DaiTerr — 8. 4. 2009 7:37

Když se v roce 2004 objevily ve „viziprotele“ první záběry z katastrofální tsunami, otřáslo to cítěním lidí na celém světě. Skoro 300 000 mrtvých je velmi smutná bilance tohoto „přírodního“ jevu. Záběr, kdy lidé s jásotem vítali vlnu jako zpestření dne a lezli na auta s kamerou, aby měli co nejlepší záběry a .. pak taková kalná vlna, ani se nezdálo, že je nějak extra velká, udělala „šplouchhh“ ... a bylo všechno pryč .. Lidi, kamery, lehátka, všechno. Zbyla jen ta auta jako pomníky lidské zvědavosti a spousta smutku. Pro zemi, kde se toto stalo, to bylo ohrožení turistického ruchu a ekonomiky, pro okolní svět to bylo selhání systému „včasného varování“ před tsunami a pro všechny to bylo obdomí smutku a účasti.

Co se však tehdy doopravdy stalo? Oficiální stanovisko hovoří o tom, že několik stovek kilometrů od pobřeží došlo k podmořskému zemětřesení, zlomu zemské kry, sopečné podmořské činnosti a tím pádem se vytvořila právě tato tsunami .. Můžeme to akceptovat, ale také nemusíme. Podivné skutečnosti ovšem nenaznačují, že by to byla „čistě přírodní“ práce. Před tsunami sice opravdu na pobřeží uvázla hejna veleryb  a to v takovém množství, že to nutně něco muselo naznačovat, třebas právě to, že veleryby se snažily dostat z epicentra co nejdále, ale v zájmu pudu sebezáchovy by se nemělo stávat, že se bezhlavě vrhnou na pobřeží.. Spíše se zdá, že „něco“ je nejen vyplašilo, ale také narušilo jejich „radiolokační navigační schopnosti“ do té míry, že najely přímo na břeh .. A druhá indicie – jistě víte, že před každou přírodní katastrofou se zvířata jak domácí, tak i nedomestikovaná – chovají velmi znepokojeně. Snaží se dostat z výběhů a ta, co jsou volná, utíkají na bezpečná místa. V tomto případě k ničemu takovému nedošlo .. Také místní lidé přiznali, že se po staletí hodně na toto spoléhali a právě tato „ochrana“ selhala. Jaké jsou teda jiné, takzvaně „neoficiální a konspirační teorie“?

Neoficiální teorie 1:

V oblasti uvedeného „zlomu zemské kry a zemětřesení“ se právě konaly manévry Amerického námořnictva. Zřejmě zkoušeli nějakou novou podmořskou střelu. Výbuch mohl být silnější, než se čekalo a došlo k větším otřesům v okolí, tím pádem i k vytvoření tsunami. Samozřejmě (jak jinak) se vše muselo před veřejností utajit a tak se to svedlo na klasickou přírodní katastrofu.

Tato „teorie“ je taková ta „klasického“ typu, kdy se vše hodí na někoho, nejlépe na „Amíky“ s tím, že vzhledem k tomu, jak dokážou „udělat z pravdy konspiraci a z té konspirace ještě další tři konspirace v zájmu utajení a z těch dalších tří ještě od každé další minimálně dvě zastírací konspirace, takže kdo jiný by to asi tak mohl být, že“? K této teorii je ale „přikloněno“ tak napůl.

Neoficiální teorie 2:

Na jistém místě byly soustřeďovány námořní jednotky nejen Americké, ale také Iránu, Číny, Ruska, Německa, Indie a některých zemí Evropské unie. Důvod? Prý piráti v této oblasti. Následná medializace tohoto druhu zločinu této teorii „napomáhá“, ale pravdou je, že pirátství v této oblasti bylo odedávna, takže proč tak najednou taková „čistka“? Neoficiální (jak jinak, samozřejmě ..) zprávy hovoří o tom, že právě v onom místě, kde došlo k „zemětřesení“, se nachází „podmořská základna strážců (Nefilim .. Anunnaki ..), kteří na tuto invazi odpověděli prostě tím, že „zvedli část mořského dna o sto metrů, takže došlo právě k této tsunami.. Proč by ale jednotky chtěly zaútočit právě na tuto „základnu“?  A proč v oněch týdnech klesla celonámořní doprava o několik desítek procent, což nemělo v historii obdoby? A copak mohou mít v plánu „oni strážci“? Tak tahle teorie je konspirace jak „vyšitá“, ovšem právě proto nutí k zamyšlení. „V každé konspiraci je vždy velký kus pravdy, dovedně skrytý za závojem kudrlinek frází a jen čeká na odhalení“.

