PetrHl — 8. 1. 2009 15:20

Milé ženy, dělám si průzkum o nárocích žen na muže a proto se vás ptám: Souhlasí tento vzor s vašimi požadavky? ;)

Požadavky žen kladené na muže (22 let).
1. Hezký
2. Šarmantní
3. Finančně zabezpečený
4. Umí naslouchat
5. Duchaplný
6. Dobře stavěný
7. Dobře se obléká
8. Dokáže ocenit jemné věci
9. Plný zajímavých překvapení
10. Vynalézavý, romantický milenec

Požadavky žen kladené na muže (revize, 32 let).
1. Pěkný na pohled (vlasy výhodou)
2. Otevírá dveře u auta, přidržuje židle
3. Má dost peněz na pěknou večeři
4. Víc poslouchá než mluví
5. Směje se mým vtipům
6. Nosí nákupní tašku bez výmluv
7. Má nejméně jednu kravatu
8. Ocení dobré domácí jídlo
9. Pamatuje si narozeniny a výročí
10. Je romantický aspoň jednou týdně

Požadavky žen kladené na muže (revize, 42 let).
1. Není příliš ošklivý (pleš je OK)
2. Neodjede, dokud nenastoupím do auta
3. Neochvějně pracuje, občas mě vezme na večeři
4. Přikyvuje když mluvím
5. Většinou dokáže sledovat myšlenkovou linii vtipu
6. Je v dostatečně dobré kondici, aby dokázal přestavět nábytek
7. Nosí dost dlouhé tričko, aby zakrylo břicho
8. Nekupuje šampaňské se šroubovacím víčkem
9. Sundává prkýnko na záchodě
10. Skoro každý víkend se holí

Požadavky žen kladené na muže (revize, 52 let).
1. Stříhá si chlupy v nose a v uších
2. Nekrká a neškrábe se v rozkroku na veřejnosti
3. Nepůjčuje si příliš často peníze
4. Neusne, když mluvím
5. Neopakuje příliš často ty samé vtipy
6. Je v dostatečně dobré kondici, aby se o víkendu dokázal zvednout
z gauče
7. Obvykle nosí čisté prádlo a obě ponožky stejné
8. Ocení dobrou večeři u televize
9. Pamatuje si moje jméno
10. Sem tam se o víkendu oholí

Požadavky žen kladené na muže (revize, 62 let).
1. Nestraší malé děti.
2. Pamatuje si, kde je koupelna
3. Nevyžaduje příliš mnoho peněz
4. Chrápe jen lehce
5. Pamatuje si, proč se směje
6. Je v dostatečně dobré kondici, aby dokázal sám vstát
7. Obvykle nosí oblečení
8. Má rád měkká jídla
9. Nepůjčuje si moje zuby

Požadavky žen kladené na muže (revize, 72 let).
1. Dýchá
2. Trefí se do záchodové mísy

Ivana*M — 8. 1. 2009 15:31

kategorie 42 let:  Zaujaly mně pouze body 6+7 . Jinak to konkretne mně neodpovídá.

Martinka1 — 8. 1. 2009 15:35

Já taky myslím že to moc neodpovídá, pro svoje účely jsem si udělala svůj seznam "požadavků" na partnera (neukážu :-) a byly tam podstatně jiné věci...

Račice dračice — 8. 1. 2009 15:38

:D :D :D :lol:  tady se někdo pěkně baví.... nu což, tedy dobrá ;)

Požadavky žen kladené na muže (revize, 32 let).
1. Pěkný na pohled (vlasy výhodou)               Vlasy se u mě cení.... to je fakt.... :D
2. Otevírá dveře u auta, přidržuje židle           
3. Má dost peněz na pěknou večeři                 Chlap bez peněz na večeři by neprošel :P
4. Víc poslouchá než mluví                             Nesmí mluvit jenom o sobě :vissla: 
5. Směje se mým vtipům
6. Nosí nákupní tašku bez výmluv                   Jako jak bez výmluv..... :lol: tomuhle bodu nerozumím :D
7. Má nejméně jednu kravatu
8. Ocení dobré domácí jídlo                            Vzhledem k tomu, že moc nevařím, tak nevím, jak odpovědět  :reta:
9. Pamatuje si narozeniny a výročí                  Zapomene on, nu což i já ráda zapomínám :D
10. Je romantický aspoň jednou týdně              :lol: :lol: :lol:

pajaja — 8. 1. 2009 15:48

Kategorie 42 let,většinou už máme vše hotovo,postaveno ,zabydleno,ale ztratila se nám blízkost k sobě,mě chybí obejmutí,pohlazení.......

