulacka — 30. 7. 2009 19:06

Marti ahoj, bez. mobilu neumrzne :D a spacák mu třeba mu nějaký kolega půjčí :dumbom:

MiriDc — 30. 7. 2009 19:10

čaues holky ;)

Lenka77 — 30. 7. 2009 19:11

petulacka napsal(a):

Jé Leni, už teď ti přijede M někdy a na jak dlouho?

zcela na rychlo ho odvolali na jednani, takze prifrci uz tuhle sobotu.. a bude cca do 21 srpna.. ale bude mezitim par dni na jednani v Nemecku ;)

Marti84 — 30. 7. 2009 19:11

no snad jo, ale desne me to stve, ze na to zapomel no co... jinak snazim se ted sehnat nejakou brigadu kdyz me vyhodili z prace, abych delala aspon neco :(, a podarilo se mi sehnat neco do dermacolu na pondeli tak jsem zvedava, snad to pujde :)

Saďourek — 30. 7. 2009 19:17

hoj hoj! Marti, třeba nepůjde vůbec spát a mobil nechal doma úmyslně :vissla:

petulacka — 30. 7. 2009 19:20

Leni a stuhnete nějakou tu ovuši? :dumbom:
Sadi moc jí nestraš :D

Marti84 — 30. 7. 2009 19:21

Sadi ja to radsi ani nechci vedet :lol: , ale jezdi kazdej rok a tenhle jim to vyslo jenom na 4 dny, takze se budou a opijet min :D, ale vim, ze jezdi pov yletech tak se asi neopijeji uplne :D, ale clovek nikdy nevi :lol: . Akorat mi je trosku smutno jsme si na nej nejak navykla nebo co :lol:

Lenka77 — 30. 7. 2009 19:22

petulacka napsal(a):

Leni a stuhnete nějakou tu ovuši? :dumbom:
Sadi moc jí nestraš :D

a já nevim, pac od brezna mi to lita.. navíc má to Německo :lol: :lol: :lol:

sima 75 — 30. 7. 2009 19:23

Saďourek napsal(a):

hoj hoj! Marti, třeba nepůjde vůbec spát a mobil nechal doma úmyslně :vissla:

Teda ty umis uklidnit :lol: :lol:

Saďourek — 30. 7. 2009 19:23

peti, mi tohle někdo říct, tak už ho jedu zkontrolovat :lol:
Marti, my s manžou bez sebe nevydržíme ani den, jsme horčší jak malé děcka :dumbom: dokonce, když jsem byla v nemocnici, tak mi tak dotáhnul svého maskota :D

Lenka77 — 30. 7. 2009 19:24

Já Petul zacnu vysilovat od toho prosince, pac se 30.11. vraci nastálo :reta:

Saďourek — 30. 7. 2009 19:25

Leni a nechceš ho přivázat za nohu ke stolu?!?!? :lol:

Lenka77 — 30. 7. 2009 19:25

no kdyz jsem to ustala dva roky, tak už néééééééé :D

sima 75 — 30. 7. 2009 19:26

Leni a jak dlouho ho uz tam mas ?

Saďourek — 30. 7. 2009 19:30

sima 75 napsal(a):

Leni a jak dlouho ho uz tam mas ?

Teda, Simi, takové intimní otázky :lol:

sima 75 — 30. 7. 2009 19:31

Saďourek napsal(a):

sima 75 napsal(a):

Leni a jak dlouho ho uz tam mas ?

Teda, Simi, takové intimní otázky :lol:

:lol: :lol: :lol:

Lenka77 — 30. 7. 2009 19:31

31.8. dva roky...z toho ja jsem tam byla v kuse pul roku... mel se koncem srpna vracet.. ale o tri mesice to natahl, pac se na sve misto tady vraci od prvniho ledna, s tim, ze si cely prosinec veme dovolenou a nekam na dva tydny vypadnem :P

sima 75 — 30. 7. 2009 19:33

Leni tak to uz je za chvilku ;)

sima 75 — 30. 7. 2009 19:35

Jeziiiis ted koukam na tel.noviny na nove tam je nova pani ,nejsem na ni zvykla :dumbom: :D

Lenka77 — 30. 7. 2009 19:41

je jaka? se jdu podivat :lol:

sima 75 — 30. 7. 2009 19:43

Pekna, no celkem jo :lol:

Lenka77 — 30. 7. 2009 19:46

jo to je Ochotska... ta uz tam suplovala tu nánu Borhyovou, kdyz byla tehotna :lol:

Saďourek — 30. 7. 2009 19:48

Simi, ty jsi zprávy neviděla hodně dlouho :lol:
LEni, co Mojža?!?!?!?

sima 75 — 30. 7. 2009 19:49

No co no :lol: nemam cas :P ctu je na netu :jojo: :D

Lenka77 — 30. 7. 2009 19:54

Sadi ani se neptej... totalne nic... ale zmohla jsem se ted apon na drepy ráno :lol: :lol: ale jak chodim pravidelne na masaze zadni části.. tak od te doby mám plodne dny 20 den a ne 15... mi asi cosi uvolnila v malé pánvo podle me :dumbom:

sima 75 — 30. 7. 2009 20:01

Loucim se rano stavam do prace :kapitulation:

Saďourek — 30. 7. 2009 20:07

no důležité je, že vůbec chodí, ne?  ;)
Simi dobrou!!!!!