Nyní cituji z webu www.matrix-2001.cz:

  Mnohé ze zainteresovaných a zasvěcených skupin se obávají, aby nedošlo k opakování katastrofické situace z 26. 12. 2004, kdy se v oblasti Indického oceánu pokusila americká jaderná ponorka USS San Francisco zaútočit na podmořskou instalaci „Strážců“ (Nephilim), kteří tento incident potrestali tím, že prostě a jednoduše zvedli mořské dno v této oblasti o neuvěřitelných 100 metrů. V tom okamžiku nejenže byla doslova během několika vteřin rozdrcená americká ponorka, která nakonec explodovala, ale vytvořila se masivní vlna tsunami, která si v konečném součtu vyžádala přes 250 000 lidských obětí. Navíc takto vybuzené geofyzikální procesy dokázaly nepatrně změnit i orbitu celé naší planety.

        Myslíte, že se někdy tyto fakta dozví i široká veřejnost? Zapomeňme na to. Výše uvedený scénář, by podporovala skutečnost, že v podstatě nikdy ani pomocí těch nejmodernějších přístrojů nedokázal před vlnou tsunami včas varovat postižené oblasti. S událostí, která se v Indickém oceánu odehrála pod vodní hladinou, totiž nikdo ani náznakem nepočítal. Přirozené podmořské otřesy o takové síle mají totiž za normálních okolností velmi charakteristický nástup, který lze poměrně dobře identifikovat a tak včas na tsunami upozornit anebo s ním alespoň počítat. Ovšem na konci roku 2004 k ničemu takovému nedošlo.

       To, že se něco skutečně děje dokládá i pohled na tzv. „Baltic Exchange Dry Index“. Z něho je jasně patrné, že v posledních týdnech se globální námořní přeprava snížila o neuvěřitelných 93% a je tak blízko absolutnímu zastavení, což v moderních dějinách nemá obdoby. Navíc všechny nákladní lodě byly odvolány zpět do svých mateřských přístavů. V důsledku toho se nabízí prostá, ale důležitá otázka: „Proč tak náhlá a radikální opatření ve světové námořní dopravě.

       Globální mocenská elita tak stojí před velmi složitou situací. Po mnoho desetiletí se jí před naší společností úspěšně dařilo zatajovat to, co sama dávno věděla. Během svého projevu ze dne 21. Září 1987 Ronald Regan mimo jiné řekl:

       „V naší posedlosti za honbou vzájemného antagonismu velmi často zapomínáme, jak silně jsme všichni vzájemně propojeni. Asi budeme potřebovat nějakou vnější univerzální hrozbu, která nás přinutí prakticky poznat a konečně pochopit tento společný svazek lidství. Jsem přesvědčen, že velmi rychle by naše celosvětové rozdíly zmizely, pokud bychom byli nuceni společně čelit nějaké cizí hrozbě zvenčí...“.

Odkaz na celý článek je zde: http://www.matrix-2001.cz/v2/default.as … ;s=tsunami

Ještě k velerybám – jejich „sebevražedné nájezdy“ v posledních letech naznačují, že to není příroda, co jim narušuje navigaci, ale zřejmě to budou radiolokátory ponorek a námořních lodí, které je dokonale plaí matou tak, že bez rozmyslu prchají z oblasti ... a nebo i něco jiného?

Jaký máte názor vy? Co myslíte - jak moc mohou být tyto "konspirace" pravdivé?

