topazio — 20. 1. 2009 8:29

Nemohu nikde nalézt odpovídající dovolenou pro malé dítě. Něco sem našla, bylo to i pro dost malé děti, ale lidé tam mohou vzít i psy. A to se mi nelíbí. Chci nějaké pěkné místo, a hlavně, aby si tam lidé nemohli vzít psy, protože se bojím, aby třeba moje dítě nenapadli. V létě do Matýskovi už rok a bude už určitě běhat.

luluchen — 1. 3. 2009 18:52

ahoj topazio...ja ti neporadim,ale mozna teda muzes poradit ty me..nemam moc casu hledat..zajimala by me ta dovolena,jaks psala,s malym ditetem a psem..muzes mi sem dat odkaz,please?

Fidorka — 2. 3. 2009 10:29

Topaz, já bych se těch pejsků vůbec nebála.

Uvažuj, jestli jsou to dovolené pro rodiny s dětmi a pejsky, tak ti pejsci přece budou na děti zvyklé a budou je spíš chránit, než cokoli jiného. Navíc pokud vím, většinou je to tak, že tyhle penziony mají dětskou část na hraní (hřiště, prolézačky) oddělenou, resp. tam pejsi nemají přístup, aby tam nečůrali apod.

Si do toho penzionu zavolej a budeš mít větší a rychlejší jasno než tady.

petrželka — 3. 3. 2009 12:28

Topazio - loni jsme byli s dcerou (1,5 roku) na dovolené ve Vranově nad Dyjí, penzion a apartmány Herold. Můžu jen a jen doporučit. Jukni na net, třeba se Ti to bude líbit.

Lenina2 — 14. 3. 2009 22:20

Topazio, taky budu ráda za odkazy na dovolenou, kde je to vhodné pro děti a můžou tam i psy. Já teďheldala a naopak jsem měla problém, že když to bylo dobré pro děti - prolézačky, bazén atd, tka tam nemohl pes.

namátkou si vzpomínám Penzion Borůvka v Krkonoších a Usedlost pohádka na Vysočině. - ty by mohli být vhodné pro tebe - psi tam nesmí.

ilonalinda — 28. 4. 2009 19:39

chtela bych jet n adovolenou s vnuckou nekde na berounsku nebo praha zapad nebo dobrissko kdo poradi

topazio — 12. 5. 2009 9:42

.

Jasmin.CZ — 28. 5. 2009 22:14

ahoj holky,

já mám nyní 5ti měsíční dcerku a jedeme do tábora pro rodiče s dětma do Božanova pod Broumovskýma stěnama. Pejsci tam můžou, já sama tam budu mít dvě fenky a za ně ručím, že dětem neublíží, jak se již psalo, motá se kolem malé a spíše hlídá :)) Bohužel tam ale nejsou prolízačky :( ale je tam les, louky, rybník a ty skály :) kdyby někdo chtěl, mrkněte na Reklama je tam víc info a fotky. Tábor je v červenci a není nutné jet na celých 10 dnů, třeba jen na prodloužený víkend. Já tedy jedu na celý pobyt. Už se těším jak zrelaxujeme a malá si už prohlíží jiné miminka a"povídá si s nimi" :) Kamča

Pernickova — 29. 5. 2009 23:50

S kamarádkou jsme na  mateřské a chyběl nám nějaký pobyt pro malé děti (cca 0-5 let), tak v srpnu organizujeme zkušební týden s programem - plavání s instruktorkou, hernička,...atd. Pokud budete chtít vědět víc, tak napište do SZ :-)

jenick — 19. 8. 2009 20:49

Byly jsme v Černém Dole u Škrabálků, sice tam psi také mohou, ale opravdu to mají dělané především pro děti a pokud by pes byl zlý, nebyl by tam. Mají tam prolézačky, bazén, koně, dětskou hernu a majitelka dělá plavání s dětmi - je myslím akreditovanou učitelkou nebo jak se tomu říká.  No ale s těmi psi, zkus tam zavolat případně a zeptej se.

Našel jsem tady obrázek z jejich webu pro představu:

http://www.myslivna-cerny-dul.cz/data/gallery2/2-6/ubytovani.jpg

Jinak je to blízko Černé Hory a Jánských Lázní. Osobně to byla jedna z nejlepších dovolených a to jsme tam byly s rok a půl klukem a dvouletou holkou.

tříska — 22. 8. 2009 8:05

My byli na dovolené nad Vrchlabím, pod Beneckem - M(oe)waldova bouda - inzerováno jako ideální pro rodiny s dětmi (kurty, bazén :supr: ), taky jich tam bylo hodně - jenže domácí tam mají taky dva psy - rasu nevím, asi nějaký teriéři...
Bohudík si dětí nevšímali, štěkali na nás, na dospělé a ... bohužel chodili i mezi jídelními stoly, to nám dost vadilo...