|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Sexuologická https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=9 » Jak dlouho menstruujete? https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=34687 |
| lovemusicsun — 11. 12. 2008 10:56 |
Ahoj holky! |
| majkafa — 11. 12. 2008 11:05 |
Stačí číst odbornou literaturu. :dumbom::D |
| Želvička17 — 11. 12. 2008 11:12 |
Já taky neberu HA a taky se mi to postupně prodlužuje, někdy i týden... |
| Definitiv — 11. 12. 2008 11:24 |
Délka menstruace je závislá na síle děložní sliznice která se odlučuje. Alespoň tak to vidím já ;) Naposledy jsem to měla den a půl, takže něco bude špatně :dumbom: |
| Želvička17 — 11. 12. 2008 11:33 |
já myslela, že když beru HA, tak nedochází k ovulaci, tudíž se nevylučuje vajíčko a všechno okolo - no a když jí neberu, tak zas jde ven všechno, takže asi i víc sliznice? :co::co::co: |
| Račice dračice — 11. 12. 2008 11:35 |
A já jsem z toho úplně tumpachová, páč já to měla silnější s HA a bez HA je to o moc mírnější...dny zůstaly stejné 5-7 dní...na mě nějak ty teorie nesedí :) |
| Definitiv — 11. 12. 2008 11:47 |
želvi - když bereš HA tak k ovulaci ndochází, je pozastavena doplněním hladiny hormonů, dochází k tzv menstruaci z vysazení - tj odliv hormonů. Soudím že i tam nárust děložní sliznice probíhat bude, ale asi o hodně menší |
| Želvička17 — 11. 12. 2008 11:49 |
ale teď jsem z toho jelen tuplovanej :) |
| Želvička17 — 11. 12. 2008 11:53 |
|
| lovemusicsun — 11. 12. 2008 12:07 |
Ja HA vysadila uz davno. Me spis zajimalo jaktoze se to mesic od mesice meni?!? Proc to jednou trva 7 dni, jednou 3 dny.. Nejak mi to neleze do hlavy.. |
| Želvička17 — 11. 12. 2008 13:20 |
no jo no, když mně se to nemění :D. Já jsem furt jak slonice - tejden |
| Definitiv — 11. 12. 2008 23:48 |
Želvo - jestli jako slonice, tak to jsi taky musela být těhotná dva roky :lol: :lol: |
| Nedoma — 12. 12. 2008 9:29 |
Hm, tak já teda asi nejspíš vůbec, ale co jsem měl možnost zjistit :) tak od 4 dnů (bez HA) do skoro 2 týdnů :( s HA |
| Barusja — 12. 12. 2008 9:50 |
Když jsem brala HA tak celkem asi 5 dní, teď bez to mám 2-3 dny. |
| Želvička17 — 12. 12. 2008 10:20 |
Tady v ZOO byla slonice uměle oplodněná a po dvou letech, co se s tím chudinka tahala, tak to mláďátko bylo nakonec mrtvý :grater: ale jak dlouho menstruuje slonice, to tedy vlastně vůbec nevím. :) |
| tina — 12. 12. 2008 15:34 |
želvi, zeptej se domorodců, kolik se jim ztratí matrací - slonice je prý mají místo vložek :P |
| sandra — 12. 12. 2008 15:45 |
Já s HA tak týden a bez HA max 3-4 dny :) |
| Želvička17 — 12. 12. 2008 15:54 |
Jsem se ptala tady v ústecké ZOO - prý si vystačí s prostěradly :) |
| misulinka21 — 12. 12. 2008 17:12 |
To Tina: mám také nehormonální tělísko a mám úplně stejné problémy se špiněním, nikdy pořádně nevím, jestli to už je MS nebo není a pak se najednou z pár kapek spustí silnější krvácení .... :grater::grater::grater: |
| Daniela S. — 17. 12. 2008 22:43 |
A není to třeba tím, že jeden měsíc ztratíš víc krve, tak ten další tělo víc šetří? Taky vařím z vody, bez HA jsem to měla od dvou dnů do dvou týdnů s periodou deset až padesát dní, na prášky nedám dopustit (zkuste si párkrát po sobě dva týdny PMS + dva týdny bolestivé menstruace). |
| Myška — 19. 12. 2008 17:29 |
Já měla MS při HA asi 5 dní, bez ní týden. Pořád není moc silná, spíš slabší. 6 dní jsem krvácela a špinila i v cyklu, ve kterém neproběhla ovulace. Teoreticky by ale Ms měla být slabší, protože v tom cyklu hormony na podporu růstu sliznice produkovány nebyly. Jinak souhlasím s tím, že když má žena vysokou sliznici, krvácí více než když je nižší. |
| panthe — 20. 12. 2008 10:11 |
A berete někdo HAK více měsíců po sobě bez přesávky?Já už to tak praktikuju 2 roky,tak po 3 měsících vynechám,mám tedy hroné PMS,ale kvůli té frekvenci se to dá vydržet.Vždy jsem ale dostala normální menstruaci.Ale teno měsíc jsem vysadila,,bolesti břicha,jak před menzes a pak jen 2 dny mírné špinění.Může to být tou HAk bez přestávky myslíte? |