Lenka77 — 30. 7. 2009 20:11

no jasnyy... ;)

Saďourek — 30. 7. 2009 20:20

tak ještě odchytit toho chlapa :D jinak ti taky pošlu toho svýho jako Peťulačce :lol:

Silvi.100 — 31. 7. 2009 9:02

dobre rano babinetky tu dneska mrtvo? :kapitulation:

mala.popelka — 31. 7. 2009 9:15

ahoj Silvi, už máš lepší náladu :pussa: ?

Silvi.100 — 31. 7. 2009 9:17

Ahojky Popi :-) jo je to mnohem lepší děkuju :pussa: navic se těším na víkend :-)

danano — 31. 7. 2009 9:19

ahojky cácorky;);)

Silvi.100 — 31. 7. 2009 9:26

Ahojky DANÍ :-) omlouvam se za rychlost, jsem pomalejší přes ten mobil.

verynka — 31. 7. 2009 9:28

ahoj... já jen tak nachvíli....

danano — 31. 7. 2009 9:29

v pohodě já tam zatím hodila nový metr:dumbom::dumbom::dumbom:

Silvi.100 — 31. 7. 2009 9:30

ahoj Very já také jen tak pokukuju z prace :-)

danano — 31. 7. 2009 9:32

ahoj Verynko... jakto na chvíli , máš moc práce?

mala.popelka — 31. 7. 2009 9:33

Silvi a jak to nakonec dopadlo v té manželově práci ?

jinak ahoj i všem ostatním :)

Lenka77 — 31. 7. 2009 9:38

caaaau, jak se mate.. mi odjel sef :lol:  :lol:

verynka — 31. 7. 2009 9:38

No práce tu mám habakuk.... ale nechce se mi nic....  jsem jak přejetá parním válcem...

Silvi.100 — 31. 7. 2009 9:38

Daní ja to vidím v mobilu jen jako takový pidimetr :lol: ale tipuju to na kytičky a motýlky :D co je pod metrem netuším :dumbom: POPI to se dozvíme az v pondělí ale snad to bude ok, zatím to vypada nadějně :/

verynka — 31. 7. 2009 9:39

Lenka77 napsal(a):

caaaau, jak se mate.. mi odjel sef :lol:  :lol:

A myšky mají pré....:lol:

danano — 31. 7. 2009 9:41

no silvíčku je tam šnek ale ještě není vidět....:):)

no a v pondělí hurá na odběry

Silvi.100 — 31. 7. 2009 9:43

Cauky Leniku za chvilku tu mas muže cooo :D JO Daní ten uz jsem také párkrát měla ten je super :supr:

verynka — 31. 7. 2009 9:43

Holky, včera jsem natírala palubky, mám na to takovou dobře umytelnou barvu, vydrhnout šla skoro všechna, jenže mi zůstala u nehtových lůžek a né a né dolů.......... no a vypadá to dost dobře, jako bych se hrabala v h.... samotné je mi to protivné.... :dumbom:

danano — 31. 7. 2009 9:48

very neboj to časem sleze , a co takové ty krajkové rukavičky a hodit se na pár dnů za dámu:lol::lol:

Silvi.100 — 31. 7. 2009 9:50

jee Daní tak konečně se to trochu pohne což :jojo: ja si volám do caru příští týden a čeká mě další pichule :rolleyes:

verynka — 31. 7. 2009 10:16

Holky, teď mi volal manžel, opět přijdou na kontrolu z finančáku.... tak oni nás donutí do DPH, (máme ho 4 měsíce) a pak jim vadí, když musí vracet.... Jak kdyby v tom člověk podváděl..... je logické, že když materiál nakoupí s 19% a prodá s 9% ( né všechno, jsou to jen věci pevně spjaté s bytem........ dělá samé kuchyně, vestavné skříně a dveře, občas schody) navíc nakupuje nářadí, nástroje atd.... ve stolařině to jsou děsné položky a my teprve zařizujem, tak to prostě jinak vyjít nemůže.....
Tchánovi vrací pravidelně už několik let a na nás chodí jak na zloděje.... přitom nikde nic nenešli.... svině.... se omlouvám, ale dost mě to vytočilo.....

Saďourek — 31. 7. 2009 10:18

ahoj smaženky!!!!! :reta:
VEry, to musíte udělat pořádný tunel a dají vám pokoj ;)

MiraB — 31. 7. 2009 10:20

Zdravím vás Babinetky při pátku :) a jdu vás omrknout :lol:

verynka — 31. 7. 2009 10:24

jo ve vězení... :lol:
Fakt to není normální, kdyby vraceli nějakou horentní sumu....  přitom mají zakázáno chodit,  pokud nemají vyloženě podezření. Jak dlouho je to bude bavit? asi nemají co napráci... Manžel řekl, že jim začne vyhrožovat, že pokud mu nedají pokoj, tak půjde na pracák a následně na socku........

verynka — 31. 7. 2009 10:25

Navíc jim člověk několik roků jen cpe a cpe....

MiraB — 31. 7. 2009 10:25

Sadí, sem moc ráda, že ti to takhle dopadlo! Se nad tvým podpisem dole rozplívám! A tak to má být! :)
  Pamatuješ co sme si nastěžovali, jak už tě nejednou omejvali? :) Tomu už je konec! :)
  Já to risknu asi v září, spíš v říjnu a to mluvím spíš o tom, že už si myslím, že mi imunolog dá zelenou...

mala.popelka — 31. 7. 2009 10:25

verynka napsal(a):

Holky, teď mi volal manžel, opět přijdou na kontrolu z finančáku....
Tchánovi vrací pravidelně už několik let a na nás chodí jak na zloděje.... přitom nikde nic nenešli.... svině.... se omlouvám, ale dost mě to vytočilo.....

mi ani nemluv, drahé polovičce dělají kontrolu od 15.4. !!! Ano, nespeltla jsem se, celé 3,5 měsíce a zdaleka není u konce :co: .... nutno teda dodat, je to kontrola za poslední 3 roky.

