kacka — 1. 2. 2006 16:43

Chci poradit, co delat a jestli uvazuju divne, jak mi rika manzel? Jde o to, ze pri milovani ted dosahuje orgasmu jen on a nechce me po pozadani udelat rukou nebo ze bych si to delala sama, pry by mi melo stacit co je a mam cekat, az se to srovna. Ja ale po tom taky touzim. Zijeme spolu 1,5 roku a zpocatku jsme se dlouho milovali 3x denne a dosahovali soucasne orgasmu, takze jsem ani nemusela resit a nenapadlo me, co bude, kdyz bude mit vyvrcholeni jen on. Neni to od neho sobecke? Myslim si, ze je prirozeny, ze to chci taky a ze kdyz to ted nejde jako driv soucasne, ze by bylo hezky, kdyby me dodelal rukou nebo to umoznil me a nepovazoval to za povinnost. Mam chut na sex stejnou jako muj manzel, myslim na to kazdy den, ale stejne jako on si to radeji delame sami. Jsem divna, kdyz takhle uvazuju? Ja se nedokazu milovat bez vyvrcholeni a touzim po milovani s manzelem, mame se moc radi, nevim, proc k tomu tak doslo. Bojim se nevery.

mashanka — 1. 2. 2006 16:51

To si děláš srandu, ne ?

maya — 1. 2. 2006 16:56

Ahoj Kačko, divná rozhodně nejsi, spíš má nějaký problém Tvůj manžel (možná se sebevědomím nebo s touhou si Tě přehnaně přivlastňovat??), pokud mu vadí, že bys prožívala orgasmus, který nezapadá do jeho představ. Neexistuje přece žádná šablona na to, jak má žena SPRÁVNĚ prožívat orgasmus. Podle mě je "správné" to, co Tě naplňuje citově i fyzicky a neděláš to na úkor někoho jiného. Škoda, že manžel svými názory patrně ochuzuje vás oba.

Majla — 1. 2. 2006 16:59

Divná určitě nejsi,špíš u něj je na pováženou že tě odmítá uspokojit, měl by přece chtít aby sis to užívala. Důležité je aby si to užili oba a když už nedosahuješ orgasmu při sexu nechápu proč tě nechce přivést k rozkoši jinak.Je to sobec. Já taky nedosahuju orgasmu při sexu pokaždé a pro přítele je normální že mě chce uspokojit jinak.I když to samozřejmě neberem jako něco za něco, ale prostě mě miluje a chce to udělat..

Penelopka17 — 1. 2. 2006 17:01

Nemyslím si, že bys byla divná. někomu stačí ten pocit z milování, někdo touží po orgasmu, to je prostě individuální. Myslím si, podle toho, co píšeš, že tvůj manžel je tak trochu sobec, ne? on sám jako vybrcholit může a když chceš ty, tak je to divný? to je přece hloupost, máš snad na uspokojení stejný právo jako on, ne? nevím, co ti poradit, ale divná rozhodně nejsi. Tvůj muž šlape po štěstí vám oběma...

mashanka — 1. 2. 2006 17:38

Kašli na něj a po jeho neúspěšné akci si to dodělej sama - ať si myslí, co chce.

faf — 1. 2. 2006 17:53

Presne. Je to somar, vobec nechapem, co moze chlapa viest k takymto sialenym nazorom...... U zien je predsa normalne ( akoby nam to tu urcite vehemnetne prezenetoval Nas milucky Caruso, keby sem este chodil. .-D ) ze dosiahnu orgazmus casto len tak, ze su pcas toho aj manualne stimulovane. Partner by sa mal snazit a nie este zakazovat tebe, aby si si to dokoncila sama. No co na to ine napisat????