Andromeda — 8. 4. 2009 8:16

Dai, ono je asi jedno co si myslíme, protože pokud nemáme Přístup k některým informacím, tak stejně to bude stále a jenom spekulace :)

Ale Regan má sakra recht, jen možná u té hrozby je mnohem pravděpodobnější, že by přišla zevnitř, když si tu každý střílí do vzduchu hlavice jak na nějaké pouti ;)

KALIK — 8. 4. 2009 10:10

Ona univerzální hrozba může být i světový terorismus :D

DaiTerr — 8. 4. 2009 10:17

KALIK napsal(a):

Ona univerzální hrozba může být i světový terorismus :D

Te´d jen určit, kdo je vlastně ten opravdový "světový terorista" ;)

DaiTerr — 8. 4. 2009 10:23

Andromeda napsal(a):

Dai, ono je asi jedno co si myslíme, protože pokud nemáme Přístup k některým informacím, tak stejně to bude stále a jenom spekulace :)

Ale Regan má sakra recht, jen možná u té hrozby je mnohem pravděpodobnější, že by přišla zevnitř, když si tu každý střílí do vzduchu hlavice jak na nějaké pouti ;)

Ano, přístup zatím není, ale kdo ví, co nám budoucnost třebas připraví za překvápko? ;)

Tulipánka — 8. 4. 2009 10:48

Připadá mi úplně zbytečné se zabývat těmito teoriemi, jak to vlastně vzniklo. Pravdu se nedozvíme a nikomu to nepomůže. Nic s tím ani nenaděláme, nemůžeme to nijak ovlivnit.
Možná je to jen část plánu ega, jak nás "svést ze správné cesty".

lupina montana — 8. 4. 2009 12:28

Dai-takže:
Není pravda, že "o tom nikdo nevěděl"...pamatuju si dokument, vysílaný těsně po události, kde vypovídali dva kalifornští seismologové, kteří o blížícím se nebezpečí tsunami věděli - respektive, předpokládali. Dokonce se poměrně intenzivně snažili varovat místní vlády - nebo jen thajskou, to už si nepamatuju - ale ta se na to krajcvajz vyprdla....:/
A co se těch zvířat týče, ta naopak všechna utekla - místní národní parky neměly téměř žádné škody - a pokud někdo dbal svých domácích zvířat, tak tomu unikl.
Je známa hezká historka chovatele prasátek, kterýmu ty prasata tak vyváděly, že nakonec utekly a on, jak je honil do kopců, unikl tsunami - a proti všem zvyklostem i místnímu pragmatismu prohlásil, že ta tedy do jitrnic nepůjdou :)
Tak ne kalifornie...Havaj, tam je ta výstražná stanice :)

Pisatel — 8. 4. 2009 12:39

KALIK napsal(a):

Ona univerzální hrozba může být i světový terorismus :D

A kerej? Ti co se brání před diktátem a nebo ti co diktujou?

Pisatel — 8. 4. 2009 12:41

DaiTerr  a máš ještě lepší konspirační teorii? Co například pád UFO do onoho prostoru ten by tam nebyl?

DaiTerr — 8. 4. 2009 12:53

Pisatel napsal(a):

DaiTerr  a máš ještě lepší konspirační teorii? Co například pád UFO do onoho prostoru ten by tam nebyl?

I to je hezká konspirace, ale já spíš bral takové ty konspirace, co se dost probíraly na různých serverech a právě pád UFO tam nebyl. Hodně se psalo právě o tom bodu 2

DaiTerr — 8. 4. 2009 12:54

lupina montana napsal(a):

Dai-takže:
Není pravda, že "o tom nikdo nevěděl"...pamatuju si dokument, vysílaný těsně po události, kde vypovídali dva kalifornští seismologové, kteří o blížícím se nebezpečí tsunami věděli - respektive, předpokládali. Dokonce se poměrně intenzivně snažili varovat místní vlády - nebo jen thajskou, to už si nepamatuju - ale ta se na to krajcvajz vyprdla....:/
A co se těch zvířat týče, ta naopak všechna utekla - místní národní parky neměly téměř žádné škody - a pokud někdo dbal svých domácích zvířat, tak tomu unikl.
Je známa hezká historka chovatele prasátek, kterýmu ty prasata tak vyváděly, že nakonec utekly a on, jak je honil do kopců, unikl tsunami - a proti všem zvyklostem i místnímu pragmatismu prohlásil, že ta tedy do jitrnic nepůjdou :)
Tak ne kalifornie...Havaj, tam je ta výstražná stanice :)

pokud je pravda, co píšeš, tak pak je jasné, jak vznikají konspirační teorie. ;)

Pisatel — 8. 4. 2009 13:02

DaiTerr napsal(a):

Pisatel napsal(a):

DaiTerr  a máš ještě lepší konspirační teorii? Co například pád UFO do onoho prostoru ten by tam nebyl?

