Makaronka — 6. 1. 2009 16:55

Mám pocit, že mám masturbaci mnohem raději než sex s přítelem - přináší mi intenzivnější prožitky, mohu se úplně uvolnit a věnovat se svým fantaziím. A orgasmu jsem zatím dosáhla pouze drážděním vnějších genitálií, uvnitř ne. Sex s přítelem by mi stačil tak 1-2x týdně, jemu bohužel ne. Jsem divná, mám změnit přítele...nebo co mám dělat?

Selima — 6. 1. 2009 17:21

Neviem, ja to nemám, buď alebo, ja obľubujem oboje. A uprednostňujem podľa situácie, chuti... Sex mi ideálne tiež satčí povedzme 2-3x týždenne a keby niekto naliehal, že to je málo... :rolleyes: pôsobilo by to asi skôr anitkoncepčne. A nevieš ho naviesť, aby ti privodil orgazmus zvonku s tým, že potom "vyhovieš" ty jemu? :co:

clavel — 6. 1. 2009 17:43

ja teda radsi sex s partnerem, pokud teda zrovna vedle sebe nemam sobecka, co se sam udela a tim to konci... vnitrni orgasmus jsem sice nikdy nemela, ale staci poloha na konicka, a to se udelam vzdycky.. a je to stokrat vetsi orgasmus, nez kdyz bych si to delala sama... kdyz zrovna neni pritel po ruce, tak si to sice sama udelam, ale neni to ono....

jindra — 6. 1. 2009 18:11

Obojí má ve správný čas svém kouzlo :D

maricka — 6. 1. 2009 18:17

Konečně! Tak už v tom můj přítel není sám... On se totiž mnohem raději také sám udělá... Nevím, jestli je to sobecké, asi ano... A divné? No...jsi rozhodně v menšině dle mého názoru. A přítelem to rozhodně není, to se neboj.

Hold někdo asi upřednostnuje orgasmus, někdo to vše okolo...asi budeš ten první typ. Já orgasmus nijak zvlášt nepotřebuji, neříkám, že si to sama někdy nedělám, ale raději se pomiluji bez orgasmu, než se udělám sama...

Ale tohle je pro mne vlastně minulost, mně už nic moc neříká ani sex... To už přítel je aktivnější, já bych se asi už nemusela milovat vůbec nebo co... A to jsem kdysi byla náruživá až až, nevím co se stalo:co:

Takže nevím, co dělat, možná bude u Vás nejlepší kompromis...

Sirius — 6. 1. 2009 18:21

jindra napsal(a):

Obojí má ve správný čas svém kouzlo :D

Souhlasím. Navíc, vždyť pro spestření se dá kombinovat, ne? I pohled na partnera/ku při této činnosti je velice vzrušující.

Makaronka — 6. 1. 2009 19:03

Mi je 24 let, tak nevím, jestli je to 1-2x týdně málo, podle mého přítele ano, on by to chtěl nejlépe každý den, někdy i vícekrát... nedávno se mě dokonce ptal, proč se k němu chovám tak asexuálně a mě se to hrozně dotklo a zapůsobilo to spíš opačně, že jsem to pocítila jako jakýsi nátlak a spíše jsem couvla. Jsme spolu už pár let a v posl. době mi ten sex s ním připadá - omlouvám se za to slovo - ohraný, a opravdu mě více vzrušují ty fantazie. Když jsem se mu přiznala, že masturbovat bych mohla klidně každý den a s radostí, tak mi to od té doby vyčítá a říká, že mám asi nějaký problém, když sama na to mám chuť častěji než s ním. Chtěla bych vědět, jestli mám skutečně problém?

clavel — 6. 1. 2009 19:33

to vypada trosku na stereotyp.. proc zustavas u fantazie, proc to neuskutecnis? urcite by te to zase bavilo, a nepripadalo by ti to ohrany ;)

Slavek17 — 6. 1. 2009 19:44

Makaronka napsal(a):

Mi je 24 let, tak nevím, jestli je to 1-2x týdně málo, podle mého přítele ano, on by to chtěl nejlépe každý den, někdy i vícekrát... nedávno se mě dokonce ptal, proč se k němu chovám tak asexuálně a mě se to hrozně dotklo a zapůsobilo to spíš opačně, že jsem to pocítila jako jakýsi nátlak a spíše jsem couvla. Jsme spolu už pár let a v posl. době mi ten sex s ním připadá - omlouvám se za to slovo - ohraný, a opravdu mě více vzrušují ty fantazie. Když jsem se mu přiznala, že masturbovat bych mohla klidně každý den a s radostí, tak mi to od té doby vyčítá a říká, že mám asi nějaký problém, když sama na to mám chuť častěji než s ním. Chtěla bych vědět, jestli mám skutečně problém?

Ano, máš problém. Váš vztah je totiž na nejlepší cestě ke krachu.
Na partnerce si chlap nic nevynutí, bude jen víc a více strádat nedostatkem sexu....
Nakonec to bude řešit milenkou, anebo jeho požadavky otráví tebe.
Najděte si oba partnera, který každému z vás lépe sedne.
:supr:

HB — 6. 1. 2009 21:08

Makaronka napsal(a):

Mi je 24 let, tak nevím, jestli je to 1-2x týdně málo, podle mého přítele ano, on by to chtěl nejlépe každý den, někdy i vícekrát... nedávno se mě dokonce ptal, proč se k němu chovám tak asexuálně a mě se to hrozně dotklo a zapůsobilo to spíš opačně, že jsem to pocítila jako jakýsi nátlak a spíše jsem couvla. Jsme spolu už pár let a v posl. době mi ten sex s ním připadá - omlouvám se za to slovo - ohraný, a opravdu mě více vzrušují ty fantazie. Když jsem se mu přiznala, že masturbovat bych mohla klidně každý den a s radostí, tak mi to od té doby vyčítá a říká, že mám asi nějaký problém, když sama na to mám chuť častěji než s ním. Chtěla bych vědět, jestli mám skutečně problém?

no, myslim, ze u vas je problem hlavne v nedostatku komunikace...ja vim, ze se o nekterych vecech spatne mluvi, ale pokud nechces, aby se vam ten vztah rozpadl, tak to budes muset zkusit...jednak mu rict, co se ti libi a jakym zpusobem dojdes k orgasmu, eventualne i predvest, at ma inspiraci...nevidim duvod, proc by to, co zvladnes ty svyma rukama nezvladl on...eventualne si k tomu treba poridte i nejakou hracku...:gloria: kdyz si budete v posteli vic hrat a zkouset nove veci, nebude to ohrane...

maricka — 6. 1. 2009 22:15

Možná teď bude můj názor znít šíleně, ale proč to všichni tak řeší??? Málokde to klape tak, že partneři mají chuť ve stejnou dobu a navíc jsou stejně sexuálně založení. Pak tu jsou různá období nemocí, těhotenství, rozkolů, hádek, kdy také sex nefunguje, tak jak má... Na druhou stranu souhlasím s tím, že nikdy není problém jen u jednoho (tedy většinou), vždycky jsou na sex dva a pokud Ti dva nejsou schopní se domluvit na nějakém kompromisu, tak to za ně nikdo neudělá...

Například u nás jsem veškerou komunikaci vzdala a už mne to ani netíží, jen partner si teď stěžuje na nedostatek sexu. A proč? Protože není ochoten se mnou o tomto tématu komunikovat, protože jej nezajímají moje potřeby, dívá se jen na sebe a na to, jak se co nejlépe uspokojit či být uspokojen. Potom je jasné, že chuť nemám... Prostě a zkrátka, vždy je třeba začít u sebe, zamyslet se, kde dělám chybu a potom případně hledat chyby u toho druhého a být ochoten je řešit. Když však druhá strana dlouhodobě nekomunikuje, nikdy to zřejmě nevyřešíte, at si trháte vlasy jak si je trháte... Tady zbývá jen smíření nebo rozchod/rozvod.

A teď ještě k tématu - moc dobře znám ten pocit, že se raději udělám sama než budu mít s tím druhým sex (i když jej tedy často nezažívám), ale myslím si, že tu jistou dávku lenosti je třeba někdy překonat, přeci jen když se sex povede, tak jej nenahradí tisíc masturbací. A asi ano,asi je třeba na tom pracovat, pomalu budovat, stavět nové vize a nápady...bez toho to nejde. Sama to teď zažívám, byla jsem to vždy já, která chtěla budovat, vylepšovat apod., ale když jsem se setkala s leností a nepochopením z druhé strany, tak samozřejmě i já jsem k sexu časem ochladla, přece nebudu každý týden jako na povel pouštět někoho dovnitř sebe a nechat se zneužívat - bez předehry, bez touhy, bez všeho...jen proto, abych naplnila partnerova očekávání...

Jako jinde, ani tady, v oblasti sexu, se zkrátka lenost a jistá pohodlnost nevyplácí...dokáže totiž hodně rychle celý vztah zbořit či jej posunout do ryze kamarádksé roviny a stereotypu. Ale někdy bych to prostě nehrotila, jsou období, kdy skutečně nelze prožívat kvalitní sex...všeho s mírou;-)

Heřmanka — 6. 1. 2009 22:32

Makaronka napsal(a):

Mi je 24 let, tak nevím, jestli je to 1-2x týdně málo, podle mého přítele ano, on by to chtěl nejlépe každý den, někdy i vícekrát... nedávno se mě dokonce ptal, proč se k němu chovám tak asexuálně a mě se to hrozně dotklo a zapůsobilo to spíš opačně, že jsem to pocítila jako jakýsi nátlak a spíše jsem couvla. Jsme spolu už pár let a v posl. době mi ten sex s ním připadá - omlouvám se za to slovo - ohraný, a opravdu mě více vzrušují ty fantazie. Když jsem se mu přiznala, že masturbovat bych mohla klidně každý den a s radostí, tak mi to od té doby vyčítá a říká, že mám asi nějaký problém, když sama na to mám chuť častěji než s ním. Chtěla bych vědět, jestli mám skutečně problém?

jasně že máš...se stereotypem ;)

Pisatel — 7. 1. 2009 7:59

A sdělila jsi příteli jaké máš fantazie?