PetrHl — 8. 1. 2009 15:55

Račice dračice napsal(a):

:D :D :D :lol:  tady se někdo pěkně baví.... nu což, tedy dobrá ;)

Požadavky žen kladené na muže (revize, 32 let).
1. Pěkný na pohled (vlasy výhodou)               Vlasy se u mě cení.... to je fakt.... :D
2. Otevírá dveře u auta, přidržuje židle           
3. Má dost peněz na pěknou večeři                 Chlap bez peněz na večeři by neprošel :P
4. Víc poslouchá než mluví                             Nesmí mluvit jenom o sobě :vissla: 
5. Směje se mým vtipům
6. Nosí nákupní tašku bez výmluv                  Jako jak bez výmluv..... :lol: tomuhle bodu nerozumím :D
7. Má nejméně jednu kravatu
8. Ocení dobré domácí jídlo                            Vzhledem k tomu, že moc nevařím, tak nevím, jak odpovědět  :reta:
9. Pamatuje si narozeniny a výročí                  Zapomene on, nu což i já ráda zapomínám :D
10. Je romantický aspoň jednou týdně              :lol: :lol: :lol:

tak moment, jako smí mluvit nebo nesmí? :lol:

Račice dračice — 8. 1. 2009 15:56

:supr: :supr: :lol: :lol:

si vyber, někdy smí a někdy nesmí :lol:

Kokka — 8. 1. 2009 16:02

pajaja napsal(a):

Kategorie 42 let,většinou už máme vše hotovo,postaveno ,zabydleno,ale ztratila se nám blízkost k sobě,mě chybí obejmutí,pohlazení.......

Mluvíš mi z duše, to je to čeho bych si i já cenila nejvíc. Obejmutí, pohlazení, pusa jen tak do vlasů ach jo tolik mi to chybí... Ale tohle mělo být asi veselé téma.

Račice dračice — 8. 1. 2009 16:04

Kokka napsal(a):

pajaja napsal(a):

Kategorie 42 let,většinou už máme vše hotovo,postaveno ,zabydleno,ale ztratila se nám blízkost k sobě,mě chybí obejmutí,pohlazení.......

Mluvíš mi z duše, to je to čeho bych si i já cenila nejvíc. Obejmutí, pohlazení, pusa jen tak do vlasů ach jo tolik mi to chybí... Ale tohle mělo být asi veselé téma.

ženské neděste mě, nedovedu si představit, že jsou ženské kolem 40 bez tohodle... :grater:  já bych bez toho asi "uschla" :/
to jsou tedy vyhlídky.... :grater:

Ivana*M — 8. 1. 2009 16:07

Račice dračice napsal(a):

Kokka napsal(a):

pajaja napsal(a):

Kategorie 42 let,většinou už máme vše hotovo,postaveno ,zabydleno,ale ztratila se nám blízkost k sobě,mě chybí obejmutí,pohlazení.......

Mluvíš mi z duše, to je to čeho bych si i já cenila nejvíc. Obejmutí, pohlazení, pusa jen tak do vlasů ach jo tolik mi to chybí... Ale tohle mělo být asi veselé téma.

ženské neděste mě, nedovedu si představit, že jsou ženské kolem 40 bez tohodle... :grater:  já bych bez toho asi "uschla" :/
to jsou tedy vyhlídky.... :grater:

Někde je to i opačně:)Muj m. je asi ženská.

lueta — 8. 1. 2009 16:08

K té poslední kategorii bych jen přidala - při každém jídle nepobryndá koberec ( že pobryndá sebe jsem už zkousla) - a je to jako bych byla u  své 80ti leté tchýně :lol:

Račice dračice — 8. 1. 2009 16:09

Ivana*M napsal(a):

Račice dračice napsal(a):

Kokka napsal(a):


Mluvíš mi z duše, to je to čeho bych si i já cenila nejvíc. Obejmutí, pohlazení, pusa jen tak do vlasů ach jo tolik mi to chybí... Ale tohle mělo být asi veselé téma.

ženské neděste mě, nedovedu si představit, že jsou ženské kolem 40 bez tohodle... :grater:  já bych bez toho asi "uschla" :/
to jsou tedy vyhlídky.... :grater:

Někde je to i opačně:)Muj m. je asi ženská.

Je to asi o tom, že strašně moc toužíme, po tom, co se nám vůbec nedostavá - psala jsi, že jsi hodně studená ne ?

pajaja — 8. 1. 2009 16:12

Jojo,mě by to před deseti lety také nenapadlo,no a už jsem uschlá kytka.

Ivana*M — 8. 1. 2009 16:14

Račice dračice napsal(a):

Ivana*M napsal(a):

Račice dračice napsal(a):


ženské neděste mě, nedovedu si představit, že jsou ženské kolem 40 bez tohodle... :grater:  já bych bez toho asi "uschla" :/
to jsou tedy vyhlídky.... :grater:

Někde je to i opačně:)Muj m. je asi ženská.

Je to asi o tom, že strašně moc toužíme, po tom, co se nám vůbec nedostavá - psala jsi, že jsi hodně studená ne ?

No spíš si asi nerada pouštím lidi k tělu, bohužel se to týká hlavně těch nejbližších.U ostatních jsem otevřená až moc. A to otlápkávání a různé citové výlevy moc nemusím.

Račice dračice — 8. 1. 2009 16:15

pajaja napsal(a):

Jojo,mě by to před deseti lety také nenapadlo,no a už jsem uschlá kytka.

hm, to nezní moc optimisticky, popravdě, a třeba mě tu ukamenujte (vy co odsuzujete nevěrníky :) ), v takovém případě bych si bez nějakých pocitů viny našla milence. Myslím, v tom případě, kdybychom fungovali, ale bez takových něžností.....

topazio — 8. 1. 2009 16:54

Požadavky žen kladené na muže (22 let).
3. Finančně zabezpečený
4. Umí naslouchat
6. Dobře stavěný
5. Duchaplný
7. Dobře se obléká
10. Vynalézavý, romantický milenec


Požadavky žen kladené na muže (revize, 32 let).
1. Pěkný na pohled (vlasy výhodou)
2. Otevírá dveře u auta, přidržuje židle
3. Má dost peněz na pěknou večeři
4. Víc poslouchá než mluví
5. Směje se mým vtipům
6. Nosí nákupní tašku bez výmluv
7. Má nejméně jednu kravatu
8. Ocení dobré domácí jídlo
9. Pamatuje si narozeniny a výročí
10. Je romantický aspoň jednou týdně

Tyhle ty věci ten můj zlatý manžílek splňuje, samozřejmě má plno dalších kladných vlastností. :supermario: :lol: .

pajaja — 8. 1. 2009 16:54

Mám ,,v plánu,,,ale asi spíš rozvod i když kvůli tomu spadnu ze zámku do podhradí.

Račice dračice — 8. 1. 2009 17:08

pajaja napsal(a):

Mám ,,v plánu,,,ale asi spíš rozvod i když kvůli tomu spadnu ze zámku do podhradí.

pokud to nefunguje obecně, tak bych samozřejmě odešla ze vztahu, to je jiná...... k tomu ostatnímu, jde vždycky o priority - co tě udělá šťastnou....

Tulipánka — 8. 1. 2009 18:12

Tenhle vtip už jsem četla.

HB — 8. 1. 2009 18:35

Požadavky žen kladené na muže (22 let).
1. Hezký                                                        staci prumer, ples i mensi brisko zvladnu, pokud jsou vyvazeny jinymi prednostmi..
2. Šarmantní                                                  nutne!
3. Finančně zabezpečený                                 kde brat a nekrast?!
4. Umí naslouchat                                           i vypravet...
5. Duchaplný                                                  inteligentni a vzdelany!
6. Dobře stavěný                                            pravda, sex vyzaduje obcas i urcitou fyzicku...a od rachitiku byvaji modriny...:vissla:
7. Dobře se obléká                                         ano, kosile opravdu neni sproste slovo...
8. Dokáže ocenit jemné věci                           ?! tim je mysleno pekne damske pradlo :co:
9. Plný zajímavých překvapení                         s tim bych to radsi moc neprehanela... :dumbom:
10. Vynalézavý, romantický milenec                vynalezavy milenec, romanticky jen pri zvlastnich prilezitostech....

dinosaurus — 8. 1. 2009 19:23

Hm tak holky klid, otec ve skoro 60ti letech(pak zemřel) se chodil s matkou i sprchovat, když šla z práce poslal mě vyhlížet jestli už je máma pod kopcem a má jí zalít kafe, aby ho měla akorát jak přijde.
1.pěkný manža je (ale vlasy neměl už když jsem si ho brala a to mu bylo 30let)
2.dveře otvírám já, (on zamyká a dává syna do sedačky)
3.jsem potr. alergik takže na večeře chodíme minimálně
4. mluví tak akorát
5. vtipu se občas zasměje
6. nákup si u nás odnese ten kdo nakoupil
7. kravata by byla, obleky 3 a stejně je nenosí
8. jídlo ocení, nesnáší hotovky a já ráda jím a vařím, tak je to bez komplikací
9. narozeniny si pamatuje(doufám), ale zbytek jistě ne, ani neví kdy mám svátek, ale něco mu odpustit musím
10. no a romantický nebyl ani když jsem si ho vzala, a nikdy nebude, ale to jsem věděla
Přesto nám manželství funguje, letos 8let . Když jsem byla v nemocnici (už 2X co jsme spolu, poprvé to byly 2 měsíce), jezdil za mnou každý den, nikdy mě neuhodil, ani by si to nedovolil, nikdy mě nezáviděl když jsem si koupila něco na sebe, nebo nějakou kosmetiku atd. Já se snažím aby naše domácnost byla v pohodě, bylo navařeno a domů chodil rád.

Selima — 8. 1. 2009 19:56

Požiadavky mužov na ženu(bez ohľadu na vek):
Má pikaču a dýcha. :D (Rozoznateľné prsia vpredu na hrudníku sú bonusom...)

REŇAS — 8. 1. 2009 20:18

;) No,tak já přemýšlím,že to mám asi nějak naruby..má cca kategorie..tam by mi stačil
bod.č 1,upřednostňuji VLASÁČE.. :rock: tím i můj manžel byl..,zatím,jakž tak i je..ale postupně stím,co mu zbývá na hlavě se dostávám do kategorie..pleš je O.K. no a potom možná bod.č.9,pamatuje si narozeniny..tím se ujistím,že alzhaimer mu ještě nehrozí..a výročí..no to,už je pak natom s tou pamětí fakt dobře.. :D ,ale,jak jsem koukla na kategorie vyšší věkové,jo to mám pocit,že tam by těch bodů,už bylo víc,které bych brala..asi budu náročná stará škatule.. :albert:

REŇAS — 8. 1. 2009 20:20

Selimo: :lol: :lol: :lol: :supr:

Želvička17 — 8. 1. 2009 20:27

Já bych do plešouna nešla :usch:

pajaja — 8. 1. 2009 20:39

Plešatej je každej druhej,já neberu panďero.

REŇAS — 8. 1. 2009 20:40

;) Želvi,třeba co se týká mně,přece svého "vlasáče",který  pomalu pelichá,nevyměním..,když,už jsem si tak zvykla..nebo,co radíš transplantaci?? :skurt:

Želvička17 — 8. 1. 2009 20:42

jo a ještě panděro vlastně :usch:

mashanka — 8. 1. 2009 20:43

Já na partnera žádné POŽADAVKY nemám. Vždycky to bylo tak, že buď mě něčím zaujal nebo ne.
Požadavky mohu mít na své podřízené a za jejich splnění jim platit. Partner mi buď vyhovuje jaký je nebo ne - nemám potřebu někoho měnit k obrazu svému

Želvička17 — 8. 1. 2009 20:43

můj tchán je vlasatec i v sedmdesáti :cool:

pajaja — 8. 1. 2009 20:45

Měla bych si ruce naplácat,panděro s háčkem,fuj.

REŇAS — 8. 1. 2009 20:56

Želvi,každému není přáno,genetika je sviňa.. :D  Tchán to má asi dané.. :albert: Pajajo,fuj háček nebo fuj panděro.. :D ;)

Želvička17 — 8. 1. 2009 21:00

já nesnáším držgrešle :usch:
a omezovače osobní svobody :usch:

dinosaurus — 8. 1. 2009 21:12

Želvi můj manža nemá ni chlupa na hlavě, ale je to bezva chlap, souhlasím s mashou. Jinak lakomce bych taky nechtěla, ani nikoho kdo mě omezuje.

Želvička17 — 8. 1. 2009 21:18

no... já bych asi taky u případného rozvodu s argumentem vypadávajících vlasů neuspěla...:)

dinosaurus — 8. 1. 2009 21:34

No ale má to svoje výhody, nebere ti šampon, ni hřebínek, je hned hotový když se někam jde. Teda je to dost soukromé, ale manža nemá ochlupení ani tam, mě to vyhovuje, já se holím a nikde nemáme žádné po*né chloupky, ni při sexu, ni ve vaně, brrr

Selima — 8. 1. 2009 21:43

Želvička17 napsal(a):

Já bych do plešouna nešla :usch:

Never s ay never... toto som už odbúrala.keď má chrizmu, môže mať pleš, brucho... chlpy na chrbte mi trochu vadia, ale nie neprekonateľne. Naozaj mi vadia iné veci... slintanie(doslova), pupočná šnúra k mamke, a pod.

PetrHl — 8. 1. 2009 22:52

Selima napsal(a):

Požiadavky mužov na ženu(bez ohľadu na vek):
Má pikaču a dýcha. :D (Rozoznateľné prsia vpredu na hrudníku sú bonusom...)

tak tohle jsem tvrdil když mi bylo 13 let - na pionýrským táboře jsme se bavili o holkách a hráli si na tvrďáky
:lol::lol::lol:

Ivana — 9. 1. 2009 7:37

I když se věkem kvapem blížím do kategorie 52 let, s požadavky jsem se zarazila ve vývoji na něco mezi 22 - 32 lety. Ach jo - měla bych se nad sebou vážně zamyslet!

Klubko — 9. 1. 2009 7:57

Tolerance, tolerance a tolerance. Pak alespon trochu vztah ke sportu. Aby neměl 1000 řečí,když ho o něco požádám a nemusela jsem to dlouho vysvětlovat. A aby se moc nehádal a nebyl vzteklý.

Heřmanka — 9. 1. 2009 8:07

asi nepatřím asi do žádné kategorie :D... můj požadavek jsem nenašla a ty ostatní nejsou podstatné...tedy musí být ZAJÍMAVÝ :) ( tzn musí v něčem vynikat, třeba v hodu oštěpem :D )

Ota — 9. 1. 2009 8:17

Heřmanka napsal(a):

asi nepatřím asi do žádné kategorie :D... můj požadavek jsem nenašla a ty ostatní nejsou podstatné...tedy musí být ZAJÍMAVÝ :) ( tzn musí v něčem vynikat, třeba v hodu oštěpem :D )

Nestačil by hod šavlí? :lol:

KALIK — 9. 1. 2009 8:41

a nebo katanou? :D

Heřmanka — 9. 1. 2009 8:52

Ota napsal(a):

Heřmanka napsal(a):

asi nepatřím asi do žádné kategorie :D... můj požadavek jsem nenašla a ty ostatní nejsou podstatné...tedy musí být ZAJÍMAVÝ :) ( tzn musí v něčem vynikat, třeba v hodu oštěpem :D )

Nestačil by hod šavlí? :lol:

:lol::lol::dumbom: ale jo...a pak si to uklidíš :D pokud myslíš tu samou šavli co já :D:gloria:

ale jestli ovládáš šavli nebo meč ( myslím z ocele :lol:)...tak se mi podlamují kolena ted hned :D

topazio — 9. 1. 2009 9:15

Želvička17 napsal(a):

já nesnáším držgrešle :usch:
a omezovače osobní svobody :usch:

to byl můj bývalý, manžel je naštěstí moc hodnej a zlatý člověk prostě můj poklad

Somaia — 9. 1. 2009 9:17

Heřmanka napsal(a):

asi nepatřím asi do žádné kategorie :D... můj požadavek jsem nenašla a ty ostatní nejsou podstatné...tedy musí být ZAJÍMAVÝ :) ( tzn musí v něčem vynikat, třeba v hodu oštěpem :D )

nooo Cíňák respektive vlastním jménem Jeník Železný se mnou chodil do školy,zde: http://www.spoluzaci.cz/schoolScreen?schoolId=195 , ale ten je zadaný :grater:, neumím pomoct...  ... další osobně neznám... :lol: :lol:

topazio — 9. 1. 2009 9:18

Želvička17 napsal(a):

jo a ještě panděro vlastně :usch:

Panděro taky fuj.

Tajgr — 9. 1. 2009 10:13

já jsem se musela tak smát!!!!já jsem v období 32  a ještě bych potřebovala požadavek chlapské práce doma :lol: .když se ptál co chci k vánocům tak jsem odpověděla že aku vrtačku :lol: .

Lilith380 — 9. 1. 2009 11:46

Chce to, aby to ohodnotily zpětně ty 70nice a ne dvacítky, mně osobně to přijde docela trefné a vtipné..........a bohužel dost pravdivé.... :lol:

Nedoma — 9. 1. 2009 12:28

A próč?

REŇAS — 9. 1. 2009 17:41

Pro Želvičku: Želvi,ale jo,uspěla bys..(s těmi,už ne - vlasy),kdybys to svedla na nepřekonatelný odpor.. :skurt: :D :D ;)

Želvička17 — 9. 1. 2009 17:46

REŇAS napsal(a):

Pro Želvičku: Želvi,ale jo,uspěla bys..(s těmi,už ne - vlasy),kdybys to svedla na nepřekonatelný odpor.. :skurt: :D :D ;)

to nejni argument, když jsou děti :)

REŇAS — 9. 1. 2009 17:56

:) No,jasně to také bylo myšleno,jako for.. ;),beru,žes to i tak pochopila. Ale,vážněji, bohužel,věř tomu,že i lidé s dětma se rozvádí i s dětma kvůli větším "malichernostem.." v některých případech. A pak,když min. jeden dotyčný natom trvá a neustoupí,nedojde k dohodě a může jít,právě o nepřekonatelný odpor mimo jiné,tak stím nikdo nic (ani soud) neudělají,ani,když jsou,už ty děti.. :rolleyes:

PetrHl — 9. 1. 2009 18:45

Tajgr napsal(a):

já jsem se musela tak smát!!!!já jsem v období 32  a ještě bych potřebovala požadavek chlapské práce doma :lol: .když se ptál co chci k vánocům tak jsem odpověděla že aku vrtačku :lol: .

a neříká ti poklade? :lol:

Tajgr — 10. 1. 2009 13:35

PetrHl napsal(a):

Tajgr napsal(a):

já jsem se musela tak smát!!!!já jsem v období 32  a ještě bych potřebovala požadavek chlapské práce doma :lol: .když se ptál co chci k vánocům tak jsem odpověděla že aku vrtačku :lol: .

a neříká ti poklade? :lol:

ne :lol: ,řekne No vidíš jak jsi šikovná  :lol: !!!Naposled to bylo pověšení lustru a zapojení drátku do elektriky aby svítil :lol: !Jediný co se mu nelíbilo když jsem šroubovákem rozmontovala počítač abych vmáčkla čudlík kterej se při zapínání zarazil a zůstal vevnitř :lol: .

Želvička17 — 10. 1. 2009 13:44

Já nesnáším, když muž smrdí potem...:usch:
(nemám na mysli fyzickou práci, po které jde rovnou do sprchy)

eremuruss — 11. 1. 2009 13:37

Pozadavky?Myslim si,ze by mezi nami mela byt hlavne duvera,spolehlivost.Musi byt ciste sportovne oblecenej a byt tak nejak na stejne financni urovni jako ja.Netouzim po zadnem frajirkovi,ktery se jenom vytahuje kde vsude byl a co si koupil nebo koupi.Radci chudala nez tohle.Libi se  se mi hodne hubeny muzi sama ruka sama noha.

XYZ — 11. 1. 2009 18:01

můj poslední požadavek byl, aby neměl v počítači fotky intimní partie svých kamarádek, označil takový požadavek za absurdní a nenormální. Po hodinové hádce a ultimátech z obou stran (jak mojí, tak jeho) se rozhodl to teda nakonec smazat. Teď už mám jenom požadavek, aby mu to tak vydrželo, a jinak je okonalý tak, jak je ;) důležité je pro mě jeho charisma a inteligence, zbytek (který by se v z těch místních požadavků dal vyčíst) beru jako bonus. Obešla bych se bez večeře v restauraci radši než mít doma totálního necitu.

Jooo teda kromě schopnosti sledování myšlenkové linie vtipu, a to přitom spadá mezi první a druhou kategorii, ale často se mu stane, že načne tři myšlenky a nedokončí ani jednu :P

Májajája — 11. 1. 2009 19:22

PetrHl napsal(a):

Tajgr napsal(a):

já jsem se musela tak smát!!!!já jsem v období 32  a ještě bych potřebovala požadavek chlapské práce doma :lol: .když se ptál co chci k vánocům tak jsem odpověděla že aku vrtačku :lol: .

a neříká ti poklade? :lol:

Já jsem vrtačku od ježíška dostala .) :hjarta:

HB — 11. 1. 2009 20:37

Májajája napsal(a):

PetrHl napsal(a):

Tajgr napsal(a):

já jsem se musela tak smát!!!!já jsem v období 32  a ještě bych potřebovala požadavek chlapské práce doma :lol: .když se ptál co chci k vánocům tak jsem odpověděla že aku vrtačku :lol: .

a neříká ti poklade? :lol:

Já jsem vrtačku od ježíška dostala .) :hjarta:

tak tos asi byla opravdu hodna...:lol:

shinden — 11. 1. 2009 21:00

Mě nic moc nenapadá, snad jen se s ní musí dát o něčem bavit + něco společného občas podniknout, musí mě dopřát občas volného času, nesmí mluvit sprostě a být nějak extra atraktivní (to ne kvůli jiným zájemcům z řad mužů - nejsem teritoriální, ale protože s atraktivními ženami se necítím dobře a všiml jsem si, že méně araktivní ženy jsou dost často vzdělanější a více se s nimi člověk pobaví....tím nechci říci, že neexistují vyjímky).

Leri — 11. 1. 2009 21:31

Když jsem začala chodit se svým nynějším manželem, tak jsem o něm hned začala říkat, že je spolehlivý, rozumný a zodpovědný. Bylo to  pro mě hodně důležitý. Samozřejmě že jsem byla hrozně zamilovaná a miluju ho.
Jinak si myslím, že by se chlapi měli snažit nás chápat a být tolerantní - my ostatně taky.
Každý má svoje chyby, ale s nezodpovědným chlapem, co mu nezáleží na rodině, vidí jen sebe a žije si jako za svobodna, bych žít nechtěla.

Leri — 11. 1. 2009 21:33

Shidden, to je snad zevšeobecňování ohledně těch atraktivních žen, ne? Přijde mi to takový povrchní názor.
Každý je nějaký, každý člověk je osobnost.

shinden — 11. 1. 2009 21:55

Leri napsal(a):

Shidden, to je snad zevšeobecňování ohledně těch atraktivních žen, ne? Přijde mi to takový povrchní názor.
Každý je nějaký, každý člověk je osobnost.

Určité zevšeobecnění s tím vzděláním to je, to nepopírám. Ale jde spíš o to, že mě takové příliš hezké a atraktivní ženy nejsou ani nějak sympatické ... zkrátka jsem je ani nikdy neoslovoval a ani to nechci dělat.

PPavlaa — 11. 1. 2009 21:59

shinden napsal(a):

Leri napsal(a):

Shidden, to je snad zevšeobecňování ohledně těch atraktivních žen, ne? Přijde mi to takový povrchní názor.
Každý je nějaký, každý člověk je osobnost.

Určité zevšeobecnění s tím vzděláním to je, to nepopírám. Ale jde spíš o to, že mě takové příliš hezké a atraktivní ženy nejsou ani nějak sympatické ... zkrátka jsem je ani nikdy neoslovoval a ani to nechci dělat.

shidenku klídek, důležitý je, že se ta baba líbí tobě, že tobě sedne. nemusí být krásná pro ty ostatní, ale pro tebe ;)
a každej tu krásu vnímáme jinak :jojo:

Leri — 11. 1. 2009 22:35

Jo, tak to jo, shidden, že je neoslovuješ, to chápu. Já bych taky nezačala balit nějakýho hezounka, to v žáááádném případě...;)

Leri — 11. 1. 2009 22:38

Ale na druhé straně, kdyby přeskočila jiskra, tak bysme asi neřešili, jak je kdo atraktivní, že?:hjarta:

Asha — 11. 1. 2009 22:43

Požadavky žen kladené na muže (revize, 32 let).
1. Pěkný na pohled (vlasy výhodou) ............................ PĚKNEJ MŮŽE BÝT I BEZ VLASŮ :P
2. Otevírá dveře u auta, přidržuje židle......................... SAMOZŘEJMOST :)
3. Má dost peněz na pěknou večeři............................... I NA DEZERT :D
4. Víc poslouchá než mluví ........................................... KDYŽ VYUŽIJE MÉHO NÁDECHU MEZI SLOVY - AŤ KLIDNĚ POVÍDÁ.
5. Směje se mým vtipům............................................. JAK JINAK - KDYŽ JSEM TOLIK VTIPNÁ :gloria: :lol:
6. Nosí nákupní tašku bez výmluv ................................ CO JSOU TO VÝMLUVY ? :co: TO NEZNÁM.....
7. Má nejméně jednu kravatu ...................................... A NEJLÉPE V BARVĚ MOJICH PLESOVÝCH ŠATŮ :reta:
8. Ocení dobré domácí jídlo ..........................................MYŠLENO - DOMÁCÍ SVÍČKOVÁ V RESTAURACI ? :storstark:
9. Pamatuje si narozeniny a výročí ................................:dumbom: TAKOVÉHO CHLAPA ASI ANI NEZNÁM :dumbom:
10. Je romantický aspoň jednou týdně ........................... TO JAKO SEX ? :D ..... Jo, středa je ho tam středa :P

.
.
.
a to je všechno ? Mám tedy daleko víc nároků .... :kapitulation:

Oxi — 11. 1. 2009 22:51

Asha napsal(a):

...
9. Pamatuje si narozeniny a výročí ................................:dumbom: TAKOVÉHO CHLAPA ASI ANI NEZNÁM :dumbom:
...

poznas ;)
prave som bol usvedceny z toho, ze kecam ... :)

Leri — 11. 1. 2009 23:30

A co říkáte na chlapa, který svý manželce nedá nikdy dárek - na vánoce, narozeniny, svátek - prostě nic, ani kytku. Je to normální????   :usch:

mashanka — 11. 1. 2009 23:43

Já jsem vždycky toužila po nedokonalém partnerovi a můj sen se mi splnil, protože dokonalý není nikdo.
Když si člověk zvolí dosažitelný cíl, je větší pravděpodobnost, že ho dosáhne a bude tudíž uspokojen ;) :)

mashanka — 11. 1. 2009 23:49

Nepamatuje si výročí ? Ten můj tedy jo - ať se ho zeptám na jakoukoli olympiádu, vždycky ví kde a v jakém roce byla. A taky si pamatuje, kdy je výroční schůze rybářského svazu...................... jóóó, a taky kdy začíná v TV Agent 007 a kolikátá je to verze, abych nezapomněla !!! :lol: :lol: :lol:

topazio — 12. 1. 2009 8:51

Ten můj si taky naštěstí pamatuji výročí. :lol:

Leri - a chlap, který nedá ženě dárek mi přijde, že to normální není.

Krevetka — 12. 1. 2009 10:02

Požadavky žen kladené na muže (revize, 32 let).
1. Pěkný na pohled (vlasy výhodou)             Krása je sice pomíjivá,(ježíš,je to ve vyjmenovaných slovech nebo ne? :D )ale bez fyzična to nejde. Bohužel.

2. Otevírá dveře u auta, přidržuje židle         Chlap,který je gentleman,nemusí být až tak krásný.

3. Má dost peněz na pěknou večeři               Peníze jsou důležité,bohužel si za ně zlepšíme i zdraví. Večeře je druhotná.

4. Víc poslouchá než mluví                           Naslouchací typ je fajn. Nemám ráda sobce.                       

5. Směje se mým vtipům                             To není podstatné. Může i říci, že jsem trapná,ale milým úsměvem.:)

6. Nosí nákupní tašku bez výmluv                 To zajisté.Nechat tahat ženu obecně cokoliv těžkého je otřesné.

7. Má nejméně jednu kravatu                       Blbost.

8. Ocení dobré domácí jídlo                          To je sice fajn,ale občas stačí poděkovat a nebrat to jako samozřejmost. Myslím tím to, že žena vaří.

9. Pamatuje si narozeniny a výročí                Když zapomene,docela to bolí,takže je to docela podstatné.Ale dá se to omluvit. :)

10. Je romantický aspoň jednou týdně           Jsem romantik,takže vrozenou romantičnost bych uvítala. :)

Dodala bych toto a jsou to daleko podstatnější věci: Musím cítit jistotu, musím mít pocit, že se o muže mohu opřít, spolehnout se na něj.Musí mít kladný vztah k dětem. Nesmí si umíněně něco vynucovat. Nesmí být vulgární a hlavně v klidu musí umět řešit různé věci. Obecně miluji vyrovnané typy, ze kterých na pohled číší autorita. A to není o kráse ani o penězích. Jinak může mít i pár chyb. :D

HB — 12. 1. 2009 12:35

Leri napsal(a):

A co říkáte na chlapa, který svý manželce nedá nikdy dárek - na vánoce, narozeniny, svátek - prostě nic, ani kytku. Je to normální????   :usch:

rekla bych, ze ji nemiluje, nezalezi mu na ni, nemysli na ni...nejde o financni hodnotu darku, ale o snahu udelat druhemu radost, ukazat mu/ji, ze na nej mysli...(i kdyby s kytkou dorazil o tyden pozdeji s uprimnou omluvou...)

je to jen muj nazor, treba jim to tak vyhovuje a pan dava city najevo jinak...

Heřmanka — 12. 1. 2009 13:16

Leri napsal(a):

A co říkáte na chlapa, který svý manželce nedá nikdy dárek - na vánoce, narozeniny, svátek - prostě nic, ani kytku. Je to normální????   :usch:

pro něho ano a nejspíš neví, že pro tu ženu to normální není... ale to záleží na ni, jestli mu posune hranice ;) nebo ne ? :)

PetrHl — 12. 1. 2009 15:27

Tajgr napsal(a):

PetrHl napsal(a):

Tajgr napsal(a):

já jsem se musela tak smát!!!!já jsem v období 32  a ještě bych potřebovala požadavek chlapské práce doma :lol: .když se ptál co chci k vánocům tak jsem odpověděla že aku vrtačku :lol: .

a neříká ti poklade? :lol:

ne :lol: ,řekne No vidíš jak jsi šikovná  :lol: !!!Naposled to bylo pověšení lustru a zapojení drátku do elektriky aby svítil :lol: !Jediný co se mu nelíbilo když jsem šroubovákem rozmontovala počítač abych vmáčkla čudlík kterej se při zapínání zarazil a zůstal vevnitř :lol: .

Tajgr = kutil domácí v ženské podobě :lol:

Leri — 12. 1. 2009 22:21

Ten chlap, co nedává dárek manželce ani na vánoce, je manžel mojí kolegyně. Je z toho vždycky špatná, když má mít narozeniny, že od něj nic nedostane, ona mu dárky samozřejmě dává. No je to podivín. Ona se doma o všechno stará, všechno zařizuje, dokonce i kolem auta, když náhodou potřebuje pomoct třeba s dítětem nebo s nákupy, tak ji odmítne kvůli svému pohodlí. No co s takovým chlapem, že?

mirka.. — 12. 1. 2009 22:38

moje ségra si k vánocům přála a dostala od táty příklepovou vrtačku se spoustou nástavců v kufříku...prý si bude svou místnost na privátu upravovat, byla z toho nadšená. asi to bude ona, kdo bude jednou v domácnosti dávat poličky na zeď:-)

Selima — 13. 1. 2009 17:03

Leri napsal(a):

Ten chlap, co nedává dárek manželce ani na vánoce, je manžel mojí kolegyně. Je z toho vždycky špatná, když má mít narozeniny, že od něj nic nedostane, ona mu dárky samozřejmě dává. No je to podivín. Ona se doma o všechno stará, všechno zařizuje, dokonce i kolem auta, když náhodou potřebuje pomoct třeba s dítětem nebo s nákupy, tak ji odmítne kvůli svému pohodlí. No co s takovým chlapem, že?

Vykopnúť, ale on asi vie, čo si môže k nej dovoliť... Bývlaý si itež veľmi nepamätal dátumy a termíny(ani vlastné deti veľmi, a rodičov či brata už vôbec), tak osm pre istotu preventívne pripomínala... :/ Ale malo ma varovať, že na svoje narodky ani meniny nikdy nezabudol. :dumbom:

mischel--x — 14. 1. 2009 11:28

Požadavky žen kladené na muže (22 let).
1. Hezký
2. Šarmantní
3. Finančně zabezpečený                        u mě nerozhoduje
4. Umí naslouchat
5. Duchaplný
6. Dobře stavěný
7. Dobře se obléká                                když se mi bude líbit může nosit třeba pytel
8. Dokáže ocenit jemné věci                  jemné věci :) tak to nevím...
9. Plný zajímavých překvapení               nemusí
10. Vynalézavý, romantický milenec       romantický by byl super

32-72 nevim

Jiněnka — 14. 1. 2009 15:43

HB napsal(a):

Leri napsal(a):

A co říkáte na chlapa, který svý manželce nedá nikdy dárek - na vánoce, narozeniny, svátek - prostě nic, ani kytku. Je to normální????   :usch:

rekla bych, ze ji nemiluje, nezalezi mu na ni, nemysli na ni...nejde o financni hodnotu darku, ale o snahu udelat druhemu radost, ukazat mu/ji, ze na nej mysli...(i kdyby s kytkou dorazil o tyden pozdeji s uprimnou omluvou...)

je to jen muj nazor, treba jim to tak vyhovuje a pan dava city najevo jinak...

Já jen tak pro zajímavost ;) Můj dědeček, co si tak pamatuju, babičce nikdy dárky nedával (a kytky rostly v zahradě), babička jemu asi taky nijak zvlášť. Přesto to bylo z pohledu nás - rodiny krásné manželství plné úcty, jaké by mohl leckdo závidět. Myslím si že to bylo dáno tím, že dědeček jako malé dítě osiřel a jeho s dalšími sourozenci vychovali velmi chudí pěstouni. Babička byla z šesti dětí, tatínek zemřel ve válce a maminka je vychovala sama. Neviděli zkrátka ve svých rodinách, že by si dospělí mezi sebou něco kupovali, naproti tomu dávali všechno co mohli svým dětem.   
Ač to zní někomu nenormálně, nikdy bych si netroufla říci, že se nemilovali, nebo jim na sobě nezáleželo, jen to měli nastaveno jinak...

Jinak já požaduji hlavně respekt, úctu, přirozenou inteligenci a to, aby nám navzájem bylo ve společnosti toho druhého dobře a těšili jsme se z ní. (věk 24)
           ...
No dobře, :lol: tak teda nesnesu dlouhé vlasy, vousy, nehty (natož špinavé!!! :usch:) a jiné kožní deriváty.
Považuju za samozřejmé že můj vyvolený je čistotný, jak ve vztahu k sobě tak ke svému prostředí (ať už jde o auto nebo o byt). A že je gentleman, že chválí když mi to sluší nebo se mi něco povede, či se stále zajímá co pro mě může udělat... to je třešnička na dortu, která z něj dělá právě toho vyvoleného ;)

nmery — 14. 1. 2009 18:23

Oxi napsal(a):

Asha napsal(a):

...
9. Pamatuje si narozeniny a výročí ................................:dumbom: TAKOVÉHO CHLAPA ASI ANI NEZNÁM :dumbom:
...

poznas ;)
prave som bol usvedceny z toho, ze kecam ... :)

No nevím já kámošce před 10 lety přikyvovala to je blbé že ti nedal kytku k výročí a ona že to neslaví, já na to my jsme spolu 12 let a nikdy nezapoměl.Pak jsem se nadechla a říkám tý brďo dnes je 28.dubna já zapoměla my měli 24.dubna 13 výročí a komu to pak vyčítat jemu nebo sobě:D:D

nmery — 14. 1. 2009 18:26

Leri napsal(a):

A co říkáte na chlapa, který svý manželce nedá nikdy dárek - na vánoce, narozeniny, svátek - prostě nic, ani kytku. Je to normální????   :usch:

Proč si ho brala to předtím než si ji vzal byl pozorný??To bude chyba v jeho původní rodině asi ho neučili že nejhezčí radost je radost toho kdo dává,že udělal radost tomu druhému je to největší potěšení.

Leri — 14. 1. 2009 22:13

Nmery, myslím, že ze začátku jí dárky dával, ale po několika letech manželství už ne.