I to je hezká konspirace, ale já spíš bral takové ty konspirace, co se dost probíraly na různých serverech a právě pád UFO tam nebyl. Hodně se psalo právě o tom bodu 2

Můj drahý, pokud chceš být konspirátorem pak vždy musíš vzít v počátku všechny možné i nemožné infromace. A ty tě někam dovedou.
Hele koukej co konspirační teorie o KAL 007 tedy že si ho Amíci střelili sami by mohli nasadit novou technologii do Asie?

lupina montana — 8. 4. 2009 13:34

DaiTerr napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Dai-takže:
Není pravda, že "o tom nikdo nevěděl"...pamatuju si dokument, vysílaný těsně po události, kde vypovídali dva kalifornští seismologové, kteří o blížícím se nebezpečí tsunami věděli - respektive, předpokládali. Dokonce se poměrně intenzivně snažili varovat místní vlády - nebo jen thajskou, to už si nepamatuju - ale ta se na to krajcvajz vyprdla....:/
A co se těch zvířat týče, ta naopak všechna utekla - místní národní parky neměly téměř žádné škody - a pokud někdo dbal svých domácích zvířat, tak tomu unikl.
Je známa hezká historka chovatele prasátek, kterýmu ty prasata tak vyváděly, že nakonec utekly a on, jak je honil do kopců, unikl tsunami - a proti všem zvyklostem i místnímu pragmatismu prohlásil, že ta tedy do jitrnic nepůjdou :)
Tak ne kalifornie...Havaj, tam je ta výstražná stanice :)

pokud je pravda, co píšeš, tak pak je jasné, jak vznikají konspirační teorie. ;)

Aha...mně nějak ne...jaks to myslel?

Míša Kulička — 8. 4. 2009 16:13

DaiTerr napsal(a):

Ještě k velerybám – jejich „sebevražedné nájezdy“ v posledních letech naznačují, že to není příroda, co jim narušuje navigaci, ale zřejmě to budou radiolokátory ponorek a námořních lodí, které je dokonale plaí matou tak, že bez rozmyslu prchají z oblasti ...

http://www.ekolist.cz/zprava.shtml?x=2118210

Ten zbytek ... no - nevím :/

DaiTerr — 8. 4. 2009 16:23

Pisatel napsal(a):

DaiTerr napsal(a):

Pisatel napsal(a):

DaiTerr  a máš ještě lepší konspirační teorii? Co například pád UFO do onoho prostoru ten by tam nebyl?

I to je hezká konspirace, ale já spíš bral takové ty konspirace, co se dost probíraly na různých serverech a právě pád UFO tam nebyl. Hodně se psalo právě o tom bodu 2

Můj drahý, pokud chceš být konspirátorem pak vždy musíš vzít v počátku všechny možné i nemožné infromace. A ty tě někam dovedou.
Hele koukej co konspirační teorie o KAL 007 tedy že si ho Amíci střelili sami by mohli nasadit novou technologii do Asie?

Pozor, "moj dorogoj", já konspirace netvořím, pouze je čtu a když mne zajímají, tak je předávám dále s pocitem, že někoho to zajímat bude a přihodí k tomu něco. Kdyby to byla moje osobní konspirace, tak bych to samozřejmě uvedl ;) Nebo jsem konspirátorem, i když je jen předávám k posouzení? Jinak informací za léta znám mraky, ale čím víc toho vím, tím více je to někdy zamotanější .. Osobně to mám jako koníčka.

