|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Snažilky https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=177 » zajtra pregnyl...kedy sa milovať? https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=36743 |
| ADRIANA 1 — 17. 3. 2009 15:24 |
zajtra idem na pregnyl ak budu foliky, som 12dc. kedy bude ovulacia? kedysi po pregnyle som mala bolesti a ked ustupili, vedela som ze ovu bola , šupsli sme na to a aj to vyslo.ale teraz, tie posledne mesiace uz to tak necitim. a neviem..je dobre sa milovta uz v den pichnutia? alebo az dalsi? alebo obden? alebo este skor? |
| mala.popelka — 17. 3. 2009 15:31 |
Adriano, mě říkali dr. vždycky, že ovulace Pregnylu je po 36-48 hodinách, doporučovali snažení den po aplikaci a následující den. |
| ADRIANA 1 — 17. 3. 2009 15:32 |
lespie je asi skor ako neskor, co? |
| lusyl — 17. 3. 2009 15:39 |
Adri, mě taky Dr říkal, že po píchnutí se máme snažit za 36hodin a ještě ten den potom, at to máme pojištěné, takže s chuí do toho :supr: |
| pajtašek — 17. 3. 2009 15:52 |
Ahoj Adri,tak mne rikal Dr.ze Pregnyl se vlastne picha i pri IVF-aby nebyla predcasna ovulace,a ze by to melo fungovat tak ze 36h po inj.by nemeli folici popraskat.A ja minule opravdu pocitala ten cas a ovu bolest zacala skoro presne kolem te 36h.A ze nejlepsi je mit sex tesne po uvolneni vajicka.Takze ja bych do toho sla den-24h po inj.-(12h pred ovu)a pak este pro zichr i dalsi dva dny:-))-hodne stesticka!!! |
| ADRIANA 1 — 17. 3. 2009 15:56 |
presne tak som to mala ten prvy krat. vlastne viac. pichli mi to v piatok rano a ta bolest bola az v nedelu.ale kedze to teraz uz neviem vysledovat, tak dam na vas. takze zajtra rano mi to pichnu, takze mame sa snazit vo stvrtok-rano spolu nie sme takze vecer. |
| Ivka75 — 18. 3. 2009 12:28 |
Ahoj Adrianko, držím palečky, ať to vyjde. Dlouho jsem o tobě neslyšela, tak doufám, že tě brzo uvidím ve vedlejším chlívku - u těhulek. S tím, co tady holky psaly, jen souhlasím. A ještě jednou hodně štěstíčka. :hjarta: |
| ADRIANA 1 — 19. 3. 2009 10:04 |
ahoj ivuška, to je neuveriteľné, ako to letí, že už si v 30tom!!! bomba :) |
| Ivka75 — 19. 3. 2009 13:22 |
Adri, to je super, že to vypadá líp. Já bych ti to moc přála. To víš, ani jsem nečekala, že se tak rychle podaří a najednou jdu skoro k porodu. |
| Myšák — 19. 3. 2009 22:43 |
Přece až bude chuť ;) Lepší dřív, kdyžtak si spermoni na vajíčko počkaj. |
| ADRIANA 1 — 20. 3. 2009 9:48 |
na chuť sa moc nemôžeme spoliehať, žijeme teraz oddelene kvôli prerábke bytu, každý je u svojich rodičov, takže musí byť plánované :) |
| danano — 20. 3. 2009 9:49 |
spát se dá i na jedné posteli:):):) |
| ADRIANA 1 — 24. 3. 2009 16:12 |
zle sa pri sebe vyspime aj na dvoch :D |
| sluniJani — 2. 4. 2009 15:10 |
ahojky holky,.... |
| Zuzanka007 — 2. 4. 2009 15:15 |
Sluni jako ze vycerpate dobre spermie?To je podle me hloupost ,sice se pise v chytrych knizkach ,ze je nejlepe se milovat ob den ,ale i to ,ze pokud je chut castejsi ,tak to nevadi .. nemyslim ,ze byste vycerpali zasoby a pak uz strileli na prazdno :) |
| sluniJani — 2. 4. 2009 19:20 |
zuzanko, postrašila mě právě áďa... |
| Zuzanka007 — 2. 4. 2009 19:27 |
Jani ja myslim,ze i kdyz jich tam treba nebude hned tolik ,jako po tridennim pustu ,tak jich ani nebude tak malo ,aby to vadilo .. nedelala bych si s tim hlavu :) nektere pary sexuji treba i kazdy den a vubec je nenapadne ,ze by si mohly vycerpat zasoby a dari se :D Cetla jsem tu i pribehy holek ,co se v mesici aktivniho snazeni pomilovali i dvakrat denne ,aby to bylo pohnojeno ..uuuf to bych asi nezvladla :vissla: a ten mesic to vyslo. Tak hodne stesti :) |
| sluniJani — 2. 4. 2009 19:32 |
Zuzanko, mně dělá problém se odvázat i jednou denně, jak mně píchnou pregnyl, tak si připadám jako jeptiška...pořád myslím na blbiny... |
| Zuzanka007 — 2. 4. 2009 19:41 |
Jani tak to je bezva ,neni nad to odpoutat mysl :D :lol: |
| sima 75 — 2. 4. 2009 19:55 |
Ahoj ja jsem dostala od Dr taky pregnyl,sice mi ho jeste nepichnul posunuto ...,kazdopadne mi rikal den pred v den ovu a den po ovu :) |
| Saďourek — 3. 4. 2009 7:49 |
Aoj Adri!!!! S napětím očekám jestli jsou tam ;) |