Saďourek — 31. 7. 2009 10:26

Very a nedonáší na vás někdo?!?!?!?
Ahoj Miruš, jj, to máš pravdu, je to neuvěřitelné, ale to nejhorší mám teď před sebou. Včera mě trochu popadl splín, ale dneska už zase pevně věřím, že to překonám.  Jak jsi na tom s tou imunitou?!?!?

Saďourek — 31. 7. 2009 10:28

holky, potřebujeme vyvézt žumpu a jediné slovo, které mě napadá do zadání vyhledávače, je hovnocuc :lol:  jak se tomu správně říká :lol:

verynka — 31. 7. 2009 10:29

šmankote.... téda, to je děs v čem podniká? .... no u nás je to jenom za tu DPH dobu, předtím jsme jim pořád platili akorát 1 rok to nevyšlo a to jen proto, že manžel začínal.....

mala.popelka — 31. 7. 2009 10:29

sádě -- že by fekální vůz ? :D

mala.popelka — 31. 7. 2009 10:31

very, no ono je to složitější..... dělá internet, ale je občanské sdružení (neplátce daně)..... navíc FÚ má na druhé straně republiky, dvakrát jsme tam byli, jinak vždycky pošlou dopis, co má zase poslat.... a poslali jsme jim snad už krabici od banánů papírů.... a to další 2 takové krabice plné papírů jsme tam vezli :rolleyes:

já věděla, proč bych nikdy nepodnikala.... z toho by mě šlehlo :dumbom:

verynka — 31. 7. 2009 10:34

Sadí, fekální vůz...
Myslím, že né, tady jsou tak pitomí, jeden podnikatel (podniká v dopravě) si dovolil koupit auto, nemusím psát, kolik taková sranda stojí, samo si ho odepsal, oni mu měli vrátit okolo 50tisíc a on jim to auto musel přivést před úřad....  aby se přesvědčili, že ho fakt koupil....

verynka — 31. 7. 2009 10:35

Aha, takže je to jen protože jsou líní a děsně pomalí...

Saďourek — 31. 7. 2009 10:36

aha :lol:

verynka — 31. 7. 2009 10:38

Popi, pokud nejsi plátce a jednou za rok jim nějakou tu kačku dáš, tak na tebe kašlou....oni chodí po těch, co se jim vrací.....ale nenech si to vrátit, kdyby to bylo opačně, tak jim to musíš zaplatit hned, nebo ti dají penále....

verynka — 31. 7. 2009 10:39

Jsem tak vzteklá, že jsem si okousala nehty....

MiraB — 31. 7. 2009 10:40

Tý jo, když to čtu Verynko, tak mám akorát vztek na tenhle stát :dumbom:

Saďourek — 31. 7. 2009 10:41

Very, to máš pravdu, asi jste pro ně snadná kořist

verynka — 31. 7. 2009 10:44

Jiní tunelujou a při tom původ jejich peněz je tak křišťálově čistý, že ani křištálově čistější být nemůže....

mala.popelka — 31. 7. 2009 10:44

verynka napsal(a):

Popi, pokud nejsi plátce a jednou za rok jim nějakou tu kačku dáš, tak na tebe kašlou....oni chodí po těch, co se jim vrací.....ale nenech si to vrátit, kdyby to bylo opačně, tak jim to musíš zaplatit hned, nebo ti dají penále....

no právě z něj asi plátce udělají....... a v tom případě si bude nechávat vracet DPH ze všech krámů, které nakupuje... což jsou věci za klidně 100tisícové položky.... no to jsem zvědavá, jak tohle dopadne :D :reta:

ještě, že nejsem přímý účastník.... ale už se učím péct buchty, abych mu měla co nosit do basy :D

mala.popelka — 31. 7. 2009 10:49

sádi, tak co, už jsi našla nějaký ten ho*nocuc ? :lol:

verynka — 31. 7. 2009 10:49

Popi tak to je drsný a už máš nakoupené pilníky, aby si je partner mohl odepsat z daní? :lol:

mala.popelka — 31. 7. 2009 10:50

very, ty čoveče, pilníky zatím ve výbavě nemá :lol: budu muset mu to nakukat, ať se rychle stará :D :D :D

mala.popelka — 31. 7. 2009 10:51

no ono to tak horké nebude.... dostane pokutu...... na tu nebude mít, tak bude muset požádat o splátkový kalendář...... a příště už radši tohle všechno nechat na účetní, ať se potí příště ona :)

verynka — 31. 7. 2009 10:53

Holky, u nás jsou tak poctivé finanční úřednice, žeje to až neuvěřitelné....

mala.popelka — 31. 7. 2009 10:56

přijde na to, jestli v dobrém nebo zlém :P

verynka — 31. 7. 2009 10:56

Popi, to je jasné, kdyby byl člověk hajzlík, tak všechno prodá, nebo někde zašije a klidně si ještě zajde požádat o soc. příspěvek..... a nahlásí se na pracák
Bohatě stačilo, když manžel doplácel na socku okolo 30 000....