DaiTerr — 8. 4. 2009 16:37

lupina montana napsal(a):

DaiTerr napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Dai-takže:
Není pravda, že "o tom nikdo nevěděl"...pamatuju si dokument, vysílaný těsně po události, kde vypovídali dva kalifornští seismologové, kteří o blížícím se nebezpečí tsunami věděli - respektive, předpokládali. Dokonce se poměrně intenzivně snažili varovat místní vlády - nebo jen thajskou, to už si nepamatuju - ale ta se na to krajcvajz vyprdla....:/
A co se těch zvířat týče, ta naopak všechna utekla - místní národní parky neměly téměř žádné škody - a pokud někdo dbal svých domácích zvířat, tak tomu unikl.
Je známa hezká historka chovatele prasátek, kterýmu ty prasata tak vyváděly, že nakonec utekly a on, jak je honil do kopců, unikl tsunami - a proti všem zvyklostem i místnímu pragmatismu prohlásil, že ta tedy do jitrnic nepůjdou :)
Tak ne kalifornie...Havaj, tam je ta výstražná stanice :)

pokud je pravda, co píšeš, tak pak je jasné, jak vznikají konspirační teorie. ;)

Aha...mně nějak ne...jaks to myslel?

Myslel jsem to tak, že konspirace vznikají prostě tak, že z událostí vystřihneme ty zvířata, co se plašila, ty dva upozorňovatele a vládu dané lokality a zbyde nám najednou to, že  zničehonic je tu vlna, nečekaná, nechtěná a tuto informaci když dostanou lidé, tak hned zapřemýšlí - "jak nečekaná? Nebyly signály? Nebyla splašená stáda? Nikdo nevěděl nic? Aha, tak to je průser, takhle se příroda nechová. To znamená, že nejspíš amoši zas blbli. Ale proč? Ty a není to oblast s pirátama? No je, ale dyť tam je to furt. Aha, takže piráti budou určitě jako záminka. Tak ale co tam teda Amíci dělali? (pozor, to už je fáze, kdy je ta osoba přesvědčená o tom, že tam amoši byli na 100 pro) Že by zas nějaká zkouška? Asi to přestřelili a proto ta vlna ..." A tak to pokračuje a nakonec je z toho taková super konspiračka. Vysvětlení může být samozřejmě přesně takové, jaké píšeš, Lupi, nebo také právě tato konspiračka s sebou nese kus pravdy ať už menší, či větší. Tan článek totiž, na který odkazuju, jsem četl ze zaujetím "záhadologa-amatéra" a samozřejmě i jiné články, ale nikde jsem právě na tu zmínku jevech, co popisuješ, nenarazil a tak jak sama vidíš, se mi vyplatilo to sem dát, protože víc nezaujatých hlav víc ví. Je možné, že jak blbnu s těma záhadama, tak mi unikají základy reálného světa. :D

Pisatel — 9. 4. 2009 7:27

DaiTerr napsal(a):

Pisatel napsal(a):

DaiTerr napsal(a):


I to je hezká konspirace, ale já spíš bral takové ty konspirace, co se dost probíraly na různých serverech a právě pád UFO tam nebyl. Hodně se psalo právě o tom bodu 2

Můj drahý, pokud chceš být konspirátorem pak vždy musíš vzít v počátku všechny možné i nemožné infromace. A ty tě někam dovedou.
Hele koukej co konspirační teorie o KAL 007 tedy že si ho Amíci střelili sami by mohli nasadit novou technologii do Asie?

Pozor, "moj dorogoj", já konspirace netvořím, pouze je čtu a když mne zajímají, tak je předávám dále s pocitem, že někoho to zajímat bude a přihodí k tomu něco. Kdyby to byla moje osobní konspirace, tak bych to samozřejmě uvedl ;) Nebo jsem konspirátorem, i když je jen předávám k posouzení? Jinak informací za léta znám mraky, ale čím víc toho vím, tím více je to někdy zamotanější .. Osobně to mám jako koníčka.

Hmm, netvoříš? Víš drahý kdybys předával pak jen položíš a dál se nevyjadřuješ, ale jakákoli informace z tvé klávesnice je již tvorba, (doplnění, zpřesnění apod.) konspirace. Buď jen předej a dál nic a nebo předej a doplňuj.

KALIK — 9. 4. 2009 8:05

Světový terorizmus je samozřejmě blbost. Že tu a tam občas bouchne bomba neznamená, že nějaký světový terorizmus existuje. Určitě se ale takové mediální hrozba terorizmu některým lidem hodí do plánu. Třeba jde o plán o zastrašení lidí a omezení jejich svobod. Někteří lidé tím umocnili svoji moc ;)

lupina montana — 9. 4. 2009 8:22

DaiTerr napsal(a):

... tak mi unikají základy reálného světa. :D

Těm neutečeš :lol:
TAk: je to ještě zajímavější s těma zviřatama....