Barusja — 7. 1. 2009 9:06

já mám zase problém, že mi to trvá docela dlouho než se ud...:(

Selima — 7. 1. 2009 9:14

Tak možno to chce predĺžiť alebo zintenzívniť prípravy... a naozaj vysvetliť partnerovi, čo mi robí a čo mi naopak nerobí dobre. Niekto to vycíti aj bez návodov, ale niekto holt ten návod potrebuje jasnejší.

Sirius — 7. 1. 2009 11:01

Selima napsal(a):

Tak možno to chce predĺžiť alebo zintenzívniť prípravy... a naozaj vysvetliť partnerovi, čo mi robí a čo mi naopak nerobí dobre. Niekto to vycíti aj bez návodov, ale niekto holt ten návod potrebuje jasnejší.

:vissla: To jakože návod podle amerického stylu? Step by step? :kapitulation::gloria:

Selima — 7. 1. 2009 11:20

Hej, mala som milenca - krátko - ktorý už na úvodnom, vlastne treťom stretnutí (prvom uňho v byte) - uvaril kávu a spustil zoznam toho, čo má a nemá rád, a potom vecne pokračoval: "A ako to máš rada ty? Akú predohru? Koľko má trvať? Aké sú tvoje erotogénne zóny? Kde mám začať a kde pokračovať?..." :rolleyes: No, dlho sme spolu neboli. Tento štýl mi nesedí.

Sirius — 7. 1. 2009 11:37

Selima napsal(a):

Hej, mala som milenca - krátko - ktorý už na úvodnom, vlastne treťom stretnutí (prvom uňho v byte) - uvaril kávu a spustil zoznam toho, čo má a nemá rád, a potom vecne pokračoval: "A ako to máš rada ty? Akú predohru? Koľko má trvať? Aké sú tvoje erotogénne zóny? Kde mám začať a kde pokračovať?..." :rolleyes: No, dlho sme spolu neboli. Tento štýl mi nesedí.

Asi nějaký skaut ne? Vždy (dobře) připraven...

Račice dračice — 7. 1. 2009 11:41

Selima napsal(a):

Hej, mala som milenca - krátko - ktorý už na úvodnom, vlastne treťom stretnutí (prvom uňho v byte) - uvaril kávu a spustil zoznam toho, čo má a nemá rád, a potom vecne pokračoval: "A ako to máš rada ty? Akú predohru? Koľko má trvať? Aké sú tvoje erotogénne zóny? Kde mám začať a kde pokračovať?..." :rolleyes: No, dlho sme spolu neboli. Tento štýl mi nesedí.

Ty bláho, to je jak na hodině tělocviku s teoretickým vedením :D

Selima — 7. 1. 2009 19:02

Hej, pripomínalo mi to úvod do tai-či (aj ten bol možno menej inštruktážny a viac o pocitoch).

Tiffany — 7. 1. 2009 20:14

Selima napsal(a):

Hej, mala som milenca - krátko - ktorý už na úvodnom, vlastne treťom stretnutí (prvom uňho v byte) - uvaril kávu a spustil zoznam toho, čo má a nemá rád, a potom vecne pokračoval: "A ako to máš rada ty? Akú predohru? Koľko má trvať? Aké sú tvoje erotogénne zóny? Kde mám začať a kde pokračovať?..." :rolleyes: No, dlho sme spolu neboli. Tento štýl mi nesedí.

No to si děláš prču :D . Komunikace v sexu je sice dobrá věc, ale toto...:D

Mikeš — 7. 1. 2009 21:39

Barusja napsal(a):

já mám zase problém, že mi to trvá docela dlouho než se ud...:(

...než se úd postaví, jsi myslela? :D :D :D

Klarka.S — 7. 1. 2009 21:54

No já jsem teprve (díkybohu, že poprvé:-))) po 13 letech sexuálního života pochopila, že lze mít i toho špatného partnera na sex. Měla jsem lehký flirt s jedním hodně milým mužem. Při dlouhém něžném líbání a pusinkování (které by zřejmě spousta žen ocenila), jsem mu řekla, ať trošku přitlačí. Nepochopil. A to několikrát. Šla jsem radši domů ;) Prostě si lidi buď sedí nebo nesedí.

Romča — 7. 1. 2009 22:00

Asi bych nedopila ani to kafe :lol::lol:

Selima napsal(a):

Hej, mala som milenca - krátko - ktorý už na úvodnom, vlastne treťom stretnutí (prvom uňho v byte) - uvaril kávu a spustil zoznam toho, čo má a nemá rád, a potom vecne pokračoval: "A ako to máš rada ty? Akú predohru? Koľko má trvať? Aké sú tvoje erotogénne zóny? Kde mám začať a kde pokračovať?..." :rolleyes: No, dlho sme spolu neboli. Tento štýl mi nesedí.

Sirius — 7. 1. 2009 22:04

Romča napsal(a):

Asi bych nedopila ani to kafe :lol::lol:

Selima napsal(a):

Hej, mala som milenca - krátko - ktorý už na úvodnom, vlastne treťom stretnutí (prvom uňho v byte) - uvaril kávu a spustil zoznam toho, čo má a nemá rád, a potom vecne pokračoval: "A ako to máš rada ty? Akú predohru? Koľko má trvať? Aké sú tvoje erotogénne zóny? Kde mám začať a kde pokračovať?..." :rolleyes: No, dlho sme spolu neboli. Tento štýl mi nesedí.

Jasně, nedopila, protože by ses na něj vrhla a...:vissla:

Romča — 7. 1. 2009 22:06

To by ale neměl vařit to kafe a moc nekomunikovat :lol: :lol: :lol: Ještě by vytáhl nějaký graf a bylo by vymalováno :lol: :lol:

Sirius napsal(a):

Romča napsal(a):

Asi bych nedopila ani to kafe :lol::lol:

Selima napsal(a):

Hej, mala som milenca - krátko - ktorý už na úvodnom, vlastne treťom stretnutí (prvom uňho v byte) - uvaril kávu a spustil zoznam toho, čo má a nemá rád, a potom vecne pokračoval: "A ako to máš rada ty? Akú predohru? Koľko má trvať? Aké sú tvoje erotogénne zóny? Kde mám začať a kde pokračovať?..." :rolleyes: No, dlho sme spolu neboli. Tento štýl mi nesedí.

Jasně, nedopila, protože by ses na něj vrhla a...:vissla:

Pisatel — 7. 1. 2009 22:08

Sirius napsal(a):

Romča napsal(a):

Asi bych nedopila ani to kafe :lol::lol:

Selima napsal(a):

Hej, mala som milenca - krátko - ktorý už na úvodnom, vlastne treťom stretnutí (prvom uňho v byte) - uvaril kávu a spustil zoznam toho, čo má a nemá rád, a potom vecne pokračoval: "A ako to máš rada ty? Akú predohru? Koľko má trvať? Aké sú tvoje erotogénne zóny? Kde mám začať a kde pokračovať?..." :rolleyes: No, dlho sme spolu neboli. Tento štýl mi nesedí.

Jasně, nedopila, protože by ses na něj vrhla a...:vissla:

No já myslím, že bych prchl, ten minutovník mi nesedí  :lol: :reta:

Romča — 7. 1. 2009 22:10

To jsme dva.Tak ruce na prsa a klusat pryč.

Pisatel napsal(a):

Sirius napsal(a):

Romča napsal(a):

Asi bych nedopila ani to kafe :lol::lol:

Jasně, nedopila, protože by ses na něj vrhla a...:vissla:

No já myslím, že bych prchl, ten minutovník mi nesedí  :lol: :reta:

Sirius — 7. 1. 2009 22:10

Graf? Nee, lepší jsou nákresy a popiskami.

Pisatel — 7. 1. 2009 22:11

Romča napsal(a):

To jsme dva.Tak ruce na prsa a klusat pryč.

Pisatel napsal(a):

Sirius napsal(a):


Jasně, nedopila, protože by ses na něj vrhla a...:vissla:

No já myslím, že bych prchl, ten minutovník mi nesedí  :lol: :reta:

No když budou tvoje pak už mizím :P :reta:

Romča — 7. 1. 2009 22:12

Na co nákresy , když by byl klus? :lol:

Sirius napsal(a):

Graf? Nee, lepší jsou nákresy a popiskami.

Sirius — 7. 1. 2009 22:13

No já nerad běhám, tak bych musel vydržet.  :lol:

Romča — 7. 1. 2009 22:13

Ať se nezadýcháš a po cestě neomrzneš, štreka daleká. :vissla:

Pisatel napsal(a):

Romča napsal(a):

To jsme dva.Tak ruce na prsa a klusat pryč.

Pisatel napsal(a):


No já myslím, že bych prchl, ten minutovník mi nesedí  :lol: :reta:

No když budou tvoje pak už mizím :P :reta:

Pisatel — 7. 1. 2009 22:17

Romča napsal(a):

Ať se nezadýcháš a po cestě neomrzneš, štreka daleká. :vissla:

No já nevím, ale když ty stojíš, tak já nemohu běžet, tak dlouhý ruce nemám, nejsem Saxána :reta: Tak se teda ale vůbec nezadechám  :reta:

Romča — 7. 1. 2009 22:19

Nestojím , čekám čekám :lol: :lol:

Pisatel napsal(a):

Romča napsal(a):

Ať se nezadýcháš a po cestě neomrzneš, štreka daleká. :vissla:

No já nevím, ale když ty stojíš, tak já nemohu běžet, tak dlouhý ruce nemám, nejsem Saxána :reta: Tak se teda ale vůbec nezadechám  :reta:

Sirius — 7. 1. 2009 22:19

Pisateli, a proč se zadýchat, že??  :lol: Mladej kluk, plnej síly.