Saďourek — 31. 7. 2009 10:58

Popi, ne :D

MiraB — 31. 7. 2009 10:58

Holky, já půjdu povlíknout do karavanu, at máme čistý postýlky:)

sissi — 31. 7. 2009 11:20

Choj bobiny :reta::reta::reta: To je hic :usch::lol:

sissi — 31. 7. 2009 11:22

Saďourek napsal(a):

holky, potřebujeme vyvézt žumpu a jediné slovo, které mě napadá do zadání vyhledávače, je hovnocuc :lol:  jak se tomu správně říká :lol:

No hovnocuc :lol::lol::lol: Nebo fekál ne?? :lol: Vývoz fekálií

Saďourek — 31. 7. 2009 11:26

Ahoj Sissi :lol: to už jsem tam taky zadala a otevřelo mi to pražské firmy, v Ostravě se asi do žump ne.ere  :lol:

sima 75 — 31. 7. 2009 11:29

Saďourek napsal(a):

Ahoj Sissi :lol: to už jsem tam taky zadala a otevřelo mi to pražské firmy, v Ostravě se asi do žump ne.ere  :lol:

:lol: :lol:

danano — 31. 7. 2009 11:32

tak zkus odvoz fekálií
:lol::lol:

sora  jsem slepá už to tu radili ... no demence:dumbom::dumbom:

verynka — 31. 7. 2009 11:35

holky, moje kozulindy se rozhodly přestat s tím s čím mě už 3,5 roku otravujou.. No až přijde MS, tak produkci asi zase rozjedou

verynka — 31. 7. 2009 11:37

Sadí a co tohle http://www.ovak.cz/ ve třetím odkazu ze spodu, máš i ceny.... mimochodem, mají to s vysokohorskou přirážkou...

Saďourek — 31. 7. 2009 11:48

no dík!!! Konečně se to hlo :D

verynka — 31. 7. 2009 11:50

Sadí, ale nevím, jestli by ti nevyšlo levněji, zajít do místního družstva a zeptat se, jestli nevedou fekál a nebyli by tak ochotní ti vyvést jímku, žumpu, nebo co to máte....

verynka — 31. 7. 2009 11:52

Jako, co se ti hlo? :lol:

sissi — 31. 7. 2009 13:02

Saďourek napsal(a):

Ahoj Sissi :lol: to už jsem tam taky zadala a otevřelo mi to pražské firmy, v Ostravě se asi do žump ne.ere  :lol:

Sadí :lol::lol::lol: my máme taky žumpu, ale ta má svod do obecní kanalizace... Dříve v jiném bydlišti jsme museli taky vyvážet :usch: A víš kolik lidí to tak má?? Určitě se do ní ještě se.e :lol::lol::lol:
Jsem neodolala a koupila si jednu pepsi :P

Danuskaxy — 31. 7. 2009 14:02

Ahojte holky! :reta:
Tak dneska odjíždíme na víkend na druhou chatičku a notes tam s sebou rozhodně nechci :lol:, tak sem vám založila už další chlíveček, takže až budete mít dokecáno můžete si směle přelézt :P ;).
Jinak vám všem přeju moooc hezký víkend! :reta:

Saďourek — 31. 7. 2009 14:13

Sissi, Very, to se mě netýká, já měla jen vyhledat číslo :cool: pravda, zabralo mi to půl dopoledne, ale co bych pro své nejbližší neudělala :godlike:

Dajaja — 31. 7. 2009 14:14

Ahoj snažilky, dlouho jsem se na vás nepodívala a koukám dle info na nástěnce, že jsem trochu zaspala dobu. Takže bych chtěla dodatečně pogratulovat Market a Sisi k // a už i k srdíčku :)

MiraB — 31. 7. 2009 15:00

Ahojte
  Sadí, to já též spím :lol:
  Nejsem v obraze  ZKOUŠÍM TO NAPRAVIT

MiraB — 31. 7. 2009 15:03

Danuskaxy napsal(a):

Ahojte holky! :reta:
Tak dneska odjíždíme na víkend na druhou chatičku a notes tam s sebou rozhodně nechci :lol:, tak sem vám založila už další chlíveček, takže až budete mít dokecáno můžete si směle přelézt :P ;).
Jinak vám všem přeju moooc hezký víkend! :reta:

dANUS, SEŠ HODNÁ! Tobě taky pěknej víkend v přírodě!
  já už taky nachystala v karavanu čistý peřinky a ještě to tam musím trocha umýt, protože když sem byla v Egyptě, tak brácha a ten můj v něm vegetili. byli u řeky na rybách! jistě si dovoedete představit např sporák :dumbom:

MiraB — 31. 7. 2009 15:32

Téééda, tak sem právě zjistila, že já stará snažilka- umělinka, která bojuje o mimi už nek
onečných 7 let, sem se vám vytratila z nástěnky :|
  No nic, mizím :usch:

Danuskaxy — 31. 7. 2009 15:36

Miri já rozhodně nikoho nemazala :co:, jak sem nástěnku dostala tak předávám, myslím, že jen jednu sem mazala, nějakou co tu nikdo neznal a měla už dlouho včeličku :/, jinak snažilky akorát přidávám a přesunuju do těhulek :D.
Tak já se podívám jestli jsi v dlouhodobkách a přidám tě tam, ju? ;)

Danuskaxy — 31. 7. 2009 15:47

Miri tak přidáno ;).
A teď už se holky definitivně loučím, příťa je tu za půl hoďky a já nemám uklizeno, ani složený prádlo ani zabaleno :lol: :dumbom:.
Takže ještě jednou ahoj a hezký víkend všem! :reta:

Silvi.100 — 31. 7. 2009 16:42

hola holá :reta:

Silvi.100 — 31. 7. 2009 16:56

lakuju nehtíky a tu nikdo :(

Cruella — 31. 7. 2009 17:51

Zdareeeeeeeeeeeeec! A tady nikdo!!! :co: Tak jak se máte? Hoooooooolky, já se tak těším na dovču!!!!!!!! No nic, jdu kalit, akorát jsem vás přišla pozdravit a říct, že žiju. :rock:

sima 75 — 31. 7. 2009 18:04

Silvi.100 napsal(a):

lakuju nehtíky a tu nikdo :(

Jakou barvu ?doufam ze ne cerna s bilou :lol: :lol:

sissi — 31. 7. 2009 18:50

Cruella napsal(a):

Zdareeeeeeeeeeeeec! A tady nikdo!!! :co: Tak jak se máte? Hoooooooolky, já se tak těším na dovču!!!!!!!! No nic, jdu kalit, akorát jsem vás přišla pozdravit a říct, že žiju. :rock:

Cruel, Ty jsi klasa :lol::lol: Taky bych kalila :vissla::vissla::vissla: tak pivko dobré... :storstark:

MiraB — 31. 7. 2009 22:15

Danuskaxy napsal(a):

Miri já rozhodně nikoho nemazala :co:, jak sem nástěnku dostala tak předávám, myslím, že jen jednu sem mazala, nějakou co tu nikdo neznal a měla už dlouho včeličku :/, jinak snažilky akorát přidávám a přesunuju do těhulek :D.
Tak já se podívám jestli jsi v dlouhodobkách a přidám tě tam, ju? ;)

Dani, nezlob se, mě to ale mrzelo! Jednám pudově. no tak až se ti bude chtít, tak mě připiš ... vím že to není tvoje chyba- jen to bude tvoje dobrá vůle tuhle práci dělat:)
  A jestli mažeš jen ty, co míří do těhulí, tak to seš ta správná holka na správným místě :supr:

petulacka — 1. 8. 2009 8:25

Vstávejte prdíci, hola hola :reta:

Definitiv — 1. 8. 2009 8:29

jaký hola hola ? :lol: já už tu straším  snad od půl sedmý :reta:

petulacka — 1. 8. 2009 8:42

Defi já od sedmi :reta: :pussa:
co hra baví tě :reta:

Definitiv — 1. 8. 2009 8:48

Petul - je fajne, ale nemám moc času, zatím jsem u toho poseděla max hodinku ;) dokonce i teď totiž pracuju :lol: :lol: místo toho abych odpočívala... a ještě mě toho dneska čeká kotel :rolleyes: já kráva jsem si vymyslela k obědu smaženej květák, páč máma se nabídla, že můžu obědvat u nich, ale že neví co...no a když jsem jí to sdělila, tak řekla, že fajn, že na něj má taky chuť, ale obalím si ho sama :co: takže jupí :rolleyes:

Lenka77 — 1. 8. 2009 8:49

hola hej kukajdos makajdos :reta:

petulacka — 1. 8. 2009 8:53

Defi, naše rod. rada se te'd usnesla, že k obědu bude gril. ryba a odpoledne jedeme na nějaký hrad (dcerunka se neeeskutečně těší :lol: ) a zítra řízky - taky si je obalím sama :dumbom: Jo já hlasuju za dva, tak jsem je přehlasovala v tom hradu ;) Od pon. mám taky docela dost práce, ale aspoń zaměstnám kebuli :rolleyes:

petulacka — 1. 8. 2009 8:54

Leni čao :reta: , ty vo..  to je originální pozdrav :lol:

Definitiv — 1. 8. 2009 9:02

Leni - neprovokuj jóóó :dumbom: ty si určo budeš dnesak válet šunky púod meruňkou zatímco já tady budu v potu tváře dřít :lol:

Peti - řízky sjou easy, ten květák je k prdu, vždycky se nějaká část neobalí :rolleyes: ach jo, možná to stornuju a dáme si k obědu brambory :lol:

Lenka77 — 1. 8. 2009 9:04

ja uklizim... a budu asi i neco varit.. :styrka: jsem koupila nejaky maso na steak ... petul a co s tim jako mam delat?? ja jsem talent :D to jen hodim na panev nee??  nejaky koreni? :D
v pul 12 jedu pro M na letiste :vissla:

Definitiv — 1. 8. 2009 9:08

Leni - jo ták :lol: taklže šůruješ na poslední chvíli, co? :lol: :lol: jinak na to maso, nechceš vytáhnout gril? :co: počásko je an to ideální ;)

Lenka77 — 1. 8. 2009 9:09

ajo :lol: :lol: tak ja to necham v lednici a pak to opeceme.. ale to bych asi mela do neceho nalozit neee?? nebo ze bych udelala spizy... :P

petulacka — 1. 8. 2009 9:09

jů Leni tak koneč ně ti přifrčí  :supr: :supr:
Holky já jdu něco koupit.. :rolleyes: čau zatím :kapitulation:

Lenka77 — 1. 8. 2009 9:21

tak ja jdu neco delat... :reta:

MiriDc — 1. 8. 2009 9:24

ahoj holky :)

Definitiv — 1. 8. 2009 9:28

Hoj miri - tos nás asi všechny chytla když zrovna utíkáme :lol: já se jdu porvat s tím kěvtákem, páč za mě to asi nikdo neudělá :rolleyes:

Marti84 — 1. 8. 2009 9:46

jejda holky, me set ak styska :grater: ach jo uz aby byl ten muj doma :(

verynka — 1. 8. 2009 22:58

Tak jsem se jukla na hodnocení toho svého gyndra a jsem tak trochu v šoku. http://www.znamylekar.cz/10616/mudr-mac … ka-trebova
on má dvě ordinace a v té druhé je zase tohle http://www.znamylekar.cz/6702/mudr-mach … g/jevicko. Tak nevím, co si teď myslet, i když mám pocit, že toho má moc a svou práci "zanedbává" (dal mi na dva měsíce clost a ani jednou mě nekontroloval!!!!!!) holky, co by jste dělaly?  Nejraději bych chodila do Fertimedu, vím že tam vedou i normální gyn. ordinaci, co myslíte, je to reálné?....