Rybička — 1. 2. 2006 18:13

Zeptej se ho, jak by se líbilo jemu, kdybys toho uprostřed milování před jeho orgasmem nechala s tím, že Tobě to už dnes stačilo... Jak by se mu asi usínalo?

vašek — 1. 2. 2006 21:24

to máš doba pěknýho vola ... o tom jsem neslyšel ani z vyprávění. Neni sobec i v jiných věcech??

spíš bych řekl že se muži snaží partnerku uspokojit pak si připadaj jako borci.

mashanka — 1. 2. 2006 21:43

Rybička napsal(a):

Zeptej se ho, jak by se líbilo jemu, kdybys toho uprostřed milování před jeho orgasmem nechala s tím, že Tobě to už dnes stačilo... Jak by se mu asi usínalo?

A nebo se ho neptej a rovnou mu párkrát nedej :-))) Uvidíme, jestli se jho aktivita nezvýší :-)))))

kolka — 2. 2. 2006 7:53

To mashanka: to jsou výlevy, ty tvoje příspěvky ale musím se smám, dobrý:-)))

Jobík — 2. 2. 2006 8:51

souhlasím s posledními příspěvky, divný je každopádně on - to že tě nechce po tom když má dost uspokojit, to bych ještě možná překousla - ale že ti zakazuje abysis udělala dobře sama???
Kašli na něj - a když je on "neschopný" klidně se dodělej před ním sama (možná i trochu provokativně) a když to nezabere - tak i když sem toho odpůrcem - projednou svůj orgazmus předstírej - nebo jestli nechceš memusíš - ale prostě když už budeš mít "jako" dost a on ještě ne,tak ho  - prostě odstrč (před jeho vrcholem) se slovy - mě už to dnes stačilo - a když bude chtít po tobě abys ho dodělala - nebo by se chtěl dodělat sám, řekni jen - co blázníš??? můsíš si počkat a vydržet to do příště .....   a jestli mu ani potomhle jeho zcestné chování nedojde... je v tom buď něco víc, nebo je vážně hooodně natvrdloň

Nety — 2. 2. 2006 10:02

Je každopádně sobec. když si o to ještě navíc řekneš a on ví jaká je situace, tak by to snad měla být samozřejmost, aby Tě uspokojil rukou nebo orálně nebo prostě dle Tvé libosti. Jestli se pán "udělá" a odvalí, s tím, že se to u tebe jako časem srovná, tak mu patrně vypadl mozek. :rolleyes:

Tiina — 2. 2. 2006 11:16

Víš co, pořiď si vibrátor a až to příště zase pronese, vyndej ho a použij :-)))

Nety — 3. 2. 2006 11:53

Jo, To by taky šlo. Ale napřed ho vyhoď z místnosti, aby si ten pohled neužíval, když byl líný sám se zaangažovat :D

Tiresius — 3. 2. 2006 19:52

Myslím, že je sobec. Mal by sa najprv snažiť o tvoje vyvtcholenie a potom až o svoje, pretože zakrátko potom, čo vystrekne stráca o všetko (alebo spoň o toto :|) záujem. To je normálne - chémia tela. Ale vediac toto mal by sa viac snažiť smerom k tebe, či už rukou, ústami alebo vibrátorom. Ak myslí len na seba, potom po 1,5-ročnom manželstve je veľký sobec. Ak toto správanie prerastie aj do iných sfér manželského spolužitia, bolo by dobré sa nad tým zamyslieť - a porozprávať sa.

Misha — 3. 2. 2006 21:46

Rybička napsal(a):

Zeptej se ho, jak by se líbilo jemu, kdybys toho uprostřed milování před jeho orgasmem nechala s tím, že Tobě to už dnes stačilo... Jak by se mu asi usínalo?

To je fakt dobrý! To zkus a pak mu řekni, že se to časem srovná :D
Každopádně je to sobec! 
Já mám problém s přítelem jakkoliv dojít k orgasmu a stejně se vždy snaží! Co by dal za to, kdyby mi to šlo jako tobě, klidně později :/

Maxík — 4. 2. 2006 17:24

Každopádně je to od něj sobecké. Já měl kdysi trochu opačný problém - byl jsem označen za "hlídače partnerčina orgasmu" :-), a to se taky moc nelíbilo!