Pisatel — 7. 1. 2009 22:21

Romča napsal(a):

Nestojím , čekám čekám :lol: :lol:

Pisatel napsal(a):

Romča napsal(a):

Ať se nezadýcháš a po cestě neomrzneš, štreka daleká. :vissla:

No já nevím, ale když ty stojíš, tak já nemohu běžet, tak dlouhý ruce nemám, nejsem Saxána :reta: Tak se teda ale vůbec nezadechám  :reta:

Já taky já mám ruce na tvých prsíčkách, Teda dal bych takové grilované na medu s vlašškým oříškem sypané...

Pisatel — 7. 1. 2009 22:22

Sirius napsal(a):

Pisateli, a proč se zadýchat, že??  :lol: Mladej kluk, plnej síly.

Bejvávalo bejvávalo, ale máš pravdu zní to krásně bej mladej a pln síli

Romča — 7. 1. 2009 22:25

:co: :co:

Pisatel napsal(a):

Romča napsal(a):

Nestojím , čekám čekám :lol: :lol:

Pisatel napsal(a):


No já nevím, ale když ty stojíš, tak já nemohu běžet, tak dlouhý ruce nemám, nejsem Saxána :reta: Tak se teda ale vůbec nezadechám  :reta:

Já taky já mám ruce na tvých prsíčkách, Teda dal bych takové grilované na medu s vlašškým oříškem sypané...

Pisatel — 7. 1. 2009 22:28

Romča napsal(a):

:co: :co:

Pisatel napsal(a):

Romča napsal(a):

Nestojím , čekám čekám :lol: :lol:

Já taky já mám ruce na tvých prsíčkách, Teda dal bych takové grilované na medu s vlašškým oříškem sypané...

Tak kanibal nejsem tak buď v klidu :reta: :reta: , ale takové kuřecí no jedna báseň :P:P:P:P Jdu si je na sobotu naložit. Tak papá a pak :sova:

Sirius — 7. 1. 2009 22:30

Že bych se stavil? Na oběd? Pisálku, máš jich dost?  :lol:

Selima — 7. 1. 2009 22:31

Pisatel napsal(a):

Sirius napsal(a):

Romča napsal(a):

Asi bych nedopila ani to kafe :lol::lol:

Jasně, nedopila, protože by ses na něj vrhla a...:vissla:

No já myslím, že bych prchl, ten minutovník mi nesedí  :lol: :reta:

Nevrhala som sa, dala som šancu - párkrát - ale nešlo to. :jojo: Alebo sa rozvalil na gauči, pozrel na mňa a povedal mi: "Tancuj, zvádzaj ma..." :usch: a ja som tam stála ako tvrdé Y a rozmýšľala, čo urobiť. Pôsobil absolútne antikoncepčne. A pritom sa mi páčil :grater: a bol inak zábavný... a dobrý tanečník latina. :jojo:

Sirius — 7. 1. 2009 22:33

Tancuj, tancuj vykrúcaj...a bacha na Pisatelův gril, nebo nebudou kuřátka.  :lol:

Selima — 7. 1. 2009 22:34

Tanec mezi prsíčky... :P

Pisatel — 8. 1. 2009 7:13

Sirius napsal(a):

Že bych se stavil? Na oběd? Pisálku, máš jich dost?  :lol:

a co je to dost? Definuj, řekl bych, že jich mám přiměřeně :lol:

Romča — 8. 1. 2009 8:43

Já nemyslela věk , ale km :lol:

Sirius napsal(a):

Pisateli, a proč se zadýchat, že??  :lol: Mladej kluk, plnej síly.

Barusja — 8. 1. 2009 9:37

Mikeši v tom není problém, jsme oba připravení hned. Já mám jiný problém.

Sirius — 8. 1. 2009 9:48

Pisatel napsal(a):

Sirius napsal(a):

Že bych se stavil? Na oběd? Pisálku, máš jich dost?  :lol:

a co je to dost? Definuj, řekl bych, že jich mám přiměřeně :lol:

No, demižonek vína (stačí cca 5 litrů) a kilíčko prsíček - pro mne.   :vissla:

Sirius — 8. 1. 2009 9:49

Romča napsal(a):

Já nemyslela věk , ale km :lol:

Sirius napsal(a):

Pisateli, a proč se zadýchat, že??  :lol: Mladej kluk, plnej síly.

Naznačuješ, že to kilometrama má blíž než věkem? Styď se. :lol:

Romča — 8. 1. 2009 10:12

Jo tak to já nevím - ani věk ani kolik je to kilásků.

Sirius napsal(a):

Romča napsal(a):

Já nemyslela věk , ale km :lol:

Sirius napsal(a):

Pisateli, a proč se zadýchat, že??  :lol: Mladej kluk, plnej síly.

Nazančuješ, že to kilometrama má blíž než věkem? Styď se. :lol:

Sirius — 8. 1. 2009 10:14

Věk Ti neprozradím, jeho nesmím a můj Tě nezajímá, vzdálenost mohu jen odhadnout. :lol: Výchozí místo určím s přesností na kilometr, ale dojezdové ne. :vissla:

Romča — 8. 1. 2009 10:14

Čeče Tebe asi lepší šatit v 23C. :lol: než živit.

Sirius napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Sirius napsal(a):

Že bych se stavil? Na oběd? Pisálku, máš jich dost?  :lol:

a co je to dost? Definuj, řekl bych, že jich mám přiměřeně :lol:

No, demižonek vína (stačí cca 5 litrů) a kilíčko prsíček - pro mne.   :vissla:

Heřmanka — 8. 1. 2009 10:15

Selima napsal(a):

Nevrhala som sa, dala som šancu - párkrát - ale nešlo to. :jojo: Alebo sa rozvalil na gauči, pozrel na mňa a povedal mi: "Tancuj, zvádzaj ma..." :usch: a ja som tam stála ako tvrdé Y a rozmýšľala, čo urobiť. Pôsobil absolútne antikoncepčne. A pritom sa mi páčil :grater: a bol inak zábavný... a dobrý tanečník latina. :jojo:

:lol::lol::lol::dumbom: užasný...vidím to přímo v barvách :D:D:D

Sirius — 8. 1. 2009 10:19

Čeče Tebe asi lepší šatit v 23C. lol než živit....:vissla: No co, na odpolední posezení s přáteli? Zase k tomu nepotřebuju chleba, protože jak říkala babička, na ten se špatně vydělává. :lol:

pomněnka — 8. 1. 2009 10:20

Sirius napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Sirius napsal(a):

Že bych se stavil? Na oběd? Pisálku, máš jich dost?  :lol:

a co je to dost? Definuj, řekl bych, že jich mám přiměřeně :lol:

No, demižonek vína (stačí cca 5 litrů) a kilíčko prsíček - pro mne.   :vissla:

Teda chlapi :lol: :lol: že se u vás ta debata o sexu vždycky zvrhne na ten orální s dlabancem :lol: :lol:

Romča — 8. 1. 2009 10:20

Vzdálenost odhadovat nemusíš cca 387 km, věk znám a dalším info se nebráním.Nikdy nevíš kdy se co bude hodit :lol:
No uznej to by skoliko i dvacítku.

Sirius napsal(a):

Věk Ti neprozradím, jeho nesmím a můj Tě nezajímá, vzdálenost mohu jen odhadnout. :lol: Výchozí místo určím s přesností na kilometr, ale dojezdové ne. :vissla:

Romča — 8. 1. 2009 10:22

Třeba má Pisatel pekárnu :lol:

A dost :lol: :lol: :lol: odbočujeme od tématu.
Zvrhlo se to na dlabanec.Jak říkala kdysi má kolegyně debata začíná u sexu a končí u žrádla. :lol:

Sirius napsal(a):

Čeče Tebe asi lepší šatit v 23C. lol než živit....:vissla: No co, na odpolední posezení s přáteli? Zase k tomu nepotřebuju chleba, protože jak říkala babička, na ten se špatně vydělává. :lol:

Sirius — 8. 1. 2009 10:32

Romča napsal(a):

Vzdálenost odhadovat nemusíš cca 387 km, věk znám a dalším info se nebráním.Nikdy nevíš kdy se co bude hodit :lol:
No uznej to by skoliko i dvacítku.

Sirius napsal(a):

Věk Ti neprozradím, jeho nesmím a můj Tě nezajímá, vzdálenost mohu jen odhadnout. :lol: Výchozí místo určím s přesností na kilometr, ale dojezdové ne. :vissla:

,,za informace se platí... ;)

Sirius — 8. 1. 2009 10:33

Romča napsal(a):

Třeba má Pisatel pekárnu :lol:

A dost :lol: :lol: :lol: odbočujeme od tématu.
Zvrhlo se to na dlabanec.Jak říkala kdysi má kolegyně debata začíná u sexu a končí u žrádla. :lol:

Sirius napsal(a):

Čeče Tebe asi lepší šatit v 23C. lol než živit....:vissla: No co, na odpolední posezení s přáteli? Zase k tomu nepotřebuju chleba, protože jak říkala babička, na ten se špatně vydělává. :lol:

Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem...

Pisatel — 8. 1. 2009 10:47

Romča napsal(a):

Třeba má Pisatel pekárnu :lol:

A dost :lol: :lol: :lol: odbočujeme od tématu.
Zvrhlo se to na dlabanec.Jak říkala kdysi má kolegyně debata začíná u sexu a končí u žrádla. :lol:

Sirius napsal(a):

Čeče Tebe asi lepší šatit v 23C. lol než živit....:vissla: No co, na odpolední posezení s přáteli? Zase k tomu nepotřebuju chleba, protože jak říkala babička, na ten se špatně vydělává. :lol:

Jakou pekárnu? k čemu?
No jak se začne u sexu končí se u žrádla tak tak :lol: . Tak co začít u hokeje a skončíme u ženských tedy u sexu není to lepší? :P

Sirius — 8. 1. 2009 10:52

Hokej mne nezajímá, co to téma rovnou přeskočit. :lol: :vissla:

Romča — 8. 1. 2009 11:17

:co: :co:  a já pořád že nic nemám :lol: :lol:

Sirius napsal(a):

Romča napsal(a):

Vzdálenost odhadovat nemusíš cca 387 km, věk znám a dalším info se nebráním.Nikdy nevíš kdy se co bude hodit :lol:
No uznej to by skoliko i dvacítku.

Sirius napsal(a):

Věk Ti neprozradím, jeho nesmím a můj Tě nezajímá, vzdálenost mohu jen odhadnout. :lol: Výchozí místo určím s přesností na kilometr, ale dojezdové ne. :vissla:

,,za informace se platí... ;)

Sirius — 8. 1. 2009 11:21

Poskytuj informace a budeš mít..nebo poskytuj sebe, budeš mít možná víc. :vissla:

Romča — 8. 1. 2009 11:33

Hokej mě nezajímá o hokejistech přehled nemám, znám jen Jágra a ten se mi nelíbí.
Takže toto téma přeskakuji.Ženské probírat nepotřebuji, jsem orientovaná jinak.

Ty nevíš co je pekárna? Odvozeno od slova péct ;) Už víš co to je?

Pisatel napsal(a):

Romča napsal(a):

Třeba má Pisatel pekárnu :lol:

A dost :lol: :lol: :lol: odbočujeme od tématu.
Zvrhlo se to na dlabanec.Jak říkala kdysi má kolegyně debata začíná u sexu a končí u žrádla. :lol:

Sirius napsal(a):

Čeče Tebe asi lepší šatit v 23C. lol než živit....:vissla: No co, na odpolední posezení s přáteli? Zase k tomu nepotřebuju chleba, protože jak říkala babička, na ten se špatně vydělává. :lol:

Jakou pekárnu? k čemu?
No jak se začne u sexu končí se u žrádla tak tak :lol: . Tak co začít u hokeje a skončíme u ženských tedy u sexu není to lepší? :P

Romča — 8. 1. 2009 11:35

V práci za info placená jsem a pořád nic nemám. :grater:

Sirius napsal(a):

Poskytuj informace a budeš mít..nebo poskytuj sebe, budeš mít možná víc. :vissla:

Sirius — 8. 1. 2009 11:38

Ženské probírat nepotřebuji, jsem orientovaná jinak....Za sebe mohu říci, že mne zase nezajímají chlapci. :lol:

Sirius — 8. 1. 2009 11:39

Romča napsal(a):

V práci za info placená jsem a pořád nic nemám. :grater:

Sirius napsal(a):

Poskytuj informace a budeš mít..nebo poskytuj sebe, budeš mít možná víc. :vissla:

Asi dáváš nesprávné informace na nesprávné místo. :vissla:

Romča — 8. 1. 2009 11:53

Info teda podávám o.k. protože by mě asi lid ukamenoval.

Sirius napsal(a):

Romča napsal(a):

V práci za info placená jsem a pořád nic nemám. :grater:

Sirius napsal(a):

Poskytuj informace a budeš mít..nebo poskytuj sebe, budeš mít možná víc. :vissla:

Asi dáváš nesprávné informace na nesprávné místo. :vissla:

Pisatel — 8. 1. 2009 11:53

Romča napsal(a):

Hokej mě nezajímá o hokejistech přehled nemám, znám jen Jágra a ten se mi nelíbí.
Takže toto téma přeskakuji.Ženské probírat nepotřebuji, jsem orientovaná jinak.

Ty nevíš co je pekárna? Odvozeno od slova péct ;) Už víš co to je?

Pisatel napsal(a):

Romča napsal(a):

Třeba má Pisatel pekárnu :lol:

A dost :lol: :lol: :lol: odbočujeme od tématu.
Zvrhlo se to na dlabanec.Jak říkala kdysi má kolegyně debata začíná u sexu a končí u žrádla. :lol:

Jakou pekárnu? k čemu?
No jak se začne u sexu končí se u žrádla tak tak :lol: . Tak co začít u hokeje a skončíme u ženských tedy u sexu není to lepší? :P

To jsko budeme péci sex? To se dá? :lol:

Selima — 8. 1. 2009 11:54

Sirius napsal(a):

Romča napsal(a):

V práci za info placená jsem a pořád nic nemám. :grater:

Sirius napsal(a):

Poskytuj informace a budeš mít..nebo poskytuj sebe, budeš mít možná víc. :vissla:

Asi dáváš nesprávné informace na nesprávné místo. :vissla:

Akože najvýnosnejšia je výmena genetických informácií? :co:

Romča — 8. 1. 2009 11:56

Když se chce všechno jde.Ale nemáš pekárnu :grater: , ne?

Pisatel napsal(a):

Romča napsal(a):

Hokej mě nezajímá o hokejistech přehled nemám, znám jen Jágra a ten se mi nelíbí.
Takže toto téma přeskakuji.Ženské probírat nepotřebuji, jsem orientovaná jinak.

Ty nevíš co je pekárna? Odvozeno od slova péct ;) Už víš co to je?

Pisatel napsal(a):


Jakou pekárnu? k čemu?
No jak se začne u sexu končí se u žrádla tak tak :lol: . Tak co začít u hokeje a skončíme u ženských tedy u sexu není to lepší? :P

To jsko budeme péci sex? To se dá? :lol:

Barusja — 8. 1. 2009 11:57

koukám, že obě debaty ohledně sexu se zvrtli úplně někam jinam:)

Sirius — 8. 1. 2009 11:59

Selima napsal(a):

Sirius napsal(a):

Romča napsal(a):

V práci za info placená jsem a pořád nic nemám. :grater:

Asi dáváš nesprávné informace na nesprávné místo. :vissla:

Akože najvnosnejšia je výmena geentických informácií? :co:

A tělesných tekutin. :vissla:

Sirius — 8. 1. 2009 12:00

Info teda podávám o.k. protože by mě asi lid ukamenoval....Neboj tady platí jiné zvyky než u muslimů. :lol:

Romča — 8. 1. 2009 12:01

Já je upozorňovala :lol:

Barusja napsal(a):

koukám, že obě debaty ohledně sexu se zvrtli úplně někam jinam:)

Romča — 8. 1. 2009 12:02

Jenže někteří mají jo ostré jazýčky :dumbom:

Sirius napsal(a):

Info teda podávám o.k. protože by mě asi lid ukamenoval....Neboj tady platí jiné zvyky než u muslimů. :lol:

Sirius — 8. 1. 2009 12:07

Romča napsal(a):

Já je upozorňovala :lol:

Barusja napsal(a):

koukám, že obě debaty ohledně sexu se zvrtli úplně někam jinam:)

Nech si ten alibismus..upozorňovala, ale jinak nic neudělala..to je jako když řekneš dětem aby si nehrály se sirkami, ale necháš jim je...vem jim je a dej na hraní něco jiného..a velkým dětem (každej chlap je prý velký dítě) musíš dát na hraní vhodnou hračku.

Selima — 8. 1. 2009 12:08

Fakt? Všetkým cca trom-štyrom miliardám? :usch:

Sirius — 8. 1. 2009 12:08

Romča napsal(a):

Jenže někteří mají jo ostré jazýčky :dumbom:

Sirius napsal(a):

Info teda podávám o.k. protože by mě asi lid ukamenoval....Neboj tady platí jiné zvyky než u muslimů. :lol:

nyní záleží na tom, co umíš s jazýčkem - vlastní - Ty. ;)

pomněnka — 8. 1. 2009 12:09

:lol: :lol: jako prsíčka, třeba kuřecí...:vissla:

Sirius — 8. 1. 2009 12:11

Selima napsal(a):

Fakt? Všetkým cca trom-štyrom miliardám? :usch:

To už je moooooc. :kapitulation:

Sirius — 8. 1. 2009 12:12

pomněnka napsal(a):

:lol: :lol: jako prsíčka, třeba kuřecí...:vissla:

Na hraní? raději jiné...:reta:

Barusja — 8. 1. 2009 12:15

a jak veliké?

Pisatel — 8. 1. 2009 12:18

Romča napsal(a):

Když se chce všechno jde.Ale nemáš pekárnu :grater: , ne?

Pisatel napsal(a):

Romča napsal(a):

Hokej mě nezajímá o hokejistech přehled nemám, znám jen Jágra a ten se mi nelíbí.
Takže toto téma přeskakuji.Ženské probírat nepotřebuji, jsem orientovaná jinak.

Ty nevíš co je pekárna? Odvozeno od slova péct ;) Už víš co to je?

To jsko budeme péci sex? To se dá? :lol:

Mám :reta: a i na bagetky :reta: :lol:
Tak tedy těď už ty prsíčka budeš muset dodat :P

Pisatel — 8. 1. 2009 12:19

Barusja napsal(a):

a jak veliké?

75 B až 85 C :reta:

Sirius — 8. 1. 2009 12:20

Barusja napsal(a):

a jak veliké?

:vissla: Větší jsou lepší.   :rodna:

Sirius — 8. 1. 2009 12:21

Pisatel napsal(a):

Barusja napsal(a):

a jak veliké?

75 B až 85 C :reta:

Tedy Pisatel, to je doooost velké rozmezí, že Ty si připravuješ půdu pod nohama...;)

Pisatel — 8. 1. 2009 12:25

Sirius napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Barusja napsal(a):

a jak veliké?

75 B až 85 C :reta:

Tedy Pisatel, to je doooost velké rozmezí, že Ty si připravuješ půdu pod nohama...;)

Počkej taky někdo psal o stanech? :P

Selima — 8. 1. 2009 12:26

:grater: :kapitulation: Som nielen :offtopic: , ale mimo toto rozmedzie... :rodna:

Romča — 8. 1. 2009 12:26

Sirky - tak to je nejlepší je poslat do stohu :lol:

Sirius napsal(a):

Romča napsal(a):

Já je upozorňovala :lol:

Barusja napsal(a):

koukám, že obě debaty ohledně sexu se zvrtli úplně někam jinam:)

Nech si ten alibismus..upozorňovala, ale jinak nic neudělala..to je jako když řekneš dětem aby si nehrály se sirkami, ale necháš jim je...vem jim je a dej na hraní něco jiného..a velkým dětem (každej chlap je prý velký dítě) musíš dát na hraní vhodnou hračku.

Sirius — 8. 1. 2009 12:29

Nebo padácích viď...je mi to jasné, kůzlátka, moje dě´tátka, otevřte mi vrátka...:vissla:

Sirius — 8. 1. 2009 12:31

Selima napsal(a):

:grater: :kapitulation: Som nielen :offtopic: , ale mimo toto rozmedzie... :rodna:

V cm i v písmenech? :dumbom:

Selima — 8. 1. 2009 12:31

:dumbom: Ja vám dám padáky!!! Ja vám dám stany!!! Pri vašej úcte k ženskému telu mi je jasné, prečo tu naprázndo slintáte... :P

Romča — 8. 1. 2009 12:35

Chlazená a nebo mražená :lol:

Pisatel napsal(a):

Romča napsal(a):

Když se chce všechno jde.Ale nemáš pekárnu :grater: , ne?

Pisatel napsal(a):


To jsko budeme péci sex? To se dá? :lol:

Mám :reta: a i na bagetky :reta: :lol:
Tak tedy těď už ty prsíčka budeš muset dodat :P

Sirius — 8. 1. 2009 12:42

Selima napsal(a):

:dumbom: Ja vám dám padáky!!! Ja vám dám stany!!! Pri vašej úcte k ženskému telu mi je jasné, prečo tu naprázndo slintáte... :P

:vissla: Naše úcta k ženskému tělu se blíži k zbožňování, máme ženské tělo jako modlu - idol. Že jo, Pisateli?

Pisatel — 8. 1. 2009 13:10

Sirius napsal(a):

Nebo padácích viď...je mi to jasné, kůzlátka, moje dě´tátka, otevřte mi vrátka...:vissla:

Si se splet to je správně takto " kůzlátka, moje dě´tátka, otevřte mi zlaté padáky" :lol: :lol:

Sirius — 8. 1. 2009 13:14

Pisatel napsal(a):

Sirius napsal(a):

Nebo padácích viď...je mi to jasné, kůzlátka, moje dě´tátka, otevřte mi vrátka...:vissla:

Si se splet to je správně takto " kůzlátka, moje dě´tátka, otevřte mi zlaté padáky" :lol: :lol:

:supr: I tak možno...Hele, jaký odpor vzduchu mohou klást takové čepičky pro dvojčátka...jako záložní padák? Já jen čistě technicky..kdyby někdy něco..Indy seskočil na nafukovacím člunu..:dumbom:

Pisatel — 8. 1. 2009 13:19

Selima napsal(a):

:dumbom: Ja vám dám padáky!!! Ja vám dám stany!!! Pri vašej úcte k ženskému telu mi je jasné, prečo tu naprázndo slintáte... :P

hele Selimko slintáme neboť máme ve Vás a ve vašem těle inspiraci. Jsem  dnes byl vybrat podlahu do bytu a slečna říkala že asi tolik metrů nemá, tak jsem jí řekl, že jedna pusa to spraví. Ona se divně koukla, ale když jsem jí řekl, že pusa hory přenáší a má neskonalé kouzlo a pověděl o kouzlu pusy jenž poprvé a naposled viděly zdi karlštejnské (Noc na Karlově Týně)  tak ji očka zasvítily a oněch 15 m2 chybejících našla a já budu bydlet. :lol:¨
Takže bejt tam chlap tak asi tak mohu čekat dalších 10 let :(

Pisatel — 8. 1. 2009 13:20

Sirius napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Sirius napsal(a):

Nebo padácích viď...je mi to jasné, kůzlátka, moje dě´tátka, otevřte mi vrátka...:vissla:

Si se splet to je správně takto " kůzlátka, moje dě´tátka, otevřte mi zlaté padáky" :lol: :lol:

:supr: I tak možno...Hele, jaký odpor vzduchu mohou klást takové čepičky pro dvojčátka...jako záložní padák? Já jen čistě technicky..kdyby někdy něco..Indy seskočil na nafukovacím člunu..:dumbom:

To je toho já skákal z mostu a žiju. :P :lol:

Sirius — 8. 1. 2009 13:26

Pisatel napsal(a):

Selima napsal(a):

:dumbom: Ja vám dám padáky!!! Ja vám dám stany!!! Pri vašej úcte k ženskému telu mi je jasné, prečo tu naprázndo slintáte... :P

hele Selimko slintáme neboť máme ve Vás a ve vašem těle inspiraci. Jsem  dnes byl vybrat podlahu do bytu a slečna říkala že asi tolik metrů nemá, tak jsem jí řekl, že jedna pusa to spraví. Ona se divně koukla, ale když jsem jí řekl, že pusa hory přenáší a má neskonalé kouzlo a pověděl o kouzlu pusy jenž poprvé a naposled viděly zdi karlštejnské (Noc na Karlově Týně)  tak ji očka zasvítily a oněch 15 m2 chybejících našla a já budu bydlet. :lol:¨
Takže bejt tam chlap tak asi tak mohu čekat dalších 10 let :(

Don Juan. :lol::lol::lol::supr::godlike::storstark:

pomněnka — 8. 1. 2009 13:27

A čaroděj! :D :supr:

Sirius — 8. 1. 2009 13:31

pomněnka napsal(a):

A čaroděj! :D :supr:

Dobroděj nebo zloděj? :vissla::dumbom:

Barusja — 8. 1. 2009 13:33

tak to já jsem také mimo vaše parametry :)

Heřmanka — 8. 1. 2009 13:35

já sice ne,ale nikdo se mě neptá :lol::lol::lol::dumbom:

Selima — 8. 1. 2009 13:35

Sirius napsal(a):

Selima napsal(a):

:grater: :kapitulation: Som nielen :offtopic: , ale mimo toto rozmedzie... :rodna:

V cm i v písmenech? :dumbom:

V písmenech. Cm sa zmestia... :/

Sirius — 8. 1. 2009 13:36

Barusja napsal(a):

tak to já jsem také mimo vaše parametry :)

Baru a + nebo - ? :vissla:

Sirius — 8. 1. 2009 13:37

Heřmanka napsal(a):

já sice ne,ale nikdo se mě neptá :lol::lol::lol::dumbom:

Přiznej barvu, vlastně velikost. ;)

Sirius — 8. 1. 2009 13:38

Selima napsal(a):

Sirius napsal(a):

Selima napsal(a):

:grater: :kapitulation: Som nielen :offtopic: , ale mimo toto rozmedzie... :rodna:

V cm i v písmenech? :dumbom:

V písmenech. Cm sa zmestia... :/

Budeme pokračovat v abecedě? Takže 85 D, E, F?...dál nejdu :vissla:

Pisatel — 8. 1. 2009 13:39

Sirius napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Selima napsal(a):

:dumbom: Ja vám dám padáky!!! Ja vám dám stany!!! Pri vašej úcte k ženskému telu mi je jasné, prečo tu naprázndo slintáte... :P

hele Selimko slintáme neboť máme ve Vás a ve vašem těle inspiraci. Jsem  dnes byl vybrat podlahu do bytu a slečna říkala že asi tolik metrů nemá, tak jsem jí řekl, že jedna pusa to spraví. Ona se divně koukla, ale když jsem jí řekl, že pusa hory přenáší a má neskonalé kouzlo a pověděl o kouzlu pusy jenž poprvé a naposled viděly zdi karlštejnské (Noc na Karlově Týně)  tak ji očka zasvítily a oněch 15 m2 chybejících našla a já budu bydlet. :lol:¨
Takže bejt tam chlap tak asi tak mohu čekat dalších 10 let :(

Don Juan. :lol::lol::lol::supr::godlike::storstark:

Ne ne jen poslední rytíř Don Qichot :P

Selima — 8. 1. 2009 13:40

Sirius napsal(a):

Selima napsal(a):

Sirius napsal(a):


V cm i v písmenech? :dumbom:

V písmenech. Cm sa zmestia... :/

Budeme pokračovat v abecedě? Takže 85 D, E, F?...dál nejdu :vissla:

Ty sa nejako vyznáš! :D 85E.(Občas ich vtesnám aj do D.)

Romča — 8. 1. 2009 13:41

Ale hlásit se musí :lol:

Heřmanka napsal(a):

já sice ne,ale nikdo se mě neptá :lol::lol::lol::dumbom:

Pisatel — 8. 1. 2009 13:41

Heřmanka napsal(a):

já sice ne,ale nikdo se mě neptá :lol::lol::lol::dumbom:

No tak se ptám! Podle toho jak jsi se teď projevila to vidím něco mezi žehlícím prknem a zimnicí :lol: :reta:

Selima — 8. 1. 2009 13:41

Pisateľ, tz si Don Chichot.

Sirius — 8. 1. 2009 13:41

Don Crichot? Jako ten četník?..Njn, šašek k pohledání.

Pisatel — 8. 1. 2009 13:42

Selima napsal(a):

Sirius napsal(a):

Selima napsal(a):


V písmenech. Cm sa zmestia... :/

Budeme pokračovat v abecedě? Takže 85 D, E, F?...dál nejdu :vissla:

Ty sa nejako vyznáš! :D 85E.(Občas ich vtesnám aj do D.)

ty ale E 85 není slavná nespletla jsi se? :lol:

Pisatel — 8. 1. 2009 13:42

Selima napsal(a):

Pisateľ, tz si Don Chichot.

Grrrrrrrrrrrrrrrr :skurt: :usch: :grater: :grater::skurt::usch:

Romča — 8. 1. 2009 13:44

A podle kterého výrobce, českého a nebo čínského? :lol:

Sirius napsal(a):

Selima napsal(a):

Sirius napsal(a):


V cm i v písmenech? :dumbom:

V písmenech. Cm sa zmestia... :/

Budeme pokračovat v abecedě? Takže 85 D, E, F?...dál nejdu :vissla:

Selima — 8. 1. 2009 13:46

Pisatel napsal(a):

Selima napsal(a):

Sirius napsal(a):


Budeme pokračovat v abecedě? Takže 85 D, E, F?...dál nejdu :vissla:

Ty sa nejako vyznáš! :D 85E.(Občas ich vtesnám aj do D.)

ty ale E 85 není slavná nespletla jsi se? :lol:

Vy mě ješté neznáte, ale až mě poznáte... :cool:

Selima — 8. 1. 2009 13:46

Pisatel napsal(a):

Selima napsal(a):

Pisateľ, tz si Don Chichot.

Grrrrrrrrrrrrrrrr :skurt: :usch: :grater: :grater::skurt::usch:

:pussa: Ja sa chichocem rada.

Barusja — 8. 1. 2009 13:49

jsem jako + mám to písmeno do kterého se Seli občas vtěsná:rodna:

Selima — 8. 1. 2009 13:49

Môj brahco kedysi rozlišoval: Lepoko, šimako a Uffff. Lenntilky-pod-kobercom, šikovné-malé-kozičky a Melóóóóóny :rock: Vývoj jeho parteriek prebiehal týmto smerom: od lepoko už dospel k Uffff.

Barusja — 8. 1. 2009 13:51

no toje jako ten starý vtip. Jak přijde pán kupovat manželce podprdu. Tenisové míčky, pomeranče a kokršpanělské uši:) ( samozřejmě tak on popsal velikost své manželky).

Heřmanka — 8. 1. 2009 13:53

Romča napsal(a):

Ale hlásit se musí :lol:

Heřmanka napsal(a):

já sice ne,ale nikdo se mě neptá :lol::lol::lol::dumbom:

no jasně :D znáš tu písničku..nesedávej panenko v koutě ... :lol::lol::lol::dumbom::grater::kapitulation:

Romča — 8. 1. 2009 13:54

Jasan :supr:

Heřmanka napsal(a):

Romča napsal(a):

Ale hlásit se musí :lol:

Heřmanka napsal(a):

já sice ne,ale nikdo se mě neptá :lol::lol::lol::dumbom:

no jasně :D znáš tu písničku..nesedávej panenko v koutě ... :lol::lol::lol::dumbom::grater::kapitulation:

Heřmanka — 8. 1. 2009 13:56

Pisatel napsal(a):

Heřmanka napsal(a):

já sice ne,ale nikdo se mě neptá :lol::lol::lol::dumbom:

No tak se ptám! Podle toho jak jsi se teď projevila to vidím něco mezi žehlícím prknem a zimnicí :lol: :reta:

:dumbom::dumbom::dumbom::dumbom::dumbom::usch::vissla::lol::lol:

Pisatel — 8. 1. 2009 14:03

Selima napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Selima napsal(a):


Ty sa nejako vyznáš! :D 85E.(Občas ich vtesnám aj do D.)

ty ale E 85 není slavná nespletla jsi se? :lol:

Vy mě ješté neznáte, ale až mě poznáte... :cool:

ale pak poznáme, že tě vlastně, ale vůbec neznáme, ale ani ty sama sebe. Jdu žádat, aby Vajnorská byla přejmenována na E 85 :lol:

Pisatel — 8. 1. 2009 14:04

Heřmanka napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Heřmanka napsal(a):

já sice ne,ale nikdo se mě neptá :lol::lol::lol::dumbom:

No tak se ptám! Podle toho jak jsi se teď projevila to vidím něco mezi žehlícím prknem a zimnicí :lol: :reta:

:dumbom::dumbom::dumbom::dumbom::dumbom::usch::vissla::lol::lol:

tak dej míry PPB :vissla: a po hlavičce ne to bolí :reta:

Selima — 8. 1. 2009 14:11

Pisatel napsal(a):

Selima napsal(a):

Pisatel napsal(a):


ty ale E 85 není slavná nespletla jsi se? :lol:

Vy mě ješté neznáte, ale až mě poznáte... :cool:

ale pak poznáme, že tě vlastně, ale vůbec neznáme, ale ani ty sama sebe. Jdu žádat, aby Vajnorská byla přejmenována na E 85 :lol:

:usch: Teda, ty si sa dnes rozbehol... a čo takto prezradiť svoje miery, keď sme už pri tých veľkostiach? Niečo ako "Drobnosti majstrov"?

Pisatel — 8. 1. 2009 14:19

Selima napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Selima napsal(a):


Vy mě ješté neznáte, ale až mě poznáte... :cool:

ale pak poznáme, že tě vlastně, ale vůbec neznáme, ale ani ty sama sebe. Jdu žádat, aby Vajnorská byla přejmenována na E 85 :lol:

:usch: Teda, ty si sa dnes rozbehol... a čo takto prezradiť svoje miery, keď sme už pri tých veľkostiach? Niečo ako "Drobnosti majstrov"?

A chceš to v jaké soustavě ty mají být a které já mám měr a poloměrů vol :)

Sirius — 8. 1. 2009 14:24

Pisateli, hepl. Právě jsem byl s dcerou ve výrobně sportovního oblečení, vybírala si plavky, dvoudílné..když jí nebyly ani S, ani M, tak se přišly i baby z výroby podívat....Ježíši, sežeň mi něco..ta moje holka se už v poho vejde (ve svých 14) do udávaných rozměrů..ehm..75 C.

Romča — 8. 1. 2009 14:27

To si jednou její partneři užijou :lol:

Sirius napsal(a):

Pisateli, hepl. Právě jsem byl s dcerou ve výrobně sportovního oblečení, vybírala si plavky, dvoudílné..když jí nebyly ani S, ani M, tak se přišly i baby z výroby podívat....Ježíši, sežeň mi něco..ta moje holka se už v poho vejde (ve svých 14) do udávaných rozměrů..ehm..75 C.

Selima — 8. 1. 2009 14:32

Pisatel napsal(a):

Selima napsal(a):

Pisatel napsal(a):


ale pak poznáme, že tě vlastně, ale vůbec neznáme, ale ani ty sama sebe. Jdu žádat, aby Vajnorská byla přejmenována na E 85 :lol:

:usch: Teda, ty si sa dnes rozbehol... a čo takto prezradiť svoje miery, keď sme už pri tých veľkostiach? Niečo ako "Drobnosti majstrov"?

A chceš to v jaké soustavě ty mají být a které já mám měr a poloměrů vol :)

Som konzerva... v decimálnej. Cm, dm, nemyslím, že by bolo treba m.

Selima — 8. 1. 2009 14:33

Poteš ju, že ju čaká svetlá budúcnosť... Na veľkosti VRAJ nezáleží... ale... :vissla:

Pisatel — 8. 1. 2009 14:35

Sirius napsal(a):

Pisateli, hepl. Právě jsem byl s dcerou ve výrobně sportovního oblečení, vybírala si plavky, dvoudílné..když jí nebyly ani S, ani M, tak se přišly i baby z výroby podívat....Ježíši, sežeň mi něco..ta moje holka se už v poho vejde (ve svých 14) do udávaných rozměrů..ehm..75 C.

Tak ji pošli na nůďu a ušetříš :)

Pisatel — 8. 1. 2009 14:36

Selima napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Selima napsal(a):


:usch: Teda, ty si sa dnes rozbehol... a čo takto prezradiť svoje miery, keď sme už pri tých veľkostiach? Niečo ako "Drobnosti majstrov"?

A chceš to v jaké soustavě ty mají být a které já mám měr a poloměrů vol :)

Som konzerva... v decimálnej. Cm, dm, nemyslím, že by bolo treba m.

Tak jo tak 50/70/195 stačí?

Sirius — 8. 1. 2009 14:40

Romča napsal(a):

To si jednou její partneři užijou :lol:

Sirius napsal(a):

Pisateli, hepl. Právě jsem byl s dcerou ve výrobně sportovního oblečení, vybírala si plavky, dvoudílné..když jí nebyly ani S, ani M, tak se přišly i baby z výroby podívat....Ježíši, sežeň mi něco..ta moje holka se už v poho vejde (ve svých 14) do udávaných rozměrů..ehm..75 C.

Zatím jen se mnou, mám kulovnici na dálku a pistoli na blízko...a na nudy chodí, ale do bazénu potřebuje něco. :P

pomněnka — 8. 1. 2009 14:43

Pisatel napsal(a):

Selima napsal(a):

Pisatel napsal(a):


A chceš to v jaké soustavě ty mají být a které já mám měr a poloměrů vol :)

Som konzerva... v decimálnej. Cm, dm, nemyslím, že by bolo treba m.

Tak jo tak 50/70/195 stačí?

Mám dojem, že jsi tu hodil do placu tří měřítka, ale Selim se ptala jen na jedno. Máš tam sice taky zástupce, ale to není ono :gloria:

Romča — 8. 1. 2009 14:44

Jen s Tebou , haha mám stejně starého syna.

Sirius napsal(a):

Romča napsal(a):

To si jednou její partneři užijou :lol:

Sirius napsal(a):

Pisateli, hepl. Právě jsem byl s dcerou ve výrobně sportovního oblečení, vybírala si plavky, dvoudílné..když jí nebyly ani S, ani M, tak se přišly i baby z výroby podívat....Ježíši, sežeň mi něco..ta moje holka se už v poho vejde (ve svých 14) do udávaných rozměrů..ehm..75 C.

Zatím jen se mnou, mám kulovnici na dálku a pistoli na blízko...a na nudy chodí, ale do bazénu potřebuje něco. :P

pomněnka — 8. 1. 2009 14:45

Sírius, až se holka zblbne, tak ti budou i zbraně na nic :lol:

Sirius — 8. 1. 2009 14:46

pomněnka napsal(a):

Sírius, až se holka zblbne, tak ti budou i zbraně na nic :lol:

Já vím...stejně nebydlíme spolu...:(

Sirius — 8. 1. 2009 14:48

Jen s Tebou , haha mám stejně starého syna.....Romy, já mám kluky již dospělé..u staršího to bylo dooost divoké, ne že by nezvládal, ale naopak...zaměřil se na věkem blíže pro mne než pro něj. :vissla:

Romča — 8. 1. 2009 14:52

Tak Ti pak může syn nějakou půjčit. :lol: :lol:
U Těch 14 letých nemyslím hned techtle - ale jen mechtle.
Já Tě jen poťouchla, tatínkové se asi neradi smiřují, že jejich holčičky už pomalu přestavají patřit jen jim.

Sirius napsal(a):

Jen s Tebou , haha mám stejně starého syna.....Romy, já mám kluky již dospělé..u staršího to bylo dooost divoké, ne že by nezvládal, ale naopak...zaměřil se na věkem blíže pro mne než pro něj. :vissla:

pomněnka — 8. 1. 2009 14:54

Sirius napsal(a):

pomněnka napsal(a):

Sírius, až se holka zblbne, tak ti budou i zbraně na nic :lol:

Já vím...stejně nebydlíme spolu...:(

To neva, pokud budeš ten fajn spolunakupující taťka, tak budeš vědět víc než spolubydící ;)

Sirius — 8. 1. 2009 14:56

Romča napsal(a):

Tak Ti pak může syn nějakou půjčit. :lol: :lol:
U Těch 14 letých nemyslím hned techtle - ale jen mechtle.
Já Tě jen poťouchla, tatínkové se asi neradi smiřují, že jejich holčičky už pomalu přestavají patřit jen jim.

Sirius napsal(a):

Jen s Tebou , haha mám stejně starého syna.....Romy, já mám kluky již dospělé..u staršího to bylo dooost divoké, ne že by nezvládal, ale naopak...zaměřil se na věkem blíže pro mne než pro něj. :vissla:

nepůjčuju si, co kdyby se to rozbilo, že?
mechtle bez techtlí? Divné. :lol:
S tím komu patří nebo ne, to nemám problém...;)

Sirius — 8. 1. 2009 14:58

pomněnka napsal(a):

Sirius napsal(a):

pomněnka napsal(a):

Sírius, až se holka zblbne, tak ti budou i zbraně na nic :lol:

Já vím...stejně nebydlíme spolu...:(

To neva, pokud budeš ten fajn spolunakupující taťka, tak budeš vědět víc než spolubydící ;)

Budu chodit, dokud o to bude stát...

Pisatel — 8. 1. 2009 15:00

Sirius napsal(a):

Romča napsal(a):

To si jednou její partneři užijou :lol:

Sirius napsal(a):

Pisateli, hepl. Právě jsem byl s dcerou ve výrobně sportovního oblečení, vybírala si plavky, dvoudílné..když jí nebyly ani S, ani M, tak se přišly i baby z výroby podívat....Ježíši, sežeň mi něco..ta moje holka se už v poho vejde (ve svých 14) do udávaných rozměrů..ehm..75 C.

Zatím jen se mnou, mám kulovnici na dálku a pistoli na blízko...a na nudy chodí, ale do bazénu potřebuje něco. :P

Tak jí pořiď sud ten je elegantní :lol:

Pisatel — 8. 1. 2009 15:01

pomněnka napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Selima napsal(a):


Som konzerva... v decimálnej. Cm, dm, nemyslím, že by bolo treba m.

Tak jo tak 50/70/195 stačí?

Mám dojem, že jsi tu hodil do placu tří měřítka, ale Selim se ptala jen na jedno. Máš tam sice taky zástupce, ale to není ono :gloria:

??? nechrápu a co mám tedy dát?

Sirius — 8. 1. 2009 15:03

Sud? Myslíš takový jako na Orlíku nebo piva a zvát na něj potencionální nápadníky?? :vissla:

Pisatel — 8. 1. 2009 15:21

Sirius napsal(a):

Sud? Myslíš takový jako na Orlíku nebo piva a zvát na něj potencionální nápadníky?? :vissla:

No můžeš spojit příjemné s užitečným sud piva a pak do sudu a do bazénu či Orlíku. :lol:
No když se nebude líbit sud tak zkus pytel. Volil bych buď klasiku, jutový bramborový a nebo nějakou modernu tedy igelit a nejlépe průhledný mikroten a nezapomenout pořádně utáhnout :lol: :P

majkafa — 8. 1. 2009 15:42

Odpověď na otázku v názvu vlákna - nejlepší je milování. :)

Heřmanka — 8. 1. 2009 16:15

Sirius napsal(a):

ta moje holka se už v poho vejde (ve svých 14) do udávaných rozměrů..ehm..75 C.

bud v poho :D od svých 14 mám pořád stejnou míru :D...teda ehm až na období kojení :D:D:D to byl masakr :D:D:D...Sel, máš můj obdiv, že to zvládáš :lol:

Heřmanka — 8. 1. 2009 16:20

Sirius napsal(a):

Jen s Tebou , haha mám stejně starého syna.....Romy, já mám kluky již dospělé..u staršího to bylo dooost divoké, ne že by nezvládal, ale naopak...zaměřil se na věkem blíže pro mne než pro něj. :vissla:

tak se asi řídil heslem...co se v mládí naučíš... :lol::vissla:

pomněnka — 8. 1. 2009 16:33

Heřmanka napsal(a):

Sirius napsal(a):

Jen s Tebou , haha mám stejně starého syna.....Romy, já mám kluky již dospělé..u staršího to bylo dooost divoké, ne že by nezvládal, ale naopak...zaměřil se na věkem blíže pro mne než pro něj. :vissla:

tak se asi řídil heslem...co se v mládí naučíš... :lol::vissla:

Tak něco podobného mě taky napadlo. Jak chlapi s oblibou říkaj "na starém kole se naučíš nejlíp jezdit" :lol:

Jo a s těma velikostma...taky roky pořád stejné, no a teď se asi blížím k té babičkovské :D

Heřmanka — 8. 1. 2009 16:35

pomněnka napsal(a):

Tak něco podobného mě taky napadlo. Jak chlapi s oblibou říkaj "na starém kole se naučíš nejlíp jezdit" :lol:

a nebo...ze staré slepice je nejlepší vejvar :D:D:D

Selima — 8. 1. 2009 19:07

Pisatel napsal(a):

Selima napsal(a):

Pisatel napsal(a):

A chceš to v jaké soustavě ty mají být a které já mám měr a poloměrů vol :)

Som konzerva... v decimálnej. Cm, dm, nemyslím, že by bolo treba m.

Tak jo tak 50/70/195 stačí?

70 je vek, tipujem :lol: a 50 hmotnosť, ako si spomínam na vizuálny odhad. Dúfam, že 195 nie je teplota... :/

Pisatel — 8. 1. 2009 19:45

Selima napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Selima napsal(a):


Som konzerva... v decimálnej. Cm, dm, nemyslím, že by bolo treba m.

Tak jo tak 50/70/195 stačí?

70 je vek, tipujem :lol: a 50 hmotnosť, ako si spomínam na vizuálny odhad. Dúfam, že 195 nie je teplota... :/

Pak ty to máš 250/250/250 :)

Mo zkus to přehodit a někde dát do cm (poslední údaj)

Pisatel — 8. 1. 2009 19:46

majkafa napsal(a):

Odpověď na otázku v názvu vlákna - nejlepší je milování. :)

A není milování sex? :kapitulation:

Amriana — 8. 1. 2009 19:47

:cool: ne není ...

majkafa — 8. 1. 2009 19:57

Milování je milování. :)

Selima — 8. 1. 2009 20:05

Pisatel napsal(a):

Selima napsal(a):

Pisatel napsal(a):


Tak jo tak 50/70/195 stačí?

70 je vek, tipujem :lol: a 50 hmotnosť, ako si spomínam na vizuálny odhad. Dúfam, že 195 nie je teplota... :/

Pak ty to máš 250/250/250 :)

Mo zkus to přehodit a někde dát do cm (poslední údaj)

250mm=25cm... O toto ti išlo? ;)

Heřmanka — 8. 1. 2009 20:11

Selima napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Pak ty to máš 250/250/250 :)

Mo zkus to přehodit a někde dát do cm (poslední údaj)

250mm=25cm... O toto ti išlo? ;)

:supr::godlike::godlike::godlike:

Heřmanka — 8. 1. 2009 20:12

Amriana napsal(a):

:cool: ne není ...

není???? :co: a co je to ?

majkafa — 8. 1. 2009 20:16

Heřmanko, viz příspěvek č. 159. :)

Selima — 8. 1. 2009 20:16

Milovanie je upgradeovaný sex... sex s pridanou hodnotou.

Heřmanka — 8. 1. 2009 20:17

majkafa napsal(a):

Heřmanko, viz příspěvek č. 159. :)

no tos mi to moc nevysvětlila :lol:

Heřmanka — 8. 1. 2009 20:18

Selima napsal(a):

Milovanie je upgradeovaný sex... sex s pridanou hodnotou.

:jojo:

majkafa — 8. 1. 2009 20:20

Tak napovím slovy Selimy na babinetu, nebudu citovat přesně, ale:
Súložíme, súložíme a zrazu sme zistili, že sa milujeme, milujeme. :)
Sex je sex. Milování je milování. Rozdíl mezi těmito aktivitami je v přítomnosti nebo absenci citu. Taková velká a nevíš? :co::D

majkafa — 8. 1. 2009 20:21

Seli :godlike::godlike::godlike:

Amriana — 8. 1. 2009 20:22

Heřmanka napsal(a):

Amriana napsal(a):

:cool: ne není ...

není???? :co: a co je to ?

Není ..sex jen uvolní fyzický pnutí ..při milování je zapojená i duše ... ježíííš já jsem poeta ..ale tak nějak to cítím :)

Heřmanka — 8. 1. 2009 20:27

Amriana napsal(a):

Heřmanka napsal(a):

Amriana napsal(a):

:cool: ne není ...

není???? :co: a co je to ?

Není ..sex jen uvolní fyzický pnutí ..

hmmm.... tak jen tohle neznám, ale neva, nemusím zažít všechno :lol::lol:

majkafa — 8. 1. 2009 20:37

Heřmanko, ty ses nikdy nemilovala? ty jenom souložíš? :co::dumbom::)

Heřmanka — 9. 1. 2009 8:11

majkafa napsal(a):

Heřmanko, ty ses nikdy nemilovala? ty jenom souložíš? :co::dumbom::)

majko, tak znovu...přečti si ještě jednou co jsem napsala ;)

Barusja — 9. 1. 2009 9:07

Heřmanko a tobě se prsa po tom, když jsi přestala kojit vrátila do původního stavu? Bledá závist, mě to nějak narostlo:(

Sirius — 9. 1. 2009 9:17

Barusja napsal(a):

Heřmanko a tobě se prsa po tom, když jsi přestala kojit vrátila do původního stavu? Bledá závist, mě to nějak narostlo:(

Baru a nešlo jen o nesprávný druh masáže??

Barusja — 9. 1. 2009 9:27

Já nevím, ale dost dlouhou dobu jsem se s tím nemohla vyrovnat, teď už je to lepší.

Pisatel — 9. 1. 2009 10:17

Barusja napsal(a):

Heřmanko a tobě se prsa po tom, když jsi přestala kojit vrátila do původního stavu? Bledá závist, mě to nějak narostlo:(

Hele já nevím ale buď ráda, jsou také co za větší platí velký peníz a ty to máš zadara :lol:

Barusja — 9. 1. 2009 10:29

jo to si také občas říkám, ale když nemůžu sehnat pořádnou prsenku, tak jsem naštvaná:(

Pisatel — 9. 1. 2009 10:53

Barusja napsal(a):

jo to si také občas říkám, ale když nemůžu sehnat pořádnou prsenku, tak jsem naštvaná:(

Tak choť bez :lol: :vissla:
P.S. a co je to pořádná podprsenka? To jako vykovaná z plechu? :lol:

Barusja — 9. 1. 2009 10:57

jo bez haha, to chodím akorát doma.

Hezká, příjemná, sexy:)

Lilith380 — 9. 1. 2009 11:51

To já chodím povětšinou bez podprsenky, a když už ji vyloženě musím mít, (společenské důvody) :usch:, první co udělám po příchodu domů, že se jí zbavím. MOje dcerunka ji v útlém věku nosila snad i do postele: push upku ...
mně prostě ten postrojek vadí, ještě že nemusím své vnady hledat u podlahy :usch: (zatím) - to by mi asi nic jiného nezbývalo. Takhle na to povětšinou kašlu, jak to jde...

Barusja — 9. 1. 2009 11:55

v pubertě jsem jí nosila taky pořád myslela jsem si, že podprda jim dá ten správný tvar:)

Ota — 9. 1. 2009 11:57

Barusja napsal(a):

v pubertě jsem jí nosila taky pořád myslela jsem si, že podprda jim dá ten správný tvar:)

Kdepak, jen chlapská ruka :jojo:

Romča — 9. 1. 2009 12:02

Jo, jo vy plastičtí chirurgové :lol:

Ota napsal(a):

Barusja napsal(a):

v pubertě jsem jí nosila taky pořád myslela jsem si, že podprda jim dá ten správný tvar:)

Kdepak, jen chlapská ruka :jojo:

Ota — 9. 1. 2009 12:05

Romča napsal(a):

Jo, jo vy plastičtí chirurgové :lol:

Ota napsal(a):

Barusja napsal(a):

v pubertě jsem jí nosila taky pořád myslela jsem si, že podprda jim dá ten správný tvar:)

Kdepak, jen chlapská ruka :jojo:

A je to zadarmo :lol:

Romča — 9. 1. 2009 12:07

A ještě si užiješ- te - me :lol:

Ota napsal(a):

Romča napsal(a):

Jo, jo vy plastičtí chirurgové :lol:

Ota napsal(a):


Kdepak, jen chlapská ruka :jojo:

A je to zadarmo :lol:

Pisatel — 9. 1. 2009 12:16

Romča napsal(a):

A ještě si užiješ- te - me :lol:

Ota napsal(a):

Romča napsal(a):

Jo, jo vy plastičtí chirurgové :lol:

A je to zadarmo :lol:

Myslíš? :P

Romča — 9. 1. 2009 12:17

jestli myslíš mě , tak jo myslím :lol:

Pisatel napsal(a):

Romča napsal(a):

A ještě si užiješ- te - me :lol:

Ota napsal(a):

A je to zadarmo :lol:

Myslíš? :P

Barusja — 9. 1. 2009 13:14

se také hlásím:)

Pisatel — 9. 1. 2009 13:15

Barusja napsal(a):

se také hlásím:)

No že bychom tedy udělali soutěž o nejkrásnější nádobu ze které kdy bylo a bude pito? :lol: :lol: :P
Jo a Mikeš prej bude soutěžit taky, on prej to má v krásném ocásku :lol:

Heřmanka — 9. 1. 2009 18:05

.

Heřmanka — 9. 1. 2009 18:08

Barusja napsal(a):

Heřmanko a tobě se prsa po tom, když jsi přestala kojit vrátila do původního stavu? Bledá závist, mě to nějak narostlo:(

jj do původního stavu :D:D:D mno ty E jsem fakt nechtěla :co:

Selima — 9. 1. 2009 21:52

Ja som spokojná aj s E-čkami, hlavne nech sú zdravé... Mama má rakovinu prsníka, tak to mám živo pred očami, čo je dôležité. :jojo:

XYZ — 9. 1. 2009 23:33

Ota napsal(a):

Barusja napsal(a):

v pubertě jsem jí nosila taky pořád myslela jsem si, že podprda jim dá ten správný tvar:)

Kdepak, jen chlapská ruka :jojo:

co ruka..já bych spíš řekla, že oči ;) ty moje je vidí malé a nehezké a ty přítelovy tak akorát a nádherné :supr:

XYZ — 9. 1. 2009 23:41

a co se týče původní otázky... někdy mi to trvá delší dobu, někdy kratší, a to bez ohledu na to, jestli jde o masturbaci nebo sex. Rozhodně nemůžu říct, že sama se dokážu udělat lépe. Fantazie si plníme, takže v tom problém nevidím ;) Ale obecně na otázku co je lepší musím odpovědět: JEDNOZNAČNĚ milování. Toho jsem schopna kdykoliv, i kdybych předem věděla, že orgasmu nedosáhnu, jenom pro ten pocit, že se spolu milujeme. Ten bych nevyměnila ani za sto orgasmů ;)

Heřmanka — 10. 1. 2009 12:16

Selima napsal(a):

Ja som spokojná aj s E-čkami, hlavne nech sú zdravé... Mama má rakovinu prsníka, tak to mám živo pred očami, čo je dôležité. :jojo:

jj, mi povídej....však tvoje E-čka obdivuju :)

Barusja — 12. 1. 2009 9:11

Sel, a staráš se o ně nějak speciálně? Myslím cviky, mazat atd?

Coudy — 12. 1. 2009 10:10

Obojí ma své kouzlo:), nejlepší je kombinace s partnerem:)

mashanka — 12. 1. 2009 10:43

Makaronka napsal(a):

Mám pocit, že mám masturbaci mnohem raději než sex s přítelem - přináší mi intenzivnější prožitky, mohu se úplně uvolnit a věnovat se svým fantaziím. A orgasmu jsem zatím dosáhla pouze drážděním vnějších genitálií, uvnitř ne. Sex s přítelem by mi stačil tak 1-2x týdně, jemu bohužel ne. Jsem divná, mám změnit přítele...nebo co mám dělat?

Nedělej nic. Věnuj se svým fantaziím dál, je to úplně normální, běžná věc. Nakonec, máš se ráda, tak proč by ses se sebou nemilovala :D

Pokud ti stačí s přítelem sex 1-2x za týden, v rámci kompromisu jdi na 2x.

Selima — 12. 1. 2009 17:21

Barusja napsal(a):

Sel, a staráš se o ně nějak speciálně? Myslím cviky, mazat atd?

Hej... mažem nejakým krémikom od Av..u, cviky som odkukala z kalanetiky a snažím sa nechať si ich masírovať... :rodna: A vraj pomohlo aj to, že som cca 12 rokov chodila bez podprsenky. No, vtedy to boli ešte 75 C, 80 D... :/

Leri — 12. 1. 2009 22:54

Jo, jo, jasně že lepší, nejlepší je milování, třeba i bez. Anebo to potom udělá tak kráááásně rukou.:rodna:

Barusja — 13. 1. 2009 8:40

Sel, díky. Akorát chodit bez prsenky, to je síla, já myslela, že ta má spíš podpůrný efekt, aby to dobře drželo a vypadalo:)

Heřmanka — 13. 1. 2009 9:40

Barusja napsal(a):

Sel, díky. Akorát chodit bez prsenky, to je síla, já myslela, že ta má spíš podpůrný efekt, aby to dobře drželo a vypadalo:)

:lol: jsi mi připomněla syna, když se mě ve svých 6ti letech ptal...mami, proč holky nosí podprsenky...no, proto, aby měly hezčí prsa a pak - krajky jsou krajky :)

Baru, nejlepší podpůrný efekt je posilování prsních svalů ;)

Barusja — 13. 1. 2009 10:00

no musím se na to vrhnout:) na to cvičení :D

Selima — 13. 1. 2009 17:09

Barusja napsal(a):

Sel, díky. Akorát chodit bez prsenky, to je síla, já myslela, že ta má spíš podpůrný efekt, aby to dobře drželo a vypadalo:)

Čítala som(a som náchylná tomu veriť), že naopak - je to ako u tých domorodiek, ktoré nosia celé roky kovové kruhy na krku, aby sa im predĺžil, a po X rokoch už nevládzu držať krk bez opory a zadusia sa... Svaly ochabnú, keď nemusia "makať" a keď ich nejaka opora odbremení. Nehovorím samozrejme o extrémnych gignatoch, tie asi naopak oporu potrebujú, aby sa koža, apod. nevyťahala.