Jsme prostě pánové tvorstva :-) - 29.12.2004 jukoz
Na Srí Lance po tsunami tisíce mrtvých lidí, avšak žádné zvíře
KOLOMBO 29. prosince (ČTK) - Na Srí Lance už napočítali téměř
22.000 obětí vln cunami, které v neděli pustošily pobřeží států
jihovýchodní Asie. Záchranáře zaměstnává vyprošťování lidí, avšak
stačili si povšimnout, že dosud nenašli mrtvá zvířata.
Na jihovýchodě Srí Lanky se mohutné vlny dostaly až tři
kilometry do vnitrozemí. V oblasti je kromě jiného také národní
park Jala, což je největší srílanská přírodní rezervace. Žilo v
ní několik set slonů a také mnoho leopardů.
"Je to zvláštní, ale zatím jsme žádné mrtvé zvíře nenašli.
Nejsou tu mrtví sloni, ale ani žádný zajíc nebo králík. Myslím,
že zvířata zavčas vycítila blížící se katastrofu. Mají šestý
smysl a vědí, že se něco děje," řekl H.D. Ratnajake z
ministerstva ochrany životního prostředí.


A taky:
"Pod troskami zřícených domů a v řekách a bažinách je stále mnoho těl, která jsme ještě neodnesli. Většina z nich jsou děti a jejich matky," uvedl důstojník námořnictva Buyung Lelana. "Lidská těla jsou promíchána s mrtvými zvířaty - psy, rybami, kočkami a kozami," dodal.

Takže to ze všeho vypadá, že domácí zvířata buď prostě lidi nepustili ze řetězu, nebo že ona naopak lidi následují oddaně až do hrobů.... :rolleyes:

DaiTerr — 9. 4. 2009 11:41

Pisatel napsal(a):

DaiTerr napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Můj drahý, pokud chceš být konspirátorem pak vždy musíš vzít v počátku všechny možné i nemožné infromace. A ty tě někam dovedou.
Hele koukej co konspirační teorie o KAL 007 tedy že si ho Amíci střelili sami by mohli nasadit novou technologii do Asie?

Pozor, "moj dorogoj", já konspirace netvořím, pouze je čtu a když mne zajímají, tak je předávám dále s pocitem, že někoho to zajímat bude a přihodí k tomu něco. Kdyby to byla moje osobní konspirace, tak bych to samozřejmě uvedl ;) Nebo jsem konspirátorem, i když je jen předávám k posouzení? Jinak informací za léta znám mraky, ale čím víc toho vím, tím více je to někdy zamotanější .. Osobně to mám jako koníčka.

Hmm, netvoříš? Víš drahý kdybys předával pak jen položíš a dál se nevyjadřuješ, ale jakákoli informace z tvé klávesnice je již tvorba, (doplnění, zpřesnění apod.) konspirace. Buď jen předej a dál nic a nebo předej a doplňuj.

Drahý? Zajímavé oslovení od muže k muži ... Jsi muž, nebo žena? (protože tady jeden nikdy neví, co kdo kde kým a jak je)

"Hurá ... Hurá... Hurá...! Jsem konspirátor! Teda vážení, řeknu vám na rovinu, že nejlepší zaměstnání na světě je buď pilot v "topganu", nebo prezident a nebo kon-spi-ra-tor! Vždycky jsem si přál být konspirátorem. Opravdu, vážně, fakt. Děkuji své zemi, svým rodičům a Bohu na nebi. Hurá hurá hurá ..! Teda já su tak šikovný" :D:D:D

Nyní vážně - konspirace ode mne by byly fakt jiné, to by ti hlava nebrala ;)

Máš něco k tomuto tématu? Nějaký názor? Třebas co si myslíš ty o tsunami? Je to blbost ten článek, nebo na tom něco může být?  Nebo máš svoji verzi, co se tam mohlo stát? Předem děkuji

Pisatel — 9. 4. 2009 13:51

DaiTerr napsal(a):

Drahý? Zajímavé oslovení od muže k muži ... Jsi muž, nebo žena? (protože tady jeden nikdy neví, co kdo kde kým a jak je)

"Hurá ... Hurá... Hurá...! Jsem konspirátor! Teda vážení, řeknu vám na rovinu, že nejlepší zaměstnání na světě je buď pilot v "topganu", nebo prezident a nebo kon-spi-ra-tor! Vždycky jsem si přál být konspirátorem. Opravdu, vážně, fakt. Děkuji své zemi, svým rodičům a Bohu na nebi. Hurá hurá hurá ..! Teda já su tak šikovný" :D:D:D

Nyní vážně - konspirace ode mne by byly fakt jiné, to by ti hlava nebrala ;)

Máš něco k tomuto tématu? Nějaký názor? Třebas co si myslíš ty o tsunami? Je to blbost ten článek, nebo na tom něco může být?  Nebo máš svoji verzi, co se tam mohlo stát? Předem děkuji

Drahý příteli, kdybych byl žena bych asi měl v nicku Pisatelka :lol:
Býti pilotem v topgunu nevím, viděl jsem jejich výcvik a že by to byla nějaké zvlášť příjemné...  nejpříjemnější je to moje a jsem rád že je to tak jak má být.
A konspirátor, no rád si přečtu, ale nevyjadřuji se k tomu bo mám na to svůj názor absolutně odlišný od i těch konspirátorských.
A jen okrajově, na tyhle tsunami   mám úplně jiný názor než jsem všechny teorie četl.

DaiTerr — 9. 4. 2009 13:58

Pisatel napsal(a):

DaiTerr napsal(a):

Drahý? Zajímavé oslovení od muže k muži ... Jsi muž, nebo žena? (protože tady jeden nikdy neví, co kdo kde kým a jak je)

"Hurá ... Hurá... Hurá...! Jsem konspirátor! Teda vážení, řeknu vám na rovinu, že nejlepší zaměstnání na světě je buď pilot v "topganu", nebo prezident a nebo kon-spi-ra-tor! Vždycky jsem si přál být konspirátorem. Opravdu, vážně, fakt. Děkuji své zemi, svým rodičům a Bohu na nebi. Hurá hurá hurá ..! Teda já su tak šikovný" :D:D:D

Nyní vážně - konspirace ode mne by byly fakt jiné, to by ti hlava nebrala ;)

Máš něco k tomuto tématu? Nějaký názor? Třebas co si myslíš ty o tsunami? Je to blbost ten článek, nebo na tom něco může být?  Nebo máš svoji verzi, co se tam mohlo stát? Předem děkuji

Drahý příteli, kdybych byl žena bych asi měl v nicku Pisatelka :lol:
Býti pilotem v topgunu nevím, viděl jsem jejich výcvik a že by to byla nějaké zvlášť příjemné...  nejpříjemnější je to moje a jsem rád že je to tak jak má být.
A konspirátor, no rád si přečtu, ale nevyjadřuji se k tomu bo mám na to svůj názor absolutně odlišný od i těch konspirátorských.
A jen okrajově, na tyhle tsunami   mám úplně jiný názor než jsem všechny teorie četl.

Máš názor a nenapíšeš? No sem s tím ;)

Pisatel — 9. 4. 2009 14:02

DaiTerr napsal(a):

Pisatel napsal(a):

DaiTerr napsal(a):

Drahý? Zajímavé oslovení od muže k muži ... Jsi muž, nebo žena? (protože tady jeden nikdy neví, co kdo kde kým a jak je)

"Hurá ... Hurá... Hurá...! Jsem konspirátor! Teda vážení, řeknu vám na rovinu, že nejlepší zaměstnání na světě je buď pilot v "topganu", nebo prezident a nebo kon-spi-ra-tor! Vždycky jsem si přál být konspirátorem. Opravdu, vážně, fakt. Děkuji své zemi, svým rodičům a Bohu na nebi. Hurá hurá hurá ..! Teda já su tak šikovný" :D:D:D

Nyní vážně - konspirace ode mne by byly fakt jiné, to by ti hlava nebrala ;)

Máš něco k tomuto tématu? Nějaký názor? Třebas co si myslíš ty o tsunami? Je to blbost ten článek, nebo na tom něco může být?  Nebo máš svoji verzi, co se tam mohlo stát? Předem děkuji

Drahý příteli, kdybych byl žena bych asi měl v nicku Pisatelka :lol:
Býti pilotem v topgunu nevím, viděl jsem jejich výcvik a že by to byla nějaké zvlášť příjemné...  nejpříjemnější je to moje a jsem rád že je to tak jak má být.
A konspirátor, no rád si přečtu, ale nevyjadřuji se k tomu bo mám na to svůj názor absolutně odlišný od i těch konspirátorských.
A jen okrajově, na tyhle tsunami   mám úplně jiný názor než jsem všechny teorie četl.

Máš názor a nenapíšeš? No sem s tím ;)

:vissla: jsem řekl že ho nedám.

DaiTerr — 10. 4. 2009 8:23

Pisatel napsal(a):

DaiTerr napsal(a):

Pisatel napsal(a):


Drahý příteli, kdybych byl žena bych asi měl v nicku Pisatelka :lol:
Býti pilotem v topgunu nevím, viděl jsem jejich výcvik a že by to byla nějaké zvlášť příjemné...  nejpříjemnější je to moje a jsem rád že je to tak jak má být.
A konspirátor, no rád si přečtu, ale nevyjadřuji se k tomu bo mám na to svůj názor absolutně odlišný od i těch konspirátorských.
A jen okrajově, na tyhle tsunami   mám úplně jiný názor než jsem všechny teorie četl.

Máš názor a nenapíšeš? No sem s tím ;)

:vissla: jsem řekl že ho nedám.

Taky názor .. Něco jako - "Co je dovoleno Bohovi, není dovoleno Volovi? :D:vissla::vissla::vissla:

Pisatel — 10. 4. 2009 8:38

DaiTerr napsal(a):

Pisatel napsal(a):

DaiTerr napsal(a):


Máš názor a nenapíšeš? No sem s tím ;)

:vissla: jsem řekl že ho nedám.

Taky názor .. Něco jako - "Co je dovoleno Bohovi, není dovoleno Volovi? :D:vissla::vissla::vissla:

????

DaiTerr — 10. 4. 2009 9:01

Pisatel napsal(a):

DaiTerr napsal(a):

Pisatel napsal(a):

:vissla: jsem řekl že ho nedám.

Taky názor .. Něco jako - "Co je dovoleno Bohovi, není dovoleno Volovi? :D:vissla::vissla::vissla:

????

To bylo jako k tomu - "jsem řekl, že ho nedám" Má to být taková menší provokace, místo otázky "a proč nedáš?" ;)

Pisatel — 10. 4. 2009 10:46

DaiTerr napsal(a):

Pisatel napsal(a):

DaiTerr napsal(a):


Taky názor .. Něco jako - "Co je dovoleno Bohovi, není dovoleno Volovi? :D:vissla::vissla::vissla:

????

To bylo jako k tomu - "jsem řekl, že ho nedám" Má to být taková menší provokace, místo otázky "a proč nedáš?" ;)

Mám své zásady a také mě k písmu nevyprovokuješ musím chtít a ne být žádán.

DaiTerr — 10. 4. 2009 11:39

Pisatel napsal(a):

DaiTerr napsal(a):

Pisatel napsal(a):


????

To bylo jako k tomu - "jsem řekl, že ho nedám" Má to být taková menší provokace, místo otázky "a proč nedáš?" ;)

Mám své zásady a také mě k písmu nevyprovokuješ musím chtít a ne být žádán.

Ok, rozumím.

lupina montana — 10. 4. 2009 22:28

Hoššihošihoši............. :rolleyes::cool:
To jen tak oftopíkujete, nebo chystáte nějakou tsunami na Babinetu? :P

Pisatel — 14. 4. 2009 7:46

lupina montana napsal(a):

Hoššihošihoši............. :rolleyes::cool:
To jen tak oftopíkujete, nebo chystáte nějakou tsunami na Babinetu? :P

Já ne ta už je dávno připravená jen se dohadujou kdy jí spustí. Bejt tebou tajk už studuji a čistím lampou svou :lol: