lusyl — 13. 1. 2009 12:44

Ahoj potzřebuju poradit ... dcera dostala k Vánocům povlečení a těma natištěnejma barbínama a pak další s koňma a ještě s Bořkem ... je to 100% bavlna, ale at to peru jak to peru, pořád je to takové tvrdé a jakoby hrubé :skurt:... nevím, jak přesně to popsat :dumbom:, prostě malá v tom nechce spát, protože to škrábe ... přidávala jsem aviváž a prala to už asi 5x ale pořád nic ... nechci to odepsat, protože jsou docela pěkné, ale poraďte, co s tím, aby to "změklo"???

Barusja — 13. 1. 2009 13:09

já jsem měla tahle povlečení pro sebe a ikdyž mi v krámu říkali prát na 40, dala jsem to na víc a dlouhý program a nakonec jsem dala hodně aviváže a v pohodě, je to měkkounké a voňavé:)