Markeeet — 2. 8. 2009 9:15

Dobré ranko!!!

Very, já na tyhle kritiky moc nedám, páč si myslím, že to kladné lidi moc nepíšou... Ale pokud z něj ty sama máš pocit, že něco zanedbává a že se ti nevěnuje, jak by měl, zkus ten F. Třeba tě vezmou, za zeptání nic nedáš... :supr:

Jinak - já včera makala jak šroub - dokonce jsem jako bonus pekla kynutý buchty s tvarohem :P M. je má rád :dumbom:

Ale dneska jedem k našim na obídek, takže se plácnu k bazénu... :lol: :lol:

Tak se tu mějte :reta:

mala.popelka — 2. 8. 2009 9:24

very, na tohle hodnocení se moc nedá brát zřetel, ono nikdy nevíš, kdo si zrovna potřeboval vylít žáhu, aniž k tomu má důvod... Kor když je to anonymní... Jedním z vodítek může být to, že většina zápo*ných reakcí má stejnou IP adresu /dost pravděpodobně je píše tentýž člověk/, ale stejně bych dala na vlastní zkušenosti...
Kdybych se něčím podobným měla řídit já, tak do ZLína ani nemůžu strčit nos, podle toho, co se tam píše ;)

Marki, nevím, jak jiní, ale já ráda napíšu pozitivní zkušenost, pokud jí mám, už jsem tam ohodnitila všechny své současné lékaře... Pravda, pár i těch minulých, ale tam to hodnocení tak pozitivní nebylo, jinak by se nestali bývalými :vissla:

petulacka — 2. 8. 2009 10:11

Ćau ve spolek, to bude dneska hic,
teď kmitám, ale odpo se jako Markét plácnu k bazénu :dumbom:

Marti84 — 2. 8. 2009 10:49

Ahoj holky, Peti uz je to doma lepsi? uz ste se usmirili? :)

petulacka — 2. 8. 2009 10:57

Marti, ale dá se to tak říct, ale nemůžu si pomoci určité věci se nedají zapomenout. Jak se máš ty při víkendu?

Marti84 — 2. 8. 2009 11:05

Peti no nedavno jsme stratila praci, takze jsme se snazila aspon brigadnicit, takze vcera jsem mela hodne spatne placenou brigadu ale aspon neco, teda 8 hodin jsme behala po nakupnim stredisku s vozejkem a sbirala smeti a menila sacky do kose, byl to des a hodne me bolej nohy, ale dneska mam pauzu a pride ten muj milacek z panske jizdy. Vcera jsem mu napsala kdy jako hodla prijit na kamosuv mobil a prisla mi odpoved ze pry jsem stihacka :-O, takova drzost. Takze jenom vim ze to bude dneska. Tak se chystam trosku pozmenit pokoj, protoze se nam nejak blbe spi, takze asi mame blbe postele nebo co a pak upect chlebik :) a ten bazen ti tuze zavidim :). Doufam, ze te tvuj se aspon snazi se na tebe porad usmivat :)

petulacka — 2. 8. 2009 11:13

Marti neboj, někalou práci určitě seženeš :pussa: V jakém se pohybuješ oboru?
Ty taky pečeš chleba v pekárně? Já od Vánoc, dostala jsem pekárnu pod stromeček ;)
Ten můj je zase na fotbale, což mi je šumák, ale už mi šumák není, že se zase nebude moct tak 3 dny hýbat (páteř) a já to odnesu :dumbom: :rolleyes:

Marti84 — 2. 8. 2009 12:24

peti nn ja pecu normalne na plechu, ale stejne je supr :), nejakou rpaci snad jo, ale kdyz ne tak posledni rocnik studia pojedu prezencne. S jednim platem to zvladnem, jenom nevim jak pak dopadne mimi :(, asi ho bude odkladat nebo nevim, jeste sme se o tom nebavili. Zatim je ale fajn ze mam aspon neco at nesedim doma, to bych se scvokla

misha88 — 2. 8. 2009 13:55

.

oliii — 2. 8. 2009 14:00

ahojky holky jsem doma ted ještě jedu pro psa a pak Vám povykládám zážitky z dovolené ;) ale teda klid jsem neměla ani na dovolené zhubla jsem 2 kg podrobnosti později napíšu tak zatím hojky

heliorik — 2. 8. 2009 14:59

Ahoj Oliiii:par:;)

sima 75 — 2. 8. 2009 16:59

jeeeeee Olii hojky :)

petulacka — 2. 8. 2009 17:14

Ahoj Olii,
ahoj všem, tak tady začne asi každou chvilku pršet, je tady tma jako v pytli :rolleyes:

verynka — 2. 8. 2009 17:57

Vím, že hodnocení, je subjektivní, ptala jsem se ženských co znám a jedna říká to, další ono...., záleží s čím tam člověk jde.... Navíc, je tu jistá skutečnost, před pár lety k němu přišla jedna jeho pacientka s bolestmi  (kontrakcemi) stěžovala si na ně už dýl, byla okolo 23tt, on ji ani neprohlédl a poslal pryč, prý má jet do nemocnice, že s tím nic neudělá....., paní odešla a stačila jen sjet výtahem do prížemí, kde se složila tetě před ordinací (je místní obvoďačka), samo, jí sestřička vzala dovnitř, kde se překotně rozjel porod, pak už gyndr. přišel......, ale kdyby jí vyslechl, koukl na ní, mohl by nějak reagovat, i když by miminko už asi nezachránili.

sima 75 — 2. 8. 2009 18:08

petulacka napsal(a):

Ahoj Olii,
ahoj všem, tak tady začne asi každou chvilku pršet, je tady tma jako v pytli :rolleyes:

U nás nebude heeeeč svíti a svítí slunníčko :D

MiriDc — 2. 8. 2009 18:27

ahoj holky :)

oliii — 2. 8. 2009 20:58

holky na dovolené bylo  krásně ale v neděli jak jsme dojeli se mi sprčili střeva a já s častého chození na velkou což jsem měla i doma po každém jídle jsem musela jít asi to je dozvuk těhu a pak těch léků na zastavení laktace tak jsem tam dostala průjem no naštěstí jsme tam sehnali ubytování skvělé hned u vody takže jsem trávila dovolenou na záchodě na střídačku s pláží ale v uterý mi začali zase téct prsa měla jsem snad o dvě čísla větší - asi to teplo tomu pomohlo takže jsem si prsa pořád chladila u vody ručníkem na apartmánu ledama ale naštěstí to přešlo no ale střeva zlobila a zlobí nadále takže jsem se jen jednou dostala do města na trhy a promenádu ale po třech hodinách jsem už musela zase jet do apartmánu na své oblíbené místo záchod jinak celou dovolenou jsem byla na čaji a vece ze začátku suché pak postrašené aspon sýrem takže jsem zhubla dvě kg no a ještě ke všemu jsme dostali pokutu za špatné odbočení 500kuna no co víc si přát prostě vydařená dovolená ale jinak na duši to byl balzím myslím to sluníčko pohled na moře jen ty zdravotní problémy už mě nějak nebavý takže tak moje dovolená a co vy tady nového viděla jsem další těhulku petulacku tak moc moc moc gratuluju

verynka — 2. 8. 2009 21:21

Olii, to je fajn, že alespoň ta dušička trochu pookřála....zdravotní probémy se brzy zlepší a jestli chceš, tak já bych ten průjem brala (klíďo mi ho pošly), už pár dní mám zácpu a včera mě dokonce chytly křeče do břicha, že jsem se skoro nemohla hýbat, no naštěstí to za pár hodin přešlo..... a teď mám migrénu.... :dumbom:

sima 75 — 2. 8. 2009 21:28

Je Olii tak to je fajn ,ze se ti libilo ,ty zdrav problemy se upravi ono to asi chvilku trva ;)
Very ta migrena muze byt i z tech veder pijes hodne??

oliii — 2. 8. 2009 21:31

jo holky snad to brzo přejde už to je skoro měsíc a fakt bych nejraději zapoměla a tohle mi to jen a jen připomíná

sima 75 — 2. 8. 2009 21:32

Ono to chce trochu casu Olii  neboj bude dobre :pussa:

oliii — 2. 8. 2009 21:37

no snad jo simi zítra jdu k dr jsem zvědavá co mi řekne zase hezkého

tak jdu dospávat cestu jsem mrtvá tak páček zítra

petulacka — 3. 8. 2009 7:17

Olii teď už tě čekají jen pozitivnější věci uvidíš :pussa:
Všem přeji úspěšný týden :reta:

verynka — 3. 8. 2009 9:23

Simi, já chlemtám jak prasklá nádrž...... no a pak se ze mě stane průtokový ohřívač, nevím, jestli jsem nachlazená, nebo je to něco jiného, ale chodím permanentně na WC i v noci..( no a chodit 3x za noc mě pěkně sejří)

Definitiv — 3. 8. 2009 9:36

Very - to může být klidně špatný hospodaření s vodou ;) stačí když budeš o nmaličko víc solit a tělo tu vodu v sobě udrží - močopudně by mělo působit třeba pivo, ale voda sama o sobě ne, ta se má rozlít do celýho těla a teprve pak se přefiltrovat a vrátit se zpátky. Takže doporučuju nakrájet si třebas mrkev a posolit a řádně pít ;)
Já si dávám něco slanýho (ale žádný brambůrka a podobně :dumbom: ) před spaním a chodím v noci max jednou. přes den vypiju tak pět litrů ;)

verynka — 3. 8. 2009 9:45

Def, brambůrky jsem papala a nic, ale já bych moc solit neměla hrozí mi hypertenze, už teď mám zvýšený tlak.... možná bych si měla nechat změřit i cukry (mamka má glukoměr), v rodině je to samý diabetik.... :dumbom:

petulacka — 3. 8. 2009 9:50

Barbuchy nebyla jste některá v termálech na Slovensku nebo v Maďarsku?

verynka — 3. 8. 2009 9:57

ne, ale plánujem, že tam pojedem na dovču

petulacka — 3. 8. 2009 9:59

Very ahoj, právě jsme přemýšleli, že kdyby mi zatrhli Chorvatsko, vydali bychom se aspoň tímto směrem.. prostě hlavně pryyyyyyč :dumbom: :D

pitrisek26 — 3. 8. 2009 10:07

petulacka napsal(a):

Barbuchy nebyla jste některá v termálech na Slovensku nebo v Maďarsku?

AHOJ, já jsem byla 2x v termálech na slovensku v Piešťanech a fakt super .. doporučuju hotel Balnea Esplanade .. sice dražší, ale komfort :supr:

petulacka — 3. 8. 2009 10:09

Pitri díky za tip!! Kouknu na to :supr:

verynka — 3. 8. 2009 10:10

Já jsem slyšela, že je tam krásně a nám se nikam dál do zahraničí nechce, navíc, bychom se rádi jukli na slovenské hory, takže proto...
Jdu makat, tak se tu zatím majtě.....l

pitrisek26 — 3. 8. 2009 10:11

petulacka napsal(a):

Pitri díky za tip!! Kouknu na to :supr:

Byli jsme tam na prodloužený víkend a stačilo, máš tam myslím 6 procedur a volný vstup do vodního světa (sauny i bazény) .. hodně dělá lázeňské pobyty ck pressburg .. kukni na to na net ;)

petulacka — 3. 8. 2009 10:13

Díky Pitri :supr:
Very, jestli někam pojedeme tak asi taky na to Slovensko a manžel se chce podívat na dukelský průsmyk :rolleyes:

Definitiv — 3. 8. 2009 11:00

Petulí - byla jsem na slovensku, ale kde kurňa :lol: to si nevzpomenu....jen vím, že sjem tam byla s klukama na horách, jedioná holka a že to byla pořádná jízda :lol: :reta: :lol:

very  - brambůrky právě nejíst :dumbom: to je staršně nezdravý :P jinak solit s mírou, ale pokud si o maličko víc posolíš třebas mrkev a zaliješ to půlitrem vody, tak se ti nic nestane - sůl se rozloží do celýho těla, nehrozí nějaký lokální zasolení a navíc ti to udrží vodu.... ;)

verynka — 3. 8. 2009 11:34

Def, na něco přece umřít musíme a navíc, když ono je to tááák dobré... :lol: občas si strčím do trouby (na rošt) nakrájené brambory, až jsou hotové, přidám k nim máslo a sůl, to je snad ještě lepší, než brambůrky a navíc zdravější

MiraB — 3. 8. 2009 11:36

Ahojte Babky při pondělku :lol:
  Jak se máte? Jdu dočíst :co:

sissi — 3. 8. 2009 11:43

Choj bobiny :reta:

MiraB — 3. 8. 2009 11:51

Tak já jdu péct bramboráčky s masovou směsí , sypané sýrem. :reta:
  Stavím se později...

verynka — 3. 8. 2009 13:23

jé Miri, že mi jeden pošleš?
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s8836.gif

Danuskaxy — 3. 8. 2009 16:08

Ahojte holky! Koukám, že víkend moc akční nebyl, to sem ani ten novej chlívek v pátek nemusela zakládat :lol:. Miri tedy ty mi děláš chutě! Mňam! :P Ale já statečně odolávám, už se zase snažím hubnout :/, ale je to furt dokola, hubnu to co už sem několikrát zhubla a zase nabrala :/, i když nevím jak to ale teď do toho jdu s nějakou větší vervou a odhodláním :styrka:. Takže já vzhledem k tomu že sem dneska stávala v 11 :lol: (byli sme úplně strhaný KO :skurt:, usli jsme jak nemluvňata hned po chalupářích :lol:) tak sem si dala koktejlek k snídani, pak ovoce, a až přijede za chvíli F tak budeme grilovat krůtí maso :).
Holky zavařujete některá? :vissla: Mě o víkendu na chatě hrozně chytli marmelády a šťávy :lol:.

MiriDc — 3. 8. 2009 16:19

ahoj holkyyy :)

petulacka — 3. 8. 2009 16:32

Miri, Dani čau :D
Danuš dělání marmelád v pekárně?

MiriDc — 3. 8. 2009 16:47

ahoj Peťul :)

petulacka — 3. 8. 2009 16:48

Miri ahoj, jak se vede? :reta:

MiriDc — 3. 8. 2009 16:55

petulacka napsal(a):

Miri ahoj, jak se vede? :reta:

jde to, děkuju...jen začínám být lehce nervózní před svatbou...:dumbom:
jak se vede tobě?

Silvi.100 — 3. 8. 2009 16:55

ahoj holky :D jak se vede? ja čekám na bus domu, uz aby tu byl :-(

petulacka — 3. 8. 2009 17:00

Miri já v pohodě.. povídej kdy máš svatbu a jak to všechno proběhne, co máš připraveného? :reta:
Silvi ahoj :pussa: ať ti ta potvora jede včas!

MiriDc — 3. 8. 2009 17:03

Peťul, svatbu máme 15.8., vlastně skoro všechno už máme zařízeno, jen tento týden ještě objednáme dort a nějaké dobroty, hostinu máme objednanou v restauraci a potom večer budeme na zahradě grilovat -takže asi tak...:storstark:

MiriDc — 3. 8. 2009 17:04

po neděli pak ještě dokoupíme maso na grilování a takové ty věci "netrvanlivé..."

Silvi.100 — 3. 8. 2009 17:05

tak jedu dom hura:-) zitra jedu na pichuli tak snad ten car najdu jedu prvne busem a sama samotinka :(

MiriDc — 3. 8. 2009 17:06

holky omlouvám se, ale potřebuju jít něco dělat takže se prozatím loučím ;) pa

Silvi.100 — 3. 8. 2009 17:07

juu MIRI a uz si nervózní? kolik budete mit hostů?

Definitiv — 3. 8. 2009 17:10

šup do novýho chlíva :P

A very - ty brambory v toerubě jsou ok, ale ty mrchy slaný kupovaný jsopu dooost nezdravý :P ale je fakt, že ejdnou za čas :reta: kdo by odolal :lol: