|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Porod a porodnice https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=179 » porod v zimnich mesicich https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=3663 |
| Haňule — 3. 2. 2006 11:39 |
Holky, co se dlouho snazite, omlouvam se, ze vam tento dotaz bude pripadat hloupy. My se snazime 2 mesice, s tim, ze jsem si rikala, ze kdyz se nezadari ani v unoru,tak si dame tak 2-3 mesice pauzu, abych nerodila prosinec az unor. Kdyz jsem to letos videla ty kalamity, tak se nejak bojim, ze se nebudu moct dostat do porodnice na nejakem naledi. Az se zadari, chci rodit v porodnici, ktera je vzdalena zhruba 30 km. Jenze ted, kdyz cekam vzdycky u tehu testu a cekam jestli to dostanu, tak mi to zacina byt jedno a uz bych chtela aby se to povedlo, at jsem treba v porodnici i na vanoce. |
| Andri — 3. 2. 2006 11:44 |
Ahoj Hani, |
| Haňule — 3. 2. 2006 11:51 |
No prave, taky k tomu tak zacinam pristupovat |
| makca — 3. 2. 2006 13:13 |
mala se narodila v lednu, bylo naledi jako hrom, ale do porodnice jsme dojeli, je fakt ze jsme jeste kvuli inverzi a mrazum nebyli venku, ale na druhou stranu, na jare uz bude mit tri mesice a uz to bude veselejsi, takze si nemyslim ze bys mela vynechavat snazeni, ono az budes mit prcka tak je jedno jestli je v lednu nebo v srpnu, vsechno se zvladne, a 30 km neni tak daleko |
| Ládi — 3. 2. 2006 13:24 |
No Hani, ono si řekneš otěhotnět, ale není to jen tak. Jak píše Andri, člověk časem ustoupí ze svých přání a snů a jsi ráda, že jsi ráda. Věř mi a to tě nechci strašit, že je jedno kdy se narodí. A ta kalamita, to je prd, představ si, že by jsi byla na Severním polu :) |
| Zuzka S — 3. 2. 2006 13:33 |
Ahoj,jedno dítko jsem porodila v únoru a druhé v lednu.Nevadilo to-hlavně že byly :D Pak se těšíš na to až bude léto a budou ti sedět v kočárku,že ani moc tu zimu nevnímáš a hrozně rychle to uteče. |
| Romana — 3. 2. 2006 14:22 |
Ja rodila v prosinci a to bylo zrovna v Brne sucho, takze jsme dojeli v pohode i kdyz ja jela puvodne do nemocnice s preklampsii a uz jsem tam do porodu zustala. |
| Kamčitka — 3. 2. 2006 16:18 |
Souhlasím s amkčou. Já vždycky chtěla dubnové mimi, ale nějak to nešlo, nakonec mám skoro zimní. Když jsme jeli do porodnice, byl sníh. A když jsme se vártili bylo sněhu ještě více a já byla ráda, protože mi bylo ouvej a nebylo mi to líto,kdyby za okny svítilo sluníčko :) :). Navíc inverze, mráz, malá je stejně malá, nikam nechodíme, jen v autosedačce, aspoň nic v prvních měsících nechytila a jen jsme otužovali při otevřeném oknu ve spacáku. Říká se, že zimní děti jsou otužilejší - ale asi taky podle toho, jak vytvářejí podmínky rodiče a neoblékají je příliš :((. Příští mimi bych chgěla určitě zase zimní :o)) . Navíc jsem se s bubínkem netahala ve vedrech :)) |
| makca — 3. 2. 2006 16:22 |
pekne jsi me pojmenovala:-)))) |
| Kamčitka — 3. 2. 2006 16:32 |
MAKČI =D =D =D =D tak to jsem se teda těžce uklepla, musím se smát. Nohlavně že jsi věděla, o kom mluvím. Já malou nedávám do kočáru nebo´t ho nemám, že hm. A Asi by mi tam nevydržela, když to nehhoupe. Tka jsem ji davala na letiště do fusáku. ALe teĎ jsem přišla ještě na lepší, dávám ji do autosedačky, pořádně zababuchám a je tak 20minut spokojená, podle počasí. Ona je v té sedačce ráda, je tak taková na těsno, když s ní někam jedeme, tak ani nedutá. Takže vřele doporučuju :) |
| makca — 3. 2. 2006 16:49 |
tak to vyzkousim taky s tou sedackou! |
| Romana — 3. 2. 2006 16:55 |
makco, a v cem spi mala doted????? My mame pro zmenu postylky 2, to aby mela u tchanu kde hajat. tchyne totiz po ni strasne moc touzi, tak toho musim vyuzit a pozarizovat si svoje veci - uz bych potrebovala holice, jinak budu jak ty modelky :-))) |
| Kamčitka — 3. 2. 2006 16:55 |
Porodné už taky došlo, i rodičáky :o)) My jsme tam ještě nejeli, protože teĎ jsou takové hrozné cesty , tedy myslím ty vedlejší, sám led. A navíc ty mrazy, to bych stejně nikam nechodila. O inverzi ani nemluvě. A příští týden mají být zase mrazy. Já to vidím až tak na konec února. Sněhu je tady pořád habaděj, ale hlavně led, ten mně štve nejvíce. |
| Moniak — 3. 2. 2006 17:03 |
Já mám jedno dítě únorové a druhé prosincové a u obou byla cesta do porodnice v pohodě. Ale teď je taková zima, že se s tím miminkem nedá jít ani ven :(. Jak to děláte vy s miminkama v tom mraze? Otužujete? |
| Romana — 3. 2. 2006 17:05 |
No my bohuzel obcas ven musime, protoze litame po doktorech. Tak je hodne zababusena, ale zase se tak rychle zpoti. Je to porad kolotoc. Ja uz chci jaro!!!!!!!!!!!! |
| Moniak — 3. 2. 2006 17:06 |
to my taky chodíme k doktorům a tak, ale na procházky ne. Taky chci jaro! Nebo léto :) |
| makca — 3. 2. 2006 17:07 |
mala ted spi v proutenem kosi na koleckach, |
| makca — 3. 2. 2006 17:08 |
my venku jeste nebyli, jen jednou u doktorky a to byla v kombineze o nekolik cisel vetsich jak kosmonautka, vubec nesla videt, ale aspon mi usla, asi ji budem misto v kocaru po venku vozit v aute po meste:-) |
| Romana — 3. 2. 2006 17:09 |
No to se ani nedivim, protoze se rika, ze obdobi mezi 3 a 5 lety je k nevydrzeni. Dite testuje rodice, co si muze dovolit a co oni vydrzi. Vcera jsem to zazila v saline, klucik moc hezounkej, ale k vyliskani :-))) |
| makca — 3. 2. 2006 17:12 |
no ono spis co ji dovoli rodice, matku ma silene sprostou, ze i chlapi se cervenaji a otec neudela nic, jen po ni rvou a ona si z nich dela srandu. hruza, predstav si, ze svemu otci rekla cestou v aute: ted cituji: kur.a jak to jedes?? |
| Romana — 3. 2. 2006 17:14 |
No to je teda sila. Nastesti Agatka je jeste mimo toto chapani :-)) |
| makca — 3. 2. 2006 17:15 |
nojo, ale s nima se vidame dost casto, muj chlap rikal, ze jak budou mit prijet, ze zatahnem zaluzie a budem delat ze nejsme doma:-))) |
| Romana — 3. 2. 2006 17:17 |
Taky reseni, ale nekteri jsou dost neodbytni, takze by mohli na vas pred domem jakoby cekat dokud neprijedete :-)) By me zajimalo, kdo by to vydrzel dyl :-) |
| makca — 3. 2. 2006 17:32 |
:-))))) |
| Romana — 3. 2. 2006 17:38 |
Tak jim reknete, ze je u vas naledi a ze jste zasypani snehem, at nechodi. Vzdyt je to o zdravi!!!!!!!!!!! |
| Romana — 3. 2. 2006 17:40 |
Teda Makco, to je provokacka s tema plesovyma satama. Ja kdyz se ted na sebe podivam do zrcadla.....kruhy pod ocima, neucesana a muj satnik se omezil na jedine kalhoty, ktere oblecu a ty mam jeste poblite od Bary........... |
| makca — 3. 2. 2006 17:48 |
:-))))) no ja vcera nez jsem sla do prace, tak jsem vyhazela satnik, sice vlezu do vseho, ale neni to co byvalo, a taky jsem uz nebyla schopna si namalovat obe oci nastejno:-) |
| Haňule — 3. 2. 2006 18:54 |
Holky, dik moc, byla jsem uz hodne nalomena a dnes jsem se rozhodla definitivne, ze snazeni nebudem v zadnem pripade prerusovat. Uz ted za ty dva mesice jsem pochopila, ze to nepujde asi tak lehko, takze uz je mi to taky defakto jedno, kdyz se to narodi. |
| Katkad — 3. 2. 2006 20:30 |
Hani,ja jsem chtěla mimi kterýkoliv měsíc jen né prosinec,no a malá se narodila 11.12.a jsem moc ráda a v létě už bude větší a budeme si to užívat venku na 100%. |
| Misha — 3. 2. 2006 20:57 |
No tak to ti Makči nezávidím, tak to vem do rukou a vyliskej ji za ně :) |
| makca — 3. 2. 2006 20:59 |
no vsak vypadame jako ty modelky co jsi posilala:-)) |
| Misha — 3. 2. 2006 21:00 |
sakra, já si ještě nezvykla na to, že je tu více stránek :( |
| Pavlen — 22. 11. 2007 21:44 |
Omlouvám se, já jen něco zkouším a nevím kam s tím.Pardon. |